Score Koszykówka : NBA

Regular Season wyniki na żywo, tabele ligowe, koszykówka przyszłe mecze


 

14:08 (GMT+1)

27 marzec 2015

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Eastern Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
1Atlanta Hawks715401772776900+3770,761
2Cleveland Cavaliers734702675657196+3690,644
3Chicago Bulls734402973717202+1690,603
4Toronto Raptors724203075117307+2040,583
5Washington Wizards724003270707034+360,556
6Milwaukee Bucks723603670447020+240,500
7Miami Heat713303867216866–1450,465
8Boston Celtics713104071477207–600,437
9Indiana Pacers723104169727002–300,431
10Brooklyn Nets703004068077046–2390,429
11Charlotte Hornets703004066196784–1650,429
12Detroit Pistons712704469697074–1050,380
13Orlando Magic732205170017443–4420,301
14Philadelphia 76ers721805465777215–6380,250
15New York Knicks721405866187300–6820,194

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Western Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
1Golden State Warriors715801377997038+7610,817
2Memphis Grizzlies725002271226869+2530,694
3Houston Rockets714802373307107+2230,676
4L. A. Clippers724702576477215+4320,653
5Portland Trailblazers704502571756869+3060,643
6San Antonio Spurs714502672996943+3560,634
7Dallas Mavericks724502775307270+2600,625
8Oklahoma City Thunder724103174447269+1750,569
9Phoenix Suns723803475007462+380,528
10New Orleans Pelicans713703470427023+190,521
11Utah Jazz713104067266743–170,437
12Denver Nuggets722704572177473–2560,375
13Sacramento Kings712604571937455–2620,366
14L. A. Lakers701905169277330–4030,271
15Minnesota Timberwolves711605569497507–5580,225

Przyszłe mecze

NBA – Regular Season

piątek, 27 marzec 2015
K
O
Milwaukee Bucks
Indiana Pacers
111
34
25
26
26
107
15
32
27
33

Rezultaty

NBA – Regular Season

czwartek, 26 marzec 2015
K
O
Charlotte Hornets
Brooklyn Nets
88
26
20
18
24
91
23
19
26
23
K
O
New York Knicks
L. A. Clippers
80
17
16
21
26
111
28
35
27
21
K
O
Orlando Magic
Atlanta Hawks
83
31
21
19
12
95
23
24
21
27
K
O
Toronto Raptors
Chicago Bulls
103
29
25
28
21
116
20
30
27
39
K
O
Washington Wizards
Indiana Pacers
101
20
24
32
25
103
14
28
28
33
K
O
Boston Celtics
Miami Heat
86
20
20
22
24
93
27
30
25
11
K
O
Memphis Grizzlies
Cleveland Cavaliers
89
19
23
24
23
111
22
33
36
20
K
o
Minnesota Timberwolves
L. A. Lakers
99
15
28
23
24
9
101
24
25
24
17
11
K
O
New Orleans Pelicans
Houston Rockets
93
34
18
18
23
95
19
30
29
17
K
O
Denver Nuggets
Philadelphia 76ers
85
21
25
30
9
99
22
27
23
27
K
O
Utah Jazz
Portland Trailblazers
89
21
18
26
24
92
12
25
18
37
K
O
San Antonio Spurs
Oklahoma City Thunder
130
32
39
29
30
91
28
22
24
17
K
O
Phoenix Suns
Sacramento Kings
99
26
27
17
29
108
31
27
25
25