Score Koszykówka : NBA

Regular Season wyniki na żywo, tabele ligowe, koszykówka przyszłe mecze


 

19:14 (GMT+1)

22 styczeń 2017

Wyniki na żywo

NBA – Regular Season

niedziela, 22 styczeń 2017
P
1
Orlando Magic
Golden State Warriors
50
22
28
50
28
22

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Eastern Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
1Cleveland Cavaliers423001245914385+2060,714
2Toronto Raptors432801547394498+2410,651
3Boston Celtics432601746144528+860,605
4Atlanta Hawks442601845294511+180,591
5Washington Wizards432302045634550+130,535
6Charlotte Hornets442302146364533+1030,523
7Indiana Pacers432202145334588–550,512
8Chicago Bulls452202345554561–60,489
9Detroit Pistons452102445224552–300,467
10Milwaukee Bucks432002344914476+150,465
11New York Knicks451902647494874–1250,422
 12Orlando Magic461812745484762–2140,391
13Philadelphia 76ers421502741594399–2400,357
14Miami Heat441403043474509–1620,318
15Brooklyn Nets43903445674940–3730,209

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Western Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
 1Golden State Warriors44371651224567+5550,841
2San Antonio Spurs43340946264252+3740,791
3Houston Rockets473401353805048+3320,723
4Utah Jazz452901644864289+1970,644
5L. A. Clippers452901648534616+2370,644
6Oklahoma City Thunder442501946784645+330,568
7Memphis Grizzlies462602045844574+100,565
8Denver Nuggets421802446154675–600,429
9Portland Trail Blazers461902749455081–1360,413
10New Orleans Pelicans441702745244651–1270,386
11Sacramento Kings431602744004535–1350,372
12Minnesota Timberwolves431502844354484–490,349
13L. A. Lakers471603149235180–2570,340
14Dallas Mavericks431402941274329–2020,326
14Phoenix Suns431402945524801–2490,326

Przyszłe mecze

NBA – Regular Season

niedziela, 22 styczeń 2017
K
O
Detroit Pistons
Washington Wizards
113
30
31
37
15
112
26
29
27
30
K
O
Atlanta Hawks
Philadelphia 76ers
110
25
37
28
20
93
25
29
23
16
K
O
Charlotte Hornets
Brooklyn Nets
112
28
32
21
31
105
14
32
35
24
K
O
Miami Heat
Milwaukee Bucks
109
25
28
29
27
97
22
21
28
26
K
O
New York Knicks
Phoenix Suns
105
33
22
35
15
107
30
31
29
17
K
O
Memphis Grizzlies
Houston Rockets
95
22
27
23
23
119
32
26
33
28
K
o
Cleveland Cavaliers
San Antonio Spurs
115
33
25
31
18
8
118
22
35
27
23
11
K
O
Chicago Bulls
Sacramento Kings
102
24
31
20
27
99
21
31
21
26
K
O
Denver Nuggets
L. A. Clippers
123
27
32
36
28
98
18
27
26
27
K
O
Utah Jazz
Indiana Pacers
109
34
26
25
24
100
21
29
22
28
18:00
Orlando Magic
Golden State Warriors
21:30
Dallas Mavericks
L. A. Lakers

Rezultaty

NBA – Regular Season

sobota, 21 styczeń 2017
K
O
Charlotte Hornets
Toronto Raptors
113
26
29
33
25
78
18
30
15
15
K
O
Orlando Magic
Milwaukee Bucks
112
25
34
29
24
96
23
32
19
22
K
O
Philadelphia 76ers
Portland Trail Blazers
93
22
21
27
23
92
33
23
15
21
K
O
Atlanta Hawks
Chicago Bulls
102
35
30
22
15
93
13
23
21
36
K
O
Houston Rockets
Golden State Warriors
108
29
28
22
29
125
32
30
37
26
K
O
Memphis Grizzlies
Sacramento Kings
107
15
34
34
24
91
23
19
22
27
K
O
New Orleans Pelicans
Brooklyn Nets
114
32
22
30
30
143
29
37
43
34
K
o
Dallas Mavericks
Utah Jazz
107
22
19
27
30
9
112
19
27
26
26
14
K
O
L. A. Lakers
Indiana Pacers
108
27
24
35
22
96
24
29
22
21
K
o
Boston Celtics
Portland Trail Blazers
123
28
37
21
27
10
127
26
30
32
25
14