Score piłka nożna : Bośnia i Hercegowina

1. Liga FBiH wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

10:41 (GMT+2)

29 lipiec 2014

Tabela ligowa

Bośnia i Hercegowina – 1. Liga FBiH

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Sloboda Tuzla3023256116+4571
2Jedinstvo Bi3021635010+4069
3NK Bratstvo3016685529+2654
4Rudar Kakanj30162123723+1450
5Orasje30144124538+746
6NK Mladost Doboj Kakanj30134134136+543
7Capljina30133144136+542
7GOSK Gabela30119104034+642
9Gradina Srebrenik30125132930–141
10FK Radnicki30117123727+1040
11HNK Branitelj30116133932+739
12Igman Konjic30123153753–1639
13NK Podgrmec30123153861–2339
14Buducnost30123154239+339
15Iskra Bugojno3083192058–3827
16NK Troglav301227898–905

Rezultaty

Bośnia i Hercegowina – 1. Liga FBiH

sobota, 31 maj 2014
K
O
Buducnost
3 - 1
Rudar Kakanj
K
O
Capljina
5 - 3
NK Podgrmec
K
O
FK Radnicki
0 - 0
Gradina Srebrenik
K
O
GOSK Gabela
0 - 3
Orasje
K
O
Jedinstvo Bi
4 - 0
Iskra Bugojno
K
O
NK Bratstvo
2 - 3
HNK Branitelj
K
O
NK Mladost Doboj Kakanj
3 - 0
NK Troglav
K
O
Sloboda Tuzla
3 - 0
Igman Konjic
środa, 28 maj 2014
K
O
Gradina Srebrenik
0 - 3
Sloboda Tuzla
K
O
HNK Branitelj
0 - 2
Jedinstvo Bi
K
O
Igman Konjic
2 - 1
NK Mladost Doboj Kakanj
K
O
Iskra Bugojno
0 - 2
FK Radnicki
K
O
NK Podgrmec
1 - 0
Buducnost
K
O
NK Troglav
0 - 3
Capljina
K
O
Orasje
0 - 0
NK Bratstvo
K
O
Rudar Kakanj
1 - 2
GOSK Gabela
sobota, 24 maj 2014
K
O
Capljina
1 - 2
Buducnost
K
O
FK Radnicki
0 - 0
HNK Branitelj
K
O
GOSK Gabela
3 - 0
NK Podgrmec
K
O
Jedinstvo Bi
3 - 0
Orasje
K
O
NK Bratstvo
2 - 1
Rudar Kakanj
K
O
NK Mladost Doboj Kakanj
4 - 1
Gradina Srebrenik
K
O
Sloboda Tuzla
3 - 1
Iskra Bugojno
sobota, 17 maj 2014
K
O
NK Troglav
0 - 3
Igman Konjic
środa, 14 maj 2014
K
O
Buducnost
3 - 1
GOSK Gabela
K
O
Gradina Srebrenik
3 - 0
NK Troglav
K
O
HNK Branitelj
0 - 1
Sloboda Tuzla
K
O
Igman Konjic
3 - 2
Capljina
K
O
Iskra Bugojno
1 - 3
NK Mladost Doboj Kakanj
K
O
NK Podgrmec
4 - 2
NK Bratstvo
K
O
Orasje
4 - 2
FK Radnicki
K
O
Rudar Kakanj
0 - 1
Jedinstvo Bi
niedziela, 11 maj 2014
K
O
FK Radnicki
2 - 0
Rudar Kakanj
sobota, 10 maj 2014
K
O
Capljina
1 - 0
GOSK Gabela
K
O
Igman Konjic
1 - 0
Gradina Srebrenik
