Score piłka nożna : Gwatemala

Liga Nacional:: apertura wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

17:55 (GMT+2)

29 czerwiec 2017

Tabela ligowa

Gwatemala – Liga Nacional:: apertura

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Antigua Guatemala00000000
1CD Suchitepequez00000000
1Club Xelaju00000000
1Coban Imperial00000000
1CSD Comunicaciones00000000
1CSD Municipal00000000
1Deportivo Malacateco00000000
1Deportivo Marquense00000000
1Deportivo Petapa00000000
1Guastatoya00000000
1Sanarate00000000
1Siquinala00000000

Przyszłe mecze

Gwatemala – Liga Nacional:: apertura

niedziela, 30 lipiec 2017
22:00
Antigua Guatemala
v
Deportivo Marquense
22:00
CSD Municipal
v
Club Xelaju
22:00
Deportivo Malacateco
v
CD Suchitepequez
22:00
Deportivo Petapa
v
CSD Comunicaciones
22:00
Guastatoya
v
Coban Imperial
22:00
Siquinala
v
Sanarate
niedziela, 6 sierpień 2017
22:00
CD Suchitepequez
v
Antigua Guatemala
22:00
CSD Comunicaciones
v
Guastatoya
22:00
Club Xelaju
v
Deportivo Malacateco
22:00
Coban Imperial
v
Siquinala
22:00
Deportivo Marquense
v
Deportivo Petapa
22:00
Sanarate
v
CSD Municipal
środa, 9 sierpień 2017
22:00
CD Suchitepequez
v
Club Xelaju
22:00
CSD Municipal
v
Coban Imperial
22:00
Deportivo Malacateco
v
Sanarate
22:00
Deportivo Petapa
v
Antigua Guatemala
22:00
Guastatoya
v
Deportivo Marquense
22:00
Siquinala
v
CSD Comunicaciones
niedziela, 13 sierpień 2017
22:00
Antigua Guatemala
v
Club Xelaju
22:00
CSD Comunicaciones
v
CSD Municipal
22:00
Coban Imperial
v
Deportivo Malacateco
22:00
Deportivo Marquense
v
Siquinala
22:00
Deportivo Petapa
v
Guastatoya
22:00
Sanarate
v
CD Suchitepequez
niedziela, 20 sierpień 2017
22:00
CD Suchitepequez
v
Coban Imperial
22:00
CSD Municipal
v
Deportivo Marquense
22:00
Club Xelaju
v
Sanarate
22:00
Deportivo Malacateco
v
CSD Comunicaciones
22:00
Guastatoya
v
Antigua Guatemala
22:00
Siquinala
v
Deportivo Petapa
niedziela, 27 sierpień 2017
22:00
Antigua Guatemala
v
Sanarate
22:00
CSD Comunicaciones
v
CD Suchitepequez
22:00
Coban Imperial
v
Club Xelaju
22:00
Deportivo Marquense
v
Deportivo Malacateco
22:00
Deportivo Petapa
v
CSD Municipal
22:00
Guastatoya
v
Siquinala
niedziela, 3 wrzesień 2017
22:00
CD Suchitepequez
v
Deportivo Marquense
22:00
CSD Municipal
v
Guastatoya
22:00
Club Xelaju
v
CSD Comunicaciones
22:00
Deportivo Malacateco
v
Deportivo Petapa
22:00
Sanarate
v
Coban Imperial
22:00
Siquinala
v
Antigua Guatemala
środa, 6 wrzesień 2017
22:00
Antigua Guatemala
v
Coban Imperial
22:00
CSD Comunicaciones
v
Sanarate
22:00
Deportivo Marquense
v
Club Xelaju
22:00
Deportivo Petapa
v
CD Suchitepequez
22:00
Guastatoya
v
Deportivo Malacateco
22:00
Siquinala
v
CSD Municipal
niedziela, 10 wrzesień 2017
22:00
CD Suchitepequez
v
Guastatoya
22:00
CSD Municipal
v
Antigua Guatemala
22:00
Club Xelaju
v
Deportivo Petapa
22:00
Coban Imperial
v
CSD Comunicaciones
22:00
Deportivo Malacateco
v
Siquinala
22:00
Sanarate
v
Deportivo Marquense
niedziela, 17 wrzesień 2017
22:00
Antigua Guatemala
v
CSD Comunicaciones
22:00
CSD Municipal
v
Deportivo Malacateco
22:00
Deportivo Marquense
v
Coban Imperial
22:00
Deportivo Petapa
v
Sanarate
22:00
Guastatoya
v
Club Xelaju
22:00
