Score piłka nożna : Austria

Bundesliga wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

20:19 (GMT+2)

22 czerwiec 2017

Tabela ligowa

Austria – Bundesliga

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Admira Moedling00000000
1Altach00000000
1Austria Wien00000000
1LASK Linz00000000
1Mattersburg00000000
1Rapid Wien00000000
1Salzburg00000000
1SKN St. Poelten00000000
1Sturm Graz00000000
1Wolfsberger AC00000000

Przyszłe mecze

Austria – Bundesliga

sobota, 22 lipiec 2017
16:00
Rapid Wien
v
Mattersburg
18:30
LASK Linz
v
Admira Moedling
18:30
Wolfsberger AC
v
Salzburg
niedziela, 23 lipiec 2017
16:30
Altach
v
Austria Wien
19:00
Sturm Graz
v
SKN St. Poelten
sobota, 29 lipiec 2017
16:00
Salzburg
v
LASK Linz
18:30
Admira Moedling
v
Altach
18:30
Mattersburg
v
Wolfsberger AC
18:30
SKN St. Poelten
v
Rapid Wien
niedziela, 30 lipiec 2017
16:30
Austria Wien
v
Sturm Graz
sobota, 5 sierpień 2017
16:00
LASK Linz
v
SKN St. Poelten
18:30
Mattersburg
v
Sturm Graz
18:30
Salzburg
v
Admira Moedling
18:30
Wolfsberger AC
v
Altach
niedziela, 6 sierpień 2017
16:30
Rapid Wien
v
Austria Wien
sobota, 12 sierpień 2017
18:00
Admira Moedling
v
Rapid Wien
18:00
Altach
v
Salzburg
18:00
Austria Wien
v
LASK Linz
18:00
SKN St. Poelten
v
Mattersburg
18:00
Sturm Graz
v
Wolfsberger AC
sobota, 19 sierpień 2017
18:00
LASK Linz
v
Altach
18:00
Mattersburg
v
Austria Wien
18:00
Rapid Wien
v
Sturm Graz
18:00
Salzburg
v
SKN St. Poelten
18:00
Wolfsberger AC
v
Admira Moedling
sobota, 26 sierpień 2017
18:00
Admira Moedling
v
Austria Wien
18:00
Altach
v
Mattersburg
18:00
Rapid Wien
v
LASK Linz
18:00
Sturm Graz
v
Salzburg
18:00
Wolfsberger AC
v
SKN St. Poelten
sobota, 9 wrzesień 2017
18:00
Austria Wien
v
Wolfsberger AC
18:00
LASK Linz
v
Sturm Graz
18:00
Mattersburg
v
Admira Moedling
18:00
SKN St. Poelten
v
Altach
18:00
Salzburg
v
Rapid Wien
sobota, 16 wrzesień 2017
18:00
Admira Moedling
v
Sturm Graz
18:00
Altach
v
Rapid Wien
18:00
Austria Wien
v
SKN St. Poelten
18:00
Mattersburg
v
Salzburg
18:00
Wolfsberger AC
v
LASK Linz
sobota, 23 wrzesień 2017
18:00
LASK Linz
v
Mattersburg
18:00
Rapid Wien
v
Wolfsberger AC
18:00
SKN St. Poelten
v
Admira Moedling
18:00
Salzburg
v
Austria Wien
18:00
Sturm Graz
v
Altach
sobota, 30 wrzesień 2017
18:00
Admira Moedling
v
LASK Linz
18:00
Austria Wien
v
Altach
18:00
Mattersburg
v
Rapid Wien
18:00
SKN St. Poelten
v
Sturm Graz
18:00
Salzburg
v
Wolfsberger AC
sobota, 14 październik 2017
18:00
Altach
v
Admira Moedling
18:00
LASK Linz
v
Salzburg
18:00
Rapid Wien
v
SKN St. Poelten
18:00
Sturm Graz
v
Austria Wien
18:00
Wolfsberger AC
v
Mattersburg
sobota, 21 październik 2017
18:00
Admira Moedling
v
Salzburg
18:00
Altach
v
Wolfsberger AC
18:00
Austria Wien
v
Rapid Wien
18:00
SKN St. Poelten
v
LASK Linz
18:00
Sturm Graz
v
Mattersburg
sobota, 28 październik 2017
18:00
LASK Linz
v
Austria Wien
18:00
Mattersburg
v
SKN St. Poelten
18:00
Rapid Wien
v
Admira Moedling
18:00
Salzburg
v
Altach
18:00
Wolfsberger AC
v
Sturm Graz
sobota, 4 listopad 2017
18:00
Admira Moedling
v
Wolfsberger AC
18:00
Altach
v
LASK Linz
18:00
Austria Wien
v
Mattersburg
18:00
SKN St. Poelten
v
Salzburg
18:00
Sturm Graz
v
Rapid Wien
sobota, 18 listopad 2017
18:00
Austria Wien
v
Admira Moedling
18:00
LASK Linz
v
Rapid Wien
18:00
Mattersburg
v
Altach
18:00
SKN St. Poelten
v
Wolfsberger AC
18:00
Salzburg
v
Sturm Graz
sobota, 25 listopad 2017
18:00
Admira Moedling
v
Mattersburg
18:00
Altach
v
SKN St. Poelten
18:00
Rapid Wien
v
Salzburg
18:00
Sturm Graz
v
LASK Linz
18:00
Wolfsberger AC
v
Austria Wien
wtorek, 28 listopad 2017
18:00
LASK Linz
v
Wolfsberger AC
18:00
Rapid Wien
