Score piłka nożna : Czechy

4. liga:: Dywizja E wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

16:14 (GMT+1)

24 styczeń 2017

Tabela ligowa

Czechy – 4. liga:: Dywizja E

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Valasske Mezirici1611412713+1437
2Dolni Benesov1610243012+1832
3MFK Havirov159242520+529
4Jiskra Rymarov167543418+1626
5Lokomotiva Petrovice167452522+325
6Hranice167452729–225
7Kozlovice157262420+423
8Nove Sady Olomouc167272726+123
9Jesenik166282733–620
10Frydlant155371724–718
11Pusta Polom165381720–318
12FC Viktorie Prerov155371318–518
13Novy Jicin165292328–517
14Opava B144371823–515
15Sumperk1642102234–1214
16Velke Karlovice1633101127–1612
17Opava21014403

Przyszłe mecze

Czechy – 4. liga:: Dywizja E

niedziela, 19 marzec 2017
15:00
FC Viktorie Prerov
v
Novy Jicin
15:00
Hranice
v
Sumperk
15:00
Jesenik
v
Opava B
15:00
Jiskra Rymarov
v
Kozlovice
15:00
Lokomotiva Petrovice
v
Frydlant
15:00
Pusta Polom
v
MFK Havirov
15:00
Valasske Mezirici
v
Dolni Benesov
15:00
Velke Karlovice
v
Nove Sady Olomouc
niedziela, 2 kwiecień 2017
15:30
Dolni Benesov
v
Hranice
15:30
Frydlant
v
Valasske Mezirici
15:30
Kozlovice
v
FC Viktorie Prerov
15:30
MFK Havirov
v
Velke Karlovice
15:30
Nove Sady Olomouc
v
Jiskra Rymarov
15:30
Novy Jicin
v
Lokomotiva Petrovice
15:30
Opava B
v
Pusta Polom
15:30
Sumperk
v
Jesenik
niedziela, 9 kwiecień 2017
15:30
FC Viktorie Prerov
v
Jiskra Rymarov
15:30
Hranice
v
Frydlant
15:30
Jesenik
v
Dolni Benesov
15:30
Lokomotiva Petrovice
v
Kozlovice
15:30
MFK Havirov
v
Nove Sady Olomouc
15:30
Pusta Polom
v
Sumperk
15:30
Valasske Mezirici
v
Novy Jicin
15:30
Velke Karlovice
v
Opava B
niedziela, 16 kwiecień 2017
16:00
Dolni Benesov
v
Pusta Polom
16:00
Frydlant
v
Jesenik
16:00
Jiskra Rymarov
v
Lokomotiva Petrovice
16:00
Kozlovice
v
Valasske Mezirici
16:00
Nove Sady Olomouc
v
FC Viktorie Prerov
16:00
Novy Jicin
v
Hranice
16:00
Opava B
v
MFK Havirov
16:00
Sumperk
v
Velke Karlovice
niedziela, 23 kwiecień 2017
16:00
Hranice
v
Kozlovice
16:00
Jesenik
v
Novy Jicin
16:00
Lokomotiva Petrovice
v
FC Viktorie Prerov
16:00
MFK Havirov
v
Sumperk
16:00
Opava B
v
Nove Sady Olomouc
16:00
Pusta Polom
v
Frydlant
16:00
Valasske Mezirici
v
Jiskra Rymarov
16:00
Velke Karlovice
v
Dolni Benesov
niedziela, 30 kwiecień 2017
16:00
Dolni Benesov
v
MFK Havirov
16:00
FC Viktorie Prerov
v
Valasske Mezirici
16:00
Frydlant
v
Velke Karlovice
16:00
Jiskra Rymarov
v
Hranice
16:00
Kozlovice
v
Jesenik
16:00
Nove Sady Olomouc
