Score piłka nożna : Portugalia

Segunda Liga wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

18:01 (GMT+1)

16 grudzień 2018

Tabela ligowa

Portugalia – Segunda Liga

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Pacos de Ferreira12903155+1027
2Estoril138232613+1326
3Famalicao128222012+826
4Benfica B12822157+826
5Mafra136341615+121
6Penafiel126241613+320
7Farense134451112–116
8Academico Viseu134451315–216
9Leixoes124351011–115
10Varzim134361417–315
11Academica124351116–515
12Cova da Piedade12354813–514
13FC Porto B134271421–714
14Braga B124171414013
15Vitoria de Guimaraes B123451215–313
16Oliveirense132651417–312
17Arouca123271218–611
18Sporting Covilha132471320–710

Przyszłe mecze

Portugalia – Segunda Liga

niedziela, 16 grudzień 2018
K
O
Estoril
1 - 0
Farense
K
O
Cova da Piedade
2 - 1
Braga B
K
O
Sporting Covilha
2 - 2
Arouca
K
O
Vitoria de Guimaraes B
2 - 0
Academico Viseu

Rezultaty

Portugalia – Segunda Liga

sobota, 15 grudzień 2018
K
O
Pacos de Ferreira
0 - 1
FC Porto B
K
O
Mafra
1 - 0
Leixoes
K
O
Varzim
3 - 4
Penafiel
K
O
Benfica B
3 - 0
Oliveirense