Score piłka nożna : Anglia

Wyniki piłkarskie na żywo, Tabele ligowe na żywo


 

07:20 (GMT+2)

19 sierpień 2017

Anglia – Premier League

sobota, 19 sierpień 2017
13:30
Swansea City
v
Manchester United
16:00
AFC Bournemouth
v
Watford
16:00
Burnley
v
West Bromwich Albion
16:00
Leicester City
v
Brighton & Hove Albion
16:00
Liverpool
v
Crystal Palace
16:00
Southampton
v
West Ham United
18:30
Stoke City
v
Arsenal
niedziela, 20 sierpień 2017
14:30
Huddersfield Town
v
Newcastle United
17:00
Tottenham Hotspur
v
Chelsea
poniedziałek, 21 sierpień 2017
21:00
Manchester City
v
Everton

Anglia – Championship

wtorek, 15 sierpień 2017
K
O
Barnsley
2 - 1
Nottingham Forest
K
O
Birmingham City
0 - 0
Bolton Wanderers
K
O
Brentford
2 - 2
Bristol City
K
O
Cardiff City
2 - 0
Sheffield United
K
O
Derby County
1 - 0
Preston North End
K
O
Hull City
2 - 3
Wolverhampton Wanderers
K
O
Leeds United
0 - 0
Fulham
K
O
Middlesbrough
2 - 0
Burton Albion
K
O
Millwall
3 - 4
Ipswich Town
K
O
Reading
2 - 1
Aston Villa
środa, 16 sierpień 2017
K
O
Norwich City
2 - 0
Queens Park Rangers
K
O
Sheffield Wednesday
1 - 1
Sunderland
piątek, 18 sierpień 2017
K
O
Burton Albion
2 - 1
Birmingham City
sobota, 19 sierpień 2017
13:15
Sheffield United
v
Barnsley
16:00
Aston Villa
v
Norwich City
16:00
Bolton Wanderers
v
Derby County
16:00
Bristol City
v
Millwall
16:00
Fulham
v
Sheffield Wednesday
16:00
Ipswich Town
v
Brentford
16:00
Nottingham Forest
v
Middlesbrough
16:00
Preston North End
v
Reading
16:00
Queens Park Rangers
v
Hull City
16:00
Wolverhampton Wanderers
v
Cardiff City
18:30
Sunderland
v
Leeds United

Anglia – Pierwsza Liga

sobota, 19 sierpień 2017
16:00
Bradford City
v
Blackburn Rovers
16:00
Bury
v
Bristol Rovers
16:00
Charlton Athletic
v
Northampton Town
16:00
Doncaster Rovers
v
Blackpool
16:00
Fleetwood Town
v
AFC Wimbledon
16:00
Milton Keynes Dons
v
Gillingham
16:00
Oldham Athletic
v
Wigan Athletic
16:00
Peterborough United
v
Rotherham United
16:00
Portsmouth
v
Walsall
16:00
Scunthorpe United
v
Oxford United
16:00
Shrewsbury Town
v
Rochdale
16:00
Southend United
v
Plymouth Argyle

Anglia – Druga Liga

sobota, 19 sierpień 2017
16:00
Accrington Stanley
v
Mansfield Town
16:00
Carlisle United
v
Cheltenham Town
16:00
Chesterfield
v
Port Vale
16:00
Coventry City
v
Newport County
16:00
Crawley Town
v
Cambridge United
16:00
Crewe Alexandra
v
Barnet
16:00
Exeter City
v
Lincoln
16:00
Forest Green Rovers
v
Yeovil Town
16:00
Luton Town
v
Colchester United
16:00
Morecambe
v
Swindon Town
16:00
Stevenage
v
Grimsby Town
16:00
Wycombe Wanderers
v
Notts County

