Score Koszykówka : NBA

Regular Season wyniki na żywo, tabele ligowe, koszykówka przyszłe mecze


 

01:59 (GMT+1)

27 styczeń 2015

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Eastern Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
1Atlanta Hawks45370846544327+3270,822
2Washington Wizards453001544964394+1020,667
3Toronto Raptors442901546544435+2190,659
4Chicago Bulls462901746814563+1180,630
5Cleveland Cavaliers452502045784501+770,556
6Milwaukee Bucks442202243224270+520,500
7Miami Heat442002440884231–1430,455
8Charlotte Hornets451902642664384–1180,422
9Brooklyn Nets441802641784341–1630,409
10Detroit Pistons451702844194508–890,378
11Boston Celtics421502742814364–830,357
12Indiana Pacers461603043684467–990,348
13Orlando Magic471503245014779–2780,319
14Philadelphia 76ers44803639524503–5510,182
15New York Knicks45803741754534–3590,178

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Western Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
1Golden State Warriors42360646684170+4980,857
2Memphis Grizzlies433101243654187+1780,721
3Portland Trailblazers453201346354373+2620,711
4Houston Rockets453101446354456+1790,689
5L. A. Clippers443001447264404+3220,682
6Dallas Mavericks453001548534583+2700,667
7San Antonio Spurs462901746664481+1850,630
8Phoenix Suns462602049394844+950,565
9New Orleans Pelicans442302144174388+290,523
10Oklahoma City Thunder442202243994351+480,500
11Denver Nuggets441802644844600–1160,409
12Sacramento Kings431602743724483–1110,372
13Utah Jazz441602842164333–1170,364
14L. A. Lakers451203344684776–3080,267
15Minnesota Timberwolves43703641974623–4260,163

Przyszłe mecze

NBA – Regular Season

wtorek, 27 styczeń 2015
P
r
Brooklyn Nets
Portland Trailblazers
P
r
New York Knicks
Sacramento Kings
2:00
Memphis Grizzlies
Orlando Magic
2:00
New Orleans Pelicans
Philadelphia 76ers
2:00
Oklahoma City Thunder
Minnesota Timberwolves
3:00
Utah Jazz
Boston Celtics
4:30
L. A. Clippers
Denver Nuggets

Rezultaty

NBA – Regular Season

poniedziałek, 26 styczeń 2015
K
O
Atlanta Hawks
Minnesota Timberwolves
112
25
36
25
26
100
24
23
30
23
K
O
New Orleans Pelicans
Dallas Mavericks
109
25
36
28
20
106
22
34
28
22
K
O
Orlando Magic
Indiana Pacers
99
27
22
33
17
106
24
27
24
31
K
O
Phoenix Suns
L. A. Clippers
100
16
41
20
23
120
23
32
34
31
K
O
San Antonio Spurs
Milwaukee Bucks
101
21
26
22
32
95
24
31
12
28
K
O
Toronto Raptors
Detroit Pistons
114
26
32
31
25
110
25
28
26
31
K
o
Denver Nuggets
Washington Wizards
115
26
33
25
21
10
117
28
31
24
22
12
K
O
Golden State Warriors
Boston Celtics
114
30
26
33
25
111
23
26
28
34
K
O
L. A. Lakers
Houston Rockets
87
15
21
24
27
99
30
22
28
19