Score piłka nożna : Rosja

1. Dywizja wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

01:57 (GMT+1)

12 grudzień 2017

Tabela ligowa

Rosja – 1. Dywizja

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1FC Yenisey Krasnoyarsk2517534920+2956
2FC Orenburg2517353820+1854
3Krylya Sovetov Samara2516363917+2251
4FC Tambov2514384126+1545
5Dinamo St Petersburg2511953730+742
6Baltika2512493328+540
7Sibir Novosibirsk2511682721+639
8FC Volgar2510692925+436
9Shinnik Yaroslavl25105103131035
10Kuban Krasnodar258893535032
11Spartak Moscow II2594123444–1031
12Olimpiec Nizhny2586112633–730
13Khimki2586112432–830
14Avangard Kursk2561092533–828
15Luch Energiya Vladivostok2569102633–727
16Tyumen2568112937–826
17Tom Tomsk2566132038–1824
18Zenit St. Petersburg II2557133342–922
19Fakel2556141436–2221
20FC Rotor Volgograd2548132534–920

Przyszłe mecze

Rosja – 1. Dywizja

niedziela, 4 marzec 2018
13:00
Baltika
v
Zenit St. Petersburg II
13:00
Dinamo St Petersburg
v
Krylya Sovetov Samara
13:00
FC Orenburg
v
Kuban Krasnodar
13:00
FC Rotor Volgograd
v
FC Tambov
13:00
FC Volgar
v
Khimki
13:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
v
Avangard Kursk
13:00
Shinnik Yaroslavl
v
Tom Tomsk
13:00
Sibir Novosibirsk
v
Luch Energiya Vladivostok
13:00
Spartak Moscow II
v
Fakel
13:00
Tyumen
v
Olimpiec Nizhny
sobota, 10 marzec 2018
13:00
Avangard Kursk
v
FC Volgar
13:00
FC Rotor Volgograd
v
Spartak Moscow II
13:00
Fakel
v
Baltika
13:00
Krylya Sovetov Samara
v
Tyumen
13:00
Kuban Krasnodar
v
FC Tambov
13:00
Luch Energiya Vladivostok
v
FC Orenburg
13:00
Olimpiec Nizhny
v
Sibir Novosibirsk
13:00
Shinnik Yaroslavl
v
Khimki
13:00
Tom Tomsk
v
Dinamo St Petersburg
13:00
Zenit St. Petersburg II
v
FC Yenisey Krasnoyarsk
sobota, 17 marzec 2018
13:00
Baltika
v
FC Rotor Volgograd
13:00
Dinamo St Petersburg
v
Khimki
13:00
FC Orenburg
v
Olimpiec Nizhny
13:00
FC Tambov
v
Luch Energiya Vladivostok
13:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
v
Fakel
13:00
Shinnik Yaroslavl
v
FC Volgar
13:00
Sibir Novosibirsk
v
Krylya Sovetov Samara
13:00
Spartak Moscow II
v
Kuban Krasnodar
13:00
Tyumen
v
Tom Tomsk
13:00
Zenit St. Petersburg II
v
Avangard Kursk
sobota, 24 marzec 2018
13:00
Avangard Kursk
v
Shinnik Yaroslavl
13:00
FC Rotor Volgograd
v
FC Yenisey Krasnoyarsk
13:00
FC Volgar
v
Dinamo St Petersburg
13:00
Fakel
v
Zenit St. Petersburg II
13:00
Khimki
v
Tyumen
13:00
Krylya Sovetov Samara
v
FC Orenburg
13:00
Kuban Krasnodar
v
Baltika
13:00
Luch Energiya Vladivostok
v
Spartak Moscow II
13:00
Olimpiec Nizhny
v
FC Tambov
13:00
Tom Tomsk
v
Sibir Novosibirsk
sobota, 31 marzec 2018
14:00
Dinamo St Petersburg
v
Shinnik Yaroslavl
14:00
FC Orenburg
v
Tom Tomsk
14:00
FC Tambov
v
Krylya Sovetov Samara
14:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
v
Kuban Krasnodar
14:00
Fakel
v
Avangard Kursk
14:00
Luch Energiya Vladivostok
v
Baltika
14:00
Sibir Novosibirsk
v
Khimki
14:00
Spartak Moscow II
v
Olimpiec Nizhny
14:00
Tyumen
v
FC Volgar
14:00
Zenit St. Petersburg II
v
FC Rotor Volgograd
sobota, 7 kwiecień 2018
14:00
Avangard Kursk
v
Dinamo St Petersburg
14:00
FC Rotor Volgograd
v
Fakel
14:00
FC Volgar
v
Sibir Novosibirsk
14:00
Khimki
v
FC Orenburg
14:00
