Score Koszykówka : NBA

Regular Season wyniki na żywo, tabele ligowe, koszykówka przyszłe mecze


 

07:57 (GMT+1)

4 marzec 2015

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Eastern Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
1Atlanta Hawks604801261585781+3770,800
2Toronto Raptors603802262686035+2330,633
3Chicago Bulls613802361726003+1690,623
4Cleveland Cavaliers623802463586103+2550,613
5Washington Wizards613402760165980+360,557
6Milwaukee Bucks603202858705792+780,533
7Miami Heat592603355465709–1630,441
8Brooklyn Nets582503355975767–1700,431
9Charlotte Hornets582503354855618–1330,431
10Indiana Pacers592503456645708–440,424
11Boston Celtics582303558695962–930,397
12Detroit Pistons592303658155890–750,390
13Orlando Magic611904258166161–3450,311
14Philadelphia 76ers601304754166049–6330,217
15New York Knicks591204754785977–4990,203

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Western Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
1Golden State Warriors584601263875801+5860,793
2Memphis Grizzlies594201758705642+2280,712
3Houston Rockets604101961905988+2020,683
4Portland Trailblazers583901959435652+2910,672
5L. A. Clippers614002165046122+3820,656
6Dallas Mavericks624002265236232+2910,645
7San Antonio Spurs593602359335727+2060,610
8Oklahoma City Thunder603302761075946+1610,550
9New Orleans Pelicans603202859795961+180,533
10Phoenix Suns613103064456419+260,508
11Utah Jazz592403556325698–660,407
12Sacramento Kings582103758306039–2090,362
13Denver Nuggets602103959696243–2740,350
14L. A. Lakers591604358806255–3750,271
15Minnesota Timberwolves591304657706230–4600,220

Przyszłe mecze

NBA – Regular Season

środa, 4 marzec 2015
K
O
Charlotte Hornets
L. A. Lakers
104
27
23
24
30
103
30
20
20
33
K
O
Cleveland Cavaliers
Boston Celtics
110
29
32
34
15
79
16
20
17
26
K
O
New York Knicks
Sacramento Kings
86
19
20
29
18
124
35
30
35
24
K
O
Atlanta Hawks
Houston Rockets
104
22
23
27
32
96
31
28
22
15
K
O
Chicago Bulls
Washington Wizards
97
24
27
23
23
92
22
22
23
25
K
O
Memphis Grizzlies
Utah Jazz
82
20
18
23
21
93
19
18
27
29
K
O
Denver Nuggets
Milwaukee Bucks
106
29
26
21
30
95
29
22
19
25

Rezultaty

NBA – Regular Season

wtorek, 3 marzec 2015
K
O
Philadelphia 76ers
Toronto Raptors
103
22
27
27
27
114
26
29
28
31
K
O
Brooklyn Nets
Golden State Warriors
110
33
24
29
24
108
23
28
29
28
K
O
Miami Heat
Phoenix Suns
115
23
39
23
30
98
24
24
26
24
K
O
Minnesota Timberwolves
L. A. Clippers
105
23
37
27
18
110
36
22
28
24
K
O
Dallas Mavericks
New Orleans Pelicans
102
32
23
25
22
93
31
27
13
22