Score piłka nożna : Miedzynarodowe

Wyniki piłkarskie na żywo, Tabele ligowe na żywo


 

12:56 (GMT+2)

18 lipiec 2018

Miedzynarodowe – Mecze klubowe

piątek, 13 lipiec 2018
K
O
Admira Moedling
0 - 1
Concordia Chiajna
K
O
Basel
1 - 4
Aarau
O
d
FC Orenburg
v
Haladas
O
d
FC Wacker Innsbruck
v
Zenit St. Petersburg
O
d
Union Berlin
v
Stoke City
K
O
Bordeaux
1 - 0
GFC Ajaccio
K
O
Wil
0 - 1
Galatasaray
K
O
Hatayspor
1 - 1
Kayserispor
K
O
Amiens
4 - 1
UNFP FC
K
O
Cholet
0 - 1
Guingamp
K
O
FC Orenburg
3 - 1
Sepsi OSK
K
O
Hoffenheim
3 - 0
Unterhaching
K
O
Salzburg
1 - 0
FC Utrecht
K
O
Wolfsberger AC
3 - 3
Inter Zapresic
O
d
Wolfsberger AC
v
Slaven
K
O
Mattersburg
3 - 1
Kapfenberger SV
K
O
Hertha Berlin
3 - 2
Dukla Praha
K
O
FC Ufa
2 - 1
Pribram
K
O
Luebeck
0 - 2
Borussia Moenchengladbach
K
O
Lupo-Martini Wolfsburg
0 - 3
Wolfsburg
K
O
SKN St. Poelten
4 - 1
BW Linz
K
O
Vitesse
2 - 2
Arsenal Tula
Z
D
TuS Efringen-Kirchen
2 - 14
Freiburg
K
O
FC Groningen
2 - 1
Meppen
K
O
SV Ramlingen-Ehlershausen
0 - 7
Hannover 96
K
O
Sporting Charleroi
0 - 2
Mainz 05
K
O
Austria Wien
0 - 1
Borussia Dortmund
K
O
Lausanne
2 - 1
Fenerbahce
K
O
Sion
2 - 2
Lyon
K
O
Marseille
0 - 1
Saint-Etienne
K
O
Reutlingen
0 - 4
VfB Stuttgart
K
O
Ajax
1 - 3
Anderlecht
K
O
De Jonge Spartaan
0 - 10
ADO Den Haag
O
d
VVV-Venlo
v
St. George
K
O
Braga
4 - 1
Hull City
K
O
Cork City
0 - 1
Burnley
K
O
Taffs Well
0 - 3
Cardiff City
K
O
Wolfsberger AC
0 - 0
Lokomotiv Moscow
K
O
Lincoln City
0 - 1
Sheffield Wednesday
K
O
Staines Town
0 - 7
Queens Park Rangers
K
O
Vitoria de Setubal
1 - 1
Benfica
sobota, 14 lipiec 2018
K
O
Real Sociedad
4 - 0
Real Sociedad B
K
O
Nantes
6 - 0
Terre Sainte
K
O
Belenenses
0 - 1
Pacos de Ferreira
O
d
Feirense
v
FAR Rabat
K
O
Salzburg
3 - 0
Rennes
K
O
Boavista
2 - 1
Espinho
K
O
Chaves
1 - 2
Rio Ave
K
O
Feirense
5 - 0
AD Nogueirense
K
O
Vitoria de Guimaraes
1 - 0
Tondela
O
d
Akhisarspor
v
Ankaragucu
K
O
Erzurum BB
1 - 3
Sepahan
O
d
Banik Ostrava
v
FC Rostov
K
O
FC Wacker Innsbruck
0 - 2
Ingolstadt
K
O
Santa Clara
2 - 2
Sporting Covilha
K
O
TSV Meerbusch
0 - 9
Fortuna Duesseldorf
K
O
Karlsruher SC
2 - 1
Brentford
K
O
Port Vale
1 - 1
Blackburn Rovers
K
O
Bristol City
1 - 1
Shrewsbury Town
K
O
FC Zuerich
0 - 0
Atromitos
K
O
Fortuna Sittard
1 - 1
Valenciennes
K
O
PEC Zwolle
5 - 0
Excelsior
O
d
PEC Zwolle
v
Preussen Muenster
K
O
SC Weiche Flensburg
0 - 4
Borussia Moenchengladbach
