Score piłka nożna : Bośnia i Hercegowina

1. Liga RS wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

02:05 (GMT+2)

24 maj 2018

Tabela ligowa

Bośnia i Hercegowina – 1. Liga RS

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1FK Zvijezda 092215614915+3451
2Rudar Prijedor2214714212+3049
3Drina Zvornik2210842818+1038
4Slavija Sarajevo229943424+1036
5Tekstilac Derventa229762923+634
6FK Podrinje2283112428–427
7Zeljeznicar Banja Luka2275102936–726
8Sloboda Mrkonjic Grad2282122838–1026
9Sutjeska225892031–1123
10Kozara2239101636–2018
11Sloga Doboj2237122241–1916
12FK Napredak Donji Sepak2235141534–1914

Rezultaty

Bośnia i Hercegowina – 1. Liga RS

sobota, 14 kwiecień 2018
K
O
Drina Zvornik
1 - 1
Sloboda Mrkonjic Grad
K
O
FK Napredak Donji Sepak
0 - 0
Slavija Sarajevo
K
O
FK Podrinje
0 - 1
Sloga Doboj
K
O
FK Zvijezda 09
6 - 2
Zeljeznicar Banja Luka
K
O
Sutjeska
1 - 1
Rudar Prijedor
K
O
Tekstilac Derventa
0 - 0
Kozara
sobota, 7 kwiecień 2018
K
O
Kozara
0 - 0
FK Napredak Donji Sepak
K
O
Rudar Prijedor
1 - 0
Drina Zvornik
K
O
Slavija Sarajevo
1 - 0
FK Podrinje
K
O
Sloga Doboj
2 - 2
Sutjeska
K
O
Zeljeznicar Banja Luka
1 - 1
Tekstilac Derventa
K
O
Sloboda Mrkonjic Grad
1 - 6
FK Zvijezda 09
środa, 4 kwiecień 2018
K
O
Drina Zvornik
4 - 1
Sloga Doboj
K
O
FK Napredak Donji Sepak
1 - 1
Zeljeznicar Banja Luka
K
O
FK Podrinje
0 - 0
Kozara
K
O
FK Zvijezda 09
5 - 0
Tekstilac Derventa
K
O
Sloboda Mrkonjic Grad
0 - 1
Rudar Prijedor
K
O
Sutjeska
2 - 1
Slavija Sarajevo
niedziela, 1 kwiecień 2018
K
O
Slavija Sarajevo
4 - 0
Drina Zvornik
sobota, 31 marzec 2018
K
O
Kozara
0 - 0
Sutjeska
K
O
Rudar Prijedor
1 - 1
FK Zvijezda 09
K
O
Sloga Doboj
1 - 2
Sloboda Mrkonjic Grad
K
O
Tekstilac Derventa
1 - 0
FK Napredak Donji Sepak
K
O
Zeljeznicar Banja Luka
2 - 1
FK Podrinje
środa, 28 marzec 2018
K
O
Drina Zvornik
0 - 0
Kozara
K
O
FK Podrinje
1 - 0
Tekstilac Derventa
K
O
Sloboda Mrkonjic Grad
0 - 0
Slavija Sarajevo
K
O
Sutjeska
1 - 0
Zeljeznicar Banja Luka
sobota, 24 marzec 2018
K
O
FK Zvijezda 09
1 - 0
FK Napredak Donji Sepak
K
O
Rudar Prijedor
4 - 0
Sloga Doboj
sobota, 17 marzec 2018
K
O
FK Napredak Donji Sepak
1 - 0
FK Podrinje
K
O
Kozara
3 - 1
Sloboda Mrkonjic Grad
K
O
Slavija Sarajevo
0 - 0
Rudar Prijedor
K
O
Sloga Doboj
0 - 2
FK Zvijezda 09
K
O
Tekstilac Derventa
2 - 0
Sutjeska
K
O