K
O
Jedinstvo Bi
1 - 0
NK Podgrmec
K
O
NK Bratstvo
1 - 2
Buducnost
K
O
NK Mladost Doboj Kakanj
2 - 0
HNK Branitelj
K
O
NK Troglav
0 - 3
Iskra Bugojno
K
O
Sloboda Tuzla
2 - 0
Orasje
niedziela, 4 maj 2014
K
O
GOSK Gabela
2 - 2
NK Bratstvo
sobota, 3 maj 2014
K
O
Buducnost
1 - 0
Jedinstvo Bi
K
O
Gradina Srebrenik
2 - 0
Capljina
K
O
HNK Branitelj
3 - 0
NK Troglav
K
O
Iskra Bugojno
1 - 1
Igman Konjic
K
O
NK Podgrmec
3 - 1
FK Radnicki
K
O
Orasje
2 - 3
NK Mladost Doboj Kakanj
K
O
Rudar Kakanj
1 - 1
Sloboda Tuzla
niedziela, 27 kwiecień 2014
K
O
FK Radnicki
4 - 1
Buducnost
sobota, 26 kwiecień 2014
K
O
Capljina
1 - 0
NK Bratstvo
K
O
Gradina Srebrenik
3 - 0
Iskra Bugojno
K
O
Igman Konjic
1 - 0
HNK Branitelj
K
O
Jedinstvo Bi
2 - 2
GOSK Gabela
K
O
NK Mladost Doboj Kakanj
2 - 0
Rudar Kakanj
K
O
NK Troglav
0 - 3
Orasje
K
O
Sloboda Tuzla
3 - 0
NK Podgrmec
sobota, 19 kwiecień 2014
K
O
Buducnost
1 - 3
Sloboda Tuzla
K
O
GOSK Gabela
0 - 0
FK Radnicki
K
O
HNK Branitelj
3 - 0
Gradina Srebrenik
K
O
Iskra Bugojno
2 - 0
Capljina
K
O
NK Bratstvo
0 - 0
Jedinstvo Bi
K
O
NK Podgrmec
1 - 0
NK Mladost Doboj Kakanj
K
O
Orasje
2 - 0
Igman Konjic
K
O
Rudar Kakanj
3 - 0
NK Troglav
niedziela, 13 kwiecień 2014
K
O
FK Radnicki
1 - 2
NK Bratstvo
sobota, 12 kwiecień 2014
K
O
Capljina
0 - 1
Jedinstvo Bi
K
O
Gradina Srebrenik
1 - 0
Orasje
K
O
Igman Konjic
1 - 2
Rudar Kakanj
K
O
Iskra Bugojno
2 - 0
HNK Branitelj
K
O
NK Mladost Doboj Kakanj
1 - 1
Buducnost
K
O
NK Troglav
0 - 3
NK Podgrmec
K
O
Sloboda Tuzla
5 - 1
GOSK Gabela
niedziela, 6 kwiecień 2014
K
O
GOSK Gabela
1 - 2
NK Mladost Doboj Kakanj
K
O
HNK Branitelj
1 - 1
Capljina
sobota, 5 kwiecień 2014
K
O
Buducnost
3 - 0
NK Troglav
K
O
Jedinstvo Bi
1 - 0
FK Radnicki
K
O
NK Bratstvo
2 - 0
Sloboda Tuzla
K
O
NK Podgrmec
4 - 2
Igman Konjic
K
O
Orasje
5 - 0
Iskra Bugojno
K
O
Rudar Kakanj
2 - 0
Gradina Srebrenik
niedziela, 30 marzec 2014
K
O
HNK Branitelj
1 - 1
Orasje
sobota, 29 marzec 2014
K
O
Capljina
2 - 2
FK Radnicki
K
O
Gradina Srebrenik
2 - 0
NK Podgrmec
K
O
Igman Konjic
1 - 0
Buducnost
K
O
Iskra Bugojno
0 - 0
Rudar Kakanj
K
O
NK Mladost Doboj Kakanj
2 - 0
NK Bratstvo
K
O
NK Troglav
0 - 3
GOSK Gabela
K
O
