Score piłka nożna : Norwegia

2 Division Avd.4 wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

17:59 (GMT+1)

11 luty 2016

Tabela ligowa

Norwegia – 2 Division Avd.4

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Arendal Fotball00000000
1Asker00000000
1Baerum00000000
1FK Toensberg00000000
1Flekkeroey00000000
1Fram00000000
1Kvik Halden00000000
1Moss00000000
1Notodden00000000
1Odd Ballklubb 200000000
1Oern-Horten00000000
1Pors Grenland00000000
1Stroemsgodset 200000000
1Vindbjart00000000

Przyszłe mecze

Norwegia – 2 Division Avd.4

sobota, 9 kwiecień 2016
15:00
Baerum
v
Kvik Halden
16:00
Flekkeroey
v
Notodden
16:00
Fram
v
FK Toensberg
16:00
Moss
v
Arendal Fotball
16:00
Oern-Horten
v
Asker
poniedziałek, 11 kwiecień 2016
18:00
Odd Ballklubb 2
v
Pors Grenland
19:00
Stroemsgodset 2
v
Vindbjart
sobota, 16 kwiecień 2016
16:00
Notodden
v
Baerum
niedziela, 17 kwiecień 2016
16:00
Arendal Fotball
v
Flekkeroey
16:00
FK Toensberg
v
Moss
16:00
Kvik Halden
v
Oern-Horten
16:00
Vindbjart
v
Fram
poniedziałek, 18 kwiecień 2016
19:00
Asker
v
Odd Ballklubb 2
19:00
Pors Grenland
v
Stroemsgodset 2
sobota, 23 kwiecień 2016
14:00
Baerum
v
Oern-Horten
15:00
Notodden
v
Arendal Fotball
16:00
Flekkeroey
v
FK Toensberg
16:00
Fram
v
Pors Grenland
16:00
Moss
v
Vindbjart
niedziela, 24 kwiecień 2016
16:00
Stroemsgodset 2
v
Asker
poniedziałek, 25 kwiecień 2016
19:00
Odd Ballklubb 2
v
Kvik Halden
sobota, 30 kwiecień 2016
14:00
Arendal Fotball
v
Baerum
16:00
Asker
v
Fram
16:00
Pors Grenland
v
Moss
16:00
Vindbjart
v
Flekkeroey
niedziela, 1 maj 2016
18:00
FK Toensberg
v
Notodden
poniedziałek, 2 maj 2016
19:00
Kvik Halden
v
Stroemsgodset 2
19:00
Oern-Horten
v
Odd Ballklubb 2
sobota, 7 maj 2016
16:00
Arendal Fotball
v
FK Toensberg
16:00
Flekkeroey
v
Pors Grenland
16:00
Fram
v
Kvik Halden
16:00
Notodden
v
Vindbjart
niedziela, 8 maj 2016
18:00
Moss
v
Asker
poniedziałek, 9 maj 2016
18:00
Baerum
v
Odd Ballklubb 2
19:00
Stroemsgodset 2
v
Oern-Horten
sobota, 14 maj 2016
16:00
Asker
v
Flekkeroey
16:00
Oern-Horten
v
Fram
16:00
Pors Grenland
v
Notodden
16:00
Vindbjart
v
Arendal Fotball
poniedziałek, 16 maj 2016
16:00
Kvik Halden
v
Moss
18:00
FK Toensberg
v
Baerum
środa, 18 maj 2016
19:00
Odd Ballklubb 2
v
Stroemsgodset 2
sobota, 21 maj 2016
16:00
Arendal Fotball
v
Pors Grenland
16:00
FK Toensberg
v
Vindbjart
16:00
Fram
v
Odd Ballklubb 2
16:00
Notodden
v
Asker
niedziela, 22 maj 2016
15:00
Flekkeroey
v
Kvik Halden
18:00
Moss
v
Oern-Horten
poniedziałek, 23 maj 2016
18:00
Baerum
v
Stroemsgodset 2
sobota, 28 maj 2016
16:00
Asker
v
Arendal Fotball
16:00
Kvik Halden
v
Notodden
16:00
