Score piłka nożna : Bośnia i Hercegowina

1. Liga FBiH wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

04:10 (GMT+1)

9 luty 2016

Tabela ligowa

Bośnia i Hercegowina – 1. Liga FBiH

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Metalleghe BSI158522014+629
2Buducnost158252211+1126
3Orasje157531810+826
4FK Zvijezda157442014+625
5Capljina157352117+424
6Bosna Visoko157171812+622
7GOSK Gabela156451512+322
8NK Bratstvo157171615+122
9Gorazde157171415–122
10Rudar Kakanj156361817+121
11FK Radnicki155461723–619
12Jedinstvo Bihac155281216–417
13NK Podgrmec155281130–1917
14HNK Branitelj154471321–816
15NK Novi Travnik153572123–214
16Sloga Ljubuski152671117–612

Przyszłe mecze

Bośnia i Hercegowina – 1. Liga FBiH

poniedziałek, 14 marzec 2016
18:00
Bosna Visoko
v
Capljina
18:00
FK Radnicki
v
GOSK Gabela
18:00
FK Zvijezda
v
Gorazde
18:00
HNK Branitelj
v
Sloga Ljubuski
18:00
Jedinstvo Bihac
v
NK Bratstvo
18:00
Metalleghe BSI
v
NK Novi Travnik
18:00
NK Podgrmec
v
Orasje
18:00
Rudar Kakanj
v
Buducnost
poniedziałek, 21 marzec 2016
18:00
Buducnost
v
Jedinstvo Bihac
18:00
Capljina
v
FK Radnicki
18:00
GOSK Gabela
v
Rudar Kakanj
18:00
Gorazde
v
Bosna Visoko
18:00
Metalleghe BSI
v
HNK Branitelj
18:00
NK Bratstvo
v
NK Podgrmec
18:00
NK Novi Travnik
v
FK Zvijezda
18:00
Orasje
v
Sloga Ljubuski
poniedziałek, 28 marzec 2016
18:00
Bosna Visoko
v
NK Novi Travnik
18:00
FK Radnicki
v
Gorazde
18:00
FK Zvijezda
v
Metalleghe BSI
18:00
HNK Branitelj
v
Orasje
18:00
Jedinstvo Bihac
v
GOSK Gabela
18:00
NK Podgrmec
v
Buducnost
18:00
Rudar Kakanj
v
Capljina
18:00
Sloga Ljubuski
v
NK Bratstvo
wtorek, 5 kwiecień 2016
18:00
Buducnost
v
Sloga Ljubuski
18:00
Capljina
v
Jedinstvo Bihac
18:00
FK Zvijezda
v
HNK Branitelj
18:00
GOSK Gabela
v
NK Podgrmec
18:00
Gorazde
v
Rudar Kakanj
18:00
Metalleghe BSI
v
Bosna Visoko
18:00
NK Bratstvo
v
Orasje
18:00
NK Novi Travnik
v
FK Radnicki
wtorek, 12 kwiecień 2016
18:00
Bosna Visoko
v
FK Zvijezda
18:00
FK Radnicki
v
Metalleghe BSI
18:00
HNK Branitelj
v
NK Bratstvo
18:00
Jedinstvo Bihac
v
Gorazde
18:00
NK Podgrmec
v
Capljina
18:00
Orasje
v
Buducnost
18:00
Rudar Kakanj
v
NK Novi Travnik
18:00
Sloga Ljubuski
v
GOSK Gabela
wtorek, 19 kwiecień 2016
18:00
Bosna Visoko
v
HNK Branitelj
18:00
Buducnost
v
NK Bratstvo
18:00
Capljina
v
Sloga Ljubuski
18:00
FK Zvijezda
v
FK Radnicki
18:00
GOSK Gabela
v
Orasje
18:00
Gorazde
v
NK Podgrmec
18:00
Metalleghe BSI
v
Rudar Kakanj
18:00
NK Novi Travnik
v
Jedinstvo Bihac
wtorek, 26 kwiecień 2016
18:00
FK Radnicki
v
