Score piłka nożna : Norwegia

2 Division Avd.2 wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

19:21 (GMT+1)

18 luty 2018

Tabela ligowa

Norwegia – 2 Division Avd.2

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Arendal Fotball00000000
1Brattvaag00000000
1Bryne00000000
1Egersund00000000
1Flekkeroey00000000
1Hoedd00000000
1KFUM00000000
1Kjelsaas00000000
1Nardo00000000
1Skeid00000000
1Stjoerdals Blink00000000
1Vaalerenga 200000000
1Vard Haugesund00000000
1Vidar00000000

Przyszłe mecze

Norwegia – 2 Division Avd.2

sobota, 14 kwiecień 2018
14:00
KFUM
v
Vidar
14:00
Nardo
v
Arendal Fotball
15:00
Stjoerdals Blink
v
Hoedd
16:00
Kjelsaas
v
Skeid
niedziela, 15 kwiecień 2018
14:00
Vard Haugesund
v
Brattvaag
18:00
Bryne
v
Flekkeroey
18:00
Vaalerenga 2
v
Egersund
sobota, 21 kwiecień 2018
14:00
Skeid
v
Nardo
16:00
Flekkeroey
v
Kjelsaas
17:00
Hoedd
v
Vard Haugesund
niedziela, 22 kwiecień 2018
14:00
Arendal Fotball
v
Stjoerdals Blink
16:00
Brattvaag
v
KFUM
18:00
Egersund
v
Bryne
poniedziałek, 23 kwiecień 2018
16:00
Vidar
v
Vaalerenga 2
sobota, 28 kwiecień 2018
14:00
KFUM
v
Hoedd
15:00
Stjoerdals Blink
v
Skeid
16:00
Egersund
v
Vidar
16:00
Nardo
v
Flekkeroey
16:00
Vard Haugesund
v
Arendal Fotball
niedziela, 29 kwiecień 2018
17:00
Vaalerenga 2
v
Brattvaag
18:00
Bryne
v
Kjelsaas
sobota, 5 maj 2018
14:30
Skeid
v
Vard Haugesund
15:00
Arendal Fotball
v
KFUM
15:00
Kjelsaas
v
Nardo
16:00
Vidar
v
Bryne
niedziela, 6 maj 2018
14:30
Flekkeroey
v
Stjoerdals Blink
16:00
Brattvaag
v
Egersund
poniedziałek, 7 maj 2018
18:00
Hoedd
v
Vaalerenga 2
sobota, 12 maj 2018
14:00
KFUM
v
Skeid
16:00
Stjoerdals Blink
v
Kjelsaas
16:00
Vard Haugesund
v
Flekkeroey
16:00
Vidar
v
Brattvaag
niedziela, 13 maj 2018
15:00
Egersund
v
Hoedd
18:00
Bryne
v
Nardo
poniedziałek, 14 maj 2018
19:00
Vaalerenga 2
v
Arendal Fotball
sobota, 19 maj 2018
14:00
Kjelsaas
v
Vard Haugesund
16:00
Arendal Fotball
v
Egersund
16:00
Flekkeroey
v
KFUM
16:00
Nardo
v
Stjoerdals Blink
17:00
Brattvaag
v
Bryne
niedziela, 20 maj 2018
18:00
Hoedd
v
Vidar
wtorek, 22 maj 2018
18:30
Skeid
v
Vaalerenga 2
sobota, 26 maj 2018
14:00
Egersund
v
Skeid
14:00
KFUM
v
Kjelsaas
14:00
Vard Haugesund
v
Nardo
14:00
Vidar
v
Arendal Fotball
16:00
Brattvaag
v
Hoedd
niedziela, 27 maj 2018
16:00
Vaalerenga 2
v
Flekkeroey
18:00
Bryne
v
Stjoerdals Blink
sobota, 2 czerwiec 2018
14:00
Skeid
v
Vidar
16:00
Flekkeroey
v
Egersund
16:00
Kjelsaas
v
Vaalerenga 2
16:00
Nardo
v
KFUM
