Score Koszykówka : NBA

Regular Season wyniki na żywo, tabele ligowe, koszykówka przyszłe mecze


 

15:53 (GMT+2)

30 czerwiec 2016

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Eastern Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
1Cleveland Cavaliers825702585558063+4920,695
2Toronto Raptors825602684228053+3690,683
3Miami Heat824803482048069+1350,585
4Atlanta Hawks824803484338137+2960,585
4Boston Celtics824803486698406+2630,585
4Charlotte Hornets824803484798256+2230,585
7Indiana Pacers824503783778237+1400,549
8Detroit Pistons824403883618311+500,537
9Chicago Bulls824204083358456–1210,512
10Washington Wizards824104185348575–410,500
11Orlando Magic823504783698502–1330,427
12Milwaukee Bucks823304981228465–3430,402
13New York Knicks823205080658289–2240,390
14Brooklyn Nets822106180898692–6030,256
15Philadelphia 76ers821007279888827–8390,122

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Western Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
1Golden State Warriors82730994218539+8820,890
2San Antonio Spurs826701584907618+8720,817
3Oklahoma City Thunder825502790388441+5970,671
4L. A. Clippers825302985698218+3510,646
5Portland Trail Blazers824403886228554+680,537
6Dallas Mavericks824204083888413–250,512
7Memphis Grizzlies824204081268310–1840,512
8Houston Rockets824104187378721+160,500
9Utah Jazz824004280107863+1470,488
10Sacramento Kings823304987408943–2030,402
11Denver Nuggets823304983558609–2540,402
12New Orleans Pelicans823005284238734–3110,366
13Minnesota Timberwolves822905383988688–2900,354
14Phoenix Suns822305982718817–5460,280
15L. A. Lakers821706579828766–7840,207

Rezultaty

NBA – Regular Season

czwartek, 14 kwiecień 2016
K
O
Boston Celtics
Miami Heat
98
13
25
25
35
88
35
27
5
21
K
O
Brooklyn Nets
Toronto Raptors
96
26
21
19
30
103
16
33
29
25
K
O
Charlotte Hornets
Orlando Magic
117
38
28
20
31
103
22
28
29
24
K
O
Chicago Bulls
Philadelphia 76ers
115
16
35
35
29
105
32
28
13
32
K
o
Cleveland Cavaliers
Detroit Pistons
110
24
20
28
31
7
112
29
29
24
21
9
K
O
Dallas Mavericks
San Antonio Spurs
91
27
25
15
24
96
20
14
31
31
K
O
Houston Rockets
Sacramento Kings
116
34
30
28
24
81
18
26
20
17
K
O
Milwaukee Bucks
Indiana Pacers
92
20
26
24
22
97
37
25
16
19
K
O
Minnesota Timberwolves
New Orleans Pelicans
144
40
32
34
38
109
23
27
29
30
K
O
Washington Wizards
Atlanta Hawks
109
33
24
27
25
98
33
26
17
22
K
O
Golden State Warriors
Memphis Grizzlies
125
37
33
32
23
104
23
27
31
23
K
O
L. A. Lakers
Utah Jazz
101
19
23
24
35
96
21
36
18
21
K
O
Phoenix Suns
L. A. Clippers
114
25
37
23
29
105
27
28
20
30
K
O
Portland Trail Blazers
Denver Nuggets
107
27
31
29
20
99
31
25
23
20
środa, 13 kwiecień 2016
K
O
Indiana Pacers
New York Knicks
102
29
24
26
23
90
36
18
16
20
K
O
Detroit Pistons
Miami Heat
93
17
33
19
24
99
19
31
21
28
K
O
Toronto Raptors
Philadelphia 76ers
122
32
23
32
35
98
23
38
13
24
K
o
San Antonio Spurs
Oklahoma City Thunder
102
21
22
31
19
9
98
32
21
19
21
5
K
O
L. A. Clippers
Memphis Grizzlies
110
29
32
23
26
84
22
21
21
20
wtorek, 12 kwiecień 2016
K
O
Cleveland Cavaliers
Atlanta Hawks
109
22
29
39
19
94
26
19
30
19
K
O
Orlando Magic
Milwaukee Bucks
107
32
26
27
22
98
22
22
29
25
K
O
Boston Celtics
Charlotte Hornets
100
28
13
31
28
114
24
39
31
20
K
O
Brooklyn Nets
Washington Wizards
111
28
41
29
13
120
34
36
30
20
K
O
Minnesota Timberwolves
Houston Rockets
105
21
26
27
31
129
38
30
35
26
K
O
New Orleans Pelicans
Chicago Bulls
116
29
33
26
28
121
27
26
36
32
K
O
Oklahoma City Thunder
L. A. Lakers
112
27
31
31
23
79
21
27
13
18
K
O
Utah Jazz
Dallas Mavericks
92
20
26
18
28
101
22
28
21
30
K
O
Phoenix Suns
Sacramento Kings
101
22
27
23
29
105
26
30
31
18
poniedziałek, 11 kwiecień 2016
K
O
Indiana Pacers
Brooklyn Nets
129
39
30
35
25
105
19
22
31
33
K
O
Miami Heat
Orlando Magic
118
31
25
33
29
96
28
21
20
27
K
O
San Antonio Spurs
Golden State Warriors
86
19
16
26
25
92
14
21
27
30
K
O
New York Knicks
Toronto Raptors
89
25
26
18
20
93
20
34
21
18
niedziela, 10 kwiecień 2016
K
O
New Orleans Pelicans
Phoenix Suns
100
22
25
20
33
121
32
23
30
36
K
O
Atlanta Hawks
Boston Celtics
118
34
33
26
25
107
32
39
20
16
K
O
Memphis Grizzlies
Golden State Warriors
99
28
22
28
21
100
31
22
17
30
K
O
Chicago Bulls
Cleveland Cavaliers
105
27
25
27
26
102
31
23
28
20
K
O
Portland Trail Blazers
Minnesota Timberwolves
105
28
21
23
33
106
21
32
22
31
K
O
Sacramento Kings
Oklahoma City Thunder
114
22
34
27
31
112
30
22
32
28
K
O
Washington Wizards
Charlotte Hornets
113
28
27
31
27
98
27
21
26
24
K
O
Houston Rockets
L. A. Lakers
130
29
26
33
42
110
27
26
27
30
K
O
L. A. Clippers
Dallas Mavericks
98
23
26
27
22
91
21
26
12
32
K
O
Denver Nuggets
Utah Jazz
84
22
25
15
22
100
26
22
34
18
K
o
Philadelphia 76ers
Milwaukee Bucks
108
23
22
25
28
10
109
29
33
14
22
11
sobota, 9 kwiecień 2016
K
O
Charlotte Hornets
Brooklyn Nets
113
25
25
34
29
99
25
18
21
35
K
O
Orlando Magic
Miami Heat
112
19
34
26
33
109
27
28
25
29
K
O
Philadelphia 76ers
New York Knicks
102
24
22
28
28
109
28
21
33
27
K
O
Boston Celtics
Milwaukee Bucks
124
30
35
36
23
109
35
23
22
29
K
O
Detroit Pistons
Washington Wizards
112
39
23
24
26
99
25
30
29
15
K
O
Toronto Raptors
Indiana Pacers
111
20
30
32
29
98
15
31
20
32
K
O
New Orleans Pelicans
L. A. Lakers
110
24
33
30
23
102
27
19
21
35
K
O
Dallas Mavericks
Memphis Grizzlies
103
18
28
28
29
93
21
28
19
25
K
O
Denver Nuggets
San Antonio Spurs
102
24
27
26
25
98
18
35
19
26
K
o
Utah Jazz
L. A. Clippers
99
26
26
20
22
5
102
25
22
29
18
8
piątek, 8 kwiecień 2016
K
O
Atlanta Hawks
Toronto Raptors
95
28
19
23
25
87
20
23
20
24
K
O
Houston Rockets
Phoenix Suns
115
39
21
30
25
124
27
30
32
35
K
O
Miami Heat
Chicago Bulls
106
21
19
35
31
98
22
24
23
29
K
O
Sacramento Kings
Minnesota Timberwolves
97
27
24
25
21
105
31
27
25
22
K
O
Golden State Warriors
San Antonio Spurs
112
20
32
35
25
101
15
25
29
32
czwartek, 7 kwiecień 2016
K
O
Indiana Pacers
Cleveland Cavaliers
123
36
34
26
27
109
33
28
21
27
K
O
Orlando Magic
Detroit Pistons
104
21
30
26
27
108
25
19
29
35
K
O
Washington Wizards
Brooklyn Nets
121
30
24
34
33
103
23
29
23
28
K
O
Boston Celtics
New Orleans Pelicans
104
23
30
23
28
97
17
28
28
24
K
O
New York Knicks
Charlotte Hornets
97
25
27
20
25
111
30
23
28
30
K
O
Dallas Mavericks
Houston Rockets
88
18
34
18
18
86
22
22
27
15
K
O
Portland Trail Blazers
Oklahoma City Thunder
120
33
39
27
21
115
26
33
24
32
K
O
L. A. Lakers
L. A. Clippers
81
25
17
19
20
91
29
25
19
18
środa, 6 kwiecień 2016
K
O
Philadelphia 76ers
New Orleans Pelicans
107
21
36
31
19
93
29
22
22
20
K
O
Toronto Raptors
Charlotte Hornets
96
26
30
19
21
90
16
26
17
31
K
O
Atlanta Hawks
Phoenix Suns
103
28
16
26
33
90
38
18
17
17
K
O
Memphis Grizzlies
Chicago Bulls
108
23
31
29
25
92
21
23
21
27
K
O
Miami Heat
Detroit Pistons
107
25
29
28
25
89
19
17
27
26
K
O
Milwaukee Bucks
Cleveland Cavaliers
80
19
24
24
13
109
33
34
26
16
K
O
Denver Nuggets
Oklahoma City Thunder
102
30
21
26
25
124
32
36
39
17
K
O
Utah Jazz
San Antonio Spurs
86
20
17
16
33
88
25
17
25
21
K
O
Sacramento Kings
Portland Trail Blazers
107
33
24
23
27
115
30
21
33
31
K
o
Golden State Warriors
Minnesota Timberwolves
117
28
27
31
20
11
124
19
27
32
28
18
K
O
L. A. Clippers
L. A. Lakers
103
33
19
32
19
81
22
22
16
21
poniedziałek, 4 kwiecień 2016
K
O
Orlando Magic
Memphis Grizzlies
119
29
38
30
22
107
30
26
29
22
K
O
Phoenix Suns
Utah Jazz
86
23
10
31
22
101
16
30
28
27
K
O
Milwaukee Bucks
Chicago Bulls
98
24
17
32
25
102
24
33
22
23
K
O
New York Knicks
Indiana Pacers
87
23
18
24
22
92
18
36
20
18
K
O
Golden State Warriors
Portland Trail Blazers
136
31
32
38
35
111
37
19
33
22
K
O
L. A. Lakers
Boston Celtics
100
26
22
27
25
107
31
26
20
30
niedziela, 3 kwiecień 2016
K
O
Philadelphia 76ers
Indiana Pacers
102
28
21
28
25
115
28
33
13
41
K
O
Chicago Bulls
Detroit Pistons
90
27
18
20
25
94
26
20
24
24
K
O
San Antonio Spurs
Toronto Raptors
102
26
29
16
31
95
18
28
20
29
K
O
Denver Nuggets
Sacramento Kings
106
27
35
26
18
115
23
32
29
31
K
O
Portland Trail Blazers
Miami Heat
110
20
39
28
23
93
22
20
25
26
K
O
Brooklyn Nets
New Orleans Pelicans
87
14
28
24
21
106
18
35
22
31
K
O
Cleveland Cavaliers
Charlotte Hornets
112
29
29
28
26
103
19
23
29
32
K
O
Houston Rockets
Oklahoma City Thunder
118
31
21
28
38
110
26
27
29
28
K
O
L. A. Clippers
Washington Wizards
114
33
27
24
30
109
23
26
24
36
K
O
Minnesota Timberwolves
Dallas Mavericks
78
27
13
23
15
88
22
19
27
20
sobota, 2 kwiecień 2016
K
O
Charlotte Hornets
Philadelphia 76ers
100
25
34
22
19
91
25
25
16
25
K
O
Detroit Pistons
Dallas Mavericks
89
25
11
25
28
98
25
26
20
27
K
O
New York Knicks
Brooklyn Nets
105
18
29
30
28
91
17
29
24
21
K
o
Atlanta Hawks
Cleveland Cavaliers
108
23
18
30
25
12
110
32
23
22
19
14
K
O
Memphis Grizzlies
Toronto Raptors
95
23
30
19
23
99
27
18
29
25
K
O
Milwaukee Bucks
Orlando Magic
113
31
27
26
29
110
22
35
28
25
K
O
Utah Jazz
Minnesota Timberwolves
98
25
26
26
21
85
24
25
19
17
K
O
Sacramento Kings
Miami Heat
106
24
24
28
30
112
39
27
26
20
K
O
Golden State Warriors
Boston Celtics
106
23
20
36
27
109
21
24
37
27
K
O
Phoenix Suns
Washington Wizards
99
26
26
27
20
106
25
25
27
29
piątek, 1 kwiecień 2016
K
O
Cleveland Cavaliers
Brooklyn Nets
107
29
34
26
18
87
22
17
24
24
K
O
Houston Rockets
Chicago Bulls
100
24
28
28
20
103
24
28
19
32
K
O
Indiana Pacers
Orlando Magic
94
28
23
28
15
114
33
24
32
25
K
O
New Orleans Pelicans
Denver Nuggets
101
31
25
21
24
95
26
28
24
17
K
O
Oklahoma City Thunder
L. A. Clippers
119
37
28
28
26
117
30
39
28
20
K
O
Portland Trail Blazers
Boston Celtics
116
30
24
27
35
109
31
27
25
26
czwartek, 31 marzec 2016
K
O
Toronto Raptors
Atlanta Hawks
105
25
29
35
16
97
20
21
26
30
K
O
Memphis Grizzlies
Denver Nuggets
105
20
27
21
37
109
26
33
25
25
K
O
Milwaukee Bucks
Phoenix Suns
105
28
25
27
25
94
32
15
28
19
K
O
Minnesota Timberwolves
L. A. Clippers
79
17
17
19
26
99
27
20
32
20
K
O
Dallas Mavericks
New York Knicks
91
24
27
16
24
89
30
18
26
15
K
O
San Antonio Spurs
New Orleans Pelicans
100
27
19
27
27
92
26
13
16
37
K
o
Utah Jazz
Golden State Warriors
96
21
19
29
20
7
103
26
16
21
26
14
K
O
Sacramento Kings
Washington Wizards
120
32
28
29
31
111
34
21
28
28
K
o
L. A. Lakers
Miami Heat
102
25
16
26
20
15
100
27
21
19
20
13
środa, 30 marzec 2016
K
O
Indiana Pacers
Chicago Bulls
96
27
31
26
12
98
28
32
24
14
K
O
Orlando Magic
Brooklyn Nets
139
32
41
30
36
105
23
22
28
32
K
O
Philadelphia 76ers
Charlotte Hornets
85
19
17
26
23
100
23
29
25
23
K
O
Detroit Pistons
Oklahoma City Thunder
88
25
21
25
17
82
21
27
9
25
K
O
Cleveland Cavaliers
Houston Rockets
100
24
35
25
16
106
26
14
31
35
K
O
Golden State Warriors
Washington Wizards
102
27
22
30
23
94
22
24
26
22
wtorek, 29 marzec 2016
K
O
Miami Heat
Brooklyn Nets
110
27
30
25
28
99
27
25
23
24
K
O
Toronto Raptors
Oklahoma City Thunder
100
21
27
26
26
119
27
34
36
22
K
O
Chicago Bulls
Atlanta Hawks
100
31
14
26
29
102
22
30
28
22
K
O
Memphis Grizzlies
San Antonio Spurs
87
18
27
23
19
101
32
21
28
20
K
O
Minnesota Timberwolves
Phoenix Suns
121
40
26
33
22
116
37
24
23
32
K
O
New Orleans Pelicans
New York Knicks
99
24
25
19
31
91
28
26
10
27
K
O
Denver Nuggets
Dallas Mavericks
88
24
22
20
22
97
28
22
22
25
K
O
Utah Jazz
L. A. Lakers
123
34
30
34
25
75
16
21
21
17
K
O
Portland Trail Blazers
Sacramento Kings
105
37
31
23
14
93
32
20
11
30
K
O
L. A. Clippers
Boston Celtics
114
30
37
25
22
90
24
26
20
20
poniedziałek, 28 marzec 2016
