Score piłka nożna : Rosja

2. Dywizja:: środek wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

00:40 (GMT+2)

27 marzec 2017

Tabela ligowa

Rosja – 2. Dywizja:: środek

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Avangard Kursk16943189+931
2Energomash Belgorod15933359+2630
3Saturn Ramenskoye168532313+1029
4Torpedo Moscow157622013+727
5Vityaz Podolsk158252420+426
6Kaluga156541514+123
7Metalurg Lypetsk155461419–519
8Dinamo Briansk155371210+218
9FC Ryazan153751618–216
10Chertanovo Moscow144372023–315
11FC Oryol153661323–1015
12Zenit Penza152581529–1411
13Arsenal Tula II1513111035–256

Przyszłe mecze

Rosja – 2. Dywizja:: środek

poniedziałek, 3 kwiecień 2017
16:00
Energomash Belgorod
v
Chertanovo Moscow
piątek, 7 kwiecień 2017
16:00
Torpedo Moscow
v
Zenit Penza
sobota, 8 kwiecień 2017
16:00
Arsenal Tula II
v
Dinamo Briansk
16:00
Kaluga
v
Metalurg Lypetsk
niedziela, 9 kwiecień 2017
16:00
Chertanovo Moscow
v
Saturn Ramenskoye
16:00
FC Oryol
v
Avangard Kursk
O
d
FC Ryazan
v
Lokomotiv Liski
16:00
Vityaz Podolsk
v
Energomash Belgorod
środa, 12 kwiecień 2017
16:00
Kaluga
v
Torpedo Moscow
16:00
Metalurg Lypetsk
v
Dinamo Briansk
16:00
Zenit Penza
v
FC Ryazan
niedziela, 16 kwiecień 2017
16:00
Avangard Kursk
v
Chertanovo Moscow
16:00
Dinamo Briansk
v
FC Oryol
16:00
Energomash Belgorod
v
FC Ryazan
O
d
Lokomotiv Liski
v
Torpedo Moscow
16:00
Metalurg Lypetsk
v
Arsenal Tula II
16:00
Saturn Ramenskoye
v
Vityaz Podolsk
16:00
Zenit Penza
v
Kaluga
niedziela, 23 kwiecień 2017
16:00
Chertanovo Moscow
v
Dinamo Briansk
16:00
FC Oryol
v
Arsenal Tula II
16:00
FC Ryazan
v
Saturn Ramenskoye
O
d
Kaluga
v
Lokomotiv Liski
16:00
Torpedo Moscow
v
Energomash Belgorod
16:00
Vityaz Podolsk
v
Avangard Kursk
16:00
Zenit Penza
v
Metalurg Lypetsk

