Score piłka nożna : Argentyna

Primera B Metropolitana wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

19:16 (GMT+1)

16 grudzień 2018

Tabela ligowa

Argentyna – Primera B Metropolitana

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPkt
1Club Atletico Estudiantes1912433417+1740
2Barracas Central181161267+1939
3Atlanta1911533413+2138
4Acassuso19982198+1135
5Deportivo Riestra179442415+931
6All Boys188462222028
7Almirante Brown198382426–227
8Tristan Suarez1951131818026
9CD UAI Urquiza197571418–426
10CA Defensores Unidos197481920–125
11Colegiales195861617–123
12Justo Jose de Urquiza195681925–621
13Flandria184861315–220
14San Telmo194871821–320
15CA Fenix194781519–419
16Sacachispas FC184771419–519
17Comunicaciones183781425–1116
18CA San Miguel18297919–1015
19CA Talleres Remedios de Escalada1935111325–1214
20Deportivo Espanol1935111228–1614

Przyszłe mecze

Argentyna – Primera B Metropolitana

środa, 23 styczeń 2019
19:30
All Boys
v
Flandria
21:00
Sacachispas FC
v
Deportivo Riestra
sobota, 26 styczeń 2019
22:00
All Boys
v
CA San Miguel
22:00
Almirante Brown
v
Club Atletico Estudiantes
22:00
CA Defensores Unidos
v
CD UAI Urquiza
22:00
CA Fenix
v
San Telmo
22:00
CA Talleres Remedios de Escalada
v
Deportivo Espanol
22:00
Colegiales
v
Acassuso
22:00
Comunicaciones
v
Deportivo Riestra
22:00
Justo Jose de Urquiza
v
Flandria
22:00
Sacachispas FC
v
Barracas Central
22:00
Tristan Suarez
v
Atlanta
sobota, 2 luty 2019
22:00
Acassuso
v
Comunicaciones
22:00
All Boys
v
CA Fenix
22:00
Barracas Central
v
Almirante Brown
22:00
CA San Miguel
v
Atlanta
22:00
CD UAI Urquiza
v
Justo Jose de Urquiza
22:00
Club Atletico Estudiantes
v
CA Defensores Unidos
22:00
Deportivo Espanol
v
Tristan Suarez
22:00
Deportivo Riestra
v
CA Talleres Remedios de Escalada
22:00
Flandria
v
Colegiales
22:00
San Telmo
v
Sacachispas FC
środa, 6 luty 2019
22:00
Almirante Brown
v
San Telmo
22:00
Atlanta
v
Deportivo Espanol
22:00
CA Defensores Unidos
v
Barracas Central
22:00
CA Fenix
v
CA San Miguel
22:00
CA Talleres Remedios de Escalada
v
Acassuso
22:00
Colegiales
v
CD UAI Urquiza
22:00
Comunicaciones
v
Flandria
22:00
Justo Jose de Urquiza
v
Club Atletico Estudiantes
22:00
Sacachispas FC
v
All Boys
22:00
Tristan Suarez
v
Deportivo Riestra
sobota, 9 luty 2019
22:00
Acassuso
v
Tristan Suarez
22:00
All Boys
v
Almirante Brown
22:00
Barracas Central
v
Justo Jose de Urquiza
22:00
CA Fenix
v
Sacachispas FC
22:00
CA San Miguel
v
Deportivo Espanol
22:00
CD UAI Urquiza
v
Comunicaciones
22:00
Club Atletico Estudiantes
v
Colegiales
22:00
Deportivo Riestra
v
Atlanta
22:00
Flandria
v
CA Talleres Remedios de Escalada
22:00
San Telmo
v
CA Defensores Unidos
sobota, 16 luty 2019
22:00
Almirante Brown
v
CA Fenix
22:00
Atlanta
v
Acassuso
22:00
CA Defensores Unidos
v
All Boys
22:00
CA Talleres Remedios de Escalada
v
CD UAI Urquiza
22:00
Colegiales
v
Barracas Central
22:00
Comunicaciones
v
Club Atletico Estudiantes
22:00
Deportivo Espanol
v
Deportivo Riestra
22:00
Justo Jose de Urquiza
v
San Telmo
22:00
Sacachispas FC
v
CA San Miguel
22:00
Tristan Suarez
v
Flandria
sobota, 23 luty 2019
22:00
Acassuso
v
Deportivo Espanol
