Score piłka nożna : Czechy

2. liga wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

19:17 (GMT+1)

22 styczeń 2017

Tabela ligowa

Czechy – 2. liga

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Sigma Olomouc161141339+2437
2Banik Ostrava169612513+1233
3Opava169433317+1631
4SK Dynamo Ceske Budejovice169432211+1131
5FC Vlasim168442921+828
6Znojmo167452924+525
7Zizkov166552621+523
8Usti nad Labem167271922–323
9Frydek-Mistek165653027+321
10FK Varnsdorf165471922–319
11Sokolov164661925–618
12FK MAS Taborsko164661826–818
13Trinec164482333–1016
14Pardubice163581223–1114
15Vitkovice1621131431–177
16SK Prostejov1613121137–266

Przyszłe mecze

Czechy – 2. liga

sobota, 4 marzec 2017
10:15
Pardubice
v
Sigma Olomouc
17:00
Banik Ostrava
v
Usti nad Labem
17:00
FC Vlasim
v
Frydek-Mistek
17:00
FK MAS Taborsko
v
Vitkovice
17:00
Opava
v
Znojmo
17:00
SK Dynamo Ceske Budejovice
v
FK Varnsdorf
17:00
SK Prostejov
v
Sokolov
niedziela, 5 marzec 2017
10:15
Zizkov
v
Trinec
sobota, 11 marzec 2017
10:15
Sokolov
v
Pardubice
17:00
FK Varnsdorf
v
SK Prostejov
17:00
Frydek-Mistek
v
Banik Ostrava
17:00
Sigma Olomouc
v
FC Vlasim
17:00
Trinec
v
FK MAS Taborsko
17:00
Usti nad Labem
v
Opava
17:00
Vitkovice
v
Zizkov
17:00
Znojmo
v
SK Dynamo Ceske Budejovice
sobota, 18 marzec 2017
10:15
Pardubice
v
Znojmo
17:00
FC Vlasim
v
Usti nad Labem
17:00
FK MAS Taborsko
v
Sigma Olomouc
17:00
Opava
v
Banik Ostrava
17:00
SK Dynamo Ceske Budejovice
v
Sokolov
17:00
SK Prostejov
v
Frydek-Mistek
17:00
Vitkovice
v
Trinec
niedziela, 19 marzec 2017
10:15
Zizkov
v
FK Varnsdorf
sobota, 1 kwiecień 2017
10:15
Sokolov
v
Zizkov
17:00
Banik Ostrava
v
FC Vlasim
17:00
FK Varnsdorf
v
Vitkovice
17:00
Frydek-Mistek
v
FK MAS Taborsko
17:00
Opava
v
Pardubice
17:00
Sigma Olomouc
v
Trinec
17:00
Usti nad Labem
v
SK Dynamo Ceske Budejovice
17:00
Znojmo
v
SK Prostejov
sobota, 8 kwiecień 2017
10:15
Pardubice
v
Usti nad Labem
17:00
FC Vlasim
v
Opava
17:00
FK MAS Taborsko
v
Sokolov
17:00
SK Dynamo Ceske Budejovice
v
Sigma Olomouc
17:00
SK Prostejov
v
Banik Ostrava
17:00
Trinec
v
FK Varnsdorf
17:00
Vitkovice
v
Znojmo
niedziela, 9 kwiecień 2017
10:15
Zizkov
v
Frydek-Mistek
sobota, 15 kwiecień 2017
10:15
Sokolov
v
Vitkovice
17:00
Banik Ostrava
v
Pardubice
17:00
FC Vlasim
v
SK Prostejov
17:00
Frydek-Mistek
v
SK Dynamo Ceske Budejovice
17:00
Opava
v
Zizkov
17:00
Sigma Olomouc
