Score Koszykówka : NBA

Regular Season wyniki na żywo, tabele ligowe, koszykówka przyszłe mecze


 

09:16 (GMT+1)

15 grudzień 2017

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Eastern Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
1Boston Celtics30240631182940+1780,800
2Cleveland Cavaliers29210832283120+1080,724
3Toronto Raptors26180828782689+1890,692
4Milwaukee Bucks261501127052710–50,577
5Indiana Pacers281601230383002+360,571
6Washington Wizards281501329582894+640,536
7Detroit Pistons281501328712852+190,536
8New York Knicks281501329282911+170,536
9Philadelphia 76ers271401329322941–90,519
10Miami Heat271301427082774–660,481
11Brooklyn Nets271101629212987–660,407
12Orlando Magic291101830903208–1180,379
13Charlotte Hornets271001728282882–540,370
14Chicago Bulls27702026342855–2210,259
15Atlanta Hawks28602228973056–1590,214

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Western Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
1Houston Rockets26220429842697+2870,846
2Golden State Warriors29230633883065+3230,793
3San Antonio Spurs28190928302731+990,679
4Minnesota Timberwolves291701231233084+390,586
5Denver Nuggets281501330113007+40,536
6Portland Trail Blazers271401327892736+530,519
7New Orleans Pelicans291501432143234–200,517
8Oklahoma City Thunder271301427472685+620,481
9Utah Jazz281301528832801+820,464
10L. A. Clippers261101527292775–460,423
11L. A. Lakers271001728712952–810,370
12Sacramento Kings28901926932953–2600,321
13Phoenix Suns30902131993434–2350,300
14Memphis Grizzlies28802027222841–1190,286
15Dallas Mavericks29802128942995–1010,276

Przyszłe mecze

NBA – Regular Season

piątek, 15 grudzień 2017
K
O
Atlanta Hawks
Detroit Pistons
91
31
15
18
27
105
30
29
26
20
K
O
Brooklyn Nets
New York Knicks
104
26
24
32
22
111
32
31
24
24
K
O
Cleveland Cavaliers
L. A. Lakers
121
24
39
31
27
112
26
34
26
26
K
O
Minnesota Timberwolves
Sacramento Kings
119
32
32
31
24
96
22
33
16
25
K
O
Golden State Warriors
Dallas Mavericks
112
24
24
32
32
97
28
20
25
24

Rezultaty

NBA – Regular Season

czwartek, 14 grudzień 2017
K
O
Indiana Pacers
Oklahoma City Thunder
95
27
19
23
26
100
22
29
22
27
K
O
Orlando Magic
L. A. Clippers
95
24
16
28
27
106
13
32
29
32
K
O
Washington Wizards
Memphis Grizzlies
93
22
19
19
33
87
12
17
28
30
K
O
Boston Celtics
Denver Nuggets
124
30
38
29
27
118
31
28
33
26
K
O
Miami Heat
Portland Trail Blazers
95
33
27
19
16
102
21
29
20
32
K
O
Chicago Bulls
Utah Jazz
103
30
19
28
26
100
24
24
26
26
K
O
New Orleans Pelicans
Milwaukee Bucks
115
32
30
25
28
108
37
26
22
23
K
O
Phoenix Suns
Toronto Raptors
109
31
21
27
30
115
37
21
34
23
K
O
Houston Rockets
Charlotte Hornets
108
38
25
28
17
96
23
26
20
27