Sloboda Tuzla
2 - 0
Jedinstvo Bi
niedziela, 23 marzec 2014
K
O
FK Radnicki
0 - 1
Sloboda Tuzla
K
O
GOSK Gabela
0 - 1
Igman Konjic
sobota, 22 marzec 2014
K
O
Buducnost
1 - 0
Gradina Srebrenik
K
O
Jedinstvo Bi
3 - 0
NK Mladost Doboj Kakanj
K
O
NK Bratstvo
3 - 0
NK Troglav
K
O
NK Podgrmec
2 - 0
Iskra Bugojno
K
O
Orasje
2 - 0
Capljina
K
O
Rudar Kakanj
2 - 0
HNK Branitelj
niedziela, 16 marzec 2014
K
O
HNK Branitelj
1 - 2
NK Podgrmec
sobota, 15 marzec 2014
K
O
Capljina
0 - 1
Sloboda Tuzla
K
O
Gradina Srebrenik
3 - 0
GOSK Gabela
K
O
Igman Konjic
0 - 1
NK Bratstvo
K
O
Iskra Bugojno
1 - 0
Buducnost
K
O
NK Mladost Doboj Kakanj
1 - 1
FK Radnicki
K
O
NK Troglav
0 - 6
Jedinstvo Bi
K
O
Orasje
1 - 0
Rudar Kakanj
niedziela, 9 marzec 2014
K
O
FK Radnicki
7 - 0
NK Troglav
K
O
GOSK Gabela
0 - 0
Iskra Bugojno
sobota, 8 marzec 2014
K
O
Buducnost
0 - 0
HNK Branitelj
K
O
Jedinstvo Bi
2 - 2
Igman Konjic
K
O
NK Bratstvo
1 - 1
Gradina Srebrenik
K
O
NK Podgrmec
1 - 1
Orasje
K
O
Rudar Kakanj
1 - 0
Capljina
K
O
Sloboda Tuzla
4 - 0
NK Mladost Doboj Kakanj
niedziela, 2 marzec 2014
K
O
Capljina
3 - 0
NK Mladost Doboj Kakanj
K
O
Gradina Srebrenik
0 - 2
Jedinstvo Bi
K
O
HNK Branitelj
1 - 0
GOSK Gabela
K
O
Igman Konjic
2 - 0
FK Radnicki
K
O
Iskra Bugojno
0 - 2
NK Bratstvo
K
O
NK Troglav
0 - 6
Sloboda Tuzla
K
O
Orasje
3 - 2
Buducnost
K
O
Rudar Kakanj
3 - 0
NK Podgrmec
niedziela, 24 listopad 2013
K
O
HNK Branitelj
2 - 3
NK Bratstvo
sobota, 23 listopad 2013
K
O
Gradina Srebrenik
1 - 0
FK Radnicki
K
O
Igman Konjic
0 - 2
Sloboda Tuzla
K
O
Iskra Bugojno
0 - 3
Jedinstvo Bi
K
O
NK Podgrmec
3 - 2
Capljina
K
O
NK Troglav
0 - 2
NK Mladost Doboj Kakanj
K
O
Orasje
2 - 3
GOSK Gabela
K
O
Rudar Kakanj
3 - 0
Buducnost
niedziela, 17 listopad 2013
K
O
FK Radnicki
3 - 0
Iskra Bugojno
K
O
GOSK Gabela
1 - 0
Rudar Kakanj
sobota, 16 listopad 2013
K
O
Buducnost
7 - 0
NK Podgrmec
K
O
Capljina
4 - 0
NK Troglav
K
O
Jedinstvo Bi
1 - 0
HNK Branitelj
K
O
NK Bratstvo
2 - 0
Orasje
K
O
NK Mladost Doboj Kakanj
3 - 2
Igman Konjic
K
O
Sloboda Tuzla
3 - 1
Gradina Srebrenik
niedziela, 10 listopad 2013
K
O
HNK Branitelj
2 - 2
FK Radnicki
sobota, 9 listopad 2013
K
O
Buducnost
1 - 3
Capljina
K
O