v
FK Varnsdorf
17:00
Usti nad Labem
v
Trinec
17:00
Znojmo
v
FK MAS Taborsko
środa, 19 kwiecień 2017
17:00
FK MAS Taborsko
v
Usti nad Labem
17:00
FK Varnsdorf
v
Sokolov
17:00
Pardubice
v
FC Vlasim
17:00
SK Dynamo Ceske Budejovice
v
Banik Ostrava
17:00
SK Prostejov
v
Opava
17:00
Trinec
v
Znojmo
17:00
Vitkovice
v
Frydek-Mistek
17:00
Zizkov
v
Sigma Olomouc
sobota, 22 kwiecień 2017
10:15
Sokolov
v
Trinec
17:00
Banik Ostrava
v
FK MAS Taborsko
17:00
FC Vlasim
v
FK Varnsdorf
17:00
Frydek-Mistek
v
Pardubice
17:00
Opava
v
SK Dynamo Ceske Budejovice
17:00
Sigma Olomouc
v
Vitkovice
17:00
Usti nad Labem
v
SK Prostejov
17:00
Znojmo
v
Zizkov
sobota, 29 kwiecień 2017
17:00
FK MAS Taborsko
v
Opava
17:00
FK Varnsdorf
v
Znojmo
17:00
Pardubice
v
SK Prostejov
17:00
SK Dynamo Ceske Budejovice
v
FC Vlasim
17:00
Sigma Olomouc
v
Sokolov
17:00
Trinec
v
Frydek-Mistek
17:00
Vitkovice
v
Usti nad Labem
niedziela, 30 kwiecień 2017
10:15
Zizkov
v
Banik Ostrava
sobota, 6 maj 2017
17:00
Banik Ostrava
v
FK Varnsdorf
17:00
FC Vlasim
v
Trinec
17:00
Frydek-Mistek
v
Sokolov
17:00
Opava
v
Vitkovice
17:00
Pardubice
v
FK MAS Taborsko
17:00
SK Prostejov
v
SK Dynamo Ceske Budejovice
17:00
Usti nad Labem
v
Zizkov
17:00
Znojmo
v
Sigma Olomouc
środa, 10 maj 2017
17:00
FK MAS Taborsko
v
SK Prostejov
17:00
FK Varnsdorf
v
Usti nad Labem
17:00
SK Dynamo Ceske Budejovice
v
Pardubice
17:00
Sigma Olomouc
v
Frydek-Mistek
17:00
Sokolov
v
Znojmo
17:00
Trinec
v
Opava
17:00
Vitkovice
v
Banik Ostrava
17:00
Zizkov
v
FC Vlasim
sobota, 13 maj 2017
17:00
Banik Ostrava
v
Sokolov
17:00
FC Vlasim
v
Vitkovice
17:00
Frydek-Mistek
v
Znojmo
17:00
Opava
v
FK Varnsdorf
17:00
Pardubice
v
Trinec
17:00
SK Dynamo Ceske Budejovice
v
FK MAS Taborsko
17:00
SK Prostejov
v
Zizkov
17:00
Usti nad Labem
v
Sigma Olomouc
sobota, 20 maj 2017
10:15
Sokolov
v
Opava
17:00
FK MAS Taborsko
v
FC Vlasim
17:00
FK Varnsdorf
v
Frydek-Mistek
17:00
Sigma Olomouc
v
Banik Ostrava
17:00
Trinec
v
SK Prostejov
17:00
Vitkovice
v
Pardubice
17:00
Znojmo
v
Usti nad Labem
niedziela, 21 maj 2017
10:15
Zizkov
v
SK Dynamo Ceske Budejovice
sobota, 27 maj 2017
17:00
Banik Ostrava
v
Znojmo
17:00
FC Vlasim
v
Sokolov
17:00
FK MAS Taborsko
v
Zizkov
17:00
Opava
v
Sigma Olomouc
17:00
Pardubice
v
FK Varnsdorf
17:00
SK Dynamo Ceske Budejovice
v
Trinec
17:00
SK Prostejov
v
Vitkovice
17:00
Usti nad Labem
v
Frydek-Mistek

