Score piłka nożna : Ukraina

Pierwsza Liga wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

19:13 (GMT+1)

22 styczeń 2017

Tabela ligowa

Ukraina – Pierwsza Liga

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Shakhtar Donetsk1816204111+3050
2Dynamo Kyiv1811433819+1937
3Zorya1810442916+1334
4FC Olexandria188553023+729
5Olimpik Donetsk178452426–228
6Vorskla186572021–123
7Chornomorets Odesa186571419–523
8Zirka1853101729–1218
9Stal Kamianske1835101224–1214
10Dnipro184681928–912
11Volyn1824121230–1810
12Karpaty1725101828–105

Przyszłe mecze

Ukraina – Pierwsza Liga

sobota, 25 luty 2017
16:00
Chornomorets Odesa
v
Karpaty
16:00
FC Olexandria
v
Volyn
16:00
Olimpik Donetsk
v
Stal Kamianske
16:00
Shakhtar Donetsk
v
Vorskla
16:00
Zirka
v
Dnipro
16:00
Zorya
v
Dynamo Kyiv
sobota, 4 marzec 2017
16:00
Dnipro
v
Chornomorets Odesa
16:00
Dynamo Kyiv
v
Olimpik Donetsk
16:00
Karpaty
v
FC Olexandria
16:00
Stal Kamianske
v
Zirka
16:00
Volyn
v
Shakhtar Donetsk
16:00
Vorskla
v
Zorya
sobota, 11 marzec 2017
16:00
Chornomorets Odesa
v
Stal Kamianske
16:00
FC Olexandria
v
Dnipro
16:00
Karpaty
v
Volyn
16:00
Olimpik Donetsk
v
Vorskla
16:00
Zirka
v
Dynamo Kyiv
16:00
Zorya
v
Shakhtar Donetsk
sobota, 18 marzec 2017
16:00
Dnipro
v
Karpaty
16:00
Dynamo Kyiv
v
Chornomorets Odesa
16:00
Shakhtar Donetsk
v
Olimpik Donetsk
16:00
Stal Kamianske
v
FC Olexandria
16:00
Volyn
v
Zorya
16:00
Vorskla
v
Zirka

