Score piłka nożna : Norwegia

2 Division Avd.4 wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

15:20 (GMT+1)

28 listopad 2014

Tabela ligowa

Norwegia – 2 Division Avd.4

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Follo2621329716+8166
2Kjelsaas2618447428+4658
3Moss2616556924+4553
4Eidsvold TF2613675934+2545
5KFUM2613674431+1345
6Finnsnes26141114541+443
7Skeid26133105441+1342
8Harstad26123114633+1339
9Vaalerenga 226106105151036
10Kvik Halden2694133751–1431
11Loerenskog2675143664–2826
12Drobak/Frogn2643193792–5515
13Mo2634192287–6513
14Medkila2621231391–787

Rezultaty

Norwegia – 2 Division Avd.4

sobota, 25 październik 2014
K
O
Finnsnes
2 - 0
KFUM
K
O
Follo
4 - 0
Kvik Halden
K
O
Kjelsaas
1 - 0
Harstad
K
O
Loerenskog
1 - 3
Eidsvold TF
K
O
Mo
2 - 0
Drobak/Frogn
K
O
Skeid
5 - 0
Medkila
K
O
Vaalerenga 2
1 - 2
Moss
sobota, 18 październik 2014
K
O
Drobak/Frogn
2 - 3
Vaalerenga 2
K
O
Eidsvold TF
6 - 1
Mo
K
O
Harstad
1 - 1
Loerenskog
K
O
KFUM
1 - 1
Kjelsaas
K
O
Kvik Halden
0 - 1
Skeid
K
O
Medkila
0 - 3
Finnsnes
K
O
Moss
3 - 0
Follo
poniedziałek, 13 październik 2014
K
O
Vaalerenga 2
1 - 0
Eidsvold TF
niedziela, 12 październik 2014
K
O
Mo
0 - 7
Harstad
K
O
Finnsnes
2 - 1
Kvik Halden
K
O
KFUM
2 - 0
Medkila
sobota, 11 październik 2014
K
O
Follo
5 - 0
Drobak/Frogn
K
O
Loerenskog
0 - 3
Kjelsaas
K
O
Skeid
1 - 3
Moss
poniedziałek, 6 październik 2014
K
O
Harstad
4 - 1
Vaalerenga 2
niedziela, 5 październik 2014
K
O
Kvik Halden
1 - 3
KFUM
K
O
Kjelsaas
10 - 0
Medkila
K
O
Moss
0 - 0
Finnsnes
sobota, 4 październik 2014
K
O
Drobak/Frogn
3 - 1
Skeid
K
O
Eidsvold TF
0 - 1
Follo
K
O
Loerenskog
4 - 1
Mo
poniedziałek, 29 wrzesień 2014
K
O
Vaalerenga 2
0 - 0
Loerenskog
niedziela, 28 wrzesień 2014
K
O
Mo
1 - 2
Kjelsaas
K
O
Finnsnes
5 - 0
Drobak/Frogn
K
O
Medkila
1 - 4
Kvik Halden
K
O
Follo
3 - 1
Harstad
sobota, 27 wrzesień 2014
K
O
KFUM
0 - 1
Moss
K
O
Skeid
1 - 1
Eidsvold TF
poniedziałek, 22 wrzesień 2014
K
O
Mo
2 - 2
Vaalerenga 2
niedziela, 21 wrzesień 2014
K
O
Moss
15 - 0
Medkila
K
O
Harstad
1 - 2
Skeid
K
O
Eidsvold TF
5 - 2
Finnsnes
sobota, 20 wrzesień 2014
K
O
Loerenskog
0 - 7
Follo
K
O
Drobak/Frogn
2 - 1
KFUM
K
O
Kjelsaas
5 - 2
Kvik Halden
poniedziałek, 15 wrzesień 2014
K
O
Vaalerenga 2
1 - 1
Kjelsaas
K
O
Skeid
1 - 0
Loerenskog
niedziela, 14 wrzesień 2014
K
O
Kvik Halden
2 - 2
Moss
K
O
Medkila
0 - 4
Drobak/Frogn
sobota, 13 wrzesień 2014
K
O
Finnsnes
1 - 0
Harstad
K
O
KFUM
1 - 3
Eidsvold TF
K
O
Follo
13 - 1
Mo
