Score piłka nożna : Czechy

3. liga CFL wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

18:17 (GMT+1)

24 styczeń 2017

Tabela ligowa

Czechy – 3. liga CFL

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1SK Viktorie Jirny1510324015+2533
2Kraluv Dvur158432515+1030
3Loko Vltavin159153524+1128
4Sokol Zapy158253323+1026
5Slavoj Vysehrad158252823+526
6Tachov147342522+325
7FC Olympia HK157443016+1425
8Dobrovice156363129+223
9Prevysov156632116+523
10Jiskra Domazlice156452822+622
11Litomerice156451916+321
12Chrudim146262320+320
13Stechovice155552422+219
14FC Pisek155461822–419
15SK Benesov154291638–2214
16Benatky nad Jizerou1514101427–139
17Horovicko152211531–268
18Taborsko B1521121549–347

Przyszłe mecze

Czechy – 3. liga CFL

niedziela, 12 marzec 2017
14:30
Benatky nad Jizerou
v
Chrudim
14:30
FC Olympia HK
v
Taborsko B
14:30
FC Pisek
v
Loko Vltavin
14:30
Horovicko
v
Stechovice
14:30
Kraluv Dvur
v
SK Benesov
14:30
Litomerice
v
Dobrovice
14:30
SK Viktorie Jirny
v
Jiskra Domazlice
14:30
Slavoj Vysehrad
v
Prevysov
14:30
Tachov
v
Sokol Zapy
niedziela, 19 marzec 2017
15:00
Dobrovice
v
SK Viktorie Jirny
15:00
Jiskra Domazlice
v
Tachov
15:00
Loko Vltavin
v
Litomerice
15:00
Prevysov
v
FC Olympia HK
15:00
SK Benesov
v
FC Pisek
15:00
Slavoj Vysehrad
v
Benatky nad Jizerou
15:00
Sokol Zapy
v
Chrudim
15:00
Stechovice
v
Kraluv Dvur
15:00
Taborsko B
v
Horovicko
niedziela, 26 marzec 2017
15:00
Benatky nad Jizerou
v
Sokol Zapy
15:00
Chrudim
v
Jiskra Domazlice
15:00
FC Olympia HK
v
Slavoj Vysehrad
15:00
FC Pisek
v
Stechovice
15:00
Horovicko
v
Prevysov
15:00
Kraluv Dvur
v
Taborsko B
15:00
Litomerice
v
SK Benesov
15:00
SK Viktorie Jirny
v
Loko Vltavin
15:00
Tachov
v
Dobrovice
niedziela, 2 kwiecień 2017
16:30
Dobrovice
v
Chrudim
16:30
FC Olympia HK
v
Benatky nad Jizerou
16:30
Jiskra Domazlice
v
Sokol Zapy
16:30
Loko Vltavin
v
Tachov
16:30
Prevysov
v
Kraluv Dvur
16:30
SK Benesov
v
SK Viktorie Jirny
16:30
Slavoj Vysehrad
v
Horovicko
16:30
Stechovice
v
Litomerice
16:30
Taborsko B
v
FC Pisek
niedziela, 9 kwiecień 2017
16:30
Benatky nad Jizerou
v
Jiskra Domazlice
16:30
Chrudim
v
Loko Vltavin
16:30
FC Pisek
v
Prevysov
16:30
Horovicko
v
FC Olympia HK
16:30
Kraluv Dvur
v
Slavoj Vysehrad
16:30
Litomerice
v
Taborsko B
16:30
SK Viktorie Jirny
v
Stechovice
16:30
Sokol Zapy
v
Dobrovice
16:30
Tachov
v
SK Benesov
niedziela, 16 kwiecień 2017
17:00
Dobrovice
v
Jiskra Domazlice
17:00
FC Olympia HK
v
Kraluv Dvur
17:00
Horovicko
v
Benatky nad Jizerou
17:00
Loko Vltavin
v
Sokol Zapy
17:00
Prevysov
v
Litomerice
17:00
SK Benesov
v
Chrudim
17:00
Slavoj Vysehrad
v
FC Pisek
17:00
Stechovice
v
Tachov
17:00
Taborsko B
v
SK Viktorie Jirny
niedziela, 23 kwiecień 2017
17:00
Benatky nad Jizerou
v
Dobrovice
17:00
Chrudim
v
Stechovice
17:00
FC Pisek
v
FC Olympia HK
17:00
Jiskra Domazlice
v
Loko Vltavin
17:00
Kraluv Dvur
v
Horovicko
17:00
Litomerice
v
Slavoj Vysehrad
17:00
SK Viktorie Jirny
v
Prevysov
17:00
Sokol Zapy
v
SK Benesov
17:00
Tachov
v
Taborsko B
niedziela, 30 kwiecień 2017
16:30
Tachov
v
Chrudim
17:00
FC Olympia HK
v
Litomerice
17:00
Horovicko
