Score piłka nożna : Ekwador

Serie A:: apertura wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

02:22 (GMT+2)

24 maj 2018

Tabela ligowa

Ekwador – Serie A:: apertura

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1LDU de Quito1410132212+1031
2Barcelona SC149232311+1229
3Universidad Catolica138232413+1126
4Emelec148152116+525
5Delfin147162220+222
6Independiente del Valle146261715+220
7Aucas134631610+618
8El Nacional145361822–418
9CSD Macara143471523–813
10Guayaquil City142571119–811
11Tecnico Universitario141671225–139
12Deportivo Cuenca141581126–158

Przyszłe mecze

Ekwador – Serie A:: apertura

sobota, 26 maj 2018
2:15
Tecnico Universitario
v
Independiente del Valle
23:00
Universidad Catolica
v
El Nacional
niedziela, 27 maj 2018
19:00
Deportivo Cuenca
v
Aucas
23:00
Guayaquil City
v
CSD Macara
poniedziałek, 28 maj 2018
2:30
Emelec
v
Barcelona SC
wtorek, 29 maj 2018
2:15
LDU de Quito
v
Delfin

Rezultaty

Ekwador – Serie A:: apertura

niedziela, 20 maj 2018
K
O
Delfin
3 - 1
Tecnico Universitario
K
O
El Nacional
2 - 1
LDU de Quito
sobota, 19 maj 2018
K
O
Barcelona SC
0 - 2
Guayaquil City
K
O
CSD Macara
1 - 1
Deportivo Cuenca
K
O
Independiente del Valle
0 - 2
Emelec