22:00
All Boys
v
Justo Jose de Urquiza
22:00
Barracas Central
v
Comunicaciones
22:00
CA Fenix
v
CA Defensores Unidos
22:00
CA San Miguel
v
Deportivo Riestra
22:00
CD UAI Urquiza
v
Tristan Suarez
22:00
Club Atletico Estudiantes
v
CA Talleres Remedios de Escalada
22:00
Flandria
v
Atlanta
22:00
Sacachispas FC
v
Almirante Brown
22:00
San Telmo
v
Colegiales
sobota, 2 marzec 2019
22:00
Almirante Brown
v
CA San Miguel
22:00
Atlanta
v
CD UAI Urquiza
22:00
CA Defensores Unidos
v
Sacachispas FC
22:00
CA Talleres Remedios de Escalada
v
Barracas Central
22:00
Colegiales
v
All Boys
22:00
Comunicaciones
v
San Telmo
22:00
Deportivo Espanol
v
Flandria
22:00
Deportivo Riestra
v
Acassuso
22:00
Justo Jose de Urquiza
v
CA Fenix
22:00
Tristan Suarez
v
Club Atletico Estudiantes
sobota, 9 marzec 2019
22:00
All Boys
v
Comunicaciones
22:00
Almirante Brown
v
CA Defensores Unidos
22:00
Barracas Central
v
Tristan Suarez
22:00
CA Fenix
v
Colegiales
22:00
CA San Miguel
v
Acassuso
22:00
CD UAI Urquiza
v
Deportivo Espanol
22:00
Club Atletico Estudiantes
v
Atlanta
22:00
Flandria
v
Deportivo Riestra
22:00
Sacachispas FC
v
Justo Jose de Urquiza
22:00
San Telmo
v
CA Talleres Remedios de Escalada
wtorek, 12 marzec 2019
22:00
Acassuso
v
Flandria
22:00
Atlanta
v
Barracas Central
22:00
CA Defensores Unidos
v
CA San Miguel
22:00
CA Talleres Remedios de Escalada
v
All Boys
22:00
Colegiales
v
Sacachispas FC
22:00
Comunicaciones
v
CA Fenix
22:00
Deportivo Espanol
v
Club Atletico Estudiantes
22:00
Deportivo Riestra
v
CD UAI Urquiza
22:00
Justo Jose de Urquiza
v
Almirante Brown
22:00
Tristan Suarez
v
San Telmo
sobota, 16 marzec 2019
22:00
All Boys
v
Tristan Suarez
22:00
Almirante Brown
v
Colegiales
22:00
Barracas Central
v
Deportivo Espanol
22:00
CA Defensores Unidos
v
Justo Jose de Urquiza
22:00
CA Fenix
v
CA Talleres Remedios de Escalada
22:00
CA San Miguel
v
Flandria
22:00
CD UAI Urquiza
v
Acassuso
22:00
Club Atletico Estudiantes
v
Deportivo Riestra
22:00
Sacachispas FC
v
Comunicaciones
22:00
San Telmo
v
Atlanta
sobota, 23 marzec 2019
22:00
Acassuso
v
Club Atletico Estudiantes
22:00
Atlanta
v
All Boys
22:00
CA Talleres Remedios de Escalada
v
Sacachispas FC
22:00
Colegiales
v
CA Defensores Unidos
22:00
Comunicaciones
v
Almirante Brown
22:00
Deportivo Espanol
v
San Telmo
22:00
Deportivo Riestra
v
Barracas Central
22:00
Flandria
v
CD UAI Urquiza
22:00
Justo Jose de Urquiza
v
CA San Miguel
22:00
Tristan Suarez
v
CA Fenix
sobota, 30 marzec 2019
22:00
All Boys
v
Deportivo Espanol
22:00
Almirante Brown
v
CA Talleres Remedios de Escalada
22:00
Barracas Central
v
Acassuso
22:00
CA Defensores Unidos
v
Comunicaciones
22:00
CA Fenix
v
Atlanta
22:00
CA San Miguel
v
CD UAI Urquiza
22:00
Club Atletico Estudiantes
v
Flandria
22:00
Justo Jose de Urquiza
v
Colegiales
22:00
Sacachispas FC
v
Tristan Suarez
22:00
San Telmo
v
Deportivo Riestra
sobota, 6 kwiecień 2019
22:00
Acassuso
v
San Telmo
22:00
Atlanta
v
Sacachispas FC
22:00
CA Talleres Remedios de Escalada
v
CA Defensores Unidos
22:00
CD UAI Urquiza
v
Club Atletico Estudiantes
22:00
Colegiales
v
CA San Miguel
22:00
Comunicaciones
v
Justo Jose de Urquiza
