Score piłka nożna : Ekwador

Serie B wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

08:02 (GMT+1)

16 grudzień 2017

Tabela ligowa

Ekwador – Serie B

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1CSD Macara44241287530+4584
2Clan Juvenil442014106137+2473
3Gualaceo SC442011135845+1371
4Tecnico Universitario44218156456+871
5Manta441910155650+667
6Imbabura S.C.441711166452+1262
7LDU Portoviejo441512174251–957
8Colon441120133843–550
9Olmedo44920155155–447
10Liga de Loja441311205474–2046
11Espoli44916194164–2343
12Deportivo Quito4499264188–472

Rezultaty

Ekwador – Serie B

niedziela, 4 grudzień 2016
K
O
Manta
3 - 0
Deportivo Quito
sobota, 3 grudzień 2016
K
O
CSD Macara
4 - 0
LDU Portoviejo
K
O
Clan Juvenil
2 - 0
Liga de Loja
K
O
Colon
1 - 0
Olmedo
K
O
Espoli
2 - 2
Gualaceo SC
K
O
Imbabura S.C.
1 - 2
Tecnico Universitario
niedziela, 27 listopad 2016
K
O
Gualaceo SC
1 - 0
CSD Macara
K
O
LDU Portoviejo
2 - 1
Clan Juvenil
K
O
Liga de Loja
3 - 0
Espoli
K
O
Olmedo
1 - 3
Imbabura S.C.
K
O
Tecnico Universitario
1 - 2
Manta
K
O
Deportivo Quito
0 - 3
Colon
niedziela, 20 listopad 2016
K
O
Clan Juvenil
1 - 2
Gualaceo SC
K
O
Olmedo
1 - 2
Tecnico Universitario
K
O
Colon
3 - 0
Liga de Loja
K
O
Imbabura S.C.
3 - 0
Deportivo Quito
sobota, 19 listopad 2016
K
O
Manta
0 - 1
LDU Portoviejo
K
O
CSD Macara
2 - 2
Espoli
niedziela, 13 listopad 2016
K
O
Espoli
0 - 1
Clan Juvenil
K
O
Tecnico Universitario
1 - 0
CSD Macara
K
O
LDU Portoviejo
1 - 2
Imbabura S.C.
K
O
Deportivo Quito
0 - 3
Olmedo
K
O
Gualaceo SC
2 - 0
Colon
sobota, 12 listopad 2016
K
O
Liga de Loja
0 - 1
Manta
niedziela, 6 listopad 2016
K
O
Manta
2 - 0
Gualaceo SC
K
O
Imbabura S.C.
3 - 1
Liga de Loja
K
O
Clan Juvenil
2 - 2
CSD Macara
K
O
Olmedo
1 - 1
LDU Portoviejo
K
O
Colon
1 - 1
Espoli
K
O
Tecnico Universitario
3 - 0
Deportivo Quito
czwartek, 3 listopad 2016
K
O
Liga de Loja
3 - 1
Olmedo
środa, 2 listopad 2016
K
O
Espoli
1 - 1
Manta
K
O
CSD Macara
2 - 0
Colon
K
O
LDU Portoviejo
3 - 3
Tecnico Universitario
K
O
Deportivo Quito
0 - 3
Clan Juvenil
K
O
Gualaceo SC
3 - 3
Imbabura S.C.
niedziela, 30 październik 2016
K
O
Deportivo Quito
0 - 3
LDU Portoviejo
sobota, 29 październik 2016
K
O
Colon
1 - 2
Clan Juvenil
K
O
Imbabura S.C.
3 - 1
Espoli
K
O
Manta
1 - 0
CSD Macara
K
O
Olmedo
1 - 0
Gualaceo SC
K
O
Tecnico Universitario
3 - 1
Liga de Loja
niedziela, 23 październik 2016