Rezultaty

Rosja – 2. Dywizja:: środek

sobota, 12 listopad 2016
K
O
Saturn Ramenskoye
5 - 0
FC Oryol
K
O
Avangard Kursk
2 - 0
Arsenal Tula II
O
d
Lokomotiv Liski
v
Vityaz Podolsk
niedziela, 6 listopad 2016
K
O
Vityaz Podolsk
3 - 1
Zenit Penza
K
O
Arsenal Tula II
1 - 3
Saturn Ramenskoye
K
O
Dinamo Briansk
0 - 1
Avangard Kursk
K
O
FC Ryazan
1 - 2
Kaluga
K
O
Torpedo Moscow
1 - 0
Metalurg Lypetsk
K
O
FC Oryol
1 - 1
Energomash Belgorod
O
d
Chertanovo Moscow
v
Lokomotiv Liski
niedziela, 30 październik 2016
K
O
Torpedo Moscow
1 - 1
FC Ryazan
K
O
Energomash Belgorod
4 - 0
Arsenal Tula II
K
O
Metalurg Lypetsk
1 - 0
Avangard Kursk
K
O
Zenit Penza
3 - 0
Chertanovo Moscow
K
O
Saturn Ramenskoye
1 - 0
Dinamo Briansk
O
d
Lokomotiv Liski
v
FC Oryol
sobota, 29 październik 2016
K
O
Kaluga
2 - 1
Vityaz Podolsk
niedziela, 23 październik 2016
K
O
Chertanovo Moscow
4 - 0
Kaluga
K
O
Dinamo Briansk
1 - 0
Energomash Belgorod
K
O
Avangard Kursk
2 - 2
Saturn Ramenskoye
K
O
FC Oryol
3 - 1
Zenit Penza
K
O
Vityaz Podolsk
1 - 3
Torpedo Moscow
O
d
Arsenal Tula II
v
Lokomotiv Liski
K
O
FC Ryazan
1 - 1
Metalurg Lypetsk
niedziela, 16 październik 2016
K
O
Torpedo Moscow
1 - 1
FC Oryol
K
O
Metalurg Lypetsk
0 - 0
Vityaz Podolsk
K
O
Zenit Penza
1 - 3
Dinamo Briansk
K
O
FC Ryazan
2 - 2
Chertanovo Moscow
O
d
Lokomotiv Liski
v
Avangard Kursk
K
O
Energomash Belgorod
0 - 1
Saturn Ramenskoye
sobota, 15 październik 2016
K
O
Kaluga
1 - 0
Arsenal Tula II
niedziela, 9 październik 2016
K
O
Arsenal Tula II
1 - 2
Torpedo Moscow
K
O
Chertanovo Moscow
3 - 3
Vityaz Podolsk
K
O
Dinamo Briansk
0 - 0
Kaluga
K
O
FC Oryol
1 - 1
FC Ryazan
K
O
Metalurg Lypetsk
0 - 4
Energomash Belgorod
K
O
Avangard Kursk
1 - 0
Zenit Penza
O
d
Saturn Ramenskoye
v
Lokomotiv Liski
niedziela, 2 październik 2016
K
O
Vityaz Podolsk
3 - 2
FC Oryol
K
O
Zenit Penza
0 - 1
Saturn Ramenskoye
K
O
Chertanovo Moscow
1 - 2
Metalurg Lypetsk
K
O
FC Ryazan
2 - 1
Arsenal Tula II
O
d
Lokomotiv Liski
v
Energomash Belgorod
sobota, 1 październik 2016
K
O
Torpedo Moscow
1 - 1
Dinamo Briansk
K
O
Kaluga
2 - 0
Avangard Kursk
poniedziałek, 26 wrzesień 2016
K
O
Energomash Belgorod
5 - 1
Zenit Penza
niedziela, 25 wrzesień 2016
K
O
Saturn Ramenskoye
1 - 1
Kaluga
K
O
Arsenal Tula II
1 - 2
Vityaz Podolsk
K
O
Dinamo Briansk
0 - 0
FC Ryazan
K
O
FC Oryol
1 - 3
Chertanovo Moscow
K
O
Avangard Kursk
0 - 1
Torpedo Moscow
O
d
Metalurg Lypetsk
v
Lokomotiv Liski
niedziela, 18 wrzesień 2016
K
O
Torpedo Moscow
1 - 2
Saturn Ramenskoye
sobota, 17 wrzesień 2016
K
O
Kaluga
1 - 1
Energomash Belgorod
K
O
FC Ryazan
1 - 1
Avangard Kursk
K
O
Vityaz Podolsk
1 - 0
Dinamo Briansk
O
d
Zenit Penza
v