K
O
St. Gallen
1 - 1
Brighton & Hove Albion
K
O
Ulm
1 - 1
Birmingham City
K
O
Augsburg
2 - 0
Wuerzburger Kickers
K
O
Heracles
1 - 0
FC Emmen
K
O
Reading
0 - 0
Fulham
O
d
Willem II
v
Gent
K
O
PSV Eindhoven
1 - 1
Xamax
K
O
AFC Fylde
1 - 6
Preston North End
K
O
AZ Alkmaar
2 - 0
Lokeren
K
O
Boreham Wood
0 - 8
Arsenal
K
O
Braintree Town
2 - 0
Ipswich Town
K
O
Bury
0 - 0
Liverpool
K
O
Celtic
4 - 1
Standard Liege
K
O
FC Halifax Town
1 - 2
Bolton Wanderers
K
O
Forfar Athletic
1 - 5
Hearts
K
O
Kidderminster Harriers
1 - 1
Aston Villa
K
O
Mattersburg
3 - 0
Duna Aszfalt TVSE
K
O
Notts County
1 - 4
Derby County
K
O
Queens Park Rangers
1 - 0
AFC Wimbledon
K
O
Swindon Town
1 - 3
West Bromwich Albion
K
O
Telford
0 - 3
Aston Villa
K
O
Tranmere Rovers
1 - 2
Wigan Athletic
K
O
Varzim
0 - 2
Vitoria de Guimaraes
K
O
Walsall
0 - 3
Stoke City
K
O
Wycombe Wanderers
0 - 1
West Ham United
K
O
Accrington Stanley
3 - 0
Huddersfield Town
K
O
NAC Breda
1 - 3
Sparta Rotterdam
K
O
Top 22
0 - 4
ChievoVerona
K
O
Altach
2 - 2
Grasshopper
K
O
Bormiese
0 - 14
Torino
K
O
Brusaporto
0 - 4
Atalanta
K
O
Genoa
13 - 0
Rappresentativa Val Stubai
K
O
Hallescher FC
2 - 1
Nuernberg
K
O
Hartberg
3 - 3
SC Weiz
K
O
LASK
0 - 4
FC Heidenheim
O
d
Limburgia
v
Fortuna Sittard
K
O
Parma Calcio 1913
13 - 0
Rappresentativa Val Venosta
K
O
SPAL 2013
7 - 1
Tamai
K
O
Sochaux
0 - 1
Luzern
K
O
Thun
4 - 0
Stade Nyonnais
K
O
Irdning
0 - 22
Everton
K
O
Borgo a Buggiano
0 - 17
Fiorentina
K
O
Caen
0 - 0
Concarneau
K
O
Sampdoria
15 - 0
Sellero Novelle
K
O
Estoril
2 - 1
Nacional
K
O
Portimonense
1 - 1
FC Porto B
K
O
Rubin Kazan
0 - 1
Hajduk Split
K
O
Slavia Prague
2 - 1
FC Rostov
K
O
Huesca
5 - 0
Atletico Monzon
K
O
Lampo 1919
0 - 9
Empoli
K
O
Rappresentativa FVG
0 - 10
Udinese
K
O
Reims
4 - 2
Lille
K
O
Strasbourg
3 - 2
Dijon
K
O
Lommel
0 - 1
St.Truiden
K
O
Montpellier
0 - 4
Clermont Foot
K
O
Sandhausen
0 - 1
Middlesbrough
K
O
Latina
0 - 9
Roma
K
O
TSV Havelse
0 - 4
Hannover 96
K
O
Cercle Brugge
2 - 3
Monaco
K
O
Club Brugge
3 - 1
Hapoel Haifa
K
O
Hartberg
3 - 2
Bad Gleichenberg
K
O
Penafiel
2 - 1
Moreirense
K
O
Rapid Wien
1 - 2
Hamburger SV
K
O
Sanjoanense
1 - 0
Aves
K
O
Zulte-Waregem
1 - 4
Oostende
K
O
Nice
0 - 1
Sporting CP
K
O
Toulouse
1 - 0
AC Ajaccio
K
O
Farense
4 - 1
Maritimo
K
O
Genk
5 - 2
Royal Excel Mouscron
O
d
Valenciennes
v
Kortrijk
K
O
1860 Muenchen
0 - 0
Istanbul Basaksehir
K
O
