Score Koszykówka : NBA

Regular Season wyniki na żywo, tabele ligowe, koszykówka przyszłe mecze


 

10:23 (GMT+1)

28 listopad 2014

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Eastern Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
1Toronto Raptors15130216201446+1740,867
2Washington Wizards1490513811370+110,643
3Chicago Bulls1590615081485+230,600
4Milwaukee Bucks1690715401564–240,563
5Atlanta Hawks1370613461356–100,538
6Miami Heat1580714551463–80,533
7Cleveland Cavaliers1470714401393+470,500
8Brooklyn Nets1460813991404–50,429
9Indiana Pacers1560913931428–350,400
10Orlando Magic17601116211713–920,353
11Boston Celtics1240812561286–300,333
12New York Knicks16401215241594–700,250
13Charlotte Hornets16401215091609–1000,250
14Detroit Pistons15301213821464–820,200
15Philadelphia 76ers15001513491581–2320,000

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Western Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
1Memphis Grizzlies15130214981386+1120,867
2Golden State Warriors14120215031350+1530,857
3Portland Trailblazers15120315661431+1350,800
4Houston Rockets15120314561373+830,800
5San Antonio Spurs14100413681287+810,714
6Dallas Mavericks16110517481596+1520,688
7L. A. Clippers1490514461404+420,643
8Phoenix Suns16100616941645+490,625
9Sacramento Kings1590615321502+300,600
10New Orleans Pelicans1370613361299+370,538
11Denver Nuggets1570815661591–250,467
12Utah Jazz16501115301613–830,313
13Oklahoma City Thunder16401214411506–650,250
14Minnesota Timberwolves13301012991426–1270,231
15L. A. Lakers15301215211662–1410,200

Przyszłe mecze

NBA – Regular Season

piątek, 28 listopad 2014
19:00
Boston Celtics
Chicago Bulls

Rezultaty

NBA – Regular Season

czwartek, 27 listopad 2014
K
O
Charlotte Hornets
Portland Trailblazers
97
26
30
20
21
105
28
17
34
26
K
O
Cleveland Cavaliers
Washington Wizards
113
31
27
23
32
87
18
28
21
20
K
O
Orlando Magic
Golden State Warriors
96
27
25
13
31
111
31
34
27
19
K
O
Philadelphia 76ers
Brooklyn Nets
91
19
22
26
24
99
32
17
23
27
K
O
Atlanta Hawks
Toronto Raptors
115
24
37
27
27
126
34
30
27
35
K
o
Dallas Mavericks
New York Knicks
109
19
27
25
24
14
102
24
18
31
22
7
K
O
Detroit Pistons
L. A. Clippers
98
27
24
22
25
104
25
23
24
32
K
O
Houston Rockets
Sacramento Kings
102
37
20
20
25
89
19
31
23
16
K
O
Minnesota Timberwolves
Milwaukee Bucks
86
24
23
23
16
103
26
25
21
31
K
O
Oklahoma City Thunder
Utah Jazz
97
31
25
18
23
82
29
19
14
20
K
O
San Antonio Spurs
Indiana Pacers
106
25
25
27
29
100
27
28
21
24
K
O
Phoenix Suns
Denver Nuggets
120
34
30
29
27
112
30
34
22
26
K
O
L. A. Lakers
Memphis Grizzlies
93
26
25
23
19
99
21
25
34
19