Score piłka nożna : Rosja

2. Dywizja:: Ural/Povolzhye wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

18:20 (GMT+1)

20 styczeń 2018

Tabela ligowa

Rosja – 2. Dywizja:: Ural/Povolzhye

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Mordovya151230253+2239
2Volga Ulyanovsk161042258+1734
3Syzran-20031610332516+933
4Zenit Izhevsk169161612+428
5NoSta168353020+1027
6KamAZ167542213+926
7FC Chelyabinsk156632417+724
8Neftekhimik156542214+823
9Anzhi-Junior Zelenodolsk164481817+116
10Lada Togliati1641111236–2413
11FC Orenburg II1624101128–1710
12Krylya Sovetov Samara II1622121040–308
13Ural II151113723–164

Przyszłe mecze

Rosja – 2. Dywizja:: Ural/Povolzhye

wtorek, 10 kwiecień 2018
O
d
Akademiya Togliati
v
KamAZ
O
d
Dinamo Kirov
v
Lada Togliati
14:00
FC Chelyabinsk
v
Neftekhimik
14:00
FC Orenburg II
v
Zenit Izhevsk
14:00
Krylya Sovetov Samara II
v
KamAZ
14:00
Mordovya
v
Volga Ulyanovsk
14:00
Syzran-2003
v
NoSta
14:00
Ural II
v
Anzhi-Junior Zelenodolsk
niedziela, 15 kwiecień 2018
14:00
Anzhi-Junior Zelenodolsk
v
Mordovya
14:00
KamAZ
v
Syzran-2003
14:00
Lada Togliati
v
FC Chelyabinsk
O
d
Neftekhimik
v
Akademiya Togliati
14:00
Neftekhimik
v
Krylya Sovetov Samara II
14:00
NoSta
v
FC Orenburg II
O
d
Volga Ulyanovsk
v
Dinamo Kirov
14:00
Zenit Izhevsk
v
Ural II
piątek, 20 kwiecień 2018
14:00
FC Orenburg II
v
KamAZ
14:00
Lada Togliati
v
Neftekhimik
sobota, 21 kwiecień 2018
O
d
Dinamo Kirov
v
Anzhi-Junior Zelenodolsk
14:00
FC Chelyabinsk
v
Volga Ulyanovsk
14:00
Mordovya
v
Zenit Izhevsk
O
d
Syzran-2003
v
Akademiya Togliati
14:00
Syzran-2003
v
Krylya Sovetov Samara II
14:00
Ural II
v
NoSta
sobota, 28 kwiecień 2018
O
d
Akademiya Togliati
v
FC Orenburg II
14:00
Anzhi-Junior Zelenodolsk
v
FC Chelyabinsk
14:00
KamAZ
v
Ural II
14:00
Krylya Sovetov Samara II
v
FC Orenburg II
14:00
Neftekhimik
v
Syzran-2003
14:00
NoSta
v
Mordovya
14:00
Volga Ulyanovsk
v
Lada Togliati
O
d
Zenit Izhevsk
v
Dinamo Kirov
piątek, 4 maj 2018
O
d
Dinamo Kirov
v
NoSta
14:00
FC Chelyabinsk
v
Zenit Izhevsk
14:00
FC Orenburg II
v
Syzran-2003
14:00
Lada Togliati
v
Anzhi-Junior Zelenodolsk
14:00
Mordovya
v
KamAZ
O
d
Ural II
v
Akademiya Togliati
14:00
Ural II
v
Krylya Sovetov Samara II
14:00
Volga Ulyanovsk
v
Neftekhimik
piątek, 11 maj 2018
O
d
Akademiya Togliati
v
Mordovya
14:00
Anzhi-Junior Zelenodolsk
v
Volga Ulyanovsk
O
d
KamAZ
v
Dinamo Kirov
14:00
Krylya Sovetov Samara II
v
Mordovya
14:00
Neftekhimik
v
FC Orenburg II
14:00
NoSta
v
FC Chelyabinsk
14:00
Syzran-2003
v
Ural II
14:00
Zenit Izhevsk
v
Lada Togliati
środa, 16 maj 2018
14:00
Anzhi-Junior Zelenodolsk
v
Neftekhimik
O
d
Dinamo Kirov
v
Akademiya Togliati
O
d
Dinamo Kirov
v
Krylya Sovetov Samara II
14:00
FC Chelyabinsk
v
KamAZ
14:00
Lada Togliati
v
NoSta
14:00
Mordovya
v
Syzran-2003
14:00
Ural II
v
FC Orenburg II
14:00
Volga Ulyanovsk
v
Zenit Izhevsk
niedziela, 20 maj 2018
O
d
Akademiya Togliati
v
FC Chelyabinsk
14:00
FC Orenburg II
v
Mordovya
14:00
KamAZ
v
Lada Togliati
14:00
Krylya Sovetov Samara II
v
FC Chelyabinsk
14:00
NoSta
v
Volga Ulyanovsk
O
d
Syzran-2003
v
Dinamo Kirov
14:00
Ural II
v
Neftekhimik
14:00
Zenit Izhevsk
v
Anzhi-Junior Zelenodolsk
niedziela, 27 maj 2018
14:00
Anzhi-Junior Zelenodolsk
v
NoSta
O
d
Dinamo Kirov
v
FC Orenburg II
14:00
FC Chelyabinsk
v
Syzran-2003
O
d
Lada Togliati
v
Akademiya Togliati
14:00
Lada Togliati
v
Krylya Sovetov Samara II
14:00
Mordovya
v
Ural II
14:00
Neftekhimik
v
Zenit Izhevsk
14:00
Volga Ulyanovsk
v
KamAZ

