Score piłka nożna : Bośnia i Hercegowina

Premijer Liga wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


Tabela ligowa

Bośnia i Hercegowina – Premijer Liga

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Zrinjski Mostar2213633819+1945
2Zeljeznicar2213542814+1444
3FK Sarajevo2212733016+1443
4Radnik Bijeljina2210753122+937
5Sloboda Tuzla229853124+735
6FK Krupa229582722+532
7Siroki Brijeg227782326–328
8FK Mladost Doboj Kakanj226882726+126
9Vitez225891219–723
10Metalleghe BSI2263132029–921
11Celik Zenica2227131434–2013
12Olimpik Sarajevo2225151545–3011

Rezultaty

Bośnia i Hercegowina – Premijer Liga

sobota, 18 marzec 2017
K
O
Celik Zenica
2 - 2
FK Mladost Doboj Kakanj
K
O
Siroki Brijeg
0 - 0
Olimpik Sarajevo
K
O
Sloboda Tuzla
3 - 0
FK Sarajevo
K
O
Vitez
0 - 0
FK Krupa
K
O
Zeljeznicar
2 - 0
Radnik Bijeljina
K
O
Zrinjski Mostar
0 - 2
Metalleghe BSI
sobota, 11 marzec 2017
K
O
FK Krupa
0 - 0
Celik Zenica
K
O
FK Mladost Doboj Kakanj
0 - 1
Zrinjski Mostar
K
O
FK Sarajevo
2 - 0
Siroki Brijeg
K
O
Metalleghe BSI
0 - 1
Zeljeznicar
K
O
Olimpik Sarajevo
0 - 0
Vitez
K
O
Radnik Bijeljina
2 - 1
Sloboda Tuzla
sobota, 4 marzec 2017
K
O
Olimpik Sarajevo
0 - 1
FK Sarajevo
K
O
Siroki Brijeg
2 - 2
Radnik Bijeljina
K
O
Sloboda Tuzla
2 - 1
Metalleghe BSI
K
O
Vitez
0 - 0
Celik Zenica
K
O
Zeljeznicar
1 - 0
FK Mladost Doboj Kakanj
K
O
Zrinjski Mostar
3 - 1
FK Krupa
niedziela, 26 luty 2017
K
O
FK Sarajevo
1 - 0
Vitez
K
O
FK Krupa
0 - 1
Zeljeznicar
sobota, 25 luty 2017
K
O
FK Mladost Doboj Kakanj
3 - 1
Sloboda Tuzla
K
O
Radnik Bijeljina
2 - 0
Olimpik Sarajevo
K
O
Metalleghe BSI
1 - 0
Siroki Brijeg
K
O
Celik Zenica
1 - 1
Zrinjski Mostar
niedziela, 4 grudzień 2016
K
O
FK Sarajevo
2 - 0
Radnik Bijeljina
K
O
Siroki Brijeg
2 - 1
FK Mladost Doboj Kakanj
sobota, 3 grudzień 2016
K
O
Olimpik Sarajevo
0 - 2
Metalleghe BSI
K
O
Sloboda Tuzla
2 - 1
FK Krupa
K
O
Zeljeznicar
1 - 0
Celik Zenica
piątek, 2 grudzień 2016
K
O
Vitez
0 - 1
Zrinjski Mostar
niedziela, 27 listopad 2016
K
O
Metalleghe BSI
0 - 2
FK Sarajevo
sobota, 26 listopad 2016
K
O
Celik Zenica
0 - 2
Sloboda Tuzla
K
O
FK Krupa
1 - 0
Siroki Brijeg
K
O
FK Mladost Doboj Kakanj
3 - 0
Olimpik Sarajevo
K
O
Radnik Bijeljina
1 - 1
Vitez
K
O
Zrinjski Mostar
0 - 4
Zeljeznicar
niedziela, 20 listopad 2016
