Score piłka nożna : Bośnia i Hercegowina

1. Liga RS wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

16:10 (GMT+1)

24 styczeń 2017

Tabela ligowa

Bośnia i Hercegowina – 1. Liga RS

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Borac Banja Luka161141305+2537
2Rudar Prijedor169433419+1531
3FK Podrinje168262617+926
4Tekstilac Derventa167541410+426
5Drina Zvornik167541613+326
6Kozara165562020020
7FK Zvijezda 09166281925–620
8Sloboda Mrkonjic Grad166281231–1920
9Slavija Sarajevo165382822+618
10Sloga Doboj164662425–118
11Sutjeska1651101228–1616
12FK Borac Samac1623111535–209

Przyszłe mecze

Bośnia i Hercegowina – 1. Liga RS

sobota, 25 luty 2017
13:00
FK Borac Samac
v
Drina Zvornik
13:00
FK Podrinje
v
Kozara
13:00
Rudar Prijedor
v
FK Zvijezda 09
13:00
Sloga Doboj
v
Sloboda Mrkonjic Grad
13:00
Sutjeska
v
Slavija Sarajevo
13:00
Tekstilac Derventa
v
Borac Banja Luka
sobota, 4 marzec 2017
13:00
Borac Banja Luka
v
Rudar Prijedor
13:00
Drina Zvornik
v
Sutjeska
13:00
FK Zvijezda 09
v
FK Borac Samac
13:00
Kozara
v
Tekstilac Derventa
13:00
Slavija Sarajevo
v
Sloga Doboj
13:00
Sloboda Mrkonjic Grad
v
FK Podrinje
sobota, 11 marzec 2017
13:00
Drina Zvornik
v
Slavija Sarajevo
13:00
FK Borac Samac
v
Borac Banja Luka
13:00
FK Podrinje
v
Sloga Doboj
13:00
Rudar Prijedor
v
Kozara
13:00
Sutjeska
v
FK Zvijezda 09
13:00
Tekstilac Derventa
v
Sloboda Mrkonjic Grad
sobota, 18 marzec 2017
13:00
Borac Banja Luka
v
Sutjeska
13:00
FK Zvijezda 09
v
Drina Zvornik
13:00
Kozara
v
FK Borac Samac
13:00
Slavija Sarajevo
v
FK Podrinje
13:00
Sloboda Mrkonjic Grad
v
Rudar Prijedor
13:00
Sloga Doboj
v
Tekstilac Derventa
sobota, 25 marzec 2017
13:00
Drina Zvornik
v
Borac Banja Luka
13:00
FK Borac Samac
v
Sloboda Mrkonjic Grad
13:00
FK Zvijezda 09
v
Slavija Sarajevo
13:00
Rudar Prijedor
v
Sloga Doboj
13:00
Sutjeska
v
Kozara
13:00
Tekstilac Derventa
v
FK Podrinje
sobota, 1 kwiecień 2017
13:00
Borac Banja Luka
v
FK Zvijezda 09
13:00
FK Podrinje
v
Rudar Prijedor
13:00
Kozara
v
Drina Zvornik
13:00
Slavija Sarajevo
v
Tekstilac Derventa
13:00
Sloboda Mrkonjic Grad
v
Sutjeska
13:00
Sloga Doboj
v
FK Borac Samac