Bosna Visoko
18:00
HNK Branitelj
v
Buducnost
18:00
Jedinstvo Bihac
v
Metalleghe BSI
18:00
NK Bratstvo
v
GOSK Gabela
18:00
NK Podgrmec
v
NK Novi Travnik
18:00
Orasje
v
Capljina
18:00
Rudar Kakanj
v
FK Zvijezda
18:00
Sloga Ljubuski
v
Gorazde
sobota, 30 kwiecień 2016
18:00
Bosna Visoko
v
Rudar Kakanj
18:00
Capljina
v
NK Bratstvo
18:00
FK Radnicki
v
HNK Branitelj
18:00
FK Zvijezda
v
Jedinstvo Bihac
18:00
GOSK Gabela
v
Buducnost
18:00
Gorazde
v
Orasje
18:00
Metalleghe BSI
v
NK Podgrmec
18:00
NK Novi Travnik
v
Sloga Ljubuski
piątek, 6 maj 2016
18:00
Buducnost
v
Capljina
18:00
HNK Branitelj
v
GOSK Gabela
18:00
Jedinstvo Bihac
v
Bosna Visoko
18:00
NK Bratstvo
v
Gorazde
18:00
NK Podgrmec
v
FK Zvijezda
18:00
Orasje
v
NK Novi Travnik
18:00
Rudar Kakanj
v
FK Radnicki
18:00
Sloga Ljubuski
v
Metalleghe BSI
piątek, 13 maj 2016
18:00
Bosna Visoko
v
NK Podgrmec
18:00
Capljina
v
GOSK Gabela
18:00
FK Radnicki
v
Jedinstvo Bihac
18:00
FK Zvijezda
v
Sloga Ljubuski
18:00
Gorazde
v
Buducnost
18:00
Metalleghe BSI
v
Orasje
18:00
NK Novi Travnik
v
NK Bratstvo
18:00
Rudar Kakanj
v
HNK Branitelj
wtorek, 17 maj 2016
18:00
Buducnost
v
NK Novi Travnik
18:00
GOSK Gabela
v
Gorazde
18:00
HNK Branitelj
v
Capljina
18:00
Jedinstvo Bihac
v
Rudar Kakanj
18:00
NK Bratstvo
v
Metalleghe BSI
18:00
NK Podgrmec
v
FK Radnicki
18:00
Orasje
v
FK Zvijezda
18:00
Sloga Ljubuski
v
Bosna Visoko
piątek, 20 maj 2016
18:00
Bosna Visoko
v
Orasje
18:00
FK Radnicki
v
Sloga Ljubuski
18:00
FK Zvijezda
v
NK Bratstvo
18:00
Gorazde
v
Capljina
18:00
Jedinstvo Bihac
v
HNK Branitelj
18:00
Metalleghe BSI
v
Buducnost
18:00
NK Novi Travnik
v
GOSK Gabela
18:00
Rudar Kakanj
v
NK Podgrmec
piątek, 27 maj 2016
18:00
Buducnost
v
FK Zvijezda
18:00
Capljina
v
NK Novi Travnik
18:00
GOSK Gabela
v
Metalleghe BSI
18:00
HNK Branitelj
v
Gorazde
18:00
NK Bratstvo
v
Bosna Visoko
18:00
NK Podgrmec
v
Jedinstvo Bihac
18:00
Orasje
v
FK Radnicki
18:00
Sloga Ljubuski
v
Rudar Kakanj
środa, 1 czerwiec 2016
18:00
Bosna Visoko
v
Buducnost
18:00
FK Radnicki
v
NK Bratstvo
18:00
FK Zvijezda
v
GOSK Gabela
18:00
Jedinstvo Bihac
v
Sloga Ljubuski
18:00
Metalleghe BSI
v
Capljina
18:00
NK Novi Travnik
v
Gorazde
18:00
NK Podgrmec
v
HNK Branitelj
18:00
Rudar Kakanj
v
Orasje
poniedziałek, 6 czerwiec 2016
18:00
Buducnost
v
FK Radnicki
18:00
Capljina
v
FK Zvijezda
18:00
GOSK Gabela
v
Bosna Visoko
18:00
Gorazde
v
Metalleghe BSI
18:00
HNK Branitelj
v
NK Novi Travnik
18:00
NK Bratstvo
v
Rudar Kakanj
18:00
Orasje
v
Jedinstvo Bihac
18:00
Sloga Ljubuski
v
NK Podgrmec

