Score piłka nożna : Norwegia

2 Division Avd.1 wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

04:52 (GMT+1)

22 luty 2017

Tabela ligowa

Norwegia – 2 Division Avd.1

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Alta00000000
1Asker00000000
1Baerum00000000
1Brumunddal00000000
1Finnsnes00000000
1Follo00000000
1Grorud00000000
1Hamarkameratene00000000
1KFUM00000000
1Kjelsaas00000000
1NIL-Trysil00000000
1Raufoss00000000
1Skeid00000000
1Vaalerenga 200000000

Przyszłe mecze

Norwegia – 2 Division Avd.1

poniedziałek, 17 kwiecień 2017
14:00
Finnsnes
v
Grorud
15:00
Brumunddal
v
Kjelsaas
15:00
NIL-Trysil
v
Skeid
18:00
Alta
v
Follo
18:00
Asker
v
Hamarkameratene
18:00
KFUM
v
Baerum
wtorek, 18 kwiecień 2017
19:00
Vaalerenga 2
v
Raufoss
sobota, 22 kwiecień 2017
16:00
Baerum
v
Alta
16:00
Follo
v
NIL-Trysil
16:00
Grorud
v
KFUM
16:00
Kjelsaas
v
Finnsnes
niedziela, 23 kwiecień 2017
16:00
Raufoss
v
Asker
18:00
Hamarkameratene
v
Brumunddal
poniedziałek, 24 kwiecień 2017
18:30
Skeid
v
Vaalerenga 2
sobota, 29 kwiecień 2017
15:00
Finnsnes
v
Hamarkameratene
16:00
Brumunddal
v
Raufoss
16:00
Grorud
v
Kjelsaas
16:00
KFUM
v
Alta
16:00
NIL-Trysil
v
Baerum
niedziela, 30 kwiecień 2017
16:00
Asker
v
Skeid
poniedziałek, 1 maj 2017
16:00
Vaalerenga 2
v
Follo
sobota, 6 maj 2017
16:00
Follo
v
Asker
16:00
Hamarkameratene
v
Grorud
16:00
Kjelsaas
v
KFUM
niedziela, 7 maj 2017
14:00
Skeid
v
Brumunddal
15:00
Alta
v
NIL-Trysil
16:00
Raufoss
v
Finnsnes
poniedziałek, 8 maj 2017
19:00
Baerum
v
Vaalerenga 2
sobota, 13 maj 2017
18:00
Vaalerenga 2
v
Alta
niedziela, 14 maj 2017
15:00
Finnsnes
v
Skeid
18:00
Asker
v
Baerum
18:00
Brumunddal
v
Follo
18:00
Grorud
v
Raufoss
18:00
KFUM
v
NIL-Trysil
18:00
Kjelsaas
v
Hamarkameratene
sobota, 20 maj 2017
16:00
Alta
v
Asker
16:00
Baerum
v
Brumunddal
16:00
Hamarkameratene
v
KFUM
16:00
Raufoss
v
Kjelsaas
16:00
Skeid
v
Grorud
niedziela, 21 maj 2017
15:30
Follo
v
Finnsnes
poniedziałek, 22 maj 2017
18:00
NIL-Trysil
v
Vaalerenga 2
sobota, 27 maj 2017
16:00
Asker
v
NIL-Trysil
16:00
Grorud
v
Follo
16:00
Hamarkameratene
v
Raufoss
niedziela, 28 maj 2017
14:00
Brumunddal
v
Alta
15:00
Kjelsaas
v
Skeid
16:00
Finnsnes
v
Baerum
poniedziałek, 29 maj 2017
19:00
KFUM
v
Vaalerenga 2
sobota, 3 czerwiec 2017
16:00
Baerum
v
Grorud
16:00