Lugano
0 - 3
Inter
K
O
Real Betis
1 - 0
Nottingham Forest
K
O
Sevilla
1 - 1
AFC Bournemouth
niedziela, 15 lipiec 2018
K
O
Philadelphia Union
1 - 0
Eintracht Frankfurt
K
O
Goztepe
2 - 0
Altinordu
K
O
Paris Saint Germain
2 - 4
Chambly
K
O
Werder Bremen
1 - 1
Pribram
K
O
Royal Antwerp
3 - 1
PAOK Thessaloniki FC
K
O
Dinamo Moscow
4 - 1
Arminia Bielefeld
K
O
Eupen
3 - 2
Olympiacos
K
O
KFCO Beerschot-Wilrijk
1 - 1
Waasland-Beveren
K
O
ND Triglav
0 - 2
Trabzonspor
K
O
Paderborn
2 - 3
Norwich City
K
O
Proleter
0 - 3
Spartak Moscow
K
O
Spouwen-Mopertingen
1 - 6
Genk
K
O
Werder Bremen
1 - 0
Duisburg
A
n
Cove Rangers
1 - 2
Aberdeen
K
O
CSKA Moscow
4 - 1
Besiktas
K
O
Heracles
3 - 1
Jong Ajax
K
O
Sivasspor
1 - 1
Tractor Sazi Tabriz
K
O
Bologna
4 - 0
La Fiorita Montegiardino
K
O
Atalanta
6 - 1
Chiasso
K
O
Santa Clara
0 - 0
Penafiel
K
O
Maritimo
3 - 1
Armacenenses
K
O
Vitoria de Guimaraes B
3 - 2
Portimonense
K
O
Braga
3 - 0
Millwall
poniedziałek, 16 lipiec 2018
K
O
Malaga
0 - 3
Nottingham Forest
K
O
Pyramids FC
1 - 1
FK Akhmat
O
d
Sporting CP
v
PSV Eindhoven
K
O
Anzhi Makhachkala
0 - 4
FC Yenisey Krasnoyarsk
K
O
De Graafschap
1 - 2
PAOK Thessaloniki FC
K
O
FC Utrecht
2 - 1
Arsenal Tula
K
O
Rudar Velenje
1 - 3
Spartak Moscow
K
O
Halmstads BK
1 - 6
Crystal Palace
K
O
FC Stade Lausanne-Ouchy
1 - 4
Sporting CP
K
O
Tavistock AFC
0 - 6
Cardiff City
wtorek, 17 lipiec 2018
K
O
Vitesse
3 - 0
Lokomotiv Moscow
O
d
FC Orenburg
v
Maccabi Petach Tikva
K
O
Sturm Graz
1 - 0
Kapfenberger SV
K
O
Zenit St. Petersburg
3 - 2
Genoa
K
O
Les Herbiers
1 - 1
Angers
K
O
FC Krasnodar
1 - 0
FC Orenburg
K
O
FC Ufa
2 - 3
Istanbul Basaksehir
K
O
Rotaliana Calcio
0 - 9
Cagliari
K
O
Rubin Kazan
1 - 0
Maccabi Petach Tikva
K
O
Parma Calcio 1913
6 - 1
SSV Naturns
K
O
Gorica
0 - 2
Udinese
K
O
Grasshopper
1 - 1
Atromitos
K
O
NK Lokomotiva
0 - 1
Trabzonspor
K
O
Nacional
4 - 3
Sporting CP B
K
O
Santa Clara
2 - 1
Arouca
K
O
Union Berlin
2 - 1
Norwich City
K
O
Wipptal
0 - 7
Sassuolo
O
d
Luzern
v
FC Rapperswil-Jona
K
O
FC Cologne
1 - 1
Watford
O
d
De Graafschap
v
Al-Khor
K
O
Tudelano
0 - 4
Eibar
K
O
Zulte-Waregem
1 - 1
Hapoel Haifa
K
O
Besiktas
2 - 2
Reading
K
O
ADO Den Haag
0 - 2
FC Dordrecht
K
O
Oostende
2 - 3
Roeselare
K
O
Villarreal
1 - 1
Hercules
K
O
Cobh Ramblers
0 - 5
Preston North End
K
O
Forest Green Rovers
1 - 2
Leeds United
K
O
Linense
2 - 2
Bristol City
K
O
Maritimo
3 - 0
Louletano
K