v
Lokomotiva Petrovice
16:00
Novy Jicin
v
Pusta Polom
16:00
Sumperk
v
Opava B
niedziela, 7 maj 2017
16:30
Hranice
v
FC Viktorie Prerov
16:30
Jesenik
v
Jiskra Rymarov
16:30
MFK Havirov
v
Frydlant
16:30
Opava B
v
Dolni Benesov
16:30
Pusta Polom
v
Kozlovice
16:30
Sumperk
v
Nove Sady Olomouc
16:30
Valasske Mezirici
v
Lokomotiva Petrovice
16:30
Velke Karlovice
v
Novy Jicin
niedziela, 14 maj 2017
16:30
Dolni Benesov
v
Sumperk
16:30
FC Viktorie Prerov
v
Jesenik
16:30
Frydlant
v
Opava B
16:30
Jiskra Rymarov
v
Pusta Polom
16:30
Kozlovice
v
Velke Karlovice
16:30
Lokomotiva Petrovice
v
Hranice
16:30
Nove Sady Olomouc
v
Valasske Mezirici
16:30
Novy Jicin
v
MFK Havirov
niedziela, 21 maj 2017
17:00
Dolni Benesov
v
Nove Sady Olomouc
17:00
Hranice
v
Valasske Mezirici
17:00
Jesenik
v
Lokomotiva Petrovice
17:00
MFK Havirov
v
Kozlovice
17:00
Opava B
v
Novy Jicin
17:00
Pusta Polom
v
FC Viktorie Prerov
17:00
Sumperk
v
Frydlant
17:00
Velke Karlovice
v
Jiskra Rymarov
niedziela, 28 maj 2017
17:00
FC Viktorie Prerov
v
Velke Karlovice
17:00
Frydlant
v
Dolni Benesov
17:00
Jiskra Rymarov
v
MFK Havirov
17:00
Kozlovice
v
Opava B
17:00
Lokomotiva Petrovice
v
Pusta Polom
17:00
Nove Sady Olomouc
v
Hranice
17:00
Novy Jicin
v
Sumperk
17:00
Valasske Mezirici
v
Jesenik
niedziela, 4 czerwiec 2017
17:00
Dolni Benesov
v
Novy Jicin
17:00
Frydlant
v
Nove Sady Olomouc
17:00
Jesenik
v
Hranice
17:00
MFK Havirov
v
FC Viktorie Prerov
17:00
Opava B
v
Jiskra Rymarov
17:00
Pusta Polom
v
Valasske Mezirici
17:00
Sumperk
v
Kozlovice
17:00
Velke Karlovice
v
Lokomotiva Petrovice
niedziela, 11 czerwiec 2017
17:00
FC Viktorie Prerov
v
Opava B
17:00
Hranice
v
Pusta Polom
17:00
Jiskra Rymarov
v
Sumperk
17:00
Kozlovice
v
Dolni Benesov
17:00
Lokomotiva Petrovice
v
MFK Havirov
17:00
Nove Sady Olomouc
v
Jesenik
17:00
Novy Jicin
v
Frydlant
17:00
Valasske Mezirici
v
Velke Karlovice
niedziela, 18 czerwiec 2017
17:30
Dolni Benesov
v
Jiskra Rymarov
17:30
Frydlant
v
Kozlovice
17:30
MFK Havirov
v
Valasske Mezirici
17:30
Novy Jicin
v
Nove Sady Olomouc
17:30
Opava B
v
Lokomotiva Petrovice
17:30
Pusta Polom
v
Jesenik
17:30
Sumperk
v
FC Viktorie Prerov
17:30
Velke Karlovice
v
Hranice
niedziela, 25 czerwiec 2017
17:30
FC Viktorie Prerov
v
Dolni Benesov
17:30
Hranice
v
MFK Havirov
17:30
Jesenik
v
Velke Karlovice
17:30
Jiskra Rymarov
v
Frydlant
17:30
Lokomotiva Petrovice
v
Sumperk
17:30
Nove Sady Olomouc
v
Pusta Polom
17:30
Novy Jicin
v
Kozlovice
17:30
Valasske Mezirici
v
Opava B

