Score piłka nożna : Norwegia

2 Division Avd.4 wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

13:37 (GMT+1)

3 marzec 2015

Tabela ligowa

Norwegia – 2 Division Avd.4

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Aalesund 200000000
1Brumunddal00000000
1Byaasen00000000
1Elverum00000000
1Floroe00000000
1Foerde00000000
1Hamarkameratene00000000
1Kongsvinger00000000
1Molde 200000000
1Nardo00000000
1Roedde FK00000000
1Stjoerdals Blink00000000
1Strindheim00000000
1Traeff00000000

Przyszłe mecze

Norwegia – 2 Division Avd.4

sobota, 18 kwiecień 2015
14:00
Stjoerdals Blink
v
Foerde
16:00
Elverum
v
Strindheim
16:00
Roedde FK
v
Hamarkameratene
16:00
Traeff
v
Kongsvinger
niedziela, 19 kwiecień 2015
13:00
Floroe
v
Nardo
poniedziałek, 20 kwiecień 2015
17:00
Brumunddal
v
Molde 2
18:00
Byaasen
v
Aalesund 2
sobota, 25 kwiecień 2015
16:00
Kongsvinger
v
Roedde FK
16:00
Nardo
v
Elverum
niedziela, 26 kwiecień 2015
16:00
Foerde
v
Traeff
16:00
Hamarkameratene
v
Byaasen
16:00
Strindheim
v
Brumunddal
poniedziałek, 27 kwiecień 2015
17:00
Molde 2
v
Stjoerdals Blink
19:00
Aalesund 2
v
Floroe
piątek, 1 maj 2015
14:00
Roedde FK
v
Foerde
sobota, 2 maj 2015
14:00
Floroe
v
Hamarkameratene
16:00
Brumunddal
v
Nardo
16:00
Byaasen
v
Kongsvinger
16:00
Stjoerdals Blink
v
Traeff
poniedziałek, 4 maj 2015
16:30
Elverum
v
Aalesund 2
19:00
Molde 2
v
Strindheim
sobota, 9 maj 2015
16:00
Foerde
v
Byaasen
16:00
Kongsvinger
v
Floroe
16:00
Strindheim
v
Stjoerdals Blink
niedziela, 10 maj 2015
16:00
Traeff
v
Roedde FK
18:00
Hamarkameratene
v
Elverum
poniedziałek, 11 maj 2015
16:00
Aalesund 2
v
Brumunddal
18:00
Nardo
v
Molde 2
czwartek, 14 maj 2015
15:00
Byaasen
v
Traeff
sobota, 16 maj 2015
14:00
Brumunddal
v
Hamarkameratene
15:00
Stjoerdals Blink
v
Roedde FK
15:00
Strindheim
v
Nardo
16:00
Elverum
v
Kongsvinger
16:00
Floroe
v
Foerde
poniedziałek, 18 maj 2015
18:00
Molde 2
v
Aalesund 2
poniedziałek, 25 maj 2015
16:00
Traeff
v
Floroe
16:30
Foerde
v
Elverum
18:00
Kongsvinger
v
Brumunddal
18:00
Nardo
v
Stjoerdals Blink
18:00
Roedde FK
v
Byaasen
wtorek, 26 maj 2015
17:30
Hamarkameratene
v
Molde 2
18:00
Aalesund 2
v
Strindheim
sobota, 30 maj 2015
14:00
Floroe
v
Roedde FK
16:00
Elverum
v
Traeff
16:00
Strindheim
v
Hamarkameratene
niedziela, 31 maj 2015
17:00
Brumunddal
v
Foerde
18:00
Stjoerdals Blink
v
Byaasen
poniedziałek, 1 czerwiec 2015
16:30
Molde 2
v
Kongsvinger
18:00
Nardo
v
Aalesund 2
sobota, 6 czerwiec 2015
14:00
Byaasen
v
Floroe
