Score piłka nożna : Rosja

2. Dywizja:: zachód wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

09:15 (GMT+1)

15 grudzień 2017

Tabela ligowa

Rosja – 2. Dywizja:: zachód

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Chertanovo Moscow1512213010+2038
2Lokomotiv-Kazanka Moscow1611233411+2335
3Tekstilshchik1610332715+1233
4Veles Moscow179353220+1230
5Torpedo Vladimir178453018+1228
6Spartak Kostroma178452318+528
7FC Dolgoprudny167633319+1427
8Murom177642113+827
9Pskov 747178181621–525
10Luki-Energiya174491116–516
11CRFSO Smolensk164391525–1015
12Dinamo St Petersburg II173591428–1414
13Kolomna172114939–307
14Znamya171016850–423

Przyszłe mecze

Rosja – 2. Dywizja:: zachód

czwartek, 1 marzec 2018
14:00
CRFSO Smolensk
v
Tekstilshchik
piątek, 30 marzec 2018
14:00
Lokomotiv-Kazanka Moscow
v
Chertanovo Moscow
wtorek, 3 kwiecień 2018
14:00
Chertanovo Moscow
v
FC Dolgoprudny
piątek, 6 kwiecień 2018
14:00
CRFSO Smolensk
v
Spartak Kostroma
14:00
Murom
v
FC Dolgoprudny
sobota, 7 kwiecień 2018
14:00
Chertanovo Moscow
v
Veles Moscow
14:00
Kolomna
v
Znamya
14:00
Pskov 747
v
Lokomotiv-Kazanka Moscow
14:00
Tekstilshchik
v
Dinamo St Petersburg II
14:00
Torpedo Vladimir
v
Luki-Energiya
sobota, 14 kwiecień 2018
14:00
Dinamo St Petersburg II
v
CRFSO Smolensk
14:00
FC Dolgoprudny
v
Tekstilshchik
14:00
Lokomotiv-Kazanka Moscow
v
Murom
14:00
Luki-Energiya
v
Kolomna
14:00
Spartak Kostroma
v
Torpedo Vladimir
14:00
Veles Moscow
v
Pskov 747
14:00
Znamya
v
Chertanovo Moscow
piątek, 20 kwiecień 2018
14:00
CRFSO Smolensk
v
FC Dolgoprudny
14:00
Murom
v
Veles Moscow
sobota, 21 kwiecień 2018
14:00
Chertanovo Moscow
v
Luki-Energiya
14:00
Dinamo St Petersburg II
v
Spartak Kostroma
14:00
Kolomna
v
Torpedo Vladimir
14:00
Pskov 747
v
Znamya
14:00
Tekstilshchik
v
Lokomotiv-Kazanka Moscow
piątek, 27 kwiecień 2018
14:00
Torpedo Vladimir
v
Chertanovo Moscow
sobota, 28 kwiecień 2018
14:00
FC Dolgoprudny
v
Dinamo St Petersburg II
14:00
Lokomotiv-Kazanka Moscow
v
CRFSO Smolensk
14:00
Luki-Energiya
v
Pskov 747
14:00
Spartak Kostroma
v
Kolomna
14:00
Veles Moscow
v
Tekstilshchik
14:00
Znamya
v
Murom
piątek, 4 maj 2018
14:00
CRFSO Smolensk
v
Veles Moscow
14:00
Chertanovo Moscow
v
Kolomna
14:00
Dinamo St Petersburg II
v
Lokomotiv-Kazanka Moscow
14:00
FC Dolgoprudny
v
Spartak Kostroma
14:00
Murom
v
Luki-Energiya
14:00
Pskov 747
v
Torpedo Vladimir
14:00
Tekstilshchik
v
Znamya
piątek, 11 maj 2018
14:00
Kolomna
v
Pskov 747
14:00
Lokomotiv-Kazanka Moscow
v
FC Dolgoprudny
14:00
Luki-Energiya
v
Tekstilshchik
14:00
Spartak Kostroma
v
Chertanovo Moscow
14:00
Torpedo Vladimir
v
Murom
14:00
Veles Moscow
v
Dinamo St Petersburg II
14:00
Znamya
v
CRFSO Smolensk
środa, 16 maj 2018
14:00
CRFSO Smolensk
v
Luki-Energiya
14:00
Dinamo St Petersburg II
v
Znamya
14:00
FC Dolgoprudny
v
Veles Moscow
14:00
Lokomotiv-Kazanka Moscow
v
Spartak Kostroma
14:00
Murom
v
Kolomna
14:00
Pskov 747
v
Chertanovo Moscow
14:00
Tekstilshchik
v
Torpedo Vladimir
niedziela, 20 maj 2018
14:00
Chertanovo Moscow
v
Murom
14:00
Kolomna
v
Tekstilshchik
14:00
Luki-Energiya
v
Dinamo St Petersburg II
14:00
Pskov 747
v
Spartak Kostroma
14:00
Torpedo Vladimir
v
CRFSO Smolensk
14:00
Veles Moscow
v
Lokomotiv-Kazanka Moscow
14:00
Znamya
v
FC Dolgoprudny
niedziela, 27 maj 2018
14:00
CRFSO Smolensk
v
Kolomna
14:00
Dinamo St Petersburg II
v
Torpedo Vladimir
14:00
FC Dolgoprudny
v
Luki-Energiya
14:00
Lokomotiv-Kazanka Moscow
v
Znamya
14:00
Murom
v
Pskov 747
14:00
Spartak Kostroma
v
Veles Moscow
14:00
Tekstilshchik
v
Chertanovo Moscow

