Score piłka nożna : Ekwador

Serie A:: apertura wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

10:47 (GMT+1)

25 marzec 2017

Tabela ligowa

Ekwador – Serie A:: apertura

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Delfin8440113+816
2Independiente del Valle734094+513
3Universidad Catolica7331147+712
4Emelec633083+512
5Deportivo Cuenca724175+210
6Barcelona SC623186+29
7CSD Macara72326609
8Fuerza Amarilla SC713369–36
9LDU de Quito612358–35
10El Nacional7124713–65
11River Plate704319–84
12Clan Juvenil7034615–93

Przyszłe mecze

Ekwador – Serie A:: apertura

sobota, 25 marzec 2017
K
O
Deportivo Cuenca
1 - 1
Delfin

Rezultaty

Ekwador – Serie A:: apertura

sobota, 18 marzec 2017
K
O
Universidad Catolica
1 - 3
Independiente del Valle
K
O
Clan Juvenil
3 - 4
El Nacional