Score piłka nożna : Norwegia

Wyniki piłkarskie na żywo, Tabele ligowe na żywo


 

03:32 (GMT+2)

26 marzec 2017

Norwegia – Puchar:: kwalifikacje

środa, 22 marzec 2017
K
O
Soegne
0 - 1
Donn
K
O
Sandnessjoeen
3 - 4
Mosjoeen
czwartek, 23 marzec 2017
K
O
Djerv 1919
3 - 4
Aakra
Z
D
FK Grenland
12132 - 2
Halsen
K
O
Junkeren
10 - 1
Innstranden
piątek, 24 marzec 2017
K
O
Froeyland
4 - 0
Midtbygdens
Z
D
Langevaag
4 - 5
Bergsoey
K
O
Randaberg
5 - 1
Aalgaard FK
K
O
Varhaug
4 - 3
Vaulen
K
O
Eiger
1 - 5
Brodd
Z
D
Ready
3 - 2
Arvoll
sobota, 25 marzec 2017
14:00
Droebak/Frogn
v
Aas
K
O
Eik-Toensberg
3 - 1
Svelvik
K
O
Floeya
3 - 1
Burfjord
K
O
Honningsvaag
1 - 2
Hammerfest
K
O
Os
4 - 0
Odda
14:00
Rilindja
v
Sarpsborg FK
K
O
Riska
2 - 1
Vardeneset
14:00
Skaanland
v
Morild
K
O
Buvik
1 - 2
Verdal
K
O
Randesund
3 - 2
Mandalskameratene
15:00
Staal Joerpeland
v
Austraatt
15:00
Tydal
v
Orkla
15:30
Vuku
v
Namsos
16:00
Raumnes/Aarnes
v
Eidsvold TF
16:30
Landsaas
v
Medkila
17:00
Ottestad
v
Gran IL
niedziela, 26 marzec 2017
14:00
Aardal
v
Eid IL
14:00
Follebu
v
Valdres FK
14:00
IL Staalkameratene
v
Broennoeysund
14:00
Mjoelner
v
Melbo
16:00
Lokomotiv Oslo FK
v
Grei
16:00
Raade
v
Sprint Jeloey
16:00
Stakkevollan
v
Salangen
poniedziałek, 27 marzec 2017
19:00
Konnerud
v
Kongsberg

Norwegia – Tippeligaen

sobota, 1 kwiecień 2017
18:00
Kristiansund BK
v
Molde
niedziela, 2 kwiecień 2017
15:30
Lillestroem
v
Sandefjord
18:00
Sarpsborg 08
v
Sogndal
18:00
Stabaek
v
Aalesund
18:00
Stroemsgodset
v
FK Haugesund
18:00
Tromsoe
v
Brann
20:00
Rosenborg
v
Odds Ballklubb
poniedziałek, 3 kwiecień 2017
19:00
Vaalerenga
v
Viking

Norwegia – OBOS-ligaen

niedziela, 2 kwiecień 2017
15:00
Start
v
Fredrikstad
15:30
Tromsdalen
v
Aasane
17:00
Floroe
v
Jerv
18:00
Mjoendalen
v
Arendal Fotball
18:00
Ranheim
v
Stroemmen
18:00
Sandnes
v
Elverum
18:00
Ull/Kisa
v
Levanger

Norwegia – 2 Division Avd.1

poniedziałek, 17 kwiecień 2017
14:00
Finnsnes
v
Grorud
15:00
Brumunddal
v
Kjelsaas
15:00
NIL-Trysil
v
Skeid
18:00
Alta
v
Follo
18:00
Asker
v
Hamarkameratene
18:00
KFUM
v
Baerum

Norwegia – 2 Division Avd.2

poniedziałek, 17 kwiecień 2017
14:00
Byaasen
v
Vidar
14:00
Nardo
v
Vindbjart
14:30
Vard Haugesund
v
Hoedd
15:00
Fram Larvik
v
Fana
18:00
Egersund
v
Nest Sotra
18:00
Hoenefoss
v
Notodden

Norwegia – Puchar

sobota, 1 kwiecień 2017
13:00
Molde
v
Volda
14:00
Sunndal
v
Fortuna
niedziela, 2 kwiecień 2017
14:00
Fyllingsdalen
v
Hinna

Norwegia – Super puchar

środa, 29 marzec 2017
19:00
Brann
v
Rosenborg