Score piłka nożna : Kostaryka

Liga de Ascenso:: apertura grupa B wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

01:57 (GMT+1)

12 grudzień 2017

Tabela ligowa

Kostaryka – Liga de Ascenso:: apertura grupa B

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Turrialba169432920+931
2Sporting San Jose168352821+727
3AS Puma Generalena168263227+526
4Escazu FC167451717025
5Curridabat FC166552722+523
6CS Uruguay166552525023
7Cariari166462727022
8Aserri165292531–617
9Futbol Consultants Moravia1613121838–206

Rezultaty

Kostaryka – Liga de Ascenso:: apertura grupa B

sobota, 11 listopad 2017
K
O
AS Puma Generalena
1 - 3
Sporting San Jose
środa, 8 listopad 2017
K
O
Turrialba
1 - 4
AS Puma Generalena
niedziela, 5 listopad 2017
K
O
Aserri
0 - 2
Turrialba
K
O
CS Uruguay
4 - 1
Cariari
K
O
Curridabat FC
2 - 2
Escazu FC
K
O
Sporting San Jose
2 - 0
AS Puma Generalena
środa, 1 listopad 2017
K
O
Aserri
4 - 3
Sporting San Jose
K
O
Futbol Consultants Moravia
1 - 2
Cariari
K
O
Escazu FC
1 - 1
AS Puma Generalena
K
O
Curridabat FC
3 - 1
CS Uruguay
niedziela, 29 październik 2017
K
O
Escazu FC
1 - 0
Aserri
K
O
Turrialba
0 - 1
Sporting San Jose
K
O
Futbol Consultants Moravia
0 - 0
Curridabat FC
sobota, 28 październik 2017
K
O
AS Puma Generalena
2 - 2
CS Uruguay
niedziela, 22 październik 2017
K
O
Aserri
4 - 3
Futbol Consultants Moravia
K
O
Cariari
3 - 1
AS Puma Generalena
K
O
CS Uruguay
1 - 2
Turrialba
sobota, 21 październik 2017
K
O
Sporting San Jose
1 - 2
Escazu FC
środa, 18 październik 2017
K
O
Turrialba
3 - 3
Cariari
K
O
Futbol Consultants Moravia
3 - 3
Sporting San Jose
K
O
Curridabat FC
3 - 1
Aserri
K
O
Escazu FC
1 - 1
CS Uruguay
niedziela, 15 październik 2017
K
O
Cariari
1 - 2
Escazu FC
K
O
CS Uruguay
2 - 1
Futbol Consultants Moravia
sobota, 14 październik 2017
K
O
Sporting San Jose
3 - 2
Curridabat FC
środa, 4 październik 2017
K
O
Aserri
0 - 0
Cariari
niedziela, 1 październik 2017
K
O
Turrialba
3 - 0
Escazu FC
K
O
Cariari
3 - 1
Curridabat FC
sobota, 30 wrzesień 2017
K
O
AS Puma Generalena
5 - 2
Futbol Consultants Moravia
K
O
CS Uruguay
3 - 2
Aserri
niedziela, 24 wrzesień 2017
K
O
Curridabat FC
1 - 2
AS Puma Generalena
K
O
Futbol Consultants Moravia
1 - 1
Turrialba
sobota, 23 wrzesień 2017
K
O
Sporting San Jose
1 - 1
CS Uruguay
niedziela, 17 wrzesień 2017
K
O
Turrialba
2 - 1
Curridabat FC
K
O
Cariari
2 - 0
Sporting San Jose
sobota, 16 wrzesień 2017
K
O
AS Puma Generalena
3 - 2
Aserri
K
O
Escazu FC
2 - 0
Futbol Consultants Moravia
niedziela, 10 wrzesień 2017
K
O
Cariari
3 - 1
CS Uruguay
K
O
Turrialba
2 - 1
Aserri
sobota, 9 wrzesień 2017
K
O
Escazu FC
0 - 0
Curridabat FC
środa, 6 wrzesień 2017
K
O
Escazu FC
0 - 2
Turrialba
niedziela, 3 wrzesień 2017
K
O
CS Uruguay
2 - 1
AS Puma Generalena
K
O
Aserri
0 - 1
Escazu FC
K
O
Curridabat FC
2 - 1
Futbol Consultants Moravia
sobota, 2 wrzesień 2017
K
O
Sporting San Jose
1 - 2
Turrialba
niedziela, 27 sierpień 2017
K
O
Futbol Consultants Moravia
1 - 2
Aserri
K
O
Turrialba
1 - 1
CS Uruguay
sobota, 26 sierpień 2017
K
O
AS Puma Generalena
3 - 0
Cariari
K
O
Escazu FC
0 - 1
Sporting San Jose
czwartek, 24 sierpień 2017
K
O
CS Uruguay
2 - 1
Escazu FC
środa, 23 sierpień 2017
K
O
Aserri
2 - 2
Curridabat FC
K
O
Cariari
2 - 2
Turrialba
K
O
Sporting San Jose
4 - 0
Futbol Consultants Moravia
niedziela, 20 sierpień 2017
K
O
Curridabat FC
1 - 2
Sporting San Jose
K
O
Futbol Consultants Moravia
2 - 1
CS Uruguay
sobota, 19 sierpień 2017
K
O
Escazu FC
1 - 0
Cariari
piątek, 18 sierpień 2017
K
O
AS Puma Generalena
1 - 3
Turrialba
niedziela, 13 sierpień 2017
K
O
CS Uruguay
1 - 1
Curridabat FC
K
O
AS Puma Generalena
2 - 1
Escazu FC
K
O
Cariari
3 - 1
Futbol Consultants Moravia
sobota, 12 sierpień 2017
K
O
Sporting San Jose
2 - 0
Aserri
niedziela, 6 sierpień 2017
K
O
Aserri
3 - 0
CS Uruguay
K
O
Curridabat FC
3 - 1
Cariari
K
O
Futbol Consultants Moravia
0 - 2
AS Puma Generalena
niedziela, 30 lipiec 2017
K
O
Cariari
2 - 3
Aserri
K
O
CS Uruguay
2 - 0
Sporting San Jose
K
O
Turrialba
3 - 1
Futbol Consultants Moravia
sobota, 29 lipiec 2017
K
O
AS Puma Generalena
1 - 3
Curridabat FC
niedziela, 23 lipiec 2017
K
O
Curridabat FC
2 - 0
Turrialba
K
O
Futbol Consultants Moravia
1 - 2
Escazu FC
sobota, 22 lipiec 2017
K
O
Aserri
1 - 3
AS Puma Generalena
K
O
Sporting San Jose
1 - 1
Cariari