v
Altach
18:00
SKN St. Poelten
v
Austria Wien
18:00
Salzburg
v
Mattersburg
18:00
Sturm Graz
v
Admira Moedling
sobota, 2 grudzień 2017
18:00
Admira Moedling
v
SKN St. Poelten
18:00
Altach
v
Sturm Graz
18:00
Austria Wien
v
Salzburg
18:00
Mattersburg
v
LASK Linz
18:00
Wolfsberger AC
v
Rapid Wien
sobota, 9 grudzień 2017
18:00
Altach
v
Austria Wien
18:00
LASK Linz
v
Admira Moedling
18:00
Rapid Wien
v
Mattersburg
18:00
Sturm Graz
v
SKN St. Poelten
18:00
Wolfsberger AC
v
Salzburg
sobota, 16 grudzień 2017
18:00
Admira Moedling
v
Altach
18:00
Austria Wien
v
Sturm Graz
18:00
Mattersburg
v
Wolfsberger AC
18:00
SKN St. Poelten
v
Rapid Wien
18:00
Salzburg
v
LASK Linz
sobota, 3 luty 2018
18:00
LASK Linz
v
SKN St. Poelten
18:00
Mattersburg
v
Sturm Graz
18:00
Rapid Wien
v
Austria Wien
18:00
Salzburg
v
Admira Moedling
18:00
Wolfsberger AC
v
Altach
sobota, 10 luty 2018
18:00
Admira Moedling
v
Rapid Wien
18:00
Altach
v
Salzburg
18:00
Austria Wien
v
LASK Linz
18:00
SKN St. Poelten
v
Mattersburg
18:00
Sturm Graz
v
Wolfsberger AC
sobota, 17 luty 2018
18:00
LASK Linz
v
Altach
18:00
Mattersburg
v
Austria Wien
18:00
Rapid Wien
v
Sturm Graz
18:00
Salzburg
v
SKN St. Poelten
18:00
Wolfsberger AC
v
Admira Moedling
sobota, 24 luty 2018
18:00
Admira Moedling
v
Austria Wien
18:00
Altach
v
Mattersburg
18:00
Rapid Wien
v
LASK Linz
18:00
Sturm Graz
v
Salzburg
18:00
Wolfsberger AC
v
SKN St. Poelten
sobota, 3 marzec 2018
18:00
Austria Wien
v
Wolfsberger AC
18:00
LASK Linz
v
Sturm Graz
18:00
Mattersburg
v
Admira Moedling
18:00
SKN St. Poelten
v
Altach
18:00
Salzburg
v
Rapid Wien
sobota, 10 marzec 2018
18:00
Admira Moedling
v
Sturm Graz
18:00
Altach
v
Rapid Wien
18:00
Austria Wien
v
SKN St. Poelten
18:00
Mattersburg
v
Salzburg
18:00
Wolfsberger AC
v
LASK Linz
sobota, 17 marzec 2018
18:00
LASK Linz
v
Mattersburg
18:00
Rapid Wien
v
Wolfsberger AC
18:00
SKN St. Poelten
v
Admira Moedling
18:00
Salzburg
v
Austria Wien
18:00
Sturm Graz
v
Altach
sobota, 31 marzec 2018
18:00
Admira Moedling
v
LASK Linz
18:00
Austria Wien
v
Altach
18:00
Mattersburg
v
Rapid Wien
18:00
SKN St. Poelten
v
Sturm Graz
18:00
Salzburg
v
Wolfsberger AC
sobota, 7 kwiecień 2018
18:00
Altach
v
Admira Moedling
18:00
LASK Linz
v
Salzburg
18:00
Rapid Wien
v
SKN St. Poelten
18:00
Sturm Graz
v
Austria Wien
18:00
Wolfsberger AC
v
Mattersburg
sobota, 14 kwiecień 2018
18:00
Admira Moedling
v
Salzburg
18:00
Altach
v
Wolfsberger AC
18:00
Austria Wien
v
Rapid Wien
18:00
SKN St. Poelten
v
LASK Linz
18:00
Sturm Graz
v
Mattersburg
sobota, 21 kwiecień 2018
18:00
LASK Linz
v
Austria Wien
18:00
Mattersburg
v
SKN St. Poelten
18:00
Rapid Wien
v
Admira Moedling
18:00
Salzburg
v
Altach
18:00
Wolfsberger AC
v
Sturm Graz
sobota, 28 kwiecień 2018
18:00
Admira Moedling
v
Wolfsberger AC
18:00
Altach
v
LASK Linz
18:00
Austria Wien
v
Mattersburg
18:00
SKN St. Poelten
v
Salzburg
18:00
Sturm Graz
v
Rapid Wien
sobota, 5 maj 2018
18:00
Austria Wien
v
Admira Moedling
18:00
LASK Linz
v
Rapid Wien
18:00
Mattersburg
v
Altach
18:00
SKN St. Poelten
v
Wolfsberger AC
18:00
Salzburg
v
Sturm Graz
wtorek, 8 maj 2018
18:00
Admira Moedling
v
Mattersburg
18:00
Altach
v
SKN St. Poelten
18:00
Rapid Wien
v
Salzburg
18:00
Sturm Graz
v
LASK Linz
18:00
Wolfsberger AC
v
Austria Wien
niedziela, 13 maj 2018
18:00
LASK Linz
v
Wolfsberger AC
18:00
Rapid Wien
v
Altach
18:00
SKN St. Poelten
v
Austria Wien
18:00
Salzburg
v
Mattersburg
18:00
Sturm Graz
v
Admira Moedling
niedziela, 20 maj 2018
18:00
Admira Moedling
v
SKN St. Poelten
18:00
Altach
v
Sturm Graz
18:00
Austria Wien
v
Salzburg
18:00
Mattersburg
v
LASK Linz
18:00
Wolfsberger AC
v
Rapid Wien