Score piłka nożna : Rosja

Premier Liga U21 wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

19:21 (GMT+1)

18 luty 2018

Tabela ligowa

Rosja – Premier Liga U21

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Krasnodar U212014425720+3746
2CSKA Moskva U212013434316+2743
3Dinamo Moskva U212012624621+2542
4Rostov U21209562825+332
5Zenit U21209473932+731
6Lokomotiv Moskva U21209473831+731
7Rubin Kazan U212010194237+531
8Ufa U21208572623+329
9Spartak Moskva U21206772931–225
10Anzhi Makhachkala U21207492229–725
11Amkar Perm U21206592624+223
12Tosno U212064102232–1022
13Ska Khabarovsk U212064101544–2922
14Arsenal Tula U21205693037–721
15FC Akhmat Grozny U212035122950–2114
16Ural U212022161454–408

Przyszłe mecze

Rosja – Premier Liga U21

sobota, 3 marzec 2018
0:01
Anzhi Makhachkala U21
v
Rubin Kazan U21
0:01
Arsenal Tula U21
v
FC Akhmat Grozny U21
0:01
CSKA Moskva U21
v
Ural U21
0:01
Krasnodar U21
v
Rostov U21
0:01
Lokomotiv Moskva U21
v
Spartak Moskva U21
0:01
Ska Khabarovsk U21
v
Tosno U21
0:01
Ufa U21
v
Dinamo Moskva U21
0:01
Zenit U21
v
Amkar Perm U21
sobota, 10 marzec 2018
0:01
Amkar Perm U21
v
Arsenal Tula U21
0:01
Dinamo Moskva U21
v
Krasnodar U21
0:01
FC Akhmat Grozny U21
v
CSKA Moskva U21
0:01
Rostov U21
v
Zenit U21
0:01
Spartak Moskva U21
v
Ska Khabarovsk U21
0:01
Tosno U21
v
Rubin Kazan U21
0:01
Ufa U21
v
Anzhi Makhachkala U21
0:01
Ural U21
v
Lokomotiv Moskva U21
sobota, 17 marzec 2018
0:01
Anzhi Makhachkala U21
v
Tosno U21
0:01
Arsenal Tula U21
v
Rostov U21
0:01
CSKA Moskva U21
v
Amkar Perm U21
0:01
Krasnodar U21
v
Ufa U21
0:01
Lokomotiv Moskva U21
v
FC Akhmat Grozny U21
0:01
Rubin Kazan U21
v
Spartak Moskva U21
0:01
Ska Khabarovsk U21
v
Ural U21
0:01
Zenit U21
v
Dinamo Moskva U21