Anglia – National League

wtorek, 15 sierpień 2017
K
O
AFC Fylde
1 - 4
Maidenhead United
K
O
Bromley
6 - 1
Leyton Orient
K
O
Dagenham & Redbridge
3 - 3
Ebbsfleet United
K
O
FC Halifax Town
1 - 2
Dover
K
O
Guiseley
0 - 0
Tranmere Rovers
K
O
Hartlepool United
1 - 1
Chester FC
K
O
Maidstone
1 - 1
Aldershot Town
K
O
Solihull Moors
3 - 3
Barrow
K
O
Sutton United
2 - 1
Macclesfield Town
K
O
Torquay United
2 - 4
Boreham Wood
K
O
Woking
2 - 1
Eastleigh
K
O
Wrexham
1 - 0
Gateshead FC
sobota, 19 sierpień 2017
16:00
AFC Fylde
v
Dagenham & Redbridge
16:00
Boreham Wood
v
Aldershot Town
16:00
Bromley
v
Hartlepool United
16:00
Chester FC
v
Sutton United
16:00
Dover
v
Barrow
16:00
Eastleigh
v
Tranmere Rovers
16:00
Gateshead FC
v
Macclesfield Town
16:00
Guiseley
v
Torquay United
16:00
Maidenhead United
v
Ebbsfleet United
16:00
Maidstone
v
Wrexham
16:00
Solihull Moors
v
FC Halifax Town
16:00
Woking
v
Leyton Orient
wtorek, 15 sierpień 2017
K
O
Alfreton Town
1 - 0
North Ferriby United
K
O
Brackley Town
1 - 0
Nuneaton Town
K
O
Gainsborough
2 - 4
Blyth Spartans
K
O
Harrogate
4 - 1
Chorley
K
O
Kidderminster Harriers
2 - 0
Leamington
K
O
Salford City
2 - 1
Stockport
K
O
Southport
3 - 3
FC United of Manchester
K
O
Spennymoor Town FC
3 - 0
Bradford PA
K
O
Tamworth
2 - 1
Boston United
K
O
York City
0 - 0
Darlington
sobota, 19 sierpień 2017
16:00
Alfreton Town
v
Southport
16:00
Blyth Spartans
v
North Ferriby United
16:00
Boston United
v
Chorley
16:00
Brackley Town
v
Spennymoor Town FC
16:00
Bradford PA
v
FC United of Manchester
16:00
Darlington
v
Telford
16:00
Gainsborough
v
Harrogate
16:00
Leamington
v
Stockport
16:00
Salford City
v
Kidderminster Harriers
16:00
Tamworth
v
Curzon
16:00
York City
v
Nuneaton Town
wtorek, 15 sierpień 2017
K
O
Bognor Regis Town
6 - 2
Whitehawk
K
O
Chippenham Town
0 - 1
Poole Town FC
K
O
Dartford
2 - 0
Concord Rangers
K
O
East Thurrock United
5 - 3
Braintree Town
K
O
Eastbourne Borough
0 - 0
Welling United
K
O
Hemel Hempstead
1 - 0
Hampton & Richmond
K
O
Oxford City
2 - 0
Hungerford Town
K
O
Truro City
1 - 2
Bath City
K
O
Weston Super Mare
2 - 1
Gloucester City
sobota, 19 sierpień 2017
16:00
Bognor Regis Town
v
Weston Super Mare
16:00
Braintree Town
v
Hampton & Richmond
16:00
Chippenham Town
v
East Thurrock United
16:00
Concord Rangers
v
Whitehawk
16:00
Dartford
v
Oxford City
16:00
Gloucester City
v
Hemel Hempstead
16:00
Havant and Waterlooville
v
Bath City
16:00
Poole Town FC
v
St.Albans
16:00
Truro City
v
Eastbourne Borough
16:00
Wealdstone
v
Chelmsford
16:00
Welling United
v
Hungerford Town
wtorek, 15 sierpień 2017
K
O
Leverstock Green
5 - 3
Edgware Town
K
O
Erith Town
5 - 0
Rochester United
K
O
Radford
2 - 2
Boston Town
K
O
Waltham Forest
1 - 2
Romania FC
środa, 16 sierpień 2017
K
O
Guildford City
3 - 0
Newport Isle of Wight
K
O
Littlehampton Town
2 - 1
Chatham Town
piątek, 18 sierpień 2017
K
O
AC London
1 - 5
Egham Town
K
O
Cambridge City
1 - 0
Stamford
K
O
Potton United
2 - 0
AFC Dunstable
K
O
Prescot Cables
2 - 2
City of Liverpool
sobota, 19 sierpień 2017
13:30
South Shields
v
Bridlington Town