15:00
Traeff
v
Brumunddal
16:00
Hamarkameratene
v
Nardo
16:00
Kongsvinger
v
Strindheim
16:00
Roedde FK
v
Elverum
poniedziałek, 8 czerwiec 2015
17:00
Aalesund 2
v
Stjoerdals Blink
17:00
Foerde
v
Molde 2
sobota, 13 czerwiec 2015
14:00
Stjoerdals Blink
v
Floroe
14:00
Strindheim
v
Foerde
16:00
Aalesund 2
v
Hamarkameratene
16:00
Elverum
v
Byaasen
16:00
Molde 2
v
Traeff
16:00
Nardo
v
Kongsvinger
niedziela, 14 czerwiec 2015
14:00
Brumunddal
v
Roedde FK
sobota, 20 czerwiec 2015
14:00
Foerde
v
Nardo
16:00
Byaasen
v
Brumunddal
16:00
Hamarkameratene
v
Stjoerdals Blink
16:00
Traeff
v
Strindheim
niedziela, 21 czerwiec 2015
18:00
Floroe
v
Elverum
poniedziałek, 22 czerwiec 2015
18:00
Kongsvinger
v
Aalesund 2
18:00
Roedde FK
v
Molde 2
sobota, 27 czerwiec 2015
14:00
Brumunddal
v
Floroe
15:00
Nardo
v
Traeff
16:00
Stjoerdals Blink
v
Elverum
16:00
Strindheim
v
Roedde FK
niedziela, 28 czerwiec 2015
18:00
Hamarkameratene
v
Kongsvinger
poniedziałek, 29 czerwiec 2015
18:00
Aalesund 2
v
Foerde
18:00
Molde 2
v
Byaasen
sobota, 4 lipiec 2015
16:00
Byaasen
v
Strindheim
16:00
Elverum
v
Brumunddal
16:00
Foerde
v
Hamarkameratene
16:00
Roedde FK
v
Nardo
16:00
Stjoerdals Blink
v
Kongsvinger
poniedziałek, 6 lipiec 2015
17:00
Floroe
v
Molde 2
18:30
Traeff
v
Aalesund 2
czwartek, 9 lipiec 2015
19:00
Aalesund 2
v
Roedde FK
sobota, 11 lipiec 2015
16:00
Brumunddal
v
Stjoerdals Blink
16:00
Hamarkameratene
v
Traeff
16:00
Nardo
v
Byaasen
16:00
Strindheim
v
Floroe
niedziela, 12 lipiec 2015
17:00
Kongsvinger
v
Foerde
poniedziałek, 13 lipiec 2015
16:00
Molde 2
v
Elverum
sobota, 1 sierpień 2015
14:00
Nardo
v
Floroe
16:00
Hamarkameratene
v
Roedde FK
16:00
Kongsvinger
v
Traeff
16:00
Strindheim
v
Elverum
niedziela, 2 sierpień 2015
14:00
Foerde
v
Stjoerdals Blink
poniedziałek, 3 sierpień 2015
13:30
Molde 2
v
Brumunddal
17:00
Aalesund 2
v
Byaasen
sobota, 8 sierpień 2015
15:00
Traeff
v
Foerde
16:00
Brumunddal
v
Strindheim
16:00
Byaasen
v
Hamarkameratene
16:00
Elverum
v
Nardo
16:00
Roedde FK
v
Kongsvinger
poniedziałek, 10 sierpień 2015
18:00
Floroe
v
Aalesund 2
18:00
Stjoerdals Blink
v
Molde 2
sobota, 15 sierpień 2015
14:00
Traeff
v
Stjoerdals Blink
15:00
Hamarkameratene
v
Floroe
16:00
Kongsvinger
v
Byaasen
16:00
Nardo
v
Brumunddal
niedziela, 16 sierpień 2015
14:00
Foerde
v
Roedde FK
poniedziałek, 17 sierpień 2015
16:00
Aalesund 2
v
Elverum
19:00
Strindheim
v
Molde 2
sobota, 22 sierpień 2015
15:30
Byaasen
v
Foerde
16:00
Elverum
v
Hamarkameratene