v
FC Pisek
17:00
Kraluv Dvur
v
Benatky nad Jizerou
17:00
Loko Vltavin
v
Dobrovice
17:00
Prevysov
v
Tachov
17:00
SK Benesov
v
Jiskra Domazlice
17:00
Slavoj Vysehrad
v
SK Viktorie Jirny
17:00
Stechovice
v
Sokol Zapy
17:00
Taborsko B
v
Chrudim
niedziela, 7 maj 2017
17:00
Benatky nad Jizerou
v
Loko Vltavin
17:00
Chrudim
v
Prevysov
17:00
Dobrovice
v
SK Benesov
17:00
FC Pisek
v
Kraluv Dvur
17:00
Jiskra Domazlice
v
Stechovice
17:00
Litomerice
v
Horovicko
17:00
SK Viktorie Jirny
v
FC Olympia HK
17:00
Sokol Zapy
v
Taborsko B
17:00
Tachov
v
Slavoj Vysehrad
środa, 10 maj 2017
17:00
FC Olympia HK
v
SK Benesov
17:00
FC Pisek
v
Jiskra Domazlice
17:00
Horovicko
v
Loko Vltavin
17:00
Kraluv Dvur
v
Dobrovice
17:00
Litomerice
v
Sokol Zapy
17:00
Prevysov
v
Taborsko B
17:00
SK Viktorie Jirny
v
Chrudim
17:00
Slavoj Vysehrad
v
Stechovice
17:00
Tachov
v
Benatky nad Jizerou
niedziela, 14 maj 2017
17:00
FC Olympia HK
v
Tachov
17:00
FC Pisek
v
Benatky nad Jizerou
17:00
Horovicko
v
SK Viktorie Jirny
17:00
Kraluv Dvur
v
Litomerice
17:00
Prevysov
v
Sokol Zapy
17:00
SK Benesov
v
Loko Vltavin
17:00
Slavoj Vysehrad
v
Chrudim
17:00
Stechovice
v
Dobrovice
17:00
Taborsko B
v
Jiskra Domazlice
niedziela, 21 maj 2017
17:00
Benatky nad Jizerou
v
SK Benesov
17:00
Chrudim
v
FC Olympia HK
17:00
Dobrovice
v
Taborsko B
17:00
Jiskra Domazlice
v
Prevysov
17:00
Litomerice
v
FC Pisek
17:00
Loko Vltavin
v
Stechovice
17:00
SK Viktorie Jirny
v
Kraluv Dvur
17:00
Sokol Zapy
v
Slavoj Vysehrad
17:00
Tachov
v
Horovicko
niedziela, 28 maj 2017
17:00
FC Olympia HK
v
Sokol Zapy
17:00
FC Pisek
v
SK Viktorie Jirny
17:00
Horovicko
v
Chrudim
17:00
Kraluv Dvur
v
Tachov
17:00
Litomerice
v
Benatky nad Jizerou
17:00
Prevysov
v
Dobrovice
17:00
Slavoj Vysehrad
v
Jiskra Domazlice
17:00
Stechovice
v
SK Benesov
17:00
Taborsko B
v
Loko Vltavin
środa, 31 maj 2017
17:00
Benatky nad Jizerou
v
Prevysov
17:00
Chrudim
v
Tachov
17:00
Dobrovice
v
FC Pisek
17:00
Jiskra Domazlice
v
Litomerice
17:00
Loko Vltavin
v
Kraluv Dvur
17:00
SK Benesov
v
Horovicko
17:00
Sokol Zapy
v
SK Viktorie Jirny
17:00
Stechovice
v
FC Olympia HK
17:00
Taborsko B
v
Slavoj Vysehrad
niedziela, 4 czerwiec 2017
17:00
Benatky nad Jizerou
v
Stechovice
17:00
Chrudim
v
Kraluv Dvur
17:00
Dobrovice
v
Slavoj Vysehrad
17:00
Jiskra Domazlice
v
FC Olympia HK
17:00
Loko Vltavin
v
Prevysov
17:00
SK Benesov
v
Taborsko B
17:00
SK Viktorie Jirny
v
Litomerice
17:00
Sokol Zapy
v
Horovicko
17:00
Tachov
v
FC Pisek
niedziela, 11 czerwiec 2017
17:00
FC Olympia HK
v
Dobrovice
17:00
FC Pisek
v
Chrudim
17:00
Horovicko
v
Jiskra Domazlice
17:00
Kraluv Dvur
v
Sokol Zapy
17:00
Litomerice
v
Tachov
17:00
Prevysov
v
SK Benesov
17:00
SK Viktorie Jirny
v
Benatky nad Jizerou
17:00
Slavoj Vysehrad
v
Loko Vltavin
17:00
Taborsko B
v
Stechovice
niedziela, 18 czerwiec 2017
17:00
Benatky nad Jizerou
v
Taborsko B
17:00
Chrudim
v
Litomerice
17:00
Dobrovice
v
Horovicko
17:00
Jiskra Domazlice
v
Kraluv Dvur
17:00
Loko Vltavin
v
FC Olympia HK
17:00
SK Benesov
v
Slavoj Vysehrad
17:00
Sokol Zapy
v
FC Pisek
17:00
Stechovice
v
Prevysov
17:00
Tachov
v
SK Viktorie Jirny

