Score : piłka nożna, Ekstraklasa

Score.pl - wyniki na żywo, livescore


 

10:46 (GMT+1)

25 marzec 2017

18:00
Sweden
v
Belarus
20:45
Bulgaria
v
Netherlands
20:45
Luxembourg
v
France
18:00
Andorra
v
Faroe Islands
18:00
Switzerland
v
Latvia
20:45
Portugal
v
Hungary
18:00
Bosnia-Herzegovina
v
Gibraltar
18:00
Cyprus
v
Estonia
20:45
Belgium
v
Greece
12:45
Wisla Pulawy
v
Chojniczanka Chojnice
15:00
GKS Tychy 71
v
Bytovia Bytow
16:00
Sandecja Nowy Sacz
v
MKS Kluczbork
17:00
Stal Mielec
v
Wigry Suwalki
14:00
Warta Poznan
v
Olimpia Elblag
15:00
Puszcza Niepolomice
v
Blekitni Stargard
15:00
Rozwoj Katowice
v
Stal Stalowa Wola
16:00
Gryf Wejherowo
v
Odra Opole
16:00
KS Legionovia Legionowo
v
Polonia Bytom
16:00
Siarka Tarnobrzeg
v
Kotwica Kolobrzeg
17:00
GKS Belchatow
v
Polonia Warsaw
14:30
Swindon Town
v
Millwall
16:00
AFC Wimbledon
v
Southend United
16:00
Bury
v
Fleetwood Town
16:00
Chesterfield
v
Rochdale
16:00
Coventry City
v
Bristol Rovers
16:00
Gillingham
v
Peterborough United
16:00
Northampton Town
v
Oxford United
16:00
Oldham Athletic
v
Sheffield United
16:00
Port Vale
v
Milton Keynes Dons
16:00
Shrewsbury Town
v
Bolton Wanderers
16:00
Accrington Stanley
v
Grimsby Town
16:00
Barnet
v
Cheltenham Town
16:00
Blackpool
v
Hartlepool United
16:00
Cambridge United
v
Stevenage
16:00
Carlisle United
v
Crewe Alexandra
16:00
Colchester United
v
Luton Town
16:00
Crawley Town
v
Leyton Orient
16:00
Exeter City
v
Yeovil Town
16:00
Morecambe
v
Mansfield Town
16:00
Portsmouth
v
Newport County
16:00
Wycombe Wanderers
v
Notts County
13:15
Lincoln
v
Forest Green Rovers
16:00
Bromley
v
Chester FC
16:00
Dagenham & Redbridge
v
York City
16:00
Eastleigh
v
Gateshead FC
16:00
Guiseley
v
Dover
16:00
Macclesfield Town
v
Aldershot Town
16:00
Solihull Moors
v
Barrow
16:00
Southport
v
Boreham Wood
16:00
Sutton United
v
North Ferriby United
16:00
Tranmere Rovers
v
Braintree Town
16:00
Woking
v
Maidstone
16:00
Wrexham
v
Torquay United
16:00
Boston United
v
Salford City
16:00
Brackley Town
v
Telford
16:00
Bradford PA
v
Altrincham
16:00
Chorley
v
Curzon
16:00
FC United of Manchester
v
Halifax Town
16:00
Gainsborough
v
Darlington 1883
16:00
Gloucester City
v
Alfreton Town
16:00
Kidderminster Harriers
v
Harrogate
16:00
Nuneaton Town
v
AFC Fylde
16:00
Stalybridge
v
Worcester
16:00
Stockport
v
Tamworth
16:00
Bath City
v
Wealdstone
16:00
Bishop's Stortford
v
Maidenhead United
16:00
Chelmsford
v
Gosport Borough
16:00
Concord Rangers
v
Hemel Hempstead
16:00
Hampton & Richmond
v
Ebbsfleet United
16:00
Margate
v
Eastbourne Borough
16:00
Oxford City
v
Poole Town FC
16:00
St.Albans
v
Dartford
16:00
Truro City
v
Whitehawk
16:00
Welling United
v
Hungerford Town
16:00
Weston Super Mare
v
East Thurrock United
18:00
Cittadella
v
Spezia
20:30
Benevento
v
Trapani
14:30
Alessandria
v
Racing Roma
14:30
Cremonese