Rezultaty

Rosja – Premier Liga U21

poniedziałek, 11 grudzień 2017
K
O
Tosno U21
1 - 2
Lokomotiv Moskva U21
niedziela, 10 grudzień 2017
K
O
Amkar Perm U21
0 - 1
Krasnodar U21
K
O
Rostov U21
3 - 0
Ufa U21
K
O
FC Akhmat Grozny U21
2 - 5
Zenit U21
sobota, 9 grudzień 2017
K
O
Spartak Moskva U21
1 - 1
CSKA Moskva U21
piątek, 8 grudzień 2017
K
O
Ural U21
0 - 1
Arsenal Tula U21
K
O
Rubin Kazan U21
5 - 0
Ska Khabarovsk U21
K
O
Dinamo Moskva U21
2 - 0
Anzhi Makhachkala U21
niedziela, 3 grudzień 2017
K
O
Ufa U21
0 - 2
Amkar Perm U21
sobota, 2 grudzień 2017
K
O
Anzhi Makhachkala U21
5 - 0
Ska Khabarovsk U21
K
O
Krasnodar U21
8 - 1
FC Akhmat Grozny U21
piątek, 1 grudzień 2017
K
O
Zenit U21
3 - 0
Ural U21
K
O
Dinamo Moskva U21
3 - 0
Rostov U21
K
O
Lokomotiv Moskva U21
3 - 2
Rubin Kazan U21
czwartek, 30 listopad 2017
K
O
Arsenal Tula U21
1 - 1
Spartak Moskva U21
K
O
CSKA Moskva U21
5 - 0
Tosno U21
niedziela, 26 listopad 2017
K
O
Ska Khabarovsk U21
0 - 6
Lokomotiv Moskva U21
K
O
Ural U21
0 - 5
Krasnodar U21
K
O
Rostov U21
1 - 0
Anzhi Makhachkala U21
K
O
Spartak Moskva U21
2 - 2
Zenit U21
sobota, 25 listopad 2017
K
O
Tosno U21
2 - 0
Arsenal Tula U21
K
O
FC Akhmat Grozny U21
0 - 0
Ufa U21
K
O
Rubin Kazan U21
0 - 1
CSKA Moskva U21
czwartek, 23 listopad 2017
K
O
Amkar Perm U21
2 - 0
Dinamo Moskva U21
niedziela, 19 listopad 2017
K
O
Rostov U21
2 - 0
Amkar Perm U21
sobota, 18 listopad 2017
K
O
Ska Khabarovsk U21
0 - 2
CSKA Moskva U21
K
O
Zenit U21
0 - 0
Tosno U21
K
O
Anzhi Makhachkala U21
1 - 2
Lokomotiv Moskva U21
K
O
Ufa U21
4 - 0
Ural U21
piątek, 17 listopad 2017
K
O
Dinamo Moskva U21
4 - 4
FC Akhmat Grozny U21
K
O
Arsenal Tula U21
4 - 2
Rubin Kazan U21
K
O
Krasnodar U21
3 - 1
Spartak Moskva U21
niedziela, 5 listopad 2017
K
O
Ska Khabarovsk U21
2 - 2
Arsenal Tula U21
K
O
Spartak Moskva U21
001 - 1
Ufa U21
sobota, 4 listopad 2017
K
O
Tosno U21
0 - 1
Krasnodar U21
K
O
Lokomotiv Moskva U21
1 - 3
CSKA Moskva U21
K
O
FC Akhmat Grozny U21
0 - 1
Rostov U21
K
O
Rubin Kazan U21
2 - 3
Zenit U21
K
O
Amkar Perm U21
0 - 0
Anzhi Makhachkala U21
czwartek, 2 listopad 2017
K
O
Ural U21
0 - 2
Dinamo Moskva U21
poniedziałek, 30 październik 2017
K
O
Ufa U21
1 - 4
Rubin Kazan U21
K
O
FC Akhmat Grozny U21
0 - 1
Anzhi Makhachkala U21
sobota, 28 październik 2017
K
O
Krasnodar U21
7 - 1
Ska Khabarovsk U21
K
O
Amkar Perm U21
5 - 1
Ural U21
K
O
Zenit U21
5 - 1
Lokomotiv Moskva U21
K
O
Dinamo Moskva U21
3 - 1
Tosno U21
piątek, 27 październik 2017
K
O
Rostov U21
1 - 0
Spartak Moskva U21
czwartek, 26 październik 2017
K
O
Arsenal Tula U21
1 - 3
CSKA Moskva U21
poniedziałek, 23 październik 2017
K
O
Lokomotiv Moskva U21
0 - 1
Krasnodar U21
niedziela, 22 październik 2017
K
O
Ural U21
4 - 2
FC Akhmat Grozny U21
K
O
Anzhi Makhachkala U21
2 - 1
Arsenal Tula U21
sobota, 21 październik 2017
K
O
CSKA Moskva U21
3 - 2
