Score piłka nożna : Bośnia i Hercegowina

1. Liga FBiH wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

04:58 (GMT+1)

22 luty 2017

Tabela ligowa

Bośnia i Hercegowina – 1. Liga FBiH

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Bosna Visoko159241910+929
2Travnik158432415+928
3Orasje157532214+826
4GOSK Gabela157442515+1025
5NK Bratstvo157442014+625
6FK Zvijezda157441614+225
7Rudar Kakanj156451914+522
8Gorazde156451415–122
9Jedinstvo Bihac156451112–122
10FK Sloga Simin Han156182022–219
11Buducnost155371718–118
12FK Bosna Sema Sarajevo155371922–318
13Capljina154561817+117
14FK Radnicki155281425–1117
15FK Velez Mostar152761321–813
16NK Novi Travnik151212730–235

Przyszłe mecze

Bośnia i Hercegowina – 1. Liga FBiH

sobota, 4 marzec 2017
14:00
Buducnost
v
NK Bratstvo
14:00
Capljina
v
Bosna Visoko
14:00
FK Sloga Simin Han
v
FK Bosna Sema Sarajevo
14:00
FK Velez Mostar
v
Travnik
14:00
Gorazde
v
FK Zvijezda
14:00
NK Novi Travnik
v
GOSK Gabela
14:00
Orasje
v
Jedinstvo Bihac
14:00
Rudar Kakanj
v
FK Radnicki

