Score piłka nożna : Ekwador

Serie A:: clausura wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

09:59 (GMT+2)

17 październik 2017

Tabela ligowa

Ekwador – Serie A:: clausura

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Delfin13751177+1026
2Emelec128132213+925
3Deportivo Cuenca136432015+522
4Independiente del Valle136432319+422
5El Nacional136252515+1020
6CSD Macara145542114+720
7LDU de Quito135531914+520
8Barcelona SC1126398+112
9Guayaquil City132651018–812
10Fuerza Amarilla SC133281123–1211
11Clan Juvenil133281935–1611
12Universidad Catolica132291328–158

Przyszłe mecze

Ekwador – Serie A:: clausura

środa, 18 październik 2017
18:30
Independiente del Valle
v
Delfin
czwartek, 19 październik 2017
1:00
Guayaquil City
v
Universidad Catolica
2:15
LDU de Quito
v
Fuerza Amarilla SC
2:30
Barcelona SC
v
El Nacional
3:15
Deportivo Cuenca
v
Clan Juvenil
niedziela, 22 październik 2017
18:30
Independiente del Valle
v
Fuerza Amarilla SC
18:30
LDU de Quito
v
Delfin
19:00
El Nacional
v
Barcelona SC
23:00
Emelec
v
Universidad Catolica
23:00
Guayaquil City
v
Clan Juvenil
23:15
Deportivo Cuenca
v
CSD Macara

Rezultaty

Ekwador – Serie A:: clausura

niedziela, 15 październik 2017
K
O
CSD Macara
1 - 1
LDU de Quito
K
O
Clan Juvenil
1 - 2
Emelec
sobota, 14 październik 2017
K
O
Barcelona SC
1 - 1
Independiente del Valle
K
O
Universidad Catolica
2 - 2
Deportivo Cuenca
K
O
Delfin
2 - 1
El Nacional
K
O
Fuerza Amarilla SC
0 - 3
Guayaquil City