Score Hokej : Rosja

VHL wyniki na żywo, tabele ligowe, hokej przyszłe mecze


 

08:34 (GMT+2)

3 sierpień 2015

Tabela ligowa

Rosja – VHL

#Nazwa zespołuMWWDOPDOPBZBSRPkt
1Ariada Volzhsk000000000
1Bars Kazan000000000
1Buran Voronezh000000000
1Chelmet Chelyabinsk000000000
1Dizel Penza000000000
1Dynamo Balashikha000000000
1HC Sarov000000000
1Izhstal Izhevsk000000000
1Kazzinc-Torpedo000000000
1Khimik Voskresensk000000000
1Kristall Saratov000000000
1Molot-Prikamye Perm000000000
1Neftyanik Almetyevsk000000000
1Rubin Tyumen000000000
1Ryazan000000000
1Saryarka Karaganda000000000
1SKA-Neva000000000
1Sokol Krasnoyarsk000000000
1Sputnik Nizhny Tagil000000000
1THC Tver000000000
1Toros Neftekamsk000000000
1Yermak Angarsk000000000
1Yuzhny Ural Orsk000000000
1Zauralye Kurgan000000000
1Zvezda Chekhov000000000
1Zvezda-VDV000000000

Przyszłe mecze

Rosja – VHL

wtorek, 8 wrzesień 2015
16:00
Toros Neftekamsk
Izhstal Izhevsk
środa, 9 wrzesień 2015
13:00
Yermak Angarsk
Sokol Krasnoyarsk
15:30
Zauralye Kurgan
Rubin Tyumen
16:00
Molot-Prikamye Perm
Sputnik Nizhny Tagil
17:30
HC Sarov
Ariada Volzhsk
18:00
Dynamo Balashikha
Kazzinc-Torpedo
18:00
THC Tver
SKA-Neva
18:00
Zvezda-VDV
Saryarka Karaganda
czwartek, 10 wrzesień 2015
16:00
Toros Neftekamsk
Kristall Saratov
16:30
Izhstal Izhevsk
Dizel Penza
17:30
Khimik Voskresensk
Buran Voronezh
17:30
Neftyanik Almetyevsk
Yuzhny Ural Orsk
18:00
Bars Kazan
Chelmet Chelyabinsk
18:00
Ryazan
Zvezda Chekhov
piątek, 11 wrzesień 2015
18:00
Dynamo Balashikha
Saryarka Karaganda
18:00
Zvezda-VDV
Kazzinc-Torpedo
sobota, 12 wrzesień 2015
14:00
Toros Neftekamsk
Dizel Penza
15:00
Izhstal Izhevsk
Kristall Saratov
16:00
Bars Kazan
Yuzhny Ural Orsk
16:00
Khimik Voskresensk
Zvezda Chekhov
16:00
Neftyanik Almetyevsk
Chelmet Chelyabinsk
16:00
Ryazan
Buran Voronezh
niedziela, 13 wrzesień 2015
16:00
Dynamo Balashikha
Yermak Angarsk
16:00
SKA-Neva
Saryarka Karaganda
16:00
THC Tver
Kazzinc-Torpedo
16:00
Zvezda-VDV
Sokol Krasnoyarsk
poniedziałek, 14 wrzesień 2015
16:00
Molot-Prikamye Perm
Kristall Saratov
16:00
Sputnik Nizhny Tagil
Dizel Penza
17:30
Ariada Volzhsk
Chelmet Chelyabinsk
17:30
HC Sarov
Yuzhny Ural Orsk
17:30
Neftyanik Almetyevsk
Zauralye Kurgan
18:00
Bars Kazan
Rubin Tyumen
wtorek, 15 wrzesień 2015
18:00
Dynamo Balashikha
Sokol Krasnoyarsk
18:00
SKA-Neva
Kazzinc-Torpedo
18:00
THC Tver
Saryarka Karaganda
18:00
Zvezda-VDV
Yermak Angarsk
środa, 16 wrzesień 2015
16:00
Molot-Prikamye Perm
Dizel Penza
16:00
Sputnik Nizhny Tagil
Kristall Saratov
17:30
Ariada Volzhsk
Yuzhny Ural Orsk
17:30
HC Sarov
Chelmet Chelyabinsk
17:30
Neftyanik Almetyevsk
Rubin Tyumen
18:00
Bars Kazan
Zauralye Kurgan
18:00
Ryazan
Khimik Voskresensk
czwartek, 17 wrzesień 2015
18:00
SKA-Neva
Sokol Krasnoyarsk
18:00
THC Tver
Yermak Angarsk
piątek, 18 wrzesień 2015
17:30
Ariada Volzhsk
Rubin Tyumen
17:30
HC Sarov
Zauralye Kurgan
sobota, 19 wrzesień 2015
16:00
SKA-Neva
Yermak Angarsk
16:00
THC Tver
Sokol Krasnoyarsk
16:00
Zvezda Chekhov
Buran Voronezh
niedziela, 20 wrzesień 2015
13:00
Kazzinc-Torpedo
Toros Neftekamsk
13:00
Saryarka Karaganda
Izhstal Izhevsk
16:00
Ariada Volzhsk
Zauralye Kurgan
16:00
HC Sarov
Rubin Tyumen
16:00
Khimik Voskresensk
Dynamo Balashikha
16:00
Ryazan
Zvezda-VDV
poniedziałek, 21 wrzesień 2015
18:00
Dizel Penza
Neftyanik Almetyevsk
18:00
Kristall Saratov
Bars Kazan
wtorek, 22 wrzesień 2015
14:30
Kazzinc-Torpedo
Izhstal Izhevsk
15:00