O
Real Murcia
0 - 2
Sevilla
K
O
Sheffield FC
0 - 3
Rotherham United
K
O
Stocksbridge Park Steels
1 - 4
Rotherham United
K
O
Crawley Town
0 - 1
Ipswich Town
K
O
Bradford City
2 - 3
Sheffield United
K
O
Bromley
1 - 0
Crystal Palace
O
d
Morecambe
v
Bolton Wanderers
K
O
Walsall
1 - 4
Aston Villa
K
O
Wycombe Wanderers
0 - 1
Brentford
K
O
St. Patrick's Athletic
0 - 2
Newcastle United
K
O
Portimonense
2 - 1
FC Porto
K
R
Academica
130 - 0
Belenenses
środa, 18 lipiec 2018
11:00
Maritimo
v
Peterborough United
15:00
FC Emmen
v
Jong AZ Alkmaar
16:30
Dijon
v
Sporting Charleroi
17:00
CS Auronzo
v
Lazio
17:00
Fulham
v
Fenerbahce
17:00
SPAL 2013
v
Ankaran Hrvatini
17:30
Cagliari
v
Vicenza
17:30
Fiorentina
v
Hellas Verona
18:00
Altay
v
Bursaspor
18:00
Bochum
v
Stoke City
O
d
Dijon
v
Fulham
18:00
Hannover 96
v
FSV Wacker Nordhausen
18:00
SV Rossbach/Verscheid
v
Bayer Leverkusen
18:00
Tondela
v
Chaves
18:30
Augsburg
v
Middlesbrough
18:30
Dynamo Dresden
v
Huddersfield Town
18:30
FV Illertissen
v
VfB Stuttgart
18:30
KV Mechelen
v
Club Brugge
18:30
Sion
v
Inter
19:00
Bordeaux
v
Saint-Etienne
19:00
FC Groningen
v
KFC Uerdingen
19:00
FC Wegberg-Beeck
v
Fortuna Duesseldorf
19:00
Lommel
v
Lokeren
19:00
Nacional
v
Benfica B
19:00
PSV Eindhoven
v
Galatasaray
19:00
Red Star
v
Reims
19:00
Regional XI Crailsheim
v
Nuernberg
19:00
SC Heerenveen
v
FC Twente
19:00
Tubize
v
Standard Liege
19:30
AZ Alkmaar
v
Panathinaikos
19:30
Nantes
v
Marseille
19:30
Wittenhorst
v
VVV-Venlo
20:00
Boavista
v
Coruxo F.C.
20:00
Bodmin Town
v
Cardiff City
20:30
Mansfield Town
v
Derby County
20:30
Montelupo
v
Empoli
20:30
Racing Santander
v
Alaves
20:30
Real Betis
v
Braga
20:45
Bury
v
Everton
21:00
Aves
v
Vitoria de Guimaraes
21:00
Leixoes
v
Santa Clara
czwartek, 19 lipiec 2018
12:00
Alanyaspor
v
Yeni Malatyaspor
12:00
FK Akhmat
v
Al-Duhail SC
15:00
FC Heidenheim
v
Krylya Sovetov Samara
15:00
Wolverhampton Wanderers
v
Ajax
17:00
Erzgebirge Aue
v
Krylya Sovetov Samara
17:00
FV Ravensburg
v
Freiburg
18:00
Feirense
v
Rio Ave
18:00
Fortuna Sittard
v
Antalyaspor
18:00
Wolfsburg
v
Norwich City
18:30
SD Amorebieta
v
Athletic Bilbao
19:00
Pacos de Ferreira
v
Moreirense
19:00
SC Olching
v
Augsburg
19:30
UE Olot
v
Espanyol
20:00
York City
v
Leeds United
20:30
Matlock Town
v
Derby County
20:45
Blackburn Rovers
v
Liverpool
20:45
Walsall
v
Ajax
piątek, 20 lipiec 2018
4:00
CF America
v
Manchester United

