Score Koszykówka : NBA

Regular Season wyniki na żywo, tabele ligowe, koszykówka przyszłe mecze


 

08:15 (GMT+2)

26 kwiecień 2015

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Eastern Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
1Atlanta Hawks826002284097964+4450,732
2Cleveland Cavaliers825302984578090+3670,646
3Chicago Bulls825003282658019+2460,610
4Toronto Raptors824903385278275+2520,598
5Washington Wizards824603680808021+590,561
6Milwaukee Bucks824104180237988+350,500
7Boston Celtics824004283128299+130,488
8Brooklyn Nets823804480388274–2360,463
9Indiana Pacers823804479817958+230,463
10Miami Heat823704577647977–2130,451
11Charlotte Hornets823304977217981–2600,402
12Detroit Pistons823205080778159–820,390
13Orlando Magic822505778478316–4690,305
14Philadelphia 76ers821806475428278–7360,220
15New York Knicks821706575358299–7640,207

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Western Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
1Golden State Warriors826701590168188+8280,817
2Houston Rockets825602685228240+2820,683
3L. A. Clippers825602687518211+5400,683
4Memphis Grizzlies825502780627796+2660,671
4San Antonio Spurs825502784617953+5080,671
6Portland Trailblazers825103184298082+3470,622
7Dallas Mavericks825003286288390+2380,610
8New Orleans Pelicans824503781478082+650,549
9Oklahoma City Thunder824503785248345+1790,549
10Phoenix Suns823904383978471–740,476
11Utah Jazz823804478017783+180,463
12Denver Nuggets823005283208611–2910,366
13Sacramento Kings822905383108614–3040,354
14L. A. Lakers822106180738634–5610,256
15Minnesota Timberwolves821606680168737–7210,195

