Score piłka nożna : Ekwador

Serie A:: clausura wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

05:58 (GMT+2)

20 sierpień 2017

Tabela ligowa

Ekwador – Serie A:: clausura

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Deportivo Cuenca6411105+513
2CSD Macara6330124+812
3Delfin532082+611
4Emelec531185+310
5Independiente del Valle6312119+210
6LDU de Quito522175+28
7El Nacional521296+37
8Barcelona SC520343+16
9Clan Juvenil6114216–144
10Guayaquil City503259–43
11Universidad Catolica510428–63
12Fuerza Amarilla SC501439–61

Przyszłe mecze

Ekwador – Serie A:: clausura

niedziela, 20 sierpień 2017
19:00
Delfin
v
Emelec
19:00
El Nacional
v
LDU de Quito
22:00
Fuerza Amarilla SC
v
Universidad Catolica

Rezultaty

Ekwador – Serie A:: clausura

sobota, 19 sierpień 2017
K
O
CSD Macara
7 - 1
Clan Juvenil
K
O
Independiente del Valle
2 - 3
Deportivo Cuenca