Miedzynarodowe – Uhren Cup

piątek, 13 lipiec 2018
K
O
Basel
0 - 5
Feyenoord
sobota, 14 lipiec 2018
K
O
Young Boys
0 - 4
Wolverhampton Wanderers

Miedzynarodowe – Spotkania towarzyskie

niedziela, 8 lipiec 2018
K
O
Sri Lanka
0 - 0
Lithuania
środa, 11 lipiec 2018
K
O
Sri Lanka
0 - 2
Lithuania

Miedzynarodowe – Przyjazny :: kobiety

niedziela, 10 czerwiec 2018
K
O
Canada
2 - 3
Germany
środa, 13 czerwiec 2018
K
O
USA
2 - 1
China

Miedzynarodowe – Spotkania towarzyskie U21

piątek, 8 czerwiec 2018
K
O
Azerbaijan U21
3 - 3
Hungary U21
K
O
Albania U21
1 - 1
Belarus U21

Miedzynarodowe – FIFA Club World Cup

sobota, 16 grudzień 2017
K
O
Al-Jazira
1 - 4
Pachuca
K
O
Real Madrid
1 - 0
Gremio

Miedzynarodowe – Audi Cup

wtorek, 1 sierpień 2017
K
O
Atletico Madrid
2 - 1
SSC Napoli
K
O
Bayern Munich
0 - 3
Liverpool
środa, 2 sierpień 2017
K
O
SSC Napoli
2 - 0
Bayern Munich
K
R
Atletico Madrid
541 - 1
Liverpool

Miedzynarodowe – Premier League Asia Trophy

sobota, 22 lipiec 2017
K
O
West Bromwich Albion
0 - 2
Crystal Palace
K
O
Leicester City
1 - 2
Liverpool

Miedzynarodowe – Baltic Cup

sobota, 2 czerwiec 2018
K
O
Latvia
1 - 0
Estonia
wtorek, 5 czerwiec 2018
K
O
Lithuania
1 - 1
Latvia

Miedzynarodowe – Kirin Puchar

środa, 7 czerwiec 2017
K
O
Japan
1 - 1
Syria

Miedzynarodowe – Gulf Cup Play-Off

wtorek, 2 styczeń 2018
K
O
Oman
1 - 0
Bahrain
Z
D
Iraq
240 - 0
U.A.E.
piątek, 5 styczeń 2018
Z
D
Oman
540 - 0
U.A.E.

Miedzynarodowe – Gulf Cup Grupy A

czwartek, 28 grudzień 2017
K
O
Kuwait
0 - 0
U.A.E.
K
O
Saudi Arabia
0 - 2
Oman

Miedzynarodowe – Gulf Cup Grupy B

piątek, 29 grudzień 2017
K
O
Iraq
3 - 0
Yemen
K
O
Qatar
1 - 1
Bahrain

Miedzynarodowe – Toulon:: play-off

sobota, 9 czerwiec 2018
K
R
Scotland U21
350 - 0
Turkey U20
K
O
Mexico U21
1 - 2
England U21

Miedzynarodowe – Toulon:: placement matches

wtorek, 5 czerwiec 2018
K
O
Portugal U19
2 - 0
China U21
K
O
Qatar U19
1 - 2
South Korea U20
czwartek, 7 czerwiec 2018
K
O
France U20
2 - 1
Canada U21
K
O
Japan U21
1 - 0
Togo U21

Miedzynarodowe – Toulon:: grupa A

piątek, 1 czerwiec 2018
K
O
China U21
1 - 3
Mexico U21
K
O
England U21
4 - 0
Qatar U19

Miedzynarodowe – Toulon:: grupa B

sobota, 2 czerwiec 2018
K
O
South Korea U20
1 - 2
Scotland U21
K
O
France U20
2 - 0
Togo U21

Miedzynarodowe – Toulon:: grupa C

niedziela, 3 czerwiec 2018
K
O
Japan U21
1 - 1
Canada U21
K
O
Portugal U19
1 - 2
Turkey U20

