Score piłka nożna : Ukraina

Pierwsza Liga wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

19:49 (GMT+1)

14 luty 2016

Tabela ligowa

Ukraina – Pierwsza Liga

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Shakhtar Donetsk1614115011+3943
2Dynamo Kyiv161411376+3143
3Zorya1610423214+1834
4Dnipro168442815+1328
5Vorskla166732019+125
6FC Olexandria166461918+122
7Karpaty166371823–521
8Stal Dniprodzerzhynsk164481422–816
9Volyn168352623+315
10Olimpik Donetsk1642101625–914
11Metalist Kharkiv161871225–1311
12Chornomorets Odesa161781528–1310
13Hoverla Uzhhorod161781126–1510
14Metalurg Zaporizhia160313750–433

Przyszłe mecze

Ukraina – Pierwsza Liga

sobota, 5 marzec 2016
16:00
Chornomorets Odesa
v
Karpaty
16:00
Dynamo Kyiv
v
Dnipro
16:00
Metalist Kharkiv
v
Volyn
O
d
Metalurg Donetsk
v
FC Olexandria
16:00
Metalurg Zaporizhia
v
Hoverla Uzhhorod
16:00
Olimpik Donetsk
v
Zorya
16:00
Shakhtar Donetsk
v
Vorskla
16:00
Stal Dniprodzerzhynsk
v
FC Olexandria
sobota, 12 marzec 2016
16:00
Dnipro
v
Shakhtar Donetsk
16:00
FC Olexandria
v
Olimpik Donetsk
16:00
Hoverla Uzhhorod
v
Metalist Kharkiv
16:00
Karpaty
v
Dynamo Kyiv
O
d
Volyn
v
Metalurg Donetsk
16:00
Volyn
v
Stal Dniprodzerzhynsk
16:00
Vorskla
v
Metalurg Zaporizhia
16:00
Zorya
v
Chornomorets Odesa