Rezultaty

Rosja – 2. Dywizja:: Ural/Povolzhye

sobota, 4 listopad 2017
K
O
Anzhi-Junior Zelenodolsk
0 - 0
FC Orenburg II
K
O
Neftekhimik
2 - 3
KamAZ
K
O
NoSta
5 - 0
Krylya Sovetov Samara II
O
d
FC Chelyabinsk
v
Dinamo Kirov
O
d
NoSta
v
Akademiya Togliati
K
O
Syzran-2003
2 - 0
Zenit Izhevsk
K
O
Volga Ulyanovsk
1 - 0
Ural II
piątek, 3 listopad 2017
K
O
Lada Togliati
0 - 4
Mordovya
sobota, 28 październik 2017
K
O
FC Orenburg II
0 - 1
Volga Ulyanovsk
K
O
Ural II
2 - 3
Lada Togliati
K
O
Krylya Sovetov Samara II
0 - 2
Zenit Izhevsk
O
d
Akademiya Togliati
v
Zenit Izhevsk
O
d
Dinamo Kirov
v
Neftekhimik
K
O
KamAZ
1 - 0
NoSta
K
O
Mordovya
3 - 0
FC Chelyabinsk
K
O
Syzran-2003
2 - 1
Anzhi-Junior Zelenodolsk
sobota, 21 październik 2017
K
O
FC Chelyabinsk
2 - 0
Ural II
K
O
Krylya Sovetov Samara II
1 - 1
Anzhi-Junior Zelenodolsk
K
O
Neftekhimik
0 - 1
NoSta
K
O
Zenit Izhevsk
1 - 0
KamAZ
O
d
Anzhi-Junior Zelenodolsk
v
Akademiya Togliati
O
d
Dinamo Kirov
v
Mordovya
K
O
Volga Ulyanovsk
0 - 0
Syzran-2003
piątek, 20 październik 2017
K
O
Lada Togliati
0 - 0
FC Orenburg II
sobota, 14 październik 2017
K
O
FC Orenburg II
2 - 2
FC Chelyabinsk
K
O
NoSta
0 - 1
Zenit Izhevsk
O
d
Akademiya Togliati
v
Volga Ulyanovsk
O
d
Ural II
v
Dinamo Kirov
K
O
KamAZ
1 - 1
Anzhi-Junior Zelenodolsk
K
O
Lada Togliati
0 - 2
Syzran-2003
K
O
Mordovya
0 - 0
Neftekhimik
piątek, 13 październik 2017
K
O
Krylya Sovetov Samara II
0 - 3
Volga Ulyanovsk
sobota, 7 październik 2017
K
O
FC Chelyabinsk
1 - 1
Krylya Sovetov Samara II
K
O
Anzhi-Junior Zelenodolsk
0 - 1
Zenit Izhevsk
K
O
Neftekhimik
2 - 0
Ural II
O
d
Dinamo Kirov
v
Syzran-2003
O
d
FC Chelyabinsk
v
Akademiya Togliati
K
O
Mordovya
3 - 0
FC Orenburg II
K
O
Volga Ulyanovsk
3 - 2
NoSta
piątek, 6 październik 2017
K
O
Lada Togliati
0 - 3
KamAZ
niedziela, 1 październik 2017
K
O
FC Orenburg II
1 - 0
Ural II
K
O
Zenit Izhevsk
0 - 1
Volga Ulyanovsk
O
d
Akademiya Togliati
v
Dinamo Kirov