Miedzynarodowe – Spotkania towarzyskie U20

piątek, 1 czerwiec 2018
K
O
Paraguay U20
1 - 4
Uruguay U20

Miedzynarodowe – Przyjazny (Ponizej 19)

czwartek, 24 maj 2018
K
O
Albania U19
2 - 1
Kosovo U19

Miedzynarodowe – Atlantic Cup:: play-off

wtorek, 6 luty 2018
K
R
IFK Norrkoeping
411 - 1
Shamrock Rovers
K
O
Stade Nyonnais
1 - 2
Hammarby

Miedzynarodowe – Atlantic Cup:: grupa A

piątek, 2 luty 2018
K
R
Rijeka
531 - 1
IFK Norrkoeping
K
O
Beijing Guoan
0 - 2
AGF

Miedzynarodowe – Atlantic Cup:: grupa B

sobota, 3 luty 2018
K
R
Dalkurd FF
451 - 1
Jablonec
K
R
Hammarby
240 - 0
Shamrock Rovers
sobota, 9 czerwiec 2018
Z
D
Padania
540 - 0
Szekely Land
Z
D
Northern Cyprus
230 - 0
Karpatalya
sobota, 9 czerwiec 2018
K
O
Chagos Islands
1 - 6
Tuvalu
K
O
Matabeleland
1 - 0
Tamil Eelam
Z
D
Tibet
141 - 1
United Koreans of Japan
K
O
Barawa
0 - 7
Western Armenia
K
O
Kabylia
0 - 2
Abkhazia
K
R
Panjab
433 - 3
Cascadia
sobota, 2 czerwiec 2018
K
O
Barawa
1 - 2
Cascadia
K
O
Isle of Man
2 - 0
Tamil Eelam
niedziela, 3 czerwiec 2018
K
O
Barawa
2 - 0
Isle of Man
K
O
Tamil Eelam
0 - 6
Cascadia
sobota, 2 czerwiec 2018
O
d
Abkhazia
v
Felvidek
K
O
Abkhazia
0 - 2
Karpatalya
K
O
Northern Cyprus
3 - 1
Tibet
niedziela, 3 czerwiec 2018
K
O
Abkhazia
2 - 2
Northern Cyprus
O
d
Felvidek
v
Tibet
K
O
Karpatalya
5 - 1
Tibet
sobota, 2 czerwiec 2018
K
O
Szekely Land
5 - 0
Matabeleland
K
O
Padania
8 - 0
Tuvalu
niedziela, 3 czerwiec 2018
K
O
Padania
3 - 1
Szekely Land
K
O
Tuvalu
1 - 3
Matabeleland
sobota, 2 czerwiec 2018
K
O
United Koreans of Japan
0 - 0
Kabylia
K
O
Panjab
0 - 1
Western Armenia
niedziela, 3 czerwiec 2018
K
O
Panjab
1 - 1
United Koreans of Japan
K
O
Western Armenia
4 - 0
Kabylia
środa, 7 marzec 2018
K
O
China
2 - 1
Russia
K
O
Canada
2 - 0
Japan
K
O
Australia
1 - 2
Portugal
K
R
Iceland
541 - 1
Denmark
O
d
Netherlands
v
Sweden
O
d
South Korea
 v 
Norway
piątek, 2 marzec 2018
K
O
China
0 - 2
Norway
K
O
Portugal
0 - 0
Australia
poniedziałek, 5 marzec 2018
K
O
Australia
2 - 0
China
K
O
Portugal
2 - 0
Norway
piątek, 2 marzec 2018
K
O
Russia
0 - 1
Canada
K
O
Sweden
1 - 1
South Korea
poniedziałek, 5 marzec 2018
K
O
South Korea
0 - 3
Canada
K
O
Sweden
3 - 0
Russia
piątek, 2 marzec 2018
K
O
Japan
2 - 1
Iceland
K
O
Denmark
2 - 3
Netherlands
poniedziałek, 5 marzec 2018
K
O
Iceland
0 - 0
Netherlands
K
O
Japan
2 - 0
Denmark

Miedzynarodowe – Champions Cup:: play-off

sobota, 21 lipiec 2018
3:00
Manchester City
v
Borussia Dortmund
15:30
Bayern Munich
v
Paris Saint Germain
niedziela, 22 lipiec 2018
22:00
Liverpool
v
Borussia Dortmund

Miedzynarodowe – Puchar Banku Suruga

środa, 8 sierpień 2018
12:00
Cerezo Osaka
v
Independiente