Rezultaty

Bośnia i Hercegowina – 1. Liga FBiH

niedziela, 15 listopad 2015
K
O
FK Radnicki
1 - 0
Buducnost
K
O
Metalleghe BSI
2 - 1
Gorazde
K
O
NK Novi Travnik
0 - 0
HNK Branitelj
sobota, 14 listopad 2015
K
O
Bosna Visoko
0 - 1
GOSK Gabela
K
O
FK Zvijezda
2 - 1
Capljina
K
O
Jedinstvo Bihac
0 - 0
Orasje
K
O
NK Podgrmec
2 - 0
Sloga Ljubuski
K
O
Rudar Kakanj
2 - 0
NK Bratstvo
niedziela, 8 listopad 2015
K
O
GOSK Gabela
1 - 0
FK Zvijezda
K
O
HNK Branitelj
2 - 0
NK Podgrmec
sobota, 7 listopad 2015
K
O
Buducnost
1 - 0
Bosna Visoko
K
O
Capljina
2 - 2
Metalleghe BSI
K
O
Gorazde
1 - 0
NK Novi Travnik
K
O
NK Bratstvo
3 - 0
FK Radnicki
K
O
Orasje
1 - 0
Rudar Kakanj
K
O
Sloga Ljubuski
0 - 0
Jedinstvo Bihac
sobota, 31 październik 2015
K
O
Bosna Visoko
2 - 1
NK Bratstvo
K
O
FK Zvijezda
2 - 0
Buducnost
K
O
Gorazde
0 - 1
HNK Branitelj
K
O
Jedinstvo Bihac
1 - 0
NK Podgrmec
K
O
Metalleghe BSI
2 - 1
GOSK Gabela
K
O
NK Novi Travnik
2 - 0
Capljina
K
O
Rudar Kakanj
2 - 0
Sloga Ljubuski
piątek, 30 październik 2015
K
O
FK Radnicki
1 - 1
Orasje
niedziela, 25 październik 2015
K
O
GOSK Gabela
2 - 0
NK Novi Travnik
K
O
HNK Branitelj
0 - 2
Jedinstvo Bihac
sobota, 24 październik 2015
K
O
Buducnost
2 - 0
Metalleghe BSI
K
O
Capljina
3 - 1
Gorazde
K
O
NK Bratstvo
0 - 1
FK Zvijezda
K
O
NK Podgrmec
1 - 0
Rudar Kakanj
K
O
Orasje
0 - 2
Bosna Visoko
K
O
Sloga Ljubuski
1 - 0
FK Radnicki
niedziela, 18 październik 2015
K
O
FK Radnicki
4 - 0
NK Podgrmec
K
O
Metalleghe BSI
1 - 0
NK Bratstvo
K
O
NK Novi Travnik
0 - 2
Buducnost
sobota, 17 październik 2015
K
O
Bosna Visoko
0 - 0
Sloga Ljubuski
K
O
Capljina
2 - 2
HNK Branitelj
K
O
FK Zvijezda
0 - 0
Orasje
K
O
Gorazde
1 - 0
GOSK Gabela
K
O
Rudar Kakanj
3 - 1
Jedinstvo Bihac
niedziela, 11 październik 2015
K
O
Buducnost
4 - 1
Gorazde
K
O
GOSK Gabela
1 - 2
Capljina
K
O
HNK Branitelj
0 - 2
Rudar Kakanj
K
O
Jedinstvo Bihac
2 - 0
FK Radnicki
K
O
NK Bratstvo
3 - 2
NK Novi Travnik
K
O
NK Podgrmec
1 - 0
Bosna Visoko
K
O
Orasje
2 - 3
Metalleghe BSI
K
O
Sloga Ljubuski
2 - 2
FK Zvijezda
niedziela, 4 październik 2015
K
O
FK Radnicki
0 - 0
Rudar Kakanj
K
O
GOSK Gabela
3 - 0
HNK Branitelj
K
O
Metalleghe BSI
0 - 0
Sloga Ljubuski
K
O
NK Novi Travnik
1 - 1
Orasje
sobota, 3 październik 2015
K
O
Bosna Visoko
2 - 1
Jedinstvo Bihac
K
O
Capljina
2 - 0
Buducnost
K
O
FK Zvijezda
5 - 2
NK Podgrmec
K
O
Gorazde
1 - 0
NK Bratstvo
niedziela, 27 wrzesień 2015
K
O
HNK Branitelj
4 - 1
FK Radnicki
sobota, 26 wrzesień 2015
K
O
Buducnost
0 - 0
