Score piłka nożna : Ameryka Południowa

Copa Sudamericana wyniki na żywo, tabele ligowe, przyszłe mecze piłki nożnej


 

18:13 (GMT+1)

24 styczeń 2017

Rezultaty

Ameryka Południowa – Copa Sudamericana

środa, 7 grudzień 2016
K
O
Chapecoense AF
0 - 0
Atletico Nacional
czwartek, 1 grudzień 2016
K
O
Atletico Nacional
0 - 0
Chapecoense AF
piątek, 25 listopad 2016
K
O
Atletico Nacional
0 - 0
Cerro Porteno
czwartek, 24 listopad 2016
K
O
Chapecoense AF
0 - 0
San Lorenzo
czwartek, 3 listopad 2016
K
O
San Lorenzo
1 - 1
Chapecoense AF
środa, 2 listopad 2016
K
O
Cerro Porteno
1 - 1
Atletico Nacional
piątek, 28 październik 2016
K
O
Palestino
1 - 0
San Lorenzo
czwartek, 27 październik 2016
K
O
Atletico Nacional
3 - 1
Coritiba
K
O
Chapecoense AF
3 - 0
Atletico Junior
środa, 26 październik 2016
K
O
Cerro Porteno
2 - 0
Independiente Medellin
piątek, 21 październik 2016
K
O
San Lorenzo
2 - 0
Palestino
czwartek, 20 październik 2016
K
O
Atletico Junior
1 - 0
Chapecoense AF
K
O
Coritiba
1 - 1
Atletico Nacional
środa, 19 październik 2016
K
O
Independiente Medellin
0 - 0
Cerro Porteno
piątek, 30 wrzesień 2016
K
O
Deportivo La Guaira
0 - 2
San Lorenzo
K
O
Cerro Porteno
4 - 1
Santa Fe
czwartek, 29 wrzesień 2016
Z
D
Atletico Junior
430 - 0
Montevideo Wanderers
Z
D
Chapecoense AF
540 - 0
Independiente
Z
D
Belgrano
341 - 2
Coritiba
K
O
Flamengo
1 - 2
Palestino
K
O
Santa Cruz
3 - 1
Independiente Medellin
środa, 28 wrzesień 2016
K
O
Atletico Nacional
2 - 0
Sol de America
piątek, 23 wrzesień 2016
K
O
San Lorenzo
2 - 1
Deportivo La Guaira
K
O
Santa Fe
2 - 0
Cerro Porteno
czwartek, 22 wrzesień 2016
K
O
Independiente
0 - 0
Chapecoense AF
K
O
Montevideo Wanderers
0 - 0
Atletico Junior
K
O
Coritiba
1 - 2
Belgrano
K
O
Independiente Medellin
2 - 0
Santa Cruz
K
O
Palestino
0 - 1
Flamengo
środa, 21 wrzesień 2016
K
O
Sol de America
1 - 1
Atletico Nacional
piątek, 16 wrzesień 2016
K
O
Palestino
1 - 0
Real Garcilaso
K
O
Real Potosi
0 - 1
Cerro Porteno
K
O
Belgrano
2 - 0
Estudiantes
K
O
Luqueno
2 - 0
Independiente Medellin
czwartek, 15 wrzesień 2016
K
O
Independiente
1 - 0
Lanus
K
O
Atletico Junior
1 - 1
Blooming
K
O
Sport Huancayo
1 - 1
Sol de America
środa, 14 wrzesień 2016
K
O
San Lorenzo
4 - 1
Banfield
K
O
Atletico Nacional
1 - 0
Bolivar
K
O
Montevideo Wanderers
1 - 0
Zamora FC
K
O
Emelec
0 - 0
Deportivo La Guaira
czwartek, 1 wrzesień 2016
K
O
Chapecoense AF
3 - 1
Cuiaba
K
O
Flamengo
3 - 1
Figueirense
K
O
Sport
0 - 1
Santa Cruz
środa, 31 sierpień 2016
K
O
Coritiba
1 - 0
Vitoria
piątek, 26 sierpień 2016
K
O
Cuiaba
1 - 0
Chapecoense AF
K
O
Lanus
0 - 2
Independiente
K
O
Vitoria
2 - 1
Coritiba
K
O
Zamora FC
0 - 1
Montevideo Wanderers
K
O
Sol de America
1 - 0
Sport Huancayo
czwartek, 25 sierpień 2016
K
O
Bolivar
1 - 1
Atletico Nacional
K
O
Cerro Porteno
6 - 0
Real Potosi
K
O
Independiente Medellin
3 - 0
Luqueno
K
O
Figueirense
4 - 2
Flamengo
K
O
Santa Cruz
0 - 0
Sport
K
O
Estudiantes
1 - 0
Belgrano
środa, 24 sierpień 2016
K
O
Banfield
2 - 0
San Lorenzo
K
O
Deportivo La Guaira
4 - 2
Emelec
K
O
Blooming
0 - 2
Atletico Junior
K
O
Real Garcilaso
2 - 2
Palestino
piątek, 19 sierpień 2016
Z
D
Zamora FC
301 - 1
Barcelona SC
K
O
Libertad
0 - 3
Palestino
czwartek, 18 sierpień 2016
K
O
Cerro Porteno
2 - 0
Fenix
K
O
Universidad Catolica
1 - 1
Real Potosi
K
O
Atletico Nacional
1 - 0
Deportivo Municipal
K
O
Real Garcilaso
1 - 0
Aucas
K
O
Sport Huancayo
1 - 0
Deportivo Anzoategui
Z
D
Jorge Wilstermann
451 - 1
Sol de America
środa, 17 sierpień 2016
K
O
Club Atletico Penarol
1 - 1
Luqueno
Z
D
O'Higgins
450 - 0
Montevideo Wanderers
K
O
Atletico Junior
2 - 1
Deportivo Lara
K
O
Emelec
3 - 1
Universitario de Deportes
K
O
Deportivo La Guaira
1 - 0
Tolima
Z
D
Plaza Colonia
141 - 0
Blooming
K
O
Universidad Catolica
0 - 1
Independiente Medellin
wtorek, 16 sierpień 2016
K
O
Bolivar
3 - 0
Universidad de Concepcion
piątek, 12 sierpień 2016
K
O
Blooming
1 - 0
Plaza Colonia
K
O
Palestino
1 - 0
Libertad
K
O
Tolima
0 - 0
Deportivo La Guaira
K
O
Deportivo Municipal
0 - 5
Atletico Nacional
czwartek, 11 sierpień 2016
K
O
Universidad de Concepcion
2 - 0
Bolivar
K
O
Montevideo Wanderers
0 - 0
O'Higgins
K
O
Sol de America
1 - 1
Jorge Wilstermann
K
O
Barcelona SC
1 - 1
Zamora FC
K
O
Independiente Medellin
1 - 1
Universidad Catolica
K
O
Aucas
2 - 1
Real Garcilaso
K
O
Deportivo Anzoategui
2 - 1
Sport Huancayo
środa, 10 sierpień 2016
K
O
Deportivo Lara
1 - 3
Atletico Junior
K
O
Luqueno
0 - 0
Club Atletico Penarol
K
O
Fenix
1 - 0
Cerro Porteno
K
O
Real Potosi
3 - 1
Universidad Catolica
K
O
Universitario de Deportes
0 - 3
Emelec