Score piłka nożna : Portugalia

Wyniki piłkarskie na żywo, Tabele ligowe na żywo


 

13:38 (GMT+2)

24 maj 2017

Portugalia – Primeira Liga

sobota, 20 maj 2017
K
O
Nacional
1 - 2
Vitoria de Setubal
K
O
Pacos de Ferreira
0 - 0
Maritimo
K
O
Rio Ave
2 - 0
Belenenses
K
O
Vitoria de Guimaraes
0 - 1
Feirense
K
O
Boavista
2 - 2
Benfica
niedziela, 21 maj 2017
K
O
Estoril
4 - 2
Arouca
K
O
Moreirense
3 - 1
FC Porto
K
O
Tondela
2 - 0
Braga
K
O
Sporting CP
4 - 1
Chaves

Portugalia – Segunda Liga

sobota, 20 maj 2017
K
O
Freamunde
0 - 1
Sporting Covilha
niedziela, 21 maj 2017
K
O
Aves
3 - 0
AD Fafe
K
O
Leixoes
0 - 2
Uniao da Madeira
K
O
Santa Clara
1 - 2
Portimonense
K
O
Academica
2 - 1
FC Porto B
K
O
Braga B
1 - 1
Sporting CP B
K
O
Gil Vicente
0 - 2
Famalicao
K
O
Olhanense
3 - 1
Penafiel
K
O
Varzim
0 - 3
Vizela
K
O
Viseu
2 - 2
Cova da Piedade
K
O
Vitoria de Guimaraes B
3 - 2
Benfica B

Portugalia – Puchar

wtorek, 4 kwiecień 2017
K
O
Chaves
3 - 1
Vitoria de Guimaraes
środa, 5 kwiecień 2017
K
O
Benfica
3 - 3
Estoril
niedziela, 14 maj 2017
K
O
Amarante FC
2 - 0
Maritimo B
K
O
Gafanha
1 - 4
AD Oliveirense
K
O
Lusitano FC
2 - 2
Merelinense
K
O
Oliveirense
0 - 1
Salgueiros
niedziela, 14 maj 2017
K
O
Farense
3 - 1
Praiense
K
O
Fatima
1 - 1
Louletano
K
O
Real SC
2 - 1
Sacavenense
K
O
Torreense
0 - 0
Operario
niedziela, 29 styczeń 2017
K
O
Braganca
2 - 1
Merelinense
K
O
CDC Montalegre
0 - 0
AD Limianos
K
O
GDU Torcatense
1 - 4
Vilaverdense FC
K
O
Pedras Salgadas
1 - 2
AD Oliveirense
K
O
SC Mirandela
1 - 0
Ponte da Barca
niedziela, 29 styczeń 2017
K
O
Alianca de Gandra
2 - 0
ARS Martinho
K
O
FC Pedras Rubras
1 - 1
Canical
K
O
Felgueiras 1932
2 - 0
Trofense
K
O
Maritimo B
1 - 0
Camacha
K
O
Torre de Moncorvo
0 - 4
Amarante FC
niedziela, 29 styczeń 2017
K
O
Estarreja
0 - 0
Oliveirense
K
O
FC Cesarense
2 - 1
Moimenta da Beira
K
O
Gondomar
1 - 3
Salgueiros
K
O
Sanjoanense
1 - 0
Cinfaes
K
O
Sousense
2 - 3
Coimbroes
niedziela, 29 styczeń 2017
K
O
AD Nogueirense
1 - 1
Mortagua FC
K
O
CD Gouveia
0 - 1
Lusitano FC
K
O
Pampilhosa
0 - 1
Anadia
K
O
RD Agueda
4 - 2
Academica Coimbra SF
K
O
Tourizense
1 - 1
Gafanha
niedziela, 29 styczeń 2017
K
O
ARC Oleiros
2 - 1
Vitoria de Sernache
K
O
Fatima
2 - 1
Sertanense
K
O
Naval
0 - 6
Uniao de Leiria
K
O
Operario
7 - 1
Carapinheirense
K
O
Sporting Ideal
1 - 1
Benfica Castelo Branco
niedziela, 29 styczeń 2017
K
O
Alcanenense
0 - 0
Caldas
K
O
Ginasio de Alcobaca
1 - 2
Gafetense
K
O
Mafra
1 - 1
Vilafranquense
K
O
Praiense
0 - 0
Torreense
K
O
SC Lusitania
3 - 1
SC Angrense
niedziela, 29 styczeń 2017
K
O
Atletico
0 - 1
Sacavenense
K
O
Atletico Malveira
1 - 2
Casa Pia
K
O
Barreirense
1 - 3
Sintrense
K
O
Loures
1 - 0
S.U. 1º de Dezembro
K
O
Oriental
3 - 2
Real SC
niedziela, 29 styczeń 2017
K
O
Farense
2 - 0
Aljustrelense
K
O
Louletano
2 - 0
SR Almancilense
K
O
Moura Atletico Clube
1 - 2
Lusitano VRSA
K
O
Pinhalnovense
2 - 0
Armacenenses
K
O
Sporting Viana
7 - 3
Desportivo Fabril Barreiro
niedziela, 14 maj 2017
K
O
Braganca
3 - 1
Canical
K
O
CDC Montalegre
2 - 1
Vilaverdense FC
K
O
FC Pedras Rubras
2 - 2
Camacha
K
O
Torre de Moncorvo
0 - 3
GDU Torcatense
niedziela, 14 maj 2017
K
O
ARS Martinho
5 - 0
SC Mirandela
K
O
Pedras Salgadas
2 - 1
Felgueiras 1932
K
O
Ponte da Barca
0 - 4
Alianca de Gandra
K
O
Trofense
2 - 1
AD Limianos
niedziela, 14 maj 2017
K
O
Academica Coimbra SF
2 - 0
Pampilhosa
K
O
Coimbroes
0 - 0
Sanjoanense
K
O
Sousense
1 - 0
AD Nogueirense
K
O
Tourizense
3 - 0
Cinfaes
niedziela, 14 maj 2017
K
O
CD Gouveia
2 - 1
Gondomar
K
O
FC Cesarense
1 - 2
Anadia
K
O
Mortagua FC
0 - 2
Moimenta da Beira
K
O
RD Agueda
2 - 2
Estarreja
niedziela, 14 maj 2017
K
O
SC Angrense
3 - 2
Benfica Castelo Branco
K
O
Sporting Ideal
2 - 1
Sertanense
K
O
Gafetense
0 - 5
Uniao de Leiria
K
O
Ginasio de Alcobaca
0 - 3
SC Lusitania
niedziela, 14 maj 2017
K
O
ARC Oleiros
2 - 1
Vilafranquense
K
O
Alcanenense
1 - 1
Caldas
K
O
Carapinheirense
6 - 1
Naval
K
O
Mafra
5 - 1
Vitoria de Sernache
niedziela, 14 maj 2017
K
O
Casa Pia
2 - 2
Armacenenses
K
O
Loures
2 - 1
Oriental
K
O
Sintrense
3 - 2
Desportivo Fabril Barreiro
K
O
Sporting Viana
1 - 1
Aljustrelense
niedziela, 14 maj 2017
K
O
Atletico Malveira
2 - 1
Barreirense
K
O
Pinhalnovense
4 - 0
Lusitano VRSA
K
O
S.U. 1º de Dezembro
1 - 1
Moura Atletico Clube
K
O
SR Almancilense
1 - 2
Atletico

