Score piłka nożna : Islandia

1. Deild wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

10:46 (GMT+1)

25 marzec 2017

Tabela ligowa

Islandia – 1. Deild

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Fram Reykjavik00000000
1Fylkir00000000
1Grotta00000000
1Haukar00000000
1HK Kopavogs00000000
1IR Reykjavik00000000
1Keflavik00000000
1Leiknir Reykjavik00000000
1Selfoss00000000
1Thor Akureyri00000000
1Throttur Reykjavik00000000
1UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur00000000

Przyszłe mecze

Islandia – 1. Deild

piątek, 5 maj 2017
21:15
HK Kopavogs
v
Fram Reykjavik
21:15
Leiknir Reykjavik
v
Keflavik
21:15
Selfoss
v
IR Reykjavik
sobota, 6 maj 2017
16:00
Fylkir
v
Thor Akureyri
16:00
Throttur Reykjavik
v
Haukar
16:00
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
v
Grotta
piątek, 12 maj 2017
21:15
Fram Reykjavik
v
Haukar
21:15
Grotta
v
Fylkir
21:15
HK Kopavogs
v
Leiknir Reykjavik
21:15
IR Reykjavik
v
Throttur Reykjavik
sobota, 13 maj 2017
15:00
Keflavik
v
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
16:00
Thor Akureyri
v
Selfoss
sobota, 20 maj 2017
16:00
Leiknir Reykjavik
v
Fram Reykjavik
16:00
Selfoss
v
Grotta
16:00
Throttur Reykjavik
v
Thor Akureyri
16:00
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
v
HK Kopavogs
niedziela, 21 maj 2017
18:00
Fylkir
v
Keflavik
18:00
Haukar
v
IR Reykjavik
czwartek, 25 maj 2017
16:00
Leiknir Reykjavik
v
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
18:00
HK Kopavogs
v
Fylkir
21:15
Keflavik
v
Selfoss
piątek, 26 maj 2017
21:15
Fram Reykjavik
v
IR Reykjavik
21:15
Grotta
v
Throttur Reykjavik
sobota, 27 maj 2017
18:00
Thor Akureyri
v
Haukar
piątek, 2 czerwiec 2017
21:15
Haukar
v
Grotta
21:15
Throttur Reykjavik
v
Keflavik
sobota, 3 czerwiec 2017
16:00
Fylkir
v
Leiknir Reykjavik
16:00
Selfoss
v
HK Kopavogs
16:00
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
v
Fram Reykjavik
17:00
IR Reykjavik
v
Thor Akureyri
czwartek, 8 czerwiec 2017
20:00
Fram Reykjavik
v
Thor Akureyri
21:15
Grotta
v
IR Reykjavik
21:15
HK Kopavogs
v
Throttur Reykjavik
piątek, 9 czerwiec 2017
21:15
Keflavik
v
Haukar
21:15
Leiknir Reykjavik
v
Selfoss
sobota, 10 czerwiec 2017
16:00
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
v
Fylkir
środa, 14 czerwiec 2017
21:15
Throttur Reykjavik
v
Leiknir Reykjavik
czwartek, 15 czerwiec 2017
20:00
Thor Akureyri
v
Grotta
21:15
Fylkir
v
Fram Reykjavik
21:15
Haukar
v
HK Kopavogs
piątek, 16 czerwiec 2017
21:15
IR Reykjavik
v
Keflavik
niedziela, 18 czerwiec 2017
17:00
Selfoss
v
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
czwartek, 22 czerwiec 2017
21:15
Fram Reykjavik
v
Grotta
21:15
HK Kopavogs
v
IR Reykjavik
piątek, 23 czerwiec 2017
21:15
Fylkir
v
Selfoss
21:15
Leiknir Reykjavik
v
Haukar
sobota, 24 czerwiec 2017
16:00
Keflavik
v
Thor Akureyri
16:00
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
v
Throttur Reykjavik
czwartek, 29 czerwiec 2017
21:15
Grotta
v
Keflavik
21:15
IR Reykjavik
v
Leiknir Reykjavik
piątek, 30 czerwiec 2017
21:15
Selfoss
v
Fram Reykjavik
21:15
Thor Akureyri
v
HK Kopavogs
21:15
Throttur Reykjavik
v
Fylkir
sobota, 1 lipiec 2017
17:00
Haukar
v
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
czwartek, 6 lipiec 2017
19:15
Leiknir Reykjavik
v
Thor Akureyri
21:15
Fram Reykjavik
v
Keflavik
21:15
HK Kopavogs
v
Grotta
piątek, 7 lipiec 2017
21:15
Fylkir
v
Haukar
21:15
Selfoss
v
Throttur Reykjavik
sobota, 8 lipiec 2017
16:00