K
O
Indiana Pacers
Houston Rockets
104
30
27
24
23
101
24
23
32
22
K
O
Sacramento Kings
Dallas Mavericks
133
25
38
39
31
111
20
26
33
32
K
O
Golden State Warriors
Philadelphia 76ers
117
32
39
25
21
105
31
24
24
26
K
O
L. A. Lakers
Washington Wizards
88
27
17
15
29
101
24
26
27
24
niedziela, 27 marzec 2016
K
O
New Orleans Pelicans
Toronto Raptors
91
15
21
25
30
115
20
28
37
30
K
O
Orlando Magic
Chicago Bulls
111
36
32
21
22
89
22
28
21
18
K
O
Detroit Pistons
Atlanta Hawks
95
15
27
32
21
112
27
29
27
29
K
O
New York Knicks
Cleveland Cavaliers
93
15
17
40
21
107
32
24
33
18
K
O
Minnesota Timberwolves
Utah Jazz
84
10
24
25
25
93
18
17
25
33
K
O
Oklahoma City Thunder
San Antonio Spurs
111
24
24
35
28
92
26
18
19
29
K
O
Milwaukee Bucks
Charlotte Hornets
91
17
21
26
27
115
29
26
35
25
K
O
Phoenix Suns
Boston Celtics
99
22
19
34
24
102
35
23
23
21
K
O
Portland Trail Blazers
Philadelphia 76ers
108
31
26
29
22
105
27
22
25
31
K
O
L. A. Clippers
Denver Nuggets
105
31
21
25
28
90
26
22
12
30
sobota, 26 marzec 2016
K
o
Washington Wizards
Minnesota Timberwolves
129
29
33
27
20
20
132
27
35
23
24
23
K
O
Detroit Pistons
Charlotte Hornets
112
36
36
26
14
105
24
32
20
29
K
O
Atlanta Hawks
Milwaukee Bucks
101
29
22
24
26
90
21
25
25
19
K
O
Houston Rockets
Toronto Raptors
112
29
25
25
33
109
21
37
20
31
K
O
Miami Heat
Orlando Magic
108
28
26
31
23
97
31
26
12
28
K
O
San Antonio Spurs
Memphis Grizzlies
110
37
27
24
22
104
23
28
33
20
K
O
Sacramento Kings
Phoenix Suns
116
25
33
31
27
94
27
21
19
27
K
O
Golden State Warriors
Dallas Mavericks
128
40
32
30
26
120
33
25
31
31
K
O
L. A. Lakers
Denver Nuggets
105
31
15
31
28
116
24
34
25
33
K
O
Brooklyn Nets
Indiana Pacers
120
26
34
25
35
110
29
37
27
17
piątek, 25 marzec 2016
K
O
Indiana Pacers
New Orleans Pelicans
92
24
25
21
22
84
22
17
22
23
K
O
Brooklyn Nets
Cleveland Cavaliers
104
26
33
21
24
95
23
26
34
12
K
O
New York Knicks
Chicago Bulls
106
31
22
27
26
94
27
18
20
29
K
O
Oklahoma City Thunder
Utah Jazz
113
26
24
31
32
91
23
16
21
31
K
O
L. A. Clippers
Portland Trail Blazers
96
18
28
19
31
94
21
18
26
29
czwartek, 24 marzec 2016
K
O
Cleveland Cavaliers
Milwaukee Bucks
113
35
28
28
22
104
25
36
26
17
K
O
Washington Wizards
Atlanta Hawks
101
25
31
19
26
122
22
30
29
41
K
O
Boston Celtics
Toronto Raptors
91
25
21
23
22
79
25
21
16
17
K
O
Detroit Pistons
Orlando Magic
118
32
34
30
22
102
21
36
30
15
K
O
Chicago Bulls
New York Knicks
107
30
25
18
34
115
23
34
35
23
K
O
Houston Rockets
Utah Jazz
87
25
24
17
21
89
21
13
26
29
K
O
Minnesota Timberwolves
Sacramento Kings
113
28
22
34
29
104
29
19
24
32
K
O
San Antonio Spurs
Miami Heat
112
26
30
32
24
88
21
26
16
25
K
O
Denver Nuggets
Philadelphia 76ers
104
24
29
22
29
103
35
10
28
30
K
O
Phoenix Suns
L. A. Lakers
119
16
31
36
36
107
22
25
27
33
K
O
Portland Trail Blazers
Dallas Mavericks
109
28
29
26
26
103
26
27
20
30
K
O
Golden State Warriors
L. A. Clippers
114
23
28
30
33
98
28
21
23
26
środa, 23 marzec 2016
K
O
Brooklyn Nets
Charlotte Hornets
100
14
22
28
36
105
25
21
21
38
K
O
New Orleans Pelicans
Miami Heat
99
21
19
33
26
113
35
24
27
27
K
O
Oklahoma City Thunder
Houston Rockets
111
28
27
23
33
107
27
29
21
30
K
O
L. A. Lakers
Memphis Grizzlies
107
25
23
33
26
100
25
22
31
22
wtorek, 22 marzec 2016
K
O
Charlotte Hornets
San Antonio Spurs
91
7
29
31
24
88
28
23
21
16
K
O
Cleveland Cavaliers
Denver Nuggets
124
38
18
31
37
91
23
25
24
19
K
O
Indiana Pacers
Philadelphia 76ers
91
25
22
19
25
75
18
18
20
19
K
O
Boston Celtics
Orlando Magic
107
22
34
35
16
96
17
32
29
18
K
O
Detroit Pistons
Milwaukee Bucks
92
17
28
20
27
91
30
18
26
17
K
O
Atlanta Hawks
Washington Wizards
102
30
29
27
16
117
27
34
28
28
K
O
Chicago Bulls
Sacramento Kings
109
30
29
23
27
102
26
25
30
21
K
O
Minnesota Timberwolves
Golden State Warriors
104
29
29
31
15
109
27
34
28
20
K
O
Phoenix Suns
Memphis Grizzlies
97
21
29
23
24
103
24
15
31
33
poniedziałek, 21 marzec 2016
K
O
Milwaukee Bucks
Utah Jazz
85
22
19
18
26
94
23
19
31
21
K
O
New York Knicks
Sacramento Kings
80
12
35
18
15
88
28
22
19
19
niedziela, 20 marzec 2016
K
O
Detroit Pistons
Brooklyn Nets
115
29
25
23
38
103
23
29
25
26
K
O
Indiana Pacers
Oklahoma City Thunder
111
28
26
33
24
115
27
37
24
27
K
O
Washington Wizards
New York Knicks
99
20
23
33
23
89
29
24
13
23
K
O
Atlanta Hawks
Houston Rockets
109
30
22
30
27
97
16
42
25
14
K
O
Miami Heat
Cleveland Cavaliers
122
31
34
33
24
101
19
25
26
31
K
O
Chicago Bulls
Utah Jazz
92
25
25
29
13
85
19
21
27
18
K
O
Memphis Grizzlies
L. A. Clippers
113
31
27
27
28
102
29
29
17
27
K
O
San Antonio Spurs
Golden State Warriors
87
17
26
22
22
79
18
19
28
14
K
o
Dallas Mavericks
Portland Trail Blazers
132
25
33
32
23
19
120
36
19
27
31
7
K
O
Toronto Raptors
Orlando Magic
105
30
23
27
25
100
25
30
27
18
K
O
New Orleans Pelicans
L. A. Clippers
109
21
33
24
31
105
24
32
16
33
K
O
Philadelphia 76ers
Boston Celtics
105
16
28
35
26
120
28
27
33
32
sobota, 19 marzec 2016
K
O
Orlando Magic
Cleveland Cavaliers
103
29
25
32
17
109
27
36
20
26
K
O
Philadelphia 76ers
Oklahoma City Thunder
97
23
24
21
29
111
27
26
32
26
K
O
Detroit Pistons
Sacramento Kings
115
39
28
20
28
108
25
29
29
25
K
O
Toronto Raptors
Boston Celtics
105
30
25
24
26
91
14
27
33
17
K
O
Houston Rockets
Minnesota Timberwolves
116
31
23
34
28
111
23
29
26
33
K
O
New Orleans Pelicans
Portland Trail Blazers
112
30
23
28
31
117
36
31
26
24
K
O
Dallas Mavericks
Golden State Warriors
112
36
31
18
27
130
42
31
21
36
K
O
L. A. Lakers
Phoenix Suns
90
22
10
22
36
95
26
21
21
27
K
O
Charlotte Hornets
Denver Nuggets
93
22
18
22
31
101
28
29
21
23
piątek, 18 marzec 2016
K
o
Indiana Pacers
Toronto Raptors
94
25
21
14
25
9
101
27
16
20
22
16
K
O
Philadelphia 76ers
Washington Wizards
94
22
17
22
33
99
30
28
15
26
K
O
Miami Heat
Charlotte Hornets
106
29
23
21
33
109
26
28
28
27
K
O
Atlanta Hawks
Denver Nuggets
116
33
21
33
29
98
23
25
28
22
K
O
Chicago Bulls
Brooklyn Nets
118
24
31
24
39
102
14
23
37
28
K
O
Milwaukee Bucks
Memphis Grizzlies
96
32
15
21
28
86
32
21
20
13
K
O
San Antonio Spurs
Portland Trail Blazers
118
23
33
39
23
110
28
26
24
32
K
O
Utah Jazz
Phoenix Suns
103
24
22
25
32
69
21
17
16
15
czwartek, 17 marzec 2016
K
O
Boston Celtics
Oklahoma City Thunder
109
30
25
26
28
130
35
31
42
22
K
O
Charlotte Hornets
Orlando Magic
107
26
35
31
15
99
30
13
28
28
K
O
Cleveland Cavaliers
Dallas Mavericks
99
31
26
27
15
98
28
23
17
30
K
O
Washington Wizards
Chicago Bulls
117
32
31
29
25
96
25
27
22
22
K
O
Detroit Pistons
Atlanta Hawks
114
32
30
26
26
118
30
31
26
31
K
O
Memphis Grizzlies
Minnesota Timberwolves
108
25
30
23
30
114
42
22
26
24
K
O
Houston Rockets
L. A. Clippers
106
26
24
25
31
122
35
37
25
25
K
O
Sacramento Kings
New Orleans Pelicans
108
31
22
30
25
123
33
41
24
25
K
O
Golden State Warriors
New York Knicks
121
31
31
35
24
85
19
27
18
21
środa, 16 marzec 2016
K
O
Indiana Pacers
Boston Celtics
103
20
23
28
32
98
20
19
31
28
K
O
Orlando Magic
Denver Nuggets
116
32
29
24
31
110
25
21
33
31
K
O
Brooklyn Nets
Philadelphia 76ers
131
32
39
29
31
114
15
36
32
31
K
O
Milwaukee Bucks
Toronto Raptors
89
28
21
17
23
107
22
30
29
26
K
O
San Antonio Spurs
L. A. Clippers
108
19
29
23
37
87
21
23
26
17
K
O
L. A. Lakers
Sacramento Kings
98
15
26
26
31
106
32
25
22
27
wtorek, 15 marzec 2016
K
O
Charlotte Hornets
Dallas Mavericks
96
18
15
32
31
107
22
30
19
36
K
O
Miami Heat
Denver Nuggets
124
36
28
26
34
119
33
29
29
28
K
O
Toronto Raptors
Chicago Bulls
107
29
23
25
30
109
34
24
26
25
K
O
Houston Rockets
Memphis Grizzlies
130
34
31
32
33
81
22
19
15
25
K
O
Oklahoma City Thunder
Portland Trail Blazers
128
31
35
36
26
94
22
20
30
22
K
O
Washington Wizards
Detroit Pistons
124
34
26
33
31
81
15
24
24
18
K
O
Phoenix Suns
Minnesota Timberwolves
107
27
20
29
31
104
25
32
21
26
K
O
Golden State Warriors
New Orleans Pelicans
125
28
31
35
31
107
24
26
19
38
K
O
Utah Jazz
Cleveland Cavaliers
94
28
20
18
28
85
26
18
22
19
poniedziałek, 14 marzec 2016
K
O
Brooklyn Nets
Milwaukee Bucks
100
25
26
28
21
109
27
23
28
31
K
O
L. A. Lakers
New York Knicks
87
11
24
25
27
90
18
28
19
25
niedziela, 13 marzec 2016
K
O
Charlotte Hornets
Houston Rockets
125
34
28
28
35
109
19
38
30
22
K
O
Philadelphia 76ers
Detroit Pistons
111
32
25
30
24
125
27
25
38
35
K
o
Toronto Raptors
Miami Heat
112
28
25
17
27
15
104
24
22
25
26
7
K
O
Atlanta Hawks
Memphis Grizzlies
95
18
31
22
24
83
22
19
17
25
K
O
Milwaukee Bucks
New Orleans Pelicans
103
33
22
22
26
92
28
24
19
21
K
O
San Antonio Spurs
Oklahoma City Thunder
93
25
20
21
27
85
22
27
19
17
K
O
Denver Nuggets
Washington Wizards
116
27
25
23
41
100
23
27
33
17
K
O
Golden State Warriors
Phoenix Suns
123
31
29
26
37
116
24
32
39
21
K
O
Portland Trail Blazers
Orlando Magic
121
31
32
27
31
84
24
18
23
19
K
O
L. A. Clippers
Cleveland Cavaliers
90
19
22
27
22
114
21
37
33
23
K
O
Atlanta Hawks
Indiana Pacers
104
30
22
37
15
75
17
21
18
19
K
O
Sacramento Kings
Utah Jazz
99
18
27
24
30
108
36
25
23
24
sobota, 12 marzec 2016
K
O
Charlotte Hornets
Detroit Pistons
118
38
31
19
30
103
32
21
28
22
K
O
Philadelphia 76ers
Brooklyn Nets
95
27
26
19
23
89
21
24
22
22
K
O
Boston Celtics
Houston Rockets
98
23
20
30
25
102
19
27
31
25
K
O
Chicago Bulls
Miami Heat
96
31
27
23
15
118
23
31
30
34
K
o
Memphis Grizzlies
New Orleans Pelicans
121
20
28
25
26
22
114
24
23
19
33
15
K
O
Oklahoma City Thunder
Minnesota Timberwolves
96
21
32
20
23
99
24
26
19
30
K
O
Utah Jazz
Washington Wizards
114
32
24
32
26
93
29
19
20
25
K
O
Sacramento Kings
Orlando Magic
100
21
28
26
25
107
27
23
30
27
K
O
Golden State Warriors
Portland Trail Blazers
128
40
41
29
18
112
27
34
25
26
K
O
L. A. Clippers
New York Knicks
101
29
32
15
25
94
22
28
24
20
K
O
Dallas Mavericks
Indiana Pacers
105
23
28
24
30
112
26
29
28
29
piątek, 11 marzec 2016
K
O
Toronto Raptors
Atlanta Hawks
104
20
32
30
22
96
21
27
27
21
K
O
San Antonio Spurs
Chicago Bulls
109
27
27
30
25
101
27
20
27
27
K
O
Denver Nuggets
Phoenix Suns
116
25
30
27
34
98
18
23
33
24
K
O
L. A. Lakers
Cleveland Cavaliers
108
31
24
27
26
120
33
31
31
25
czwartek, 10 marzec 2016
K
O
Boston Celtics
Memphis Grizzlies
116
24
28
31
33
96
26
29
12
29
K
O
Charlotte Hornets
New Orleans Pelicans
122
39
32
28
23
113
28
32
30
23
K
O
Philadelphia 76ers
Houston Rockets
104
27
25
27
25
118
21
40
32
25
K
O
Milwaukee Bucks
Miami Heat
114
29
28
23
34
108
22
32
31
23
K
O
Dallas Mavericks
Detroit Pistons
96
28
24
22
22
102
26
28
22
26
K
O
Phoenix Suns
New York Knicks
97
19
24
32
22
128
29
34
25
40
K
O
Oklahoma City Thunder
L. A. Clippers
120
39
25
29
27
108
29
33
21
25
K
O
Sacramento Kings
Cleveland Cavaliers
111
25
35
24
27
120
28
26
35
31
K
O
Golden State Warriors
Utah Jazz
115
23
29
29
34
94
21
20
22
31
środa, 9 marzec 2016
K
O
Toronto Raptors
Brooklyn Nets
104
28
14
36
26
99
23
35
22
19
K
O
Minnesota Timberwolves
San Antonio Spurs
91
24
23
21
23
116
27
32
34
23
K
O
Denver Nuggets
New York Knicks
110
31
29
22
28
94
25
24
19
26
K
O
Utah Jazz
Atlanta Hawks
84
27
15
15
27
91
16
25
25
25
K
o
Portland Trail Blazers
Washington Wizards
116
29
25
31
19
12
109
22
33
26
23
5
K
O
L. A. Lakers
Orlando Magic
107
20
25
39
23
98
26
25
26
21
wtorek, 8 marzec 2016
K
O
Charlotte Hornets
Minnesota Timberwolves
108
23
24
35
26
103
18
31
26
28
K
O
Cleveland Cavaliers
Memphis Grizzlies
103
25
24
25
29
106
33
25
24
24
K
O
Indiana Pacers
San Antonio Spurs
99
25
20
28
26
91
13
19
30
29
K
O
Chicago Bulls
Milwaukee Bucks
100
25
22
26
27
90
16
24
29