Rezultaty

Rosja – 2. Dywizja:: zachód

sobota, 11 listopad 2017
K
O
Dinamo St Petersburg II
2 - 1
Murom
K
O
Spartak Kostroma
0 - 0
Luki-Energiya
K
O
Veles Moscow
4 - 0
Kolomna
K
O
FC Dolgoprudny
4 - 0
Pskov 747
piątek, 10 listopad 2017
K
O
Znamya
0 - 6
Torpedo Vladimir
sobota, 4 listopad 2017
K
O
Murom
0 - 1
CRFSO Smolensk
K
O
Kolomna
1 - 3
Lokomotiv-Kazanka Moscow
K
O
Pskov 747
3 - 0
Dinamo St Petersburg II
K
O
Luki-Energiya
2 - 0
Znamya
K
O
Tekstilshchik
2 - 0
Spartak Kostroma
K
O
Torpedo Vladimir
1 - 0
Veles Moscow
sobota, 28 październik 2017
K
O
Dinamo St Petersburg II
0 - 2
Chertanovo Moscow
K
O
Spartak Kostroma
4 - 1
Znamya
K
O
Veles Moscow
2 - 1
Luki-Energiya
K
O
FC Dolgoprudny
4 - 1
Kolomna
K
O
Tekstilshchik
0 - 0
Murom
piątek, 27 październik 2017
K
O
CRFSO Smolensk
1 - 2
Pskov 747
K
O
Lokomotiv-Kazanka Moscow
2 - 0
Torpedo Vladimir
sobota, 21 październik 2017
K
O
Znamya
1 - 3
Veles Moscow
K
O
Kolomna
2 - 0
Dinamo St Petersburg II
K
O
Pskov 747
2 - 1
Tekstilshchik
K
O
Chertanovo Moscow
3 - 1
CRFSO Smolensk
K
O
Lokomotiv-Kazanka Moscow
3 - 1
Luki-Energiya
piątek, 20 październik 2017
K
O
Murom
0 - 0
Spartak Kostroma
K
O
Torpedo Vladimir
1 - 2
FC Dolgoprudny
niedziela, 15 październik 2017
K
O
Dinamo St Petersburg II
0 - 0
Luki-Energiya
K
O
Spartak Kostroma
2 - 1
Pskov 747
sobota, 14 październik 2017
K
O
Murom
2 - 0
Chertanovo Moscow
K
O
FC Dolgoprudny
4 - 0
Znamya
K
O
Tekstilshchik
2 - 0
Kolomna
piątek, 13 październik 2017
K
O
CRFSO Smolensk
1 - 3
Torpedo Vladimir
K
O
Lokomotiv-Kazanka Moscow
1 - 2
Veles Moscow
sobota, 7 październik 2017
K
O
Kolomna
0 - 2
Murom
K
O
Znamya
0 - 1
Dinamo St Petersburg II
K
O
Chertanovo Moscow
2 - 0
Pskov 747
K
O
Veles Moscow
0 - 0
FC Dolgoprudny
K
O
Luki-Energiya
1 - 2
CRFSO Smolensk
K
O
Spartak Kostroma
0 - 2
Lokomotiv-Kazanka Moscow
piątek, 6 październik 2017
K
O
Torpedo Vladimir
1 - 1
Tekstilshchik
niedziela, 1 październik 2017
K
O
Dinamo St Petersburg II
2 - 3
Veles Moscow
sobota, 30 wrzesień 2017
K
O
Chertanovo Moscow
0 - 0
Spartak Kostroma
K
O
Murom
1 - 1
Torpedo Vladimir
K
O
Pskov 747
1 - 0
Kolomna
K
O
FC Dolgoprudny
0 - 2
Lokomotiv-Kazanka Moscow
K
O
Tekstilshchik
1 - 0
Luki-Energiya
piątek, 29 wrzesień 2017
K
O
CRFSO Smolensk
3 - 1
Znamya
poniedziałek, 25 wrzesień 2017
K
O
Kolomna
0 - 1
Chertanovo Moscow
sobota, 23 wrzesień 2017
K
O
Znamya
0 - 3
Tekstilshchik
K
O
Luki-Energiya
0 - 1
Murom
K
O
Veles Moscow
2 - 1
CRFSO Smolensk
K
O
Lokomotiv-Kazanka Moscow
2 - 0
Dinamo St Petersburg II
K
O
Spartak Kostroma
2 - 1
FC Dolgoprudny
piątek, 22 wrzesień 2017
K
O
Torpedo Vladimir
1 - 0
Pskov 747
niedziela, 17 wrzesień 2017
K
O
Dinamo St Petersburg II
2 - 2
FC Dolgoprudny
sobota, 16 wrzesień 2017
K
O
Kolomna