16:00
Abbey Hey
v
Maine Road
16:00
Albion Sports
v
Newton Aycliffe
16:00
Alresford Town
v
Thatcham Town
16:00
Alvechurch
v
Hanley Town
16:00
Andover Town
v
Wimborne Town
16:00
Arlesey Town
v
Desborough Town
16:00
Ashford Town
v
Wembley
16:00
Ashton Athletic
v
Runcorn Linnets
16:00
Aylesbury FC
v
Cirencester Town
16:00
Badshot Lea
v
Moneyfields
16:00
Bamber Bridge
v
Brighouse Town
16:00
Banstead Athletic
v
Loxwood
16:00
Barking
v
Saffron Walden Town FC
16:00
Barnoldswick Town
v
Dunston
16:00
Barnstaple Town
v
Clevedon Town
16:00
Barton Rovers
v
Deeping Rangers
16:00
Bedford Town
v
Swaffham Town
16:00
Bedworth United
v
Haughmond
16:00
Bideford
v
Wells City
16:00
Binfield
v
Horndean
16:00
Birstall United
v
Cleethorpes Town
16:00
Boston Town
v
Carlton Town
16:00
Bottesford Town
v
Clipstone
16:00
Bowers and Pitsea
v
Haringey Borough
16:00
Bracknell Town
v
Winchester City
16:00
Brantham Athletic
v
Cheshunt
16:00
Bridgwater Town
v
Brislington
16:00
Bridport FC
v
Street
16:00
Brockenhurst
v
Hartley Wintney
16:00
Brocton
v
Gresley
16:00
Bromsgrove Sporting
v
Coleshill Town
16:00
Bury Town
v
Tilbury
16:00
Cadbury Heath
v
Yate Town
16:00
Canvey Island
v
Witham Town
16:00
Carshalton Athletic
v
Walton and Hersham
16:00
Chalfont St Peter
v
Beaconsfield Town
16:00
Chertsey Town
v
Horsham
16:00
Chipping Sodbu
v
Bishop's Cleeve
16:00
Chipstead
v
Horley Town
16:00
Clapton
v
Norwich United
16:00
Cockfosters
v
Holmer Green
16:00
Colliers Wood United
v
Shoreham
16:00
Colney Heath
v
Shortwood United
16:00
Colwyn Bay
v
Stocksbridge Park Steels
16:00
Consett
v
Heaton Stannington
16:00
Corinthian-Casuals
v
Hythe Town
16:00
Croydon
v
Faversham Town
16:00
Deal Town
v
Glebe
16:00
Dereham Town
v
Corby Town
16:00
East Grinstead Town
v
VCD Athletic
16:00
East Preston
v
Thamesmead Town
16:00
Eynesbury Rovers
v
Peterborough Sports
16:00
Flackwell Heath
v
Didcot Town
16:00
Fleet Town
v
Totton
16:00
Framlingham Town
v
Mildenhall Town FC
16:00
Frickley Athletic
v
Runcorn Town
16:00
Glossop North End
v
Moosley AFC
16:00
Godalming Town
v
Farnham Town
16:00
Goole
v
Newcastle Benfield FC
16:00
Grays Athletic
v
Redbridge
16:00
Great Yarmouth Town
v
Basildon United
16:00
Greenwich Borough
v
Three Bridges
16:00
Grimsby Borough
v
Leicester Road
16:00
Guildford City
v
Camberley Town
16:00
Guisborough Town
v
Shildon
16:00
Hamworthy United
v
Ascot United
16:00
Hanwell Town
v
Longlevens
16:00
Harrogate Railway Athletic
v
Kendal Town
16:00
Haverhill Rovers
v
Heybridge Swifts
16:00
Hayes and Yeading United
v
Brimscombe Thrupp
16:00
Haywards Heat
v
South Park
16:00
Hengrove Athletic
v
Bodmin Town
16:00
Hertford Town
v
Hadleigh United
16:00
Highmoor Ibis
v
North Leigh
16:00
Hinckley AFC
v
Aylestone Park
16:00
Holbeach United
v
Northampton ON Chenecks F.C
16:00
Hollands & Blair
v
Crowborough Athletic
16:00
Hornchurch AFC
v
Brentwood Town
16:00
Hyde United FC
v
Congleton Town
16:00
Ilford
v
Haverhill Borough
16:00
Kidlington
v
Wantage Town
16:00
Kirby Muxloe
v
Dunkirk
16:00
Laverstock & Ford FC
v
Knaphill
16:00
Leek Town
v
Cammell Laird
16:00
Leighton
v