21
K
O
New Orleans Pelicans
Sacramento Kings
115
33
17
33
32
112
31
32
26
23
K
O
Dallas Mavericks
L. A. Clippers
90
24
28
16
22
109
23
27
33
26
K
O
Golden State Warriors
Orlando Magic
119
31
28
35
25
113
18
28
31
36
poniedziałek, 7 marzec 2016
K
O
Detroit Pistons
Portland Trail Blazers
123
30
28
27
38
103
16
35
24
28
K
O
Miami Heat
Philadelphia 76ers
103
30
17
22
34
98
25
24
20
29
K
O
Toronto Raptors
Houston Rockets
107
30
31
24
22
113
26
25
26
36
niedziela, 6 marzec 2016
K
O
Cleveland Cavaliers
Boston Celtics
120
22
33
36
29
103
35
19
29
20
K
O
New Orleans Pelicans
Utah Jazz
94
20
25
25
24
106
29
22
33
22
K
O
New York Knicks
Detroit Pistons
102
22
35
22
23
89
21
21
28
19
K
O
Washington Wizards
Indiana Pacers
99
37
27
16
19
100
31
25
22
22
K
O
Minnesota Timberwolves
Brooklyn Nets
132
37
31
29
35
118
30
21
28
39
K
O
Chicago Bulls
Houston Rockets
108
29
26
28
25
100
23
20
32
25
K
O
San Antonio Spurs
Sacramento Kings
104
29
28
29
18
94
22
32
13
27
K
O
L. A. Clippers
Atlanta Hawks
97
37
18
24
18
107
25
25
30
27
K
O
L. A. Lakers
Golden State Warriors
112
22
38
24
28
95
21
28
24
22
K
O
Milwaukee Bucks
Oklahoma City Thunder
96
12
36
31
17
104
32
32
20
20
K
O
Memphis Grizzlies
Phoenix Suns
100
24
35
15
26
109
24
29
32
24
K
o
Denver Nuggets
Dallas Mavericks
116
22
35
20
29
10
114
19
31
29
27
8
sobota, 5 marzec 2016
K
O
Charlotte Hornets
Indiana Pacers
108
31
24
25
28
101
30
20
32
19
K
O
Orlando Magic
Phoenix Suns
84
29
21
16
18
102
29
29
26
18
K
O
Philadelphia 76ers
Miami Heat
102
29
20
28
25
112
40
19
25
28
K
O
Boston Celtics
New York Knicks
105
27
26
28
24
104
31
27
29
17
K
O
Toronto Raptors
Portland Trail Blazers
117
31
27
32
27
115
30
22
25
38
K
O
Cleveland Cavaliers
Washington Wizards
108
27
32
24
25
83
23
19
21
20
K
O
Memphis Grizzlies
Utah Jazz
94
19
30
18
27
88
28
11
33
16
K
O
Milwaukee Bucks
Minnesota Timberwolves
116
29
33
36
18
101
35
21
25
20
K
o
Denver Nuggets
Brooklyn Nets
120
25
32
33
22
8
121
31
32
27
22
9
K
O
L. A. Lakers
Atlanta Hawks
77
19
17
23
18
106
26
28
20
32
piątek, 4 marzec 2016
K
O
Miami Heat
Phoenix Suns
108
29
28
27
24
92
21
22
25
24
K
O
New Orleans Pelicans
San Antonio Spurs
86
26
20
22
18
94
22
23
23
26
K
O
Dallas Mavericks
Sacramento Kings
101
24
21
24
32
104
19
31
23
31
K
O
Golden State Warriors
Oklahoma City Thunder
121
29
34
19
39
106
28
33
22
23
czwartek, 3 marzec 2016
K
O
Orlando Magic
Chicago Bulls
102
33
27
24
18
89
23
27
17
22
K
O
Philadelphia 76ers
Charlotte Hornets
99
29
21
24
25
119
32
26
25
36
K
O
Boston Celtics
Portland Trail Blazers
116
30
31
30
25
93
33
22
12
26
K
O
Toronto Raptors
Utah Jazz
104
24
28
33
19
94
26
23
25
20
K
O
Houston Rockets
New Orleans Pelicans
100
25
28
23
24
95
28
24
24
19
K
O
Memphis Grizzlies
Sacramento Kings
104
31
28
24
21
98
28
15
35
20
K
O
Milwaukee Bucks
Indiana Pacers
99
22
17
24
36
104
22
27
24
31
K
O
Minnesota Timberwolves
Washington Wizards
98
32
22
23
21
104
29
31
25
19
K
O
San Antonio Spurs
Detroit Pistons
97
28
24
27
18
81
26
25
14
16
K
O
Denver Nuggets
L. A. Lakers
117
27
30
26
34
107
29
31
22
25
K
O
L. A. Clippers
Oklahoma City Thunder
103
24
14
30
35
98
37
21
27
13
środa, 2 marzec 2016
K
O
Charlotte Hornets
Phoenix Suns
126
35
33
30
28
92
18
24
19
31
K
O
Miami Heat
Chicago Bulls
129
36
29
30
34
111
30
32
20
29
K
O
New York Knicks
Portland Trail Blazers
85
25
25
22
13
104
27
31
27
19
K
O
Dallas Mavericks
Orlando Magic
121
35
34
27
25
108
27
34
20
27
K
o
Golden State Warriors
Atlanta Hawks
109
32
27
16
22
12
105
26
22
22
27
8
K
O
L. A. Lakers
Brooklyn Nets
107
24
34
21
28
101
19
31
24
27
wtorek, 1 marzec 2016
K
O
Cleveland Cavaliers
Indiana Pacers
100
18
26
30
26
96
19
24
30
23
K
O
Washington Wizards
Philadelphia 76ers
116
27
33
19
37
108
23
25
34
26
K
O
Boston Celtics
Utah Jazz
100
23
20
29
28
95
29
17
27
22
K
O
Milwaukee Bucks
Houston Rockets
128
32
33
27
36
121
26
38
28
29
K
O
Denver Nuggets
Memphis Grizzlies
96
19
28
24
25
103
22
26
23
32
K
O
Sacramento Kings
Oklahoma City Thunder
116
25
28
31
32
131
29
32
33
37
K
O
L. A. Clippers
Brooklyn Nets
105
29
23
29
24
95
27
19
33
16
poniedziałek, 29 luty 2016
K
O
Detroit Pistons
Toronto Raptors
114
23
29
37
25
101
25
27
20
29
K
O
Indiana Pacers
Portland Trail Blazers
102
27
27
23
25
111
39
26
22
24
K
O
Orlando Magic
Philadelphia 76ers
130
40
37
25
28
116
26
25
36
29
K
O
Dallas Mavericks
Minnesota Timberwolves
128
39
26
34
29
101
24
30
20
27
K
O
New York Knicks
Miami Heat
81
19
20
26
16
98
23
21
25
29
niedziela, 28 luty 2016
K
O
New Orleans Pelicans
Minnesota Timberwolves
110
26
30
30
24
112
25
20
31
36
K
O
Chicago Bulls
Portland Trail Blazers
95
21
20
32
22
103
21
30
28
24
K
O
Houston Rockets
San Antonio Spurs
94
11
20
26
37
104
26
25
25
28
K
O
Milwaukee Bucks
Detroit Pistons
91
24
25
24
18
102
34
25
21
22
K
o
Oklahoma City Thunder
Golden State Warriors
118
30
27
26
20
15
121
20
26
32
25
18
K
O
Phoenix Suns
Memphis Grizzlies
111
25
29
32
25
106
18
28
30
30
K
O
Utah Jazz
Brooklyn Nets
96
22
21
18
35
98
20
28
22
28
K
O
Washington Wizards
Cleveland Cavaliers
113
35
28
33
17
99
28
26
16
29
K
O
Atlanta Hawks
Charlotte Hornets
87
25
21
22
19
76
9
23
25
19
sobota, 27 luty 2016
K
O
Indiana Pacers
Charlotte Hornets
95
26
24
20
25
96
29
24
24
19
K
O
Philadelphia 76ers
Washington Wizards
94
26
26
20
22
103
21
27
28
27
K
O
New York Knicks
Orlando Magic
108
32
30
20
26
95
23
21
25
26
K
O
Toronto Raptors
Cleveland Cavaliers
99
21
24
23
31
97
31
18
28
20
K
O
Atlanta Hawks
Chicago Bulls
103
26
25
28
24
88
21
23
23
21
K
o
Dallas Mavericks
Denver Nuggets
122
20
24
32
32
14
116
28
28
24
28
8
K
O
Sacramento Kings
L. A. Clippers
107
30
37
16
24
117
30
34
34
19
K
O
L. A. Lakers
Memphis Grizzlies
95
25
25
21
24
112
32
35
23
22
K
O
Boston Celtics
Miami Heat
101
18
28
26
29
89
26
23
21
19
piątek, 26 luty 2016
K
O
Orlando Magic
Golden State Warriors
114
30
33
28
23
130
33
26
40
31
K
O
Boston Celtics
Milwaukee Bucks
112
35
27
26
24
107
25
27
21
34
K
O
New Orleans Pelicans
Oklahoma City Thunder
123
35
26
28
34
119
32
32
23
32
K
O
Phoenix Suns
Brooklyn Nets
106
29
16
26
35
116
34
32
24
26
K
O
Portland Trail Blazers
Houston Rockets
105
34
30
29
12
119
28
21
37
33
K
O
Utah Jazz
San Antonio Spurs
78
23
12
22
21
96
18
21
26
31
czwartek, 25 luty 2016
K
O
Cleveland Cavaliers
Charlotte Hornets
114
23
40
25
26
103
24
28
24
27
K
O
Indiana Pacers
New York Knicks
108
28
24
28
28
105
26
28
26
25
K
O
Detroit Pistons
Philadelphia 76ers
111
33
32
20
26
91
20
22
19
30
K
O
Miami Heat
Golden State Warriors
112
30
25
28
29
118
21
30
29
38
K
O
Toronto Raptors
Minnesota Timberwolves
114
37
24
26
27
105
28
30
28
19
K
O
Chicago Bulls
Washington Wizards
109
28
29
32
20
104
31
24
24
25
K
O
Memphis Grizzlies
L. A. Lakers
128
36
31
30
31
119
26
32
26
35
K
O
Dallas Mavericks
Oklahoma City Thunder
103
24
27
30
22
116
33
25
29
29
K
O
L. A. Clippers
Denver Nuggets
81
19
20
23
19
87
23
30
18
16
K
O
Sacramento Kings
San Antonio Spurs
92
24
14
32
22
108
25
24
27
32
środa, 24 luty 2016
K
O
Philadelphia 76ers
Orlando Magic
115
31
31
31
22
124
33
34
30
27
K
O
Washington Wizards
New Orleans Pelicans
109
24
30
31
24
89
19
32
14
24
K
O
Denver Nuggets
Sacramento Kings
110
25
25
27
33
114
28
33
30
23
K
o
Utah Jazz
Houston Rockets
117
34
22
23
27
11
114
23
28
32
23
8
K
O
Portland Trail Blazers
Brooklyn Nets
112
34
29
22
27
104
21
28
33
22
wtorek, 23 luty 2016
K
O
Cleveland Cavaliers
Detroit Pistons
88
28
21
19
20
96
33
23
19
21
K
o
Miami Heat
Indiana Pacers
101
15
26
29
18
13
93
25
19
25
19
5
K
O
New York Knicks
Toronto Raptors
95
28
15
25
27
122
26
31
29
36
K
O
Atlanta Hawks
Golden State Warriors
92
15
24
36
17
102
30
28
18
26
K
O
Milwaukee Bucks
L. A. Lakers
108
29
25
36
18
101
19
29
17
36
K
O
Minnesota Timberwolves
Boston Celtics
124
31
28
34
31
122
23
30
31
38
K
O
L. A. Clippers
Phoenix Suns
124
36
23
31
34
84
17
25
19
23
poniedziałek, 22 luty 2016
K
O
Brooklyn Nets
Charlotte Hornets
96
26
22
25
23
104
29
26
31
18
K
O
Orlando Magic
Indiana Pacers
102
22
25
32
23
105
20
27
33
25
K
O
Toronto Raptors
Memphis Grizzlies
98
22
24
28
24
85
20
23
21
21
K
O
Dallas Mavericks
Philadelphia 76ers
129
28
38
29
34
103
30
24
26
23
K
O
Chicago Bulls
L. A. Lakers
126
31
31
35
29
115
30
28
23
34
K
O
Portland Trail Blazers
Utah Jazz
115
18
29
33
35
111
25
27
30
29
niedziela, 21 luty 2016
K
o
Atlanta Hawks
Milwaukee Bucks
109
29
21
18
26
15
117
31
23
21
19
23
K
O
Miami Heat
Washington Wizards
114
30
29
23
32
94
19
25
24
26
K
O
Minnesota Timberwolves
New York Knicks
95
16
32
13
34
103
31
28
22
22
K
O
L. A. Clippers
Golden State Warriors
112
20
33
31
28
115
33
30
30
22
K
O
Detroit Pistons
New Orleans Pelicans
106
25
30
20
31
111
28
27
25
31
K
O
Oklahoma City Thunder
Cleveland Cavaliers
92
28
25
20
19
115
27
35
33
20
K
O
Denver Nuggets
Boston Celtics
101
17
32
29
23
121
35
29
27
30
K
O
Phoenix Suns
San Antonio Spurs
111
21
29
32
29
118
30
30
28
30
sobota, 20 luty 2016
K
o
Orlando Magic
Dallas Mavericks
110
31
25
16
26
12
104
13
38
30
17
6
K
O
Washington Wizards
Detroit Pistons
98
29
26
28
15
86
15
25
21
25
K
O
Brooklyn Nets
New York Knicks
109
23
27
34
25
98
32
20
24
22
K
O
Atlanta Hawks
Miami Heat
111
19
33
29
30
115
22
30
27
36
K
O
Chicago Bulls
Toronto Raptors
116
24
28
37
27
106
35
23
23
25
K
O
Memphis Grizzlies
Minnesota Timberwolves
109
28
23
25
33
104
27
21
33
23
K
O
Milwaukee Bucks
Charlotte Hornets
95
25
27
26
17
98
28
24
18
28
K
O
New Orleans Pelicans
Philadelphia 76ers
121
37
34
21
29
114
26
29
35
24
K
O
Oklahoma City Thunder
Indiana Pacers
98
24
27
25
22
101
24
20
23
34
K
O
Phoenix Suns
Houston Rockets
100
24
21
20
35
116
21
35
25
35
K
O
Portland Trail Blazers
Golden State Warriors
137
42
26
36
33
105
31
31
17
26
K
O
Sacramento Kings
Denver Nuggets
116
31
39
18
28
110
24
33
20
33
K
O
L. A. Lakers
San Antonio Spurs
113
30
19
26
38
119
33
27
25
34
K
O
Utah Jazz
Boston Celtics
111
26
28
29
28
93
24
25
23
21
piątek, 19 luty 2016
K
O
Washington Wizards
Utah Jazz
103
28
21
27
27
89
23
19
26
21
K
O
Cleveland Cavaliers
Chicago Bulls
106
26
22
30
28
95
19
23
22
31
K
O
L. A. Clippers
San Antonio Spurs
105
21
21
30
33
86
15
19
29
23
piątek, 12 luty 2016
K
O
Milwaukee Bucks
Washington Wizards
99
18
37
14
30
92
27
19
24
22
K
O
Oklahoma City Thunder
New Orleans Pelicans
121
29
33
33
26
95
25
28
21
21
czwartek, 11 luty 2016
K
O
Indiana Pacers
Charlotte Hornets
95
25
18
27
25
117
25
35
29
28
K
O
Orlando Magic
San Antonio Spurs
96
23
28
28
17
98
29
21
17
31
K
O
Philadelphia 76ers
Sacramento Kings
110
30
33
24
23
114
24
24
27
39
K
o
Boston Celtics
L. A. Clippers
139
33
38
27
24
17
134
37
27
27
31
12
K
O
Brooklyn Nets
Memphis Grizzlies
90
27
18
18
27
109
22
28
39
20
K
O
Detroit Pistons
Denver Nuggets
92
22
31
18
21
103
20
32
23
28
K
O
Chicago Bulls
Atlanta Hawks
90
29
19
25
17
113
28
25
38
22
K
O
Cleveland Cavaliers
L. A. Lakers
120
35
29
29
27
111
25
22
27
37
K
O
Minnesota Timberwolves
Toronto Raptors
117
26
29
33
29
112
32
36
21
23
K
O
New Orleans Pelicans
Utah Jazz
100
20
27
24
29
96
22
23
32
19
K
O
Phoenix Suns
Golden State Warriors
104
28
15
32
29
112
29
28
34
21
K
O
Portland Trail Blazers
Houston Rockets
116
29
28
35
24
103
29
17
35
22
środa, 10 luty 2016
K
O
Miami Heat
San Antonio Spurs
101
24
23
28
26
119
20
34
31
34
K
O
Milwaukee Bucks
Boston Celtics
112
26
27
40
19
111
30
24
20
37
K
O
New York Knicks
Washington Wizards
108
21
29
33
25
111
35
28
20
28
K
o
Dallas Mavericks
Utah Jazz
119
29
29
29
23
9
121
21
30
27
32
11
K
O
Golden State Warriors
Houston Rockets