poniedziałek, 8 wrzesień 2014
K
O
Vaalerenga 2
1 - 4
Follo
niedziela, 7 wrzesień 2014
K
O
Drobak/Frogn
3 - 3
Kvik Halden
K
O
Eidsvold TF
2 - 0
Medkila
K
O
Harstad
1 - 1
KFUM
K
O
Mo
1 - 6
Skeid
K
O
Loerenskog
0 - 2
Finnsnes
sobota, 6 wrzesień 2014
K
O
Kjelsaas
2 - 2
Moss
poniedziałek, 1 wrzesień 2014
K
O
Skeid
2 - 2
Vaalerenga 2
niedziela, 31 sierpień 2014
K
O
Follo
0 - 1
Kjelsaas
K
O
Kvik Halden
2 - 1
Eidsvold TF
sobota, 30 sierpień 2014
K
O
Finnsnes
4 - 0
Mo
K
O
KFUM
0 - 0
Loerenskog
K
O
Medkila
0 - 1
Harstad
K
O
Moss
5 - 1
Drobak/Frogn
poniedziałek, 25 sierpień 2014
K
O
Vaalerenga 2
3 - 4
Finnsnes
niedziela, 24 sierpień 2014
K
O
Follo
1 - 0
Skeid
K
O
Loerenskog
8 - 0
Medkila
K
O
Mo
0 - 1
KFUM
sobota, 23 sierpień 2014
K
O
Eidsvold TF
0 - 2
Moss
K
O
Harstad
2 - 1
Kvik Halden
K
O
Kjelsaas
4 - 0
Drobak/Frogn
poniedziałek, 18 sierpień 2014
K
O
KFUM
1 - 0
Vaalerenga 2
niedziela, 17 sierpień 2014
K
O
Finnsnes
0 - 1
Follo
sobota, 16 sierpień 2014
K
O
Medkila
2 - 1
Mo
K
O
Drobak/Frogn
2 - 7
Eidsvold TF
K
O
Kvik Halden
4 - 1
Loerenskog
K
O
Skeid
0 - 1
Kjelsaas
K
O
Moss
4 - 0
Harstad
poniedziałek, 11 sierpień 2014
K
O
Vaalerenga 2
6 - 0
Medkila
niedziela, 10 sierpień 2014
K
O
Mo
1 - 4
Kvik Halden
K
O
Harstad
5 - 0
Drobak/Frogn
K
O
Skeid
3 - 2
Finnsnes
K
O
Follo
3 - 0
KFUM
sobota, 9 sierpień 2014
K
O
Kjelsaas
2 - 1
Eidsvold TF
K
O
Loerenskog
2 - 4
Moss
poniedziałek, 4 sierpień 2014
K
O
Kvik Halden
0 - 0
Vaalerenga 2
niedziela, 3 sierpień 2014
K
O
Finnsnes
4 - 2
Kjelsaas
K
O
Eidsvold TF
3 - 1
Harstad
K
O
Medkila
1 - 6
Follo
sobota, 2 sierpień 2014
K
O
Drobak/Frogn
2 - 3
Loerenskog
K
O
KFUM
3 - 0
Skeid
K
O
Moss
6 - 1
Mo
poniedziałek, 28 lipiec 2014
K
O
Moss
0 - 1
Vaalerenga 2
sobota, 26 lipiec 2014
K
O
Drobak/Frogn
6 - 2
Mo
K
O
Eidsvold TF
4 - 1
Loerenskog
K
O
Harstad
4 - 1
Kjelsaas
K
O
KFUM
2 - 0
Finnsnes
K
O
Kvik Halden
0 - 6
Follo
K
O
Medkila
0 - 1
Skeid
środa, 23 lipiec 2014
K
O
Vaalerenga 2
7 - 1
Drobak/Frogn
niedziela, 20 lipiec 2014
K
O
Loerenskog
3 - 2
Harstad
sobota, 19 lipiec 2014
K
O
Finnsnes
3 - 1
Medkila
K
O
Follo
0 - 0
Moss
K
O
Kjelsaas
1 - 1
KFUM
K
O
Mo
0 - 3
Eidsvold TF
K
O
Skeid
4 - 1
Kvik Halden
niedziela, 29 czerwiec 2014
K
O
Kvik Halden
1 - 0
Finnsnes
sobota, 28 czerwiec 2014
K
O
Drobak/Frogn
1 - 1
Follo
K
O
Eidsvold TF
2 - 1
Vaalerenga 2
K
O
Kjelsaas
4 - 0
Loerenskog
K
O
Medkila
0 - 1
KFUM
K
O
Moss
2 - 3
Skeid
czwartek, 26 czerwiec 2014
K
O
Harstad
2 - 0
Mo
niedziela, 22 czerwiec 2014
K
O
Mo