Rezultaty

Ukraina – Pierwsza Liga

niedziela, 6 grudzień 2015
K
O
Stal Dniprodzerzhynsk
1 - 0
Olimpik Donetsk
K
O
Metalist Kharkiv
2 - 2
Chornomorets Odesa
sobota, 5 grudzień 2015
K
O
Vorskla
0 - 2
Zorya
K
O
Dnipro
0 - 1
Volyn
K
O
Hoverla Uzhhorod
1 - 2
FC Olexandria
piątek, 4 grudzień 2015
K
O
Metalurg Zaporizhia
0 - 6
Dynamo Kyiv
czwartek, 3 grudzień 2015
K
O
Shakhtar Donetsk
3 - 0
Karpaty
poniedziałek, 30 listopad 2015
K
O
Dnipro
0 - 2
Vorskla
niedziela, 29 listopad 2015
K
O
Hoverla Uzhhorod
1 - 6
Shakhtar Donetsk
K
O
Volyn
9 - 1
Metalurg Zaporizhia
K
O
Dynamo Kyiv
2 - 1
Chornomorets Odesa
sobota, 28 listopad 2015
K
O
Karpaty
4 - 1
Olimpik Donetsk
K
O
Zorya
2 - 1
Stal Dniprodzerzhynsk
O
d
Zorya
v
Metalurg Donetsk
K
O
FC Olexandria
2 - 0
Metalist Kharkiv
niedziela, 22 listopad 2015
K
O
Metalurg Zaporizhia
0 - 2
FC Olexandria
K
O
Stal Dniprodzerzhynsk
1 - 1
Karpaty
K
O
Metalist Kharkiv
0 - 1
Zorya
sobota, 21 listopad 2015
K
O
Chornomorets Odesa
0 - 0
Dnipro
K
O
Vorskla
2 - 1
Hoverla Uzhhorod
O
d
Metalurg Donetsk
v
Karpaty
K
O
Shakhtar Donetsk
4 - 0
Volyn
piątek, 20 listopad 2015
K
O
Olimpik Donetsk
0 - 3
Dynamo Kyiv
niedziela, 8 listopad 2015
K
O
Volyn
2 - 1
Vorskla
K
O
Dnipro
2 - 0
Hoverla Uzhhorod
K
O
Dynamo Kyiv
2 - 0
Stal Dniprodzerzhynsk
sobota, 7 listopad 2015
K
O
Chornomorets Odesa
0 - 2
Olimpik Donetsk
K
O
Zorya
4 - 1
Metalurg Zaporizhia
O
d
Dynamo Kyiv
v
Metalurg Donetsk
K
O
FC Olexandria
2 - 3
Shakhtar Donetsk
K
O
Karpaty
1 - 1
Metalist Kharkiv
niedziela, 1 listopad 2015
K
O
Chornomorets Odesa
1 - 1
Stal Dniprodzerzhynsk
K
O
FC Olexandria
1 - 1
Vorskla
K
O
Volyn
0 - 0
Hoverla Uzhhorod
sobota, 31 październik 2015
K
O
Olimpik Donetsk
1 - 1
Dnipro
O
d
Chornomorets Odesa
v
Metalurg Donetsk
K
O
Dynamo Kyiv
2 - 0
Metalist Kharkiv
K
O
Karpaty
1 - 0
Metalurg Zaporizhia
piątek, 30 październik 2015
K
O
Zorya
1 - 7
Shakhtar Donetsk
sobota, 24 październik 2015
O
d
Metalurg Donetsk
v
Olimpik Donetsk
niedziela, 18 październik 2015
K
O
Olimpik Donetsk
3 - 0
Metalist Kharkiv
K
O
Chornomorets Odesa
5 - 2
Metalurg Zaporizhia
K
O
FC Olexandria
3 - 1
Volyn
K
O
Karpaty
1 - 3
Vorskla
K
O
Zorya
2 - 1
Hoverla Uzhhorod
sobota, 17 październik 2015
K
O
Stal Dniprodzerzhynsk
0 - 6
Dnipro
O
d
Metalurg Donetsk
v
Dnipro
piątek, 16 październik 2015
K
O
Dynamo Kyiv
0 - 3
Shakhtar Donetsk
niedziela, 4 październik 2015
K
O
Hoverla Uzhhorod
0 - 2
Karpaty
K
O
Dnipro
2 - 0
FC Olexandria
K
O
Volyn
0 - 3
Zorya
K
O
Vorskla
0 - 4
Dynamo Kyiv
sobota, 3 październik 2015
K
O
Metalist Kharkiv
1 - 1
Stal Dniprodzerzhynsk
O
d
Metalist Kharkiv
v
Metalurg Donetsk
K
O
Shakhtar Donetsk
2 - 0
Chornomorets Odesa
K
O
Metalurg Zaporizhia
0 - 3
Olimpik Donetsk
niedziela, 27 wrzesień 2015
K
O
Stal Dniprodzerzhynsk
3 - 0
Metalurg Zaporizhia
K
O
Chornomorets Odesa
0 - 0
Vorskla
K
O
Zorya
1 - 1
FC Olexandria
K
O
Karpaty
0 - 2
Volyn
K
O
Metalist Kharkiv
1 - 2
Dnipro
sobota, 26 wrzesień 2015
K
O
Olimpik Donetsk
2 - 3
Shakhtar Donetsk
O
d
Metalurg Donetsk
v