K
O
CSD Macara
2 - 0
Imbabura S.C.
K
O
Liga de Loja
3 - 0
Deportivo Quito
K
O
Gualaceo SC
1 - 1
Tecnico Universitario
sobota, 22 październik 2016
K
O
Espoli
0 - 2
Olmedo
K
O
LDU Portoviejo
2 - 0
Colon
piątek, 21 październik 2016
K
O
Clan Juvenil
1 - 1
Manta
niedziela, 16 październik 2016
K
O
Imbabura S.C.
1 - 1
Clan Juvenil
K
O
Manta
0 - 1
Colon
K
O
Olmedo
1 - 1
CSD Macara
K
O
Deportivo Quito
0 - 3
Gualaceo SC
sobota, 15 październik 2016
K
O
LDU Portoviejo
2 - 0
Liga de Loja
K
O
Tecnico Universitario
1 - 1
Espoli
niedziela, 9 październik 2016
K
O
Espoli
2 - 1
LDU Portoviejo
K
O
Manta
1 - 2
Olmedo
K
O
CSD Macara
3 - 0
Deportivo Quito
K
O
Gualaceo SC
3 - 0
Liga de Loja
sobota, 8 październik 2016
K
O
Colon
0 - 1
Imbabura S.C.
K
O
Clan Juvenil
0 - 1
Tecnico Universitario
niedziela, 2 październik 2016
K
O
Olmedo
1 - 1
Clan Juvenil
sobota, 1 październik 2016
K
O
Imbabura S.C.
0 - 0
Manta
K
O
Liga de Loja
1 - 1
CSD Macara
K
O
Deportivo Quito
0 - 3
Espoli
K
O
LDU Portoviejo
0 - 0
Gualaceo SC
K
O
Tecnico Universitario
2 - 1
Colon
niedziela, 25 wrzesień 2016
K
O
Clan Juvenil
3 - 1
Olmedo
K
O
Espoli
3 - 0
Deportivo Quito
K
O
Gualaceo SC
0 - 0
LDU Portoviejo
sobota, 24 wrzesień 2016
K
O
Manta
0 - 0
Imbabura S.C.
K
O
CSD Macara
2 - 1
Liga de Loja
K
O
Colon
2 - 0
Tecnico Universitario
niedziela, 18 wrzesień 2016
K
O
Olmedo
2 - 1
Manta
sobota, 17 wrzesień 2016
K
O
Liga de Loja
0 - 0
Gualaceo SC
K
O
Imbabura S.C.
4 - 0
Colon
K
O
LDU Portoviejo
1 - 2
Espoli
K
O
Deportivo Quito
0 - 3
CSD Macara
K
O
Tecnico Universitario
1 - 0
Clan Juvenil
niedziela, 11 wrzesień 2016
K
O
CSD Macara
1 - 1
Olmedo
K
O
Clan Juvenil
5 - 1
Imbabura S.C.
K
O
Espoli
0 - 0
Tecnico Universitario
K
O
Gualaceo SC
3 - 0
Deportivo Quito
sobota, 10 wrzesień 2016
K
O
Liga de Loja
2 - 0
LDU Portoviejo
K
O
Colon
1 - 1
Manta
niedziela, 4 wrzesień 2016
K
O
Olmedo
2 - 3
Espoli
K
O
Colon
0 - 0
LDU Portoviejo
sobota, 3 wrzesień 2016
K
O
Manta
2 - 1
Clan Juvenil
K
O
Deportivo Quito
3 - 2
Liga de Loja
K
O
Imbabura S.C.
0 - 4
CSD Macara
K
O
Tecnico Universitario
1 - 2
Gualaceo SC
niedziela, 28 sierpień 2016
K
O
Espoli
0 - 3
Imbabura S.C.
K
O
CSD Macara
4 - 1
Manta
K
O
Clan Juvenil
2 - 0
Colon
K
O
Liga de Loja
4 - 2
Tecnico Universitario
K
O
Gualaceo SC
2 - 1
Olmedo
K
O
LDU Portoviejo
4 - 2
Deportivo Quito
czwartek, 25 sierpień 2016
K
O
Clan Juvenil
2 - 0
Deportivo Quito
