Score piłka nożna : Ameryka Południowa

Wyniki piłkarskie na żywo, Tabele ligowe na żywo


Ameryka Południowa – Copa Libertadores:: grupa 1

środa, 3 maj 2017
2:00
Atletico Nacional
v
Estudiantes
2:45
Botafogo RJ
v
Barcelona SC

Ameryka Południowa – Copa Libertadores:: grupa 2

piątek, 5 maj 2017
0:30
The Strongest
v
Sporting Cristal
2:45
Santos FC
v
Santa Fe

Ameryka Południowa – Copa Libertadores:: grupa 4

czwartek, 4 maj 2017
2:00
Atletico PR
v
San Lorenzo
2:45
Flamengo
v
Universidad Catolica

Ameryka Południowa – Copa Libertadores:: grupa 5

środa, 3 maj 2017
0:30
Atletico Tucuman
v
Club Atletico Penarol
czwartek, 4 maj 2017
2:45
Jorge Wilstermann
v
Palmeiras

Ameryka Południowa – Copa Libertadores:: grupa 6

czwartek, 4 maj 2017
0:30
Sport Boys Warnes
v
Atletico MG
piątek, 5 maj 2017
2:00
Godoy Cruz
v
Libertad

Ameryka Południowa – Copa Libertadores:: grupa 8

czwartek, 4 maj 2017
0:30
Deportes Iquique
v
Gremio
piątek, 5 maj 2017
2:45
Zamora FC
v
Guarani

Ameryka Południowa – Copa Libertadores:: grupa 3

czwartek, 27 kwiecień 2017
K
O
FBC Melgar
1 - 2
Independiente Medellin
piątek, 28 kwiecień 2017
K
O
Emelec
1 - 2
River Plate

Ameryka Południowa – Copa Libertadores:: grupa 7

piątek, 28 kwiecień 2017
K
O
Nacional
3 - 0
Chapecoense AF
K
O
Zulia
1 - 1
Lanus

Ameryka Południowa – Copa Sudamericana

środa, 5 kwiecień 2017
K
O
Club Petrolero
1 - 3
Universidad Catolica
K
O
Cruzeiro
2 - 1
Nacional
K
O
Independiente
0 - 0
Alianza Lima
czwartek, 6 kwiecień 2017
K
O
Defensa y Justicia
0 - 0
Sao Paulo
K
O
Everton CD
1 - 0
Patriotas
K
O
Ponte Preta
0 - 0
Gimnasia LP
K
O
Corinthians
2 - 0
Universidad de Chile
K
O
Fluminense
2 - 0
Liverpool FC
piątek, 7 kwiecień 2017
K
O
Estudiantes de Caracas
2 - 3
Sol de America
K
O
Sport
3 - 0
Danubio
K
O
Oriente Petrolero
1 - 1
Deportivo Cuenca

Ameryka Południowa – Recopa Sudamericana

środa, 5 kwiecień 2017
K
O
Chapecoense AF
2 - 1
Atletico Nacional

Ameryka Południowa – Copa Libertadores:: kwalifikacje

czwartek, 23 luty 2017
K
O
Deportivo Capiata
0 - 1
Atletico PR
K
R
Olimpia
131 - 0
Botafogo RJ
K
O
Atletico Tucuman
3 - 1
Atletico Junior
piątek, 24 luty 2017
K
O
The Strongest
5 - 0
Union Espanola

Ameryka Południowa – Sudamericano U20:: play-off

sobota, 11 luty 2017
K
O
Argentina U20
2 - 0
Venezuela U20
K
O
Colombia U20
0 - 0
Brazil U20
niedziela, 12 luty 2017
K
O
Ecuador U20
1 - 2
Uruguay U20

Ameryka Południowa – Sudamericano U20:: grupa A

wtorek, 24 styczeń 2017
K
O
Paraguay U20
2 - 1
Chile U20
środa, 25 styczeń 2017
K
O
Colombia U20
1 - 0
Brazil U20
czwartek, 26 styczeń 2017
K
O
Colombia U20
1 - 0
Chile U20
piątek, 27 styczeń 2017
K
O
Ecuador U20
2 - 1
Paraguay U20

Ameryka Południowa – Sudamericano U20:: grupa B

piątek, 27 styczeń 2017
K
O
Uruguay U20
3 - 0
Bolivia U20
sobota, 28 styczeń 2017
K
O
Argentina U20
0 - 0
Venezuela U20

Ameryka Południowa – Sudamericano U17:: finał

niedziela, 19 marzec 2017
K
O
Ecuador U17
2 - 4
Venezuela U17
poniedziałek, 20 marzec 2017
K
O
Colombia U17
2 - 1
Paraguay U17
K
O
Chile U17
0 - 5
Brazil U17

Ameryka Południowa – Sudamericano U17:: grupa A

piątek, 3 marzec 2017
K
O
Uruguay U17
2 - 0
Bolivia U17
K
O
Chile U17
1 - 0
Ecuador U17

Ameryka Południowa – Sudamericano U17:: grupa B

sobota, 4 marzec 2017
K
O
Paraguay U17
2 - 0
Peru U17
K
O
Brazil U17
2 - 0
Argentina U17