K
O
FK Sarajevo
4 - 3
FK Mladost Doboj Kakanj
K
O
Olimpik Sarajevo
0 - 3
FK Krupa
K
O
Siroki Brijeg
1 - 0
Celik Zenica
sobota, 19 listopad 2016
K
O
Radnik Bijeljina
1 - 0
Metalleghe BSI
K
O
Sloboda Tuzla
3 - 3
Zrinjski Mostar
K
O
Vitez
0 - 2
Zeljeznicar
niedziela, 6 listopad 2016
K
O
Celik Zenica
3 - 0
Olimpik Sarajevo
K
O
FK Mladost Doboj Kakanj
0 - 0
Radnik Bijeljina
sobota, 5 listopad 2016
K
O
FK Krupa
0 - 1
FK Sarajevo
K
O
Metalleghe BSI
0 - 1
Vitez
K
O
Zrinjski Mostar
0 - 0
Siroki Brijeg
K
O
Zeljeznicar
1 - 1
Sloboda Tuzla
niedziela, 30 październik 2016
K
O
FK Sarajevo
4 - 0
Celik Zenica
K
O
Siroki Brijeg
1 - 0
Zeljeznicar
sobota, 29 październik 2016
K
O
Metalleghe BSI
2 - 0
FK Mladost Doboj Kakanj
K
O
Olimpik Sarajevo
0 - 5
Zrinjski Mostar
K
O
Vitez
0 - 0
Sloboda Tuzla
K
O
Radnik Bijeljina
3 - 1
FK Krupa
niedziela, 23 październik 2016
K
O
Celik Zenica
0 - 1
Radnik Bijeljina
sobota, 22 październik 2016
K
O
FK Krupa
1 - 0
Metalleghe BSI
K
O
FK Mladost Doboj Kakanj
1 - 2
Vitez
K
O
Sloboda Tuzla
1 - 0
Siroki Brijeg
K
O
Zrinjski Mostar
1 - 0
FK Sarajevo
K
O
Zeljeznicar
3 - 2
Olimpik Sarajevo
niedziela, 16 październik 2016
K
O
FK Sarajevo
0 - 0
Zeljeznicar
sobota, 15 październik 2016
K
O
Olimpik Sarajevo
3 - 3
Sloboda Tuzla
K
O
FK Mladost Doboj Kakanj
0 - 1
FK Krupa
K
O
Metalleghe BSI
1 - 1
Celik Zenica
K
O
Radnik Bijeljina
1 - 1
Zrinjski Mostar
K
O
Vitez
0 - 1
Siroki Brijeg
sobota, 1 październik 2016
K
O
FK Sarajevo
1 - 1
Sloboda Tuzla
K
O
Olimpik Sarajevo
3 - 1
Siroki Brijeg
K
O
FK Krupa
2 - 0
Vitez
K
O
Metalleghe BSI
0 - 4
Zrinjski Mostar
K
O
Radnik Bijeljina
1 - 2
Zeljeznicar
piątek, 30 wrzesień 2016
K
O
FK Mladost Doboj Kakanj
1 - 0
Celik Zenica
niedziela, 25 wrzesień 2016
K
O
Siroki Brijeg
2 - 2
FK Sarajevo
K
O
Zeljeznicar
2 - 1
Metalleghe BSI
sobota, 24 wrzesień 2016
K
O
Celik Zenica
1 - 2
FK Krupa
K
O
Sloboda Tuzla
0 - 1
Radnik Bijeljina
K
O
Vitez
0 - 0
Olimpik Sarajevo
K
O
Zrinjski Mostar
2 - 1
FK Mladost Doboj Kakanj
niedziela, 18 wrzesień 2016
K
O
Metalleghe BSI
0 - 0
Sloboda Tuzla
K
O
FK Sarajevo
1 - 0
Olimpik Sarajevo
sobota, 17 wrzesień 2016
K
O
FK Mladost Doboj Kakanj
0 - 0
Zeljeznicar
K
O
FK Krupa
0 - 0
Zrinjski Mostar
K
O
Celik Zenica
0 - 1
Vitez
K
O
Radnik Bijeljina
2 - 1
Siroki Brijeg