Tuffley Rovers
16:00
Leverstock Green
v
Aylesbury United
16:00
Lewes
v
Newhaven
16:00
Lincoln United
v
Belper Town
16:00
Long Melford
v
Romania FC
16:00
Maldon and Tiptree
v
Waltham Abbey
16:00
Newcastle Town
v
Evesham
16:00
Newmarket Town
v
Ware
16:00
Newport Pagnell Town
v
Kempston Rovers
16:00
Northwich 1874
v
West Didsbury and Chorlton
16:00
Oadby Town
v
Loughborough Dynamo
16:00
Odd Down
v
Mangotsfield Utd.
16:00
Ossett Albion
v
Droylsden
16:00
Pagham
v
Sittingbourne
16:00
Parkgate
v
Handsworth Parramore
16:00
Penistone Church
v
Litherland Remyca
16:00
Penrith AFC
v
Whitley Bay
16:00
Pontefract Collieries
v
Skelmersdale United
16:00
Portchester AFC
v
Amesbury Town
16:00
Portland United
v
Paulton
16:00
Potters Bar Town
v
West Essex
16:00
Radcliffe Borough
v
Burscough
16:00
Ramsbottom United
v
Liversedge
16:00
Ramsgate
v
Hanworth Villa
16:00
Redhill
v
Ashford United
16:00
Rugby Town
v
Romulus
16:00
Salisbury
v
Fareham Town
16:00
Scarborough Athletic
v
Marske United
16:00
Sheffield FC
v
Ossett Town
16:00
Sheppey United
v
Hastings Utd.
16:00
Shepshed Dynamo
v
Blaby Whetstone Athletic
16:00
Slimbridge
v
Cinderford Town
16:00
Soham Town Rangers
v
Cogenhoe United
16:00
Southall FC
v
Hadley
16:00
Southend Manor
v
Gorleston
16:00
Sporting Khalsa
v
Market Drayton Town
16:00
St Margaretsbury
v
Hullbridge Sports
16:00
Staveley MW
v
Basford United
16:00
Steyning Town
v
Phoenix Sports
16:00
Stowmarket Town
v
Romford
16:00
Sudbury AFC
v
Aveley
16:00
Sunderland RCA
v
Ashington
16:00
Sutton Common
v
Eastbourne Town
16:00
Swindon Supermarine
v
Northwood
16:00
Tadcaster Albion
v
Colne
16:00
Taunton Town
v
Larkhall Athletic
16:00
Tavistock
v
Shaftesbury Town
16:00
Tower Hamlets
v
Takeley
16:00
Trafford
v
Kidsgrove Athletic
16:00
Tunbridge Wells
v
CB Hounslow United
16:00
Uxbridge
v
Thame Utd
16:00
Walsall Wood
v
Tividale
16:00
Walton Casuals
v
Molesey FC
16:00
Wellingborough Town
v
Rushden and Diamonds
16:00
Whyteleafe
v
Erith Town
16:00
Willand Rovers
v
Bristol Manor Farm
16:00
Wisbech Town
v
Spalding United
16:00
Wolverhampton Casuals
v
Boldmere St. Michaels
16:00
Wulfrunians
v
Westfields
16:00
Yaxley
v
Harborough Town
niedziela, 20 sierpień 2017
16:00
Baldock Town
v
North Greenford United
16:00
Crawley Green
v
Berkhamsted Town
16:00
Cray
v
Sevenoaks Town
16:00
Erith and Belvedere
v
Cray Valley
16:00
Hallam
v
Atherton Collieries
16:00
Herne Bay
v
Chessington Hook United
16:00
Highworth Town
v
Marlow
16:00
Littlehampton Town
v
Eastbourne United
16:00
Pickering Town CFC
v
Clitheroe
16:00
Quorn
v
AFC Mansfield
16:00
Worcester City
v
Chasetown
wtorek, 15 sierpień 2017
K
R
Rotherham United
241 - 1
Manchester City Academy
wtorek, 15 sierpień 2017
K
O
Notts County
2 - 1
Everton Academy
środa, 16 sierpień 2017
K
R
Portsmouth
243 - 3
Fulham Academy
wtorek, 15 sierpień 2017
K
O
Swindon Town
2 - 3
West Ham United Academy
wtorek, 15 sierpień 2017
K
R
Plymouth Argyle
542 - 2
Chelsea Academy
wtorek, 15 sierpień 2017
K
O
Cheltenham Town
1 - 2
Swansea City Academy
wtorek, 15 sierpień 2017
K
R
Luton Town
422 - 2
Tottenham Academy