Rezultaty

NBA – Regular Season

czwartek, 16 kwiecień 2015
K
O
Toronto Raptors
Charlotte Hornets
92
25
30
23
14
87
20
24
23
20
K
O
Brooklyn Nets
Orlando Magic
101
23
25
27
26
88
28
24
23
13
K
O
Chicago Bulls
Atlanta Hawks
91
17
25
28
21
85
22
27
23
13
K
o
Cleveland Cavaliers
Washington Wizards
113
20
33
21
27
12
108
28
28
23
22
7
K
O
Dallas Mavericks
Portland Trailblazers
114
29
27
35
23
98
19
32
21
26
K
O
Houston Rockets
Utah Jazz
117
31
34
28
24
91
20
15
25
31
K
O
Milwaukee Bucks
Boston Celtics
100
25
20
27
28
105
22
27
24
32
K
O
Minnesota Timberwolves
Oklahoma City Thunder
113
29
25
31
28
138
47
29
30
32
K
O
New Orleans Pelicans
San Antonio Spurs
108
34
29
19
26
103
19
28
24
32
K
O
New York Knicks
Detroit Pistons
90
25
21
24
20
112
34
21
29
28
K
O
Philadelphia 76ers
Miami Heat
101
23
23
25
30
105
29
35
11
30
K
O
Memphis Grizzlies
Indiana Pacers
95
22
32
19
22
83
24
17
20
22
K
O
Golden State Warriors
Denver Nuggets
133
35
36
29
33
126
23
44
33
26
K
O
L. A. Lakers
Sacramento Kings
99
23
30
24
22
122
33
34
29
26
środa, 15 kwiecień 2015
K
O
Boston Celtics
Toronto Raptors
95
19
27
27
22
93
26
27
17
23
K
o
Indiana Pacers
Washington Wizards
99
16
17
23
25
18
95
16
25
18
22
14
K
O
Phoenix Suns
L. A. Clippers
101
26
17
27
31
112
32
37
22
21
wtorek, 14 kwiecień 2015
K
O
Charlotte Hornets
Houston Rockets
90
23
29
23
15
100
24
28
31
17
K
O
Cleveland Cavaliers
Detroit Pistons
109
36
26
31
16
97
14
23
36
24
K
O
Philadelphia 76ers
Milwaukee Bucks
97
31
27
20
19
107
24
28
28
27
K
O
Atlanta Hawks
New York Knicks
108
28
21
29
30
112
32
30
21
29
K
O
Brooklyn Nets
Chicago Bulls
86
21
29
15
21
113
26
31
30
26
K
O
Miami Heat
Orlando Magic
100
33
24
27
16
93
22
17
27
27
K
O
Minnesota Timberwolves
New Orleans Pelicans
88
20
15
27
26
100
22
28
23
27
K
O
Oklahoma City Thunder
Portland Trailblazers
101
35
14
32
20
90
21
21
28
20
K
O
Utah Jazz
Dallas Mavericks
109
29
28
30
22
92
26
31
12
23
K
O
Sacramento Kings
L. A. Lakers
102
24
27
24
27
92
24
27
23
18
K
O
Golden State Warriors
Memphis Grizzlies
111
36
32
25
18
107
21
25
20
41
K
O
L. A. Clippers
Denver Nuggets
110
31
23
29
27
103
31
26
21
25
poniedziałek, 13 kwiecień 2015
K
O
Indiana Pacers
Oklahoma City Thunder
116
29
27
26
34
104
32
19
25
28
K
O
Washington Wizards
Atlanta Hawks
108
38
28
24
18
99
22
23
30
24
K
O
Houston Rockets
New Orleans Pelicans
121
22
30
34
35
114
28
27
31
28
K
O
San Antonio Spurs
Phoenix Suns
107
20
31
25
31
91
18
21
26
26
K
O
L. A. Lakers
Dallas Mavericks
106
27
30
25
24
120
33
29
27
31
niedziela, 12 kwiecień 2015
K
O
Orlando Magic
New York Knicks
79
24
7
19
29
80
30
8
23
19
K
O
Miami Heat
Toronto Raptors
104
29
29
23
23
107
27
31
21
28
K
O
Chicago Bulls
Philadelphia 76ers
114
28
24
29
33
107
26
27
25
29
K
O
L. A. Clippers
Memphis Grizzlies
94
26
26
17
25
86
21
28
19
18
K
O
Portland Trailblazers
Utah Jazz
105
19
27
34
25
111
32
24
21
34
K
O
Golden State Warriors
