Score Koszykówka : NBA

Regular Season wyniki na żywo, tabele ligowe, koszykówka przyszłe mecze


Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Eastern Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
1Cleveland Cavaliers825702585558063+4920,695
2Toronto Raptors825602684228053+3690,683
3Miami Heat824803482048069+1350,585
4Atlanta Hawks824803484338137+2960,585
4Boston Celtics824803486698406+2630,585
4Charlotte Hornets824803484798256+2230,585
7Indiana Pacers824503783778237+1400,549
8Detroit Pistons824403883618311+500,537
9Chicago Bulls824204083358456–1210,512
10Washington Wizards824104185348575–410,500
11Orlando Magic823504783698502–1330,427
12Milwaukee Bucks823304981228465–3430,402
13New York Knicks823205080658289–2240,390
14Brooklyn Nets822106180898692–6030,256
15Philadelphia 76ers821007279888827–8390,122

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Western Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
1Golden State Warriors82730994218539+8820,890
2San Antonio Spurs826701584907618+8720,817
3Oklahoma City Thunder825502790388441+5970,671
4L. A. Clippers825302985698218+3510,646
5Portland Trail Blazers824403886228554+680,537
6Dallas Mavericks824204083888413–250,512
7Memphis Grizzlies824204081268310–1840,512
8Houston Rockets824104187378721+160,500
9Utah Jazz824004280107863+1470,488
10Sacramento Kings823304987408943–2030,402
11Denver Nuggets823304983558609–2540,402
12New Orleans Pelicans823005284238734–3110,366
13Minnesota Timberwolves822905383988688–2900,354
14Phoenix Suns822305982718817–5460,280
15L. A. Lakers821706579828766–7840,207