Rezultaty

Czechy – 2. liga

środa, 23 listopad 2016
K
O
Banik Ostrava
1 - 0
Sigma Olomouc
niedziela, 20 listopad 2016
K
O
Zizkov
2 - 1
Pardubice
K
O
FK Varnsdorf
2 - 3
FK MAS Taborsko
sobota, 19 listopad 2016
K
O
Sokolov
0 - 2
Usti nad Labem
K
O
Trinec
4 - 1
Banik Ostrava
K
O
Frydek-Mistek
1 - 1
Opava
K
O
Vitkovice
1 - 1
SK Dynamo Ceske Budejovice
piątek, 18 listopad 2016
K
O
Sigma Olomouc
7 - 0
SK Prostejov
środa, 16 listopad 2016
K
O
Znojmo
4 - 4
FC Vlasim
sobota, 12 listopad 2016
K
O
Pardubice
3 - 1
Vitkovice
K
O
FC Vlasim
1 - 1
FK MAS Taborsko
K
O
Frydek-Mistek
2 - 3
FK Varnsdorf
K
O
SK Prostejov
0 - 0
Trinec
K
O
Opava
2 - 1
Sokolov
K
O
Usti nad Labem
0 - 1
Znojmo
czwartek, 10 listopad 2016
K
O
SK Dynamo Ceske Budejovice
2 - 0
Zizkov
niedziela, 6 listopad 2016
K
O
Zizkov
5 - 1
SK Prostejov
K
O
FK Varnsdorf
1 - 0
Opava
sobota, 5 listopad 2016
K
O
Sokolov
0 - 0
Banik Ostrava
K
O
Trinec
1 - 0
Pardubice
K
O
FK MAS Taborsko
0 - 1
SK Dynamo Ceske Budejovice
K
O
Vitkovice
0 - 2
FC Vlasim
piątek, 4 listopad 2016
K
O
Znojmo
0 - 2
Frydek-Mistek
środa, 2 listopad 2016
K
O
Sigma Olomouc
5 - 0
Usti nad Labem
sobota, 29 październik 2016
K
O
Pardubice
0 - 0
SK Dynamo Ceske Budejovice
K
O
FC Vlasim
1 - 0
Zizkov
K
O
Frydek-Mistek
1 - 1
Sigma Olomouc
K
O
SK Prostejov
2 - 3
FK MAS Taborsko
K
O
Opava
4 - 0
Trinec
piątek, 28 październik 2016
K
O
Usti nad Labem
2 - 0
FK Varnsdorf
K
O
Znojmo
2 - 0
Sokolov
środa, 26 październik 2016
K
O
Banik Ostrava
1 - 0
Vitkovice
niedziela, 23 październik 2016
K
O
Zizkov
2 - 0
Usti nad Labem
sobota, 22 październik 2016
K
O
Sokolov
3 - 3
Frydek-Mistek
K
O
Trinec
1 - 3
FC Vlasim
K
O
FK MAS Taborsko
0 - 2
Pardubice
K
O
Vitkovice
0 - 1
Opava
piątek, 21 październik 2016
K
O
FK Varnsdorf
1 - 1
Banik Ostrava
K
O
SK Dynamo Ceske Budejovice
3 - 0
SK Prostejov
środa, 19 październik 2016
K
O
Sigma Olomouc
2 - 1
Znojmo
sobota, 15 październik 2016
K
O
Sokolov
1 - 2
Sigma Olomouc
K
O
Frydek-Mistek
4 - 1
Trinec
K
O
FC Vlasim
2 - 1
SK Dynamo Ceske Budejovice
K
O
SK Prostejov
3 - 0
Pardubice
K
O
Banik Ostrava
1 - 0
Zizkov
K
O
Opava
5 - 0
FK MAS Taborsko
piątek, 14 październik 2016
K
O
Usti nad Labem
2 - 1
Vitkovice
środa, 12 październik 2016
K
O
Znojmo
2 - 1
FK Varnsdorf
niedziela, 9 październik 2016
K
O
Zizkov
1 - 0
Znojmo
K
O
FK Varnsdorf
0 - 1
FC Vlasim
sobota, 8 październik 2016
K
O
Pardubice
0 - 0
Frydek-Mistek
K
O
Trinec
2 - 1
Sokolov
K
O
FK MAS Taborsko
2 - 2
Banik Ostrava
K
O
SK Prostejov
0 - 1
Usti nad Labem
K
O
Vitkovice
1 - 2
Sigma Olomouc
środa, 5 październik 2016
K
O
SK Dynamo Ceske Budejovice
2 - 1
Opava
wtorek, 4 październik 2016
K
O
Sigma Olomouc
2 - 0
FK MAS Taborsko
niedziela, 2 październik 2016
K
O
Znojmo
2 - 2
Trinec
sobota, 1 październik 2016
K
O
Sokolov
3 - 2
FK Varnsdorf
K
O
Banik Ostrava
3 - 2
SK Dynamo Ceske Budejovice
K
O
Frydek-Mistek
5 - 2
Vitkovice
K
O
FC Vlasim
1 - 0
Pardubice
K
O
Opava
3 - 1
SK Prostejov
piątek, 30 wrzesień 2016
K
O
Sigma Olomouc
2 - 0
Zizkov
K
O