Krylya Sovetov Samara
v
Spartak Moscow II
14:00
Kuban Krasnodar
v
Zenit St. Petersburg II
14:00
Luch Energiya Vladivostok
v
FC Yenisey Krasnoyarsk
14:00
Olimpiec Nizhny
v
Baltika
14:00
Shinnik Yaroslavl
v
Tyumen
14:00
Tom Tomsk
v
FC Tambov
środa, 11 kwiecień 2018
14:00
Baltika
v
Krylya Sovetov Samara
14:00
FC Orenburg
v
FC Volgar
14:00
FC Rotor Volgograd
v
Avangard Kursk
14:00
FC Tambov
v
Khimki
14:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
v
Olimpiec Nizhny
14:00
Fakel
v
Kuban Krasnodar
14:00
Sibir Novosibirsk
v
Shinnik Yaroslavl
14:00
Spartak Moscow II
v
Tom Tomsk
14:00
Tyumen
v
Dinamo St Petersburg
14:00
Zenit St. Petersburg II
v
Luch Energiya Vladivostok
niedziela, 15 kwiecień 2018
14:00
Avangard Kursk
v
Tyumen
14:00
Dinamo St Petersburg
v
Sibir Novosibirsk
14:00
FC Volgar
v
FC Tambov
14:00
Fakel
v
Luch Energiya Vladivostok
14:00
Khimki
v
Spartak Moscow II
14:00
Krylya Sovetov Samara
v
FC Yenisey Krasnoyarsk
14:00
Kuban Krasnodar
v
FC Rotor Volgograd
14:00
Olimpiec Nizhny
v
Zenit St. Petersburg II
14:00
Shinnik Yaroslavl
v
FC Orenburg
14:00
Tom Tomsk
v
Baltika
sobota, 21 kwiecień 2018
14:00
Baltika
v
Khimki
14:00
FC Orenburg
v
Dinamo St Petersburg
14:00
FC Rotor Volgograd
v
Luch Energiya Vladivostok
14:00
FC Tambov
v
Shinnik Yaroslavl
14:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
v
Tom Tomsk
14:00
Fakel
v
Olimpiec Nizhny
14:00
Kuban Krasnodar
v
Avangard Kursk
14:00
Sibir Novosibirsk
v
Tyumen
14:00
Spartak Moscow II
v
FC Volgar
14:00
Zenit St. Petersburg II
v
Krylya Sovetov Samara
sobota, 28 kwiecień 2018
14:00
Avangard Kursk
v
Sibir Novosibirsk
14:00
Dinamo St Petersburg
v
FC Tambov
14:00
FC Volgar
v
Baltika
14:00
Khimki
v
FC Yenisey Krasnoyarsk
14:00
Krylya Sovetov Samara
v
Fakel
14:00
Luch Energiya Vladivostok
v
Kuban Krasnodar
14:00
Olimpiec Nizhny
v
FC Rotor Volgograd
14:00
Shinnik Yaroslavl
v
Spartak Moscow II
14:00
Tom Tomsk
v
Zenit St. Petersburg II
14:00
Tyumen
v
FC Orenburg
środa, 2 maj 2018
14:00
Baltika
v
Shinnik Yaroslavl
14:00
FC Orenburg
v
Sibir Novosibirsk
14:00
FC Rotor Volgograd
v
Krylya Sovetov Samara
14:00
FC Tambov
v
Tyumen
14:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
v
FC Volgar
14:00
Fakel
v
Tom Tomsk
14:00
Kuban Krasnodar
v
Olimpiec Nizhny
14:00
Luch Energiya Vladivostok
v
Avangard Kursk
14:00
Spartak Moscow II
v
Dinamo St Petersburg
14:00
Zenit St. Petersburg II
v
Khimki
niedziela, 6 maj 2018
14:00
Avangard Kursk
v
FC Orenburg
14:00
Dinamo St Petersburg
v
Baltika
14:00
FC Volgar
v
Zenit St. Petersburg II
14:00
Khimki
v
Fakel
14:00
Krylya Sovetov Samara
v
Kuban Krasnodar
14:00
Olimpiec Nizhny
v
Luch Energiya Vladivostok
14:00
Shinnik Yaroslavl
v
FC Yenisey Krasnoyarsk
14:00
Sibir Novosibirsk
v
FC Tambov
14:00
Tom Tomsk
v
FC Rotor Volgograd
14:00
Tyumen
v
Spartak Moscow II
sobota, 12 maj 2018
14:00
Avangard Kursk
v
Olimpiec Nizhny
14:00
Baltika
v
Tyumen
14:00
FC Rotor Volgograd
v
Khimki
14:00
FC Tambov
v
FC Orenburg
14:00
FC Yenisey Krasnoyarsk
v
Dinamo St Petersburg
14:00
Fakel
v
FC Volgar
14:00
Kuban Krasnodar
v
Tom Tomsk
14:00
Luch Energiya Vladivostok
v
Krylya Sovetov Samara
14:00
Spartak Moscow II
v
Sibir Novosibirsk
14:00
Zenit St. Petersburg II
v
Shinnik Yaroslavl