Oern-Horten
v
Flekkeroey
16:00
Vindbjart
v
Baerum
poniedziałek, 30 maj 2016
19:00
Odd Ballklubb 2
v
Moss
19:00
Pors Grenland
v
FK Toensberg
19:00
Stroemsgodset 2
v
Fram
piątek, 3 czerwiec 2016
18:00
Flekkeroey
v
Odd Ballklubb 2
sobota, 4 czerwiec 2016
16:00
Arendal Fotball
v
Kvik Halden
16:00
Vindbjart
v
Pors Grenland
niedziela, 5 czerwiec 2016
18:00
Baerum
v
Fram
18:00
FK Toensberg
v
Asker
18:00
Moss
v
Stroemsgodset 2
18:00
Notodden
v
Oern-Horten
piątek, 10 czerwiec 2016
19:00
Odd Ballklubb 2
v
Notodden
sobota, 11 czerwiec 2016
16:00
Asker
v
Vindbjart
16:00
Fram
v
Moss
16:00
Kvik Halden
v
FK Toensberg
16:00
Pors Grenland
v
Baerum
niedziela, 12 czerwiec 2016
16:00
Stroemsgodset 2
v
Flekkeroey
18:00
Oern-Horten
v
Arendal Fotball
sobota, 18 czerwiec 2016
16:00
Flekkeroey
v
Fram
16:00
Pors Grenland
v
Asker
16:00
Vindbjart
v
Kvik Halden
niedziela, 19 czerwiec 2016
16:00
Arendal Fotball
v
Odd Ballklubb 2
18:00
Baerum
v
Moss
18:00
FK Toensberg
v
Oern-Horten
18:00
Notodden
v
Stroemsgodset 2
piątek, 24 czerwiec 2016
19:00
Odd Ballklubb 2
v
FK Toensberg
sobota, 25 czerwiec 2016
16:00
Moss
v
Flekkeroey
16:00
Oern-Horten
v
Vindbjart
niedziela, 26 czerwiec 2016
16:00
Stroemsgodset 2
v
Arendal Fotball
18:00
Baerum
v
Asker
18:00
Fram
v
Notodden
18:00
Kvik Halden
v
Pors Grenland
sobota, 2 lipiec 2016
16:00
Arendal Fotball
v
Fram
16:00
Asker
v
Kvik Halden
16:00
Flekkeroey
v
Baerum
16:00
Notodden
v
Moss
16:00
Pors Grenland
v
Oern-Horten
poniedziałek, 4 lipiec 2016
18:00
Vindbjart
v
Odd Ballklubb 2
wtorek, 5 lipiec 2016
19:00
FK Toensberg
v
Stroemsgodset 2
sobota, 9 lipiec 2016
16:00
Arendal Fotball
v
Moss
16:00
Asker
v
Oern-Horten
16:00
FK Toensberg
v
Fram
16:00
Kvik Halden
v
Baerum
16:00
Notodden
v
Flekkeroey
niedziela, 10 lipiec 2016
15:00
Vindbjart
v
Stroemsgodset 2
poniedziałek, 11 lipiec 2016
18:00
Pors Grenland
v
Odd Ballklubb 2
sobota, 30 lipiec 2016
16:00
Baerum
v
Notodden
16:00
Flekkeroey
v
Arendal Fotball
16:00
Fram
v
Vindbjart
16:00
Oern-Horten
v
Kvik Halden
niedziela, 31 lipiec 2016
18:00
Moss
v
FK Toensberg
poniedziałek, 1 sierpień 2016
19:00
Odd Ballklubb 2
v
Asker
19:00
Stroemsgodset 2
v
Pors Grenland
sobota, 6 sierpień 2016
15:00
Arendal Fotball
v
Notodden
16:00
FK Toensberg
v
Flekkeroey
16:00
Oern-Horten
v
Baerum
16:00
Vindbjart
v
Moss
poniedziałek, 8 sierpień 2016
19:00
Asker
v
Stroemsgodset 2
19:00
Kvik Halden
v
Odd Ballklubb 2
19:00
Pors Grenland
v
Fram
sobota, 13 sierpień 2016
15:00
Baerum
v
Arendal Fotball
16:00
Flekkeroey
v
Vindbjart
16:00
Fram
v
Asker
16:00
Notodden
v
FK Toensberg
niedziela, 14 sierpień 2016
16:00
Moss
v
Pors Grenland