Minnesota Timberwolves
110
28
32
26
24
101
31
24
14
32
K
O
Boston Celtics
Cleveland Cavaliers
117
21
34
29
33
78
22
9
24
23
K
O
Milwaukee Bucks
Brooklyn Nets
96
26
17
30
23
73
24
17
18
14
K
O
Detroit Pistons
Charlotte Hornets
116
30
29
23
34
77
10
24
20
23
K
O
Denver Nuggets
Sacramento Kings
122
37
23
34
28
111
28
31
25
27
sobota, 11 kwiecień 2015
K
O
Orlando Magic
Toronto Raptors
99
19
32
25
23
101
29
20
27
25
K
O
Atlanta Hawks
Charlotte Hornets
104
15
32
23
34
80
15
33
12
20
K
O
Brooklyn Nets
Washington Wizards
117
31
23
21
42
80
14
24
24
18
K
O
Cleveland Cavaliers
Boston Celtics
90
17
23
37
13
99
28
26
25
20
K
O
Detroit Pistons
Indiana Pacers
103
21
26
32
24
107
23
28
28
28
K
O
New York Knicks
Milwaukee Bucks
91
21
28
16
26
99
28
24
29
18
K
O
Houston Rockets
San Antonio Spurs
103
30
18
27
28
104
23
23
34
24
K
O
New Orleans Pelicans
Phoenix Suns
90
27
20
23
20
75
21
20
19
15
K
O
Oklahoma City Thunder
Sacramento Kings
116
34
23
25
34
103
24
25
27
27
K
o
Denver Nuggets
Dallas Mavericks
143
27
25
37
32
22
144
35
38
20
28
23
K
O
Utah Jazz
Memphis Grizzlies
88
23
26
23
16
89
29
20
24
16
K
O
L. A. Lakers
Minnesota Timberwolves
106
30
22
28
26
98
21
26
24
27
piątek, 10 kwiecień 2015
K
O
Miami Heat
Chicago Bulls
78
18
33
8
19
89
20
12
33
24
K
O
Golden State Warriors
Portland Trailblazers
116
30
27
27
32
105
27
27
30
21
czwartek, 9 kwiecień 2015
K
O
Charlotte Hornets
Toronto Raptors
74
15
16
14
29
92
20
27
22
23
K
O
Detroit Pistons
Boston Celtics
103
16
31
27
29
113
30
25
36
22
K
O
Orlando Magic
Chicago Bulls
105
21
31
27
26
103
29
30
28
16
K
O
Philadelphia 76ers
Washington Wizards
90
24
30
23
13
119
35
35
25
24
K
O
Brooklyn Nets
Atlanta Hawks
111
26
30
26
29
114
33
32
29
20
K
O
New York Knicks
Indiana Pacers
86
14
24
17
31
102
26
28
29
19
K
O
Memphis Grizzlies
New Orleans Pelicans
110
27
28
26
29
74
24
12
19
19
K
O
Milwaukee Bucks
Cleveland Cavaliers
99
22
22
28
27
104
26
26
22
30
K
O
San Antonio Spurs
Houston Rockets
110
32
25
28
25
98
33
20
18
27
K
O
Denver Nuggets
L. A. Lakers
119
35
23
35
26
101
33
21
17
30
K
O
Utah Jazz
Sacramento Kings
103
21
22
32
28
91
22
27
24
18
K
O
Dallas Mavericks
Phoenix Suns
107
27
32
26
22
104
30
33
22
19
K
O
Portland Trailblazers
Minnesota Timberwolves
116
29
26
29
32
91
19
17
26
29
środa, 8 kwiecień 2015
K
O
Atlanta Hawks
Phoenix Suns
96
24
28
17
27
69
17
26
13
13
K
O
Miami Heat
Charlotte Hornets
105
28
27
27
23
100
25
30
20
25
K
O
New Orleans Pelicans
Golden State Warriors
103
19
24
36
24
100
27
28
23
22
K
O
Oklahoma City Thunder
San Antonio Spurs
88
10
31
16
31
113
29
34
25
25
K
O
Sacramento Kings
Minnesota Timberwolves
116
23
31
36
26
111
31
18
25
37
K
O
L. A. Clippers
L. A. Lakers
105
23
27
26
29
100
21
18
30
31
wtorek, 7 kwiecień 2015
K
O
Brooklyn Nets
Portland Trailblazers
106
22
32
23
29
96
25
13
26
32
poniedziałek, 6 kwiecień 2015
K
O
Indiana Pacers
Miami Heat
112
22
29
26
35
89