Gradina Srebrenik
1 - 0
NK Mladost Doboj Kakanj
K
O
Igman Konjic
2 - 0
NK Troglav
K
O
Iskra Bugojno
0 - 1
Sloboda Tuzla
K
O
NK Podgrmec
0 - 0
GOSK Gabela
K
O
Orasje
0 - 1
Jedinstvo Bi
K
O
Rudar Kakanj
1 - 0
NK Bratstvo
niedziela, 3 listopad 2013
K
O
FK Radnicki
3 - 0
Orasje
K
O
GOSK Gabela
4 - 0
Buducnost
sobota, 2 listopad 2013
K
O
Capljina
3 - 2
Igman Konjic
K
O
Jedinstvo Bi
0 - 1
Rudar Kakanj
K
O
NK Bratstvo
10 - 0
NK Podgrmec
K
O
NK Mladost Doboj Kakanj
2 - 0
Iskra Bugojno
K
O
NK Troglav
0 - 1
Gradina Srebrenik
K
O
Sloboda Tuzla
0 - 1
HNK Branitelj
niedziela, 27 październik 2013
K
O
GOSK Gabela
1 - 0
Capljina
K
O
HNK Branitelj
1 - 0
NK Mladost Doboj Kakanj
sobota, 26 październik 2013
K
O
Buducnost
2 - 0
NK Bratstvo
K
O
Gradina Srebrenik
3 - 0
Igman Konjic
K
O
Iskra Bugojno
1 - 0
NK Troglav
K
O
NK Podgrmec
1 - 3
Jedinstvo Bi
K
O
Orasje
2 - 0
Sloboda Tuzla
K
O
Rudar Kakanj
1 - 0
FK Radnicki
niedziela, 20 październik 2013
K
O
FK Radnicki
1 - 0
NK Podgrmec
sobota, 19 październik 2013
K
O
Capljina
1 - 0
Gradina Srebrenik
K
O
Igman Konjic
4 - 0
Iskra Bugojno
K
O
Jedinstvo Bi
1 - 0
Buducnost
K
O
NK Bratstvo
2 - 1
GOSK Gabela
K
O
NK Mladost Doboj Kakanj
3 - 1
Orasje
K
O
NK Troglav
3 - 3
HNK Branitelj
K
O
Sloboda Tuzla
2 - 1
Rudar Kakanj
niedziela, 13 październik 2013
K
O
Buducnost
0 - 1
FK Radnicki
K
O
GOSK Gabela
1 - 1
Jedinstvo Bi
K
O
HNK Branitelj
4 - 0
Igman Konjic
sobota, 12 październik 2013
K
O
Iskra Bugojno
3 - 2
Gradina Srebrenik
K
O
NK Bratstvo
1 - 0
Capljina
K
O
NK Podgrmec
0 - 1
Sloboda Tuzla
K
O
Orasje
6 - 0
NK Troglav
K
O
Rudar Kakanj
1 - 0
NK Mladost Doboj Kakanj
niedziela, 6 październik 2013
K
O
FK Radnicki
0 - 0
GOSK Gabela
sobota, 5 październik 2013
K
O
Capljina
2 - 0
Iskra Bugojno
K
O
Gradina Srebrenik
1 - 0
HNK Branitelj
K
O
Igman Konjic
1 - 0
Orasje
K
O
Jedinstvo Bi
0 - 0
NK Bratstvo
K
O
NK Mladost Doboj Kakanj
3 - 0
NK Podgrmec
K
O
NK Troglav
0 - 2
Rudar Kakanj
K
O
Sloboda Tuzla
2 - 0
Buducnost
niedziela, 29 wrzesień 2013
K
O
GOSK Gabela
1 - 0
Sloboda Tuzla
K
O
HNK Branitelj
7 - 0
Iskra Bugojno
sobota, 28 wrzesień 2013
K
O
Buducnost
2 - 1
NK Mladost Doboj Kakanj
K
O
Jedinstvo Bi
2 - 0
Capljina
K
O
NK Bratstvo
1 - 0
