Score piłka nożna : Ekwador

Serie A:: clausura wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

03:55 (GMT+1)

24 styczeń 2017

Tabela ligowa

Ekwador – Serie A:: clausura

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Barcelona SC2216424216+2652
2Emelec2214354425+1945
3Universidad Catolica228772933–431
4Independiente del Valle2293102726+130
5LDU de Quito228682130–930
6El Nacional227873130+129
7Mushuc Runa2284103036–628
8Delfin2274112832–425
9Deportivo Cuenca2275103035–525
10Fuerza Amarilla SC226792734–725
11Aucas225982627–124
12River Plate2262142031–1120

Rezultaty

Ekwador – Serie A:: clausura

sobota, 10 grudzień 2016
K
O
Barcelona SC
3 - 3
Aucas
K
O
Delfin
4 - 3
Emelec
K
O
Deportivo Cuenca
1 - 1
El Nacional
K
O
Independiente del Valle
3 - 2
River Plate
K
O
LDU de Quito
1 - 2
Mushuc Runa
K
O
Universidad Catolica
2 - 2
Fuerza Amarilla SC
niedziela, 4 grudzień 2016
K
O
Aucas
1 - 0
Deportivo Cuenca
K
O
El Nacional
5 - 0
LDU de Quito
K
O
Emelec
1 - 1
Universidad Catolica
K
O
Fuerza Amarilla SC
1 - 2
Independiente del Valle
K
O
Mushuc Runa
2 - 4
Barcelona SC
K
O
River Plate
0 - 1
Delfin
niedziela, 27 listopad 2016
K
O
Deportivo Cuenca
3 - 1
Mushuc Runa
K
O
Aucas
0 - 0
El Nacional
K
O
Universidad Catolica
3 - 1
Independiente del Valle
K
O
Barcelona SC
1 - 2
Emelec
sobota, 26 listopad 2016
K
O
Delfin
0 - 1
Fuerza Amarilla SC
K
O
LDU de Quito
1 - 0
River Plate
czwartek, 24 listopad 2016
K
O
Barcelona SC
1 - 0
Independiente del Valle
K
O
Deportivo Cuenca
2 - 2
Emelec
niedziela, 20 listopad 2016
K
O
El Nacional
1 - 2
Universidad Catolica
K
O
Mushuc Runa
2 - 0
Aucas
K
O
Fuerza Amarilla SC
1 - 1
Barcelona SC
sobota, 19 listopad 2016
K
O
River Plate
2 - 1
Deportivo Cuenca
K
O
Emelec
3 - 0
LDU de Quito
K
O
Independiente del Valle
2 - 1
Delfin
czwartek, 17 listopad 2016
K
O
El Nacional
0 - 1
Barcelona SC
niedziela, 13 listopad 2016
K
O
Aucas
3 - 1
River Plate
K
O
Delfin
3 - 1
Universidad Catolica
sobota, 12 listopad 2016
K
O
El Nacional
2 - 1
Mushuc Runa
K
O
LDU de Quito
1 - 1
Fuerza Amarilla SC
sobota, 5 listopad 2016
K
O
Delfin
2 - 1
Mushuc Runa
piątek, 4 listopad 2016
K
O
Universidad Catolica
1 - 1
Barcelona SC
K
O
Fuerza Amarilla SC
3 - 0
Deportivo Cuenca
K
O
River Plate
1 - 2
El Nacional
K
O
Emelec
2 - 1
Aucas
K
O
Independiente del Valle
1 - 1
LDU de Quito
niedziela, 30 październik 2016
K
O
El Nacional
1 - 2
Emelec
K
O
Deportivo Cuenca
0 - 1
Independiente del Valle
K
O
Mushuc Runa
0 - 2
River Plate
K
O
Barcelona SC
3 - 0
Delfin
sobota, 29 październik 2016
K
O
Aucas
5 - 0
Fuerza Amarilla SC
K
O
LDU de Quito
2 - 2
Universidad Catolica
środa, 26 październik 2016
K
O
Emelec
0 - 1
Barcelona SC
K
O
Mushuc Runa
1 - 3
Independiente del Valle
niedziela, 23 październik 2016
K
O
Barcelona SC
1 - 0
River Plate
K
O
Independiente del Valle
1 - 1
Aucas
K
O
Delfin
0 - 1
LDU de Quito
K
O
Universidad Catolica
3 - 2
Deportivo Cuenca
K
O
Fuerza Amarilla SC
2 - 0
El Nacional
sobota, 22 październik 2016
K
O
Emelec
3 - 2
Mushuc Runa
czwartek, 20 październik 2016
K
O
Aucas
2 - 0
Universidad Catolica
K
O
LDU de Quito
1 - 1
Barcelona SC
K
O
River Plate
0 - 2
Emelec
K
O
El Nacional
2 - 1
Independiente del Valle
K
O
Deportivo Cuenca
3 - 1
Delfin
środa, 19 październik 2016
K
O
Mushuc Runa
1 - 1
Fuerza Amarilla SC
niedziela, 16 październik 2016
K
O
Independiente del Valle
0 - 3
Emelec
K
O
LDU de Quito
2 - 0
Aucas