123
42
27
24
30
110
27
39
27
17
wtorek, 9 luty 2016
K
O
Charlotte Hornets
Chicago Bulls
108
38
19
30
21
91
20
22
23
26
K
O
Cleveland Cavaliers
Sacramento Kings
120
31
30
30
29
100
23
22
25
30
K
O
Indiana Pacers
L. A. Lakers
89
23
23
18
25
87
22
16
21
28
K
o
Philadelphia 76ers
L. A. Clippers
92
25
34
14
15
4
98
22
27
16
23
10
K
O
Brooklyn Nets
Denver Nuggets
105
26
29
26
24
104
22
27
29
26
K
O
Detroit Pistons
Toronto Raptors
89
24
19
22
24
103
19
30
21
33
K
o
Atlanta Hawks
Orlando Magic
110
30
24
29
18
9
117
18
23
31
29
16
K
o
Memphis Grizzlies
Portland Trail Blazers
106
27
22
29
24
4
112
25
26
27
24
10
K
O
Minnesota Timberwolves
New Orleans Pelicans
102
22
24
24
32
116
28
35
32
21
K
O
Phoenix Suns
Oklahoma City Thunder
106
19
38
28
21
122
28
29
32
33
niedziela, 7 luty 2016
K
O
Charlotte Hornets
Washington Wizards
108
25
23
30
30
104
25
33
17
29
K
O
Indiana Pacers
Detroit Pistons
112
34
28
25
25
104
22
26
33
23
K
O
Cleveland Cavaliers
New Orleans Pelicans
99
28
26
20
25
84
20
23
27
14
K
O
Philadelphia 76ers
Brooklyn Nets
103
24
17
28
34
98
12
27
25
34
K
o
Memphis Grizzlies
Dallas Mavericks
110
30
22
28
22
8
114
25
29
25
23
12
K
O
Minnesota Timberwolves
Chicago Bulls
112
26
23
35
28
105
21
34
29
21
K
O
San Antonio Spurs
L. A. Lakers
106
29
25
25
27
102
20
31
30
21
K
O
Golden State Warriors
Oklahoma City Thunder
116
36
37
18
25
108
31
28
24
25
K
O
Phoenix Suns
Utah Jazz
89
12
23
23
31
98
31
22
18
27
K
O
Boston Celtics
Sacramento Kings
128
46
28
21
33
119
37
21
29
32
K
O
New York Knicks
Denver Nuggets
96
20
29
30
17
101
31
29
17
24
K
O
Orlando Magic
Atlanta Hawks
96
30
18
23
25
94
19
22
19
34
K
O
Miami Heat
L. A. Clippers
93
19
26
20
28
100
15
31
27
27
sobota, 6 luty 2016
K
O
Atlanta Hawks
Indiana Pacers
102
26
24
23
29
96
29
22
21
24
K
O
Charlotte Hornets
Miami Heat
95
31
16
26
22
98
25
22
20
31
K
O
Orlando Magic
L. A. Clippers
93
20
24
29
20
107
28
27
22
30
K
O
Washington Wizards
Philadelphia 76ers
106
38
22
22
24
94
18
29
25
22
K
O
Brooklyn Nets
Sacramento Kings
128
33
32
38
25
119
25
36
24
34
K
O
Cleveland Cavaliers
Boston Celtics
103
32
17
24
30
104
20
23
22
39
K
O
New York Knicks
Memphis Grizzlies
85
18
22
22
23
91
24
26
19
22
K
O
Denver Nuggets
Chicago Bulls
115
30
25
18
42
110
26
31
32
21
K
O
Utah Jazz
Milwaukee Bucks
84
18
22
21
23
81
19
25
16
21
K
O
Dallas Mavericks
San Antonio Spurs
90
12
14
34
30
116
27
35
26
28
K
O
Houston Rockets
Portland Trail Blazers
79
23
13
17
26
96
29
26
19
22
piątek, 5 luty 2016
K
O
Detroit Pistons
New York Knicks
111
27
33
18
33
105
15
21
35
34
K
O
Phoenix Suns
Houston Rockets
105
28
31
21
25
111
19
37
32
23
K
O
New Orleans Pelicans
L. A. Lakers
96
28
20
21
27
99
26
33
20
20
K
O
Portland Trail Blazers
Toronto Raptors
103
25
26
24
28
110
37
22
23
28
czwartek, 4 luty 2016
K
O
Charlotte Hornets
Cleveland Cavaliers
106
23
26
33
24
97
23
35
17
22
K
O
Philadelphia 76ers
Atlanta Hawks
86
17
25
20
24
124
27
31
30
36
K
O
Boston Celtics
Detroit Pistons
102
27
29
22
24
95
16
20
24
35
K
O
Brooklyn Nets
Indiana Pacers
100
23
20
34
23
114
26
36
25
27
K
O
Oklahoma City Thunder
Orlando Magic
117
32
34
30
21
114
32
33
29
20
K
O
Washington Wizards
Golden State Warriors
121
28
32
32
29
134
43
31
29
31
K
O
Dallas Mavericks
Miami Heat
90
21
25
19
25
93
21
26
27
19
K
O
San Antonio Spurs
New Orleans Pelicans
110
30
23
30
27
97
27
18
34
18
K
O
Utah Jazz
Denver Nuggets
85
21
19
21
24
81
23
23
17
18
K
O
Sacramento Kings
Chicago Bulls
102
25
32
18
27
107
34
26
20
27
K
O
L. A. Clippers
Minnesota Timberwolves
102
27
28
19
28
108
27
26
23
32
środa, 3 luty 2016
K
O
New York Knicks
Boston Celtics
89
22
25
18
24
97
21
24
25
27
K
O
Houston Rockets
Miami Heat
115
31
29
27
28
102
31
24
25
22
K
O
Phoenix Suns
Toronto Raptors
97
32
13
26
26
104
28
24
26
26
K
O
Portland Trail Blazers
Milwaukee Bucks
107
27
29
23
28
95
19
30
24
22
K
O
L. A. Lakers
Minnesota Timberwolves
119
27
39
26
27
115
26
26
29
34
wtorek, 2 luty 2016
K
o
Indiana Pacers
Cleveland Cavaliers
106
26
23
30
17
10
111
33
27
15
21
15
K
O
Brooklyn Nets
Detroit Pistons
100
26
31
18
25
105
28
26
24
27
K
O
Atlanta Hawks
Dallas Mavericks
112
27
26
33
26
97
15
31
27
24
K
O
New Orleans Pelicans
Memphis Grizzlies
95
27
25
23
20
110
22
32
23
33
K
O
Oklahoma City Thunder
Washington Wizards
114
36
28
28
22
98
26
26
24
22
K
O
San Antonio Spurs
Orlando Magic
107
35
17
23
32
92
24
20
26
22
K
O
Denver Nuggets
Toronto Raptors
112
28
32
20
32
93
28
21
16
28
K
o
Utah Jazz
Chicago Bulls
105
26
21
20
26
12
96
26
25
17
25
3
K
O
Sacramento Kings
Milwaukee Bucks
111
25
28
21
37
104
32
24
18
30
poniedziałek, 1 luty 2016
K
O
Miami Heat
Atlanta Hawks
105
27
20
28
30
87
17
17
28
25
K
O
Orlando Magic
Boston Celtics
119
24
23
34
38
114
32
22
27
33
K
O
Dallas Mavericks
Phoenix Suns
91
21
30
17
23
78
23
22
24
9
K
O
New York Knicks
Golden State Warriors
95
20
29
16
30
116
18
37
27
34
K
O
Portland Trail Blazers
Minnesota Timberwolves
96
21
27
15
33
93
21
18
26
28
K
O
L. A. Lakers
Charlotte Hornets
82
16
27
17
22
101
21
37
25
18
niedziela, 31 styczeń 2016
K
O
Toronto Raptors
Detroit Pistons
111
26
29
26
30
107
17
30
25
35
K
o
Indiana Pacers
Denver Nuggets
109
35
24
21
19
10
105
27
24
32
16
6
K
O
New Orleans Pelicans
Brooklyn Nets
105
16
28
27
34
103
22
29
15
37
K
O
Houston Rockets
Washington Wizards
122
32
30
26
34
123
28
31
31
33
K
O
Memphis Grizzlies
Sacramento Kings
121
36
29
27
29
117
22
29
26
40
K
O
Cleveland Cavaliers
San Antonio Spurs
117
37
29
26
25
103
30
19
27
27
K
O
L. A. Clippers
Chicago Bulls
120
24
27
33
36
93
22
25
26
20
sobota, 30 styczeń 2016
K
O
Boston Celtics
Orlando Magic
113
26
32
28
27
94
22
28
27
17
K
O
Detroit Pistons
Cleveland Cavaliers
106
27
31
20
28
114
33
33
30
18
K
O
New York Knicks
Phoenix Suns
102
26
32
27
17
84
16
24
21
23
K
O
Milwaukee Bucks
Miami Heat
103
28
20
35
20
107
33
22
26
26
K
O
Oklahoma City Thunder
Houston Rockets
116
22
33
34
27
108
29
29
25
25
K
O
Dallas Mavericks
Brooklyn Nets
91
25
26
20
20
79
18
21
16
24
K
O
Utah Jazz
Minnesota Timberwolves
103
27
29
26
21
90
29
26
14
21
K
O
Portland Trail Blazers
Charlotte Hornets
109
21
29
33
26
91
25
20
24
22
K
O
L. A. Clippers
L. A. Lakers
105
28
26
24
27
93
29
20
22
22
K
O
Philadelphia 76ers
Golden State Warriors
105
28
26
18
33
108
34
39
18
17
piątek, 29 styczeń 2016
K
O
Indiana Pacers
Atlanta Hawks
111
27
24
31
29
92
24
20
31
17
K
O
Washington Wizards
Denver Nuggets
113
29
29
21
34
117
29
35
27
26
K
O
Memphis Grizzlies
Milwaukee Bucks
103
23
27
26
27
83
27
14
21
21
K
O
New Orleans Pelicans
Sacramento Kings
114
37
26
29
22
105
19
34
26
26
K
O
Toronto Raptors
New York Knicks
103
27
26
20
30
93
21
22
20
30
K
O
L. A. Lakers
Chicago Bulls
91
15
25
31
20
114
32
26
32
24
czwartek, 28 styczeń 2016
K
O
Cleveland Cavaliers
Phoenix Suns
115
23
32
32
28
93
26
24
21
22
K
O
Boston Celtics
Denver Nuggets
111
29
26
31
25
103
21
24
26
32
K
O
Detroit Pistons
Philadelphia 76ers
110
12
32
30
36
97
20
25
34
18
K
O
Atlanta Hawks
L. A. Clippers
83
23
22
21
17
85
17
26
21
21
K
O
Minnesota Timberwolves
Oklahoma City Thunder
123
28
36
30
29
126
28
34
29
35
K
O
San Antonio Spurs
Houston Rockets
130
35
34
33
28
99
29
20
24
26
K
O
Utah Jazz
Charlotte Hornets
102
18
25
27
32
73
18
13
20
22
K
O
Golden State Warriors
Dallas Mavericks
127
32
24
39
32
107
22
26
29
30
środa, 27 styczeń 2016
K
O
Indiana Pacers
L. A. Clippers
89
25
26
21
17
91
25
21
28
17
K
O
Philadelphia 76ers
Phoenix Suns
113
31
23
30
29
103
24
21
26
32
K
O
Brooklyn Nets
Miami Heat
98
29
28
16
25
102
24
27
26
25
K
o
New York Knicks
Oklahoma City Thunder
122
34
29
28
22
9
128
38
23
27
25
15
K
O
Toronto Raptors
Washington Wizards
106
24
29
24
29
89
18
32
20
19
K
O
Milwaukee Bucks
Orlando Magic
107
23
30
29
25
100
30
26
22
22
K
O
Portland Trail Blazers
Sacramento Kings
112
33
25
30
24
97
29
23
22
23
K
O
L. A. Lakers
Dallas Mavericks
90
25
33
20
12
92
32
24
21
15
wtorek, 26 styczeń 2016
K
O
Cleveland Cavaliers
Minnesota Timberwolves
114
32
27
24
31
107
29
26
18
34
K
O
Washington Wizards
Boston Celtics
91
20
29
21
21
116
22
31
31
32
K
O
Chicago Bulls
Miami Heat
84
23
24
21
16
89
18
31
12
28
K
o
Memphis Grizzlies
Orlando Magic
108
31
33
16
20
8
102
33
32
16
19
2
K
O
New Orleans Pelicans
Houston Rockets
111
29
31
32
19
112
32
26
35
19
K
O
Denver Nuggets
Atlanta Hawks
105
30
20
26
29
119
31
35
24
29
K
O
Utah Jazz
Detroit Pistons
92
13
23
23
33
95
22
26
21
26
K
o
Sacramento Kings
Charlotte Hornets
128
31
25
28
31
13
129
16
30
42
27
14
K
O
Golden State Warriors
San Antonio Spurs
120
29
33
33
25
90
23
24
19
24
poniedziałek, 25 styczeń 2016
K
O
Toronto Raptors
L. A. Clippers
112
27
35
21
29
94
34
15
22
23
K
O
Philadelphia 76ers
Boston Celtics
92
25
18
26
23
112
30
28
36
18
K
O
Brooklyn Nets
Oklahoma City Thunder
116
30
30
25
31
106
28
24
25
29
niedziela, 24 styczeń 2016
P
r
Washington Wizards
Utah Jazz
K
O
Charlotte Hornets
New York Knicks
97
20
25
32
20
84
22
21
13
28
K
O
New Orleans Pelicans
Milwaukee Bucks
116
22
30
32
32
99
23
28
23
25
P
r
Philadelphia 76ers
Boston Celtics
K
O
Minnesota Timberwolves
Memphis Grizzlies
106
20
37
27
22
101
25
21
28
27
K
O
Cleveland Cavaliers
Chicago Bulls
83
14
25
19
25
96
21
23
28
24
K
O
Phoenix Suns
Atlanta Hawks
98
29
19
26
24
95
23
16
25
31
K
O
Denver Nuggets
Detroit Pistons
104
26
19
39
20
101
32
22
20
27
K
O
Portland Trail Blazers
L. A. Lakers
121
37
25
39
20
103
22
30
24
27
K
O
Sacramento Kings
Indiana Pacers
108
31
19
31
27
97
25
20
25
27
K
O
Houston Rockets
Dallas Mavericks
115
36
14
34
31
104
29
29
27
19
sobota, 23 styczeń 2016
K
o
Orlando Magic
Charlotte Hornets
116
35
26
33
15
7
120
30
25
24
30
11
K
O
Boston Celtics
Chicago Bulls
110
34
30
26
20
101
23
26
33
19
K
O
Brooklyn Nets
Utah Jazz
86
23
17
17
29
108
22
26
37
23
K
O
New York Knicks
L. A. Clippers
88
24
21
19
24
116
31
24
31
30
K
O
Houston Rockets
Milwaukee Bucks
102
31
26
22
23
98
28
17
21
32
K
O
Toronto Raptors
Miami Heat
101
31
29
20
21
81
20
24
23
14
K
O
Dallas Mavericks
Oklahoma City Thunder
106
25
31
18
32
109
27
21
37
24
K
O
Golden State Warriors
Indiana Pacers
122
32
32
24
34
110
18
33
24
35
K
O
L. A. Lakers
San Antonio Spurs
95
22
21
28
24
108
31
25
31
21
piątek, 22 styczeń 2016
K
O
Cleveland Cavaliers
L. A. Clippers
115
28
31
29
27
102
31
19
22
30
K
O
New Orleans Pelicans
Detroit Pistons
115
35
37
18
25
99
27
26
24
22
K
O
Denver Nuggets
Memphis Grizzlies
101
23
25
29
24
102
37
18
24
23
K
O
Sacramento Kings
Atlanta Hawks
91
27
20
25
19
88
20
24
19
25
K
O
Phoenix Suns
San Antonio Spurs
89
18
21
30
20
117
25
26
28
38
czwartek, 21 styczeń 2016
K
O
Orlando Magic
Philadelphia 76ers
87
21
25
25
16
96
23
24
34
15
K
O
Washington Wizards
Miami Heat
106
26
25
30
25
87
22
15
27
23
K
O
Brooklyn Nets
Cleveland Cavaliers
78
17
21
17
23
91
23
28
22
18
K
o
New York Knicks
Utah Jazz
118
17
20
31
31
19
111
22
26
28
23
12
K
O
Toronto Raptors
Boston Celtics
115
35
21
40
19
109
27
35
28
19
K
O
Chicago Bulls
Golden State Warriors
94
18
26
19
31
125
34
29
24
38
K
O
Houston Rockets
Detroit Pistons
114
23
24
32
35
123
33
23
29
38
K
O
Oklahoma City Thunder
Charlotte Hornets
109
30
22
36
21
95
22
23
25
25
K
o
Dallas Mavericks
Minnesota Timberwolves
106
23
26
15
25
17
94
33
16
18
22
5
K
O
L. A. Lakers
Sacramento Kings
93
18
34
25
16
112
28
29
29
26
K
O
Portland Trail Blazers
Atlanta Hawks
98
18
25
29
26
104
29
19
26
30
środa, 20 styczeń 2016
K
O
Miami Heat
Milwaukee Bucks
79
18
21
18
22
91
19
30
26
16
K
O
New Orleans Pelicans
Minnesota Timberwolves
114
25
26
31
32
99