FK Radnicki
K
O
NK Podgrmec
2 - 0
NK Troglav
K
O
Orasje
1 - 0
Gradina Srebrenik
K
O
Rudar Kakanj
4 - 0
Igman Konjic
niedziela, 22 wrzesień 2013
K
O
FK Radnicki
0 - 1
Jedinstvo Bi
sobota, 21 wrzesień 2013
K
O
Capljina
1 - 0
HNK Branitelj
K
O
Gradina Srebrenik
0 - 2
Rudar Kakanj
K
O
Igman Konjic
3 - 2
NK Podgrmec
K
O
Iskra Bugojno
0 - 1
Orasje
K
O
NK Mladost Doboj Kakanj
0 - 2
GOSK Gabela
K
O
NK Troglav
2 - 2
Buducnost
K
O
Sloboda Tuzla
2 - 0
NK Bratstvo
niedziela, 15 wrzesień 2013
K
O
FK Radnicki
1 - 0
Capljina
K
O
GOSK Gabela
6 - 1
NK Troglav
sobota, 14 wrzesień 2013
K
O
Buducnost
2 - 0
Igman Konjic
K
O
Jedinstvo Bi
3 - 0
Sloboda Tuzla
K
O
NK Bratstvo
2 - 1
NK Mladost Doboj Kakanj
K
O
NK Podgrmec
1 - 1
Gradina Srebrenik
K
O
Orasje
2 - 1
HNK Branitelj
K
O
Rudar Kakanj
1 - 0
Iskra Bugojno
niedziela, 8 wrzesień 2013
K
O
HNK Branitelj
1 - 0
Rudar Kakanj
sobota, 7 wrzesień 2013
K
O
Capljina
0 - 0
Orasje
K
O
Gradina Srebrenik
1 - 0
Buducnost
K
O
Igman Konjic
2 - 2
GOSK Gabela
K
O
Iskra Bugojno
1 - 2
NK Podgrmec
K
O
NK Mladost Doboj Kakanj
0 - 0
Jedinstvo Bi
K
O
NK Troglav
1 - 5
NK Bratstvo
K
O
Sloboda Tuzla
2 - 1
FK Radnicki
niedziela, 1 wrzesień 2013
K
O
FK Radnicki
1 - 0
NK Mladost Doboj Kakanj
K
O
GOSK Gabela
0 - 0
Gradina Srebrenik
sobota, 31 sierpień 2013
K
O
Buducnost
0 - 1
Iskra Bugojno
K
O
Jedinstvo Bi
1 - 0
NK Troglav
K
O
NK Bratstvo
4 - 0
Igman Konjic
K
O
NK Podgrmec
0 - 2
HNK Branitelj
K
O
Rudar Kakanj
2 - 0
Orasje
K
O
Sloboda Tuzla
2 - 0
Capljina
niedziela, 25 sierpień 2013
K
O
HNK Branitelj
2 - 1
Buducnost
sobota, 24 sierpień 2013
K
O
Capljina
3 - 1
Rudar Kakanj
K
O
Gradina Srebrenik
1 - 1
NK Bratstvo
K
O
Igman Konjic
0 - 4
Jedinstvo Bi
K
O
Iskra Bugojno
2 - 1
GOSK Gabela
K
O
NK Mladost Doboj Kakanj
0 - 0
Sloboda Tuzla
K
O
NK Troglav
1 - 0
FK Radnicki
K
O
Orasje
3 - 2
NK Podgrmec
niedziela, 18 sierpień 2013
K
O
FK Radnicki
2 - 1
Igman Konjic
K
O
GOSK Gabela
2 - 0
HNK Branitelj
sobota, 17 sierpień 2013
K
O
Buducnost
5 - 0
Orasje
K
O
Jedinstvo Bi
1 - 0
Gradina Srebrenik
K
O
NK Bratstvo
4 - 1
Iskra Bugojno
K
O
NK Mladost Doboj Kakanj
2 - 3
Capljina
K
O
NK Podgrmec
1 - 0
Rudar Kakanj
K
O
Sloboda Tuzla
6 - 0
NK Troglav