sobota, 15 październik 2016
K
O
Universidad Catolica
6 - 1
Mushuc Runa
K
O
Delfin
5 - 0
El Nacional
K
O
Fuerza Amarilla SC
2 - 1
River Plate
K
O
Barcelona SC
5 - 0
Deportivo Cuenca
niedziela, 9 październik 2016
K
O
Aucas
1 - 1
Delfin
K
O
Emelec
3 - 1
Fuerza Amarilla SC
sobota, 8 październik 2016
K
O
Deportivo Cuenca
0 - 0
LDU de Quito
K
O
River Plate
3 - 0
Universidad Catolica
sobota, 1 październik 2016
K
O
Independiente del Valle
1 - 0
Mushuc Runa
K
O
Universidad Catolica
2 - 1
River Plate
K
O
LDU de Quito
1 - 2
Deportivo Cuenca
K
O
Barcelona SC
1 - 0
El Nacional
piątek, 30 wrzesień 2016
K
O
Fuerza Amarilla SC
0 - 2
Emelec
K
O
Delfin
1 - 1
Aucas
niedziela, 25 wrzesień 2016
K
O
El Nacional
5 - 2
Delfin
K
O
Deportivo Cuenca
0 - 1
Barcelona SC
K
O
Aucas
1 - 0
LDU de Quito
K
O
Mushuc Runa
1 - 1
Universidad Catolica
K
O
Emelec
2 - 1
Independiente del Valle
K
O
River Plate
2 - 1
Fuerza Amarilla SC
czwartek, 22 wrzesień 2016
K
O
Independiente del Valle
0 - 1
El Nacional
K
O
Universidad Catolica
1 - 1
Aucas
K
O
Barcelona SC
2 - 0
LDU de Quito
środa, 21 wrzesień 2016
K
O
Fuerza Amarilla SC
1 - 2
Mushuc Runa
K
O
Delfin
2 - 2
Deportivo Cuenca
K
O
Emelec
5 - 0
River Plate
niedziela, 18 wrzesień 2016
K
O
LDU de Quito
2 - 1
Delfin
K
O
Aucas
0 - 2
Independiente del Valle
K
O
El Nacional
0 - 0
Fuerza Amarilla SC
K
O
Mushuc Runa
3 - 0
Emelec
sobota, 17 wrzesień 2016
K
O
River Plate
0 - 1
Barcelona SC
K
O
Deportivo Cuenca
0 - 1
Universidad Catolica
czwartek, 15 wrzesień 2016
K
O
LDU de Quito
2 - 1
Independiente del Valle
niedziela, 11 wrzesień 2016
K
O
Independiente del Valle
0 - 1
Deportivo Cuenca
K
O
Delfin
0 - 1
Barcelona SC
sobota, 10 wrzesień 2016
K
O
Emelec
2 - 2
El Nacional
K
O
Universidad Catolica
0 - 1
LDU de Quito
K
O
Fuerza Amarilla SC
1 - 1
Aucas
K
O
River Plate
0 - 0
Mushuc Runa
niedziela, 4 wrzesień 2016
K
O
El Nacional
2 - 1
River Plate
K
O
Mushuc Runa
1 - 0
Delfin
K
O
Aucas
1 - 3
Emelec
K
O
Barcelona SC
3 - 1
Universidad Catolica
sobota, 3 wrzesień 2016
K
O
Deportivo Cuenca
3 - 2
Fuerza Amarilla SC
sobota, 27 sierpień 2016
K
O
Independiente del Valle
2 - 0
Barcelona SC
K
O
Emelec
2 - 1
Deportivo Cuenca
K
O
Mushuc Runa
1 - 1
El Nacional
K
O
River Plate
1 - 0
Aucas
piątek, 26 sierpień 2016
K
O
Universidad Catolica
1 - 0
Delfin
K
O
Fuerza Amarilla SC
2 - 0
LDU de Quito
niedziela, 21 sierpień 2016
K
O
LDU de Quito
2 - 1
Emelec
K
O
Aucas
0 - 1
Mushuc Runa
K
O
Universidad Catolica
0 - 0
El Nacional
K
O
Barcelona SC
5 - 1
Fuerza Amarilla SC
sobota, 20 sierpień 2016
K
O
Deportivo Cuenca
3 - 0
River Plate
K
O
Delfin
1 - 0
Independiente del Valle
niedziela, 14 sierpień 2016
K
O
El Nacional
2 - 2
Aucas
K
O
Independiente del Valle
5 - 0
Universidad Catolica
K
O
Fuerza Amarilla SC
2 - 3
Delfin
sobota, 13 sierpień 2016
K
O
Mushuc Runa
3 - 2
Deportivo Cuenca
K
O
River Plate
0 - 1
LDU de Quito
niedziela, 7 sierpień 2016
K
O
Independiente del Valle
0 - 0
Fuerza Amarilla SC
K
O
LDU de Quito
2 - 2
El Nacional
sobota, 6 sierpień 2016
K
O
Universidad Catolica
1 - 0
Emelec
K
O
Barcelona SC
3 - 1
Mushuc Runa
K
O
Deportivo Cuenca
1 - 1
Aucas
K
O
Delfin
0 - 0
River Plate
poniedziałek, 1 sierpień 2016
K
O
Emelec
1 - 0
Delfin
niedziela, 31 lipiec 2016
K
O
El Nacional
2 - 3
Deportivo Cuenca
K
O
Aucas
1 - 2
Barcelona SC
K
O
Mushuc Runa
3 - 0
LDU de Quito
K
O
River Plate
3 - 0
Independiente del Valle
K
O
Fuerza Amarilla SC
2 - 0
Universidad Catolica