Rezultaty

Bośnia i Hercegowina – 1. Liga RS

sobota, 19 listopad 2016
K
O
Borac Banja Luka
5 - 0
FK Podrinje
K
O
Drina Zvornik
2 - 1
Rudar Prijedor
K
O
FK Zvijezda 09
2 - 1
Tekstilac Derventa
K
O
Kozara
1 - 2
Sloga Doboj
K
O
Slavija Sarajevo
6 - 1
Sloboda Mrkonjic Grad
K
O
Sutjeska
4 - 1
FK Borac Samac
sobota, 12 listopad 2016
K
O
FK Borac Samac
1 - 0
Slavija Sarajevo
K
O
FK Podrinje
1 - 0
FK Zvijezda 09
K
O
Rudar Prijedor
4 - 1
Sutjeska
K
O
Sloboda Mrkonjic Grad
3 - 1
Kozara
K
O
Sloga Doboj
0 - 2
Borac Banja Luka
K
O
Tekstilac Derventa
1 - 1
Drina Zvornik
sobota, 5 listopad 2016
K
O
Borac Banja Luka
5 - 0
Sloboda Mrkonjic Grad
K
O
Drina Zvornik
1 - 0
FK Podrinje
K
O
FK Borac Samac
2 - 3
Rudar Prijedor
K
O
FK Zvijezda 09
1 - 1
Sloga Doboj
K
O
Slavija Sarajevo
1 - 3
Kozara
K
O
Sutjeska
0 - 1
Tekstilac Derventa
sobota, 29 październik 2016
K
O
FK Podrinje
5 - 0
Sutjeska
K
O
Kozara
0 - 2
Borac Banja Luka
K
O
Rudar Prijedor
3 - 1
Slavija Sarajevo
K
O
Sloboda Mrkonjic Grad
1 - 0
FK Zvijezda 09
K
O
Sloga Doboj
3 - 3
Drina Zvornik
K
O
Tekstilac Derventa
2 - 0
FK Borac Samac
sobota, 22 październik 2016
K
O
Drina Zvornik
1 - 0
Sloboda Mrkonjic Grad
K
O
FK Borac Samac
0 - 3
FK Podrinje
K
O
FK Zvijezda 09
1 - 1
Kozara
K
O
Rudar Prijedor
1 - 1
Tekstilac Derventa
K
O
Slavija Sarajevo
0 - 0
Borac Banja Luka
K
O
Sutjeska
1 - 0
Sloga Doboj
sobota, 15 październik 2016
K
O
Drina Zvornik
1 - 1
Kozara
K
O
FK Borac Samac
2 - 2
Sloga Doboj
K
O
FK Zvijezda 09
0 - 3
Borac Banja Luka
K
O
Rudar Prijedor
2 - 0
FK Podrinje
K
O
Tekstilac Derventa
1 - 0
Slavija Sarajevo
K
O
Sutjeska
2 - 1
Sloboda Mrkonjic Grad
niedziela, 9 październik 2016
K
O
Borac Banja Luka
1 - 0
Drina Zvornik
sobota, 8 październik 2016
K
O
FK Podrinje
1 - 0
Tekstilac Derventa
K
O
Kozara
3 - 1
Sutjeska
K
O
Slavija Sarajevo
4 - 0
FK Zvijezda 09
K
O
Sloboda Mrkonjic Grad
2 - 0
FK Borac Samac
K
O
Sloga Doboj
3 - 3
Rudar Prijedor
sobota, 1 październik 2016
K
O
Drina Zvornik
1 - 2
FK Zvijezda 09
K
O
FK Borac Samac
2 - 2
Kozara
K
O
FK Podrinje
3 - 1
Slavija Sarajevo
K
O
Rudar Prijedor
4 - 0
Sloboda Mrkonjic Grad
K
O
Sutjeska
0 - 0
Borac Banja Luka
K
O
Tekstilac Derventa
1 - 1
Sloga Doboj
sobota, 24 wrzesień 2016
K
O
FK Zvijezda 09
2 - 0
Sutjeska
K
O
Kozara
0 - 0
Rudar Prijedor
K
O
Slavija Sarajevo
1 - 0
Drina Zvornik
K
O
Sloboda Mrkonjic Grad
0 - 0
Tekstilac Derventa
K
O
Sloga Doboj
3 - 3
FK Podrinje
K
O
Borac Banja Luka
2 - 1
FK Borac Samac
niedziela, 18 wrzesień 2016
K
O
Sloga Doboj
3 - 1
Slavija Sarajevo
sobota, 17 wrzesień 2016
K
O
FK Borac Samac
2 - 3
FK Zvijezda 09
K
O
FK Podrinje
5 - 0
Sloboda Mrkonjic Grad
K
O
Rudar Prijedor
2 - 3
Borac Banja Luka
K
O
Tekstilac Derventa
1 - 0
Kozara
K
O
Sutjeska
0 - 1
Drina Zvornik
sobota, 10 wrzesień 2016
K
O
Borac Banja Luka
2 - 0
Tekstilac Derventa
K
O
Drina Zvornik
1 - 0
FK Borac Samac
K
O
FK Zvijezda 09
0 - 1
Rudar Prijedor
K
O
Kozara
2 - 1
FK Podrinje
K
O
Slavija Sarajevo
3 - 0
Sutjeska
K
O
Sloboda Mrkonjic Grad
1 - 0
Sloga Doboj
sobota, 3 wrzesień 2016
K
O
FK Borac Samac
2 - 0
Sutjeska
K
O
FK Podrinje
0 - 0
Borac Banja Luka
K
O
Rudar Prijedor
1 - 1
Drina Zvornik
K
O
Sloboda Mrkonjic Grad
1 - 0
Slavija Sarajevo
K
O
Sloga Doboj
1 - 0
Kozara
K
O
Tekstilac Derventa
1 - 0
FK Zvijezda 09
sobota, 27 sierpień 2016
K
O
Drina Zvornik
2 - 1
Tekstilac Derventa
K
O
FK Zvijezda 09
2 - 1
FK Podrinje
K
O
Kozara
3 - 0
Sloboda Mrkonjic Grad
K
O
Slavija Sarajevo
6 - 1
FK Borac Samac
K
O
Borac Banja Luka
2 - 0
Sloga Doboj
K
O
Sutjeska
1 - 4
Rudar Prijedor
sobota, 20 sierpień 2016
K
O
FK Podrinje
1 - 0
Drina Zvornik
K
O
Kozara
2 - 2
Slavija Sarajevo
K
O
Rudar Prijedor
3 - 1
FK Borac Samac
K
O
Sloboda Mrkonjic Grad
1 - 0
Borac Banja Luka
K
O
Sloga Doboj
5 - 2
FK Zvijezda 09
K
O
Tekstilac Derventa
1 - 0
Sutjeska
niedziela, 14 sierpień 2016
K
O
Slavija Sarajevo
1 - 2
Rudar Prijedor
sobota, 13 sierpień 2016
K
O
Drina Zvornik
1 - 0
Sloga Doboj
K
O
FK Borac Samac
0 - 0
Tekstilac Derventa
K
O
FK Zvijezda 09
4 - 1
Sloboda Mrkonjic Grad
K
O
Borac Banja Luka
2 - 0
Kozara
K
O
Sutjeska
1 - 0
FK Podrinje
sobota, 6 sierpień 2016
K
O
FK Podrinje
2 - 0
FK Borac Samac
K
O
Kozara
1 - 0
FK Zvijezda 09
K
O
Sloboda Mrkonjic Grad
0 - 0
Drina Zvornik
K
O
Sloga Doboj
0 - 1
Sutjeska
K
O
Tekstilac Derventa
2 - 0
Rudar Prijedor
K
O
Borac Banja Luka
1 - 1
Slavija Sarajevo