Zeljeznicar Banja Luka
3 - 0
Drina Zvornik
sobota, 25 listopad 2017
K
O
Drina Zvornik
3 - 0
Tekstilac Derventa
K
O
FK Zvijezda 09
3 - 2
FK Podrinje
K
O
Rudar Prijedor
6 - 1
Kozara
K
O
Sloboda Mrkonjic Grad
2 - 1
Zeljeznicar Banja Luka
K
O
Sloga Doboj
1 - 1
Slavija Sarajevo
K
O
Sutjeska
1 - 0
FK Napredak Donji Sepak
sobota, 18 listopad 2017
K
O
FK Napredak Donji Sepak
0 - 4
Drina Zvornik
K
O
FK Podrinje
4 - 1
Sutjeska
K
O
Kozara
1 - 0
Sloga Doboj
K
O
Tekstilac Derventa
3 - 1
Sloboda Mrkonjic Grad
piątek, 17 listopad 2017
K
O
Slavija Sarajevo
3 - 4
FK Zvijezda 09
K
O
Zeljeznicar Banja Luka
1 - 5
Rudar Prijedor
niedziela, 12 listopad 2017
K
O
FK Zvijezda 09
0 - 0
Sutjeska
sobota, 11 listopad 2017
K
O
Drina Zvornik
0 - 0
FK Podrinje
K
O
Rudar Prijedor
2 - 0
Tekstilac Derventa
K
O
Slavija Sarajevo
2 - 1
Kozara
K
O
Sloboda Mrkonjic Grad
2 - 1
FK Napredak Donji Sepak
K
O
Sloga Doboj
2 - 3
Zeljeznicar Banja Luka
sobota, 4 listopad 2017
K
O
FK Napredak Donji Sepak
0 - 2
Rudar Prijedor
K
O
FK Podrinje
3 - 2
Sloboda Mrkonjic Grad
K
O
Kozara
1 - 5
FK Zvijezda 09
K
O
Sutjeska
0 - 3
Drina Zvornik
K
O
Tekstilac Derventa
3 - 1
Sloga Doboj
K
O
Zeljeznicar Banja Luka
1 - 2
Slavija Sarajevo
sobota, 28 październik 2017
K
O
FK Zvijezda 09
2 - 2
Drina Zvornik
K
O
Kozara
1 - 1
Zeljeznicar Banja Luka
K
O
Rudar Prijedor
1 - 0
FK Podrinje
K
O
Slavija Sarajevo
2 - 1
Tekstilac Derventa
K
O
Sloboda Mrkonjic Grad
1 - 3
Sutjeska
K
O
Sloga Doboj
3 - 1
FK Napredak Donji Sepak
niedziela, 22 październik 2017
K
O
Zeljeznicar Banja Luka
0 - 0
FK Zvijezda 09
sobota, 21 październik 2017
K
O
Kozara
1 - 1
Tekstilac Derventa
K
O
Rudar Prijedor
3 - 0
Sutjeska
K
O
Slavija Sarajevo
4 - 2
FK Napredak Donji Sepak
K
O
Sloboda Mrkonjic Grad
1 - 2
Drina Zvornik
K
O
Sloga Doboj
2 - 0
FK Podrinje
sobota, 14 październik 2017
K
O
Drina Zvornik
1 - 0
Rudar Prijedor
K
O
FK Napredak Donji Sepak
2 - 1
Kozara
K
O
FK Podrinje
2 - 2
Slavija Sarajevo
K
O
FK Zvijezda 09
1 - 0
Sloboda Mrkonjic Grad
K
O
Sutjeska
2 - 2
Sloga Doboj
K
O
Tekstilac Derventa
3 - 0
Zeljeznicar Banja Luka
sobota, 7 październik 2017
K
O
Kozara
0 - 2
FK Podrinje
K
O
Rudar Prijedor
4 - 1
Sloboda Mrkonjic Grad
K
O
Slavija Sarajevo
3 - 1
Sutjeska
K
O
Sloga Doboj
1 - 1
Drina Zvornik
K
O
Tekstilac Derventa
0 - 0
FK Zvijezda 09
K
O
Zeljeznicar Banja Luka
3 - 0