20:00
Arendal Fotball
v
Brattvaag
niedziela, 3 czerwiec 2018
16:00
Stjoerdals Blink
v
Vard Haugesund
18:00
Hoedd
v
Bryne
sobota, 9 czerwiec 2018
14:00
Egersund
v
Kjelsaas
14:30
KFUM
v
Stjoerdals Blink
16:00
Vidar
v
Flekkeroey
niedziela, 10 czerwiec 2018
16:30
Brattvaag
v
Skeid
18:00
Bryne
v
Vard Haugesund
18:00
Hoedd
v
Arendal Fotball
poniedziałek, 11 czerwiec 2018
18:00
Vaalerenga 2
v
Nardo
sobota, 16 czerwiec 2018
13:00
Vard Haugesund
v
KFUM
14:00
Kjelsaas
v
Vidar
16:00
Stjoerdals Blink
v
Vaalerenga 2
niedziela, 17 czerwiec 2018
13:30
Flekkeroey
v
Brattvaag
14:00
Skeid
v
Hoedd
15:00
Arendal Fotball
v
Bryne
16:00
Nardo
v
Egersund
piątek, 22 czerwiec 2018
19:00
Egersund
v
Stjoerdals Blink
sobota, 23 czerwiec 2018
14:00
Brattvaag
v
Kjelsaas
14:00
Vidar
v
Nardo
16:00
Arendal Fotball
v
Skeid
16:00
Bryne
v
KFUM
17:00
Hoedd
v
Flekkeroey
poniedziałek, 25 czerwiec 2018
14:00
Vaalerenga 2
v
Vard Haugesund
sobota, 21 lipiec 2018
16:00
Kjelsaas
v
Hoedd
16:00
Nardo
v
Brattvaag
16:00
Stjoerdals Blink
v
Vidar
16:00
Vard Haugesund
v
Egersund
niedziela, 22 lipiec 2018
18:00
Bryne
v
Skeid
18:00
Flekkeroey
v
Arendal Fotball
poniedziałek, 23 lipiec 2018
19:00
KFUM
v
Vaalerenga 2
sobota, 28 lipiec 2018
15:00
Skeid
v
Flekkeroey
16:00
Arendal Fotball
v
Kjelsaas
16:00
Brattvaag
v
Stjoerdals Blink
16:00
Egersund
v
KFUM
16:00
Vidar
v
Vard Haugesund
niedziela, 29 lipiec 2018
16:00
Hoedd
v
Nardo
poniedziałek, 30 lipiec 2018
17:00
Vaalerenga 2
v
Bryne
sobota, 4 sierpień 2018
15:00
Skeid
v
Kjelsaas
16:00
Flekkeroey
v
Bryne
16:00
Vidar
v
KFUM
niedziela, 5 sierpień 2018
14:00
Brattvaag
v
Vard Haugesund
15:00
Arendal Fotball
v
Nardo
16:00
Hoedd
v
Stjoerdals Blink
poniedziałek, 6 sierpień 2018
19:00
Egersund
v
Vaalerenga 2
sobota, 11 sierpień 2018
14:00
Stjoerdals Blink
v
Arendal Fotball
16:00
Kjelsaas
v
Flekkeroey
16:00
Vard Haugesund
v
Hoedd
17:00
Nardo
v
Skeid
niedziela, 12 sierpień 2018
17:00
KFUM
v
Brattvaag
18:00
Bryne
v
Egersund
poniedziałek, 13 sierpień 2018
17:00
Vaalerenga 2
v
Vidar
sobota, 18 sierpień 2018
13:00
Kjelsaas
v
Bryne
14:00
Vidar
v
Egersund
15:00
Arendal Fotball
v
Vard Haugesund
17:00
Hoedd
v
KFUM
niedziela, 19 sierpień 2018
13:30
Flekkeroey
v
Nardo
15:30
Skeid
v
Stjoerdals Blink
poniedziałek, 20 sierpień 2018
18:00
Brattvaag
v
Vaalerenga 2
sobota, 25 sierpień 2018
13:00
Vard Haugesund
v
Skeid
14:00
Stjoerdals Blink
v
Flekkeroey
16:00
KFUM
v
Arendal Fotball
16:00
Nardo
v
Kjelsaas
17:00
Egersund