Rezultaty

NBA – Regular Season

czwartek, 14 kwiecień 2016
K
O
Boston Celtics
Miami Heat
98
13
25
25
35
88
35
27
5
21
K
O
Brooklyn Nets
Toronto Raptors
96
26
21
19
30
103
16
33
29
25
K
O
Charlotte Hornets
Orlando Magic
117
38
28
20
31
103
22
28
29
24
K
O
Chicago Bulls
Philadelphia 76ers
115
16
35
35
29
105
32
28
13
32
K
o
Cleveland Cavaliers
Detroit Pistons
110
24
20
28
31
7
112
29
29
24
21
9
K
O
Dallas Mavericks
San Antonio Spurs
91
27
25
15
24
96
20
14
31
31
K
O
Houston Rockets
Sacramento Kings
116
34
30
28
24
81
18
26
20
17
K
O
Milwaukee Bucks
Indiana Pacers
92
20
26
24
22
97
37
25
16
19
K
O
Minnesota Timberwolves
New Orleans Pelicans
144
40
32
34
38
109
23
27
29
30
K
O
Washington Wizards
Atlanta Hawks
109
33
24
27
25
98
33
26
17
22
K
O
Golden State Warriors
Memphis Grizzlies
125
37
33
32
23
104
23
27
31
23
K
O
L. A. Lakers
Utah Jazz
101
19
23
24
35
96
21
36
18
21
K
O
Phoenix Suns
L. A. Clippers
114
25
37
23
29
105
27
28
20
30
K
O
Portland Trail Blazers
Denver Nuggets
107
27
31
29
20
99
31
25
23
20
środa, 13 kwiecień 2016
K
O
Indiana Pacers
New York Knicks
102
29
24
26
23
90
36
18
16
20
K
O
Detroit Pistons
Miami Heat
93
17
33
19
24
99
19
31
21
28
K
O
Toronto Raptors
Philadelphia 76ers
122
32
23
32
35
98
23
38
13
24
K
o
San Antonio Spurs
Oklahoma City Thunder
102
21
22
31
19
9
98
32
21
19
21
5
K
O
L. A. Clippers
Memphis Grizzlies
110
29
32
23
26
84
22
21
21
20
wtorek, 12 kwiecień 2016
K
O
Cleveland Cavaliers
Atlanta Hawks
109
22
29
39
19
94
26
19
30
19
K
O
Orlando Magic
Milwaukee Bucks
107
32
26
27
22
98
22
22
29
25
K
O
Boston Celtics
Charlotte Hornets
100
28
13
31
28
114
24
39
31
20
K
O
Brooklyn Nets
Washington Wizards
111
28
41
29
13
120
34
36
30
20
K
O
Minnesota Timberwolves
Houston Rockets
105
21
26
27
31
129
38
30
35
26
K
O
New Orleans Pelicans
Chicago Bulls
116
29
33
26
28
121
27
26
36
32
K
O
Oklahoma City Thunder
L. A. Lakers
112
27
31
31
23
79
21
27
13
18
K
O
Utah Jazz
Dallas Mavericks
92
20
26
18
28
101
22
28
21
30
K
O
Phoenix Suns
Sacramento Kings
101
22
27
23
29
105
26
30
31
18
poniedziałek, 11 kwiecień 2016
K
O
Indiana Pacers
Brooklyn Nets
129
39
30
35
25
105
19
22
31
33
K
O
Miami Heat
Orlando Magic
118
31
25
33
29
96
28
21
20
27
K
O
San Antonio Spurs
Golden State Warriors
86
19
16
26
25
92
14
21
27
30
K
O
New York Knicks
Toronto Raptors
89
25
26
18
20
93
20
34
21
18
niedziela, 10 kwiecień 2016
K
O
New Orleans Pelicans
Phoenix Suns
100
22
25
20
33
121
32
23
30
36
K
O
Atlanta Hawks
Boston Celtics
118
34
33
26
25
107
32
39
20
16
K
O
Memphis Grizzlies
Golden State Warriors
99
28
22
28
21
100
31
22
17
30
K
O
Chicago Bulls
Cleveland Cavaliers
105
27
25
27
26
102
31
23
28
20
K
O
Portland Trail Blazers
Minnesota Timberwolves
105
28
21
23
33
106
21
32
22
31
K
O
Sacramento Kings
Oklahoma City Thunder
114
22
34
27
31
112
30
22
32
28
K
O
Washington Wizards
Charlotte Hornets
113
28
27
31
27
98
27
21
26
24
K
O
Houston Rockets
L. A. Lakers
130
29
26
33
42
110
27
26
27
30
K
O
L. A. Clippers
Dallas Mavericks
98
23
26
27
22
91
21
26
12
32
K
O
Denver Nuggets
Utah Jazz
84
22
25
15
22
100
26
22
34
18
K
o
Philadelphia 76ers
Milwaukee Bucks
108
23
22
25
28
10
109
29
33
14
22
11
sobota, 9 kwiecień 2016
K
O
Charlotte Hornets
Brooklyn Nets
113
25
25
34
29
99
25
18
21
35
K
O
Orlando Magic
Miami Heat
112
19
34
26
33
109
27
28
25
29
K
O
Philadelphia 76ers
New York Knicks
102
24
22
28
28
109
28
21
33
27
K
O
Boston Celtics
Milwaukee Bucks
124
30
35
36
23
109
35
23
22
29
K
O
Detroit Pistons
Washington Wizards
112
39
23
24
26
99
25
30
29
15
K
O
Toronto Raptors
Indiana Pacers
111
20
30
32
29
98
15
31
20
32
K
O
New Orleans Pelicans
L. A. Lakers
110
24
33
30
23
102
27
19
21
35
K
O
Dallas Mavericks
Memphis Grizzlies
103
18
28
28
29
93
21
28
19
25
K
O
Denver Nuggets
San Antonio Spurs
102
24
27
26
25
98
18
35
19
26
K
o
Utah Jazz
L. A. Clippers
99
26
26
20
22
5
102
25
22
29
18
8
piątek, 8 kwiecień 2016
K
O
Atlanta Hawks
Toronto Raptors
95
28
19
23
25
87
20
23
20
24
K
O
Houston Rockets
Phoenix Suns
115
39
21
30
25
124
27
30
32
35
K
O
Miami Heat
Chicago Bulls
106
21
19
35
31
98
22
24
23
29
K
O
Sacramento Kings
Minnesota Timberwolves
97
27
24
25
21
105
31
27
25
22
K
O
Golden State Warriors
San Antonio Spurs
112
20
32
35
25
101
15
25
29
32
czwartek, 7 kwiecień 2016
K
O
Indiana Pacers
Cleveland Cavaliers
123
36
34
26
27
109
33
28
21
27
K
O
Orlando Magic
Detroit Pistons
104
21
30
26
27
108
25
19
29
35
K
O
Washington Wizards
Brooklyn Nets
121
30
24
34
33
103
23
29
23
28
K
O
Boston Celtics
New Orleans Pelicans
104
23
30
23
28
97
17
28
28
24
K
O
New York Knicks
Charlotte Hornets
97
25
27
20
25
111
30
23
28
30
K
O
Dallas Mavericks
Houston Rockets
88
18
34
18
18
86
22
22
27
15
K
O
Portland Trail Blazers
Oklahoma City Thunder
120
33
39
27
21
115
26
33
24
32
K
O
L. A. Lakers
L. A. Clippers
81
25
17
19
20
91
29
25
19
18
środa, 6 kwiecień 2016
K
O
Philadelphia 76ers
New Orleans Pelicans
107
21
36
31
19
93
29
22
22
20
K
O
Toronto Raptors
Charlotte Hornets
96
26
30
19
21
90
16
26
17
31
K
O
Atlanta Hawks
Phoenix Suns
103
28
16
26
33
90
38
18
17
17
K
O
Memphis Grizzlies
Chicago Bulls
108
23
31
29
25
92
21
23
21
27
K
O
Miami Heat
Detroit Pistons
107
25
29
28
25
89
19
17
27
26
K
O
Milwaukee Bucks
Cleveland Cavaliers
80
19
24
24
13
109
33
34
26
16
K
O
Denver Nuggets
Oklahoma City Thunder
102
30
21
26
25
124
32
36
39
17
K
O
Utah Jazz
San Antonio Spurs
86
20
17
16
33
88
25
17
25
21
K
O
Sacramento Kings
Portland Trail Blazers
107
33
24
23
27
115
30
21
33
31
K
o
Golden State Warriors
Minnesota Timberwolves
117
28
27
31
20
11
124
19
27
32
28
18
K
O
L. A. Clippers
L. A. Lakers
103
33
19
32
19
81
22
22
16
21
poniedziałek, 4 kwiecień 2016
K
O
Orlando Magic
Memphis Grizzlies
119
29
38
30
22
107
30
26
29
22
K
O
Phoenix Suns
Utah Jazz
86
23
10
31
22
101
16
30
28
27
K
O
Milwaukee Bucks
Chicago Bulls
98
24
17
32
25
102
24
33
22
23
K
O
New York Knicks
Indiana Pacers
87
23
18
24
22
92
18
36
20
18
K
O
Golden State Warriors
Portland Trail Blazers
136
31
32
38
35
111
37
19
33
22
K
O
L. A. Lakers
Boston Celtics
100
26
22
27
25
107
31
26
20
30