Portugalia – Puchar Ligi:: play-off

środa, 25 styczeń 2017
K
O
Vitoria de Setubal
0 - 3
Braga
czwartek, 26 styczeń 2017
K
O
Moreirense
3 - 1
Benfica
niedziela, 29 styczeń 2017
K
O
Braga
0 - 1
Moreirense

Portugalia – Puchar ligi:: grupa A

środa, 4 styczeń 2017
K
O
Arouca
3 - 0
Varzim
K
O
Vitoria de Setubal
2 - 1
Sporting CP

Portugalia – Puchar ligi:: grupa B

wtorek, 3 styczeń 2017
K
O
Belenenses
2 - 2
Feirense
K
O
Moreirense
1 - 0
FC Porto

Portugalia – Puchar ligi:: grupa C

środa, 11 styczeń 2017
K
O
Maritimo
0 - 1
Braga
K
O
Rio Ave
2 - 0
Sporting Covilha

Portugalia – Puchar ligi:: grupa D

wtorek, 10 styczeń 2017
K
O
Pacos de Ferreira
2 - 2
Vizela
K
O
Vitoria de Guimaraes
0 - 2
Benfica

Portugalia – Super puchar

niedziela, 7 sierpień 2016
K
O
Benfica
3 - 0
Braga
sobota, 27 maj 2017
17:00
Praiense
v
Leixoes
18:00
Viseu
v
Merelinense
niedziela, 4 czerwiec 2017
16:00
Oliveirense
v
Real SC
sobota, 27 maj 2017
17:00
CD Gouveia
v
Atletico
niedziela, 28 maj 2017
15:00
SC Angrense
v
Braganca
17:00
Carapinheirense
v
SC Mirandela
17:00
Tourizense
v
Aljustrelense