16:00
Floroe
v
Kongsvinger
16:00
Roedde FK
v
Traeff
16:00
Stjoerdals Blink
v
Strindheim
poniedziałek, 24 sierpień 2015
17:00
Brumunddal
v
Aalesund 2
18:00
Molde 2
v
Nardo
sobota, 29 sierpień 2015
15:00
Nardo
v
Strindheim
15:00
Traeff
v
Byaasen
16:00
Foerde
v
Floroe
16:00
Kongsvinger
v
Elverum
16:00
Roedde FK
v
Stjoerdals Blink
niedziela, 30 sierpień 2015
18:00
Hamarkameratene
v
Brumunddal
poniedziałek, 31 sierpień 2015
18:00
Aalesund 2
v
Molde 2
sobota, 5 wrzesień 2015
14:00
Molde 2
v
Hamarkameratene
16:00
Byaasen
v
Roedde FK
16:00
Floroe
v
Traeff
16:00
Stjoerdals Blink
v
Nardo
niedziela, 6 wrzesień 2015
16:00
Strindheim
v
Aalesund 2
17:00
Brumunddal
v
Kongsvinger
17:00
Elverum
v
Foerde
sobota, 12 wrzesień 2015
14:00
Foerde
v
Brumunddal
14:00
Roedde FK
v
Floroe
15:00
Traeff
v
Elverum
16:00
Byaasen
v
Stjoerdals Blink
niedziela, 13 wrzesień 2015
16:00
Hamarkameratene
v
Strindheim
poniedziałek, 14 wrzesień 2015
18:00
Aalesund 2
v
Nardo
18:00
Kongsvinger
v
Molde 2
sobota, 19 wrzesień 2015
16:00
Brumunddal
v
Traeff
16:00
Elverum
v
Roedde FK
16:00
Floroe
v
Byaasen
16:00
Nardo
v
Hamarkameratene
16:00
Strindheim
v
Kongsvinger
poniedziałek, 21 wrzesień 2015
16:00
Molde 2
v
Foerde
18:00
Stjoerdals Blink
v
Aalesund 2
sobota, 26 wrzesień 2015
13:00
Floroe
v
Stjoerdals Blink
14:00
Foerde
v
Strindheim
16:00
Byaasen
v
Elverum
16:00
Kongsvinger
v
Nardo
16:00
Roedde FK
v
Brumunddal
poniedziałek, 28 wrzesień 2015
17:30
Hamarkameratene
v
Aalesund 2
19:00
Traeff
v
Molde 2
sobota, 3 październik 2015
14:00
Elverum
v
Floroe
14:00
Nardo
v
Foerde
15:00
Brumunddal
v
Byaasen
15:00
Stjoerdals Blink
v
Hamarkameratene
15:00
Strindheim
v
Traeff
poniedziałek, 5 październik 2015
16:00
Aalesund 2
v
Kongsvinger
19:00
Molde 2
v
Roedde FK
sobota, 10 październik 2015
15:00
Traeff
v
Nardo
niedziela, 11 październik 2015
13:00
Elverum
v
Stjoerdals Blink
13:00
Floroe
v
Brumunddal
13:00
Roedde FK
v
Strindheim
15:00
Foerde
v
Aalesund 2
16:00
Byaasen
v
Molde 2
18:00
Kongsvinger
v
Hamarkameratene
sobota, 17 październik 2015
13:00
Aalesund 2
v
Traeff
13:00
Brumunddal
v
Elverum
13:00
Hamarkameratene
v
Foerde
13:00
Kongsvinger
v
Stjoerdals Blink
13:00
Molde 2
v
Floroe
13:00
Nardo
v
Roedde FK
13:00
Strindheim
v
Byaasen
sobota, 24 październik 2015
13:00
Byaasen
v
Nardo
13:00
Elverum
v
Molde 2
13:00
Floroe
v
Strindheim
13:00
Foerde
v
Kongsvinger
13:00
Roedde FK
v
Aalesund 2
13:00
Stjoerdals Blink
v
Brumunddal
13:00
Traeff
v
Hamarkameratene