Score piłka nożna : Ekwador

Serie A:: apertura wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

03:30 (GMT+1)

23 luty 2017

Tabela ligowa

Ekwador – Serie A:: apertura

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Delfin321030+37
2Universidad Catolica312084+45
3Emelec312042+25
4CSD Macara312031+25
5Fuerza Amarilla SC311131+24
6Independiente del Valle211010+14
7Deportivo Cuenca31112204
8River Plate30300003
9Barcelona SC302123–12
10El Nacional201114–31
11LDU de Quito301204–41
12Clan Juvenil301217–61

Przyszłe mecze

Ekwador – Serie A:: apertura

piątek, 24 luty 2017
20:00
Fuerza Amarilla SC
v
Clan Juvenil
sobota, 25 luty 2017
1:30
LDU de Quito
v
River Plate
18:00
Universidad Catolica
v
Delfin
22:00
CSD Macara
v
Deportivo Cuenca
niedziela, 26 luty 2017
22:00
Barcelona SC
v
El Nacional
23:00
Independiente del Valle
v
Emelec

Rezultaty

Ekwador – Serie A:: apertura

wtorek, 14 luty 2017
K
O
River Plate
0 - 0
Independiente del Valle
niedziela, 12 luty 2017
K
O
Deportivo Cuenca
1 - 0
Fuerza Amarilla SC
K
O
Clan Juvenil
0 - 2
CSD Macara
K
O
Delfin
1 - 0
Barcelona SC
K
O
Emelec
2 - 0
LDU de Quito
sobota, 11 luty 2017
K
O
El Nacional
1 - 1
Universidad Catolica
poniedziałek, 6 luty 2017
K
O
Barcelona SC
1 - 1
CSD Macara
niedziela, 5 luty 2017
K
O
River Plate
0 - 0
Emelec
K
O
LDU de Quito
0 - 2
Delfin
K
O
Independiente del Valle
1 - 0
Deportivo Cuenca
sobota, 4 luty 2017
K
O
Universidad Catolica
5 - 1
Clan Juvenil
K
O
Fuerza Amarilla SC
3 - 0
El Nacional
niedziela, 29 styczeń 2017
K
O
Clan Juvenil
0 - 0
LDU de Quito
K
O
Deportivo Cuenca
1 - 1
Barcelona SC
K
O
CSD Macara
0 - 0
Fuerza Amarilla SC
K
O
Delfin
0 - 0
River Plate
K
O
Emelec
2 - 2
Universidad Catolica