GOSK Gabela
K
O
Jedinstvo Bihac
1 - 0
FK Zvijezda
K
O
NK Bratstvo
2 - 1
Capljina
K
O
NK Podgrmec
1 - 1
Metalleghe BSI
K
O
Orasje
0 - 1
Gorazde
K
O
Rudar Kakanj
2 - 1
Bosna Visoko
K
O
Sloga Ljubuski
2 - 2
NK Novi Travnik
niedziela, 20 wrzesień 2015
K
O
GOSK Gabela
0 - 0
NK Bratstvo
K
O
Metalleghe BSI
2 - 1
Jedinstvo Bihac
K
O
NK Novi Travnik
5 - 1
NK Podgrmec
sobota, 19 wrzesień 2015
K
O
Bosna Visoko
4 - 0
FK Radnicki
K
O
Buducnost
3 - 0
HNK Branitelj
K
O
Capljina
0 - 0
Orasje
K
O
FK Zvijezda
3 - 1
Rudar Kakanj
K
O
Gorazde
2 - 1
Sloga Ljubuski
niedziela, 13 wrzesień 2015
K
O
FK Radnicki
2 - 1
FK Zvijezda
K
O
HNK Branitelj
2 - 1
Bosna Visoko
sobota, 12 wrzesień 2015
K
O
Jedinstvo Bihac
2 - 1
NK Novi Travnik
K
O
NK Bratstvo
1 - 0
Buducnost
K
O
NK Podgrmec
1 - 0
Gorazde
K
O
Orasje
2 - 0
GOSK Gabela
K
O
Rudar Kakanj
0 - 2
Metalleghe BSI
K
O
Sloga Ljubuski
0 - 1
Capljina
sobota, 5 wrzesień 2015
K
O
Buducnost
1 - 2
Orasje
K
O
Capljina
2 - 0
NK Podgrmec
K
O
FK Zvijezda
1 - 0
Bosna Visoko
K
O
GOSK Gabela
1 - 0
Sloga Ljubuski
K
O
Gorazde
2 - 0
Jedinstvo Bihac
K
O
Metalleghe BSI
2 - 1
FK Radnicki
K
O
NK Bratstvo
3 - 1
HNK Branitelj
K
O
NK Novi Travnik
2 - 2
Rudar Kakanj
niedziela, 30 sierpień 2015
K
O
FK Radnicki
2 - 2
NK Novi Travnik
K
O
HNK Branitelj
0 - 0
FK Zvijezda
sobota, 29 sierpień 2015
K
O
Bosna Visoko
2 - 1
Metalleghe BSI
K
O
Jedinstvo Bihac
0 - 2
Capljina
K
O
NK Podgrmec
0 - 0
GOSK Gabela
K
O
Orasje
2 - 0
NK Bratstvo
K
O
Rudar Kakanj
1 - 0
Gorazde
K
O
Sloga Ljubuski
1 - 1
Buducnost
niedziela, 23 sierpień 2015
K
O
GOSK Gabela
1 - 0
Jedinstvo Bihac
K
O
Metalleghe BSI
0 - 0
FK Zvijezda
K
O
NK Novi Travnik
1 - 0
Bosna Visoko
sobota, 22 sierpień 2015
K
O
Buducnost
5 - 0
NK Podgrmec
K
O
Capljina
3 - 1
Rudar Kakanj
K
O
Gorazde
1 - 1
FK Radnicki
K
O
NK Bratstvo
1 - 0
Sloga Ljubuski
K
O
Orasje
1 - 0
HNK Branitelj
niedziela, 16 sierpień 2015
K
O
Bosna Visoko
1 - 0
Gorazde
K
O
FK Radnicki
1 - 0
Capljina
K
O
FK Zvijezda
3 - 2
NK Novi Travnik
K
O
HNK Branitelj
0 - 0
Metalleghe BSI
K
O
Jedinstvo Bihac
1 - 2
Buducnost
K
O
NK Podgrmec
2 - 1
NK Bratstvo
K
O
Rudar Kakanj
2 - 2
GOSK Gabela
K
O
Sloga Ljubuski
1 - 2
Orasje
niedziela, 9 sierpień 2015
K
O
GOSK Gabela
2 - 3
FK Radnicki
sobota, 8 sierpień 2015
K
O
Buducnost
1 - 0
Rudar Kakanj
K
O
Capljina
0 - 3
Bosna Visoko
K
O
Gorazde
2 - 0
FK Zvijezda
K
O
NK Bratstvo
1 - 0
Jedinstvo Bihac
K
O
NK Novi Travnik
1 - 2
Metalleghe BSI
K
O
Orasje
4 - 0
NK Podgrmec
K
O
Sloga Ljubuski
3 - 1
HNK Branitelj