Rezultaty

Czechy – 4. liga:: Dywizja E

niedziela, 13 listopad 2016
K
O
Opava B
5 - 0
Hranice
P
r
Frydlant
v
FC Viktorie Prerov
K
O
Pusta Polom
1 - 0
Velke Karlovice
K
O
Sumperk
1 - 1
Valasske Mezirici
sobota, 12 listopad 2016
K
O
Nove Sady Olomouc
1 - 2
Kozlovice
K
O
Dolni Benesov
3 - 0
Lokomotiva Petrovice
K
O
MFK Havirov
4 - 3
Jesenik
K
O
Novy Jicin
1 - 1
Jiskra Rymarov
niedziela, 6 listopad 2016
K
O
Kozlovice
1 - 2
Frydlant
sobota, 5 listopad 2016
K
O
Nove Sady Olomouc
3 - 1
Novy Jicin
K
O
Valasske Mezirici
2 - 1
MFK Havirov
K
O
FC Viktorie Prerov
0 - 3
Sumperk
K
O
Hranice
0 - 0
Velke Karlovice
K
O
Jesenik
2 - 1
Pusta Polom
K
O
Jiskra Rymarov
0 - 4
Dolni Benesov
K
O
Lokomotiva Petrovice
3 - 1
Opava
niedziela, 30 październik 2016
K
O
Opava
3 - 1
FC Viktorie Prerov
K
O
Frydlant
1 - 2
Novy Jicin
K
O
Pusta Polom
3 - 1
Hranice
K
O
Sumperk
1 - 2
Jiskra Rymarov
sobota, 29 październik 2016
K
O
Dolni Benesov
2 - 0
Kozlovice
K
O
Jesenik
2 - 7
Nove Sady Olomouc
K
O
Velke Karlovice
1 - 3
Valasske Mezirici
K
O
MFK Havirov
4 - 0
Lokomotiva Petrovice
niedziela, 23 październik 2016
K
O
Kozlovice
3 - 1
Sumperk
sobota, 22 październik 2016
K
O
FC Viktorie Prerov
2 - 1
MFK Havirov
K
O
Hranice
3 - 1
Jesenik
K
O
Jiskra Rymarov
2 - 0
Opava B
K
O
Lokomotiva Petrovice
0 - 0
Velke Karlovice
K
O
Nove Sady Olomouc
3 - 1
Frydlant
K
O
Novy Jicin
2 - 1
Dolni Benesov
K
O
Valasske Mezirici
2 - 1
Pusta Polom
niedziela, 16 październik 2016
K
O
Opava B
1 - 1
Kozlovice
K
O
Pusta Polom
1 - 3
Lokomotiva Petrovice
K
O
Sumperk
2 - 1
Novy Jicin
sobota, 15 październik 2016
K
O
Dolni Benesov
4 - 1
Frydlant
K
O
Hranice
0 - 1
Nove Sady Olomouc
K
O
Jesenik
1 - 1
Valasske Mezirici
K
O
MFK Havirov
0 - 6
Jiskra Rymarov
K
O
Velke Karlovice
0 - 2
FC Viktorie Prerov
niedziela, 9 październik 2016
K
O
Frydlant
1 - 0
Sumperk
K
O
Kozlovice
v
MFK Havirov
sobota, 8 październik 2016
K
O
FC Viktorie Prerov
0 - 1
Pusta Polom
K
O
Jiskra Rymarov
3 - 0
Velke Karlovice
K
O
Lokomotiva Petrovice
2 - 0
Jesenik
K
O
Nove Sady Olomouc
1 - 0
Dolni Benesov
K
O
Novy Jicin
3 - 0
Opava B
K
O
Valasske Mezirici
1 - 2
Hranice
niedziela, 2 październik 2016
K
O
Opava B
2 - 1
Frydlant
K
O
Pusta Polom
0 - 0
Jiskra Rymarov
K
O
Sumperk
1 - 4
Dolni Benesov
sobota, 1 październik 2016
K
O
Hranice
1 - 5
Lokomotiva Petrovice
K
O
Jesenik
1 - 0
FC Viktorie Prerov
K
O
MFK Havirov
3 - 1
Novy Jicin
K
O
Valasske Mezirici
2 - 1
Nove Sady Olomouc
K
O
Velke Karlovice
0 - 3
Kozlovice
środa, 28 wrzesień 2016
K
O
FC Viktorie Prerov
0 - 0
Hranice
K
O
Jiskra Rymarov
1 - 2
Jesenik
K
O
Kozlovice
0 - 1
Pusta Polom
K
O
Nove Sady Olomouc
3 - 3
Sumperk
niedziela, 25 wrzesień 2016
K
O
Frydlant
0 - 1
MFK Havirov
sobota, 24 wrzesień 2016
K
O
Dolni Benesov
1 - 0
Opava B
K
O
Lokomotiva Petrovice
1 - 1