Usti nad Labem
0 - 0
FK MAS Taborsko
niedziela, 25 wrzesień 2016
K
O
FK Varnsdorf
0 - 3
Sigma Olomouc
K
O
Vitkovice
0 - 1
Sokolov
sobota, 24 wrzesień 2016
K
O
Pardubice
0 - 0
Banik Ostrava
K
O
Trinec
0 - 2
Usti nad Labem
K
O
FK MAS Taborsko
1 - 1
Znojmo
K
O
SK Prostejov
0 - 3
FC Vlasim
piątek, 23 wrzesień 2016
K
O
SK Dynamo Ceske Budejovice
3 - 1
Frydek-Mistek
środa, 21 wrzesień 2016
K
O
Zizkov
3 - 3
Opava
niedziela, 18 wrzesień 2016
K
O
FK Varnsdorf
2 - 2
Trinec
sobota, 17 wrzesień 2016
K
O
Sokolov
2 - 1
FK MAS Taborsko
K
O
Sigma Olomouc
1 - 0
SK Dynamo Ceske Budejovice
K
O
Banik Ostrava
3 - 0
SK Prostejov
K
O
Frydek-Mistek
1 - 2
Zizkov
K
O
Opava
2 - 1
FC Vlasim
piątek, 16 wrzesień 2016
K
O
Usti nad Labem
2 - 0
Pardubice
czwartek, 15 wrzesień 2016
K
O
Znojmo
3 - 2
Vitkovice
środa, 14 wrzesień 2016
K
O
Banik Ostrava
3 - 0
Opava
wtorek, 13 wrzesień 2016
K
O
Usti nad Labem
2 - 5
FC Vlasim
niedziela, 11 wrzesień 2016
K
O
Zizkov
2 - 2
Sokolov
sobota, 10 wrzesień 2016
K
O
Pardubice
0 - 2
Opava
K
O
Trinec
1 - 2
Sigma Olomouc
K
O
FC Vlasim
1 - 1
Banik Ostrava
K
O
FK MAS Taborsko
2 - 2
Frydek-Mistek
K
O
SK Prostejov
0 - 2
Znojmo
piątek, 9 wrzesień 2016
K
O
Vitkovice
2 - 3
FK Varnsdorf
K
O
SK Dynamo Ceske Budejovice
2 - 1
Usti nad Labem
środa, 7 wrzesień 2016
K
O
Znojmo
5 - 2
Pardubice
niedziela, 4 wrzesień 2016
K
O
FK Varnsdorf
0 - 0
Zizkov
sobota, 3 wrzesień 2016
K
O
Sokolov
1 - 1
SK Dynamo Ceske Budejovice
K
O
Trinec
2 - 1
Vitkovice
K
O
Frydek-Mistek
2 - 2
SK Prostejov
środa, 31 sierpień 2016
K
O
Vitkovice
2 - 1
SK Prostejov
niedziela, 28 sierpień 2016
K
O
Zizkov
3 - 0
Vitkovice
sobota, 27 sierpień 2016
K
O
Pardubice
1 - 1
Sokolov
K
O
Banik Ostrava
2 - 1
Frydek-Mistek
K
O
FC Vlasim
0 - 1
Sigma Olomouc
K
O
FK MAS Taborsko
3 - 2
Trinec
K
O
SK Prostejov
0 - 1
FK Varnsdorf
K
O
Opava
1 - 1
Usti nad Labem
piątek, 26 sierpień 2016
K
O
SK Dynamo Ceske Budejovice
1 - 0
Znojmo
środa, 24 sierpień 2016
K
O
Sigma Olomouc
1 - 1
Pardubice
wtorek, 23 sierpień 2016
K
O
Vitkovice
1 - 0
FK MAS Taborsko
niedziela, 21 sierpień 2016
K
O
FK Varnsdorf
0 - 0
SK Dynamo Ceske Budejovice
sobota, 20 sierpień 2016
K
O
Sokolov
1 - 0
SK Prostejov
K
O
Trinec
4 - 4
Zizkov
K
O
Frydek-Mistek
1 - 0
FC Vlasim
piątek, 19 sierpień 2016
K
O
Usti nad Labem
0 - 3
Banik Ostrava
K
O
Znojmo
0 - 3
Opava
niedziela, 14 sierpień 2016
K
O
SK Dynamo Ceske Budejovice
1 - 0
Vitkovice
sobota, 13 sierpień 2016
K
O
Pardubice
2 - 1
Zizkov
K
O
FC Vlasim
2 - 5
Znojmo
K
O
FK MAS Taborsko
1 - 0
FK Varnsdorf
K
O
SK Prostejov
1 - 1
Sigma Olomouc
K
O
Opava
4 - 2
Frydek-Mistek
piątek, 12 sierpień 2016
K
O
Banik Ostrava
2 - 1
Trinec
K
O
Usti nad Labem
3 - 0
Sokolov
niedziela, 7 sierpień 2016
K
O
Zizkov
1 - 1
FK MAS Taborsko
K
O
Znojmo
1 - 1
Banik Ostrava
K
O
FK Varnsdorf
3 - 0
Pardubice
sobota, 6 sierpień 2016
K
O
Sokolov
2 - 2
FC Vlasim
K
O
Trinec
0 - 2
SK Dynamo Ceske Budejovice
K
O
Frydek-Mistek
2 - 1
Usti nad Labem
piątek, 5 sierpień 2016
K
O
Sigma Olomouc
1 - 1
Opava