Score piłka nożna : Czechy

Juniorska liga CFL tabele ligowe i klasyfikacja na żywo


 

23:41 (GMT+2)

24 maj 2018

Tabela ligowa – Mecze u siebie

Czechy – Juniorska liga CFL

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Teplice U21119113215+1728
2Pribram U21118213616+2026
3Sparta Praha U2111812318+2325
4Viktoria Plzen U21116323017+1321
5Slovan Liberec U21116233215+1720
6Hradec Kralove U21116232716+1120
7Mlada Boleslav U21116142614+1219
8Slavia Praha U21115242928+117
9Dukla Praha U21114252125–414
10Bohemians 1905 U21113351526–1112
11Ceske Budejovice U21113351728–1112
12Jablonec U21113261926–711