19
28
19
23
K
O
San Antonio Spurs
Golden State Warriors
107
31
26
32
18
92
17
21
29
25
K
O
New York Knicks
Philadelphia 76ers
101
26
28
25
22
91
20
31
21
19
K
O
Sacramento Kings
Utah Jazz
95
27
22
24
22
101
31
18
27
25
K
O
L. A. Lakers
L. A. Clippers
78
16
20
18
24
106
23
26
34
23
niedziela, 5 kwiecień 2015
K
O
Charlotte Hornets
Philadelphia 76ers
92
19
30
23
20
91
16
35
18
22
K
O
Atlanta Hawks
Brooklyn Nets
131
31
35
42
23
99
22
26
23
28
K
O
Detroit Pistons
Miami Heat
99
29
21
22
27
98
24
31
26
17
K
o
Toronto Raptors
Boston Celtics
116
24
23
23
34
12
117
15
32
34
23
13
K
O
Memphis Grizzlies
Washington Wizards
83
18
20
21
24
92
29
20
22
21
K
O
Dallas Mavericks
Golden State Warriors
110
24
24
28
34
123
26
33
31
33
K
O
Milwaukee Bucks
Orlando Magic
90
31
22
20
17
97
22
29
21
25
K
O
Denver Nuggets
L. A. Clippers
92
15
24
31
22
107
29
26
27
25
K
O
Phoenix Suns
Utah Jazz
87
13
34
18
22
85
18
19
31
17
K
O
Portland Trailblazers
New Orleans Pelicans
99
22
34
19
24
90
24
20
28
18
K
O
Oklahoma City Thunder
Houston Rockets
112
17
30
30
35
115
27
28
28
32
K
O
Cleveland Cavaliers
Chicago Bulls
99
27
27
25
20
94
23
22
26
23
sobota, 4 kwiecień 2015
K
O
Indiana Pacers
Charlotte Hornets
93
22
27
21
23
74
25
13
9
27
K
O
Washington Wizards
New York Knicks
101
30
24
29
18
87
10
36
21
20
K
O
Boston Celtics
Milwaukee Bucks
101
25
27
23
26
110
21
29
36
24
K
O
Brooklyn Nets
Toronto Raptors
114
34
15
28
37
109
27
27
25
30
K
O
Chicago Bulls
Detroit Pistons
88
25
22
12
29
82
26
9
24
23
K
O
Memphis Grizzlies
Oklahoma City Thunder
100
24
31
22
23
92
26
23
20
23
K
O
Minnesota Timberwolves
Orlando Magic
84
23
19
23
19
97
29
23
20
25
K
O
San Antonio Spurs
Denver Nuggets
123
45
22
33
23
93
25
22
23
23
K
O
Sacramento Kings
New Orleans Pelicans
95
23
19
29
24
101
31
25
18
27
K
O
L. A. Lakers
Portland Trailblazers
77
12
27
24
14
107
26
26
22
33
piątek, 3 kwiecień 2015
K
O
Cleveland Cavaliers
Miami Heat
114
34
27
30
23
88
27
23
22
16
K
O
Dallas Mavericks
Houston Rockets
101
25
30
28
18
108
28
19
30
31
K
O
Golden State Warriors
Phoenix Suns
107
27
28
22
30
106
22
22
27
35
czwartek, 2 kwiecień 2015
K
O
Charlotte Hornets
Detroit Pistons
102
33
23
17
29
78
25
20
17
16
K
O
Orlando Magic
San Antonio Spurs
91
19
21
20
31
103
23
29
30
21
K
O
Washington Wizards
Philadelphia 76ers
106
31
34
28
13
93
21
21
20
31
K
O
Boston Celtics
Indiana Pacers
100
22
28
18
32
87
16
23
23
25
K
O
New York Knicks
Brooklyn Nets
98
21
32
18
27
100
30
28
27
15
K
O
Houston Rockets
Sacramento Kings
115
35
23
39
18
111
25
30
31
25
K
O
Milwaukee Bucks
Chicago Bulls
95
20
28
22
25
91
25
23
26
17
K
O
Minnesota Timberwolves
Toronto Raptors
99
27
19
23
30
113
31
29
26
27
K
O
Oklahoma City Thunder
Dallas Mavericks
131
25
38
38
30
135
28
38
35
34
K
O
Utah Jazz
Denver Nuggets
98
22
32
27
17
84
29
13
17
25
K
O
Portland Trailblazers
L. A. Clippers
122
33
35
24
30
126
26
29
30
41
K
O
L. A. Lakers