Rezultaty

Czechy – 3. liga CFL

niedziela, 20 listopad 2016
K
O
Taborsko B
1 - 0
Benatky nad Jizerou
sobota, 19 listopad 2016
K
O
FC Olympia HK
2 - 0
Loko Vltavin
K
O
FC Pisek
2 - 5
Sokol Zapy
K
O
Litomerice
0 - 4
Chrudim
K
O
Slavoj Vysehrad
2 - 2
SK Benesov
K
O
Kraluv Dvur
3 - 0
Jiskra Domazlice
K
O
SK Viktorie Jirny
2 - 0
Tachov
K
O
Horovicko
0 - 1
Dobrovice
czwartek, 17 listopad 2016
K
O
Prevysov
1 - 2
Stechovice
niedziela, 13 listopad 2016
K
O
Benatky nad Jizerou
0 - 0
SK Viktorie Jirny
K
O
Sokol Zapy
3 - 0
Kraluv Dvur
K
O
Stechovice
1 - 1
Taborsko B
sobota, 12 listopad 2016
K
O
Chrudim
1 - 0
FC Pisek
K
O
Loko Vltavin
1 - 2
Slavoj Vysehrad
K
O
SK Benesov
1 - 3
Prevysov
K
O
Dobrovice
1 - 3
FC Olympia HK
K
O
Jiskra Domazlice
3 - 1
Horovicko
K
O
Tachov
5 - 1
Litomerice
niedziela, 6 listopad 2016
K
O
Prevysov
1 - 1
Loko Vltavin
K
O
Taborsko B
2 - 1
SK Benesov
K
O
Stechovice
3 - 2
Benatky nad Jizerou
sobota, 5 listopad 2016
K
O
FC Olympia HK
1 - 1
Jiskra Domazlice
K
O
FC Pisek
1 - 1
Tachov
K
O
Litomerice
1 - 2
SK Viktorie Jirny
K
O
Slavoj Vysehrad
1 - 0
Dobrovice
K
O
Kraluv Dvur
1 - 0
Chrudim
K
O
Horovicko
0 - 3
Sokol Zapy
niedziela, 30 październik 2016
K
R
Benatky nad Jizerou
651 - 1
Litomerice
K
O
SK Viktorie Jirny
3 - 0
FC Pisek
K
O
Sokol Zapy
0 - 2
FC Olympia HK
sobota, 29 październik 2016
K
O
Chrudim
4 - 0
Horovicko
K
O
Loko Vltavin
3 - 0
Taborsko B
K
R
Dobrovice
421 - 1
Prevysov
K
O
Jiskra Domazlice
3 - 2
Slavoj Vysehrad
K
R
Tachov
241 - 1
Kraluv Dvur
piątek, 28 październik 2016
K
O
SK Benesov
1 - 3
Stechovice
niedziela, 23 październik 2016
K
O
Prevysov
1 - 1
Jiskra Domazlice
K
O
Taborsko B
3 - 4
Dobrovice
K
O
Stechovice
1 - 2
Loko Vltavin
sobota, 22 październik 2016
K
O
FC Olympia HK
0 - 0
Chrudim
K
O
FC Pisek
1 - 1
Litomerice
K
O
Slavoj Vysehrad
0 - 1
Sokol Zapy
K
O
Kraluv Dvur
0 - 0
SK Viktorie Jirny
K
O
SK Benesov
0 - 3
Benatky nad Jizerou
K
O
Horovicko
0 - 1
Tachov
niedziela, 16 październik 2016
K
O
Benatky nad Jizerou
0 - 1
FC Pisek
K
O
Sokol Zapy
4 - 0
Prevysov
sobota, 15 październik 2016
K
O
Chrudim
6 - 1
Slavoj Vysehrad