Valasske Mezirici
K
O
Novy Jicin
3 - 0
Velke Karlovice
niedziela, 18 wrzesień 2016
K
O
Opava B
4 - 3
Sumperk
K
O
Pusta Polom
3 - 3
Novy Jicin
sobota, 17 wrzesień 2016
K
O
Hranice
4 - 4
Jiskra Rymarov
K
O
Jesenik
2 - 1
Kozlovice
K
O
Lokomotiva Petrovice
0 - 1
Nove Sady Olomouc
K
O
MFK Havirov
1 - 1
Dolni Benesov
K
O
Valasske Mezirici
1 - 0
FC Viktorie Prerov
K
O
Velke Karlovice
0 - 3
Frydlant
środa, 14 wrzesień 2016
K
O
Dolni Benesov
1 - 0
FC Viktorie Prerov
K
O
Frydlant
1 - 4
Jiskra Rymarov
K
O
Kozlovice
2 - 1
Novy Jicin
K
O
MFK Havirov
0 - 2
Hranice
K
O
Opava B
1 - 2
Valasske Mezirici
K
O
Pusta Polom
1 - 2
Nove Sady Olomouc
K
O
Sumperk
0 - 2
Lokomotiva Petrovice
K
O
Velke Karlovice
5 - 1
Jesenik
niedziela, 11 wrzesień 2016
K
O
FC Viktorie Prerov
3 - 1
Lokomotiva Petrovice
K
O
Frydlant
1 - 0
Pusta Polom
K
O
Kozlovice
3 - 1
Hranice
K
O
Sumperk
1 - 2
MFK Havirov
sobota, 10 wrzesień 2016
K
O
Dolni Benesov
3 - 0
Velke Karlovice
K
O
Jiskra Rymarov
1 - 1
Valasske Mezirici
K
O
Nove Sady Olomouc
2 - 2
Opava B
K
O
Novy Jicin
1 - 3
Jesenik
niedziela, 4 wrzesień 2016
K
O
Pusta Polom
1 - 1
Dolni Benesov
sobota, 3 wrzesień 2016
K
O
FC Viktorie Prerov
1 - 0
Nove Sady Olomouc
K
O
Hranice
4 - 2
Novy Jicin
K
O
Jesenik
0 - 1
Frydlant
K
O
Lokomotiva Petrovice
1 - 0
Jiskra Rymarov
K
O
MFK Havirov
1 - 0
Opava B
K
O
Valasske Mezirici
2 - 1
Kozlovice
K
O
Velke Karlovice
1 - 2
Sumperk
niedziela, 28 sierpień 2016
K
O
Frydlant
0 - 0
Hranice
K
O
Kozlovice
2 - 2
Lokomotiva Petrovice
K
O
Opava B
0 - 2
Velke Karlovice
K
O
Sumperk
1 - 0
Pusta Polom
sobota, 27 sierpień 2016
K
O
Dolni Benesov
2 - 1
Jesenik
K
O
Jiskra Rymarov
1 - 1
FC Viktorie Prerov
K
O
Nove Sady Olomouc
0 - 2
MFK Havirov
K
O
Novy Jicin
0 - 2
Valasske Mezirici
niedziela, 21 sierpień 2016
K
O
Pusta Polom
0 - 1
Opava B
sobota, 20 sierpień 2016
K
O
FC Viktorie Prerov
1 - 4
Kozlovice
K
O
Hranice
2 - 1
Dolni Benesov
K
O
Jesenik
6 - 1
Sumperk
K
O
Jiskra Rymarov
6 - 1
Nove Sady Olomouc
K
O
Lokomotiva Petrovice
2 - 1
Novy Jicin
K
O
Valasske Mezirici
4 - 1
Frydlant
K
O
Velke Karlovice
0 - 0
MFK Havirov
niedziela, 14 sierpień 2016
K
O
Frydlant
2 - 2
Lokomotiva Petrovice
K
O
Kozlovice
0 - 3
Jiskra Rymarov
K
O
Opava B
1 - 1
Jesenik
K
O
Sumperk
2 - 3
Hranice
sobota, 13 sierpień 2016
K
O
Dolni Benesov
0 - 1
Valasske Mezirici
K
O
MFK Havirov
3 - 1
Pusta Polom
K
O
Nove Sady Olomouc
1 - 2
Velke Karlovice
K
O
Novy Jicin
0 - 1
FC Viktorie Prerov
niedziela, 7 sierpień 2016
K
O
Kozlovice
1 - 0
Nove Sady Olomouc
sobota, 6 sierpień 2016
K
O
FC Viktorie Prerov
1 - 1
Frydlant
K
O
Hranice
4 - 1
Opava B
K
O
Jesenik
1 - 2
MFK Havirov
K
O
Jiskra Rymarov
0 - 1
Novy Jicin
K
O
Lokomotiva Petrovice
1 - 2
Dolni Benesov
K
O
Valasske Mezirici
1 - 0
Sumperk
K
O
Velke Karlovice
0 - 2
Pusta Polom