38
22
15
24
K
O
Denver Nuggets
Oklahoma City Thunder
104
31
22
26
25
110
25
32
27
26
K
O
Phoenix Suns
Indiana Pacers
94
17
18
26
33
97
25
19
27
26
wtorek, 19 styczeń 2016
K
O
Toronto Raptors
Brooklyn Nets
112
19
33
29
31
100
29
20
35
16
K
O
Cleveland Cavaliers
Golden State Warriors
98
21
23
23
31
132
34
36
34
28
K
o
Dallas Mavericks
Boston Celtics
118
29
23
18
28
20
113
16
23
33
26
15
K
o
L. A. Clippers
Houston Rockets
140
33
26
35
28
18
132
21
31
28
42
10
poniedziałek, 18 styczeń 2016
K
O
Oklahoma City Thunder
Miami Heat
99
24
20
31
24
74
18
24
16
16
K
O
San Antonio Spurs
Dallas Mavericks
112
14
32
32
34
83
16
20
20
27
K
O
Denver Nuggets
Indiana Pacers
129
30
24
30
45
126
30
36
25
35
K
O
L. A. Lakers
Houston Rockets
95
36
21
18
20
112
32
28
34
18
K
o
New York Knicks
Philadelphia 76ers
119
29
23
24
20
23
113
29
18
16
33
17
K
o
Charlotte Hornets
Utah Jazz
124
29
23
21
22
29
119
28
15
21
31
24
K
O
Washington Wizards
Portland Trail Blazers
98
17
40
19
22
108
32
27
35
14
K
O
Memphis Grizzlies
New Orleans Pelicans
101
24
25
23
29
99
26
25
25
23
K
O
Detroit Pistons
Chicago Bulls
101
32
21
26
22
111
26
30
27
28
K
O
Atlanta Hawks
Orlando Magic
98
24
27
21
26
81
17
21
21
22
niedziela, 17 styczeń 2016
K
O
Charlotte Hornets
Milwaukee Bucks
92
29
19
23
21
105
19
33
32
21
K
O
Atlanta Hawks
Brooklyn Nets
114
27
28
29
30
86
23
25
20
18
K
O
Detroit Pistons
Golden State Warriors
113
27
38
20
28
95
30
19
25
21
K
O
Philadelphia 76ers
Portland Trail Blazers
114
29
39
22
24
89
17
26
19
27
K
O
Washington Wizards
Boston Celtics
117
31
30
25
31
119
24
30
29
36
K
O
Memphis Grizzlies
New York Knicks
103
28
24
21
30
95
31
23
19
22
K
O
Utah Jazz
L. A. Lakers
109
32
28
29
20
82
18
18
23
23
K
O
L. A. Clippers
Sacramento Kings
103
30
30
19
24
110
30
34
18
28
K
O
Minnesota Timberwolves
Phoenix Suns
117
24
34
25
34
87
23
25
21
18
sobota, 16 styczeń 2016
K
O
Indiana Pacers
Washington Wizards
104
27
19
26
32
118
24
35
29
30
K
O
Oklahoma City Thunder
Minnesota Timberwolves
113
31
26
25
31
93
17
26
22
28
K
O
Boston Celtics
Phoenix Suns
117
36
32
28
21
103
29
18
31
25
K
O
Brooklyn Nets
Portland Trail Blazers
104
23
26
30
25
116
22
34
27
33
K
O
Chicago Bulls
Dallas Mavericks
77
22
24
15
16
83
18
18
23
24
K
o
Milwaukee Bucks
Atlanta Hawks
108
22
24
27
22
13
101
28
23
25
19
6
K
O
New Orleans Pelicans
Charlotte Hornets
109
32
25
27
25
107
34
15
32
26
K
O
Denver Nuggets
Miami Heat
95
31
31
16
17
98
20
26
30
22
K
O
Houston Rockets
Cleveland Cavaliers
77
21
14
16
26
91
23
23
22
23
piątek, 15 styczeń 2016
K
o
Philadelphia 76ers
Chicago Bulls
111
34
28
17
25
7
115
22
24
31
27
11
K
O
Memphis Grizzlies
Detroit Pistons
103
21
27
31
24
101
24
19
28
30
K
O
San Antonio Spurs
Cleveland Cavaliers
99
20
24
28
27
95
32
18
23
22
K
O
Utah Jazz
Sacramento Kings
101
12
33
26
30
103
26
30
26
21
K
O
Golden State Warriors
L. A. Lakers
116
24
28
34
30
98
23
26
23
26
czwartek, 14 styczeń 2016
K
O
Charlotte Hornets
Atlanta Hawks
107
20
25
35
27
84
19
17
22
26
K
O
Washington Wizards
Milwaukee Bucks
106
29
27
15
35
101
18
25
31
27
K
O
Brooklyn Nets
New York Knicks
110
29
25
20
36
104
20
31
24
29
K
O
Boston Celtics
Indiana Pacers
103
28
29
21
25
94
24
25
27
18
K
O
Houston Rockets
Minnesota Timberwolves
107
23
34
24
26
104
24
26
27
27
K
O
Oklahoma City Thunder
Dallas Mavericks
108
30
35
18
25
89
20
22
22
25
K
O
Denver Nuggets
Golden State Warriors
112
32
23
28
29
110
25
29
19
37
K
O
Portland Trail Blazers
Utah Jazz
99
18
25
34
22
85
19
18
25
23
K
O
Sacramento Kings
New Orleans Pelicans
97
19
25
21
32
109
28
31
31
19
K
O
L. A. Clippers
Miami Heat
104
17
28
34
25
90
25
27
17
21
K
o
Orlando Magic
Toronto Raptors
103
18
36
19
23
7
106
31
30
16
19
10
środa, 13 styczeń 2016
K
O
Indiana Pacers
Phoenix Suns
116
25
27
28
36
97
19
23
34
21
K
O
Detroit Pistons
San Antonio Spurs
99
25
19
22
33
109
24
29
28
28
K
O
New York Knicks
Boston Celtics
120
36
23
26
35
114
27
22
32
33
K
O
Memphis Grizzlies
Houston Rockets
91
24
20
25
22
107
22
29
21
35
K
O
Milwaukee Bucks
Chicago Bulls
106
20
26
28
32
101
29
22
26
24
K
O
Minnesota Timberwolves
Oklahoma City Thunder
96
21
27
18
30
101
32
28
20
21
K
o
Dallas Mavericks
Cleveland Cavaliers
107
25
27
20
23
12
110
22
25
20
28
15
K
O
L. A. Lakers
New Orleans Pelicans
95
15
23
29
28
91
22
19
30
20
wtorek, 12 styczeń 2016
K
O
Brooklyn Nets
San Antonio Spurs
79
20
18
18
23
106
22
23
32
29
K
O
Chicago Bulls
Washington Wizards
100
25
23
26
26
114
28
34
21
31
K
O
Golden State Warriors
Miami Heat
111
27
29
24
31
103
25
29
23
26
poniedziałek, 11 styczeń 2016
K
O
Memphis Grizzlies
Boston Celtics
101
16
22
30
33
98
34
19
23
22
K
O
Philadelphia 76ers
Cleveland Cavaliers
85
20
27
22
16
95
26
22
27
20
K
o
Houston Rockets
Indiana Pacers
107
28
20
16
29
14
103
24
26
27
16
10
K
O
New York Knicks
Milwaukee Bucks
100
24
27
31
18
88
24
17
19
28
K
O
Denver Nuggets
Charlotte Hornets
95
36
17
28
14
92
26
30
21
15
K
O
Portland Trail Blazers
Oklahoma City Thunder
115
26
26
28
35
110
27
19
39
25
K
O
L. A. Lakers
Utah Jazz
74
14
16
20
24
86
15
28
18
25
niedziela, 10 styczeń 2016
K
O
Orlando Magic
Washington Wizards
99
17
32
21
29
105
27
33
25
20
K
O
Detroit Pistons
Brooklyn Nets
103
33
23
16
31
89
23
23
20
23
K
O
Philadelphia 76ers
Toronto Raptors
95
26
18
25
26
108
25
32
18
33
K
O
Utah Jazz
Miami Heat
98
19
26
27
26
83
29
20
19
15
K
O
Sacramento Kings
Golden State Warriors
116
27
31
26
32
128
26
34
36
32
K
o
L. A. Clippers
New Orleans Pelicans
114
19
37
28
17
13
111
24
25
27
25
10
K
O
Minnesota Timberwolves
Dallas Mavericks
87
22
20
13
32
93
22
26
20
25
sobota, 9 styczeń 2016
K
O
Washington Wizards
Toronto Raptors
88
26
21
14
27
97
18
29
26
24
K
O
Brooklyn Nets
Orlando Magic
77
17
21
24
15
83
26
11
23
23
K
O
Memphis Grizzlies
Denver Nuggets
91
29
20
18
24
84
30
7
29
18
K
O
Milwaukee Bucks
Dallas Mavericks
96
28
27
24
17
95
18
21
36
20
K
O
Minnesota Timberwolves
Cleveland Cavaliers
99
27
19
30
23
125
35
27
33
30
K
O
New Orleans Pelicans
Indiana Pacers
86
30
13
27
16
91
16
22
30
23
K
O
San Antonio Spurs
New York Knicks
100
26
26
27
21
99
30
19
25
25
K
O
Phoenix Suns
Miami Heat
95
20
20
33
22
103
21
32
24
26
K
O
Portland Trail Blazers
Golden State Warriors
108
21
31
35
21
128
38
36
32
22
K
O
L. A. Lakers
Oklahoma City Thunder
113
28
25
32
28
117
32
28
30
27
K
O
L. A. Clippers
Charlotte Hornets
97
27
16
27
27
83
18
28
18
19
K
O
Atlanta Hawks
Chicago Bulls
120
30
34
25
31
105
19
32
32
22
piątek, 8 styczeń 2016
K
O
Philadelphia 76ers
Atlanta Hawks
98
21
23
32
22
126
22
39
36
29
K
O
Chicago Bulls
Boston Celtics
101
21
27
26
27
92
27
20
16
29
K
O
Houston Rockets
Utah Jazz
103
22
17
33
31
94
25
19
22
28
K
O
Sacramento Kings
L. A. Lakers
118
38
31
33
16
115
21
27
38
29
czwartek, 7 styczeń 2016
K
O
Miami Heat
New York Knicks
90
21
18
20
31
98
22
25
24
27
K
O
Orlando Magic
Indiana Pacers
86
20
18
21
27
95
22
15
29
29
K
O
Washington Wizards
Cleveland Cavaliers
115
26
24
39
26
121
24
38
33
26
K
O
Boston Celtics
Detroit Pistons
94
33
22
20
19
99
24
24
18
33
K
O
Brooklyn Nets
Toronto Raptors
74
17
19
20
18
91
24
21
25
21
K
O
Minnesota Timberwolves
Denver Nuggets
74
25
19
21
9
78
21
21
24
12
K
O
New Orleans Pelicans
Dallas Mavericks
91
24
26
18
23
100
22
27
22
29
K
O
San Antonio Spurs
Utah Jazz
123
32
36
27
28
98
22
29
23
24
K
O
Phoenix Suns
Charlotte Hornets
111
34
26
26
25
102
32
20
33
17
K
O
Oklahoma City Thunder
Memphis Grizzlies
112
25
31
27
29
94
16
20
29
29
K
O
Portland Trail Blazers
L. A. Clippers
98
18
22
30
28
109
31
32
22
24
środa, 6 styczeń 2016
K
O
Atlanta Hawks
New York Knicks
101
20
29
22
30
107
29
25
30
23
K
O
Chicago Bulls
Milwaukee Bucks
117
36
31
27
23
106
28
33
28
17
K
o
Dallas Mavericks
Sacramento Kings
117
27
22
29
20
19
116
24
19
27
28
18
K
O
L. A. Lakers
Golden State Warriors
88
25
22
13
28
109
37
25
30
17
wtorek, 5 styczeń 2016
K
O
Cleveland Cavaliers
Toronto Raptors
122
33
25
32
32
100
29
27
22
22
K
O
Philadelphia 76ers
Minnesota Timberwolves
109
29
18
33
29
99
25
25
29
20
K
O
Brooklyn Nets
Boston Celtics
94
22
20
26
26
103
37
19
23
24
K
O
Detroit Pistons
Orlando Magic
115
31
26
31
27
89
23
24
27
15
K
o
Miami Heat
Indiana Pacers
103
19
25
22
29
8
100
29
18
27
21
5
K
O
Milwaukee Bucks
San Antonio Spurs
98
30
19
26
23
123
29
31
30
33
K
O
Oklahoma City Thunder
Sacramento Kings
104
33
33
16
22
116
31
37
22
26
K
O
Utah Jazz
Houston Rockets
91
21
37
19
14
93
28
20
21
24
K
O
Portland Trail Blazers
Memphis Grizzlies
78
15
19
18
26
91
17
21
32
21
K
O
Golden State Warriors
Charlotte Hornets
111
32
30
33
16
101
24
30
23
24
poniedziałek, 4 styczeń 2016
K
O
Washington Wizards
Miami Heat
75
24
7
20
24
97
25
25
23
24
K
O
Denver Nuggets
Portland Trail Blazers
106
22
34
24
26
112
23
38
19
32
K
O
L. A. Lakers
Phoenix Suns
97
25
18
38
16
77
10
12
29
26
niedziela, 3 styczeń 2016
K
O
Charlotte Hornets
Oklahoma City Thunder
90
22
32
22
14
109
34
32
21
22
K
O
Indiana Pacers
Detroit Pistons
94
24
17
23
30
82
20
22
17
23
K
O
Cleveland Cavaliers
Orlando Magic
104
29
26
26
23
79
13
19
21
26
K
O
Minnesota Timberwolves
Milwaukee Bucks
85
28
19
23
15
95
15
29
28
23
K
O
Dallas Mavericks
New Orleans Pelicans
98
25
22
19
32
105
26
22
26
31
K
O
San Antonio Spurs
Houston Rockets
121
29
31
36
25
103
27
28
17
31
K
o
Utah Jazz
Memphis Grizzlies
92
28
18
20
18
8
87
25
20
24
15
3
K
o
Golden State Warriors
Denver Nuggets
111
37
26
27
12
9
108
13
34
30
25
6
K
O
L. A. Clippers
Philadelphia 76ers
130
31
38
34
27
99
29
23
22
25
K
O
New York Knicks
Atlanta Hawks
111
22
33
31
25
97
21
24
31
21
K
O
Toronto Raptors
Chicago Bulls
113
26
34
27
26
115
26
22
33
34
sobota, 2 styczeń 2016
K
O
Washington Wizards
Orlando Magic
103
24
24
24
31
91
21
22
29
19
K
O
Miami Heat
Dallas Mavericks
106
22
36
22
26
82
10
35
16
21
K
O
Toronto Raptors
Charlotte Hornets
104
29
26
19
30
94
28
27
27
12
K
O
Chicago Bulls
New York Knicks
108
34
22
21
31
81
18
32
23
8
K
O
L. A. Lakers
Philadelphia 76ers
93
21
19
22
31
84
21
20
19
24
K
O
Boston Celtics
Brooklyn Nets
97
29
26
16
26
100
31
25
25
19
K
O
Sacramento Kings
Phoenix Suns
142
31
28
44
39
119
18
35
34
32
piątek, 1 styczeń 2016
K
O
Detroit Pistons
Minnesota Timberwolves
115
15
30
33
37
90
22
15
33
20
K
O
Indiana Pacers
Milwaukee Bucks
116
24
28
25
39
120
33
26
30
31
K
O
Houston Rockets
Golden State Warriors
110
30
29
23
28
114
33
28
29
24
K
O
New Orleans Pelicans
L. A. Clippers
89
25
23
15
26
95
20
30
21
24
K
O
Oklahoma City Thunder
Phoenix Suns
110
28
26
33
23
106
26
27
27
26
K
O
Utah Jazz
Portland Trail Blazers
109
25
32
29
23
96
25
14
32
25
czwartek, 31 grudzień 2015
K
O
Charlotte Hornets
L. A. Clippers
117
25
31
30
31
122
32
33
27
30
K
O
Orlando Magic
Brooklyn Nets
100
26
19
23
32
93
26
26
21
20
K
O
Boston Celtics
L. A. Lakers
104
27
29
22
26
112
24
34
31
23
K
O
Toronto Raptors
Washington Wizards
94
28
24
25
17
91
27
14
24
26
K
o
Chicago Bulls
Indiana Pacers
102
21
29
16
25
11
100
21
19
22
29
9
K
O
Minnesota Timberwolves
Utah Jazz
94
19
19
24
32
80
13
18
21
28
K
O
Dallas Mavericks
Golden State Warriors
114
27
33
27
27
91
21
21
26
23
K
O
San Antonio Spurs
Phoenix Suns
112
32
29
23
28
79
12
21
23
23
K
O
Portland Trail Blazers
Denver Nuggets
110
26
32
26
26
103
27
24
20
32
K
O
Sacramento Kings
Philadelphia 76ers
105
31
26
24
24
110
30
27
28
25
środa, 30 grudzień 2015
K
O
New York Knicks
Detroit Pistons
108
25
25
29
29
96
26
23
23
24
K
O
Houston Rockets
Atlanta Hawks
115
41
30
21
23
121
25
31
29
36
K
o
Memphis Grizzlies
Miami Heat
99
26
21
22
14
16
90
30
17
15
21
7
K
O