0 - 0
Loerenskog
K
O
Finnsnes
2 - 1
Moss
K
O
Medkila
0 - 3
Kjelsaas
K
O
Vaalerenga 2
1 - 3
Harstad
K
O
Follo
1 - 1
Eidsvold TF
K
O
Skeid
6 - 1
Drobak/Frogn
sobota, 21 czerwiec 2014
K
O
KFUM
6 - 1
Kvik Halden
niedziela, 15 czerwiec 2014
K
O
Kvik Halden
2 - 0
Medkila
K
O
Harstad
1 - 2
Follo
K
O
Drobak/Frogn
1 - 2
Finnsnes
K
O
Eidsvold TF
2 - 2
Skeid
sobota, 14 czerwiec 2014
K
O
Loerenskog
2 - 6
Vaalerenga 2
K
O
Moss
0 - 0
KFUM
K
O
Kjelsaas
6 - 1
Mo
wtorek, 10 czerwiec 2014
K
O
Vaalerenga 2
0 - 0
Mo
poniedziałek, 9 czerwiec 2014
K
O
Medkila
1 - 2
Moss
K
O
KFUM
8 - 1
Drobak/Frogn
K
O
Skeid
2 - 0
Harstad
K
O
Follo
8 - 0
Loerenskog
K
O
Kvik Halden
0 - 2
Kjelsaas
sobota, 7 czerwiec 2014
K
O
Finnsnes
0 - 4
Eidsvold TF
niedziela, 1 czerwiec 2014
K
O
Drobak/Frogn
2 - 3
Medkila
K
O
Mo
1 - 5
Follo
K
O
Eidsvold TF
1 - 1
KFUM
K
O
Moss
3 - 1
Kvik Halden
sobota, 31 maj 2014
K
O
Harstad
2 - 0
Finnsnes
K
O
Kjelsaas
7 - 1
Vaalerenga 2
K
O
Loerenskog
1 - 4
Skeid
poniedziałek, 26 maj 2014
K
O
Follo
7 - 1
Vaalerenga 2
niedziela, 25 maj 2014
K
O
Medkila
1 - 2
Eidsvold TF
K
O
KFUM
2 - 1
Harstad
K
O
Finnsnes
0 - 2
Loerenskog
K
O
Kvik Halden
2 - 0
Drobak/Frogn
sobota, 24 maj 2014
K
O
Moss
2 - 3
Kjelsaas
K
O
Skeid
2 - 3
Mo
poniedziałek, 19 maj 2014
K
O
Mo
0 - 2
Finnsnes
niedziela, 18 maj 2014
K
O
Eidsvold TF
0 - 3
Kvik Halden
K
O
Kjelsaas
0 - 2
Follo
K
O
Loerenskog
1 - 2
KFUM
K
O
Vaalerenga 2
3 - 2
Skeid
piątek, 16 maj 2014
K
O
Harstad
1 - 0
Medkila
K
O
Drobak/Frogn
0 - 2
Moss
poniedziałek, 12 maj 2014
K
O
Finnsnes
2 - 1
Vaalerenga 2
niedziela, 11 maj 2014
K
O
Medkila
0 - 0
Loerenskog
K
O
Kvik Halden
1 - 0
Harstad
sobota, 10 maj 2014
K
O
Drobak/Frogn
0 - 5
Kjelsaas
K
O
Moss
3 - 2
Eidsvold TF
K
O
Skeid
1 - 3
Follo
K
O
KFUM
2 - 0
Mo
niedziela, 4 maj 2014
K
O
Mo
3 - 1
Medkila
K
O
Harstad
1 - 0
Moss
K
O
Follo
5 - 0
Finnsnes
sobota, 3 maj 2014
K
O
Loerenskog
2 - 1
Kvik Halden
K
O
Eidsvold TF
2 - 2
Drobak/Frogn
K
O
Kjelsaas
3 - 1
Skeid
piątek, 2 maj 2014
K
O
Vaalerenga 2
3 - 1
KFUM
niedziela, 27 kwiecień 2014
K
O
Kvik Halden
0 - 0
Mo
K
O
Finnsnes
2 - 3
Skeid
K
O
Drobak/Frogn
2 - 4
Harstad
K
O
Eidsvold TF
3 - 1
Kjelsaas
K
O
KFUM
2 - 8
Follo
K
O
Medkila
2 - 3
Vaalerenga 2
K
O
Moss
4 - 0
Loerenskog
poniedziałek, 21 kwiecień 2014
K
O
Harstad
1 - 1
Eidsvold TF
K
O
Follo
1 - 0
Medkila
K
O
Loerenskog
4 - 1
Drobak/Frogn
K
O
Mo
0 - 1
Moss
K
O
Kjelsaas
3 - 1
Finnsnes
K
O
Skeid
0 - 2
KFUM
środa, 16 kwiecień 2014
K
O
Vaalerenga 2
2 - 0
Kvik Halden