Score piłka nożna : Portugalia

Wyniki piłkarskie na żywo, Tabele ligowe na żywo


 

00:14 (GMT+2)

21 kwiecień 2018

Portugalia – Primeira Liga

piątek, 20 kwiecień 2018
K
O
Braga
2 - 0
Maritimo
sobota, 21 kwiecień 2018
17:00
Pacos de Ferreira
v
Belenenses
19:15
Feirense
v
Vitoria de Guimaraes
21:30
Estoril
v
Benfica
niedziela, 22 kwiecień 2018
17:00
Chaves
v
Portimonense
17:00
Tondela
v
Aves
19:00
Moreirense
v
Rio Ave
21:15
Sporting CP
v
Boavista
poniedziałek, 23 kwiecień 2018
21:00
FC Porto
v
Vitoria de Setubal

Portugalia – Segunda Liga

sobota, 21 kwiecień 2018
17:00
Academica
v
Real SC
17:00
Uniao da Madeira
v
Sporting Covilha
niedziela, 22 kwiecień 2018
12:15
Gil Vicente
v
Nacional
17:00
Braga B
v
Academico Viseu
17:00
Cova da Piedade
v
Varzim
17:00
Leixoes
v
Arouca
17:00
Penafiel
v
Oliveirense
17:00
Santa Clara
v
Famalicao
poniedziałek, 23 kwiecień 2018
16:00
Sporting CP B
v
Benfica B
sobota, 21 kwiecień 2018
17:00
CCD Minas Argozelo
v
Aroes
niedziela, 22 kwiecień 2018
17:00
AD Oliveirense
v
Vilaverdense FC
17:00
Atletico Arcos
v
Vizela
17:00
Braganca
v
ARS Martinho
17:00
CDC Montalegre
v
Mondinense FC
17:00
Camara Lobos
v
SC Mirandela
17:00
GDU Torcatense
v
AD Fafe
17:00
Pedras Salgadas
v
Merelinense
niedziela, 22 kwiecień 2018
17:00
Alianca de Gandra
v
Canelas 2010
17:00
Camacha
v
FC Pedras Rubras
17:00
Cinfaes
v
Espinho
17:00
FC Cesarense
v
Sanjoanense
17:00
Felgueiras 1932
v
Coimbroes
17:00
Freamunde
v
Amarante FC
17:00
Sousense
v
Gondomar
17:00
Trofense
v
Salgueiros
niedziela, 22 kwiecień 2018
17:00
Anadia
v
Benfica Castelo Branco
17:00
Gafanha
v
Ferreira de Aves
17:00
Lusitano FC
v
AD Nogueirense
17:00
Mortagua FC
v
ARC Oleiros
17:00
RD Agueda
v
Maritimo B
17:00
Sertanense
v
Fornos de Algodres
17:00
Sourense
v
Marinhense
17:00
Uniao de Leiria
v
Aguias Moradal
niedziela, 22 kwiecień 2018
17:00
Caldas
v
Sporting de Guadelupe
17:00
Electrico
v
Fatima
17:00
Loures
v
Praiense
17:00
Mafra
v
Sacavenense
17:00
S.U. 1 de Dezembro
v
Pero Pinheiro
17:00
SC Lusitania
v
Sintrense
17:00
Torreense
v
GD Coruchense
17:00
Vilafranquense
v
Alcanenense
niedziela, 22 kwiecień 2018
17:00
Casa Pia
v
Sporting Ideal
17:00
Louletano
v
Armacenenses
17:00
Moncarapachense
v
Oriental
17:00
Moura Atletico Clube
v
FC Castrense
17:00
Olhanense
v
Estrela de Vendas Novas
17:00
Operario
v
Farense
17:00
Pinhalnovense
v
Lusitano VRSA
17:00
SR Almancilense
v
Olimpico Montijo

Portugalia – Puchar

środa, 18 kwiecień 2018
Z
D
Caldas
1 - 2
Aves
Z
D
Sporting CP
541 - 0
FC Porto

Portugalia – Puchar Ligi:: play-off

wtorek, 23 styczeń 2018
K
O
Vitoria de Setubal
2 - 0
Oliveirense
środa, 24 styczeń 2018
Z
D
Sporting CP
430 - 0
FC Porto
sobota, 27 styczeń 2018
K
R
Vitoria de Setubal
451 - 1
Sporting CP

Portugalia – Puchar ligi:: grupa A

piątek, 29 grudzień 2017
K
O
Braga
2 - 2
Portimonense
K
O
Vitoria de Setubal
2 - 2
Benfica

Portugalia – Puchar ligi:: grupa B

piątek, 29 grudzień 2017
K
O
Belenenses
1 - 1
Sporting CP
K
O
Maritimo
3 - 2
Uniao da Madeira

Portugalia – Puchar ligi:: grupa C

sobota, 30 grudzień 2017
K
O
Feirense
2 - 2
Oliveirense
K
O
Moreirense
3 - 3
Vitoria de Guimaraes

Portugalia – Puchar ligi:: grupa D

sobota, 30 grudzień 2017
K
O
Pacos de Ferreira
2 - 3
FC Porto
K
O
Rio Ave
3 - 2
Leixoes
piątek, 1 wrzesień 2017
K
O
Maritimo
1 - 0
Estoril
sobota, 2 wrzesień 2017
K
O
Portimonense
3 - 1
Chaves
K
O
Rio Ave
2 - 0
Cova da Piedade
niedziela, 3 wrzesień 2017
K
O
Boavista
1 - 2
Braga

Portugalia – Super puchar

sobota, 5 sierpień 2017
K
O
Benfica
3 - 1
Vitoria de Guimaraes