Score piłka nożna : Liga Europejska

Wyniki piłkarskie na żywo, Tabele ligowe na żywo


 

18:04 (GMT+1)

16 grudzień 2018

Liga Europejska – Grupa A

czwartek, 13 grudzień 2018
K
O
AEK Larnaca
1 - 5
Bayer Leverkusen
K
O
Ludogorets Razgrad
1 - 1
FC Zuerich

Liga Europejska – Grupa B

czwartek, 13 grudzień 2018
K
O
Celtic
1 - 2
Salzburg
K
O
RasenBallsport Leipzig
1 - 1
Rosenborg

Liga Europejska – Grupa C

czwartek, 13 grudzień 2018
K
O
FC Koebenhavn
0 - 1
Bordeaux
K
O
Slavia Prague
2 - 0
Zenit St. Petersburg

Liga Europejska – Grupa D

czwartek, 13 grudzień 2018
K
O
Dinamo Zagreb
0 - 0
Anderlecht
K
O
Spartak Trnava
1 - 0
Fenerbahce

Liga Europejska – Grupa E

czwartek, 13 grudzień 2018
K
O
Arsenal
1 - 0
Qarabag FK
K
O
Sporting CP
3 - 0
Vorskla

Liga Europejska – Grupa F

czwartek, 13 grudzień 2018
K
O
F91 Dudelange
0 - 0
Real Betis
K
O
Olympiacos
3 - 1
AC Milan

Liga Europejska – Grupa G

czwartek, 13 grudzień 2018
K
O
Rapid Wien
1 - 0
Rangers
K
O
Villarreal
2 - 0
Spartak Moscow

Liga Europejska – Grupa H

czwartek, 13 grudzień 2018
K
O
Lazio
1 - 2
Eintracht Frankfurt
K
O
Marseille
1 - 3
Apollon Limassol

Liga Europejska – Grupa I

czwartek, 13 grudzień 2018
K
O
Besiktas
0 - 1
Malmoe FF
K
O
Genk
4 - 0
Sarpsborg 08

Liga Europejska – Grupa J

czwartek, 13 grudzień 2018
K
O
Akhisarspor
0 - 0
Standard Liege
K
O
Sevilla
3 - 0
FC Krasnodar

Liga Europejska – Grupa K

czwartek, 13 grudzień 2018
K
O
Dynamo Kyiv
0 - 1
Jablonec
K
O
Rennes
2 - 0
FC Astana

Liga Europejska – Grupa L

czwartek, 13 grudzień 2018
K
O
PAOK Thessaloniki FC
1 - 3
BATE Borisov
K
O
Vidi FC
2 - 2
Chelsea

Liga Europejska – Kwalifikacje

czwartek, 30 sierpień 2018
Z
D
FC Astana
211 - 0
APOEL Nicosia
K
O
FC Ufa
1 - 1
Rangers
K
O
AEK Larnaca
3 - 0
Trencin
Z
D
FC Koebenhavn
430 - 0
Atalanta
K
O
RasenBallsport Leipzig
3 - 2
Zorya
K
O
Apollon Limassol
1 - 0
Basel
K
O
CFR Cluj
2 - 3
F91 Dudelange
K
O
Ludogorets Razgrad
4 - 0
Torpedo Kutaisi
K
O
Maccabi Tel Aviv
2 - 1
Sarpsborg 08
K
O
Molde
2 - 1
Zenit St. Petersburg
K
O
Qarabag FK
3 - 0
FC Sheriff
K
O
FC Midtjylland
0 - 2
Malmoe FF
K
O
Besiktas
3 - 0
Partizan Beograd
K
O
KF Shkendija
0 - 2
Rosenborg
K
O
Broendby IF
2 - 4
Genk
K
O
FC FCSB
2 - 1
Rapid Wien
K
O
Spartak Trnava
1 - 1
Olimpija Ljubljana
K
O
Bordeaux
2 - 0
Gent
K
O
Burnley
1 - 1
Olympiacos
K
O
Celtic
3 - 0
Suduva
K
O
Sevilla
3 - 0
Sigma Olomouc

Liga Europejska – Kwalifikacje:: Walki eliminacyjne

czwartek, 5 lipiec 2018
Z
D
St Joseph's
241 - 1
B36 Torshavn
K
O
Trakai FK
1 - 0
Cefn Druids AFC
K
O
FC Prishtina
5 - 0
Europa FC
K
O
Gzira United
2 - 1
Sant Julia
K
O
Bala Town
1 - 0
Tre Fiori
K
O
Klaksvik
2 - 1
Birkirkara
K
O
Folgore
1 - 1
UE Engordany