v
Pontedera
14:30
Pro Piacenza
v
Lupa Roma
14:30
Viterbese
v
Lucchese
18:30
Prato
v
Livorno
18:30
Tuttocuoio
v
Olbia
20:30
Carrarese
v
Robur Siena
20:30
Giana Erminio
v
Renate
16:30
Pordenone Calcio
v
Lumezzane
16:00
Valladolid
v
Gimnastic
18:00
Almeria
v
Alcorcon
18:00
Numancia
v
Rayo Vallecano
20:30
Mallorca
v
Levante
20:45
Real Oviedo
v
Girona
18:00
U. Mutilvera
v
Coruxo F.C.
16:00
Real Sociedad B
v
Athletic Bilbao B
17:00
SD Amorebieta
v
Socuellamos
17:00
SD Leioa
v
Rayo Majadahonda
20:00
Real Madrid Castilla
v
Barakaldo
17:00
Atletico Levante UD
v
Atletico Saguntino
17:00
Llagostera
v
Sabadell
18:00
Espanyol B
v
Villarreal B
18:00
Valencia B
v
Barcelona B
14:00
Chemnitzer FC
v
Duisburg
14:00
FSV Frankfurt
v
Sportfreunde Lotte
14:00
Hallescher FC
v
Fortuna Koeln
14:00
Hansa Rostock
v
Paderborn
14:00
Holstein Kiel
v
Magdeburg
14:00
Jahn Regensburg
v
Osnabrueck
14:00
Preußen Muenster
v
Aalen
14:00
RW Erfurt
v
Mainz 05 II
14:00
Sonnenhof Großaspach
v
FSV Zwickau
14:00
Augsburg II
v
SpVgg Bayreuth
14:00
FC Memmingen
v
VfR Garching
14:00
Greuther Fuerth II
v
1860 Rosenheim
14:00
Nuernberg II
v
TSV Buchbach
14:00
SV Schalding-Heining
v
Ingolstadt II
14:00
SpVgg Bayern Hof
v
SV Seligenporten
14:00
Luebeck
v
Oldenburg
15:00
FC Germania Egestorf-Langreder
v
SV Eichede
16:00
Meppen
v
TSV Havelse
14:00
FCA Walldorf
v
Eintracht Trier
14:00
Kickers Offenbach
v
Elversberg
14:00
Koblenz
v
Kaiserslautern II
14:00
Pirmasens
v
Noettingen
14:00
Teutonia Watzenborn-Steinberg
v
Hoffenheim II
14:00
Ulm
v
Homburg
14:00
VfB Stuttgart II
v
Waldhof Mannheim
14:00
Wormatia Worms
v
Stuttgarter Kickers
14:00
Borussia Dortmund II
v
Viktoria Koeln 1904
14:00
Oberhausen
v
Borussia Moenchengladbach II
14:00
Schalke 04 II
v
Wuppertal
14:00
Sportfreunde Siegen
v
SC Wiedenbrueck
14:00
Wattenscheid
v
TSG Sprockhoevel
15:00
Dunkerque
v
Concarneau
16:00
Ayr United
v
Dumbarton
16:00
Greenock Morton
v
Dunfermline Athletic
16:00
Hibernian
v
Falkirk
16:00
Raith Rovers
v
Queen of South
16:00
Alloa Athletic
v
Queen's Park
16:00
Brechin City
v
East Fife
16:00
Livingston
v
Airdrieonians
16:00
Peterhead
v
Stranraer
16:00
Stenhousemuir
v
Albion Rovers
16:00
Annan Athletic
v
Cowdenbeath
16:00
Arbroath
v
Montrose
16:00
Clyde
v
Stirling Albion
16:00
Edinburgh City
v
Elgin City
16:00
Forfar Athletic
v
Berwick Rangers
13:30
Dundee United
v
St. Mirren
14:00
Botswana
v
Tanzania
14:00
South Africa
v
Guinea-Bissau
11:00
Atalanta
v
Chiasso
11:00
Sampdoria
v
Lugano
13:00
Besiktas
v
Astra Giurgiu
13:00
Oestersunds FK
v
VPS
14:00
Alanyaspor
v
Bandirmaspor
14:00
Djurgaarden
v
Viking
14:00
Kalmar FF
v
Oesters IF
14:00
Kongsvinger
v
Vaalerenga
14:00
Oerebro
v
IFK Mariehamn
14:00
Sirius
v
Gefle
15:00
Antalyaspor
v
Giresunspor
15:00
Joenkoepings Soedra
v
IFK Vaernamo
15:00
Trelleborgs FF
v
Haecken
15:00
Udinese
v