środa, 24 sierpień 2016
K
O
Manta
1 - 1
Espoli
K
O
Tecnico Universitario
1 - 2
LDU Portoviejo
K
O
Colon
0 - 0
CSD Macara
K
O
Imbabura S.C.
2 - 2
Gualaceo SC
K
O
Olmedo
3 - 1
Liga de Loja
sobota, 20 sierpień 2016
K
O
Espoli
1 - 1
Colon
K
O
Liga de Loja
0 - 3
Imbabura S.C.
K
O
CSD Macara
2 - 2
Clan Juvenil
K
O
Deportivo Quito
2 - 1
Tecnico Universitario
K
O
Gualaceo SC
1 - 0
Manta
piątek, 19 sierpień 2016
K
O
LDU Portoviejo
1 - 1
Olmedo
niedziela, 14 sierpień 2016
K
O
CSD Macara
3 - 0
Tecnico Universitario
K
O
Olmedo
1 - 1
Deportivo Quito
sobota, 13 sierpień 2016
K
O
Manta
2 - 0
Liga de Loja
K
O
Clan Juvenil
2 - 0
Espoli
K
O
Colon
3 - 2
Gualaceo SC
K
O
Imbabura S.C.
2 - 0
LDU Portoviejo
niedziela, 7 sierpień 2016
K
O
Espoli
0 - 2
CSD Macara
K
O
Deportivo Quito
1 - 4
Imbabura S.C.
K
O
Gualaceo SC
1 - 3
Clan Juvenil
sobota, 6 sierpień 2016
K
O
Liga de Loja
1 - 1
Colon
K
O
LDU Portoviejo
2 - 0
Manta
K
O
Tecnico Universitario
0 - 0
Olmedo
niedziela, 31 lipiec 2016
K
O
Espoli
1 - 4
Liga de Loja
sobota, 30 lipiec 2016
K
O
Manta
1 - 2
Tecnico Universitario
K
O
Clan Juvenil
2 - 1
LDU Portoviejo
K
O
CSD Macara
0 - 1
Gualaceo SC
K
O
Colon
2 - 1
Deportivo Quito
K
O
Imbabura S.C.
1 - 1
Olmedo
niedziela, 24 lipiec 2016
K
O
Olmedo
1 - 1
Colon
sobota, 23 lipiec 2016
K
O
Liga de Loja
0 - 2
Clan Juvenil
K
O
Deportivo Quito
1 - 1
Manta
K
O
Gualaceo SC
3 - 0
Espoli
K
O
LDU Portoviejo
0 - 0
CSD Macara
K
O
Tecnico Universitario
2 - 1
Imbabura S.C.
niedziela, 17 lipiec 2016
K
O
Manta
2 - 1
Deportivo Quito
K
O
Imbabura S.C.
0 - 1
Tecnico Universitario
K
O
CSD Macara
3 - 0
LDU Portoviejo
K
O
Clan Juvenil
2 - 0
Liga de Loja
K
O
Colon
0 - 0
Olmedo
K
O
Espoli
0 - 3
Gualaceo SC
czwartek, 14 lipiec 2016
K
O
Olmedo
0 - 1
Imbabura S.C.
K
O
Liga de Loja
1 - 1
Espoli
środa, 13 lipiec 2016
K
O
Deportivo Quito
1 - 1
Colon
K
O
LDU Portoviejo
0 - 0
Clan Juvenil
K
O
Tecnico Universitario
2 - 2
Manta
K
O
Gualaceo SC
2 - 0
CSD Macara
niedziela, 10 lipiec 2016
K
O
Olmedo
1 - 1
Tecnico Universitario
K
O
Colon
1 - 1
Liga de Loja
K
O
Imbabura S.C.
2 - 0
Deportivo Quito
sobota, 9 lipiec 2016
K
O
Manta
1 - 0
LDU Portoviejo
K
O
CSD Macara
1 - 1
Espoli
K
O
Clan Juvenil
0 - 1
Gualaceo SC
czwartek, 7 lipiec 2016
K
O
Olmedo
1 - 0
Espoli
K
O
Imbabura S.C.
0 - 0
Colon
środa, 6 lipiec 2016
K
O
Deportivo Quito
4 - 0
Liga de Loja
niedziela, 3 lipiec 2016
K
O
Gualaceo SC
1 - 1