Oklahoma City Thunder
Milwaukee Bucks
131
30
35
27
39
123
31
23
34
35
K
O
Denver Nuggets
Cleveland Cavaliers
87
21
21
20
25
93
26
27
19
21
wtorek, 29 grudzień 2015
K
O
Charlotte Hornets
L. A. Lakers
108
31
27
27
23
98
26
32
23
17
K
O
Indiana Pacers
Atlanta Hawks
93
21
31
22
19
87
27
13
28
19
K
O
Orlando Magic
New Orleans Pelicans
104
25
25
25
29
89
23
23
18
25
K
O
Washington Wizards
L. A. Clippers
91
20
26
25
20
108
34
25
27
22
K
O
Miami Heat
Brooklyn Nets
105
26
32
19
28
111
24
20
34
33
K
O
Chicago Bulls
Toronto Raptors
104
23
26
29
26
97
32
20
21
24
K
O
Dallas Mavericks
Milwaukee Bucks
103
34
26
19
24
93
24
27
21
21
K
O
San Antonio Spurs
Minnesota Timberwolves
101
26
24
26
25
95
27
25
20
23
K
O
Phoenix Suns
Cleveland Cavaliers
97
30
24
19
24
101
34
26
21
20
K
O
Utah Jazz
Philadelphia 76ers
95
37
21
20
17
91
23
22
33
13
K
O
Golden State Warriors
Sacramento Kings
122
27
31
32
32
103
29
32
14
28
poniedziałek, 28 grudzień 2015
K
O
Memphis Grizzlies
L. A. Lakers
112
32
27
33
20
96
23
23
28
22
K
O
Boston Celtics
New York Knicks
100
22
29
26
23
91
18
23
24
26
K
O
Oklahoma City Thunder
Denver Nuggets
122
32
21
38
31
112
31
30
29
22
K
O
Sacramento Kings
Portland Trail Blazers
94
30
21
29
14
98
29
20
31
18
niedziela, 27 grudzień 2015
K
O
Charlotte Hornets
Memphis Grizzlies
98
30
23
21
24
92
28
25
21
18
K
O
New Orleans Pelicans
Houston Rockets
110
33
30
21
26
108
41
21
29
17
K
O
Orlando Magic
Miami Heat
101
24
32
20
25
108
20
24
25
39
K
O
Atlanta Hawks
New York Knicks
117
22
38
27
30
98
32
31
12
23
K
O
Detroit Pistons
Boston Celtics
93
24
22
15
32
99
25
26
25
23
K
O
Minnesota Timberwolves
Indiana Pacers
88
21
23
24
20
102
21
22
23
36
K
O
Dallas Mavericks
Chicago Bulls
118
33
26
31
28
111
26
34
29
22
K
O
San Antonio Spurs
Denver Nuggets
101
22
34
20
25
86
20
22
23
21
K
O
Phoenix Suns
Philadelphia 76ers
104
15
30
30
29
111
29
22
34
26
K
O
Utah Jazz
L. A. Clippers
104
26
27
24
27
109
18
30
31
30
K
O
Portland Trail Blazers
Cleveland Cavaliers
105
34
29
27
15
76
12
22
25
17
sobota, 26 grudzień 2015
K
O
Houston Rockets
San Antonio Spurs
88
25
13
23
27
84
22
21
17
24
K
O
L. A. Lakers
L. A. Clippers
84
22
22
13
27
94
32
28
25
9
K
O
Brooklyn Nets
Washington Wizards
96
26
24
27
19
111
34
18
27
32
K
O
Milwaukee Bucks
Toronto Raptors
90
17
35
27
11
111
22
34
20
35
piątek, 25 grudzień 2015
K
o
Miami Heat
New Orleans Pelicans
94
27
15
21
15
16
88
15
23
14
26
10
K
O
Oklahoma City Thunder
Chicago Bulls
96
26
26
16
28
105
32
22
32
19
K
O
Golden State Warriors
Cleveland Cavaliers
89
28
17
19
25
83
19
23
17
24
czwartek, 24 grudzień 2015
K
O
Charlotte Hornets
Boston Celtics
89
21
19
22
27
102
29
18
27
28
K
O
Cleveland Cavaliers
New York Knicks
91
31
24
17
19
84
24
26
22
12
K
O
Indiana Pacers
Sacramento Kings
106
27
22
33
24
108
30
34
20
24
K
O
Orlando Magic
Houston Rockets
104
27
32
28
17
101
33
20
21
27
K
O
Washington Wizards
Memphis Grizzlies
100
25
34
22
19
91
18
30
17
26
K
o
Brooklyn Nets
Dallas Mavericks
118
26
27
34
21
10
119
32
32
17
27
11
K
O
Atlanta Hawks
Detroit Pistons
107
27
34
21
25
100
26
19
22
33
K
O
Milwaukee Bucks
Philadelphia 76ers
113
35
30
27
21
100
18
28
24
30
K
O
Minnesota Timberwolves
San Antonio Spurs
83
16
22
23
22
108
28
24
25
31
K
O
New Orleans Pelicans
Portland Trail Blazers
115
26
27
27
35
89
23
13
29
24
K
O
Phoenix Suns
Denver Nuggets
96
21
29
22
24
104
33
23
23
25
K
O
Golden State Warriors
Utah Jazz
103
23
24
26
30
85
13
25
20
27
K
O
L. A. Lakers
Oklahoma City Thunder
85
17
29
15
24
120
27
30
35
28
środa, 23 grudzień 2015
K
O
Philadelphia 76ers
Memphis Grizzlies
90
23
24
19
24
104
31
22
24
27
K
O
Miami Heat
Detroit Pistons
92
34
18
23
17
93
18
36
18
21
K
O
Toronto Raptors
Dallas Mavericks
103
32
17
23
31
99
16
20
31
32
K
O
Denver Nuggets
L. A. Lakers
107
34
30
16
27
111
26
25
32
28
wtorek, 22 grudzień 2015
K
O
Washington Wizards
Sacramento Kings
113
34
29
21
29
99
35
24
25
15
K
O
Boston Celtics
Minnesota Timberwolves
113
34
26
32
21
99
26
27
19
27
K
O
New York Knicks
Orlando Magic
99
21
25
27
26
107
29
23
26
29
K
O
Atlanta Hawks
Portland Trail Blazers
106
26
29
22
29
97
17
26
15
39
K
O
Chicago Bulls
Brooklyn Nets
102
22
33
23
24
105
29
29
27
20
K
O
Houston Rockets
Charlotte Hornets
102
27
18
24
33
95
28
16
16
35
K
O
San Antonio Spurs
Indiana Pacers
106
23
27
29
27
92
21
27
22
22
K
O
Utah Jazz
Phoenix Suns
110
33
21
25
31
89
21
22
18
28
K
O
L. A. Clippers
Oklahoma City Thunder
99
29
23
25
22
100
23
27
22
28
poniedziałek, 21 grudzień 2015
K
O
Orlando Magic
Atlanta Hawks
100
29
13
36
22
103
25
27
25
26
K
O
Toronto Raptors
Sacramento Kings
94
18
30
22
24
104
37
18
23
26
K
O
Denver Nuggets
New Orleans Pelicans
125
31
43
22
29
130
36
31
32
31
niedziela, 20 grudzień 2015
K
O
Washington Wizards
Charlotte Hornets
109
28
31
27
23
101
27
26
22
26
K
O
New York Knicks
Chicago Bulls
107
25
24
28
30
91
18
21
29
23
K
O
Houston Rockets
L. A. Clippers
107
38
19
26
24
97
17
29
25
26
K
O
Memphis Grizzlies
Indiana Pacers
96
21
23
26
26
84
16
27
23
18
K
O
Brooklyn Nets
Minnesota Timberwolves
85
16
27
22
20
100
26
26
23
25
K
O
Miami Heat
Portland Trail Blazers
116
23
29
30
34
109
32
30
24
23
K
O
Cleveland Cavaliers
Philadelphia 76ers
108
21
34
33
20
86
25
13
22
26
K
O
Phoenix Suns
Milwaukee Bucks
95
26
27
18
24
101
27
18
25
31
sobota, 19 grudzień 2015
K
O
Indiana Pacers
Brooklyn Nets
104
23
26
23
32
97
18
29
30
20
K
O
Orlando Magic
Portland Trail Blazers
102
29
20
25
28
94
26
22
20
26
K
O
Philadelphia 76ers
New York Knicks
97
23
21
24
29
107
30
35
24
18
K
O
Boston Celtics
Atlanta Hawks
101
25
18
30
28
109
19
23
29
38
K
o
Chicago Bulls
Detroit Pistons
144
27
25
25
28
39
147
30
25
19
31
42
K
O
Miami Heat
Toronto Raptors
94
25
30
22
17
108
27
23
31
27
K
O
Minnesota Timberwolves
Sacramento Kings
99
31
27
25
16
95
24
30
23
18
K
O
San Antonio Spurs
L. A. Clippers
115
26
29
30
30
107
30
25
33
19
K
O
Dallas Mavericks
Memphis Grizzlies
97
25
30
20
22
88
26
23
17
22
K
O
Utah Jazz
Denver Nuggets
97
30
23
24
20
88
23
26
24
15
K
O
Golden State Warriors
Milwaukee Bucks
121
33
25
27
36
112
36
34
23
19
K
O
Phoenix Suns
New Orleans Pelicans
104
28
25
24
27
88
17
25
22
24
K
O
Oklahoma City Thunder
L. A. Lakers
118
35
32
25
26
78
15
26
14
23
piątek, 18 grudzień 2015
K
o
Charlotte Hornets
Toronto Raptors
109
25
31
21
13
19
99
20
24
21
25
9
K
O
Cleveland Cavaliers
Oklahoma City Thunder
104
26
20
28
30
100
28
19
31
22
K
O
L. A. Lakers
Houston Rockets
87
18
21
29
19
107
29
23
26
29
czwartek, 17 grudzień 2015
K
O
Indiana Pacers
Dallas Mavericks
107
20
25
30
32
81
19
28
17
17
K
O
Orlando Magic
Charlotte Hornets
113
30
28
31
24
98
23
22
28
25
K
O
Brooklyn Nets
Miami Heat
98
30
20
28
20
104
22
33
29
20
K
O
Detroit Pistons
Boston Celtics
119
18
37
30
34
116
25
27
31
33
K
O
New York Knicks
Minnesota Timberwolves
107
27
33
18
29
102
26
14
30
32
K
O
Atlanta Hawks
Philadelphia 76ers
127
32
34
36
25
106
23
32
21
30
K
O
Chicago Bulls
Memphis Grizzlies
98
30
20
24
24
85
26
27
13
19
K
O
Oklahoma City Thunder
Portland Trail Blazers
106
31
21
36
18
90
26
19
22
23
K
O
San Antonio Spurs
Washington Wizards
114
26
29
31
28
95
31
21
19
24
K
O
Utah Jazz
New Orleans Pelicans
94
24
26
29
15
104
27
24
22
31
K
O
Golden State Warriors
Phoenix Suns
128
26
33
46
23
103
28
18
19
38
K
O
L. A. Clippers
Milwaukee Bucks
103
29
25
24
25
90
21
22
23
24
środa, 16 grudzień 2015
K
O
Boston Celtics
Cleveland Cavaliers
77
25
21
15
16
89
23
17
29
20
K
O
Minnesota Timberwolves
Denver Nuggets
100
24
25
31
20
112
27
36
29
20
K
O
Sacramento Kings
Houston Rockets
107
31
26
25
25
97
31
19
24
23
K
O
L. A. Lakers
Milwaukee Bucks
113
30
25
31
27
95
25
21
20
29
wtorek, 15 grudzień 2015
K
O
Indiana Pacers
Toronto Raptors
106
27
25
21
33
90
28
13
23
26
K
O
Brooklyn Nets
Orlando Magic
82
25
20
24
13
105
25
27
31
22
K
o
Detroit Pistons
L. A. Clippers
103
27
12
24
31
9
105
27
21
25
21
11
K
O
Atlanta Hawks
Miami Heat
88
20
18
23
27
100
22
25
27
26
K
O
Chicago Bulls
Philadelphia 76ers
115
24
27
34
30
96
19
37
12
28
K
O
Memphis Grizzlies
Washington Wizards
112
25
32
26
29
95
21
25
15
34
K
O
Dallas Mavericks
Phoenix Suns
104
25
21
31
27
94
21
22
15
36
K
O
San Antonio Spurs
Utah Jazz
118
29
30
39
20
81
15
21
22
23
K
O
Denver Nuggets
Houston Rockets
114
36
18
34
26
108
22
36
24
26
K
O
Portland Trail Blazers
New Orleans Pelicans
105
26
24
28
27
101
31
17
21
32
poniedziałek, 14 grudzień 2015
K
O
Miami Heat
Memphis Grizzlies
100
21
27
23
29
97
27
29
22
19
K
O
Toronto Raptors
Philadelphia 76ers
96
32
20
17
27
76
24
20
14
18
K
o
Oklahoma City Thunder
Utah Jazz
104
16
22
33
25
8
98
21
30
25
20
2
niedziela, 13 grudzień 2015
K
O
Charlotte Hornets
Boston Celtics
93
17
25
27
24
98
16
22
35
25
K
O
Detroit Pistons
Indiana Pacers
118
28
37
37
16
96
29
26
24
17
K
O
Atlanta Hawks
San Antonio Spurs
78
13
12
30
23
103
22
25
32
24
K
O
Chicago Bulls
New Orleans Pelicans
98
20
22
22
34
94
28
17
25
24
K
O
Houston Rockets
L. A. Lakers
126
32
31
28
35
97
25
21
30
21
K
O
Dallas Mavericks
Washington Wizards
111
28
22
22
39
114
26
25
39
24
K
O
Milwaukee Bucks
Golden State Warriors
108
30
29
21
28
95
28
20
29
18
K
O
Portland Trail Blazers
New York Knicks
110
29
27
30
24
112
21
34
21
36
K
O
Phoenix Suns
Minnesota Timberwolves
108
25
30
30
23
101
27
22
17
35
sobota, 12 grudzień 2015
K
O
Indiana Pacers
Miami Heat
96
20
27
30
19
83
21
27
20
15
K
O
Orlando Magic
Cleveland Cavaliers
76
20
17
15
24
111
22
31
30
28
K
O
Philadelphia 76ers
Detroit Pistons
95
14
32
20
29
107
35
23
31
18
K
o
Boston Celtics
Golden State Warriors
119
25
28
22
28
16
124
26
31
25
21
21
K
O
Toronto Raptors
Milwaukee Bucks
90
24
25
21
20
83
17
14
29
23
K
O
Memphis Grizzlies
Charlotte Hornets
99
35
19
19
26
123
29
30
34
30
K
O
New Orleans Pelicans
Washington Wizards
107
29
26
22
30
105
27
27
23
28
K
o
Denver Nuggets
Minnesota Timberwolves
111
23
18
32
27
11
108
29
27
22
22
8
K
O
Utah Jazz
Oklahoma City Thunder
90
15
29
23
23
94
27
25
20
22
K
O
Phoenix Suns
Portland Trail Blazers
96
26
35
21
14
106
33
24
21
28
K
O
San Antonio Spurs
L. A. Lakers
109
31
20
28
30
87
27
22
22
16
K
O
Brooklyn Nets
L. A. Clippers
100
20
24
19
37
105
28
29
20
28
piątek, 11 grudzień 2015
K
O
Brooklyn Nets
Philadelphia 76ers
100
24
28
18
30
91
13
31
30
17
K
O
Chicago Bulls
L. A. Clippers
83
23
21
20
19
80
24
11
19
26
K
O
Oklahoma City Thunder
Atlanta Hawks
107
35
25
23
24
94
28
21
26
19
K
O
Sacramento Kings
New York Knicks
99
24
22
30
23
97
16
23
26
32
czwartek, 10 grudzień 2015
K
O
Boston Celtics
Chicago Bulls
105
24
27
24
30
100
24
30
21
25
K
O
Charlotte Hornets
Miami Heat
99
27
29
24
19
81
17
19
18
27
K
O
Washington Wizards
Houston Rockets
103
17
30
36
20
109
30
26
26
27
K
O
Detroit Pistons
Memphis Grizzlies
92
17
30
27
18
93
24
19
24
26
K
O
Toronto Raptors
San Antonio Spurs
97
27
26
20
24
94
21
25
16
32
K
O
Milwaukee Bucks
L. A. Clippers
95
26
22
20
27
109
25
22
28
34
K
o
Minnesota Timberwolves
L. A. Lakers
123
35
24
25
30
9
122
32
25
24
33
8
K
O
Phoenix Suns
Orlando Magic
107
21
28
35
23
104
24
23
26
31
K
O
Utah Jazz
New York Knicks
106
29
31
22
24
85
11
24
24
26
K
O
Dallas Mavericks
Atlanta Hawks
95
23
21
28
23
98
22
27
27
22
środa, 9 grudzień 2015
K
O
Cleveland Cavaliers
Portland Trail Blazers
105
17
30
30
28
100
25
31
19
25
K
O
Indiana Pacers
Golden State Warriors
123
28
32
23
40
131
44
35
32
20
K
O
Brooklyn Nets
Houston Rockets
110
31
26
23
30
105
24
22
26
33
K
O
Memphis Grizzlies
Oklahoma City Thunder
88
25
22
16
25
125
28
31
39
27
K
O
Denver Nuggets
Orlando Magic
74
26