Anglia – EFL Puchar

wtorek, 8 sierpień 2017
Z
D
AFC Wimbledon
1 - 3
Brentford
K
O
Accrington Stanley
3 - 2
Preston North End
K
O
Barnsley
4 - 3
Morecambe
K
O
Birmingham City
5 - 1
Crawley Town
K
O
Bradford City
2 - 3
Doncaster Rovers
K
O
Bristol City
5 - 0
Plymouth Argyle
K
O
Bristol Rovers
4 - 1
Cambridge United
Z
D
Cardiff City
2 - 1
Portsmouth
K
O
Coventry City
1 - 3
Blackburn Rovers
K
O
Exeter City
1 - 2
Charlton Athletic
Z
D
Fleetwood Town
1 - 2
Carlisle United
Z
D
Forest Green Rovers
0 - 1
Milton Keynes Dons
A
n
Grimsby Town
0 - 1
Derby County
K
O
Luton Town
0 - 2
Ipswich Town
K
O
Mansfield Town
0 - 1
Rochdale
K
O
Millwall
2 - 0
Stevenage
K
O
Norwich City
3 - 2
Swindon Town
K
O
Nottingham Forest
2 - 1
Shrewsbury Town
Z
D
Oxford United
3 - 4
Cheltenham Town
K
O
Peterborough United
1 - 3
Barnet
K
O
Queens Park Rangers
1 - 0
Northampton Town
K
O
Rotherham United
2 - 1
Lincoln
Z
D
Scunthorpe United
653 - 3
Notts County
K
O
Sheffield Wednesday
4 - 1
Chesterfield
K
O
Southend United
0 - 2
Newport County
K
O
Wigan Athletic
2 - 1
Blackpool
K
O
Wolverhampton Wanderers
1 - 0
Yeovil Town
K
O
Wycombe Wanderers
0 - 2
Fulham
K
O
Reading
2 - 0
Gillingham
środa, 9 sierpień 2017
K
O
Colchester United
1 - 2
Aston Villa
K
O
Crewe Alexandra
1 - 2
Bolton Wanderers
K
O
Leeds United
4 - 1
Port Vale
K
O
Oldham Athletic
2 - 3
Burton Albion
K
O
Sheffield United
3 - 2
Walsall
czwartek, 10 sierpień 2017
K
O
Bury
0 - 1
Sunderland

