Score piłka nożna : Argentyna

Wyniki piłkarskie na żywo, Tabele ligowe na żywo


 

13:09 (GMT+1)

24 marzec 2017

Argentyna – Primera Dywizja

środa, 22 marzec 2017
K
O
Lanus
1 - 3
River Plate
sobota, 25 marzec 2017
1:00
Patronato de Parana
v
Newells Old Boys
20:00
Banfield
v
Union
20:00
Rosario Central
v
Tigre
22:00
San Lorenzo
v
Quilmes
22:15
Gimnasia LP
v
Sarmiento
niedziela, 26 marzec 2017
0:00
Racing Club
v
Godoy Cruz
0:30
Atletico Rafaela
v
Estudiantes
21:00
Colon
v
Lanus
21:30
San Martin San Juan
v
Boca Juniors
P
r
Defensa y Justicia
v
Independiente
23:30
River Plate
v
Belgrano
23:30
Temperley
v
Atletico Tucuman
poniedziałek, 27 marzec 2017
1:40
Aldosivi
v
Arsenal Sarandi
wtorek, 28 marzec 2017
0:00
Velez Sarsfield
v
Huracan
2:15
Talleres
v
Olimpo

Argentyna – Primera B Nacional

piątek, 24 marzec 2017
20:00
Los Andes
v
Douglas Haig
sobota, 25 marzec 2017
0:05
Argentinos Juniors
v
San Martin de Tucuman
1:30
Independiente Rivadavia
v
Guillermo Brown
19:30
Flandria
v
Atletico Parana
20:00
Nueva Chicago
v
Crucero del Norte
22:05
Instituto
v
Chacarita Juniors
23:00
Santamarina
v
Brown de Adrogue
niedziela, 26 marzec 2017
22:00
Boca Unidos
v
All Boys
22:00
Gimnasia Jujuy
v
Sportivo Estudiantes
23:30
Central Cordoba de Santiago
v
Ferro Carril Oeste
poniedziałek, 27 marzec 2017
0:30
Juventud Unida Gualeguaychu
v
Villa Dalmine

Argentyna – Primera B Metropolitana

wtorek, 21 marzec 2017
K
O
Acassuso
1 - 1
Colegiales
K
O
Club Atletico Estudiantes
2 - 2
Excursionistas
K
O
Comunicaciones
3 - 1
CA Talleres Remedios de Escalada
K
O
Deportivo Riestra
2 - 0
Villa San Carlos
K
O
Tristan Suarez
1 - 0
Deportivo Espanol
K
O
Almirante Brown
1 - 0
Barracas Central
środa, 22 marzec 2017
K
O
CA Defensores de Belgrano
0 - 0
CD UAI Urquiza
K
O
Atlanta
1 - 0
Deportivo Moron
K
O
San Telmo
1 - 0
CA Fenix
sobota, 25 marzec 2017
17:05
Deportivo Moron
v
Comunicaciones
17:45
Barracas Central
v
CA Defensores de Belgrano
20:00
Excursionistas
v
Atlanta
niedziela, 26 marzec 2017
17:00
CA Talleres Remedios de Escalada
v
Acassuso
21:00
CD UAI Urquiza
v
Deportivo Riestra
21:00
Deportivo Espanol
v
Club Atletico Estudiantes
poniedziałek, 27 marzec 2017
21:00
CA Fenix
v
Almirante Brown
21:00
Villa San Carlos
v
Tristan Suarez
wtorek, 28 marzec 2017
2:05
Club Atletico Platense
v
San Telmo

Argentyna – Primera C

piątek, 24 marzec 2017
18:00
Dock Sud
v
Argentino de Quilmes
20:00
Argentino de Merlo
v
Canuelas
20:00
Berazategui
v
El Porvenir
20:00
CA Ferrocarril Midland
v
Central Cordoba de Rosario
20:00
Deportivo Armenio
v
San Martin Burzaco
20:00
Justo Jose de Urquiza
v
Sportivo Italiano
20:00
Laferrere
v
CA Defensores Unidos
niedziela, 26 marzec 2017
18:00
Sportivo Barracas
v
CA San Miguel
21:00
Defensores de Cambaceres
v
Club Lujan
poniedziałek, 27 marzec 2017
21:00
Sacachispas FC
v
Deportivo Merlo

