Score piłka nożna : Norwegia

2 Division Avd.4 wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

23:21 (GMT+1)

4 grudzień 2016

Tabela ligowa

Norwegia – 2 Division Avd.4

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Arendal Fotball2619617524+5163
2Baerum2614575542+1347
3Notodden2613675535+2045
4Vindbjart26142106750+1744
5Asker2613495244+843
6Fram Larvik26132115846+1241
7Odds Ballklubb 22612595651+541
8Stroemsgodset 226114115058–837
9Kvik Halden26106104750–336
10FK Toensberg26106103841–336
11Moss269895755+235
12Pors Grenland2692154471–2729
13Oern-Horten2632212878–5011
14Flekkeroey2630233774–379

Rezultaty

Norwegia – 2 Division Avd.4

sobota, 22 październik 2016
K
O
Baerum
4 - 3
Flekkeroey
K
O
Fram Larvik
2 - 4
Arendal Fotball
K
O
Kvik Halden
0 - 4
Asker
K
O
Moss
2 - 1
Notodden
K
O
Odds Ballklubb 2
3 - 4
Vindbjart
K
O
Oern-Horten
1 - 3
Pors Grenland
K
O
Stroemsgodset 2
0 - 0
FK Toensberg
sobota, 15 październik 2016
K
O
Arendal Fotball
5 - 3
Stroemsgodset 2
K
O
Asker
1 - 2
Baerum
K
O
FK Toensberg
4 - 0
Odds Ballklubb 2
K
O
Flekkeroey
1 - 0
Moss
K
O
Notodden
0 - 1
Fram Larvik
K
O
Pors Grenland
1 - 2
Kvik Halden
K
O
Vindbjart
2 - 1
Oern-Horten
poniedziałek, 10 październik 2016
K
O
Stroemsgodset 2
1 - 1
Notodden
niedziela, 9 październik 2016
K
O
Odds Ballklubb 2
3 - 2
Arendal Fotball
K
O
Asker
5 - 1
Pors Grenland
sobota, 8 październik 2016
K
O
Fram Larvik
4 - 0
Flekkeroey
K
O
Kvik Halden
3 - 2
Vindbjart
K
O
Moss
3 - 3
Baerum
K
O
Oern-Horten
2 - 2
FK Toensberg
poniedziałek, 3 październik 2016
K
O
Notodden
1 - 1
Odds Ballklubb 2
niedziela, 2 październik 2016
K
O
Flekkeroey
2 - 5
Stroemsgodset 2
K
O
FK Toensberg
3 - 0
Kvik Halden
K
O
Moss
2 - 1
Fram Larvik
sobota, 1 październik 2016
K
O
Baerum
3 - 1
Pors Grenland
K
O
Arendal Fotball
6 - 1
Oern-Horten
K
O
Vindbjart
0 - 0
Asker
poniedziałek, 26 wrzesień 2016
K
O
Odds Ballklubb 2
3 - 1
Flekkeroey
K
O
Stroemsgodset 2
4 - 2
Moss
K
O
Asker
3 - 2
FK Toensberg
niedziela, 25 wrzesień 2016
K
O
Kvik Halden
1 - 5
Arendal Fotball
sobota, 24 wrzesień 2016
K
O
Fram Larvik
2 - 3
Baerum
K
O
Oern-Horten
2 - 4
Notodden
K
O
Pors Grenland
3 - 5
Vindbjart
poniedziałek, 19 wrzesień 2016
K
O
Fram Larvik
4 - 1
Stroemsgodset 2
K
O
Moss
1 - 2
Odds Ballklubb 2
sobota, 17 wrzesień 2016
K
O
Baerum
3 - 0
Vindbjart
K
O
Arendal Fotball
5 - 1
Asker
K
O
FK Toensberg
0 - 0
Pors Grenland
K
O
Flekkeroey
4 - 3
Oern-Horten
K
O
Notodden
1 - 1
Kvik Halden
poniedziałek, 12 wrzesień 2016
K
O
Odds Ballklubb 2
6 - 2
Fram Larvik
niedziela, 11 wrzesień 2016
K
O
Stroemsgodset 2
2 - 3
Baerum
K
O
Kvik Halden
3 - 2
Flekkeroey
sobota, 10 wrzesień 2016
K
O
Asker
0 - 0
Notodden
K
O
Oern-Horten
1 - 4
Moss
K
O
Pors Grenland
0 - 3
Arendal Fotball
K
O
Vindbjart
2 - 0
FK Toensberg
poniedziałek, 29 sierpień 2016
K
O
Stroemsgodset 2
4 - 2
Odds Ballklubb 2
niedziela, 28 sierpień 2016
K
O
Moss
2 - 2
Kvik Halden
