Score Koszykówka : NBA

Regular Season wyniki na żywo, tabele ligowe, koszykówka przyszłe mecze


 

03:25 (GMT+2)

26 marzec 2017

Wyniki na żywo

NBA – Regular Season

niedziela, 26 marzec 2017
T
r
Cleveland Cavaliers
Washington Wizards
72
26
35
11
81
40
31
10
P
i
Dallas Mavericks
Toronto Raptors
18
18
28
28
P
i
San Antonio Spurs
New York Knicks
33
33
21
21

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Eastern Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
 1Cleveland Cavaliers724702579167649+2670,653
2Boston Celtics734702678647670+1940,644
 3Washington Wizards734502879277756+1710,616
 4Toronto Raptors734402977367438+2980,603
5Atlanta Hawks723703574357521–860,514
6Milwaukee Bucks723703575287494+340,514
7Indiana Pacers723603675077583–760,500
8Miami Heat723503773977342+550,486
9Chicago Bulls733403974717554–830,466
9Detroit Pistons733403973947476–820,466
11Charlotte Hornets723204075497497+520,444
12Philadelphia 76ers722704573847758–3740,375
 13New York Knicks732704675887859–2710,370
14Orlando Magic732704673267757–4310,370
15Brooklyn Nets721505776318179–5480,208

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Western Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
1Golden State Warriors725801483567520+8360,806
 2San Antonio Spurs725601675807010+5700,778
3Houston Rockets725002283147818+4960,694
4Utah Jazz734402973227059+2630,603
5L. A. Clippers744403079927736+2560,595
6Oklahoma City Thunder714103075917519+720,577
7Memphis Grizzlies724003272707218+520,556
8Denver Nuggets723503780437998+450,486
9Portland Trail Blazers713303876727775–1030,465
 10Dallas Mavericks723104169747148–1740,431
11New Orleans Pelicans723004274567619–1630,417
12Minnesota Timberwolves712804374537507–540,394
13Sacramento Kings722704574037676–2730,375
14Phoenix Suns732205178248242–4180,301
15L. A. Lakers722105175588083–5250,292

Przyszłe mecze

NBA – Regular Season

niedziela, 26 marzec 2017
0:30
Cleveland Cavaliers
Washington Wizards
1:30
Dallas Mavericks
Toronto Raptors
1:30
San Antonio Spurs
New York Knicks
4:00
Portland Trail Blazers
Minnesota Timberwolves
19:00
Atlanta Hawks
Brooklyn Nets
19:00
Charlotte Hornets
Phoenix Suns
21:30
Houston Rockets
Oklahoma City Thunder
21:30
L. A. Clippers
Sacramento Kings
21:30
Milwaukee Bucks
Chicago Bulls
poniedziałek, 27 marzec 2017
0:00
Boston Celtics
Miami Heat
0:00
Indiana Pacers
Philadelphia 76ers

Rezultaty

NBA – Regular Season

sobota, 25 marzec 2017
K
O
Charlotte Hornets
Cleveland Cavaliers
105
31
22
32
20
112
33
26
31
22
K
O
Indiana Pacers
Denver Nuggets
117
26
27
22
42
125
34
30
30
31
K
O
Orlando Magic
Detroit Pistons
115
22
35
35
23
87
18
21
23
25
K
O
Washington Wizards
Brooklyn Nets
129
31
32
34
32
108
22
20
39
27
K
O
Boston Celtics
Phoenix Suns
130
29
37
31
33
120
16
27
37
40
K
O
Chicago Bulls
Philadelphia 76ers
107
28
18
25
36
117
24
35
34
24
K
O
Houston Rockets
New Orleans Pelicans
117
28
21
31
37
107
33
17
29
28
K
O
Milwaukee Bucks
Atlanta Hawks
100
29
16
27
28
97
21
22
31
23
K
O
Golden State Warriors
Sacramento Kings
114
27
30
35
22
100
20
30
22
28
K
o
L. A. Lakers
Minnesota Timberwolves
130
26
28
26
29
21
119
27
40
21
21
10
K
O
L. A. Clippers
Utah Jazz
108
28
21
23
36
95
14
27
29
25