Score piłka nożna : Liga Mistrzów

Kwalifikacje wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

20:37 (GMT+2)

30 kwiecień 2017

Rezultaty

Liga Mistrzów – Kwalifikacje

środa, 24 sierpień 2016
K
O
APOEL Nicosia
1 - 1
FC Koebenhavn
K
O
Borussia Moenchengladbach
6 - 1
Young Boys
K
O
FC Rostov
4 - 1
Ajax
K
O
Manchester City
1 - 0
FC FCSB
Z
D
Salzburg
1 - 2
Dinamo Zagreb
wtorek, 23 sierpień 2016
K
O
Hapoel Beer Sheva
2 - 0
Celtic
K
O
Legia Warszawa
1 - 1
Dundalk
K
O
Monaco
1 - 0
Villarreal
K
O
Roma
0 - 3
FC Porto
K
O
Viktoria Plzen
2 - 2
Ludogorets Razgrad
środa, 17 sierpień 2016
K
O
Celtic
5 - 2
Hapoel Beer Sheva
K
O
Dundalk
0 - 2
Legia Warszawa
K
O
FC Porto
1 - 1
Roma
K
O
Ludogorets Razgrad
2 - 0
Viktoria Plzen
K
O
Villarreal
1 - 2
Monaco
wtorek, 16 sierpień 2016
K
O
Ajax
1 - 1
FC Rostov
K
O
Dinamo Zagreb
1 - 1
Salzburg
K
O
FC FCSB
0 - 5
Manchester City
K
O
FC Koebenhavn
1 - 0
APOEL Nicosia
K
O
Young Boys
1 - 3
Borussia Moenchengladbach
środa, 3 sierpień 2016
K
O
FC FCSB
2 - 0
Sparta Prague
K
O
FC Koebenhavn
3 - 0
Astra Giurgiu
K
O
Hapoel Beer Sheva
1 - 0
Olympiacos
Z
D
Young Boys
422 - 0
Shakhtar Donetsk
K
O
PAOK Thessaloniki FC
1 - 2
Ajax
K
O
Salzburg
2 - 0
Partizani
K
O
Anderlecht
0 - 2
FC Rostov
K
O
Celtic
2 - 1
FC Astana
K
O
Legia Warszawa
0 - 0
Trencin
K
O
Monaco
3 - 1
Fenerbahce
wtorek, 2 sierpień 2016
K
O
Qarabag FK
1 - 1
Viktoria Plzen
K
O
APOEL Nicosia
3 - 0
Rosenborg
K
O
Dinamo Tbilisi
0 - 1
Dinamo Zagreb
Z
D
FK Crvena Zvezda
2 - 4
Ludogorets Razgrad
K
O
Dundalk
3 - 0
BATE Borisov
środa, 27 lipiec 2016
K
O
FC Astana
1 - 1
Celtic
K
O
Rosenborg
2 - 1
APOEL Nicosia
K
O
Astra Giurgiu
1 - 1
FC Koebenhavn
K
O
Fenerbahce
2 - 1
Monaco
K
O
Trencin
0 - 1
Legia Warszawa
K
O
Olympiacos
0 - 0
Hapoel Beer Sheva
wtorek, 26 lipiec 2016
K
O
BATE Borisov
1 - 0
Dundalk
K
O
Ludogorets Razgrad
2 - 2
FK Crvena Zvezda
K
O
Sparta Prague
1 - 1
FC FCSB
K
O
Partizani
0 - 1
Salzburg
K
O
Viktoria Plzen
0 - 0
Qarabag FK
K
O
FC Rostov
2 - 2
Anderlecht
K
O
Ajax
1 - 1
PAOK Thessaloniki FC
K
O
Dinamo Zagreb
2 - 0
Dinamo Tbilisi
K
O
Shakhtar Donetsk
2 - 0
Young Boys
środa, 20 lipiec 2016
K
O
FC Astana
2 - 1
Zalgiris Vilnius
K
O
F91 Dudelange
1 - 1
Qarabag FK
K
O
IFK Norrkoeping
3 - 2
Rosenborg
Z
D
Ferencvaros
131 - 1
Partizani
O
d
Ferencvaros
v
Skenderbeu
K
O
Trencin
2 - 3
Olimpija Ljubljana
K
O
Celtic
3 - 0
Lincoln Red Imps FC
K
O
Dinamo Zagreb
3 - 2
FK Vardar Skopje
K
O
FH Hafnarfjordur
2 - 2
Dundalk
wtorek, 19 lipiec 2016
K
O
Alashkert FC
1 - 1
Dinamo Tbilisi
K
O
FK Liepaja
0 - 2
Salzburg
K
O
APOEL Nicosia
3 - 0
TNS
K
O
FC Sheriff
0 - 0
Hapoel Beer Sheva
K
O
SJK
2 - 2
BATE Borisov
K
O
FC Koebenhavn
6 - 0
Crusaders
K
O
FK Crvena Zvezda
2 - 1
Valletta
K
O
Legia Warszawa
2 - 0
Zrinjski Mostar
K
O
Mladost Podgorica
0 - 3
Ludogorets Razgrad
środa, 13 lipiec 2016
K
O
Rosenborg
3 - 1
IFK Norrkoeping
K
O
Zalgiris Vilnius
0 - 0
FC Astana
K
O
Ludogorets Razgrad
2 - 0
Mladost Podgorica
K
O
Crusaders
0 - 3
FC Koebenhavn
K
O
Partizani
1 - 1
Ferencvaros
O
d
Skenderbeu
v
Ferencvaros
K
O
Olimpija Ljubljana
3 - 4
Trencin
K
O
Dundalk
1 - 1
FH Hafnarfjordur
wtorek, 12 lipiec 2016
K
O
Zrinjski Mostar
1 - 1
Legia Warszawa
K
O
Dinamo Tbilisi
2 - 0
Alashkert FC
K
O
Qarabag FK
2 - 0
F91 Dudelange
K
O
Hapoel Beer Sheva
3 - 2
FC Sheriff
K
O
BATE Borisov
2 - 0
SJK
K
O
Lincoln Red Imps FC
1 - 0
Celtic
K
O
TNS
0 - 0
APOEL Nicosia
K
O
Valletta
1 - 2
FK Crvena Zvezda
K
O
Salzburg
1 - 0
FK Liepaja
K
O
FK Vardar Skopje
1 - 2
Dinamo Zagreb
środa, 6 lipiec 2016
K
O
Lincoln Red Imps FC
2 - 0
Flora Tallinn
wtorek, 5 lipiec 2016
K
O
Alashkert FC
3 - 0
FC Santa Coloma
K
O
B36 Torshavn
2 - 1
Valletta
K
O
Tre Penne Galazzano
0 - 3
TNS
wtorek, 28 czerwiec 2016
K
O
Flora Tallinn
2 - 1
Lincoln Red Imps FC
K
O
Valletta
1 - 0
B36 Torshavn
K
O
FC Santa Coloma
0 - 0
Alashkert FC
K
O
TNS
2 - 1
Tre Penne Galazzano