21
16
11
85
26
14
22
23
K
O
Sacramento Kings
Utah Jazz
114
33
21
32
28
106
22
26
32
26
wtorek, 8 grudzień 2015
K
O
Charlotte Hornets
Detroit Pistons
104
28
34
26
16
84
20
31
19
14
K
O
Philadelphia 76ers
San Antonio Spurs
68
17
12
23
16
119
33
32
31
23
K
O
Miami Heat
Washington Wizards
103
19
36
29
19
114
29
31
27
27
K
O
New York Knicks
Dallas Mavericks
97
28
22
22
25
104
34
29
25
16
K
O
Toronto Raptors
L. A. Lakers
102
25
27
19
31
93
22
20
29
22
K
O
Chicago Bulls
Phoenix Suns
101
30
21
26
24
103
27
24
10
42
K
O
Milwaukee Bucks
Portland Trail Blazers
90
25
17
18
30
88
16
17
29
26
K
O
Minnesota Timberwolves
L. A. Clippers
106
25
27
25
29
110
29
21
21
39
K
O
New Orleans Pelicans
Boston Celtics
93
25
19
23
26
111
25
28
28
30
poniedziałek, 7 grudzień 2015
K
O
Brooklyn Nets
Golden State Warriors
98
16
38
26
18
114
30
27
30
27
K
O
Detroit Pistons
L. A. Lakers
111
32
33
25
21
91
19
23
23
26
K
O
Washington Wizards
Dallas Mavericks
104
28
30
26
20
116
29
26
32
29
K
O
Oklahoma City Thunder
Sacramento Kings
98
28
23
25
22
95
25
23
16
31
niedziela, 6 grudzień 2015
K
O
Chicago Bulls
Charlotte Hornets
96
22
28
25
21
102
26
26
20
30
K
O
Houston Rockets
Sacramento Kings
120
29
23
32
36
113
16
34
35
28
K
O
Miami Heat
Cleveland Cavaliers
99
34
26
23
16
84
22
20
22
20
K
O
Minnesota Timberwolves
Portland Trail Blazers
103
32
27
23
21
109
22
24
34
29
K
O
Milwaukee Bucks
New York Knicks
106
29
23
29
25
91
24
24
21
22
K
O
San Antonio Spurs
Boston Celtics
108
29
29
28
22
105
27
22
22
34
K
o
Utah Jazz
Indiana Pacers
122
27
30
27
26
12
119
19
33
32
26
9
K
O
L. A. Clippers
Orlando Magic
103
22
31
21
29
101
24
26
29
22
K
O
Memphis Grizzlies
Phoenix Suns
95
20
23
24
28
93
16
25
27
25
sobota, 5 grudzień 2015
K
O
New York Knicks
Brooklyn Nets
108
42
23
27
16
91
21
21
25
24
K
O
Washington Wizards
Phoenix Suns
109
22
29
27
31
106
31
29
25
21
K
O
Detroit Pistons
Milwaukee Bucks
102
17
34
16
35
95
16
24
19
36
K
O
Atlanta Hawks
L. A. Lakers
100
23
29
20
28
87
19
17
30
21
K
O
Dallas Mavericks
Houston Rockets
96
28
25
25
18
100
26
31
21
22
K
o
New Orleans Pelicans
Cleveland Cavaliers
114
21
31
32
21
9
108
27
26
24
28
3
K
O
Philadelphia 76ers
Denver Nuggets
105
25
34
26
20
108
29
23
25
31
K
O
Toronto Raptors
Golden State Warriors
109
21
28
30
30
112
32
27
24
29
piątek, 4 grudzień 2015
K
O
Miami Heat
Oklahoma City Thunder
97
23
27
24
23
95
28
23
25
19
K
O
Toronto Raptors
Denver Nuggets
105
19
23
29
34
106
29
27
25
25
K
O
Utah Jazz
Orlando Magic
94
25
32
21
16
103
29
25
23
26
K
O
Memphis Grizzlies
San Antonio Spurs
83
21
15
21
26
103
20
25
29
29
K
O
Portland Trail Blazers
Indiana Pacers
123
28
28
41
26
111
31
28
31
21
K
O
Sacramento Kings
Boston Celtics
97
17
19
32
29
114
32
19
39
24
czwartek, 3 grudzień 2015
K
O
Charlotte Hornets
Golden State Warriors
99
23
28
21
27
116
32
28
33
23
K
O
Washington Wizards
L. A. Lakers
104
22
29
24
29
108
34
23
21
30
K
o
Detroit Pistons
Phoenix Suns
127
31
26
23
32
15
122
26
31
32
23
10
K
O
New York Knicks
Philadelphia 76ers
99
27
27
27
18
87
21
18
19
29
K
O
Atlanta Hawks
Toronto Raptors
86
18
28
20
20
96
16
16
25
39
K
O
Chicago Bulls
Denver Nuggets
99
28
23
17
31
90
21
25
26
18
K
O
Houston Rockets
New Orleans Pelicans
108
17
31
36
24
101
29
21
32
19
K
O
San Antonio Spurs
Milwaukee Bucks
95
28
20
28
19
70
21
17
17
15
K
O
L. A. Clippers
Indiana Pacers
91
29
21
19
22
103
29
18
25
31
środa, 2 grudzień 2015
K
O
Cleveland Cavaliers
Washington Wizards
85
24
19
24
18
97
27
27
26
17
K
O
Philadelphia 76ers
L. A. Lakers
103
26
24
30
23
91
33
25
17
16
K
O
Brooklyn Nets
Phoenix Suns
94
25
26
19
24
91
20
22
31
18
K
O
Minnesota Timberwolves
Orlando Magic
93
14
27
26
26
96
21
33
22
20
K
O
New Orleans Pelicans
Memphis Grizzlies
104
38
27
20
19
113
27
37
27
22
K
o
Portland Trail Blazers
Dallas Mavericks
112
18
34
21
23
16
115
27
23
24
22
19
wtorek, 1 grudzień 2015
K
O
Detroit Pistons
Houston Rockets
116
29
35
20
32
105
21
20
32
32
K
O
Miami Heat
Boston Celtics
95
23
28
24
20
105
32
25
24
24
K
O
Atlanta Hawks
Oklahoma City Thunder
106
31
22
26
27
100
21
31
22
26
K
O
Chicago Bulls
San Antonio Spurs
92
17
32
21
22
89
23
25
25
16
K
O
Milwaukee Bucks
Denver Nuggets
92
28
18
21
25
74
23
21
16
14
K
O
Utah Jazz
Golden State Warriors
103
20
28
29
26
106
26
27
30
23
K
O
Sacramento Kings
Dallas Mavericks
112
23
31
22
36
98
32
26
13
27
K
O
L. A. Clippers
Portland Trail Blazers
102
29
20
25
28
87
18
31
15
23
poniedziałek, 30 listopad 2015
K
O
Brooklyn Nets
Detroit Pistons
87
18
17
24
28
83
22
19
26
16
K
O
Memphis Grizzlies
Philadelphia 76ers
92
21
16
27
28
84
13
18
36
17
K
O
Orlando Magic
Boston Celtics
110
21
32
31
26
91
20
25
22
24
K
O
Toronto Raptors
Phoenix Suns
102
18
31
23
30
107
21
32
28
26
K
o
New York Knicks
Houston Rockets
111
25
29
23
24
10
116
21
20
28
32
15
K
O
L. A. Lakers
Indiana Pacers
103
12
23
30
38
107
28
20
32
27
niedziela, 29 listopad 2015
K
O
Washington Wizards
Toronto Raptors
82
23
22
23
14
84
16
23
23
22
K
O
Cleveland Cavaliers
Brooklyn Nets
90
17
27
25
21
88
24
26
18
20
K
O
Dallas Mavericks
Denver Nuggets
92
22
26
25
19
81
25
27
5
24
K
O
San Antonio Spurs
Atlanta Hawks
108
23
31
26
28
88
25
12
22
29
K
O
Utah Jazz
New Orleans Pelicans
101
23
25
28
25
87
16
23
21
27
K
O
Portland Trail Blazers
L. A. Lakers
108
34
26
24
24
96
21
25
30
20
K
O
Golden State Warriors
Sacramento Kings
120
30
26
36
28
101
29
17
25
30
K
O
Charlotte Hornets
Milwaukee Bucks
87
22
23
20
22
82
28
9
22
23
K
O
L. A. Clippers
Minnesota Timberwolves
107
23
25
23
36
99
19
18
24
38
sobota, 28 listopad 2015
K
O
Charlotte Hornets
Cleveland Cavaliers
90
22
30
24
14
95
23
27
22
23
K
O
Orlando Magic
Milwaukee Bucks
114
22
27
37
28
90
22
21
22
25
K
O
Boston Celtics
Washington Wizards
111
29
25
25
32
78
18
18
20
22
K
O
New York Knicks
Miami Heat
78
27
22
14
15
97
26
24
24
23
K
O
Houston Rockets
Philadelphia 76ers
116
30
26
35
25
114
19
30
31
34
K
O
Indiana Pacers
Chicago Bulls
104
30
21
21
32
92
18
24
21
29
K
O
Memphis Grizzlies
Atlanta Hawks
101
36
22
24
19
116
29
24
32
31
K
O
Oklahoma City Thunder
Detroit Pistons
103
29
19
28
27
87
31
24
16
16
K
O
Denver Nuggets
San Antonio Spurs
80
16
26
17
21
91
16
30
24
21
K
O
Phoenix Suns
Golden State Warriors
116
27
30
24
35
135
44
31
28
32
K
O
Sacramento Kings
Minnesota Timberwolves
91
28
19
21
23
101
29
24
22
26
K
O
L. A. Clippers
New Orleans Pelicans
111
28
35
27
21
90
18
24
30
18
czwartek, 26 listopad 2015
K
O
Charlotte Hornets
Washington Wizards
101
28
30
16
27
87
24
30
27
6
K
O
Orlando Magic
New York Knicks
100
20
26
26
28
91
17
18
28
28
K
O
Boston Celtics
Philadelphia 76ers
84
26
14
17
27
80
24
23
15
18
K
O
Detroit Pistons
Miami Heat
104
25
35
23
21
81
19
24
19
19
K
O
Toronto Raptors
Cleveland Cavaliers
103
25
24
33
21
99
25
24
31
19
K
O
Houston Rockets
Memphis Grizzlies
93
24
29
24
16
102
28
28
26
20
K
O
Milwaukee Bucks
Sacramento Kings
118
33
33
26
26
129
40
29
27
33
K
O
Minnesota Timberwolves
Atlanta Hawks
99
27
23
20
29
95
23
25
26
21
K
O
Oklahoma City Thunder
Brooklyn Nets
110
25
31
27
27
99
26
26
24
23
K
O
San Antonio Spurs
Dallas Mavericks
88
24
22
17
25
83
18
21
21
23
K
O
Phoenix Suns
New Orleans Pelicans
114
39
21
25
29
120
25
33
30
32
K
O
L. A. Clippers
Utah Jazz
91
23
22
23
23
102
21
24
28
29
środa, 25 listopad 2015
K
O
Washington Wizards
Indiana Pacers
106
31
30
21
24
123
33
29
31
30
K
O
Atlanta Hawks
Boston Celtics
121
33
24
24
40
97
28
20
25
24
K
O
Memphis Grizzlies
Dallas Mavericks
110
21
25
36
28
96
17
19
24
36
K
O
Denver Nuggets
L. A. Clippers
94
26
19
27
22
111
25
26
32
28
K
O
Portland Trail Blazers
Chicago Bulls
88
22
17
24
25
93
29
19
23
22
K
O
Golden State Warriors
L. A. Lakers
111
30
24
35
22
77
11
27
17
22
wtorek, 24 listopad 2015
K
o
Charlotte Hornets
Sacramento Kings
127
33
27
14
38
15
122
30
30
31
21
10
K
O
Cleveland Cavaliers
Orlando Magic
117
29
30
33
25
103
27
28
21
27
K
O
Miami Heat
New York Knicks
95
26
26
21
22
78
19
11
26
22
K
O
Milwaukee Bucks
Detroit Pistons
109
25
33
30
21
88
26
22
14
26
K
O
Minnesota Timberwolves
Philadelphia 76ers
100
19
27
28
26
95
26
26
21
22
K
O
San Antonio Spurs
Phoenix Suns
98
20
24
23
31
84
17
17
26
24
K
O
Utah Jazz
Oklahoma City Thunder
89
20
26
22
21
111
23
40
25
23
poniedziałek, 23 listopad 2015
K
O
Brooklyn Nets
Boston Celtics
111
24
35
27
25
101
19
23
36
23
K
O
New Orleans Pelicans
Phoenix Suns
122
27
29
36
30
116
21
34
30
31
K
O
Oklahoma City Thunder
Dallas Mavericks
117
31
29
27
30
114
25
27
33
29
K
O
Denver Nuggets
Golden State Warriors
105
23
35
21
26
118
34
30
27
27
K
O
L. A. Lakers
Portland Trail Blazers
93
23
29
22
19
107
32
24
28
23
niedziela, 22 listopad 2015
K
O
Indiana Pacers
Milwaukee Bucks
123
28
27
35
33
86
25
26
16
19
K
O
Cleveland Cavaliers
Atlanta Hawks
109
27
30
20
32
97
19
23
22
33
K
O
Detroit Pistons
Washington Wizards
95
24
28
21
22
97
30
22
23
22
K
O
Houston Rockets
New York Knicks
102
26
27
24
25
107
24
34
21
28
K
O
Miami Heat
Philadelphia 76ers
96
16
16
35
29
91
28
19
27
17
K
O
San Antonio Spurs
Memphis Grizzlies
92
24
29
21
18
82
19
20
22
21
K
O
L. A. Clippers
Toronto Raptors
80
23
11
21
25
91
33
30
8
20
sobota, 21 listopad 2015
K
O
Charlotte Hornets
Philadelphia 76ers
113
30
32
23
28
88
19
22
29
18
K
O
Boston Celtics
Brooklyn Nets
120
23
43
25
29
95
19
23
25
28
K
O
Memphis Grizzlies
Houston Rockets
96
23
36
20
17
84
19
26
25
14
K
O
Minnesota Timberwolves
Detroit Pistons
86
26
18
21
21
96
22
16
30
28
K
O
New Orleans Pelicans
San Antonio Spurs
104
22
26
30
26
90
20
21
33
16
K
O
Oklahoma City Thunder
New York Knicks
90
20
24
18
28
93
25
23
25
20
K
O
Dallas Mavericks
Utah Jazz
102
21
35
24
22
93
26
17
28
22
K
O
Denver Nuggets
Phoenix Suns
107
29
34
21
23
114
17
32
31
34
K
O
Portland Trail Blazers
L. A. Clippers
102
23
25
27
27
91
23
24
26
18
K
O
Golden State Warriors
Chicago Bulls
106
28
22
27
29
94
29
18
26
21
K
O
L. A. Lakers
Toronto Raptors
91
21
29
18
23
102
27
22
27
26
K
O
Orlando Magic
Sacramento Kings
91
22
25
20
24
97
27
26
30
14
piątek, 20 listopad 2015
K
O
Miami Heat
Sacramento Kings
116
25
31
26
34
109
21
25
30
33
K
O
Cleveland Cavaliers
Milwaukee Bucks
115
28
35
23
29
100
23
25
31
21
K
O
L. A. Clippers
Golden State Warriors
117
41
27
23
26
124
25
29
31
39
czwartek, 19 listopad 2015
K
O
Charlotte Hornets
Brooklyn Nets
116
32
20
34
30
111
32
24
30
25
K
o
Orlando Magic
Minnesota Timberwolves
104
17
21
33
22
11
101
25
27
24
17
8
K
O
Philadelphia 76ers
Indiana Pacers
85
18
20
24
23
112
23
29
32
28
K
O
Boston Celtics
Dallas Mavericks
102
31
23
24
24
106
16
29
25
36
K
O
Atlanta Hawks
Sacramento Kings
103
27
35
19
22
97
30
22
27
18
K
o
Houston Rockets
Portland Trail Blazers
108
22
13
26
38
9
103
21
25
30
23
4
K
O
Oklahoma City Thunder
New Orleans Pelicans
110
21
32
27
30
103
27
18
29
29
K
O
San Antonio Spurs
Denver Nuggets
109
31
34
28
16
98
24
34
21
19
K
O
Utah Jazz
Toronto Raptors
93
24
18
17
34
89
19
26
19
25
K
O
Phoenix Suns
Chicago Bulls
97
18
29
23
27
103
31
22
19
31
środa, 18 listopad 2015
K
O
Washington Wizards
Milwaukee Bucks
115
27
37
21
30
86
29
17
20
20
K
O
Brooklyn Nets
Atlanta Hawks
90
17
28
27
18
88
19
27
22
20
K
O
Detroit Pistons
Cleveland Cavaliers
104
31
24
20
29
99
27
29
25
18
K
O
Miami Heat
Minnesota Timberwolves
91
25
25
19
22
103
20
25
17
41
K
O
New York Knicks
Charlotte Hornets
102
26
20
34
22
94
21
27
24
22
K
O
New Orleans Pelicans
Denver Nuggets
98
21
32
22
23
115
31
20
32
32
K
O
Golden State Warriors
Toronto Raptors
115
29
34
27
25
110
25
22
36
27
wtorek, 17 listopad 2015
K
O