K
O
Litomerice
2 - 0
Kraluv Dvur
K
O
Loko Vltavin
4 - 1
SK Benesov
K
O
Dobrovice
3 - 2
Stechovice
K
O
Jiskra Domazlice
7 - 0
Taborsko B
K
O
SK Viktorie Jirny
3 - 0
Horovicko
K
O
Tachov
3 - 1
FC Olympia HK
niedziela, 9 październik 2016
K
O
Prevysov
1 - 2
Chrudim
K
O
Taborsko B
0 - 1
Sokol Zapy
K
O
Stechovice
2 - 2
Jiskra Domazlice
sobota, 8 październik 2016
K
O
FC Olympia HK
0 - 2
SK Viktorie Jirny
K
O
Loko Vltavin
2 - 0
Benatky nad Jizerou
K
O
Slavoj Vysehrad
5 - 2
Tachov
K
O
Kraluv Dvur
3 - 0
FC Pisek
K
O
SK Benesov
0 - 0
Dobrovice
K
O
Horovicko
1 - 1
Litomerice
niedziela, 2 październik 2016
K
O
Jiskra Domazlice
0 - 2
SK Benesov
K
O
Benatky nad Jizerou
0 - 2
Kraluv Dvur
K
O
SK Viktorie Jirny
2 - 2
Slavoj Vysehrad
K
O
Sokol Zapy
3 - 3
Stechovice
sobota, 1 październik 2016
K
O
Chrudim
3 - 3
Taborsko B
K
O
FC Pisek
2 - 0
Horovicko
K
O
Litomerice
1 - 0
FC Olympia HK
K
O
Dobrovice
5 - 1
Loko Vltavin
K
O
Tachov
4 - 2
Prevysov
środa, 28 wrzesień 2016
K
O
FC Pisek
4 - 1
Dobrovice
K
O
Slavoj Vysehrad
3 - 1
Taborsko B
K
O
FC Olympia HK
3 - 0
Stechovice
K
O
Horovicko
1 - 0
SK Benesov
K
O
Kraluv Dvur
3 - 1
Loko Vltavin
K
O
Litomerice
1 - 0
Jiskra Domazlice
K
O
Prevysov
1 - 0
Benatky nad Jizerou
K
O
SK Viktorie Jirny
3 - 2
Sokol Zapy
niedziela, 25 wrzesień 2016
K
O
Prevysov
1 - 1
SK Viktorie Jirny
K
O
Taborsko B
0 - 2
Tachov
K
O
Stechovice
1 - 0
Chrudim
sobota, 24 wrzesień 2016
K
O
FC Olympia HK
5 - 1
FC Pisek
K
O
Loko Vltavin
3 - 1
Jiskra Domazlice
K
O
Slavoj Vysehrad
1 - 0
Litomerice
K
O
SK Benesov
4 - 2
Sokol Zapy
K
O
Dobrovice
3 - 1
Benatky nad Jizerou
K
O
Horovicko
0 - 4
Kraluv Dvur
niedziela, 18 wrzesień 2016
K
O
Benatky nad Jizerou
0 - 0
Horovicko
K
O
Sokol Zapy
5 - 3
Loko Vltavin
sobota, 17 wrzesień 2016
K
O
Chrudim
0 - 1
SK Benesov
K
O
FC Pisek
1 - 0
Slavoj Vysehrad
K
O
Litomerice
0 - 1
Prevysov
K
O
Kraluv Dvur
0 - 0
FC Olympia HK
K
O
Jiskra Domazlice
4 - 1
Dobrovice
K
O
SK Viktorie Jirny
5 - 0
Taborsko B
K
R
Tachov
421 - 1
Stechovice
niedziela, 11 wrzesień 2016
K
O
Jiskra Domazlice
1 - 1
Benatky nad Jizerou
K
O
Prevysov
2 - 0