Metalurg Zaporizhia
K
O
Dynamo Kyiv
2 - 0
Hoverla Uzhhorod
niedziela, 20 wrzesień 2015
K
O
Hoverla Uzhhorod
1 - 1
Chornomorets Odesa
K
O
FC Olexandria
4 - 1
Karpaty
K
O
Volyn
0 - 2
Dynamo Kyiv
K
O
Dnipro
0 - 3
Zorya
sobota, 19 wrzesień 2015
O
d
Shakhtar Donetsk
v
Metalurg Donetsk
K
O
Shakhtar Donetsk
2 - 0
Stal Dniprodzerzhynsk
K
O
Metalurg Zaporizhia
0 - 0
Metalist Kharkiv
K
O
Vorskla
2 - 1
Olimpik Donetsk
niedziela, 13 wrzesień 2015
K
O
Stal Dniprodzerzhynsk
1 - 2
Vorskla
K
O
Chornomorets Odesa
1 - 2
Volyn
K
O
Karpaty
1 - 1
Zorya
sobota, 12 wrzesień 2015
K
O
Olimpik Donetsk
0 - 1
Hoverla Uzhhorod
O
d
Metalurg Donetsk
v
Vorskla
K
O
Dynamo Kyiv
3 - 0
FC Olexandria
K
O
Metalurg Zaporizhia
1 - 4
Dnipro
piątek, 11 wrzesień 2015
K
O
Metalist Kharkiv
0 - 5
Shakhtar Donetsk
niedziela, 30 sierpień 2015
K
O
FC Olexandria
0 - 0
Chornomorets Odesa
K
O
Dnipro
2 - 0
Karpaty
K
O
Zorya
0 - 0
Dynamo Kyiv
sobota, 29 sierpień 2015
O
d
Hoverla Uzhhorod
v
Metalurg Donetsk
K
O
Hoverla Uzhhorod
0 - 0
Stal Dniprodzerzhynsk
K
O
Volyn
1 - 0
Olimpik Donetsk
K
O
Vorskla
1 - 0
Metalist Kharkiv
piątek, 28 sierpień 2015
K
O
Shakhtar Donetsk
2 - 0
Metalurg Zaporizhia
niedziela, 16 sierpień 2015
K
O
Stal Dniprodzerzhynsk
1 - 2
Volyn
K
O
Chornomorets Odesa
0 - 2
Zorya
K
O
Metalist Kharkiv
2 - 2
Hoverla Uzhhorod
sobota, 15 sierpień 2015
O
d
Metalurg Donetsk
v
Volyn
K
O
Metalurg Zaporizhia
1 - 1
Vorskla
K
O
Olimpik Donetsk
1 - 0
FC Olexandria
K
O
Dynamo Kyiv
3 - 0
Karpaty
piątek, 14 sierpień 2015
K
O
Shakhtar Donetsk
0 - 2
Dnipro
niedziela, 9 sierpień 2015
K
O
Dnipro
1 - 2
Dynamo Kyiv
K
O
Vorskla
2 - 2
Shakhtar Donetsk
K
O
Zorya
4 - 0
Olimpik Donetsk
sobota, 8 sierpień 2015
O
d
FC Olexandria
v
Metalurg Donetsk
K
O
Hoverla Uzhhorod
1 - 1
Metalurg Zaporizhia
K
O
FC Olexandria
0 - 1
Stal Dniprodzerzhynsk
K
O
Karpaty
4 - 0
Chornomorets Odesa
piątek, 7 sierpień 2015
K
O
Volyn
2 - 2
Metalist Kharkiv
niedziela, 2 sierpień 2015
K
O
Metalist Kharkiv
1 - 1
FC Olexandria
K
O
Metalurg Zaporizhia
0 - 2
Volyn
K
O
Chornomorets Odesa
0 - 2
Dynamo Kyiv
K
O
Stal Dniprodzerzhynsk
2 - 0
Zorya
K
O
Vorskla
1 - 1
Dnipro
sobota, 1 sierpień 2015
O
d
Metalurg Donetsk
v
Zorya
K
O
Olimpik Donetsk
0 - 1
Karpaty
K
O
Shakhtar Donetsk
2 - 0
Hoverla Uzhhorod
niedziela, 26 lipiec 2015
K
O
Dnipro
4 - 2
Chornomorets Odesa
K
O
FC Olexandria
1 - 0
Metalurg Zaporizhia
sobota, 25 lipiec 2015
K
O
Hoverla Uzhhorod
1 - 1
Vorskla
O
d
Karpaty
v
Metalurg Donetsk
K
O
Karpaty
1 - 0
Stal Dniprodzerzhynsk
K
O
Zorya
0 - 0
Metalist Kharkiv
K
O
Dynamo Kyiv
2 - 0
Olimpik Donetsk
czwartek, 23 lipiec 2015
K
O
Volyn
1 - 4
Shakhtar Donetsk
niedziela, 19 lipiec 2015
K
O
Shakhtar Donetsk
2 - 0
FC Olexandria
K
O
Hoverla Uzhhorod
1 - 1
Dnipro
O
d
Metalurg Donetsk
v
Dynamo Kyiv
K
O
Stal Dniprodzerzhynsk
1 - 2
Dynamo Kyiv
sobota, 18 lipiec 2015
K
O
Metalist Kharkiv
2 - 0
Karpaty
K
O
Olimpik Donetsk
2 - 2
Chornomorets Odesa
K
O
Vorskla
1 - 1
Volyn
piątek, 17 lipiec 2015
K
O
Metalurg Zaporizhia
0 - 6
Zorya