Score piłka nożna : USA

USL Premier Development League wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

21:27 (GMT+2)

26 kwiecień 2017

Tabela ligowa

USA – USL Premier Development League

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1A.C. Connecticut00000000
1Academy Bradenton00000000
1Albuquerque Sol FC00000000
1Brazos Valley00000000
1Burlingame Dragons FC00000000
1BYU Cougars00000000
1Calgary Foothills FC00000000
1Carolina Dynamo00000000
1Charlotte Eagles00000000
1Chicago FC United00000000
1Cincinnati Dutch Lions00000000
1Dayton Dutch Lions00000000
1Denver00000000
1Derby City Rovers00000000
1Des Moines Menace00000000
1Evergreen FC00000000
1F.A. Euro00000000
1FC Boston00000000
1FC Boulder U2300000000
1FC Cleburne00000000
1FC Golden State Force00000000
1FC Lehigh Valley United Sonic00000000
1FC Miami City Champions00000000
1FC Tucson00000000
1Fresno Fuego00000000
1GPS Portland Phoenix00000000
1Houston FC00000000
1Jersey Express00000000
1K-W United FC00000000
1Lakeland Tropics00000000
1Lane United FC00000000
1Long Island Rough Riders00000000
1Michigan Bucks00000000
1Mississippi Brilla00000000
1Myrtle Beach Mutiny00000000
1Nashville SC U2300000000
1New York Red Bulls U2300000000
1North Carolina FC U2300000000
1Ocean City Nor'easters00000000
1OKC Energy FC U2300000000
1Orange County Blues U2300000000
1Palm Beach Suns00000000
1Peachtree City MOBA00000000
1Portland Timbers U2300000000
1Reading United A.C.00000000
1Saint Louis FC U2300000000
1San Diego Zest FC00000000
1San Francisco City FC00000000
1SC United Bantams00000000
1Seacoast United Phantoms00000000
1Seattle Sounders FC U2300000000
1SIMA Aguilas00000000
1South Florida Surf00000000
1South Georgia Tormenta FC00000000
1Southern California Seahorses00000000
1Southern California Surf00000000
1St. Louis Lions00000000
1Tampa Bay Rowdies U2300000000
1Texas United00000000
1The Villages SC00000000
1Thunder Bay Chill00000000
1Tobacco Road FC00000000
1Tri-Cities Otters00000000
1TSS FC Rovers00000000
1Ventura County Fusion00000000
1Victoria Highlanders FC00000000
1West Virginia Chaos00000000
1Westchester Flames00000000
1Western Mass. Pioneers00000000
1Weston FC00000000
1Wilmington Hammerheads00000000
1WSA Winnipeg00000000