Colon
K
O
LDU Portoviejo
1 - 0
Imbabura S.C.
sobota, 2 lipiec 2016
K
O
Liga de Loja
3 - 4
Manta
K
O
Espoli
0 - 0
Clan Juvenil
K
O
Deportivo Quito
2 - 2
Olmedo
K
O
Tecnico Universitario
3 - 0
CSD Macara
środa, 29 czerwiec 2016
K
O
Colon
1 - 1
LDU Portoviejo
niedziela, 26 czerwiec 2016
K
O
Manta
3 - 2
Gualaceo SC
K
O
Imbabura S.C.
1 - 2
Liga de Loja
K
O
Clan Juvenil
0 - 1
CSD Macara
K
O
Olmedo
2 - 2
LDU Portoviejo
K
O
Colon
1 - 1
Espoli
sobota, 25 czerwiec 2016
K
O
Tecnico Universitario
4 - 2
Deportivo Quito
czwartek, 23 czerwiec 2016
K
O
Deportivo Quito
2 - 2
Clan Juvenil
K
O
Liga de Loja
1 - 0
Olmedo
środa, 22 czerwiec 2016
K
O
CSD Macara
1 - 0
Colon
K
O
LDU Portoviejo
2 - 0
Tecnico Universitario
K
O
Gualaceo SC
1 - 0
Imbabura S.C.
K
O
Espoli
1 - 1
Manta
niedziela, 19 czerwiec 2016
K
O
Olmedo
1 - 1
Gualaceo SC
sobota, 18 czerwiec 2016
K
O
Manta
1 - 4
CSD Macara
K
O
Colon
0 - 0
Clan Juvenil
K
O
Deportivo Quito
3 - 1
LDU Portoviejo
K
O
Imbabura S.C.
4 - 0
Espoli
K
O
Tecnico Universitario
2 - 0
Liga de Loja
środa, 15 czerwiec 2016
K
O
LDU Portoviejo
2 - 0
Gualaceo SC
niedziela, 12 czerwiec 2016
K
O
CSD Macara
3 - 0
Imbabura S.C.
K
O
Liga de Loja
2 - 0
Deportivo Quito
sobota, 11 czerwiec 2016
K
O
Clan Juvenil
2 - 1
Manta
K
O
Espoli
0 - 2
Olmedo
K
O
Gualaceo SC
3 - 1
Tecnico Universitario
K
O
LDU Portoviejo
0 - 2
Colon
środa, 8 czerwiec 2016
K
O
LDU Portoviejo
0 - 0
Espoli
niedziela, 5 czerwiec 2016
K
O
Manta
2 - 0
Colon
K
O
Olmedo
1 - 2
CSD Macara
K
O
Tecnico Universitario
3 - 1
Espoli
sobota, 4 czerwiec 2016
K
O
Deportivo Quito
2 - 0
Gualaceo SC
K
O
Imbabura S.C.
0 - 1
Clan Juvenil
K
O
LDU Portoviejo
2 - 0
Liga de Loja
środa, 1 czerwiec 2016
K
O
Colon
0 - 2
Manta
niedziela, 29 maj 2016
K
O
CSD Macara
1 - 2
Deportivo Quito
K
O
Espoli
0 - 1
LDU Portoviejo
K
O
Gualaceo SC
1 - 2
Liga de Loja
sobota, 28 maj 2016
K
O
Manta
2 - 2
Olmedo
K
O
Colon
0 - 0
Imbabura S.C.
piątek, 27 maj 2016
K
O
Clan Juvenil
3 - 2
Tecnico Universitario
czwartek, 26 maj 2016
K
O
Liga de Loja
4 - 0
LDU Portoviejo
niedziela, 22 maj 2016
K
O
Olmedo
1 - 1
Clan Juvenil
K
O
Tecnico Universitario
3 - 2
Colon
sobota, 21 maj 2016
K
O
Liga de Loja
0 - 7
CSD Macara
K
O
Deportivo Quito
0 - 1
Espoli
K
O
Imbabura S.C.
0 - 1
Manta
niedziela, 15 maj 2016
K
O
Espoli
3 - 0
Deportivo Quito
K
O
Gualaceo SC
1 - 0
LDU Portoviejo
sobota, 14 maj 2016
K
O
Manta
3 - 2