NK Istra 1961
16:00
Aalesund
v
Molde
16:00
Brann
v
Sogndal
16:00
Elfsborg
v
Halmstads BK
16:00
IK Frej Taeby
v
GIF Sundsvall
16:00
Odds Ballklubb
v
Start
16:00
Stroemsgodset
v
Sandefjord
17:00
Metz
v
Standard Liege
18:00
FK Crvena Zvezda
v
Spartak Moscow
11:00
Georgia U21
v
Iceland U21
15:00
Albania U21
v
Moldova U21
16:00
Poland U21
v
Greece U21
17:00
Lithuania U21
v
Belarus U21
14:00
Dalum
v
Hvidovre
15:00
Aarhus Fremad
v
Marienlyst
15:00
Brabrand
v
B 93
15:00
Broenshoej
v
Kolding IF
13:00
VSK Aarhus
v
Frem
15:00
FC Sydvest 05
v
Holbaek
15:00
Fredensborg BI
v
Vejgaard
15:00
Jammerbugt FC
v
Svendborg
15:00
Middelfart G og BK
v
HIK
15:00
Naesby
v
Odder IGF
14:00
Lamia
v
Chania
16:00
Cork City
v
Dundalk
18:00
St. Patrick's Athletic
v
Shamrock Rovers
18:30
Drogheda United
v
Bohemian FC
20:30
Bray Wanderers
v
Limerick
20:45
Finn Harps
v
Sligo Rovers
19:00
Waterford FC
v
Wexford FC
20:45
Athlone Town
v
Shelbourne
20:45
Cabinteely
v
Cobh Ramblers
20:45
UCD
v
Longford Town
15:30
Aberystwyth
v
Cefn Druids AFC
15:30
Cardiff Met University
v
Bala Town
15:30
Connah's Quay
v
Bangor City
15:30
Llandudno FC
v
Airbus UK Broughton
15:30
TNS
v
Carmarthen
16:00
Ards
v
Glenavon
16:00
Ballinamallard United
v
Linfield
16:00
Cliftonville
v
Ballymena United
16:00
Coleraine
v
Crusaders
16:00
Portadown
v
Dungannon Swifts
niedziela, 26 marzec 2017
6:00
SKA-Khabarovsk
v
Tyumen
8:00
Luch Energiya Vladivostok
v
Zenit St. Petersburg 2
15:00
Sochi
v
Legion Dynamo
sobota, 25 marzec 2017
20:00
Banfield
v
Union
20:00
Rosario Central
v
Tigre
22:00
San Lorenzo
v
Quilmes
22:15
Gimnasia LP
v
Sarmiento
niedziela, 26 marzec 2017
0:00
Racing Club
v
Godoy Cruz
0:30
Atletico Rafaela
v
Estudiantes
19:30
Flandria
v
Atletico Parana
20:00
Nueva Chicago
v
Crucero del Norte
22:05
Instituto
v
Chacarita Juniors
23:00
Santamarina
v
Brown de Adrogue
17:05
Deportivo Moron
v
Comunicaciones
17:45
Barracas Central
v
CA Defensores de Belgrano
20:00
Excursionistas
v
Atlanta
19:00
Santo Andre
v
Santos FC
20:00
Linense
v
Sao Bernardo
20:00
Palmeiras
v
Audax Sao Paulo
22:30
Novorizontino
v
Mirassol
23:00
Ferroviaria
v
Ituano FC
sobota, 25 marzec 2017
21:15
Atletico Huila
v
Tolima
niedziela, 26 marzec 2017
0:00
Santa Fe
v
Millonarios
1:45
Atletico Junior
v
CD Jaguares
sobota, 25 marzec 2017
22:00
Nacional
v
Olimpia
niedziela, 26 marzec 2017
0:10
Libertad
v
General Diaz
20:30
Defensor Sporting
v
Club Atletico Penarol
20:30
Fenix
v
El Tanque Sisley
20:30
Montevideo Wanderers
v
Boston River
20:30
Rampla Juniors
v
Racing
sobota, 25 marzec 2017
19:00
New England Rev.
v
Minnesota United
21:00
New York Red Bulls
v
Real Salt Lake
niedziela, 26 marzec 2017
0:30
Columbus Crew
v
Portland Timbers
niedziela, 26 marzec 2017
0:30
North Carolina FC
v
Miami FC
0:30
Puerto Rico FC
v
New York Cosmos
4:00
San Francisco Deltas
v
Indy Eleven