sobota, 27 sierpień 2016
K
O
Baerum
0 - 2
FK Toensberg
K
O
Flekkeroey
2 - 5
Asker
K
O
Fram Larvik
0 - 1
Oern-Horten
K
O
Notodden
5 - 2
Pors Grenland
piątek, 26 sierpień 2016
K
O
Arendal Fotball
2 - 0
Vindbjart
środa, 24 sierpień 2016
K
O
FK Toensberg
4 - 3
Fram Larvik
poniedziałek, 22 sierpień 2016
K
O
Odds Ballklubb 2
1 - 1
Baerum
K
O
Oern-Horten
1 - 2
Stroemsgodset 2
niedziela, 21 sierpień 2016
K
O
Kvik Halden
1 - 3
Fram Larvik
sobota, 20 sierpień 2016
K
O
Asker
3 - 3
Moss
K
O
FK Toensberg
0 - 2
Arendal Fotball
K
O
Pors Grenland
2 - 1
Flekkeroey
K
O
Vindbjart
0 - 4
Notodden
poniedziałek, 15 sierpień 2016
K
O
Odds Ballklubb 2
4 - 0
Oern-Horten
K
O
Stroemsgodset 2
3 - 0
Kvik Halden
niedziela, 14 sierpień 2016
K
O
Flekkeroey
0 - 3
Vindbjart
K
O
Moss
4 - 1
Pors Grenland
K
O
Fram Larvik
4 - 3
Asker
sobota, 13 sierpień 2016
K
O
Baerum
2 - 2
Arendal Fotball
K
O
Notodden
2 - 1
FK Toensberg
poniedziałek, 8 sierpień 2016
K
O
Asker
2 - 1
Stroemsgodset 2
K
O
Kvik Halden
2 - 2
Odds Ballklubb 2
K
O
Pors Grenland
2 - 1
Fram Larvik
sobota, 6 sierpień 2016
K
O
Arendal Fotball
1 - 0
Notodden
K
O
FK Toensberg
3 - 2
Flekkeroey
K
O
Oern-Horten
2 - 3
Baerum
K
O
Vindbjart
5 - 0
Moss
poniedziałek, 1 sierpień 2016
K
O
Odds Ballklubb 2
2 - 0
Asker
K
O
Stroemsgodset 2
2 - 3
Pors Grenland
niedziela, 31 lipiec 2016
K
O
Moss
0 - 0
FK Toensberg
sobota, 30 lipiec 2016
K
O
Baerum
0 - 4
Notodden
K
O
Flekkeroey
0 - 2
Arendal Fotball
K
O
Fram Larvik
2 - 1
Vindbjart
K
O
Oern-Horten
1 - 1
Kvik Halden
poniedziałek, 11 lipiec 2016
K
O
Pors Grenland
0 - 3
Odds Ballklubb 2
niedziela, 10 lipiec 2016
K
O
Vindbjart
7 - 2
Stroemsgodset 2
sobota, 9 lipiec 2016
K
O
Arendal Fotball
2 - 2
Moss
K
O
Asker
3 - 1
Oern-Horten
O
d
FK Toensberg
0 - 2
Fram Larvik
K
O
Kvik Halden
0 - 1
Baerum
K
O
Notodden
3 - 2
Flekkeroey
wtorek, 5 lipiec 2016
K
O
FK Toensberg
2 - 1
Stroemsgodset 2
poniedziałek, 4 lipiec 2016
K
O
Vindbjart
3 - 0
Odds Ballklubb 2
sobota, 2 lipiec 2016
K
O
Arendal Fotball
2 - 2
Fram Larvik
K
O
Asker
3 - 2
Kvik Halden
K
O
Flekkeroey
0 - 3
Baerum
K
O
Notodden
2 - 3
Moss
K
O
Pors Grenland
3 - 1
Oern-Horten
niedziela, 26 czerwiec 2016
K
O
Stroemsgodset 2
1 - 1
Arendal Fotball
K
O
Baerum
2 - 3
Asker
K
O
Fram Larvik
3 - 1
Notodden
K
O
Kvik Halden
6 - 0
Pors Grenland
sobota, 25 czerwiec 2016
K
O
Moss
2 - 0
Flekkeroey
K
O
Oern-Horten
1 - 5
Vindbjart
piątek, 24 czerwiec 2016
K
O
Odds Ballklubb 2
5 - 1
FK Toensberg
niedziela, 19 czerwiec 2016
K
O
Arendal Fotball
2 - 1
Odds Ballklubb 2
K
O
Baerum
4 - 2
Moss
K
O
FK Toensberg
1 - 0
Oern-Horten
K
O
Notodden
1 - 4
Stroemsgodset 2
K
O
Pors Grenland
1 - 1
Asker
sobota, 18 czerwiec 2016
K
O
Flekkeroey
1 - 3
Fram Larvik
K
O
Vindbjart
4 - 2
Kvik Halden
niedziela, 12 czerwiec 2016
K
O
Stroemsgodset 2
3 - 2
Flekkeroey
K
O
Kvik Halden
2 - 1
FK Toensberg
K
O
Oern-Horten
0 - 3
Arendal Fotball
sobota, 11 czerwiec 2016
K
O
Asker
