Score piłka nożna : USA

USL Premier Development League wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

17:57 (GMT+2)

29 czerwiec 2017

Tabela ligowa

USA – USL Premier Development League – Central

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1K-W United FC11812278+1925
2St. Louis Lions96121612+419
3Michigan Bucks9621196+1320
4Des Moines Menace10523127+517
5Thunder Bay Chill8512164+1216
6Dayton Dutch Lions10415815–713
7Saint Louis FC U23833287+112
8Cincinnati Dutch Lions94051415–112
9Chicago FC United92521510+511
10West Virginia Chaos103161123–1210
11Derby City Rovers10127519–145
12WSA Winnipeg110110328–251

Tabela ligowa

USA – USL Premier Development League – Eastern

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1New York Red Bulls U231110013810+2830
2Seacoast United Phantoms129213416+1829
3Myrtle Beach Mutiny107212615+1123
4Reading United A.C.8701228+1421
5Nashville SC U23116322716+1121
6Ocean City Nor'easters107031912+721
7Charlotte Eagles106222211+1120
8Long Island Rough Riders95312414+1018
9Western Mass. Pioneers95221510+517
10FC Boston115241822–417
11South Georgia Tormenta FC104422113+816
12SC United Bantams114341319–615
13Tobacco Road FC104242421+314
14North Carolina FC U2394231515014
15GPS Portland Phoenix104062520+512
16FC Lehigh Valley United Sonic93151519–410
17Jersey Express103071926–79
18Tri-Cities Otters9225713–68
19Wilmington Hammerheads112271932–138
20Peachtree City MOBA102171121–107
21Carolina Dynamo102171324–117
22F.A. Euro10208622–166
23A.C. Connecticut10127822–145
24Westchester Flames111191030–204
25Evergreen FC101181032–224

Tabela ligowa

USA – USL Premier Development League – Southern

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1OKC Energy FC U2311911299+2028
2FC Miami City Champions10901335+2827
3SIMA Aguilas9810246+1825
4Mississippi Brilla9612157+819
5Lakeland Tropics96121813+519
6Brazos Valley105142221+116
7The Villages SC95043616+2015
8Texas United104152018+213
9Academy Bradenton103251119–811
10Tampa Bay Rowdies U2383051622–69
11South Florida Surf81341018–86
12Houston FC92071024–146
13FC Cleburne102081429–156
14Weston FC11119634–284
15Palm Beach Suns8107526–213

Tabela ligowa

USA – USL Premier Development League – Western

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Fresno Fuego10802319+2224
2Calgary Foothills FC10721168+823
3FC Tucson96122210+1219
4FC Golden State Force10721279+1823
5San Francisco City FC117131817+122
6Portland Timbers U2310541179+819
7Southern California Surf105141010016
8BYU Cougars8422136+714
9FC Boulder U23104241220–814
10Seattle Sounders FC U23104151212013
11Colorado Rapids U239324912–311
12San Diego Zest FC103251115–411
13Southern California Seahorses10325915–611
14Lane United FC102441318–510
15Burlingame Dragons FC102351218–69
16TSS FC Rovers112361422–89
17Ventura County Fusion112271625–98
18Albuquerque Sol FC82151015–57
19Victoria Highlanders FC7205811–36
20Orange County Blues U2310118524–194

Przyszłe mecze

USA – USL Premier Development League

czwartek, 29 czerwiec 2017
K
O
Weston FC
1 - 0
Palm Beach Suns
K
O
Wilmington Hammerheads
2 - 1
Carolina Dynamo
K
O
K-W United FC
4 - 0
West Virginia Chaos
K
O
Michigan Bucks
2 - 0
Dayton Dutch Lions
K
O
Seacoast United Phantoms
1 - 2
FC Boston
K
O
Jersey Express
1 - 5
New York Red Bulls U23
K
O
Brazos Valley
4 - 1
FC Cleburne

Rezultaty

USA – USL Premier Development League

środa, 28 czerwiec 2017
K
O
Saint Louis FC U23
1 - 0
Chicago FC United
K
O
Myrtle Beach Mutiny
1 - 0
Charlotte Eagles
K
O
SC United Bantams
0 - 4
South Georgia Tormenta FC
K
O
Colorado Rapids U23
1 - 3
FC Boulder U23
O
d
Denver
v
FC Boulder U23
K
O
F.A. Euro
1 - 4
Reading United A.C.
K
O
Peachtree City MOBA
2 - 1
Tri-Cities Otters