Rezultaty

Bośnia i Hercegowina – 1. Liga FBiH

niedziela, 13 listopad 2016
K
O
NK Novi Travnik
0 - 2
FK Zvijezda
sobota, 12 listopad 2016
K
O
Buducnost
4 - 0
Jedinstvo Bihac
K
O
Capljina
3 - 1
FK Bosna Sema Sarajevo
K
O
FK Radnicki
0 - 4
FK Sloga Simin Han
K
O
FK Velez Mostar
1 - 1
GOSK Gabela
K
O
Gorazde
1 - 0
Bosna Visoko
K
O
Orasje
0 - 0
Travnik
K
O
Rudar Kakanj
2 - 0
NK Bratstvo
niedziela, 6 listopad 2016
K
O
FK Bosna Sema Sarajevo
0 - 0
Gorazde
K
O
FK Sloga Simin Han
3 - 2
Capljina
K
O
GOSK Gabela
5 - 1
Orasje
K
O
Travnik
2 - 0
Buducnost
sobota, 5 listopad 2016
K
O
Bosna Visoko
2 - 0
NK Novi Travnik
K
O
FK Zvijezda
0 - 0
FK Velez Mostar
K
O
Jedinstvo Bihac
2 - 1
Rudar Kakanj
K
O
NK Bratstvo
1 - 3
FK Radnicki
niedziela, 30 październik 2016
K
O
NK Novi Travnik
1 - 2
FK Bosna Sema Sarajevo
sobota, 29 październik 2016
K
O
Buducnost
0 - 0
GOSK Gabela
K
O
FK Radnicki
0 - 0
Jedinstvo Bihac
K
O
FK Velez Mostar
1 - 2
Bosna Visoko
K
O
Gorazde
1 - 0
Capljina
K
O
NK Bratstvo
1 - 0
FK Sloga Simin Han
K
O
Orasje
2 - 0
FK Zvijezda
K
O
Rudar Kakanj
1 - 2
Travnik
niedziela, 23 październik 2016
K
O
FK Bosna Sema Sarajevo
0 - 1
FK Velez Mostar
K
O
FK Sloga Simin Han
1 - 1
Gorazde
K
O
GOSK Gabela
2 - 0
Rudar Kakanj
sobota, 22 październik 2016
K
O
Bosna Visoko
2 - 1
Orasje
K
O
Capljina
3 - 0
NK Novi Travnik
K
O
FK Zvijezda
1 - 1
Buducnost
K
O
Jedinstvo Bihac
1 - 0
NK Bratstvo
K
O
Travnik
4 - 0
FK Radnicki
niedziela, 16 październik 2016
K
O
NK Novi Travnik
2 - 0
Gorazde
sobota, 15 październik 2016
K
O
Buducnost
1 - 0
Bosna Visoko
K
O
FK Radnicki
0 - 1
GOSK Gabela
K
O
FK Velez Mostar
1 - 1
Capljina
K
O
Jedinstvo Bihac
2 - 0
FK Sloga Simin Han
K
O
NK Bratstvo
2 - 2
Travnik
K
O
Orasje
0 - 0
FK Bosna Sema Sarajevo
K
O
Rudar Kakanj
0 - 1
FK Zvijezda
niedziela, 9 październik 2016
K
O
FK Bosna Sema Sarajevo
3 - 1
Buducnost
K
O
FK Sloga Simin Han
2 - 0
NK Novi Travnik
K
O
GOSK Gabela
1 - 2
NK Bratstvo
sobota, 8 październik 2016
K
O
Bosna Visoko
2 - 1
Rudar Kakanj
K
O
Capljina
1 - 1
Orasje
K
O
FK Zvijezda
2 - 0
FK Radnicki
K
O
Gorazde
0 - 0
FK Velez Mostar
K
O
Travnik
1 - 0
Jedinstvo Bihac
poniedziałek, 3 październik 2016
K
O
Travnik
2 - 0
FK Sloga Simin Han
sobota, 1 październik 2016
K
O
Buducnost
0 - 2
Capljina
K
O
FK Radnicki
1 - 2
Bosna Visoko
K
O
FK Velez Mostar
4 - 0
NK Novi Travnik
K
O
Jedinstvo Bihac
1 - 1
GOSK Gabela
K
O
NK Bratstvo
3 - 0
FK Zvijezda
K
O
Orasje
4 - 1
Gorazde
K
O
Rudar Kakanj
2 - 1
FK Bosna Sema Sarajevo
niedziela, 25 wrzesień 2016
K
O
FK Bosna Sema Sarajevo
3 - 4
FK Radnicki
K
O
FK Sloga Simin Han
3 - 1
FK Velez Mostar
K
O
GOSK Gabela
4 - 0
Travnik
K
O
NK Novi Travnik
2 - 3
Orasje
sobota, 24 wrzesień 2016
K
O
Bosna Visoko
0 - 0
NK Bratstvo
K
O
Capljina
2 - 2
Rudar Kakanj
K
O
FK Zvijezda
2 - 1
Jedinstvo Bihac
K
O
Gorazde
1 - 0
Buducnost
niedziela, 18 wrzesień 2016
K
O
GOSK Gabela
2 - 3
FK Sloga Simin Han
K
O
Rudar Kakanj
1 - 1
Gorazde
sobota, 17 wrzesień 2016
K
O
Buducnost
3 - 0
NK Novi Travnik
K
O
FK Radnicki
1 - 0
Capljina
K
O
Jedinstvo Bihac
1 - 0
Bosna Visoko
K
O
NK Bratstvo
1 - 1
FK Bosna Sema Sarajevo
K
O
Orasje
3 - 0
FK Velez Mostar
K
O
Travnik
2 - 1
FK Zvijezda
niedziela, 11 wrzesień 2016
K
O
FK Sloga Simin Han
0 - 2
Orasje
K
O
NK Novi Travnik
1 - 1
Rudar Kakanj
sobota, 10 wrzesień 2016
K
O
Bosna Visoko
1 - 1
Travnik
K
O
Capljina
1 - 1
NK Bratstvo
K
O
FK Bosna Sema Sarajevo
1 - 0
Jedinstvo Bihac
K
O
FK Velez Mostar
2 - 2
Buducnost
K
O
FK Zvijezda
1 - 1
GOSK Gabela
K
O
Gorazde
3 - 1
FK Radnicki
niedziela, 4 wrzesień 2016
K
O
GOSK Gabela
1 - 0
Bosna Visoko
sobota, 3 wrzesień 2016
K
O
Buducnost
2 - 1
Orasje
K
O
FK Radnicki
1 - 0
NK Novi Travnik
K
O
FK Zvijezda
2 - 1
FK Sloga Simin Han
K
O
Jedinstvo Bihac
1 - 0
Capljina
K
O
NK Bratstvo
2 - 0
Gorazde
K
O
Rudar Kakanj
4 - 0
FK Velez Mostar
K
O
Travnik
3 - 0
FK Bosna Sema Sarajevo
niedziela, 28 sierpień 2016
K
O
FK Sloga Simin Han
1 - 0
Buducnost
K
O
NK Novi Travnik
0 - 2
NK Bratstvo
sobota, 27 sierpień 2016
K
O
Bosna Visoko
2 - 0
FK Zvijezda
K
O
Capljina
3 - 1
Travnik
K
O
FK Bosna Sema Sarajevo
3 - 2
GOSK Gabela
K
O
FK Velez Mostar
1 - 2
FK Radnicki
K
O
Gorazde
0 - 1
Jedinstvo Bihac
K
O
Orasje
0 - 0
Rudar Kakanj
środa, 24 sierpień 2016
K
O
Orasje
3 - 1
NK Bratstvo
niedziela, 21 sierpień 2016
K
O
GOSK Gabela
2 - 0
Capljina
sobota, 20 sierpień 2016
K
O
Bosna Visoko
3 - 1
FK Sloga Simin Han
K
O
FK Radnicki
0 - 0
Orasje
K
O
FK Zvijezda
2 - 1
FK Bosna Sema Sarajevo
K
O
Jedinstvo Bihac
1 - 1
NK Novi Travnik
K
O
NK Bratstvo
2 - 0
FK Velez Mostar
K
O
Rudar Kakanj
2 - 0
Buducnost
K
O
Travnik
1 - 2
Gorazde
niedziela, 14 sierpień 2016
K
O
FK Bosna Sema Sarajevo
0 - 1
Bosna Visoko
K
O
FK Sloga Simin Han
0 - 1
Rudar Kakanj
sobota, 13 sierpień 2016
K
O
Buducnost
3 - 1
FK Radnicki
K
O
Capljina
0 - 0
FK Zvijezda
K
O
FK Velez Mostar
0 - 0
Jedinstvo Bihac
K
O
Gorazde
3 - 0
GOSK Gabela
K
O
NK Novi Travnik
0 - 2
Travnik
niedziela, 7 sierpień 2016
K
O
FK Bosna Sema Sarajevo
3 - 1
FK Sloga Simin Han
K
O
GOSK Gabela
2 - 0
NK Novi Travnik
sobota, 6 sierpień 2016
K
O
Bosna Visoko
2 - 0
Capljina
K
O
FK Radnicki
0 - 1
Rudar Kakanj
K
O
FK Zvijezda
2 - 0
Gorazde
K
O
Jedinstvo Bihac
0 - 1
Orasje
K
O
NK Bratstvo
2 - 0
Buducnost
K
O
Travnik
1 - 1
FK Velez Mostar