FC Pisek
K
O
Taborsko B
1 - 3
Litomerice
K
O
Stechovice
2 - 0
SK Viktorie Jirny
sobota, 10 wrzesień 2016
K
O
FC Olympia HK
2 - 0
Horovicko
K
O
Loko Vltavin
5 - 1
Chrudim
K
O
Slavoj Vysehrad
3 - 0
Kraluv Dvur
K
O
SK Benesov
3 - 1
Tachov
K
O
Dobrovice
2 - 2
Sokol Zapy
środa, 7 wrzesień 2016
K
O
Benatky nad Jizerou
1 - 3
Tachov
K
O
Chrudim
1 - 2
SK Viktorie Jirny
K
O
Dobrovice
1 - 2
Kraluv Dvur
K
O
Jiskra Domazlice
1 - 0
FC Pisek
K
O
Loko Vltavin
3 - 0
Horovicko
K
O
SK Benesov
0 - 4
FC Olympia HK
K
O
Sokol Zapy
0 - 1
Litomerice
K
O
Stechovice
0 - 2
Slavoj Vysehrad
K
O
Taborsko B
0 - 4
Prevysov
niedziela, 4 wrzesień 2016
K
O
Benatky nad Jizerou
3 - 3
FC Olympia HK
K
O
SK Viktorie Jirny
8 - 0
SK Benesov
K
O
Sokol Zapy
4 - 1
Jiskra Domazlice
sobota, 3 wrzesień 2016
K
O
Chrudim
2 - 1
Dobrovice
K
O
FC Pisek
4 - 1
Taborsko B
K
O
Horovicko
1 - 3
Slavoj Vysehrad
K
O
Kraluv Dvur
1 - 1
Prevysov
K
O
Litomerice
1 - 1
Stechovice
K
O
Tachov
2 - 0
Loko Vltavin
niedziela, 28 sierpień 2016
K
O
Prevysov
1 - 0
Horovicko
K
O
Sokol Zapy
2 - 0
Benatky nad Jizerou
K
O
Stechovice
0 - 0
FC Pisek
K
O
Taborsko B
3 - 2
Kraluv Dvur
sobota, 27 sierpień 2016
K
O
Dobrovice
5 - 1
Tachov
K
O
Jiskra Domazlice
0 - 1
Chrudim
K
O
Loko Vltavin
0 - 1
SK Viktorie Jirny
K
O
SK Benesov
0 - 5
Litomerice
K
O
Slavoj Vysehrad
1 - 4
FC Olympia HK
niedziela, 21 sierpień 2016
K
O
Benatky nad Jizerou
1 - 3
Slavoj Vysehrad
K
O
SK Viktorie Jirny
5 - 1
Dobrovice
sobota, 20 sierpień 2016
K
O
Chrudim
1 - 3
Sokol Zapy
K
O
FC Pisek
1 - 1
SK Benesov
K
O
Horovicko
2 - 0
Taborsko B
K
O
Kraluv Dvur
2 - 1
Stechovice
K
O
Litomerice
1 - 4
Loko Vltavin
K
O
Tachov
0 - 1
Jiskra Domazlice
piątek, 19 sierpień 2016
K
O
FC Olympia HK
0 - 3
Prevysov
niedziela, 14 sierpień 2016
K
O
Prevysov
1 - 1
Slavoj Vysehrad
K
O
Sokol Zapy
1 - 3
Tachov
K
O
Stechovice
4 - 0
Horovicko
K
O
Taborsko B
1 - 5
FC Olympia HK
sobota, 13 sierpień 2016
K
O
Chrudim
2 - 1
Benatky nad Jizerou
K
O
Dobrovice
3 - 0
Litomerice
K
O
Jiskra Domazlice
5 - 3
SK Viktorie Jirny
K
O
Loko Vltavin
3 - 2
FC Pisek
K
O
SK Benesov
2 - 4
Kraluv Dvur