USA – USL

sobota, 25 marzec 2017
19:00
Louisville City FC
v
Saint Louis FC
22:00
LA Galaxy II
v
Vancouver Whitecaps II
22:00
Pittsburgh Riverhounds
v
New York Red Bulls II
22:00
Richmond Kickers
v
Harrisburg City Islanders
niedziela, 26 marzec 2017
0:00
Charleston Battery
v
FC Cincinnati
0:30
Tampa Bay Rowdies
v
Orlando City B
1:00
Tulsa Roughnecks FC
v
Colorado Springs Switchbacks FC
1:30
Swope Park Rangers
v
OKC Energy FC
3:30
Phoenix Rising FC
v
Toronto FC II
4:00
Reno 1868 FC
v
Orange County SC
4:30
Portland Timbers II
v
Real Monarchs SLC
niedziela, 26 marzec 2017
1:00
LD Alajuelense
v
Belen
4:00
Municipal Perez Zeledon
v
Deportiva Carmelita
22:00
CD Aguila
v
Isidro Metapan
22:15
CD Dragon
v
UES
niedziela, 26 marzec 2017
4:00
Club Xelaju
v
Deportivo Marquense
sobota, 25 marzec 2017
K
O
Mito Hollyhock
1 - 0
Ehime FC
K
O
Kyoto Sanga FC
0 - 1
V-Varen Nagasaki
K
O
Tokyo Verdy
1 - 0
FC Gifu
K
O
Shonan Bellmare
2 - 0
JEF United Chiba
86'
Yokohama FC
0 - 2
Tokushima Vortis
niedziela, 26 marzec 2017
6:00
Renofa Yamaguchi
v
Kamatamare Sanuki
6:00
Roasso Kumamoto
v
Oita Trinita
6:00
Zweigen Kanazawa
v
Machida Zelvia
7:00
Matsumoto Yamaga
v
Nagoya Grampus Eight
7:00
Montedio Yamagata
v
Avispa Fukuoka
7:00
Thespakusatsu Gunma
v
Fagiano Okayama FC
sobota, 25 marzec 2017
K
O
FC Anyang
2 - 0
Seongnam FC
K
O
Bucheon FC 1995
1 - 0
Busan I'Park
niedziela, 26 marzec 2017
8:00
Gyeongnam FC
v
Daejeon Citizen
8:00
Seoul E-Land FC
v
Ansan Greeners
8:00
Suwon City
v
Asan Mugunghwa
sobota, 25 marzec 2017
K
O
Central Coast Mariners
2 - 3
Adelaide United
P
1
Brisbane Roar FC
0 - 0
Melbourne Victory
niedziela, 26 marzec 2017
8:00
Wellington Phoenix
v
Newcastle Jets
15:00
CR Belouizdad
v
ES Setif
16:00
MC Alger
v
JS Kabylie
16:00
RC Relizane
v
USM Alger
14:30
CA Bizertin
v
AS Gabes
14:30
Stade Gabesien
v
JS Kairouanaise
14:30
Zarzis
v
CS Hammam-Lif
K
O
Zambia U20
2 - 0
Ecuador U20
11:00
Korea Republic U20
v
Honduras U20
13:00
Georgia U19
v
Russia U19