poniedziałek, 15 sierpień 2016
19:00
Odd Ballklubb 2
v
Oern-Horten
19:00
Stroemsgodset 2
v
Kvik Halden
sobota, 20 sierpień 2016
14:00
Asker
v
Moss
16:00
FK Toensberg
v
Arendal Fotball
16:00
Pors Grenland
v
Flekkeroey
16:00
Vindbjart
v
Notodden
niedziela, 21 sierpień 2016
18:00
Kvik Halden
v
Fram
poniedziałek, 22 sierpień 2016
18:00
Odd Ballklubb 2
v
Baerum
19:00
Oern-Horten
v
Stroemsgodset 2
piątek, 26 sierpień 2016
18:00
Arendal Fotball
v
Vindbjart
sobota, 27 sierpień 2016
14:00
Baerum
v
FK Toensberg
16:00
Flekkeroey
v
Asker
16:00
Fram
v
Oern-Horten
16:00
Notodden
v
Pors Grenland
niedziela, 28 sierpień 2016
18:00
Moss
v
Kvik Halden
poniedziałek, 29 sierpień 2016
19:00
Stroemsgodset 2
v
Odd Ballklubb 2
sobota, 10 wrzesień 2016
16:00
Asker
v
Notodden
16:00
Kvik Halden
v
Flekkeroey
16:00
Oern-Horten
v
Moss
16:00
Pors Grenland
v
Arendal Fotball
16:00
Vindbjart
v
FK Toensberg
poniedziałek, 12 wrzesień 2016
18:00
Odd Ballklubb 2
v
Fram
18:00
Stroemsgodset 2
v
Baerum
sobota, 17 wrzesień 2016
15:00
Baerum
v
Vindbjart
16:00
Arendal Fotball
v
Asker
16:00
FK Toensberg
v
Pors Grenland
16:00
Flekkeroey
v
Oern-Horten
16:00
Notodden
v
Kvik Halden
poniedziałek, 19 wrzesień 2016
17:00
Fram
v
Stroemsgodset 2
18:00
Moss
v
Odd Ballklubb 2
sobota, 24 wrzesień 2016
14:00
Fram
v
Baerum
16:00
Oern-Horten
v
Notodden
16:00
Pors Grenland
v
Vindbjart
niedziela, 25 wrzesień 2016
14:00
Kvik Halden
v
Arendal Fotball
poniedziałek, 26 wrzesień 2016
18:00
Odd Ballklubb 2
v
Flekkeroey
19:00
Stroemsgodset 2
v
Moss
20:15
Asker
v
FK Toensberg
sobota, 1 październik 2016
14:00
Baerum
v
Pors Grenland
16:00
Arendal Fotball
v
Oern-Horten
16:00
Vindbjart
v
Asker
niedziela, 2 październik 2016
17:00
FK Toensberg
v
Kvik Halden
18:00
Moss
v
Fram
poniedziałek, 3 październik 2016
16:00
Flekkeroey
v
Stroemsgodset 2
19:00
Notodden
v
Odd Ballklubb 2
sobota, 8 październik 2016
15:00
Fram
v
Flekkeroey
15:00
Kvik Halden
v
Vindbjart
15:00
Moss
v
Baerum
15:00
Oern-Horten
v
FK Toensberg
niedziela, 9 październik 2016
16:00
Odd Ballklubb 2
v
Arendal Fotball
18:00
Asker
v
Pors Grenland
poniedziałek, 10 październik 2016
19:00
Stroemsgodset 2
v
Notodden
sobota, 15 październik 2016
13:00
Arendal Fotball
v
Stroemsgodset 2
13:00
Asker
v
Baerum
13:00
FK Toensberg
v
Odd Ballklubb 2
13:00
Flekkeroey
v
Moss
13:00
Notodden
v
Fram
13:00
Pors Grenland
v
Kvik Halden
13:00
Vindbjart
v
Oern-Horten
sobota, 22 październik 2016
13:00
Baerum
v
Flekkeroey
13:00
Fram
v
Arendal Fotball
13:00
Kvik Halden
v
Asker
13:00
Moss
v
Notodden
13:00
Odd Ballklubb 2
v
Vindbjart
13:00
Oern-Horten
v
Pors Grenland
13:00
Stroemsgodset 2
v
FK Toensberg