Lokomotiv Liski
K
O
FC Oryol
0 - 1
Metalurg Lypetsk
piątek, 16 wrzesień 2016
K
O
Chertanovo Moscow
0 - 1
Arsenal Tula II
niedziela, 11 wrzesień 2016
K
O
Avangard Kursk
3 - 0
Vityaz Podolsk
sobota, 10 wrzesień 2016
K
O
Energomash Belgorod
0 - 0
Torpedo Moscow
K
O
Dinamo Briansk
0 - 2
Chertanovo Moscow
K
O
Saturn Ramenskoye
1 - 0
FC Ryazan
O
d
Lokomotiv Liski
v
Kaluga
K
O
Metalurg Lypetsk
2 - 4
Zenit Penza
piątek, 9 wrzesień 2016
K
O
Arsenal Tula II
2 - 2
FC Oryol
sobota, 3 wrzesień 2016
K
O
Kaluga
2 - 2
Zenit Penza
piątek, 2 wrzesień 2016
K
O
Chertanovo Moscow
0 - 1
Avangard Kursk
K
O
Arsenal Tula II
1 - 3
Metalurg Lypetsk
K
O
FC Oryol
0 - 1
Dinamo Briansk
O
d
Torpedo Moscow
v
Lokomotiv Liski
K
O
FC Ryazan
1 - 3
Energomash Belgorod
K
O
Vityaz Podolsk
2 - 1
Saturn Ramenskoye
niedziela, 28 sierpień 2016
K
O
Metalurg Lypetsk
1 - 0
Kaluga
K
O
Zenit Penza
1 - 1
Torpedo Moscow
K
O
Energomash Belgorod
2 - 0
Vityaz Podolsk
czwartek, 25 sierpień 2016
O
d
Lokomotiv Liski
v
FC Ryazan
K
O
Avangard Kursk
0 - 0
FC Oryol
K
O
Dinamo Briansk
5 - 0
Arsenal Tula II
K
O
Saturn Ramenskoye
1 - 2
Chertanovo Moscow
czwartek, 18 sierpień 2016
K
O
Arsenal Tula II
1 - 2
Avangard Kursk
K
O
Chertanovo Moscow
1 - 4
Energomash Belgorod
O
d
Vityaz Podolsk
v
Lokomotiv Liski
K
O
FC Oryol
1 - 0
Saturn Ramenskoye
K
O
Torpedo Moscow
1 - 1
Kaluga
K
O
FC Ryazan
2 - 0
Zenit Penza
K
O
Dinamo Briansk
1 - 0
Metalurg Lypetsk
piątek, 12 sierpień 2016
K
O
Kaluga
1 - 0
FC Ryazan
czwartek, 11 sierpień 2016
O
d
Lokomotiv Liski
v
Chertanovo Moscow
K
O
Metalurg Lypetsk
0 - 2
Torpedo Moscow
K
O
Zenit Penza
0 - 5
Vityaz Podolsk
K
O
Avangard Kursk
1 - 0
Dinamo Briansk
K
O
Energomash Belgorod
4 - 0
FC Oryol
K
O
Saturn Ramenskoye
1 - 1
Arsenal Tula II
czwartek, 4 sierpień 2016
K
O
Arsenal Tula II
0 - 6
Energomash Belgorod
O
d
FC Oryol
v
Lokomotiv Liski
K
O
Chertanovo Moscow
1 - 1
Zenit Penza
K
O
Avangard Kursk
1 - 0
Metalurg Lypetsk
K
O
Dinamo Briansk
0 - 1
Saturn Ramenskoye
K
O
FC Ryazan
2 - 1
Torpedo Moscow
K
O
Vityaz Podolsk
1 - 0
Kaluga
piątek, 29 lipiec 2016
K
O
Kaluga
2 - 0
Chertanovo Moscow
czwartek, 28 lipiec 2016
O
d
Lokomotiv Liski
v
Arsenal Tula II
K
O
Metalurg Lypetsk
2 - 2
FC Ryazan
K
O
Torpedo Moscow
2 - 1
Vityaz Podolsk
K
O
Zenit Penza
0 - 0
FC Oryol
K
O
Energomash Belgorod
1 - 0
Dinamo Briansk
K
O
Saturn Ramenskoye
1 - 1
Avangard Kursk
środa, 20 lipiec 2016
K
O
Arsenal Tula II
0 - 0
Zenit Penza
O
d
Dinamo Briansk
v
Lokomotiv Liski
K
O
Torpedo Moscow
2 - 1
Chertanovo Moscow
K
O
Avangard Kursk
2 - 0
Energomash Belgorod
K
O
FC Oryol
1 - 0
Kaluga
K
O
Saturn Ramenskoye
1 - 1
Metalurg Lypetsk
K
O
Vityaz Podolsk
1 - 0
FC Ryazan