Anglia – Puchar Anglii

sobota, 27 maj 2017
K
O
Arsenal
2 - 1
Chelsea

Anglia – Community Shield

niedziela, 6 sierpień 2017
K
R
Arsenal
411 - 1
Chelsea
wtorek, 29 sierpień 2017
20:45
Fleetwood Town
v
Leicester City Academy
20:45
Morecambe
v
Carlisle United
wtorek, 29 sierpień 2017
20:00
Accrington Stanley
v
Middlesbrough Academy
20:00
Blackpool
v
Wigan Athletic
wtorek, 29 sierpień 2017
20:00
Blackburn Rovers
v
Stoke City Academy
20:00
Bury
v
Rochdale
wtorek, 29 sierpień 2017
20:00
Crewe Alexandra
v
Newcastle Academy
20:00
Oldham Athletic
v
Port Vale
wtorek, 29 sierpień 2017
20:00
Coventry City
v
Shrewsbury Town
20:00
Walsall
v
West Bromwich Albion Academy
wtorek, 29 sierpień 2017
20:00
Grimsby Town
v
Doncaster Rovers
20:00
Scunthorpe United
v
Sunderland Academy
wtorek, 29 sierpień 2017
20:00
Colchester United
v
Reading Academy
20:00
Gillingham
v
Southend United
wtorek, 29 sierpień 2017
20:45
Milton Keynes Dons
v
Brighton & Hove Albion Academy
20:45
Stevenage
v
Oxford United
wtorek, 29 sierpień 2017
20:45
Northampton Town
v
Cambridge United
20:45
Peterborough United
v
Southampton Academy
wtorek, 15 sierpień 2017
K
O
Ashton United
1 - 1
Farsley Celtic AFC
K
O
Coalville Town
0 - 1
Stourbridge
K
O
Halesowen
1 - 0
Barwell FC
K
O
Lancaster City
2 - 2
Warrington Town
K
O
Marine
2 - 0
Workington
K
O
Matlock Town
3 - 2
Hednesford
K
O
Nantwich Town
1 - 1
Altrincham
K
O
Rushall Olympic
0 - 2
Grantham Town
K
O
Stafford Rangers
4 - 1
Sutton Coldfield Town
K
O
Whitby
4 - 1
Stalybridge
K
O
Witton Albion
1 - 0
Buxton
sobota, 19 sierpień 2017
16:00
Ashton United
v
Grantham Town
16:00
Coalville Town
v
Warrington Town
16:00
Halesowen
v
Farsley Celtic AFC
16:00
Lancaster City
v
Mickleover Sports
16:00
Marine
v
Barwell FC
16:00
Matlock Town
v
Altrincham
16:00
Nantwich Town
v
Workington
16:00
Rushall Olympic
v
Stalybridge
16:00
Shaw Lane AFC
v
Hednesford
16:00
Stafford Rangers
v
Buxton
16:00
Whitby
v
Stourbridge
16:00
Witton Albion
v
Sutton Coldfield Town
poniedziałek, 21 sierpień 2017
20:45
Stourbridge
v
Nantwich Town
wtorek, 15 sierpień 2017
K
O
Bishop's Stortford
2 - 3
King's Lynn Town
K
O
Chesham United
1 - 3
Banbury United
K
O
Dunstable Town FC
1 - 4
Kings Langley FC
K
O
Gosport Borough
1 - 5
Slough Town
K
O
Hereford
1 - 0
Tiverton
K
O
Kettering Town FC
1 - 0
Redditch United
K
O
St. Ives Town FC
1 - 2
Biggleswade Town
K
O
Stratford Town
2 - 2
Merthyr Town
środa, 16 sierpień 2017
K
O
Farnborough
0 - 1
Royston Town
K
O
Frome Town
1 - 4
Weymouth
sobota, 19 sierpień 2017
16:00
Bishop's Stortford
v
Weymouth
16:00
Chesham United
v
Tiverton
16:00
Dorchester Town
v
King's Lynn Town
16:00
Dunstable Town FC
v
Merthyr Town
16:00
Farnborough
v
Redditch United
16:00
Frome Town
v
Biggleswade Town
16:00
Gosport Borough
v
Royston Town
16:00
Hereford
v
Slough Town
16:00
Hitchin Town
v
Banbury United
16:00
Kettering Town FC
v
Basingstoke
16:00
St. Ives Town FC
v
Kings Langley FC
16:00
Stratford Town
v
St Neots Town

Anglia – Isthmian League

wtorek, 15 sierpień 2017
K
O
Brightlingsea Regent
0 - 1
Leiston
K
O
Dorking Wanderers
4 - 1
Metropolitan Police FC
K
O
Folkestone Invicta
2 - 1
Merstham
K
O
Harlow Town
2 - 3
Dulwich Hamlet
K
O
Hendon
3 - 0
Enfield Town
K
O
Lowestoft Town
1 - 2
Billericay
K
O
Margate
0 - 0
Tonbridge Angels
K
O
Needham Market
2 - 1
Thurrock
K
O
Staines Town
6 - 0
Tooting & Mitcham
K
O
Wingate & Finchley
1 - 3
Harrow Borough
środa, 16 sierpień 2017
K
O
Leatherhead
3 - 0
Worthing
sobota, 19 sierpień 2017
16:00
Burgess Hill Town
v
Folkestone Invicta
16:00
Dulwich Hamlet
v
Billericay
16:00
Enfield Town
v
Metropolitan Police FC
16:00
Hendon
v
Harlow Town
16:00
Leatherhead
v
Harrow Borough
16:00
Lowestoft Town
v
Worthing
16:00
Margate
v
Leiston
16:00
Merstham
v
Tooting & Mitcham
16:00
Needham Market
v
Wingate & Finchley
16:00
Staines Town
v
Kingstonian
16:00
Thurrock
v
Dorking Wanderers
16:00
Tonbridge Angels
v
Brightlingsea Regent