New Orleans Pelicans
92
31
18
21
22
113
29
31
30
23
środa, 1 kwiecień 2015
K
O
Brooklyn Nets
Indiana Pacers
111
33
24
27
27
106
15
39
25
27
K
O
Detroit Pistons
Atlanta Hawks
105
33
19
24
29
95
28
22
22
23
K
O
Miami Heat
San Antonio Spurs
81
20
22
18
21
95
19
28
24
24
K
O
L. A. Clippers
Golden State Warriors
106
30
23
35
18
110
18
28
36
28
wtorek, 31 marzec 2015
K
O
Charlotte Hornets
Boston Celtics
104
24
20
25
35
116
26
30
29
31
K
o
Philadelphia 76ers
L. A. Lakers
111
28
22
21
31
9
113
17
34
25
26
11
K
O
Atlanta Hawks
Milwaukee Bucks
101
25
21
26
29
88
20
19
25
24
K
O
Toronto Raptors
Houston Rockets
99
27
21
26
25
96
27
25
24
20
K
O
Memphis Grizzlies
Sacramento Kings
97
24
32
19
22
83
20
23
21
19
K
O
Minnesota Timberwolves
Utah Jazz
84
18
22
17
27
104
25
25
31
23
K
O
Portland Trailblazers
Phoenix Suns
109
31
24
37
17
86
22
27
16
21
poniedziałek, 30 marzec 2015
K
O
Boston Celtics
L. A. Clippers
106
20
27
32
27
119
34
34
37
14
K
O
Miami Heat
Detroit Pistons
109
25
24
22
38
102
27
17
21
37
K
O
Indiana Pacers
Dallas Mavericks
104
33
22
23
26
99
27
34
18
20
K
O
San Antonio Spurs
Memphis Grizzlies
103
28
23
19
33
89
21
21
24
23
K
O
Phoenix Suns
Oklahoma City Thunder
97
35
27
17
18
109
24
30
22
33
niedziela, 29 marzec 2015
K
O
Charlotte Hornets
Atlanta Hawks
115
27
30
33
25
100
23
29
24
24
K
O
Chicago Bulls
New York Knicks
111
28
26
30
27
80
17
17
19
27
K
O
Milwaukee Bucks
Golden State Warriors
95
23
15
25
32
108
24
24
34
26
K
O
Utah Jazz
Oklahoma City Thunder
94
21
26
29
18
89
32
17
17
23
K
O
Portland Trailblazers
Denver Nuggets
120
31
27
28
34
114
25
28
25
36
K
O
Washington Wizards
Houston Rockets
91
20
26
21
24
99
28
31
17
23
K
O
Brooklyn Nets
L. A. Lakers
107
30
31
24
22
99
19
31
24
25
K
O
New Orleans Pelicans
Minnesota Timberwolves
110
25
25
27
33
88
11
30
29
18
K
O
Cleveland Cavaliers
Philadelphia 76ers
87
26
27
19
15
86
20
25
24
17
sobota, 28 marzec 2015
K
O
Orlando Magic
Detroit Pistons
97
27
26
23
21
111
30
24
33
24
K
O
Philadelphia 76ers
L. A. Clippers
98
19
35
14
30
119
34
28
32
25
K
o
Washington Wizards
Charlotte Hornets
110
28
31
16
21
14
107
19
35
25
17
11
K
O
Atlanta Hawks
Miami Heat
99
27
28
34
10
86
20
17
30
19
K
O
Brooklyn Nets
Cleveland Cavaliers
106
29
28
22
27
98
27
29
23
19
K
O
New York Knicks
Boston Celtics
92
22
17
24
29
96
21
26
23
26
K
O
Toronto Raptors
L. A. Lakers
94
17
29
25
23
83
24
24
18
17
K
O
Houston Rockets
Minnesota Timberwolves
120
31
29
30
30
110
22
28
30
30
K
O
Memphis Grizzlies
Golden State Warriors
84
24
25
16
19
107
31
23
31
22
K
O
New Orleans Pelicans
Sacramento Kings
102
18
28
28
28
88
20
22
24
22
K
O
San Antonio Spurs
Dallas Mavericks
94
28
26
15
25
76
18
23
20
15
K
O
Denver Nuggets
Utah Jazz
107
22
30
23
32
91
20
19
24
28
K
O
Phoenix Suns
Portland Trailblazers
81
21
26
19
15
87
29
18
13
27
piątek, 27 marzec 2015
K
O
Milwaukee Bucks
Indiana Pacers
111
34
25
26
26
107
15
32
27
33