22:00
Deportivo Espanol
v
CA Fenix
22:00
Deportivo Riestra
v
All Boys
22:00
Flandria
v
Barracas Central
22:00
Tristan Suarez
v
Almirante Brown
sobota, 13 kwiecień 2019
22:00
All Boys
v
Acassuso
22:00
Almirante Brown
v
Atlanta
22:00
Barracas Central
v
CD UAI Urquiza
22:00
CA Defensores Unidos
v
Tristan Suarez
22:00
CA Fenix
v
Deportivo Riestra
22:00
CA San Miguel
v
Club Atletico Estudiantes
22:00
Colegiales
v
Comunicaciones
22:00
Justo Jose de Urquiza
v
CA Talleres Remedios de Escalada
22:00
Sacachispas FC
v
Deportivo Espanol
22:00
San Telmo
v
Flandria
sobota, 20 kwiecień 2019
22:00
Acassuso
v
CA Fenix
22:00
Atlanta
v
CA Defensores Unidos
22:00
CA Talleres Remedios de Escalada
v
Colegiales
22:00
CD UAI Urquiza
v
San Telmo
22:00
Club Atletico Estudiantes
v
Barracas Central
22:00
Comunicaciones
v
CA San Miguel
22:00
Deportivo Espanol
v
Almirante Brown
22:00
Deportivo Riestra
v
Sacachispas FC
22:00
Flandria
v
All Boys
22:00
Tristan Suarez
v
Justo Jose de Urquiza
sobota, 27 kwiecień 2019
22:00
All Boys
v
CD UAI Urquiza
22:00
Almirante Brown
v
Deportivo Riestra
22:00
CA Defensores Unidos
v
Deportivo Espanol
22:00
CA Fenix
v
Flandria
22:00
CA San Miguel
v
Barracas Central
22:00
Colegiales
v
Tristan Suarez
22:00
Comunicaciones
v
CA Talleres Remedios de Escalada
22:00
Justo Jose de Urquiza
v
Atlanta
22:00
Sacachispas FC
v
Acassuso
22:00
San Telmo
v
Club Atletico Estudiantes
sobota, 4 maj 2019
22:00
Acassuso
v
Almirante Brown
22:00
Atlanta
v
Colegiales
22:00
Barracas Central
v
San Telmo
22:00
CA Talleres Remedios de Escalada
v
CA San Miguel
22:00
CD UAI Urquiza
v
CA Fenix
22:00
Club Atletico Estudiantes
v
All Boys
22:00
Deportivo Espanol
v
Justo Jose de Urquiza
22:00
Deportivo Riestra
v
CA Defensores Unidos
22:00
Flandria
v
Sacachispas FC
22:00
Tristan Suarez
v
Comunicaciones
sobota, 11 maj 2019
22:00
All Boys
v
Barracas Central
22:00
Almirante Brown
v
Flandria
22:00
CA Defensores Unidos
v
Acassuso
22:00
CA Fenix
v
Club Atletico Estudiantes
22:00
CA San Miguel
v
San Telmo
22:00
CA Talleres Remedios de Escalada
v
Tristan Suarez
22:00
Colegiales
v
Deportivo Espanol
22:00
Comunicaciones
v
Atlanta
22:00
Justo Jose de Urquiza
v
Deportivo Riestra
22:00
Sacachispas FC
v
CD UAI Urquiza
sobota, 18 maj 2019
22:00
Acassuso
v
Justo Jose de Urquiza
22:00
Atlanta
v
CA Talleres Remedios de Escalada
22:00
Barracas Central
v
CA Fenix
22:00
CD UAI Urquiza
v
Almirante Brown
22:00
Club Atletico Estudiantes
v
Sacachispas FC
22:00
Deportivo Espanol
v
Comunicaciones
22:00
Deportivo Riestra
v
Colegiales
22:00
Flandria
v
CA Defensores Unidos
22:00
San Telmo
v
All Boys
22:00
Tristan Suarez
v
CA San Miguel

Rezultaty

Argentyna – Primera B Metropolitana

piątek, 14 grudzień 2018
K
O
Comunicaciones
1 - 1
Tristan Suarez
środa, 12 grudzień 2018
K
O
Almirante Brown
1 - 0
CD UAI Urquiza
P
r
CA San Miguel
v
Comunicaciones
wtorek, 11 grudzień 2018
K
O
Colegiales
0 - 0
Deportivo Riestra
K
O
CA Talleres Remedios de Escalada
0 - 4
Atlanta
poniedziałek, 10 grudzień 2018
K
O
Comunicaciones
2 - 1
Deportivo Espanol
K
O
Justo Jose de Urquiza
0 - 1
Acassuso
K
O
Sacachispas FC
0 - 1
Club Atletico Estudiantes