v
Brattvaag
niedziela, 26 sierpień 2018
18:00
Bryne
v
Vidar
poniedziałek, 27 sierpień 2018
19:00
Vaalerenga 2
v
Hoedd
sobota, 1 wrzesień 2018
13:00
Skeid
v
KFUM
15:00
Kjelsaas
v
Stjoerdals Blink
16:00
Flekkeroey
v
Vard Haugesund
17:00
Hoedd
v
Egersund
niedziela, 2 wrzesień 2018
15:00
Brattvaag
v
Vidar
16:30
Nardo
v
Bryne
poniedziałek, 3 wrzesień 2018
19:00
Arendal Fotball
v
Vaalerenga 2
sobota, 8 wrzesień 2018
14:00
Vaalerenga 2
v
Skeid
16:00
Egersund
v
Arendal Fotball
16:00
KFUM
v
Flekkeroey
16:00
Stjoerdals Blink
v
Nardo
17:00
Bryne
v
Brattvaag
niedziela, 9 wrzesień 2018
15:00
Vard Haugesund
v
Kjelsaas
15:00
Vidar
v
Hoedd
sobota, 15 wrzesień 2018
13:00
Skeid
v
Egersund
14:00
Arendal Fotball
v
Vidar
16:00
Kjelsaas
v
KFUM
niedziela, 16 wrzesień 2018
16:00
Nardo
v
Vard Haugesund
16:30
Stjoerdals Blink
v
Bryne
18:00
Hoedd
v
Brattvaag
poniedziałek, 17 wrzesień 2018
17:00
Flekkeroey
v
Vaalerenga 2
sobota, 22 wrzesień 2018
14:00
KFUM
v
Nardo
15:00
Vidar
v
Skeid
16:00
Brattvaag
v
Arendal Fotball
16:00
Egersund
v
Flekkeroey
16:00
Vard Haugesund
v
Stjoerdals Blink
niedziela, 23 wrzesień 2018
15:30
Bryne
v
Hoedd
poniedziałek, 24 wrzesień 2018
19:00
Vaalerenga 2
v
Kjelsaas
sobota, 29 wrzesień 2018
15:00
Kjelsaas
v
Egersund
15:00
Vard Haugesund
v
Bryne
16:00
Arendal Fotball
v
Hoedd
16:00
Flekkeroey
v
Vidar
16:00
Stjoerdals Blink
v
KFUM
niedziela, 30 wrzesień 2018
15:00
Skeid
v
Brattvaag
poniedziałek, 1 październik 2018
16:00
Nardo
v
Vaalerenga 2
sobota, 6 październik 2018
14:00
Brattvaag
v
Flekkeroey
14:00
Vidar
v
Kjelsaas
15:00
KFUM
v
Vard Haugesund
niedziela, 7 październik 2018
13:00
Egersund
v
Nardo
17:30
Hoedd
v
Skeid
18:00
Bryne
v
Arendal Fotball
poniedziałek, 8 październik 2018
17:00
Vaalerenga 2
v
Stjoerdals Blink
sobota, 13 październik 2018
13:00
KFUM
v
Bryne
13:00
Skeid
v
Arendal Fotball
niedziela, 14 październik 2018
13:30
Flekkeroey
v
Hoedd
15:00
Kjelsaas
v
Brattvaag
15:00
Nardo
v
Vidar
15:00
Stjoerdals Blink
v
Egersund
17:00
Vard Haugesund
v
Vaalerenga 2
sobota, 20 październik 2018
15:00
Arendal Fotball
v
Flekkeroey
15:00
Brattvaag
v
Nardo
15:00
Egersund
v
Vard Haugesund
15:00
Hoedd
v
Kjelsaas
15:00
Skeid
v
Bryne
15:00
Vaalerenga 2
v
KFUM
15:00
Vidar
v
Stjoerdals Blink
sobota, 27 październik 2018
13:00
Bryne
v
Vaalerenga 2
13:00
Flekkeroey
v
Skeid
13:00
KFUM
v
Egersund
13:00
Kjelsaas
v
Arendal Fotball
13:00
Nardo
v
Hoedd
13:00
Stjoerdals Blink
v
Brattvaag
13:00
Vard Haugesund
v
Vidar