Score piłka nożna : Norwegia

2 Division Avd.1 wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

09:02 (GMT+1)

15 grudzień 2017

Tabela ligowa

Norwegia – 2 Division Avd.1

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Hamarkameratene2621235618+3865
2Raufoss2614575328+2547
3Asker2613855036+1447
4Alta2613764224+1846
5Skeid2613584227+1544
6Grorud26114114349–637
7KFUM26104124339+434
8Kjelsaas2697103440–634
9Baerum268994644+233
10NIL-Trysil2694134046–631
11Vaalerenga 22683152852–2427
12Finnsnes2664162645–1922
13Brumunddal2664162146–2522
14Follo2664162858–3022

Rezultaty

Norwegia – 2 Division Avd.1

sobota, 21 październik 2017
K
O
Alta
0 - 1
Skeid
K
O
Asker
4 - 1
Kjelsaas
K
O
Baerum
2 - 2
Follo
K
O
Brumunddal
0 - 3
Grorud
K
O
KFUM
2 - 0
Finnsnes
K
O
NIL-Trysil
2 - 3
Raufoss
K
O
Vaalerenga 2
0 - 3
Hamarkameratene
sobota, 14 październik 2017
K
O
Finnsnes
2 - 2
Brumunddal
K
O
Follo
3 - 2
KFUM
K
O
Grorud
3 - 2
Asker
K
O
Hamarkameratene
4 - 2
NIL-Trysil
K
O
Kjelsaas
1 - 0
Vaalerenga 2
K
O
Raufoss
0 - 0
Alta
K
O
Skeid
5 - 3
Baerum
niedziela, 8 październik 2017
K
O
Alta
0 - 1
Hamarkameratene
K
O
Asker
2 - 2
Finnsnes
sobota, 7 październik 2017
K
O
Baerum
2 - 1
Raufoss
K
O
Brumunddal
1 - 0
KFUM
K
O
Follo
5 - 2
Skeid
K
O
NIL-Trysil
4 - 2
Kjelsaas
K
O
Vaalerenga 2
2 - 0
Grorud
poniedziałek, 2 październik 2017
K
O
Finnsnes
2 - 0
Vaalerenga 2
niedziela, 1 październik 2017
K
O
Raufoss
8 - 0
Follo
sobota, 30 wrzesień 2017
K
O
KFUM
1 - 2
Skeid
K
O
Brumunddal
1 - 2
Asker
K
O
Grorud
0 - 1
NIL-Trysil
K
O
Hamarkameratene
2 - 0
Baerum
K
O
Kjelsaas
3 - 1
Alta
poniedziałek, 25 wrzesień 2017
K
O
Vaalerenga 2
3 - 1
Brumunddal
niedziela, 24 wrzesień 2017
K
O
Alta
2 - 2
Grorud
K
O
Skeid
1 - 1
Raufoss
K
O
NIL-Trysil
0 - 1
Finnsnes
sobota, 23 wrzesień 2017
K
O
Asker
2 - 3
KFUM
K
O
Baerum
1 - 0
Kjelsaas
K
O
Follo
0 - 2
Hamarkameratene
poniedziałek, 18 wrzesień 2017
K
O
Asker
2 - 0
Vaalerenga 2
sobota, 16 wrzesień 2017
K
O
Finnsnes
0 - 3
Alta
K
O
Brumunddal
1 - 2
NIL-Trysil
K
O
Grorud
0 - 3
Baerum
K
O
Hamarkameratene
2 - 1
Skeid
K
O
KFUM
0 - 1
Raufoss
K
O
Kjelsaas
3 - 1
Follo
poniedziałek, 11 wrzesień 2017
K
O
Vaalerenga 2
0 - 4
KFUM
niedziela, 10 wrzesień 2017
K
O
Baerum
2 - 3
Finnsnes
K
O
NIL-Trysil
2 - 3
Asker
K
O
Raufoss
2 - 0
Hamarkameratene
sobota, 9 wrzesień 2017
K
O
Follo
1 - 6
Grorud
K
O
Skeid
3 - 1
Kjelsaas
K
O
Alta
4 - 0
Brumunddal
poniedziałek, 4 wrzesień 2017
K
O
Vaalerenga 2
0 - 0
