Score piłka nożna : Ekwador

Serie A:: clausura wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

23:19 (GMT+2)

24 maj 2018

Tabela ligowa

Ekwador – Serie A:: clausura

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Emelec2214353920+1945
2El Nacional2212554626+2041
3CSD Macara2210752817+1137
4Delfin2291033020+1037
5LDU de Quito2210574132+935
6Independiente del Valle229764130+1134
7Barcelona SC228862620+632
8Deportivo Cuenca229582726+132
9Guayaquil City2247111531–1619
10Universidad Catolica2252152341–1817
11Clan Juvenil2245133156–2517
12Fuerza Amarilla SC2252151745–2812

Rezultaty

Ekwador – Serie A:: clausura

niedziela, 10 grudzień 2017
K
O
Guayaquil City
0 - 1
Deportivo Cuenca
sobota, 9 grudzień 2017
K
O
LDU de Quito
6 - 3
Clan Juvenil
K
O
Barcelona SC
0 - 1
CSD Macara
K
O
Delfin
3 - 0
Fuerza Amarilla SC
K
O
El Nacional
3 - 1
Emelec
K
O
Independiente del Valle
2 - 0
Universidad Catolica
niedziela, 3 grudzień 2017
K
O
CSD Macara
0 - 0
Independiente del Valle
K
O
Fuerza Amarilla SC
0 - 2
Barcelona SC
sobota, 2 grudzień 2017
K
O
Clan Juvenil
2 - 2
El Nacional
K
O
Deportivo Cuenca
1 - 3
LDU de Quito
K
O
Emelec
2 - 0
Guayaquil City
K
O
Universidad Catolica
2 - 0
Delfin
niedziela, 26 listopad 2017
K
O
LDU de Quito
2 - 4
Emelec
K
O
Delfin
1 - 1
CSD Macara
K
O
El Nacional
3 - 1
Universidad Catolica
K
O
Barcelona SC
3 - 0
Deportivo Cuenca
sobota, 25 listopad 2017
K
O
Fuerza Amarilla SC
3 - 2
Clan Juvenil
K
O
Independiente del Valle
4 - 1
Guayaquil City
niedziela, 19 listopad 2017
K
O
CSD Macara
1 - 0
Fuerza Amarilla SC
K
O
Universidad Catolica
1 - 2
Barcelona SC
K
O
Guayaquil City
1 - 0
LDU de Quito
K
O
Emelec
2 - 1
Independiente del Valle
sobota, 18 listopad 2017
K
O
Deportivo Cuenca
1 - 2
El Nacional
K
O
Clan Juvenil
3 - 3
Delfin
czwartek, 16 listopad 2017
K
O
Emelec
3 - 0
Barcelona SC
niedziela, 12 listopad 2017
K
O
Independiente del Valle
1 - 3
LDU de Quito
K
O
Delfin
0 - 0
Deportivo Cuenca
sobota, 11 listopad 2017
K
O
CSD Macara
2 - 1
Universidad Catolica
K
O
El Nacional
1 - 0
Guayaquil City
K
O
Fuerza Amarilla SC
0 - 3
Emelec
K
O
Barcelona SC
2 - 1
Clan Juvenil
czwartek, 9 listopad 2017
K
O
Barcelona SC
0 - 0
Emelec
niedziela, 5 listopad 2017
K
O
Guayaquil City
1 - 2
Barcelona SC
K
O
LDU de Quito
0 - 3
El Nacional
sobota, 4 listopad 2017
K
O
Deportivo Cuenca
1 - 0
Independiente del Valle
K
O
Emelec
0 - 0
Delfin
K
O
Universidad Catolica
2 - 0
Fuerza Amarilla SC
piątek, 3 listopad 2017
K
O
Clan Juvenil
1 - 0
CSD Macara
niedziela, 29 październik 2017
K
O
CSD Macara
1 - 0
Emelec
K
O
Delfin
2 - 0
Guayaquil City
K
O
Universidad Catolica
2 - 0
Clan Juvenil
sobota, 28 październik 2017
K
O
Fuerza Amarilla SC
2 - 0
Deportivo Cuenca
K
O
Independiente del Valle
2 - 2
El Nacional
K
O
Barcelona SC
2 - 0
LDU de Quito
niedziela, 22 październik 2017
K
O
Independiente del Valle
6 - 0
Fuerza Amarilla SC
K
O
LDU de Quito
5 - 2
Delfin
K
O
El Nacional
3 - 3
Barcelona SC
K
O
Deportivo Cuenca
0 - 1
CSD Macara
K
O
Emelec
2 - 0
Universidad Catolica
K
O
Guayaquil City
0 - 0
Clan Juvenil
czwartek, 19 październik 2017
K
O
Guayaquil City
2 - 1
Universidad Catolica
K
O
LDU de Quito
3 - 1
Fuerza Amarilla SC
K
O
Barcelona SC
1 - 2
El Nacional
K
O
Deportivo Cuenca
3 - 0
Clan Juvenil
środa, 18 październik 2017
K
O
Independiente del Valle
2 - 2
Delfin
niedziela, 15 październik 2017
K
O
CSD Macara
1 - 1
LDU de Quito
K
O
Clan Juvenil
1 - 2
Emelec
sobota, 14 październik 2017
K
O
Barcelona SC
1 - 1
Independiente del Valle
K
O
Universidad Catolica
2 - 2
Deportivo Cuenca
K
O
Delfin
2 - 1
El Nacional
K
O
Fuerza Amarilla SC