Follo
v
Kjelsaas
16:00
NIL-Trysil
v
Brumunddal
16:00
Raufoss
v
KFUM
niedziela, 4 czerwiec 2017
18:30
Alta
v
Finnsnes
poniedziałek, 5 czerwiec 2017
15:00
Skeid
v
Hamarkameratene
sobota, 10 czerwiec 2017
16:00
Brumunddal
v
Vaalerenga 2
16:00
Hamarkameratene
v
Follo
16:00
Kjelsaas
v
Baerum
18:00
Grorud
v
Alta
niedziela, 11 czerwiec 2017
16:00
Finnsnes
v
NIL-Trysil
16:00
Raufoss
v
Skeid
18:00
KFUM
v
Asker
środa, 14 czerwiec 2017
19:00
Vaalerenga 2
v
Asker
sobota, 17 czerwiec 2017
16:00
Alta
v
Kjelsaas
16:00
Asker
v
Brumunddal
16:00
Baerum
v
Hamarkameratene
16:00
Follo
v
Raufoss
16:00
NIL-Trysil
v
Grorud
16:00
Skeid
v
KFUM
wtorek, 20 czerwiec 2017
17:30
Vaalerenga 2
v
Finnsnes
sobota, 24 czerwiec 2017
16:00
KFUM
v
Brumunddal
16:00
Kjelsaas
v
NIL-Trysil
16:00
Raufoss
v
Baerum
16:00
Skeid
v
Follo
niedziela, 25 czerwiec 2017
14:00
Hamarkameratene
v
Alta
15:00
Finnsnes
v
Asker
18:00
Grorud
v
Vaalerenga 2
czwartek, 29 czerwiec 2017
19:00
Vaalerenga 2
v
Kjelsaas
piątek, 30 czerwiec 2017
17:00
Brumunddal
v
Finnsnes
sobota, 1 lipiec 2017
16:00
Alta
v
Raufoss
16:00
Asker
v
Grorud
16:00
Baerum
v
Skeid
16:00
KFUM
v
Follo
16:00
NIL-Trysil
v
Hamarkameratene
sobota, 22 lipiec 2017
16:00
Finnsnes
v
KFUM
16:00
Follo
v
Baerum
16:00
Grorud
v
Brumunddal
16:00
Hamarkameratene
v
Vaalerenga 2
16:00
Kjelsaas
v
Asker
16:00
Skeid
v
Alta
niedziela, 23 lipiec 2017
18:00
Raufoss
v
NIL-Trysil
sobota, 29 lipiec 2017
16:00
Follo
v
Alta
16:00
Kjelsaas
v
Brumunddal
16:00
Skeid
v
NIL-Trysil
niedziela, 30 lipiec 2017
16:00
Raufoss
v
Vaalerenga 2
18:00
Baerum
v
KFUM
18:00
Grorud
v
Finnsnes
18:00
Hamarkameratene
v
Asker
sobota, 5 sierpień 2017
15:00
Finnsnes
v
Kjelsaas
16:00
Alta
v
Baerum
16:00
Asker
v
Raufoss
16:00
Brumunddal
v
Hamarkameratene
16:00
KFUM
v
Grorud
16:00
NIL-Trysil
v
Follo
poniedziałek, 7 sierpień 2017
18:30
Vaalerenga 2
v
Skeid
sobota, 12 sierpień 2017
16:00
Alta
v
KFUM
16:00
Baerum
v
NIL-Trysil
16:00
Kjelsaas
v
Grorud
niedziela, 13 sierpień 2017
13:00
Skeid
v
Asker
15:30
Hamarkameratene
v
Finnsnes
16:00
Raufoss
v
Brumunddal
poniedziałek, 14 sierpień 2017
18:30
Follo
v
Vaalerenga 2
sobota, 19 sierpień 2017
16:00
Asker
v
Follo
16:00
Brumunddal
v
Skeid
16:00
Grorud
v
Hamarkameratene
16:00
KFUM
v
Kjelsaas
niedziela, 20 sierpień 2017
14:00
NIL-Trysil