Imbabura S.C.
K
O
CSD Macara
0 - 0
Liga de Loja
K
O
Clan Juvenil
1 - 1
Olmedo
K
O
Colon
2 - 0
Tecnico Universitario
sobota, 7 maj 2016
K
O
Liga de Loja
1 - 1
Gualaceo SC
K
O
Deportivo Quito
1 - 1
CSD Macara
K
O
Olmedo
3 - 1
Manta
K
O
Tecnico Universitario
2 - 0
Clan Juvenil
niedziela, 1 maj 2016
K
O
CSD Macara
1 - 1
Olmedo
K
O
Espoli
0 - 1
Tecnico Universitario
K
O
Gualaceo SC
0 - 0
Deportivo Quito
sobota, 30 kwiecień 2016
K
O
Clan Juvenil
1 - 1
Imbabura S.C.
sobota, 16 kwiecień 2016
K
O
Manta
0 - 1
Clan Juvenil
K
O
Imbabura S.C.
1 - 2
CSD Macara
K
O
Tecnico Universitario
1 - 3
Gualaceo SC
czwartek, 14 kwiecień 2016
K
O
Clan Juvenil
2 - 0
Deportivo Quito
niedziela, 10 kwiecień 2016
K
O
Liga de Loja
2 - 2
Tecnico Universitario
K
O
CSD Macara
1 - 0
Manta
K
O
Clan Juvenil
0 - 0
Colon
K
O
Espoli
3 - 2
Imbabura S.C.
K
O
Gualaceo SC
2 - 1
Olmedo
K
O
LDU Portoviejo
0 - 4
Deportivo Quito
czwartek, 7 kwiecień 2016
K
O
Colon
1 - 0
CSD Macara
środa, 6 kwiecień 2016
K
O
Manta
2 - 0
Espoli
K
O
Imbabura S.C.
3 - 1
Gualaceo SC
K
O
Olmedo
1 - 2
Liga de Loja
K
O
Tecnico Universitario
1 - 0
LDU Portoviejo
niedziela, 3 kwiecień 2016
K
O
LDU Portoviejo
1 - 0
Olmedo
K
O
Espoli
3 - 0
Colon
sobota, 2 kwiecień 2016
K
O
Liga de Loja
1 - 1
Imbabura S.C.
K
O
Deportivo Quito
2 - 1
Tecnico Universitario
K
O
CSD Macara
2 - 0
Clan Juvenil
K
O
Gualaceo SC
0 - 1
Manta
niedziela, 27 marzec 2016
K
O
CSD Macara
1 - 0
Tecnico Universitario
K
O
Olmedo
1 - 1
Deportivo Quito
sobota, 26 marzec 2016
K
O
Manta
3 - 1
Liga de Loja
K
O
Clan Juvenil
0 - 0
Espoli
K
O
Colon
2 - 0
Gualaceo SC
K
O
Imbabura S.C.
0 - 0
LDU Portoviejo
niedziela, 20 marzec 2016
K
O
LDU Portoviejo
2 - 1
Manta
K
O
Gualaceo SC
0 - 2
Clan Juvenil
sobota, 19 marzec 2016
K
O
Espoli
1 - 3
CSD Macara
K
O
Liga de Loja
0 - 0
Colon
K
O
Deportivo Quito
1 - 2
Imbabura S.C.
K
O
Tecnico Universitario
2 - 0
Olmedo
niedziela, 13 marzec 2016
K
O
Espoli
1 - 1
Liga de Loja
sobota, 12 marzec 2016
K
O
Manta
1 - 0
Tecnico Universitario
K
O
CSD Macara
2 - 0
Gualaceo SC
K
O
Clan Juvenil
2 - 0
LDU Portoviejo
K
O
Colon
1 - 1
Deportivo Quito
K
O
Imbabura S.C.
2 - 1
Olmedo
niedziela, 6 marzec 2016
K
O
Olmedo
1 - 1
Colon
K
O
LDU Portoviejo
0 - 1
CSD Macara
K
O
Gualaceo SC
1 - 0
Espoli
sobota, 5 marzec 2016
K
O
Liga de Loja
3 - 2
Clan Juvenil
K
O
Deportivo Quito
1 - 0
Manta
K
O
Tecnico Universitario
2 - 1
Imbabura S.C.