Score Koszykówka : NBA

Regular Season wyniki na żywo, tabele ligowe, koszykówka przyszłe mecze


 

13:53 (GMT+1)

1 listopad 2014

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Eastern Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
1Boston Celtics1100121105+161,000
1Charlotte Hornets1100108106+21,000
3Miami Heat110010795+121,000
3Toronto Raptors1100109102+71,000
5Chicago Bulls2101212194+180,500
6Cleveland Cavaliers2101204203+10,500
6Indiana Pacers2101192188+40,500
6Milwaukee Bucks2101199189+100,500
6New York Knicks2101175194–190,500
6Washington Wizards2101200205–50,500
11Atlanta Hawks1001102109–70,000
11Brooklyn Nets1001105121–160,000
11Detroit Pistons2002170186–160,000
11Orlando Magic2002182206–240,000
11Philadelphia 76ers2002172196–240,000

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Western Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
1Denver Nuggets11008979+101,000
1Golden State Warriors11009577+181,000
1Houston Rockets2200212183+291,000
4L. A. Clippers2200211201+101,000
4Memphis Grizzlies2200202190+121,000
4New Orleans Pelicans110010184+171,000
4Phoenix Suns2200213188+251,000
8Dallas Mavericks2101220203+170,500
8Minnesota Timberwolves2101198196+20,500
8Portland Trailblazers2101200192+80,500
8Sacramento Kings2101180189–90,500
8San Antonio Spurs2101190194–40,500
13L. A. Lakers3003300345–450,000
13Oklahoma City Thunder2002179199–200,000
13Utah Jazz2002195224–290,000

Przyszłe mecze

NBA – Regular Season

sobota, 1 listopad 2014
K
O
Indiana Pacers
Memphis Grizzlies
89
19
34
14
22
97
23
22
33
19
K
o
Chicago Bulls
Cleveland Cavaliers
108
27
25
17
29
10
114
28
30
20
20
16
K
O
Milwaukee Bucks
Philadelphia 76ers
93
24
22
27
20
81
24
23
27
7
K
O
Phoenix Suns
San Antonio Spurs
94
11
25
31
27
89
24
21
26
18
K
O
Sacramento Kings
Portland Trailblazers
103
26
22
23
32
94
24
24
23
23
K
O
L. A. Lakers
L. A. Clippers
111
22
34
34
21
118
31
31
24
32

Rezultaty

NBA – Regular Season

piątek, 31 październik 2014
K
O
Orlando Magic
Washington Wizards
98
23
28
15
32
105
28
26
28
23
K
O
Cleveland Cavaliers
New York Knicks
90
25
19
20
26
95
18
24
25
28
K
O
Minnesota Timberwolves
Detroit Pistons
97
21
24
30
22
91
21
23
21
26
K
O
Dallas Mavericks
Utah Jazz
120
36
33
24
27
102
20
24
29
29
K
O
L. A. Clippers
Oklahoma City Thunder
93
22
24
24
23
90
28
13
21
28