v
Alta
15:00
Finnsnes
v
Raufoss
poniedziałek, 21 sierpień 2017
19:00
Vaalerenga 2
v
Baerum
sobota, 26 sierpień 2017
16:00
Baerum
v
Asker
16:00
Follo
v
Brumunddal
16:00
Hamarkameratene
v
Kjelsaas
16:00
NIL-Trysil
v
KFUM
16:00
Raufoss
v
Grorud
niedziela, 27 sierpień 2017
15:30
Skeid
v
Finnsnes
poniedziałek, 28 sierpień 2017
18:00
Alta
v
Vaalerenga 2
sobota, 2 wrzesień 2017
14:00
Kjelsaas
v
Raufoss
16:00
Asker
v
Alta
16:00
Brumunddal
v
Baerum
16:00
Grorud
v
Skeid
16:00
KFUM
v
Hamarkameratene
niedziela, 3 wrzesień 2017
15:00
Finnsnes
v
Follo
poniedziałek, 4 wrzesień 2017
19:00
Vaalerenga 2
v
NIL-Trysil
sobota, 9 wrzesień 2017
16:00
Follo
v
Grorud
16:00
Skeid
v
Kjelsaas
18:00
Alta
v
Brumunddal
niedziela, 10 wrzesień 2017
15:30
Baerum
v
Finnsnes
16:00
NIL-Trysil
v
Asker
16:00
Raufoss
v
Hamarkameratene
poniedziałek, 11 wrzesień 2017
19:00
Vaalerenga 2
v
KFUM
sobota, 16 wrzesień 2017
14:00
Finnsnes
v
Alta
16:00
Brumunddal
v
NIL-Trysil
16:00
Grorud
v
Baerum
16:00
Hamarkameratene
v
Skeid
16:00
KFUM
v
Raufoss
16:00
Kjelsaas
v
Follo
poniedziałek, 18 wrzesień 2017
18:00
Asker
v
Vaalerenga 2
sobota, 23 wrzesień 2017
16:00
Asker
v
KFUM
16:00
Follo
v
Hamarkameratene
18:00
Baerum
v
Kjelsaas
niedziela, 24 wrzesień 2017
15:00
Alta
v
Grorud
15:00
Skeid
v
Raufoss
16:00
NIL-Trysil
v
Finnsnes
poniedziałek, 25 wrzesień 2017
18:00
Vaalerenga 2
v
Brumunddal
sobota, 30 wrzesień 2017
15:00
KFUM
v
Skeid
16:00
Brumunddal
v
Asker
16:00
Grorud
v
NIL-Trysil
16:00
Hamarkameratene
v
Baerum
16:00
Kjelsaas
v
Alta
niedziela, 1 październik 2017
16:00
Raufoss
v
Follo
poniedziałek, 2 październik 2017
17:00
Finnsnes
v
Vaalerenga 2
sobota, 7 październik 2017
16:00
Baerum
v
Raufoss
16:00
Brumunddal
v
KFUM
16:00
Follo
v
Skeid
16:00
NIL-Trysil
v
Kjelsaas
16:00
Vaalerenga 2
v
Grorud
niedziela, 8 październik 2017
14:00
Alta
v
Hamarkameratene
15:30
Asker
v
Finnsnes
sobota, 14 październik 2017
13:00
Finnsnes
v
Brumunddal
13:00
Follo
v
KFUM
13:00
Grorud
v
Asker
13:00
Hamarkameratene
v
NIL-Trysil
13:00
Kjelsaas
v
Vaalerenga 2
13:00
Raufoss
v
Alta
13:00
Skeid
v
Baerum
sobota, 21 październik 2017
13:00
Alta
v
Skeid
13:00
Asker
v
Kjelsaas
13:00
Baerum
v
Follo
13:00
Brumunddal
v
Grorud
13:00
KFUM
v
Finnsnes
13:00
NIL-Trysil
v
Raufoss
13:00
Vaalerenga 2
v
Hamarkameratene