O
d
Krylya Sovetov Samara II
v
Dinamo Kirov
K
O
Neftekhimik
2 - 0
Anzhi-Junior Zelenodolsk
K
O
KamAZ
1 - 2
FC Chelyabinsk
K
O
NoSta
3 - 0
Lada Togliati
K
O
Syzran-2003
0 - 1
Mordovya
poniedziałek, 25 wrzesień 2017
K
O
Ural II
0 - 2
Syzran-2003
niedziela, 24 wrzesień 2017
K
O
FC Chelyabinsk
1 - 3
NoSta
O
d
Dinamo Kirov
v
KamAZ
O
d
Mordovya
v
Akademiya Togliati
K
O
Lada Togliati
0 - 2
Zenit Izhevsk
K
O
Mordovya
1 - 0
Krylya Sovetov Samara II
K
O
Volga Ulyanovsk
1 - 0
Anzhi-Junior Zelenodolsk
sobota, 23 wrzesień 2017
K
O
FC Orenburg II
1 - 3
Neftekhimik
niedziela, 17 wrzesień 2017
K
O
Krylya Sovetov Samara II
2 - 1
Ural II
K
O
Zenit Izhevsk
1 - 0
FC Chelyabinsk
O
d
Akademiya Togliati
v
Ural II
K
O
Anzhi-Junior Zelenodolsk
3 - 0
Lada Togliati
O
d
NoSta
v
Dinamo Kirov
K
O
KamAZ
0 - 1
Mordovya
K
O
Neftekhimik
0 - 0
Volga Ulyanovsk
K
O
Syzran-2003
1 - 0
FC Orenburg II
środa, 13 wrzesień 2017
K
O
Ural II
1 - 1
KamAZ
O
d
Dinamo Kirov
v
Zenit Izhevsk
K
O
FC Chelyabinsk
2 - 1
Anzhi-Junior Zelenodolsk
O
d
FC Orenburg II
v
Akademiya Togliati
K
O
FC Orenburg II
2 - 0
Krylya Sovetov Samara II
K
O
Lada Togliati
1 - 2
Volga Ulyanovsk
K
O
Mordovya
2 - 0
NoSta
K
O
Syzran-2003
0 - 3
Neftekhimik
piątek, 8 wrzesień 2017
O
d
Akademiya Togliati
v
Syzran-2003
O
d
Anzhi-Junior Zelenodolsk
v
Dinamo Kirov
K
O
NoSta
1 - 0
Ural II
K
O
Krylya Sovetov Samara II
0 - 1
Syzran-2003
K
O
Neftekhimik
4 - 0
Lada Togliati
K
O
Volga Ulyanovsk
0 - 0
FC Chelyabinsk
K
O
Zenit Izhevsk
0 - 2
Mordovya
K
O
KamAZ
2 - 1
FC Orenburg II
wtorek, 5 wrzesień 2017
K
O
Krylya Sovetov Samara II
0 - 2
Lada Togliati
piątek, 1 wrzesień 2017
K
O
Ural II
1 - 2
Zenit Izhevsk
O
d
Akademiya Togliati
v
Neftekhimik
O
d
Dinamo Kirov
v
Volga Ulyanovsk
K
O
FC Chelyabinsk
5 - 1
Lada Togliati
K
O
FC Orenburg II
2 - 2
NoSta
K
O
Krylya Sovetov Samara II
2 - 3
Neftekhimik
K
O
Mordovya
2 - 0
Anzhi-Junior Zelenodolsk
K
O
Syzran-2003
2 - 1
KamAZ