Siquinala
v
CD Suchitepequez
niedziela, 24 wrzesień 2017
22:00
CD Suchitepequez
v
CSD Municipal
22:00
CSD Comunicaciones
v
Deportivo Marquense
22:00
Club Xelaju
v
Siquinala
22:00
Coban Imperial
v
Deportivo Petapa
22:00
Deportivo Malacateco
v
Antigua Guatemala
22:00
Sanarate
v
Guastatoya
niedziela, 1 październik 2017
22:00
CD Suchitepequez
v
Deportivo Malacateco
22:00
CSD Comunicaciones
v
Deportivo Petapa
22:00
Club Xelaju
v
CSD Municipal
22:00
Coban Imperial
v
Guastatoya
22:00
Deportivo Marquense
v
Antigua Guatemala
22:00
Sanarate
v
Siquinala
niedziela, 8 październik 2017
22:00
Antigua Guatemala
v
CD Suchitepequez
22:00
CSD Municipal
v
Sanarate
22:00
Deportivo Malacateco
v
Club Xelaju
22:00
Deportivo Petapa
v
Deportivo Marquense
22:00
Guastatoya
v
CSD Comunicaciones
22:00
Siquinala
v
Coban Imperial
środa, 11 październik 2017
22:00
Antigua Guatemala
v
Deportivo Petapa
22:00
CSD Comunicaciones
v
Siquinala
22:00
Club Xelaju
v
CD Suchitepequez
22:00
Coban Imperial
v
CSD Municipal
22:00
Deportivo Marquense
v
Guastatoya
22:00
Sanarate
v
Deportivo Malacateco
niedziela, 15 październik 2017
22:00
CD Suchitepequez
v
Sanarate
22:00
CSD Municipal
v
CSD Comunicaciones
22:00
Club Xelaju
v
Antigua Guatemala
22:00
Deportivo Malacateco
v
Coban Imperial
22:00
Guastatoya
v
Deportivo Petapa
22:00
Siquinala
v
Deportivo Marquense
niedziela, 22 październik 2017
22:00
Antigua Guatemala
v
Guastatoya
22:00
CSD Comunicaciones
v
Deportivo Malacateco
22:00
Coban Imperial
v
CD Suchitepequez
22:00
Deportivo Marquense
v
CSD Municipal
22:00
Deportivo Petapa
v
Siquinala
22:00
Sanarate
v
Club Xelaju
niedziela, 29 październik 2017
22:00
CD Suchitepequez
v
CSD Comunicaciones
22:00
CSD Municipal
v
Deportivo Petapa
22:00
Club Xelaju
v
Coban Imperial
22:00
Deportivo Malacateco
v
Deportivo Marquense
22:00
Sanarate
v
Antigua Guatemala
22:00
Siquinala
v
Guastatoya
niedziela, 5 listopad 2017
22:00
Antigua Guatemala
v
Siquinala
22:00
CSD Comunicaciones
v
Club Xelaju
22:00
Coban Imperial
v
Sanarate
22:00
Deportivo Marquense
v
CD Suchitepequez
22:00
Deportivo Petapa
v
Deportivo Malacateco
22:00
Guastatoya
v
CSD Municipal
niedziela, 12 listopad 2017
22:00
CD Suchitepequez
v
Deportivo Petapa
22:00
CSD Municipal
v
Siquinala
22:00
Club Xelaju
v
Deportivo Marquense
22:00
Coban Imperial
v
Antigua Guatemala
22:00
Deportivo Malacateco
v
Guastatoya
22:00
Sanarate
v
CSD Comunicaciones
środa, 15 listopad 2017
22:00
Antigua Guatemala
v
CSD Municipal
22:00
CSD Comunicaciones
v
Coban Imperial
22:00
Deportivo Marquense
v
Sanarate
22:00
Deportivo Petapa
v
Club Xelaju
22:00
Guastatoya
v
CD Suchitepequez
22:00
Siquinala
v
Deportivo Malacateco
niedziela, 19 listopad 2017
22:00
CD Suchitepequez
v
Siquinala
22:00
CSD Comunicaciones
v
Antigua Guatemala
22:00
Club Xelaju
v
Guastatoya
22:00
Coban Imperial
v
Deportivo Marquense
22:00
Deportivo Malacateco
v
CSD Municipal
22:00
Sanarate
v
Deportivo Petapa
niedziela, 26 listopad 2017
18:00
Antigua Guatemala
v
Deportivo Malacateco
18:00
CSD Municipal
v
CD Suchitepequez
18:00
Deportivo Marquense
v
CSD Comunicaciones
18:00
Deportivo Petapa
v
Coban Imperial
18:00
Guastatoya
v
Sanarate
18:00
Siquinala
v
Club Xelaju