Zenit U21
piątek, 20 październik 2017
K
O
Ska Khabarovsk U21
2 - 0
Ufa U21
K
O
Spartak Moskva U21
1 - 1
Amkar Perm U21
K
O
Tosno U21
2 - 1
Rostov U21
K
O
Rubin Kazan U21
2 - 3
Dinamo Moskva U21
niedziela, 15 październik 2017
K
O
Ufa U21
2 - 0
Lokomotiv Moskva U21
K
O
Amkar Perm U21
5 - 2
Tosno U21
K
O
Zenit U21
1 - 2
Arsenal Tula U21
sobota, 14 październik 2017
K
O
Ural U21
1 - 3
Anzhi Makhachkala U21
K
O
Krasnodar U21
0 - 2
CSKA Moskva U21
K
O
Rostov U21
3 - 1
Rubin Kazan U21
piątek, 13 październik 2017
K
O
Dinamo Moskva U21
3 - 0
Ska Khabarovsk U21
czwartek, 12 październik 2017
K
O
FC Akhmat Grozny U21
1 - 4
Spartak Moskva U21
czwartek, 5 październik 2017
K
O
Ska Khabarovsk U21
1 - 2
Rubin Kazan U21
niedziela, 1 październik 2017
K
O
Arsenal Tula U21
2 - 2
Krasnodar U21
sobota, 30 wrzesień 2017
K
O
Tosno U21
2 - 1
FC Akhmat Grozny U21
K
O
Rubin Kazan U21
2 - 1
Amkar Perm U21
K
O
Anzhi Makhachkala U21
2 - 1
Zenit U21
K
O
CSKA Moskva U21
1 - 1
Ufa U21
K
O
Lokomotiv Moskva U21
0 - 0
Dinamo Moskva U21
piątek, 29 wrzesień 2017
K
O
Ska Khabarovsk U21
1 - 0
Rostov U21
K
O
Spartak Moskva U21
1 - 0
Ural U21
poniedziałek, 25 wrzesień 2017
K
O
FC Akhmat Grozny U21
3 - 2
Rubin Kazan U21
niedziela, 24 wrzesień 2017
K
O
Ufa U21
3 - 1
Arsenal Tula U21
K
O
Amkar Perm U21
1 - 0
Ska Khabarovsk U21
sobota, 23 wrzesień 2017
K
O
Krasnodar U21
4 - 1
Zenit U21
K
O
Ural U21
1 - 0
Tosno U21
K
O
Rostov U21
1 - 1
Lokomotiv Moskva U21
piątek, 22 wrzesień 2017
K
O
Spartak Moskva U21
1 - 0
Anzhi Makhachkala U21
K
O
Dinamo Moskva U21
2 - 1
CSKA Moskva U21
niedziela, 17 wrzesień 2017
K
O
Lokomotiv Moskva U21
2 - 1
Amkar Perm U21
sobota, 16 wrzesień 2017
K
O
Ska Khabarovsk U21
2 - 1
FC Akhmat Grozny U21
K
O
Anzhi Makhachkala U21
0 - 3
Krasnodar U21
K
O
Zenit U21
1 - 0
Ufa U21
K
O
Tosno U21
1 - 1
Spartak Moskva U21
K
O
Rubin Kazan U21
3 - 1
Ural U21
piątek, 15 wrzesień 2017
K
O
CSKA Moskva U21
4 - 0
Rostov U21
czwartek, 14 wrzesień 2017
K
O
Arsenal Tula U21
1 - 3
Dinamo Moskva U21
niedziela, 10 wrzesień 2017
K
O
Ufa U21
1 - 2
Krasnodar U21
K
O
Ural U21
1 - 2
Ska Khabarovsk U21
sobota, 9 wrzesień 2017
K
O
Tosno U21
1 - 0
Anzhi Makhachkala U21
K
O
Rostov U21
3 - 1
Arsenal Tula U21
K
O
FC Akhmat Grozny U21
3 - 2
Lokomotiv Moskva U21
K
O
Dinamo Moskva U21
1 - 1
Zenit U21
piątek, 8 wrzesień 2017
K
O
Amkar Perm U21
2 - 0
CSKA Moskva U21
K
O
Spartak Moskva U21
4 - 1
Rubin Kazan U21
środa, 30 sierpień 2017
K
O
CSKA Moskva U21
3 - 1
Rubin Kazan U21
niedziela, 27 sierpień 2017
K
O
Ska Khabarovsk U21
0 - 0
Spartak Moskva U21
sobota, 26 sierpień 2017
K
O
CSKA Moskva U21
1 - 1
FC Akhmat Grozny U21
K
O
Zenit U21
3 - 1
Rostov U21
K
O
Krasnodar U21
2 - 2
Dinamo Moskva U21
piątek, 25 sierpień 2017
K
O
Anzhi Makhachkala U21
3 - 2
Ufa U21
K
O
Arsenal Tula U21
2 - 2
Amkar Perm U21
K
O
Rubin Kazan U21
1 - 0
Tosno U21