NIL-Trysil
niedziela, 3 wrzesień 2017
K
O
Finnsnes
2 - 1
Follo
sobota, 2 wrzesień 2017
K
O
Kjelsaas
2 - 1
Raufoss
K
O
Asker
4 - 0
Alta
K
O
Brumunddal
2 - 1
Baerum
K
O
Grorud
0 - 1
Skeid
K
O
KFUM
1 - 3
Hamarkameratene
poniedziałek, 28 sierpień 2017
K
O
Alta
3 - 0
Vaalerenga 2
niedziela, 27 sierpień 2017
K
O
Skeid
4 - 0
Finnsnes
sobota, 26 sierpień 2017
K
O
Baerum
2 - 3
Asker
K
O
Follo
1 - 0
Brumunddal
K
O
Hamarkameratene
2 - 1
Kjelsaas
K
O
NIL-Trysil
3 - 4
KFUM
K
O
Raufoss
1 - 0
Grorud
poniedziałek, 21 sierpień 2017
K
O
Vaalerenga 2
4 - 1
Baerum
niedziela, 20 sierpień 2017
K
O
NIL-Trysil
1 - 0
Alta
K
O
Finnsnes
0 - 3
Raufoss
sobota, 19 sierpień 2017
K
O
Asker
2 - 1
Follo
K
O
Brumunddal
0 - 0
Skeid
K
O
Grorud
0 - 7
Hamarkameratene
K
O
KFUM
2 - 0
Kjelsaas
wtorek, 15 sierpień 2017
K
O
Follo
1 - 2
Vaalerenga 2
niedziela, 13 sierpień 2017
K
O
Skeid
0 - 1
Asker
K
O
Hamarkameratene
3 - 0
Finnsnes
K
O
Raufoss
6 - 2
Brumunddal
sobota, 12 sierpień 2017
K
O
Alta
3 - 0
KFUM
K
O
Baerum
2 - 2
NIL-Trysil
K
O
Kjelsaas
2 - 2
Grorud
wtorek, 8 sierpień 2017
K
O
Vaalerenga 2
1 - 1
Skeid
sobota, 5 sierpień 2017
K
O
Finnsnes
1 - 1
Kjelsaas
K
O
Asker
3 - 0
Raufoss
K
O
Brumunddal
0 - 2
Hamarkameratene
K
O
KFUM
2 - 2
Grorud
K
O
NIL-Trysil
2 - 1
Follo
K
O
Alta
1 - 1
Baerum
niedziela, 30 lipiec 2017
K
O
Baerum
1 - 0
KFUM
K
O
Grorud
2 - 1
Finnsnes
K
O
Hamarkameratene
2 - 1
Asker
K
O
Skeid
4 - 2
NIL-Trysil
sobota, 29 lipiec 2017
K
O
Follo
0 - 2
Alta
K
O
Kjelsaas
2 - 1
Brumunddal
K
O
Raufoss
6 - 3
Vaalerenga 2
niedziela, 23 lipiec 2017
K
O
Raufoss
2 - 0
NIL-Trysil
sobota, 22 lipiec 2017
K
O
Finnsnes
1 - 3
KFUM
K
O
Follo
2 - 2
Baerum
K
O
Grorud
0 - 2
Brumunddal
K
O
Hamarkameratene
2 - 0
Vaalerenga 2
K
O
Kjelsaas
1 - 1
Asker
K
O
Skeid
0 - 2
Alta
sobota, 1 lipiec 2017
K
O
Alta
2 - 1
Raufoss
K
O
Asker
5 - 1
Grorud
K
O
Baerum
0 - 1
Skeid
K
O
KFUM
0 - 0
Follo
K
O
NIL-Trysil
1 - 0
Hamarkameratene
piątek, 30 czerwiec 2017
K
O
Brumunddal
2 - 1
Finnsnes
czwartek, 29 czerwiec 2017
K
O
Vaalerenga 2
2 - 2
Kjelsaas
niedziela, 25 czerwiec 2017
K
O
Hamarkameratene
2 - 1
Alta
K
O
Finnsnes
0 - 1
Asker
K
O
Grorud
4 - 0
Vaalerenga 2
sobota, 24 czerwiec 2017
K
O
KFUM
2 - 1
Brumunddal
K
O
Kjelsaas
3 - 2
NIL-Trysil
K
O
Raufoss
1 - 1
Baerum
K
O
Skeid
1 - 2
Follo
wtorek, 20 czerwiec 2017
K
O
Vaalerenga 2
2 - 1
Finnsnes
niedziela, 18 czerwiec 2017
K
O
Skeid
1 - 2
KFUM
sobota, 17 czerwiec 2017
K
O
Alta
1 - 0
Kjelsaas
K
O
Asker
1 - 0
