Score Koszykówka : NBA

Regular Season wyniki na żywo, tabele ligowe, koszykówka przyszłe mecze


 

01:48 (GMT+1)

20 grudzień 2014

Wyniki na żywo

NBA – Regular Season

sobota, 20 grudzień 2014
D
r
Orlando Magic
Utah Jazz
33
17
16
38
29
9
D
r
Philadelphia 76ers
Charlotte Hornets
31
26
5
48
37
11
P
i
Boston Celtics
Minnesota Timberwolves
10
10
11
11
P
i
Cleveland Cavaliers
Brooklyn Nets
7
7
16
16
P
i
Detroit Pistons
Toronto Raptors
13
13
8
8
P
i
Miami Heat
Washington Wizards
10
10
11
11

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Eastern Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
 1Washington Wizards25190624352327+1080,760
 2Toronto Raptors27200727972579+2180,741
3Atlanta Hawks25180725752424+1510,720
4Chicago Bulls25160925542461+930,640
 5Cleveland Cavaliers251401124802418+620,560
6Milwaukee Bucks271401326842722–380,519
 7Miami Heat271201524532567–1140,444
 8Brooklyn Nets251101423172369–520,440
 9Boston Celtics24901524132426–130,375
 10Orlando Magic291001926602821–1610,345
11Indiana Pacers26801824472531–840,308
 12Charlotte Hornets26701924152577–1620,269
 13Detroit Pistons27602124522620–1680,222
14New York Knicks28502326252792–1670,179
 15Philadelphia 76ers25202322212537–3160,080

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Western Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
1Golden State Warriors25220326872441+2460,880
2Memphis Grizzlies25210425762410+1660,840
3Portland Trailblazers26200626612488+1730,769
4Houston Rockets25190624962401+950,760
5L. A. Clippers25180726622494+1680,720
6Dallas Mavericks27190829732774+1990,704
7San Antonio Spurs26170926482503+1450,654
8New Orleans Pelicans251301225782553+250,520
9Phoenix Suns271301428232808+150,481
10Oklahoma City Thunder261201425022462+400,462
11Sacramento Kings261101526222644–220,423
12Denver Nuggets251001525742625–510,400
13L. A. Lakers25801725542737–1830,320
 14Utah Jazz27801925492678–1290,296
 15Minnesota Timberwolves25601923712615–2440,240

Przyszłe mecze

NBA – Regular Season

sobota, 20 grudzień 2014
1:00
Orlando Magic
Utah Jazz
1:00
Philadelphia 76ers
Charlotte Hornets
1:30
Boston Celtics
Minnesota Timberwolves
1:30
Cleveland Cavaliers
Brooklyn Nets
1:32
Detroit Pistons
Toronto Raptors
1:32
Miami Heat
Washington Wizards
2:00
Memphis Grizzlies
Chicago Bulls
2:00
San Antonio Spurs
Portland Trailblazers
3:00
Denver Nuggets
L. A. Clippers
4:30
L. A. Lakers
Oklahoma City Thunder
19:00
New York Knicks
Phoenix Suns

Rezultaty

NBA – Regular Season

piątek, 19 grudzień 2014
K
O
Chicago Bulls
New York Knicks
103
30
22
21
30
97
20
25
29
23
K
O
Houston Rockets
New Orleans Pelicans
90
22
17
29
22
99
21
25
19
34
K
O
Sacramento Kings
Milwaukee Bucks
107
29
25
27
26
108
25
32
24
27
K
O
Golden State Warriors
Oklahoma City Thunder
114
32
33
29
20
109
40
23
26
20