K
O
Lokomotiv Moskva U21
2 - 0
Ural U21
niedziela, 20 sierpień 2017
K
O
FC Akhmat Grozny U21
1 - 3
Arsenal Tula U21
sobota, 19 sierpień 2017
K
O
Ural U21
0 - 5
CSKA Moskva U21
K
O
Amkar Perm U21
0 - 1
Zenit U21
K
O
Dinamo Moskva U21
0 - 0
Ufa U21
K
O
Rostov U21
2 - 2
Krasnodar U21
piątek, 18 sierpień 2017
K
O
Spartak Moskva U21
3 - 1
Lokomotiv Moskva U21
K
O
Rubin Kazan U21
4 - 1
Anzhi Makhachkala U21
czwartek, 17 sierpień 2017
K
O
Tosno U21
0 - 0
Ska Khabarovsk U21
niedziela, 13 sierpień 2017
K
O
Krasnodar U21
2 - 1
Amkar Perm U21
K
O
Zenit U21
2 - 1
FC Akhmat Grozny U21
K
O
Arsenal Tula U21
2 - 0
Ural U21
sobota, 12 sierpień 2017
K
O
Ufa U21
1 - 0
Rostov U21
K
O
Lokomotiv Moskva U21
2 - 4
Tosno U21
piątek, 11 sierpień 2017
K
O
Anzhi Makhachkala U21
0 - 3
Dinamo Moskva U21
K
O
CSKA Moskva U21
2 - 1
Spartak Moskva U21
środa, 9 sierpień 2017
K
O
FC Akhmat Grozny U21
1 - 2
Krasnodar U21
wtorek, 8 sierpień 2017
K
O
Amkar Perm U21
0 - 0
Ufa U21
K
O
Ural U21
2 - 2
Zenit U21
K
O
Rubin Kazan U21
1 - 1
Lokomotiv Moskva U21
K
O
Spartak Moskva U21
4 - 2
Arsenal Tula U21
K
O
Rostov U21
3 - 1
Dinamo Moskva U21
K
O
Tosno U21
0 - 1
CSKA Moskva U21
poniedziałek, 7 sierpień 2017
K
O
Ska Khabarovsk U21
0 - 0
Anzhi Makhachkala U21
sobota, 5 sierpień 2017
K
O
Ufa U21
3 - 2
FC Akhmat Grozny U21
K
O
Zenit U21
2 - 1
Spartak Moskva U21
K
O
Arsenal Tula U21
1 - 1
Tosno U21
K
O
Krasnodar U21
2 - 2
Ural U21
piątek, 4 sierpień 2017
K
O
Anzhi Makhachkala U21
2 - 2
Rostov U21
K
O
Dinamo Moskva U21
4 - 1
Amkar Perm U21
K
O
Lokomotiv Moskva U21
4 - 0
Ska Khabarovsk U21
niedziela, 30 lipiec 2017
K
O
Spartak Moskva U21
0 - 5
Krasnodar U21
sobota, 29 lipiec 2017
K
O
Lokomotiv Moskva U21
4 - 0
Anzhi Makhachkala U21
K
O
Amkar Perm U21
0 - 0
Rostov U21
K
O
Tosno U21
3 - 1
Zenit U21
piątek, 28 lipiec 2017
K
O
CSKA Moskva U21
3 - 0
Ska Khabarovsk U21
K
O
Ural U21
0 - 4
Ufa U21
K
O
FC Akhmat Grozny U21
0 - 0
Dinamo Moskva U21
K
O
Rubin Kazan U21
2 - 1
Arsenal Tula U21
niedziela, 23 lipiec 2017
K
O
Arsenal Tula U21
1 - 2
Ska Khabarovsk U21
sobota, 22 lipiec 2017
K
O
Rostov U21
3 - 3
FC Akhmat Grozny U21
K
O
Ufa U21
1 - 0
Spartak Moskva U21
K
O
Dinamo Moskva U21
5 - 1
Ural U21
piątek, 21 lipiec 2017
K
O
CSKA Moskva U21
2 - 3
Lokomotiv Moskva U21
K
O
Krasnodar U21
4 - 1
Tosno U21
K
O
Zenit U21
2 - 3
Rubin Kazan U21
czwartek, 20 lipiec 2017
K
O
Anzhi Makhachkala U21
2 - 1
Amkar Perm U21
poniedziałek, 17 lipiec 2017
K
O
Lokomotiv Moskva U21
1 - 1
Arsenal Tula U21
K
O
Dinamo Moskva U21
5 - 2
Spartak Moskva U21
niedziela, 16 lipiec 2017
K
O
Rubin Kazan U21
2 - 1
Krasnodar U21
sobota, 15 lipiec 2017
K
O
Ska Khabarovsk U21
2 - 1
Zenit U21
K
O
FC Akhmat Grozny U21
2 - 1
Amkar Perm U21
piątek, 14 lipiec 2017
K
O
Tosno U21
1 - 2
Ufa U21
K
O
Ural U21
0 - 1
Rostov U21
K
O
Anzhi Makhachkala U21
0 - 0
CSKA Moskva U21