Philadelphia 76ers
Dallas Mavericks
86
15
29
21
21
92
28
21
19
24
K
O
Chicago Bulls
Indiana Pacers
96
31
22
26
17
95
21
24
30
20
K
O
Houston Rockets
Boston Celtics
95
28
27
13
27
111
24
31
32
24
K
O
Memphis Grizzlies
Oklahoma City Thunder
122
27
31
21
43
114
25
27
28
34
K
O
San Antonio Spurs
Portland Trail Blazers
93
17
19
29
28
80
13
15
32
20
K
O
Phoenix Suns
L. A. Lakers
120
26
31
23
40
101
22
31
22
26
poniedziałek, 16 listopad 2015
K
O
Atlanta Hawks
Utah Jazz
96
24
28
22
22
97
27
20
27
23
K
O
Oklahoma City Thunder
Boston Celtics
85
24
28
22
11
100
24
21
27
28
K
O
Sacramento Kings
Toronto Raptors
107
22
31
26
28
101
23
28
31
19
K
O
L. A. Lakers
Detroit Pistons
97
21
27
18
31
85
18
26
22
19
niedziela, 15 listopad 2015
K
O
Washington Wizards
Orlando Magic
108
29
21
29
29
99
27
29
20
23
K
O
Houston Rockets
Dallas Mavericks
98
20
14
33
31
110
32
25
25
28
K
o
Milwaukee Bucks
Cleveland Cavaliers
108
23
27
20
18
20
105
23
21
17
27
17
K
O
San Antonio Spurs
Philadelphia 76ers
92
20
23
33
16
83
12
27
21
23
K
O
Phoenix Suns
Denver Nuggets
105
27
33
28
17
81
13
15
26
27
K
o
Golden State Warriors
Brooklyn Nets
107
21
31
18
27
10
99
36
18
23
20
2
K
O
New York Knicks
New Orleans Pelicans
95
23
19
26
27
87
27
17
21
22
K
O
Minnesota Timberwolves
Memphis Grizzlies
106
23
26
30
27
114
22
33
26
33
K
O
Charlotte Hornets
Portland Trail Blazers
106
35
36
18
17
94
27
18
21
28
sobota, 14 listopad 2015
K
O
Indiana Pacers
Minnesota Timberwolves
107
24
37
29
17
103
27
23
23
30
K
O
Orlando Magic
Utah Jazz
102
33
19
28
22
93
15
25
23
30
K
O
Boston Celtics
Atlanta Hawks
106
23
22
35
26
93
26
19
24
24
K
O
New York Knicks
Cleveland Cavaliers
84
23
30
19
12
90
29
17
20
24
K
O
Toronto Raptors
New Orleans Pelicans
100
17
23
32
28
81
21
19
21
20
K
O
Chicago Bulls
Charlotte Hornets
102
23
27
23
29
97
23
23
29
22
K
O
Memphis Grizzlies
Portland Trail Blazers
101
23
30
26
22
100
24
28
18
30
K
O
Oklahoma City Thunder
Philadelphia 76ers
102
18
30
23
31
85
24
19
18
24
K
O
Dallas Mavericks
L. A. Lakers
90
29
19
16
26
82
24
16
15
27
K
O
Denver Nuggets
Houston Rockets
107
30
29
23
25
98
23
28
23
24
K
O
Sacramento Kings
Brooklyn Nets
111
23
31
31
26
109
30
30
22
27
K
O
L. A. Clippers
Detroit Pistons
101
25
26
30
20
96
28
32
20
16
piątek, 13 listopad 2015
K
O
Miami Heat
Utah Jazz
92
28
18
20
26
91
22
23
21
25
K
O
Minnesota Timberwolves
Golden State Warriors
116
27
36
24
29
129
40
35
22
32
K
O
Phoenix Suns
L. A. Clippers
118
30
28
35
25
104
25
24
24
31
czwartek, 12 listopad 2015
K
O
Charlotte Hornets
New York Knicks
95
18
31
20
26
93
27
20
32
14
K
O
Orlando Magic
L. A. Lakers
101
26
22
26
27
99
25
20
25
29
K
O
Philadelphia 76ers
Toronto Raptors
103
34
23
20
26
119
29
34
33
23
K
O
Boston Celtics
Indiana Pacers
91
23
26
25
17
102
31
20
30
21
K
O
Atlanta Hawks
New Orleans Pelicans
106
24
23
29
30
98
26
30
19
23
K
O
Dallas Mavericks
L. A. Clippers
118
27
26
31
34
108
35
19
24
30
K
O
Houston Rockets
Brooklyn Nets
98
28
21
34
15
106
22
33
24
27
K
O
Memphis Grizzlies
Golden State Warriors
84
15
26
22
21
100
26
21
27
26
K
O
Denver Nuggets
Milwaukee Bucks
103
25
28
34
16
102
32
32
16
22
K
O
Sacramento Kings
Detroit Pistons
101
36
25
25
15
92
23
26
21
22
K
O
Portland Trail Blazers
San Antonio Spurs
101
24
22
29
26
113
28
30
23
32
środa, 11 listopad 2015
K
O
Cleveland Cavaliers
Utah Jazz
118
27
25
28
38
114
22
26
32
34
K
O
Washington Wizards
Oklahoma City Thunder
101
23
27
21
30
125
37
31
29
28
K
O
Miami Heat
L. A. Lakers
101
29
21
25
26
88
23
26
17
22
K
O
Toronto Raptors
New York Knicks
109
17
35
33
24
111
24
36
25
26
K
O
Milwaukee Bucks
Boston Celtics
83
24
18
17
24
99
24
22
30
23
K
O
Minnesota Timberwolves
Charlotte Hornets
95
31
28
21
15
104
32
31
22
19
K
O
New Orleans Pelicans
Dallas Mavericks
120
29
29
36
26
105
22
18
35
30
wtorek, 10 listopad 2015
K
O
Indiana Pacers
Orlando Magic
97
25
24
23
25
84
25
23
23
13
K
O
Philadelphia 76ers
Chicago Bulls
88
22
21
19
26
111
31
21
24
35
K
O
Atlanta Hawks
Minnesota Timberwolves
107
19
23
42
23
117
30
42
21
24
K
O
Denver Nuggets
Portland Trail Blazers
108
29
28
22
29
104
33
25
22
24
K
O
Sacramento Kings
San Antonio Spurs
88
24
19
26
19
106
23
26
23
34
K
O
Golden State Warriors
Detroit Pistons
109
27
28
25
29
95
15
31
30
19
K
O
L. A. Clippers
Memphis Grizzlies
94
25
21
24
24
92
26
20
20
26
poniedziałek, 9 listopad 2015
K
O
Miami Heat
Toronto Raptors
96
22
22
30
22
76
24
23
16
13
K
O
Oklahoma City Thunder
Phoenix Suns
124
29
31
29
35
103
29
25
23
26
K
O
Portland Trail Blazers
Detroit Pistons
103
32
25
35
11
120
23
24
32
41
niedziela, 8 listopad 2015
K
o
Chicago Bulls
Minnesota Timberwolves
93
28
29
20
16
0
102
30
28
18
17
9
K
O
Philadelphia 76ers
Orlando Magic
97
17
27
29
24
105
25
26
30
24
K
O
Atlanta Hawks
Washington Wizards
114
19
22
34
39
99
19
26
33
21
K
O
Dallas Mavericks
New Orleans Pelicans
107
26
16
30
35
98
21
27
22
28
K
O
Milwaukee Bucks
Brooklyn Nets
94
18
26
23
27
86
24
20
17
25
K
O
San Antonio Spurs
Charlotte Hornets
114
29
22
42
21
94
21
26
29
18
K
O
Utah Jazz
Memphis Grizzlies
89
21
30
26
12
79
19
19
19
22
K
O
Sacramento Kings
Golden State Warriors
94
14
24
30
26
103
20
26
26
31
K
O
L. A. Clippers
Houston Rockets
105
32
26
20
27
109
32
24
27
26
K
O
Cleveland Cavaliers
Indiana Pacers
101
24
23
27
27
97
22
20
31
24
K
O
New York Knicks
L. A. Lakers
99
25
20
26
28
95
25
24
21
25
sobota, 7 listopad 2015
K
O
Orlando Magic
Toronto Raptors
92
21
24
19
28
87
15
21
33
18
K
O
Boston Celtics
Washington Wizards
118
40
32
28
18
98
25
24
25
24
K
O
Brooklyn Nets
L. A. Lakers
98
27
20
25
26
104
18
34
27
25
K
O
Cleveland Cavaliers
Philadelphia 76ers
108
28
21
32
27
102
25
25
23
29
K
O
New York Knicks
Milwaukee Bucks
92
20
33
20
19
99
30
26
19
24
K
O
Indiana Pacers
Miami Heat
90
16
33
22
19
87
26
23
19
19
K
O
New Orleans Pelicans
Atlanta Hawks
115
28
19
32
36
121
26
32
31
32
K
O
Phoenix Suns
Detroit Pistons
92
14
26
23
29
100
21
21
25
33
K
O
Golden State Warriors
Denver Nuggets
119
40
34
25
20
104
23
21
31
29
K
O
Sacramento Kings
Houston Rockets
110
23
27
28
32
116
29
32
24
31
piątek, 6 listopad 2015
K
O
Chicago Bulls
Oklahoma City Thunder
104
25
32
19
28
98
28
22
23
25
K
O
Minnesota Timberwolves
Miami Heat
84
15
24
22
23
96
22
27
24
23
K
O
Dallas Mavericks
Charlotte Hornets
94
23
30
14
27
108
27
27
24
30
K
O
Denver Nuggets
Utah Jazz
84
24
18
22
20
96
19
21
25
31
K
O
Portland Trail Blazers
Memphis Grizzlies
115
18
32
40
25
96
23
23
25
25
czwartek, 5 listopad 2015
K
O
Indiana Pacers
Boston Celtics
100
23
26
24
27
98
16
27
29
26
K
O
Washington Wizards
San Antonio Spurs
102
22
25
19
36
99
23
28
22
26
K
O
Atlanta Hawks
Brooklyn Nets
101
23
18
31
29
87
17
26
27
17
K
O
Cleveland Cavaliers
New York Knicks
96
18
20
32
26
86
32
14
23
17
K
o
Houston Rockets
Orlando Magic
119
34
34
22
20
9
114
35
24
29
22
4
K
O
Milwaukee Bucks
Philadelphia 76ers
91
29
18
21
23
87
21
24
22
20
K
O
Oklahoma City Thunder
Toronto Raptors
98
23
16
42
17
103
13
27
33
30
K
O
Phoenix Suns
Sacramento Kings
118
28
21
32
37
97
18
22
29
28
K
O
Utah Jazz
Portland Trail Blazers
92
26
23
19
24
108
27
30
19
32
K
O
Golden State Warriors
L. A. Clippers
112
31
32
19
30
108
25
31
27
25
środa, 4 listopad 2015
K
O
Charlotte Hornets
Chicago Bulls
130
37
32
31
30
105
20
27
30
28
K
O
Detroit Pistons
Indiana Pacers
82
30
17
20
15
94
24
35
26
9
K
O
Miami Heat
Atlanta Hawks
92
24
16
25
27
98
25
26
28
19
K
O
New Orleans Pelicans
Orlando Magic
94
17
26
26
25
103
28
29
21
25
K
O
Dallas Mavericks
Toronto Raptors
91
25
26
22
18
102
31
18
25
28
K
O
Sacramento Kings
Memphis Grizzlies
89
29
11
27
22
103
25
25
33
20
K
O
L. A. Lakers
Denver Nuggets
109
36
21
26
26
120
30
30
33
27
wtorek, 3 listopad 2015
K
O
Philadelphia 76ers
Cleveland Cavaliers
100
32
22
18
28
107
18
31
33
25
K
O
Brooklyn Nets
Milwaukee Bucks
96
33
15
32
16
103
33
26
21
23
K
O
New York Knicks
San Antonio Spurs
84
21
14
30
19
94
18
29
23
24
K
O
Houston Rockets
Oklahoma City Thunder
110
21
33
28
28
105
26
39
14
26
K
O
Minnesota Timberwolves
Portland Trail Blazers
101
34
19
27
21
106
21
32
30
23
K
O
Golden State Warriors
Memphis Grizzlies
119
21
32
40
26
69
22
12
15
20
K
O
L. A. Clippers
Phoenix Suns
102
22
26
27
27
96
23
16
33
24
poniedziałek, 2 listopad 2015
K
O
Miami Heat
Houston Rockets
109
30
14
31
34
89
35
28
12
14
K
O
Toronto Raptors
Milwaukee Bucks
106
24
31
26
25
87
19
22
30
16
K
O
Chicago Bulls
Orlando Magic
92
29
25
21
17
87
26
14
23
24
K
O
Oklahoma City Thunder
Denver Nuggets
117
29
29
37
22
93
22
28
20
23
K
O
L. A. Lakers
Dallas Mavericks
93
21
24
19
29
103
32
22
27
22
niedziela, 1 listopad 2015
K
O
Indiana Pacers
Utah Jazz
76
29
20
12
15
97
23
19
28
27
K
O
Washington Wizards
New York Knicks
110
29
27
34
20
117
29
30
28
30
K
O
New Orleans Pelicans
Golden State Warriors
120
28
37
26
29
134
31
33
41
29
K
O
Memphis Grizzlies
Brooklyn Nets
101
31
25
23
22
91
26
19
24
22
K
O
Portland Trail Blazers
Phoenix Suns
90
23
25
23
19
101
27
29
18
27
K
O
L. A. Clippers
Sacramento Kings
114
24
35
24
31
109
31
24
24
30
K
O
Charlotte Hornets
Atlanta Hawks
92
18
21
37
16
94
28
18
24
24
K
O
Boston Celtics
San Antonio Spurs
87
13
18
23
33
95
23
21
20
31
sobota, 31 październik 2015
K
O
Cleveland Cavaliers
Miami Heat
102
29
18
29
26
92
23
19
25
25
K
o
Orlando Magic
Oklahoma City Thunder
136
35
32
26
24
19
139
31
22
22
42
22
K
O
Philadelphia 76ers
Utah Jazz
71
19
14
20
18
99
28
22
24
25
K
O
Boston Celtics
Toronto Raptors
103
26
28
21
28
113
26
28
30
29
K
o
Detroit Pistons
Chicago Bulls
98
23
12
29
19
15
94
19
20
25
19
11
K
O
Atlanta Hawks
Charlotte Hornets
97
29
24
23
21
94
22
30
17
25
K
O
Milwaukee Bucks
Washington Wizards
113
33
32
27
21
118
22
39
21
36
K
O
San Antonio Spurs
Brooklyn Nets
102
25
17
34
26
75
21
26
17
11
K
O
Denver Nuggets
Minnesota Timberwolves
78
16
23
24
15
95
26
23
30
16
K
O
Houston Rockets
Golden State Warriors
92
29
15
21
27
112
30
27
24
31
K
O
Sacramento Kings
L. A. Lakers
132
40
34
28
30
114
24
26
33
31
K
O
Phoenix Suns
Portland Trail Blazers
110
27
28
28
27
92
23
26
20
23
piątek, 30 październik 2015
K
O
Indiana Pacers
Memphis Grizzlies
103
20
29
26
28
112
29
21
23
39
K
O
New York Knicks
Atlanta Hawks
101
20
25
27
29
112
30
31
23
28
K
O
L. A. Clippers
Dallas Mavericks
104
22
29
34
19
88
17
26
25
20
czwartek, 29 październik 2015
K
O
Orlando Magic
Washington Wizards
87
29
22
16
20
88
31
22
12
23
K
O
Boston Celtics
Philadelphia 76ers
112
21
30
28
33
95
26
14
27
28
K
O
Brooklyn Nets
Chicago Bulls
100
19
36
16
29
115
30
28
28
29
K
O
Detroit Pistons
Utah Jazz
92
16
25
28
23
87
15
29
20
23
K
O
Miami Heat
Charlotte Hornets
104
23
31
19
31
94
27
17
16
34
K
O
Toronto Raptors
Indiana Pacers
106
20
17
35
34
99
30
15
23
31
K
O
Houston Rockets
Denver Nuggets
85
21
28
14
22
105
27
26
23
29
K
O
Memphis Grizzlies
Cleveland Cavaliers
76
10
22
23
21
106
26
27
26
27
K
O
Milwaukee Bucks
New York Knicks
97
23
28
22
24
122
27
36
27
32
K
O
Oklahoma City Thunder
San Antonio Spurs
112
29
21
29
33
106
27
28
28
23
K
O
Phoenix Suns
Dallas Mavericks
95
22
23
21
29
111
24
30
34
23
K
O
Portland Trail Blazers
New Orleans Pelicans
112
43
27
17
25
94
18
25
24
27
K
O
Sacramento Kings
L. A. Clippers
104
17
29
28
30
111
25
31
29
26
K
O
L. A. Lakers
Minnesota Timberwolves
111
31
29
35
16
112
22
29
37
24
środa, 28 październik 2015
K
O
Atlanta Hawks
Detroit Pistons
94
25
18
23
28
106
25
23
34
24
K
O
Chicago Bulls
Cleveland Cavaliers
97
26
20
25
26
95
17
23
28
27
K
O
Golden State Warriors
New Orleans Pelicans
111
39
20
35
17
95
35
14
26
20