niedziela, 27 sierpień 2017
K
O
NoSta
3 - 3
Syzran-2003
piątek, 25 sierpień 2017
O
d
KamAZ
v
Akademiya Togliati
O
d
Lada Togliati
v
Dinamo Kirov
K
O
Anzhi-Junior Zelenodolsk
0 - 1
Ural II
K
O
Volga Ulyanovsk
0 - 1
Mordovya
K
O
Zenit Izhevsk
2 - 0
FC Orenburg II
K
O
Neftekhimik
2 - 2
FC Chelyabinsk
K
O
KamAZ
4 - 1
Krylya Sovetov Samara II
piątek, 18 sierpień 2017
O
d
Akademiya Togliati
v
NoSta
O
d
Dinamo Kirov
v
FC Chelyabinsk
K
O
FC Orenburg II
0 - 2
Anzhi-Junior Zelenodolsk
K
O
Krylya Sovetov Samara II
2 - 4
NoSta
K
O
Zenit Izhevsk
3 - 1
Syzran-2003
K
O
Mordovya
2 - 1
Lada Togliati
K
O
KamAZ
2 - 0
Neftekhimik
czwartek, 17 sierpień 2017
K
O
Ural II
0 - 1
Volga Ulyanovsk
piątek, 11 sierpień 2017
O
d
Neftekhimik
v
Dinamo Kirov
O
d
Zenit Izhevsk
v
Akademiya Togliati
K
O
NoSta
1 - 1
KamAZ
K
O
FC Chelyabinsk
1 - 1
Mordovya
K
O
Anzhi-Junior Zelenodolsk
1 - 3
Syzran-2003
K
O
Volga Ulyanovsk
6 - 2
FC Orenburg II
K
O
Zenit Izhevsk
0 - 1
Krylya Sovetov Samara II
K
O
Lada Togliati
1 - 0
Ural II
czwartek, 3 sierpień 2017
K
O
Ural II
1 - 3
FC Chelyabinsk
O
d
Akademiya Togliati
v
Anzhi-Junior Zelenodolsk
O
d
Mordovya
v
Dinamo Kirov
K
O
FC Orenburg II
0 - 1
Lada Togliati
K
O
NoSta
2 - 0
Neftekhimik
K
O
Anzhi-Junior Zelenodolsk
5 - 0
Krylya Sovetov Samara II
K
O
Syzran-2003
2 - 1
Volga Ulyanovsk
K
O
KamAZ
2 - 0
Zenit Izhevsk
czwartek, 27 lipiec 2017
O
d
Dinamo Kirov
v
Ural II
O
d
Volga Ulyanovsk
v
Akademiya Togliati
K
O
FC Chelyabinsk
3 - 0
FC Orenburg II
K
O
Volga Ulyanovsk
5 - 0
Krylya Sovetov Samara II
K
O
Zenit Izhevsk
1 - 2
NoSta
K
O
Syzran-2003
4 - 2
Lada Togliati
K
O
Anzhi-Junior Zelenodolsk
0 - 0
KamAZ
K
O
Neftekhimik
1 - 1
Mordovya
środa, 19 lipiec 2017
K
O
Ural II
0 - 1
Mordovya
O
d
Akademiya Togliati
v
Lada Togliati
O
d
FC Orenburg II
v
Dinamo Kirov
K
O
NoSta
1 - 3
Anzhi-Junior Zelenodolsk
K
O
Zenit Izhevsk
0 - 0
Neftekhimik
K
O
Syzran-2003
0 - 0
FC Chelyabinsk
K
O
KamAZ
0 - 0
Volga Ulyanovsk