Argentyna – Primera D

wtorek, 21 marzec 2017
K
O
Central Espanol
1 - 0
Juventud Unida San Miguel
K
O
General Lamadrid
0 - 0
Liniers CSD
K
O
Leandro Niceforo
1 - 0
Deportivo Muniz
środa, 22 marzec 2017
K
O
Claypole
5 - 0
Puerto Nuevo
K
O
Ituzaingo
1 - 0
Atlas
niedziela, 26 marzec 2017
21:00
Puerto Nuevo
v
General Lamadrid
poniedziałek, 27 marzec 2017
21:00
Juventud Unida San Miguel
v
Claypole
21:00
Yupanqui
v
Argentino Rosario
czwartek, 23 marzec 2017
K
O
Club Atletico Mitre
2 - 1
Union Aconquija
niedziela, 26 marzec 2017
22:00
Altos Hornos Zapla
v
Sportivo Patria
22:00
Gimnasia y Tiro
v
Sarmiento de Resistencia
23:00
CA Chaco For Ever
v
Juventud Antoniana
niedziela, 26 marzec 2017
21:00
Deportivo Madryn
v
Gimnasia Mendoza
23:00
Sportivo Las Parejas
v
Villa Mitre
poniedziałek, 27 marzec 2017
0:00
Agropecuario
v
Union de Sunchales
wtorek, 28 marzec 2017
2:00
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
v
Club Cipolletti
czwartek, 23 marzec 2017
K
O
Ferro Carril Oeste General Pico
1 - 2
Deportivo Maipu
K
O
General Belgrano
5 - 1
Club Rivadavia
K
O
Deportivo Roca
0 - 0
Independiente de Neuquen
niedziela, 26 marzec 2017
22:00
Deportivo Maipu
v
Club Rivadavia
22:00
Deportivo Roca
v
General Belgrano
22:00
Independiente de Neuquen
v
Ferro Carril Oeste General Pico
środa, 22 marzec 2017
K
O
Gutierrez SC
3 - 2
Desamparados
czwartek, 23 marzec 2017
K
O
San Lorenzo de Alem
0 - 0
Deportivo San Jorge Tucuman
K
O
Concepcion FC
1 - 2
Juventud Unida Universitario
niedziela, 26 marzec 2017
22:00
Juventud Unida Universitario
v
Gutierrez SC
poniedziałek, 27 marzec 2017
1:00
Concepcion FC
v
San Lorenzo de Alem
22:00
Desamparados
v
Deportivo San Jorge Tucuman
czwartek, 23 marzec 2017
K
O
Sol de America Formosa
0 - 0
Guarani Antonio Franco
K
O
Sportivo Belgrano
3 - 0
Defensores de Pronunciamiento
K
O
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
1 - 1
CD Libertad
niedziela, 26 marzec 2017
22:00
CD Libertad
v
Guarani Antonio Franco
22:00
Defensores de Pronunciamiento
v
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
poniedziałek, 27 marzec 2017
0:00
Sportivo Belgrano
v
Sol de America Formosa

Argentyna – Federal A:: zona A

sobota, 17 grudzień 2016
K
O
Club Cipolletti
1 - 0
Independiente de Neuquen
K
O
Villa Mitre
1 - 1
Deportivo Roca

Argentyna – Federal A:: zona B

sobota, 17 grudzień 2016
K
O
Club Rivadavia
0 - 1
Agropecuario
K
O
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
0 - 0
Ferro Carril Oeste General Pico
niedziela, 18 grudzień 2016
K
O
General Belgrano
1 - 1
CA Alvarado

Argentyna – Federal A:: zona C

sobota, 17 grudzień 2016
K
O
Gutierrez SC
0 - 0
Desamparados
K
O
Union Villa Krause
1 - 0
Gimnasia Mendoza

Argentyna – Federal A:: zona D

sobota, 17 grudzień 2016
K
O
Club Atletico Mitre
2 - 2
San Lorenzo de Alem
K
O
Union Aconquija
0 - 0
Juventud Unida Universitario

Argentyna – Federal A:: zona E

sobota, 17 grudzień 2016
K
O
Gimnasia y Tiro
4 - 0
Concepcion FC
K
O
Deportivo San Jorge Tucuman
2 - 0
Juventud Antoniana

Argentyna – Federal A:: zona F

sobota, 17 grudzień 2016
K
O
Sarmiento de Resistencia
2 - 0
Sportivo Patria
K
O
Sol de America Formosa
2 - 1
CA Chaco For Ever

Argentyna – Federal A:: zona G

piątek, 16 grudzień 2016
K
O
CD Libertad
0 - 2
Defensores de Pronunciamiento
sobota, 17 grudzień 2016
K
O
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
1 - 0
Union de Sunchales

Argentyna – Copa Argentina

piątek, 16 grudzień 2016
K
O
River Plate
4 - 3
Rosario Central

Argentyna – Super puchar

niedziela, 5 luty 2017
K
O
Lanus
3 - 0
River Plate