Rezultaty

Rosja – 1. Dywizja

sobota, 25 listopad 2017
K
O
FC Yenisey Krasnoyarsk
1 - 1
Baltika
K
O
Olimpiec Nizhny
2 - 2
Dinamo St Petersburg
K
O
Avangard Kursk
0 - 0
Khimki
K
O
FC Rotor Volgograd
0 - 2
FC Orenburg
K
O
FC Volgar
2 - 0
Tom Tomsk
K
O
Krylya Sovetov Samara
3 - 3
Shinnik Yaroslavl
K
O
Fakel
1 - 2
FC Tambov
K
O
Kuban Krasnodar
1 - 0
Sibir Novosibirsk
piątek, 24 listopad 2017
K
O
Zenit St. Petersburg II
1 - 1
Spartak Moscow II
środa, 22 listopad 2017
K
O
Luch Energiya Vladivostok
4 - 2
Tyumen
niedziela, 19 listopad 2017
K
O
FC Tambov
3 - 1
Zenit St. Petersburg II
sobota, 18 listopad 2017
K
O
FC Yenisey Krasnoyarsk
2 - 1
Spartak Moscow II
K
O
Shinnik Yaroslavl
1 - 2
Olimpiec Nizhny
K
O
Sibir Novosibirsk
1 - 0
FC Rotor Volgograd
K
O
FC Orenburg
5 - 0
Fakel
K
O
FC Volgar
0 - 1
Krylya Sovetov Samara
K
O
Baltika
1 - 0
Avangard Kursk
K
O
Dinamo St Petersburg
3 - 2
Luch Energiya Vladivostok
K
O
Khimki
3 - 1
Tom Tomsk
K
O
Kuban Krasnodar
3 - 1
Tyumen
niedziela, 12 listopad 2017
K
O
Luch Energiya Vladivostok
3 - 1
Shinnik Yaroslavl
K
O
FC Yenisey Krasnoyarsk
2 - 0
FC Tambov
K
O
Olimpiec Nizhny
2 - 1
FC Volgar
K
O
Avangard Kursk
3 - 3
Tom Tomsk
K
O
FC Rotor Volgograd
1 - 2
Tyumen
K
O
Krylya Sovetov Samara
2 - 0
Khimki
K
O
Kuban Krasnodar
0 - 1
Dinamo St Petersburg
K
O
Baltika
6 - 0
Spartak Moscow II
K
O
Zenit St. Petersburg II
1 - 2
FC Orenburg
K
O
Fakel
0 - 1
Sibir Novosibirsk