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
v
IR Reykjavik
wtorek, 11 lipiec 2017
21:15
Grotta
v
Leiknir Reykjavik
21:15
Haukar
v
Selfoss
21:15
IR Reykjavik
v
Fylkir
21:15
Keflavik
v
HK Kopavogs
21:15
Thor Akureyri
v
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
21:15
Throttur Reykjavik
v
Fram Reykjavik
sobota, 15 lipiec 2017
16:00
Fram Reykjavik
v
HK Kopavogs
16:00
Haukar
v
Throttur Reykjavik
16:00
IR Reykjavik
v
Selfoss
16:00
Keflavik
v
Leiknir Reykjavik
16:00
Thor Akureyri
v
Fylkir
17:00
Grotta
v
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
czwartek, 20 lipiec 2017
21:15
Fylkir
v
Grotta
21:15
Haukar
v
Fram Reykjavik
piątek, 21 lipiec 2017
21:15
Leiknir Reykjavik
v
HK Kopavogs
21:15
Throttur Reykjavik
v
IR Reykjavik
sobota, 22 lipiec 2017
16:00
Selfoss
v
Thor Akureyri
16:00
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
v
Keflavik
czwartek, 27 lipiec 2017
20:00
Thor Akureyri
v
Throttur Reykjavik
21:15
Fram Reykjavik
v
Leiknir Reykjavik
21:15
Grotta
v
Selfoss
21:15
Keflavik
v
Fylkir
piątek, 28 lipiec 2017
21:15
IR Reykjavik
v
Haukar
sobota, 29 lipiec 2017
17:00
HK Kopavogs
v
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
wtorek, 1 sierpień 2017
21:15
IR Reykjavik
v
Fram Reykjavik
środa, 2 sierpień 2017
20:00
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
v
Leiknir Reykjavik
21:15
Fylkir
v
HK Kopavogs
21:15
Haukar
v
Thor Akureyri
21:15
Selfoss
v
Keflavik
21:15
Throttur Reykjavik
v
Grotta
piątek, 11 sierpień 2017
20:00
Thor Akureyri
v
IR Reykjavik
21:15
Grotta
v
Haukar
21:15
HK Kopavogs
v
Selfoss
21:15
Keflavik
v
Throttur Reykjavik
21:15
Leiknir Reykjavik
v
Fylkir
niedziela, 13 sierpień 2017
17:00
Fram Reykjavik
v
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
czwartek, 17 sierpień 2017
20:30
IR Reykjavik
v
Grotta
20:30
Selfoss
v
Leiknir Reykjavik
piątek, 18 sierpień 2017
20:00
Thor Akureyri
v
Fram Reykjavik
21:15
Haukar
v
Keflavik
21:15
Throttur Reykjavik
v
HK Kopavogs
sobota, 19 sierpień 2017
17:00
Fylkir
v
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
czwartek, 24 sierpień 2017
20:00
Keflavik
v
IR Reykjavik
20:00
Leiknir Reykjavik
v
Throttur Reykjavik
piątek, 25 sierpień 2017
20:00
HK Kopavogs
v
Haukar
21:15
Fram Reykjavik
v
Fylkir
sobota, 26 sierpień 2017
16:00
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
v
Selfoss
17:00
Grotta
v
Thor Akureyri
czwartek, 31 sierpień 2017
21:15
Grotta
v
Fram Reykjavik
21:15
Haukar
v
Leiknir Reykjavik
piątek, 1 wrzesień 2017
19:30
Thor Akureyri
v
Keflavik
20:00
IR Reykjavik
v
HK Kopavogs
20:00
Selfoss
v
Fylkir
sobota, 2 wrzesień 2017
15:30
Throttur Reykjavik
v
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
czwartek, 7 wrzesień 2017
19:30
Fylkir
v
Throttur Reykjavik
19:30
Keflavik
v
Grotta
19:30
Leiknir Reykjavik
v
IR Reykjavik
21:15
Fram Reykjavik
v
Selfoss
sobota, 9 wrzesień 2017
16:00
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
v
Haukar
18:00
HK Kopavogs
v
Thor Akureyri
sobota, 16 wrzesień 2017
16:00
Grotta
v
HK Kopavogs
16:00
Haukar
v
Fylkir
16:00
IR Reykjavik
v
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
16:00
Keflavik
v
Fram Reykjavik
16:00
Thor Akureyri
v
Leiknir Reykjavik
16:00
Throttur Reykjavik
v
Selfoss
sobota, 23 wrzesień 2017
16:00
Fram Reykjavik
v
Throttur Reykjavik
16:00
Fylkir
v
IR Reykjavik
16:00
HK Kopavogs
v
Keflavik
16:00
Leiknir Reykjavik
v
Grotta
16:00
Selfoss
v
Haukar
16:00
UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur
v
Thor Akureyri