Anglia – FA Trophy

niedziela, 21 maj 2017
K
O
Macclesfield Town
2 - 3
York City
sobota, 7 październik 2017
16:00
AFC Kempston Rovers
v
Hythe Town
16:00
AFC Rushden & Diamonds
v
Kidsgrove Athletic
16:00
AFC Sudbury
v
Aylesbury United
16:00
Ashford Town
v
Uxbridge
16:00
Ashford United
v
Sittingbourne
16:00
Aylesbury
v
Molesey
16:00
Bamber Bridge
v
Brighouse Town
16:00
Basford United
v
Peterborough Sports
16:00
Belper Town
v
Alvechurch
16:00
Bishop's Cleeve
v
Larkhall Athletic
16:00
Bowers & Pitsea
v
Dereham Town
16:00
Brentwood Town
v
South Park
16:00
Bristol Manor Farm
v
Cinderford Town
16:00
Chasetown
v
Market Drayton Town
16:00
Cheshunt
v
Herne Bay
16:00
Chipstead
v
Barking
16:00
Cleethorpes Town
v
Hyde United
16:00
Clitheroe
v
Colne
16:00
Corinthian Casuals
v
AFC Dunstable
16:00
Cray Wanderers
v
Horsham
16:00
East Grinstead Town
v
Lewes
16:00
Egham Town FC
v
Shoreham FC
16:00
Evesham United
v
Cirencester Town
16:00
Fleet Town
v
Yate Town
16:00
Grays Athletic
v
Norwich United
16:00
Greenwich Borough
v
Hanwell Town
16:00
Gresley
v
Bedworth United
16:00
Haringey Borough
v
Whyteleafe
16:00
Hayes & Yeading United
v
Barton Rovers
K
O
Hertford Town
0 - 0
Guernsey FC
16:00
Heybridge Swifts
v
Carshalton Athletic
16:00
Kendal Town
v
Radcliffe Borough
16:00
Kidlington
v
Winchester City
16:00
Leek Town
v
Lincoln United
16:00
Mangotsfield United
v
Thame United
16:00
Marlow
v
Aveley
16:00
Moneyfields FC
v
Bideford AFC
16:00
Mossley AFC
v
Skelmersdale United
16:00
Newcastle Town
v
Soham Town Rangers
16:00
North Leigh
v
Wimborne Town
16:00
Northwood
v
Maldon & Tiptree
16:00
Ossett Albion
v
Droylsden
16:00
Ossett Town
v
Goole AFC
16:00
Phoenix Sports
v
Chalfont St Peter
16:00
Potters Bar Town
v
Tilbury
16:00
Prescot Cables
v
Trafford
16:00
Ramsbottom United
v
Colwyn Bay
16:00
Ramsgate
v
Bury Town
16:00
Romford
v
Hastings
16:00
Romulus
v
Corby Town
16:00
Salisbury City
v
Paulton Rovers
16:00
Scarborough Athletic
v
South Shields
16:00
Sheffield FC
v
Frickley Athletic
16:00
Shortwood United
v
Didcot Town
16:00
Slimbridge AFC
v
Hartley Wintney
16:00
Stamford AFC
v
Loughborough Dynamo
16:00
Stocksbridge Park Steels
v
Atherton Colleries
16:00
Swindon Supermarine
v
Barnstaple Town
16:00
Tadcaster Albion
v
Glossop North End
16:00
Taunton Town
v
AFC Totton
16:00
Thamesmead Town
v
Hornchurch
16:00
VCD Athletic FC
v
Bedford
16:00
Waltham Abbey
v
Faversham Town
16:00
Walton Casuals
v
Canvey