4 - 1
Vindbjart
K
O
Fram Larvik
5 - 2
Moss
K
O
Pors Grenland
2 - 4
Baerum
piątek, 10 czerwiec 2016
K
O
Odds Ballklubb 2
1 - 3
Notodden
niedziela, 5 czerwiec 2016
K
O
Baerum
2 - 1
Fram Larvik
K
O
FK Toensberg
4 - 1
Asker
K
O
Moss
3 - 0
Stroemsgodset 2
K
O
Notodden
7 - 3
Oern-Horten
sobota, 4 czerwiec 2016
K
O
Arendal Fotball
2 - 0
Kvik Halden
K
O
Vindbjart
5 - 1
Pors Grenland
piątek, 3 czerwiec 2016
K
O
Flekkeroey
6 - 0
Odds Ballklubb 2
poniedziałek, 30 maj 2016
K
O
Odds Ballklubb 2
4 - 4
Moss
K
O
Pors Grenland
2 - 1
FK Toensberg
K
O
Stroemsgodset 2
3 - 1
Fram Larvik
sobota, 28 maj 2016
K
O
Asker
0 - 2
Arendal Fotball
K
O
Kvik Halden
2 - 1
Notodden
K
O
Vindbjart
3 - 1
Baerum
piątek, 27 maj 2016
K
O
Oern-Horten
2 - 1
Flekkeroey
poniedziałek, 23 maj 2016
K
O
Baerum
4 - 1
Stroemsgodset 2
niedziela, 22 maj 2016
K
O
Flekkeroey
4 - 5
Kvik Halden
K
O
Moss
4 - 0
Oern-Horten
sobota, 21 maj 2016
K
O
Arendal Fotball
5 - 1
Pors Grenland
K
O
FK Toensberg
1 - 6
Vindbjart
K
O
Fram Larvik
1 - 2
Odds Ballklubb 2
K
O
Notodden
3 - 1
Asker
środa, 18 maj 2016
K
O
Odds Ballklubb 2
1 - 1
Stroemsgodset 2
poniedziałek, 16 maj 2016
K
O
Kvik Halden
1 - 1
Moss
K
O
FK Toensberg
0 - 0
Baerum
K
O
Oern-Horten
1 - 3
Fram Larvik
sobota, 14 maj 2016
K
O
Asker
3 - 1
Flekkeroey
K
O
Pors Grenland
1 - 2
Notodden
piątek, 13 maj 2016
K
O
Vindbjart
1 - 2
Arendal Fotball
poniedziałek, 9 maj 2016
K
O
Baerum
1 - 3
Odds Ballklubb 2
niedziela, 8 maj 2016
K
O
Stroemsgodset 2
2 - 1
Oern-Horten
K
O
Moss
3 - 0
Asker
sobota, 7 maj 2016
K
O
Arendal Fotball
4 - 0
FK Toensberg
K
O
Flekkeroey
0 - 1
Pors Grenland
K
O
Fram Larvik
1 - 1
Kvik Halden
K
O
Notodden
4 - 1
Vindbjart
poniedziałek, 2 maj 2016
K
O
Kvik Halden
4 - 0
Stroemsgodset 2
K
O
Oern-Horten
1 - 0
Odds Ballklubb 2
niedziela, 1 maj 2016
K
O
FK Toensberg
2 - 2
Notodden
sobota, 30 kwiecień 2016
K
O
Arendal Fotball
1 - 1
Baerum
K
O
Asker
1 - 0
Fram Larvik
K
O
Pors Grenland
5 - 3
Moss
K
O
Vindbjart
3 - 2
Flekkeroey
poniedziałek, 25 kwiecień 2016
K
O
Odds Ballklubb 2
3 - 2
Kvik Halden
niedziela, 24 kwiecień 2016
K
O
Stroemsgodset 2
1 - 0
Asker
sobota, 23 kwiecień 2016
K
O
Baerum
5 - 0
Oern-Horten
K
O
Notodden
0 - 0
Arendal Fotball
K
O
Flekkeroey
0 - 1
FK Toensberg
K
O
Fram Larvik
4 - 2
Pors Grenland
K
O
Moss
2 - 2
Vindbjart
poniedziałek, 18 kwiecień 2016
K
O
Asker
2 - 0
Odds Ballklubb 2
K
O
Pors Grenland
4 - 0
Stroemsgodset 2
niedziela, 17 kwiecień 2016
K
O
Arendal Fotball
7 - 0
Flekkeroey
K
O
FK Toensberg
3 - 1
Moss
K
O
Kvik Halden
3 - 0
Oern-Horten
K
O
Vindbjart
0 - 4
Fram Larvik
sobota, 16 kwiecień 2016
K
O
Notodden
2 - 0
Baerum
poniedziałek, 11 kwiecień 2016
K
O
Stroemsgodset 2
3 - 2
Vindbjart
K
O
Odds Ballklubb 2
4 - 2
Pors Grenland
sobota, 9 kwiecień 2016
K
O
Baerum
0 - 1
Kvik Halden
K
O
Flekkeroey
0 - 1
Notodden
K
O
Fram Larvik
1 - 0
FK Toensberg
K
O
Moss
2 - 3
Arendal Fotball
K
O
Oern-Horten
1 - 3
Asker