Brumunddal
K
O
Baerum
3 - 3
Hamarkameratene
K
O
Follo
0 - 5
Raufoss
K
O
NIL-Trysil
3 - 4
Grorud
środa, 14 czerwiec 2017
K
O
Vaalerenga 2
0 - 1
Asker
niedziela, 11 czerwiec 2017
K
O
Finnsnes
1 - 2
NIL-Trysil
K
O
Raufoss
2 - 1
Skeid
K
O
KFUM
3 - 3
Asker
sobota, 10 czerwiec 2017
K
O
Brumunddal
2 - 1
Vaalerenga 2
K
O
Hamarkameratene
3 - 0
Follo
K
O
Kjelsaas
2 - 1
Baerum
K
O
Grorud
2 - 2
Alta
poniedziałek, 5 czerwiec 2017
K
O
Skeid
4 - 0
Hamarkameratene
K
O
Raufoss
0 - 2
KFUM
niedziela, 4 czerwiec 2017
K
O
Alta
1 - 0
Finnsnes
sobota, 3 czerwiec 2017
K
O
Baerum
4 - 0
Grorud
K
O
Follo
0 - 1
Kjelsaas
K
O
NIL-Trysil
0 - 0
Brumunddal
poniedziałek, 29 maj 2017
K
O
KFUM
4 - 0
Vaalerenga 2
niedziela, 28 maj 2017
K
O
Brumunddal
0 - 0
Alta
K
O
Hamarkameratene
2 - 0
Raufoss
K
O
Kjelsaas
1 - 1
Skeid
K
O
Asker
2 - 2
NIL-Trysil
K
O
Finnsnes
2 - 3
Baerum
sobota, 27 maj 2017
K
O
Grorud
3 - 0
Follo
poniedziałek, 22 maj 2017
K
O
NIL-Trysil
2 - 3
Vaalerenga 2
niedziela, 21 maj 2017
K
O
Follo
2 - 1
Finnsnes
sobota, 20 maj 2017
K
O
Alta
2 - 2
Asker
K
O
Baerum
4 - 1
Brumunddal
K
O
Hamarkameratene
1 - 0
KFUM
K
O
Raufoss
2 - 2
Kjelsaas
K
O
Skeid
0 - 1
Grorud
niedziela, 14 maj 2017
K
O
Finnsnes
0 - 0
Skeid
K
O
Asker
2 - 2
Baerum
K
O
Brumunddal
1 - 3
Follo
K
O
Grorud
0 - 2
Raufoss
K
O
KFUM
1 - 2
NIL-Trysil
K
O
Kjelsaas
0 - 0
Hamarkameratene
sobota, 13 maj 2017
K
O
Vaalerenga 2
0 - 3
Alta
poniedziałek, 8 maj 2017
K
O
Baerum
1 - 2
Vaalerenga 2
niedziela, 7 maj 2017
K
O
Skeid
2 - 0
Brumunddal
K
O
Alta
2 - 1
NIL-Trysil
K
O
Raufoss
1 - 3
Finnsnes
sobota, 6 maj 2017
K
O
Follo
0 - 0
Asker
K
O
Hamarkameratene
3 - 0
Grorud
K
O
Kjelsaas
1 - 0
KFUM
poniedziałek, 1 maj 2017
K
O
Vaalerenga 2
3 - 2
Follo
niedziela, 30 kwiecień 2017
K
O
NIL-Trysil
1 - 2
Baerum
K
O
Asker
0 - 3
Skeid
sobota, 29 kwiecień 2017
K
O
Finnsnes
0 - 1
Hamarkameratene
K
O
Brumunddal
0 - 3
Raufoss
K
O
Grorud
4 - 1
Kjelsaas
K
O
KFUM
2 - 4
Alta
poniedziałek, 24 kwiecień 2017
K
O
Skeid
2 - 0
Vaalerenga 2
niedziela, 23 kwiecień 2017
K
O
Raufoss
0 - 0
Asker
K
O
Hamarkameratene
1 - 0
Brumunddal
sobota, 22 kwiecień 2017
K
O
Baerum
1 - 1
Alta
K
O
Follo
0 - 1
NIL-Trysil
K
O
Grorud
3 - 2
KFUM
K
O
Kjelsaas
1 - 2
Finnsnes
wtorek, 18 kwiecień 2017
K
O
Vaalerenga 2
0 - 1
Raufoss
poniedziałek, 17 kwiecień 2017
K
O
Finnsnes
0 - 1
Grorud
K
O
Brumunddal
1 - 0
Kjelsaas
K
O
NIL-Trysil
0 - 1
Skeid
K
O
Alta
2 - 0
Follo
K
O
Asker
1 - 5
Hamarkameratene
K
O
KFUM
1 - 1
Baerum