Score Koszykówka : NBA

Regular Season wyniki na żywo, tabele ligowe, koszykówka przyszłe mecze


 

23:21 (GMT+1)

4 grudzień 2016

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Eastern Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
1Cleveland Cavaliers18130519801884+960,722
2Toronto Raptors20140622162042+1740,700
3Boston Celtics20120820942077+170,600
4Chicago Bulls19110819681892+760,579
5Milwaukee Bucks18100818661832+340,556
6Charlotte Hornets20110921032063+400,550
7New York Knicks19100919802031–510,526
8Detroit Pistons211101021092035+740,524
9Atlanta Hawks211001121042148–440,476
10Indiana Pacers19901019722023–510,474
11Orlando Magic20801218601947–870,400
12Miami Heat20701319421977–350,350
13Washington Wizards18601218521904–520,333
14Brooklyn Nets19501420012169–1680,263
15Philadelphia 76ers20401619572155–1980,200

Tabela ligowa

NBA – Regular Season – Western Conference

#Nazwa zespołuMWRPBZBSRPRO
1Golden State Warriors20170323822129+2530,850
2San Antonio Spurs20160420591964+950,800
3L. A. Clippers21160522902070+2200,762
4Houston Rockets20130722272150+770,650
5Memphis Grizzlies21130820472065–180,619
6Oklahoma City Thunder20120821602115+450,600
7Utah Jazz21120920901991+990,571
8Portland Trail Blazers211101023142362–480,524
9L. A. Lakers221001223122407–950,455
10Sacramento Kings19701219491991–420,368
11Denver Nuggets20701321252190–650,350
12New Orleans Pelicans20701320502108–580,350
13Minnesota Timberwolves20601420952112–170,300
14Phoenix Suns20601421272264–1370,300
15Dallas Mavericks19401517451879–1340,211

Przyszłe mecze

NBA – Regular Season

niedziela, 4 grudzień 2016
K
o
Charlotte Hornets
Minnesota Timberwolves
120
29
23
32
22
14
125
19
30
25
32
19
K
O
Philadelphia 76ers
Boston Celtics
106
30
23
21
32
107
22
23
29
33
K
O
Toronto Raptors
Atlanta Hawks
128
32
30
24
42
84
22
25
23
14
K
O
Memphis Grizzlies
L. A. Lakers
103
25
29
28
21
100
25
37
20
18
K
O
Dallas Mavericks
Chicago Bulls
107
29
28
25
25
82
18
27
21
16
K
O
Utah Jazz
Denver Nuggets
105
24
25
33
23
98
21
26
16
35
K
O
Portland Trail Blazers
Miami Heat
99
21
34
18
26
92
29
20
22
21
K
O
Golden State Warriors
Phoenix Suns
138
37
29
42
30
109
30
27
27
25

Rezultaty

NBA – Regular Season

sobota, 3 grudzień 2016
K
O
Philadelphia 76ers
Orlando Magic
88
14
28
19
27
105
21
29
32
23
K
O
Boston Celtics
Sacramento Kings
97
29
18
22
28
92
29
17
26
20
K
O
New York Knicks
Minnesota Timberwolves
118
30
32
36
20
114
21
31
36
26
K
O
Toronto Raptors
L. A. Lakers
113
28
41
15
29
80
22
26
14
18
K
O
Atlanta Hawks
Detroit Pistons
85
24
15
18
28
121
27
31
32
31
K
O
Chicago Bulls
Cleveland Cavaliers
111
30
29
29
23
105
33
27
20
25
K
O
New Orleans Pelicans
L. A. Clippers
96
30
27
19
20
114
25
35
29
25
K
O
San Antonio Spurs
Washington Wizards
107
24
33
23
27
105
28
32
14
31
K
O
Denver Nuggets
Houston Rockets
110
33
30
21
26
128
42
31
26
29
K
O
Milwaukee Bucks
Brooklyn Nets
112
25
25
25
37
103
22
18
32
31