Score piłka nożna : Pozostałe kraje

Wyniki piłkarskie na żywo, Tabele ligowe na żywo


 

14:35 (GMT+2)

20 kwiecień 2018

20:30
Zaglebie Lubin
v
Lech Poznan
18:00
Termalica Nieciecza
v
Slask Wroclaw
18:00
Ruch Chorzow
v
Pogon Siedlce
19:00
GKS Tychy 71
v
Gornik Leczna
20:45
Stal Mielec
v
Odra Opole
20:45
Millwall
v
Fulham
20:45
Coventry City
v
Stevenage
20:45
Pisa
v
Pontedera
21:00
Leganes
v
Deportivo La Coruna
21:00
Cordoba
v
Sevilla Atletico
21:00
Real Oviedo
v
Valladolid
20:30
Borussia Moenchengladbach
v
Wolfsburg
18:30
Eintracht Braunschweig
v
Arminia Bielefeld
18:30
Greuther Fuerth
v
Bochum
19:00
Meppen
v
Sportfreunde Lotte
18:30
VfR Garching
v
FC Unterfoehring
19:00
TSV Buchbach
v
SpVgg Bayreuth
19:00
Wormatia Worms
v
Hessen Kassel
19:30
Bonner SC
v
Oberhausen
19:30
Nantes
v
Rennes
21:00
Dijon
v
Lyon
20:00
Bourg en Bresse Peronnas
v
Nimes
20:00
Chateauroux
v
Niort
20:00
Clermont Foot
v
Orleans
20:00
GFC Ajaccio
v
Tours
20:00
Lens
v
Le Havre
20:00
Lorient
v
Valenciennes
20:00
Quevilly
v
Paris FC
20:00
Reims
v
AC Ajaccio
20:00
Sochaux
v
Brest
20:00
Boulogne
v
Pau
20:00
Chambly
v
Grenoble
20:00
Concarneau
v
Avranches
20:00
Dunkerque
v
Red Star
20:00
Entente SSG
v
Marseille Consolat
20:00
Lyon la Duchere
v
Creteil
20:00
Rodez
v
Cholet
20:00
Cambuur
v
Helmond Sport
20:00
De Graafschap
v
Telstar
20:00
FC Den Bosch
v
FC Emmen
20:00
FC Eindhoven
v
Almere City FC
20:00
FC Volendam
v
Jong Ajax
20:00
Jong FC Utrecht
v
Fortuna Sittard
20:00
Jong PSV
v
FC Dordrecht
20:00
MVV Maastricht
v
FC Oss
20:00
NEC Nijmegen
v
Jong AZ Alkmaar
20:00
RKC Waalwijk
v
Go Ahead Eagles
20:30
Zulte-Waregem
v
Kortrijk
20:30
Union St.-Gilloise
v
Westerlo
21:30
Braga
v
Maritimo
18:00
Brabrand
v
Esbjerg fB
18:00
Fredericia
v
Nykoebing FC
18:00
Fremad Amager
v
HB Koege
18:00
Skive
v
Vendsyssel FF
18:00
Thisted
v
Viborg
20:15
Vejle Boldklub
v
FC Roskilde
19:00
IK Brage
v
GAIS
18:30
BW Linz
v
Wiener Neustadt
18:30
Floridsdorfer AC
v
Hartberg
18:30
Ried
v
Austria Lustenau
18:30
Wattens
v
FC Liefering
20:30
Kapfenberger SV
v
FC Wacker Innsbruck
19:00
Istanbul Basaksehir
v
Kayserispor
17:00
Altinordu
v
Manisaspor
20:45
Dundalk
v
Derry City
20:45
Waterford FC
v
Bray Wanderers
21:00
Bohemian FC
v
Cork City
21:00
Shamrock Rovers
v
Limerick
20:45
Shelbourne
v
Galway United FC
21:00
Finn Harps
v
Cabinteely
21:00
Wexford FC
v
Athlone Town
20:45
TNS
v
Connah's Quay
21:00
Aberystwyth
v
Carmarthen
20:00
Kari
v
Ellidi
21:00
HK
v
Alftanes
21:00
Hottur
v
Huginn
21:00
KH Hlidarendi
v
Leiknir Reykjavik
21:00
Kordrengir
v
Njardvik
21:00
Lettir
v
Hamar
21:00
Selfoss
v
Grotta
21:00
Vaengir Jupiters
v
Throttur Reykjavik
22:00
Throttur Vogar
v
Vidir
20:15
Sparta Prague
v
Jablonec
17:00
Trinec
v
Vitkovice
17:00
Tatran Presov
v
Nitra
17:00
CRFSO Smolensk
v
FC Dolgoprudny
17:00
Chertanovo Moscow
v
Luki-Energiya
17:30
Murom
v
Veles Moscow
75'
