Score Koszykówka : NBA

Regular Season wyniki na żywo, tabele ligowe, koszykówka przyszłe mecze


 

01:56 (GMT+1)

24 listopad 2014

Wyniki na żywo

NBA – Regular Season

poniedziałek, 24 listopad 2014
C
z
Boston Celtics
Portland Trailblazers
77
23
26
23
5
88
21
23
28
16
T
r
Memphis Grizzlies
L. A. Clippers
78
26
27
25
70
21
19
30
C
z
Miami Heat
Charlotte Hornets
75
23
30
14
8
78
22
22
28
6
D
r
Oklahoma City Thunder
Golden State Warriors
30
20
10
38
28
10

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Eastern Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
1Toronto Raptors13110213901231+1590,846
2Washington Wizards1290311921151+410,750
3Chicago Bulls1380513021276+260,615
4Atlanta Hawks1160511251128–30,545
5Milwaukee Bucks1470713391392–530,500
 6Miami Heat1470713391334+50,500
7Cleveland Cavaliers1250712211232–110,417
8Orlando Magic1560914511496–450,400
9Brooklyn Nets1350813001313–130,385
9Indiana Pacers1350811821222–400,385
 11Charlotte Hornets1450913051372–670,357
 12Boston Celtics1240812451280–350,333
13New York Knicks14401013361394–580,286
14Detroit Pistons13301011981262–640,231
15Philadelphia 76ers13001311541368–2140,000

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Western Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
 1Memphis Grizzlies14120213701272+980,857
 2Golden State Warriors12100212251101+1240,833
 3Portland Trailblazers13100313411219+1220,769
4Houston Rockets13100312631198+650,769
5Dallas Mavericks14100415391383+1560,714
6San Antonio Spurs1390412621187+750,692
7Phoenix Suns1490514741429+450,643
8Sacramento Kings1380513441311+330,615
 9L. A. Clippers1270512081185+230,583
9New Orleans Pelicans1270512471200+470,583
11Denver Nuggets1250712391268–290,417
12Utah Jazz1450913531419–660,357
13Minnesota Timberwolves1230912131323–1100,250
14L. A. Lakers13301013341462–1280,231
 15Oklahoma City Thunder15301212881371–830,200

Przyszłe mecze

NBA – Regular Season

poniedziałek, 24 listopad 2014
0:00
Boston Celtics
Portland Trailblazers
0:00
Memphis Grizzlies
L. A. Clippers
23:59
Miami Heat
Charlotte Hornets
0:59
Oklahoma City Thunder
Golden State Warriors
3:30
L. A. Lakers
Denver Nuggets

Rezultaty

NBA – Regular Season

niedziela, 23 listopad 2014
K
O
Indiana Pacers
Phoenix Suns
83
27
21
16
19
106
30
25
25
26
K
O
Orlando Magic
Miami Heat
92
18
28
21
25
99
22
27
19
31
K
O
Cleveland Cavaliers
Toronto Raptors
93
34
20
17
22
110
21
35
29
25
K
O
New York Knicks
Philadelphia 76ers
91
25
21
25
20
83
13
26
15
29
K
O
Houston Rockets
Dallas Mavericks
95
29
31
17
18
92
29
22
17
24
K
O
Minnesota Timberwolves
Sacramento Kings
101
24
28
25
24
113
21
27
36
29
K
O
Milwaukee Bucks
Washington Wizards
100
28
24
18
30
111
21
26
27
37
K
O
San Antonio Spurs
Brooklyn Nets
99
25
26
28
20
87
18
18
28
23
K
O
Utah Jazz
New Orleans Pelicans
94
23
17
32
22
106
25
32
20
29