Score Koszykówka : NBA

Regular Season wyniki na żywo, tabele ligowe, koszykówka przyszłe mecze


 

04:58 (GMT+1)

22 luty 2017

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Eastern Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
1Cleveland Cavaliers553901661245828+2960,709
2Boston Celtics573702061786021+1570,649
3Washington Wizards553402159445790+1540,618
4Toronto Raptors573302461835947+2360,579
5Atlanta Hawks563202458125838–260,571
6Indiana Pacers572902860136065–520,509
7Chicago Bulls572802958225860–380,491
8Detroit Pistons572703057715796–250,474
9Milwaukee Bucks552503058125797+150,455
10Miami Heat572503257845841–570,439
11Charlotte Hornets562403258505836+140,429
12New York Knicks572303460466224–1780,404
13Philadelphia 76ers562103556665980–3140,375
14Orlando Magic582103757716153–3820,362
15Brooklyn Nets56904759066396–4900,161

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Western Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
1Golden State Warriors56470966215903+7180,839
2San Antonio Spurs564301359765508+4680,768
3Houston Rockets584001866386264+3740,690
4L. A. Clippers563502160445831+2130,625
5Utah Jazz573502257135454+2590,614
6Memphis Grizzlies583402458485773+750,586
7Oklahoma City Thunder573202560386044–60,561
8Denver Nuggets562503161966262–660,446
9Sacramento Kings572403358706025–1550,421
10Portland Trail Blazers562303360086165–1570,411
11New Orleans Pelicans572303458926071–1790,404
12Dallas Mavericks562203454935621–1280,393
13Minnesota Timberwolves572203559736024–510,386
14L. A. Lakers581903960596423–3640,328
15Phoenix Suns571803960966407–3110,316

Przyszłe mecze

NBA – Regular Season

piątek, 24 luty 2017
1:00
Orlando Magic
Portland Trail Blazers
1:30
Detroit Pistons
Charlotte Hornets
2:00
Cleveland Cavaliers
New York Knicks
2:00
New Orleans Pelicans
Houston Rockets
4:30
Golden State Warriors
L. A. Clippers
4:30
Sacramento Kings
Denver Nuggets
sobota, 25 luty 2017
1:00
Indiana Pacers
Memphis Grizzlies
1:00
Philadelphia 76ers
Washington Wizards
2:00
Atlanta Hawks
Miami Heat
2:00
Chicago Bulls
Phoenix Suns
2:00
Milwaukee Bucks
Utah Jazz
2:00
Minnesota Timberwolves
Dallas Mavericks
2:00
Oklahoma City Thunder
L. A. Lakers
2:00
Toronto Raptors
Boston Celtics
3:00
Denver Nuggets
Brooklyn Nets
4:30
L. A. Clippers
San Antonio Spurs
23:00
Sacramento Kings
Charlotte Hornets
niedziela, 26 luty 2017
1:00
Orlando Magic
Atlanta Hawks
1:30
New York Knicks
Philadelphia 76ers
2:00
Miami Heat
Indiana Pacers
2:30
Cleveland Cavaliers
Chicago Bulls
2:30
Dallas Mavericks
New Orleans Pelicans
3:00
Houston Rockets
Minnesota Timberwolves
4:30
Golden State Warriors
Brooklyn Nets
21:30
L. A. Lakers
San Antonio Spurs
21:30
Milwaukee Bucks
Phoenix Suns
23:00
Denver Nuggets
Memphis Grizzlies
23:00
Washington Wizards
Utah Jazz
poniedziałek, 27 luty 2017
0:00
Detroit Pistons
Boston Celtics
0:00
Toronto Raptors
Portland Trail Blazers
1:00
Oklahoma City Thunder
New Orleans Pelicans
3:30
L. A. Clippers
Charlotte Hornets
wtorek, 28 luty 2017
1:00
Cleveland Cavaliers
Milwaukee Bucks
1:00
New York Knicks
Toronto Raptors
1:00
Philadelphia 76ers
Golden State Warriors
1:30
Boston Celtics
Atlanta Hawks
2:30
Dallas Mavericks
Miami Heat
3:30
Houston Rockets
Indiana Pacers
4:30
Sacramento Kings
Minnesota Timberwolves

Rezultaty

NBA – Regular Season

piątek, 17 luty 2017
K
O
Indiana Pacers
Washington Wizards
98
27
25
25
21
111
34
28
28
21
K
O
Chicago Bulls
Boston Celtics
104
22
30
29
23
103
25
33
20
25
czwartek, 16 luty 2017
K
O
Cleveland Cavaliers
Indiana Pacers
113
28
29
26
30
104
32
22
26
24
K
O
Orlando Magic
San Antonio Spurs
79
16
21
27
15
107
30
24
31
22
K
O
Boston Celtics
Philadelphia 76ers
116
29
32
26
29
108
29
32
18
29
K
O
Brooklyn Nets
Milwaukee Bucks
125
33
27
22
43
129
39
23
33
34
K
O
Detroit Pistons
Dallas Mavericks
98
27
35
16
20
91
17
18
28
28
K
O
Toronto Raptors
Charlotte Hornets
90
31
13
14
32
85
20
21
34
10
K
O
Houston Rockets
Miami Heat
109
28
17
28
36
117
34
24
30
29
K
O
Memphis Grizzlies
New Orleans Pelicans
91
22
21
18
30
95
28
22
27
18
K
O
Denver Nuggets
Minnesota Timberwolves
99
31
29
19
20
112
32
30
23
27
K
O
Phoenix Suns
L. A. Lakers
137
32
36
34
35
101
15
33
28
25
K
O
Utah Jazz
Portland Trail Blazers
111
18
22
34
37
88
17
20
25
26
K
O
Oklahoma City Thunder
New York Knicks
116
27
35
26
28
105
39
21
20
25
K
O
Golden State Warriors
Sacramento Kings
109
28
19
42
20
86
25
25
15
21
K
O
L. A. Clippers
Atlanta Hawks
99
21
33
29
16
84
22
18
24
20
środa, 15 luty 2017
K
O
Chicago Bulls
Toronto Raptors
105
24
34
20
27
94
18
21
25
30
K
O
Minnesota Timberwolves
Cleveland Cavaliers
108
30
31
32
15
116
26
43
24
23
K
O
L. A. Lakers
Sacramento Kings
96
23
18
23
32
97
29
14
27
27