Score piłka nożna : Ameryka Południowa

Wyniki piłkarskie na żywo, Tabele ligowe na żywo


 

19:43 (GMT+2)

19 czerwiec 2018

Ameryka Południowa – Copa Sudamericana

czwartek, 24 maj 2018
K
O
Bahia
4 - 0
Blooming

Ameryka Południowa – Copa Libertadores:: grupa 1

czwartek, 24 maj 2018
K
O
Cerro Porteno
3 - 2
Monagas SC
K
O
Gremio
1 - 0
Defensor Sporting

Ameryka Południowa – Copa Libertadores:: grupa 2

piątek, 25 maj 2018
K
O
Atletico Nacional
0 - 0
Colo Colo
K
O
Bolivar
2 - 1
Delfin

Ameryka Południowa – Copa Libertadores:: grupa 3

piątek, 18 maj 2018
K
O
Club Atletico Penarol
2 - 0
The Strongest
K
O
Libertad
0 - 0
Atletico Tucuman

Ameryka Południowa – Copa Libertadores:: grupa 4

czwartek, 24 maj 2018
K
O
Emelec
0 - 3
Santa Fe
K
O
River Plate
0 - 0
Flamengo

Ameryka Południowa – Copa Libertadores:: grupa 5

środa, 23 maj 2018
K
O
Cruzeiro
2 - 1
Racing Club
K
O
Universidad de Chile
0 - 2
Vasco da Gama

Ameryka Południowa – Copa Libertadores:: grupa 6

piątek, 25 maj 2018
K
O
Estudiantes
3 - 1
Nacional
K
O
Santos FC
0 - 0
Real Garcilaso

Ameryka Południowa – Copa Libertadores:: grupa 7

piątek, 25 maj 2018
K
O
Independiente
2 - 0
Deportivo Lara
K
O
Corinthians
0 - 1
Millonarios

Ameryka Południowa – Copa Libertadores:: grupa 8

czwartek, 17 maj 2018
K
O
Boca Juniors
5 - 0
Alianza Lima
K
O
Palmeiras
3 - 1
Atletico Junior

Ameryka Południowa – Copa Libertadores:: kwalifikacje

środa, 21 luty 2018
K
O
Santa Fe
3 - 0
Santiago Wanderers
czwartek, 22 luty 2018
K
R
Jorge Wilstermann
234 - 0
Vasco da Gama
K
O
Nacional
1 - 0
Banfield
piątek, 23 luty 2018
K
O
Guarani
0 - 0
Atletico Junior

Ameryka Południowa – Recopa Sudamericana

czwartek, 22 luty 2018
Z
D
Gremio
540 - 0
Independiente

Ameryka Południowa – Copa Libertadores:: play-off

środa, 8 sierpień 2018
2:45
Estudiantes
v
Gremio
czwartek, 9 sierpień 2018
0:30
Boca Juniors
v
Libertad
2:45
Colo Colo
v
Corinthians
2:45
Flamengo
v
Cruzeiro
piątek, 10 sierpień 2018
0:30
Racing Club
v
River Plate
2:45
Atletico Tucuman
v
Atletico Nacional
2:45
Cerro Porteno
v
Palmeiras

Ameryka Południowa – Sudamericano U20:: play-off

sobota, 11 luty 2017
K
O
Argentina U20
2 - 0
Venezuela U20
K
O
Colombia U20
0 - 0
Brazil U20
niedziela, 12 luty 2017
K
O
Ecuador U20
1 - 2
Uruguay U20

Ameryka Południowa – Sudamericano U20:: grupa A

wtorek, 24 styczeń 2017
K
O
Paraguay U20
2 - 1
Chile U20
środa, 25 styczeń 2017
K
O
Colombia U20
1 - 0
Brazil U20
czwartek, 26 styczeń 2017
K
O
Colombia U20
1 - 0
Chile U20
piątek, 27 styczeń 2017
K
O
Ecuador U20
2 - 1
Paraguay U20

Ameryka Południowa – Sudamericano U20:: grupa B

piątek, 27 styczeń 2017
K
O
Uruguay U20
3 - 0
Bolivia U20
sobota, 28 styczeń 2017
K
O
Argentina U20
0 - 0
Venezuela U20

Ameryka Południowa – Sudamericano U17:: finał

niedziela, 19 marzec 2017
K
O
Ecuador U17
2 - 4
Venezuela U17
poniedziałek, 20 marzec 2017
K
O
Colombia U17
2 - 1
Paraguay U17
K
O
Chile U17
0 - 5
Brazil U17

Ameryka Południowa – Sudamericano U17:: grupa A

piątek, 3 marzec 2017
K
O
Uruguay U17
2 - 0
Bolivia U17
K
O
Chile U17
1 - 0
Ecuador U17

Ameryka Południowa – Sudamericano U17:: grupa B

sobota, 4 marzec 2017
K
O
Paraguay U17
2 - 0
Peru U17
K
O
Brazil U17
2 - 0
Argentina U17