niedziela, 11 wrzesień 2016
K
O
Olimpik Sarajevo
0 - 3
Radnik Bijeljina
K
O
Vitez
0 - 1
FK Sarajevo
K
O
Sloboda Tuzla
1 - 1
FK Mladost Doboj Kakanj
K
O
Siroki Brijeg
3 - 1
Metalleghe BSI
sobota, 10 wrzesień 2016
K
O
Zrinjski Mostar
4 - 0
Celik Zenica
K
O
Zeljeznicar
2 - 1
FK Krupa
niedziela, 28 sierpień 2016
K
O
FK Mladost Doboj Kakanj
3 - 1
Siroki Brijeg
sobota, 27 sierpień 2016
K
O
FK Krupa
3 - 0
Sloboda Tuzla
K
O
Metalleghe BSI
1 - 1
Olimpik Sarajevo
K
O
Radnik Bijeljina
0 - 0
FK Sarajevo
K
O
Celik Zenica
1 - 1
Zeljeznicar
K
O
Zrinjski Mostar
2 - 1
Vitez
poniedziałek, 22 sierpień 2016
K
O
FK Sarajevo
1 - 2
Metalleghe BSI
niedziela, 21 sierpień 2016
K
O
Vitez
1 - 4
Radnik Bijeljina
K
O
Siroki Brijeg
3 - 1
FK Krupa
sobota, 20 sierpień 2016
K
O
Olimpik Sarajevo
2 - 3
FK Mladost Doboj Kakanj
K
O
Sloboda Tuzla
2 - 0
Celik Zenica
K
O
Zeljeznicar
0 - 1
Zrinjski Mostar
niedziela, 14 sierpień 2016
K
O
Metalleghe BSI
1 - 2
Radnik Bijeljina
K
O
Zeljeznicar
0 - 2
Vitez
sobota, 13 sierpień 2016
K
O
FK Krupa
2 - 0
Olimpik Sarajevo
K
O
FK Mladost Doboj Kakanj
0 - 0
FK Sarajevo
K
O
Celik Zenica
0 - 1
Siroki Brijeg
K
O
Zrinjski Mostar
2 - 0
Sloboda Tuzla
środa, 10 sierpień 2016
K
O
Olimpik Sarajevo
3 - 0
Celik Zenica
K
O
FK Sarajevo
3 - 2
FK Krupa
K
O
Radnik Bijeljina
0 - 0
FK Mladost Doboj Kakanj
K
O
Sloboda Tuzla
2 - 0
Zeljeznicar
K
O
Vitez
1 - 0
Metalleghe BSI
K
O
Siroki Brijeg
1 - 1
Zrinjski Mostar
niedziela, 7 sierpień 2016
K
O
FK Mladost Doboj Kakanj
3 - 2
Metalleghe BSI
sobota, 6 sierpień 2016
K
O
Celik Zenica
1 - 1
FK Sarajevo
K
O
FK Krupa
2 - 2
Radnik Bijeljina
K
O
Zeljeznicar
2 - 0
Siroki Brijeg
K
O
Zrinjski Mostar
4 - 1
Olimpik Sarajevo
piątek, 5 sierpień 2016
K
O
Sloboda Tuzla
1 - 0
Vitez
niedziela, 31 lipiec 2016
K
O
Radnik Bijeljina
2 - 3
Celik Zenica
K
O
FK Sarajevo
2 - 0
Zrinjski Mostar
K
O
Siroki Brijeg
2 - 2
Sloboda Tuzla
sobota, 30 lipiec 2016
K
O
Metalleghe BSI
0 - 2
FK Krupa
K
O
Olimpik Sarajevo
0 - 2
Zeljeznicar
K
O
Vitez
1 - 1
FK Mladost Doboj Kakanj
niedziela, 24 lipiec 2016
K
O
FK Krupa
1 - 1
FK Mladost Doboj Kakanj
K
O
Siroki Brijeg
1 - 1
Vitez
K
O
Zrinjski Mostar
2 - 1
Radnik Bijeljina
sobota, 23 lipiec 2016
K
O
Celik Zenica
1 - 3
Metalleghe BSI
K
O
Sloboda Tuzla
3 - 0
Olimpik Sarajevo
K
O
Zeljeznicar
1 - 1
FK Sarajevo