FK Napredak Donji Sepak
sobota, 30 wrzesień 2017
K
O
Drina Zvornik
1 - 1
Slavija Sarajevo
K
O
FK Napredak Donji Sepak
1 - 1
Tekstilac Derventa
K
O
FK Podrinje
2 - 1
Zeljeznicar Banja Luka
K
O
FK Zvijezda 09
0 - 0
Rudar Prijedor
K
O
Sloboda Mrkonjic Grad
3 - 2
Sloga Doboj
K
O
Sutjeska
4 - 1
Kozara
sobota, 23 wrzesień 2017
K
O
FK Napredak Donji Sepak
2 - 3
FK Zvijezda 09
K
O
Kozara
0 - 1
Drina Zvornik
K
O
Slavija Sarajevo
1 - 0
Sloboda Mrkonjic Grad
K
O
Sloga Doboj
1 - 1
Rudar Prijedor
K
O
Zeljeznicar Banja Luka
1 - 0
Sutjeska
piątek, 22 wrzesień 2017
K
O
Tekstilac Derventa
4 - 1
FK Podrinje
sobota, 16 wrzesień 2017
K
O
Drina Zvornik
1 - 1
Zeljeznicar Banja Luka
K
O
FK Podrinje
2 - 1
FK Napredak Donji Sepak
K
O
FK Zvijezda 09
4 - 0
Sloga Doboj
K
O
Rudar Prijedor
1 - 1
Slavija Sarajevo
K
O
Sloboda Mrkonjic Grad
3 - 0
Kozara
K
O
Sutjeska
1 - 1
Tekstilac Derventa
sobota, 9 wrzesień 2017
K
O
FK Napredak Donji Sepak
1 - 1
Sutjeska
K
O
FK Podrinje
1 - 0
FK Zvijezda 09
K
O
Kozara
1 - 3
Rudar Prijedor
K
O
Tekstilac Derventa
0 - 1
Drina Zvornik
K
O
Zeljeznicar Banja Luka
2 - 0
Sloboda Mrkonjic Grad
piątek, 8 wrzesień 2017
K
O
Slavija Sarajevo
1 - 1
Sloga Doboj
sobota, 2 wrzesień 2017
K
O
Drina Zvornik
1 - 0
FK Napredak Donji Sepak
K
O
FK Zvijezda 09
1 - 0
Slavija Sarajevo
K
O
Rudar Prijedor
2 - 1
Zeljeznicar Banja Luka
K
O
Sloboda Mrkonjic Grad
1 - 2
Tekstilac Derventa
K
O
Sloga Doboj
1 - 1
Kozara
K
O
Sutjeska
0 - 1
FK Podrinje
poniedziałek, 28 sierpień 2017
K
O
Zeljeznicar Banja Luka
2 - 0
Sloga Doboj
sobota, 26 sierpień 2017
K
O
FK Napredak Donji Sepak
1 - 2
Sloboda Mrkonjic Grad
K
O
FK Podrinje
1 - 2
Drina Zvornik
K
O
Kozara
1 - 1
Slavija Sarajevo
K
O
Tekstilac Derventa
1 - 1
Rudar Prijedor
K
O
Sutjeska
0 - 2
FK Zvijezda 09
środa, 23 sierpień 2017
K
O
Sloboda Mrkonjic Grad
2 - 0
FK Podrinje
sobota, 19 sierpień 2017
K
O
Drina Zvornik
0 - 0
Sutjeska
K
O
FK Zvijezda 09
2 - 0
Kozara
K
O
Rudar Prijedor
1 - 0
FK Napredak Donji Sepak
K
O
Slavija Sarajevo
4 - 1
Zeljeznicar Banja Luka
K
O
Sloga Doboj
0 - 2
Tekstilac Derventa
sobota, 12 sierpień 2017
K
O
Drina Zvornik
0 - 1
FK Zvijezda 09
K
O
FK Napredak Donji Sepak
1 - 0
Sloga Doboj
K
O
FK Podrinje
1 - 2
Rudar Prijedor
K
O
Tekstilac Derventa
3 - 0
Slavija Sarajevo
K
O
Sutjeska
0 - 2
Sloboda Mrkonjic Grad
K
O
Zeljeznicar Banja Luka
1 - 2
Kozara