0 - 3
Guayaquil City
sobota, 7 październik 2017
K
O
Fuerza Amarilla SC
1 - 1
LDU de Quito
K
O
El Nacional
1 - 0
CSD Macara
sobota, 30 wrzesień 2017
K
O
CSD Macara
0 - 1
Guayaquil City
K
O
Universidad Catolica
2 - 3
LDU de Quito
K
O
Emelec
1 - 0
Deportivo Cuenca
piątek, 29 wrzesień 2017
K
O
Clan Juvenil
2 - 4
Independiente del Valle
K
O
Delfin
1 - 1
Barcelona SC
K
O
Fuerza Amarilla SC
1 - 0
El Nacional
wtorek, 26 wrzesień 2017
K
O
Barcelona SC
1 - 1
Delfin
poniedziałek, 25 wrzesień 2017
K
O
LDU de Quito
3 - 0
Universidad Catolica
niedziela, 24 wrzesień 2017
K
O
Guayaquil City
0 - 3
CSD Macara
K
O
Deportivo Cuenca
0 - 2
Emelec
K
O
El Nacional
6 - 0
Fuerza Amarilla SC
sobota, 23 wrzesień 2017
K
O
Independiente del Valle
2 - 1
Clan Juvenil
niedziela, 17 wrzesień 2017
K
O
CSD Macara
3 - 2
El Nacional
K
O
Delfin
2 - 0
Independiente del Valle
K
O
Clan Juvenil
2 - 2
Deportivo Cuenca
sobota, 16 wrzesień 2017
K
O
Universidad Catolica
0 - 0
Guayaquil City
niedziela, 10 wrzesień 2017
K
O
Guayaquil City
0 - 2
Fuerza Amarilla SC
K
O
LDU de Quito
2 - 0
CSD Macara
K
O
Deportivo Cuenca
3 - 1
Universidad Catolica
K
O
El Nacional
1 - 0
Delfin
K
O
Emelec
5 - 1
Clan Juvenil
sobota, 9 wrzesień 2017
K
O
Independiente del Valle
2 - 2
Barcelona SC
niedziela, 3 wrzesień 2017
K
O
Delfin
1 - 0
LDU de Quito
sobota, 2 wrzesień 2017
K
O
CSD Macara
1 - 1
Deportivo Cuenca
K
O
Universidad Catolica
3 - 1
Emelec
K
O
Fuerza Amarilla SC
1 - 2
Independiente del Valle
piątek, 1 wrzesień 2017
K
O
Clan Juvenil
4 - 1
Guayaquil City
sobota, 26 sierpień 2017
K
O
El Nacional
1 - 1
Independiente del Valle
K
O
LDU de Quito
0 - 0
Barcelona SC
K
O
Deportivo Cuenca
2 - 1
Fuerza Amarilla SC
K
O
Emelec
2 - 1
CSD Macara
K
O
Guayaquil City
0 - 0
Delfin
piątek, 25 sierpień 2017
K
O
Clan Juvenil
6 - 3
Universidad Catolica
poniedziałek, 21 sierpień 2017
K
O
Barcelona SC
0 - 0
Guayaquil City
niedziela, 20 sierpień 2017
K
O
Delfin
2 - 1
Emelec
K
O
El Nacional
4 - 2
LDU de Quito
K
O
Fuerza Amarilla SC
2 - 0
Universidad Catolica
sobota, 19 sierpień 2017
K
O
CSD Macara
7 - 1
Clan Juvenil
K
O
Independiente del Valle
2 - 3
Deportivo Cuenca
wtorek, 15 sierpień 2017
K
O
Emelec
2 - 0
Fuerza Amarilla SC
niedziela, 13 sierpień 2017
K
O
LDU de Quito
3 - 1
Independiente del Valle
K
O
Clan Juvenil
0 - 2
Barcelona SC
K
O
Deportivo Cuenca
1 - 1
Delfin
sobota, 12 sierpień 2017
K
O
Universidad Catolica
0 - 1
CSD Macara
K
O
Guayaquil City
2 - 2
El Nacional
niedziela, 6 sierpień 2017
K
O
LDU de Quito
1 - 1
Guayaquil City
K
O
El Nacional
0 - 1
Deportivo Cuenca
K
O
Fuerza Amarilla SC
2 - 2
CSD Macara
sobota, 5 sierpień 2017
K
O
Barcelona SC
0 - 1
Universidad Catolica
K
O
Independiente del Valle
2 - 1
Emelec
K
O
Delfin
3 - 0
Clan Juvenil
niedziela, 30 lipiec 2017
K
O
Deportivo Cuenca
1 - 0
Barcelona SC
K
O
Universidad Catolica
1 - 2
El Nacional
K
O
CSD Macara
0 - 0
Delfin
K
O
Emelec
2 - 1
LDU de Quito
sobota, 29 lipiec 2017
K
O
Clan Juvenil
1 - 0
Fuerza Amarilla SC
K
O
Guayaquil City
1 - 2
Independiente del Valle
sobota, 22 lipiec 2017
K
O
El Nacional
4 - 0
Clan Juvenil
K
O
Independiente del Valle
1 - 1
CSD Macara
K
O
LDU de Quito
2 - 1
Deportivo Cuenca
K
O
Barcelona SC
2 - 0
Fuerza Amarilla SC
K
O
Guayaquil City
1 - 1
Emelec
piątek, 21 lipiec 2017
K
O
Delfin
2 - 0
Universidad Catolica
niedziela, 16 lipiec 2017
K
O
CSD Macara
1 - 0
Barcelona SC
K
O
Clan Juvenil
0 - 0
LDU de Quito
K
O
Fuerza Amarilla SC
1 - 2
Delfin
K
O
Emelec
2 - 1
El Nacional
sobota, 15 lipiec 2017
K
O
Deportivo Cuenca
3 - 0
Guayaquil City
K
O
Universidad Catolica
0 - 3
Independiente del Valle