Przyszłe mecze

USA – USL Premier Development League

sobota, 6 maj 2017
3:00
Calgary Foothills FC
v
TSS FC Rovers
4:00
FC Golden State Force
v
San Francisco City FC
4:00
FC Tucson
v
BYU Cougars
niedziela, 7 maj 2017
1:30
Fresno Fuego
v
Burlingame Dragons FC
3:00
Southern California Surf
v
San Diego Zest FC
4:00
FC Tucson
v
BYU Cougars
4:00
Ventura County Fusion
v
San Francisco City FC
22:00
Calgary Foothills FC
v
TSS FC Rovers
poniedziałek, 8 maj 2017
0:00
Orange County Blues U23
v
FC Golden State Force
czwartek, 11 maj 2017
1:00
North Carolina FC U23
v
Tobacco Road FC
piątek, 12 maj 2017
0:00
FC Miami City Champions
v
Lakeland Tropics
sobota, 13 maj 2017
4:00
TSS FC Rovers
v
Lane United FC
22:00
San Francisco City FC
v
Burlingame Dragons FC
niedziela, 14 maj 2017
0:00
GPS Portland Phoenix
v
FC Boston
0:00
Orange County Blues U23
v
Southern California Surf
0:00
Seacoast United Phantoms
v
Western Mass. Pioneers
1:00
Charlotte Eagles
v
Wilmington Hammerheads
1:00
Evergreen FC
v
F.A. Euro
1:00
SIMA Aguilas
v
The Villages SC
1:00
Tobacco Road FC
v
Carolina Dynamo
1:30
Derby City Rovers
v
West Virginia Chaos
1:30
FC Boulder U23
v
Denver
1:30
Long Island Rough Riders
v
Westchester Flames
1:30
Michigan Bucks
v
K-W United FC
1:30
Reading United A.C.
v
FC Lehigh Valley United Sonic
2:00
Nashville SC U23
v
Peachtree City MOBA
2:00
OKC Energy FC U23
v
FC Cleburne
2:00
San Diego Zest FC
v
FC Tucson
2:00
South Georgia Tormenta FC
v
Myrtle Beach Mutiny
4:00
Ventura County Fusion
v
Southern California Seahorses
22:00
Burlingame Dragons FC
v
Fresno Fuego
23:00
Victoria Highlanders FC
v
Lane United FC
poniedziałek, 15 maj 2017
0:00
FC Miami City Champions
v
South Florida Surf
środa, 17 maj 2017
1:00
Dayton Dutch Lions
v
Derby City Rovers
4:00
Portland Timbers U23
v
TSS FC Rovers
czwartek, 18 maj 2017
1:00
North Carolina FC U23
v
Wilmington Hammerheads
1:00
Weston FC
v
FC Miami City Champions
2:00
Texas United
v
FC Cleburne
piątek, 19 maj 2017
1:30
West Virginia Chaos
v
K-W United FC
2:00
South Georgia Tormenta FC
v
Peachtree City MOBA
sobota, 20 maj 2017
0:00
A.C. Connecticut
v
Western Mass. Pioneers
1:00
Ocean City Nor'easters
v
Evergreen FC
1:00
Tobacco Road FC
v
Myrtle Beach Mutiny
1:30
Denver
v
FC Boulder U23
4:00
TSS FC Rovers
v
Calgary Foothills FC
4:30
Seattle Sounders FC U23
v
Portland Timbers U23
19:00
Texas United
v
FC Cleburne
niedziela, 21 maj 2017
0:00
Academy Bradenton
v
Weston FC
0:00
FC Miami City Champions
v
SIMA Aguilas
1:00
Charlotte Eagles
v
Carolina Dynamo
1:00
New York Red Bulls U23
v
Reading United A.C.
1:30
Derby City Rovers
v
K-W United FC
1:30
Jersey Express
v
F.A. Euro
1:30
Long Island Rough Riders
v
FC Boston
1:30
Peachtree City MOBA
v
Mississippi Brilla
1:30
Westchester Flames
v
Seacoast United Phantoms
1:35
Lakeland Tropics
v
The Villages SC
2:00
Nashville SC U23
v
South Georgia Tormenta FC
2:00
OKC Energy FC U23
v
Houston FC
2:00
San Diego Zest FC
v
Orange County Blues U23
2:30
Des Moines Menace
v
WSA Winnipeg
3:00
Southern California Surf
v
Ventura County Fusion
3:30
Albuquerque Sol FC
v
FC Tucson
4:00
FC Golden State Force
v
Southern California Seahorses
22:00
Western Mass. Pioneers
v
Westchester Flames
23:00
Seattle Sounders FC U23
v
Calgary Foothills FC
poniedziałek, 22 maj 2017
0:00
A.C. Connecticut
v
Seacoast United Phantoms
0:00
St. Louis Lions
v
WSA Winnipeg
1:00
Burlingame Dragons FC
v
San Francisco City FC
1:00
Cincinnati Dutch Lions
v
West Virginia Chaos
1:00
Ocean City Nor'easters
v
Evergreen FC
wtorek, 23 maj 2017
2:00
Houston FC
v
FC Cleburne
środa, 24 maj 2017
1:00
Chicago FC United
v
St. Louis Lions
1:00
Dayton Dutch Lions
v
Michigan Bucks
1:00
SC United Bantams
v
Tri-Cities Otters
1:00
Saint Louis FC U23
v
WSA Winnipeg
2:00
OKC Energy FC U23
v
Texas United
23:00
Weston FC
v
Lakeland Tropics
czwartek, 25 maj 2017
0:00
Academy Bradenton
v
The Villages SC
0:00
Orange County Blues U23
v
Southern California Seahorses
0:00
Saint Louis FC U23
v
WSA Winnipeg
1:00
SIMA Aguilas
v
Palm Beach Suns
1:00
Wilmington Hammerheads
v
Myrtle Beach Mutiny
1:30
GPS Portland Phoenix
v
A.C. Connecticut
1:30
New York Red Bulls U23
v
Jersey Express
2:00
San Diego Zest FC
v
FC Golden State Force