FC Orenburg II
2 - 2
KamAZ
76'
Lada Togliati
0 - 2
Neftekhimik
18:00
Vozdovac
v
Napredak
19:45
Dinamo Bucuresti
v
ACS Poli Timisoara
19:00
Cherno More Varna
v
Slavia Sofia
18:30
Tammeka
v
Parnu JK Vaprus
15:00
Maccabi Ahi Nazareth
v
Hapoel Afula
15:00
Hapoel Bnei Lod
v
Hapoel Kfar Saba
15:00
Hapoel Petah Tikva
v
Ironi Nesher
15:00
Hapoel Ramat Gan
v
Hapoel Marmorek
15:00
Maccabi Herzliya
v
Hapoel Nir Ramat HaSharon
sobota, 21 kwiecień 2018
0:00
Argentinos Juniors
v
Olimpo
2:15
Estudiantes
v
Belgrano
sobota, 21 kwiecień 2018
0:15
Juventude
v
Oeste FC
1:30
Sao Bento
v
CS Alagoano
2:30
Paysandu
v
Londrina EC
sobota, 21 kwiecień 2018
1:00
Union Espanola
v
Huachipato
sobota, 21 kwiecień 2018
2:15
Aucas
v
Tecnico Universitario
piątek, 20 kwiecień 2018
23:30
Nacional
v
Independiente CG
sobota, 21 kwiecień 2018
1:45
General Diaz
v
Olimpia
22:30
Ayacucho FC
v
Universitario de Deportes
sobota, 21 kwiecień 2018
0:45
Real Garcilaso
v
Sport Huancayo
3:00
Deportivo Municipal
v
Binacional
sobota, 21 kwiecień 2018
1:00
Trujillanos FC
v
Zulia
sobota, 21 kwiecień 2018
2:00
Puebla
v
CF America
4:00
Atlas
v
CD Guadalajara
sobota, 21 kwiecień 2018
3:00
Sporting Kansas City
v
Vancouver Whitecaps
sobota, 21 kwiecień 2018
4:30
Portland Thorns
v
Washington Spirit
sobota, 21 kwiecień 2018
5:00
Deportivo Petapa
v
Club Xelaju
sobota, 21 kwiecień 2018
6:00
Shimizu S-Pulse
v
FC Tokyo
7:00
Sanfrecce Hiroshima
v
Sagan Tosu
7:00
Vegalta Sendai
v
Jubilo Iwata
9:00
Kawasaki Frontale
v
Kashima Antlers
9:00
Urawa Red Diamonds
v
Consadole Sapporo
9:00
Vissel Kobe
v
Nagoya Grampus Eight
9:00
Yokohama F.Marinos
v
Shonan Bellmare
sobota, 21 kwiecień 2018
8:00
Kyoto Sanga FC
v
Roasso Kumamoto
8:00
Tokyo Verdy
v
Mito Hollyhock
piątek, 20 kwiecień 2018
P
1
Henan Jianye
0 - 1
Chongqing Lifan
sobota, 21 kwiecień 2018
9:30
Hebei CFFC
v
Beijing Renhe
sobota, 21 kwiecień 2018
7:00
FC Seoul
v
Daegu FC
7:00
Jeonnam Dragons
v
Gangwon FC
9:00
Pohang Steelers
v
Sangju Sangmu
sobota, 21 kwiecień 2018
7:00
Busan I'Park
v
FC Anyang
8:00
Daejeon Citizen
v
Seongnam FC
8:00
Gwangju FC
v
Suwon City
15:00
Bangkok Glass
v
Bangkok United
K
O
FLC Thanh Hoa
1 - 1
Can Tho
K
O
Song Lam Nghe An
0 - 0
Binh Duong
18:00
Kolkheti-1913 Poti
v
Lokomotivi Tbilisi
piątek, 20 kwiecień 2018
K
O
PSIS
1 - 4
Persija Jakarta
P
1
PSMS
1 - 0
Perseru Serui
sobota, 21 kwiecień 2018
8:30
Persipura Jayapura
v
Mitra Kukar
16:00
Al-Dhafra
v
Shabab Al-Ahli Dubai FC
16:00
Al-Wasl
v
Hatta
16:00
Dibba Al Fujairah
v
Emirates Club
K
O
Melbourne City FC
2 - 0
Brisbane Roar FC
17:00
CR Belouizdad
v
JS Kabylie
17:00
CS Constantine
v
USM Alger
17:00
ES Setif
v
USM Blida
17:00
MC Alger
v
NA Hussein Dey
17:00
Olympique de Medea
v
MC Oran
17:00
US Biskra
v
Paradou AC
17:00
USM Bel Abbes
v
JS Saoura
17:00
USM El Harrach
v
DRB Tadjenanet
18:00
Chabab Rif Al Hoceima
v
Racing de Casablanca