Score piłka nożna : Czechy

Juniorska liga CFL tabele ligowe i klasyfikacja na żywo


 

03:25 (GMT+2)

23 październik 2018

Tabela ligowa – Mecze u siebie

Czechy – Juniorska liga CFL

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Teplice U217421114+714
2Hradec Kralove U2174122211+1113
3Sparta Praha U215410104+613
4Mlada Boleslav U2174031211+112
5Viktoria Plzen U2163211512+311
6Slovan Liberec U215302179+89
7Bohemians 1905 U2173041217–59
8Jablonec U2172141121–107
9Pribram U2151221215–35
10Ceske Budejovice U21511359–44
11Slavia Praha U2161141318–54
12Dukla Praha U215032713–63