0 - 1
Spartak Kostroma
K
O
Chertanovo Moscow
3 - 1
Torpedo Vladimir
K
O
Pskov 747
2 - 0
Luki-Energiya
K
O
Tekstilshchik
3 - 2
Veles Moscow
piątek, 15 wrzesień 2017
K
O
Murom
1 - 0
Znamya
K
O
CRFSO Smolensk
0 - 3
Lokomotiv-Kazanka Moscow
piątek, 8 wrzesień 2017
K
O
Veles Moscow
2 - 2
Murom
K
O
Znamya
0 - 1
Pskov 747
K
O
FC Dolgoprudny
0 - 0
CRFSO Smolensk
K
O
Spartak Kostroma
2 - 0
Dinamo St Petersburg II
K
O
Torpedo Vladimir
4 - 1
Kolomna
K
O
Luki-Energiya
1 - 2
Chertanovo Moscow
K
O
Lokomotiv-Kazanka Moscow
4 - 1
Tekstilshchik
sobota, 2 wrzesień 2017
K
O
Murom
0 - 0
Lokomotiv-Kazanka Moscow
piątek, 1 wrzesień 2017
K
O
Kolomna
1 - 0
Luki-Energiya
K
O
Chertanovo Moscow
4 - 1
Znamya
K
O
Torpedo Vladimir
2 - 2
Spartak Kostroma
K
O
CRFSO Smolensk
1 - 1
Dinamo St Petersburg II
K
O
Pskov 747
2 - 0
Veles Moscow
K
O
Tekstilshchik
3 - 3
FC Dolgoprudny
niedziela, 27 sierpień 2017
K
O
Veles Moscow
0 - 2
Chertanovo Moscow
K
O
Znamya
1 - 0
Kolomna
K
O
Luki-Energiya
1 - 0
Torpedo Vladimir
piątek, 25 sierpień 2017
K
O
Dinamo St Petersburg II
0 - 2
Tekstilshchik
K
O
Spartak Kostroma
2 - 0
CRFSO Smolensk
K
O
Lokomotiv-Kazanka Moscow
2 - 0
Pskov 747
czwartek, 24 sierpień 2017
K
O
FC Dolgoprudny
3 - 0
Murom
piątek, 18 sierpień 2017
K
O
Kolomna
0 - 6
Veles Moscow
K
O
Murom
5 - 0
Dinamo St Petersburg II
K
O
Chertanovo Moscow
3 - 0
Lokomotiv-Kazanka Moscow
K
O
Torpedo Vladimir
3 - 0
Znamya
K
O
Pskov 747
0 - 4
FC Dolgoprudny
K
O
Tekstilshchik
3 - 1
CRFSO Smolensk
K
O
Luki-Energiya
2 - 1
Spartak Kostroma
piątek, 11 sierpień 2017
K
O
Veles Moscow
2 - 0
Torpedo Vladimir
K
O
Znamya
0 - 2
Luki-Energiya
K
O
Dinamo St Petersburg II
1 - 1
Pskov 747
K
O
FC Dolgoprudny
2 - 2
Chertanovo Moscow
K
O
Spartak Kostroma
0 - 1
Tekstilshchik
K
O
CRFSO Smolensk
1 - 1
Murom
K
O
Lokomotiv-Kazanka Moscow
1 - 0
Kolomna
czwartek, 3 sierpień 2017
K
O
Chertanovo Moscow
2 - 0
Dinamo St Petersburg II
K
O
Kolomna
3 - 3
FC Dolgoprudny
K
O
Murom
0 - 2
Tekstilshchik
K
O
Torpedo Vladimir
3 - 2
Lokomotiv-Kazanka Moscow
K
O
Znamya
2 - 3
Spartak Kostroma
K
O
Pskov 747
1 - 0
CRFSO Smolensk
K
O
Luki-Energiya
0 - 0
Veles Moscow
czwartek, 27 lipiec 2017
K
O
Spartak Kostroma
1 - 3
Murom
K
O
Veles Moscow
3 - 1
Znamya
K
O
Dinamo St Petersburg II
5 - 0
Kolomna
K
O
FC Dolgoprudny
0 - 3
Torpedo Vladimir
K
O
CRFSO Smolensk
1 - 2
Chertanovo Moscow
K
O
Luki-Energiya
0 - 0
Lokomotiv-Kazanka Moscow
K
O
Tekstilshchik
1 - 0
Pskov 747
środa, 19 lipiec 2017
K
O
Znamya
0 - 7
Lokomotiv-Kazanka Moscow
K
O
Veles Moscow
1 - 3
Spartak Kostroma
K
O
Chertanovo Moscow
2 - 1
Tekstilshchik
K
O
Kolomna
0 - 1
CRFSO Smolensk
K
O
Torpedo Vladimir
0 - 0
Dinamo St Petersburg II
K
O
Pskov 747
0 - 2
Murom
K
O
Luki-Energiya
0 - 1
FC Dolgoprudny