Rezultaty

Ukraina – Pierwsza Liga

poniedziałek, 12 grudzień 2016
K
O
Dynamo Kyiv
3 - 4
Shakhtar Donetsk
niedziela, 11 grudzień 2016
K
O
Karpaty
2 - 3
Zirka
K
O
FC Olexandria
2 - 1
Chornomorets Odesa
K
O
Stal Kamianske
0 - 2
Zorya
sobota, 10 grudzień 2016
K
O
Volyn
0 - 1
Vorskla
piątek, 9 grudzień 2016
K
O
Dnipro
1 - 1
Olimpik Donetsk
niedziela, 4 grudzień 2016
P
r
Olimpik Donetsk
v
Karpaty
K
O
Shakhtar Donetsk
2 - 0
Stal Kamianske
K
O
Zirka
1 - 1
FC Olexandria
sobota, 3 grudzień 2016
K
O
Chornomorets Odesa
0 - 0
Volyn
K
O
Vorskla
2 - 2
Dynamo Kyiv
K
O
Zorya
2 - 3
Dnipro
niedziela, 27 listopad 2016
K
O
FC Olexandria
1 - 1
Olimpik Donetsk
K
O
Karpaty
2 - 2
Zorya
K
O
Dnipro
0 - 2
Shakhtar Donetsk
sobota, 26 listopad 2016
K
O
Chornomorets Odesa
2 - 1
Zirka
K
O
Stal Kamianske
0 - 1
Vorskla
K
O
Volyn
1 - 4
Dynamo Kyiv
niedziela, 20 listopad 2016
K
O
Zirka
2 - 0
Volyn
K
O
Vorskla
1 - 2
Dnipro
sobota, 19 listopad 2016
K
O
Olimpik Donetsk
1 - 0
Chornomorets Odesa
K
O
Zorya
1 - 2
FC Olexandria
K
O
Dynamo Kyiv
2 - 1
Stal Kamianske
K
O
Shakhtar Donetsk
2 - 1
Karpaty
niedziela, 6 listopad 2016
K
O
Chornomorets Odesa
0 - 0
Zorya
K
O
Dnipro
1 - 2
Dynamo Kyiv
K
O
FC Olexandria
1 - 2
Shakhtar Donetsk
sobota, 5 listopad 2016
K
O
Zirka
1 - 2
Olimpik Donetsk
K
O
Karpaty
1 - 0
Vorskla
piątek, 4 listopad 2016
K
O
Volyn
0 - 1
Stal Kamianske
niedziela, 30 październik 2016
K
O
Zorya
2 - 1
Zirka
K
O
Vorskla
2 - 2
FC Olexandria
K
O
Stal Kamianske
1 - 1
Dnipro
sobota, 29 październik 2016
K
O
Olimpik Donetsk
2 - 1
Volyn
K
O
Shakhtar Donetsk
2 - 0
Chornomorets Odesa
K
O
Dynamo Kyiv
4 - 1
Karpaty
niedziela, 23 październik 2016
K
O
FC Olexandria
1 - 1
Dynamo Kyiv
K
O
Olimpik Donetsk
0 - 2
Zorya
K
O
Chornomorets Odesa
1 - 2
Vorskla
K
O
Zirka
0 - 3
Shakhtar Donetsk
sobota, 22 październik 2016
K
O
Karpaty
0 - 1
Stal Kamianske
K
O
Volyn
3 - 0
Dnipro
niedziela, 16 październik 2016
K
O
FC Olexandria
2 - 0
Stal Kamianske
K
O
Zirka
2 - 0
Vorskla
K
O
Karpaty
1 - 1
Dnipro
sobota, 15 październik 2016
K
O
Olimpik Donetsk
1 - 1
Shakhtar Donetsk
K
O
Zorya
2 - 0
Volyn
K
O
Chornomorets Odesa
1 - 1
Dynamo Kyiv
niedziela, 2 październik 2016
K
O
Volyn
1 - 1
Karpaty
K
O
Shakhtar Donetsk
1 - 0
Zorya
K
O
Dynamo Kyiv
2 - 0
Zirka
sobota, 1 październik 2016
K
O
Stal Kamianske
1 - 2
Chornomorets Odesa
K
O
Dnipro
1 - 4
FC Olexandria
K
O
Vorskla
1 - 2
Olimpik Donetsk
niedziela, 25 wrzesień 2016
K
O
Zirka
0 - 0
Stal Kamianske
K
O
Chornomorets Odesa
0 - 0
Dnipro
K
O
FC Olexandria
3 - 2
Karpaty
sobota, 24 wrzesień 2016
K
O
Olimpik Donetsk
0 - 4
Dynamo Kyiv
K
O
Shakhtar Donetsk
3 - 0
Volyn
K
O
Zorya
2 - 1
Vorskla
niedziela, 18 wrzesień 2016
K
O
Volyn
1 - 1
FC Olexandria
K
O
Dynamo Kyiv
0 - 1
Zorya
K
O
Vorskla
0 - 1
Shakhtar Donetsk
sobota, 17 wrzesień 2016
K
O
Stal Kamianske
2 - 3
Olimpik Donetsk
K
O
Karpaty
0 - 0
Chornomorets Odesa
K
O
Dnipro
0 - 1
Zirka
niedziela, 11 wrzesień 2016
K
O
Zirka
1 - 0
Karpaty
K
O
Chornomorets Odesa
1 - 0
FC Olexandria
K
O
Vorskla
2 - 1
Volyn
K
O
Olimpik Donetsk
3 - 0
Dnipro
sobota, 10 wrzesień 2016
K
O
Zorya
2 - 2
Stal Kamianske
piątek, 9 wrzesień 2016
K
O
Shakhtar Donetsk
1 - 1
Dynamo Kyiv
niedziela, 28 sierpień 2016
K
O
FC Olexandria
4 - 0
Zirka
K
O
Karpaty
0 - 2
Olimpik Donetsk
K
O
Stal Kamianske
0 - 1
Shakhtar Donetsk
sobota, 27 sierpień 2016
K
O
Volyn
0 - 1
Chornomorets Odesa
K
O
Dynamo Kyiv
0 - 2
Vorskla
piątek, 26 sierpień 2016
K
O
Dnipro
2 - 0
Zorya
niedziela, 21 sierpień 2016
K
O
Shakhtar Donetsk
4 - 0
Dnipro
K
O
Vorskla
0 - 0
Stal Kamianske
K
O
Zirka
0 - 1
Chornomorets Odesa
K
O
Zorya
2 - 1
Karpaty
sobota, 20 sierpień 2016
K
O
Olimpik Donetsk
0 - 2
FC Olexandria
K
O
Dynamo Kyiv
2 - 1
Volyn
niedziela, 14 sierpień 2016
K
O
Chornomorets Odesa
3 - 0
Olimpik Donetsk
K
O
Stal Kamianske
1 - 2
Dynamo Kyiv
sobota, 13 sierpień 2016
K
O
Volyn
1 - 0
Zirka
K
O
Dnipro
1 - 1
Vorskla
K
O
FC Olexandria
0 - 1
Zorya
piątek, 12 sierpień 2016
K
O
Karpaty
2 - 3
Shakhtar Donetsk
niedziela, 7 sierpień 2016
K
O
Olimpik Donetsk
4 - 2
Zirka
K
O
Shakhtar Donetsk
1 - 0
FC Olexandria
K
O
Vorskla
1 - 1
Karpaty
K
O
Zorya
4 - 0
Chornomorets Odesa
sobota, 6 sierpień 2016
K
O
Stal Kamianske
1 - 0
Volyn
K
O
Dynamo Kyiv
1 - 0
Dnipro
niedziela, 31 lipiec 2016
K
O
Dnipro
1 - 1
Stal Kamianske
K
O
FC Olexandria
3 - 2
Vorskla
K
O
Karpaty
0 - 2
Dynamo Kyiv
sobota, 30 lipiec 2016
K
O
Volyn
2 - 2
Olimpik Donetsk
K
O
Chornomorets Odesa
1 - 4
Shakhtar Donetsk
K
O
Zirka
1 - 1
Zorya
niedziela, 24 lipiec 2016
K
O
Zorya
3 - 0
Olimpik Donetsk
K
O
Dnipro
5 - 0
Volyn
sobota, 23 lipiec 2016
K
O
Stal Kamianske
0 - 3
Karpaty
K
O
Vorskla
1 - 0
Chornomorets Odesa
K
O
Dynamo Kyiv
5 - 1
FC Olexandria
piątek, 22 lipiec 2016
K
O
Shakhtar Donetsk
4 - 1
Zirka