Saryarka Karaganda
Toros Neftekamsk
15:30
Chelmet Chelyabinsk
Yuzhny Ural Orsk
17:30
Khimik Voskresensk
Zvezda-VDV
18:00
Ryazan
Dynamo Balashikha
środa, 23 wrzesień 2015
18:00
Dizel Penza
Bars Kazan
18:00
Kristall Saratov
Neftyanik Almetyevsk
czwartek, 24 wrzesień 2015
13:00
Kazzinc-Torpedo
Molot-Prikamye Perm
13:00
Saryarka Karaganda
Sputnik Nizhny Tagil
13:00
Yermak Angarsk
Toros Neftekamsk
14:00
Sokol Krasnoyarsk
Izhstal Izhevsk
18:00
Buran Voronezh
Dynamo Balashikha
18:00
Zvezda Chekhov
Zvezda-VDV
piątek, 25 wrzesień 2015
17:30
Khimik Voskresensk
THC Tver
18:00
Ryazan
SKA-Neva
sobota, 26 wrzesień 2015
11:00
Yermak Angarsk
Izhstal Izhevsk
12:00
Sokol Krasnoyarsk
Toros Neftekamsk
13:00
Kazzinc-Torpedo
Sputnik Nizhny Tagil
13:00
Saryarka Karaganda
Molot-Prikamye Perm
16:00
Bars Kazan
Neftyanik Almetyevsk
16:00
Buran Voronezh
Zvezda-VDV
16:00
Zvezda Chekhov
Dynamo Balashikha
niedziela, 27 wrzesień 2015
14:00
Rubin Tyumen
Chelmet Chelyabinsk
14:00
Zauralye Kurgan
Yuzhny Ural Orsk
16:00
Dizel Penza
Ariada Volzhsk
16:00
Khimik Voskresensk
SKA-Neva
16:00
Kristall Saratov
HC Sarov
16:00
Ryazan
THC Tver
poniedziałek, 28 wrzesień 2015
13:00
Yermak Angarsk
Molot-Prikamye Perm
14:00
Sokol Krasnoyarsk
Sputnik Nizhny Tagil
wtorek, 29 wrzesień 2015
15:30
Zauralye Kurgan
Chelmet Chelyabinsk
16:00
Rubin Tyumen
Yuzhny Ural Orsk
18:00
Buran Voronezh
THC Tver
18:00
Dizel Penza
HC Sarov
18:00
Kristall Saratov
Ariada Volzhsk
18:00
Zvezda Chekhov
SKA-Neva
środa, 30 wrzesień 2015
13:00
Yermak Angarsk
Sputnik Nizhny Tagil
14:00
Sokol Krasnoyarsk
Molot-Prikamye Perm
czwartek, 1 październik 2015
17:30
Neftyanik Almetyevsk
Saryarka Karaganda
18:00
Bars Kazan
Kazzinc-Torpedo
18:00
Buran Voronezh
SKA-Neva
18:00
Zvezda Chekhov
THC Tver
piątek, 2 październik 2015
16:00
Toros Neftekamsk
Khimik Voskresensk
16:30
Izhstal Izhevsk
Ryazan
18:00
Zvezda-VDV
Dynamo Balashikha
sobota, 3 październik 2015
16:00
Bars Kazan
Saryarka Karaganda
16:00
Neftyanik Almetyevsk
Kazzinc-Torpedo
niedziela, 4 październik 2015
14:00
Chelmet Chelyabinsk
Kristall Saratov
14:00
Toros Neftekamsk
Ryazan
14:00
Yuzhny Ural Orsk
Dizel Penza
15:00
Izhstal Izhevsk
Khimik Voskresensk
poniedziałek, 5 październik 2015
17:30
Ariada Volzhsk
Kazzinc-Torpedo
17:30
HC Sarov
Saryarka Karaganda
17:30
Neftyanik Almetyevsk
Sokol Krasnoyarsk
18:00
Bars Kazan
Yermak Angarsk
wtorek, 6 październik 2015
15:30
Chelmet Chelyabinsk
Dizel Penza
15:30
Yuzhny Ural Orsk
Kristall Saratov
16:00
Molot-Prikamye Perm
Khimik Voskresensk
16:00
Sputnik Nizhny Tagil
Ryazan
16:00
Toros Neftekamsk
Buran Voronezh
16:30
Izhstal Izhevsk
Zvezda Chekhov
18:00
SKA-Neva
Zvezda-VDV
18:00
THC Tver
Dynamo Balashikha
środa, 7 październik 2015
17:30
Ariada Volzhsk
Saryarka Karaganda
17:30
HC Sarov
Kazzinc-Torpedo
17:30
Neftyanik Almetyevsk
Yermak Angarsk
18:00
Bars Kazan
Sokol Krasnoyarsk
czwartek, 8 październik 2015
15:30
Zauralye Kurgan
Dizel Penza
16:00
Molot-Prikamye Perm
Ryazan
16:00
Rubin Tyumen
Kristall Saratov
16:00
Sputnik Nizhny Tagil
Khimik Voskresensk
16:00
Toros Neftekamsk
Zvezda Chekhov
16:30
Izhstal Izhevsk
Buran Voronezh
18:00
SKA-Neva
Dynamo Balashikha
18:00
THC Tver
Zvezda-VDV
piątek, 9 październik 2015
17:30
Ariada Volzhsk
Yermak Angarsk
17:30
HC Sarov
Sokol Krasnoyarsk
sobota, 10 październik 2015
14:00
Molot-Prikamye Perm
Buran Voronezh
14:00
Rubin Tyumen
Dizel Penza
14:00
Sputnik Nizhny Tagil
Zvezda Chekhov
14:00
Zauralye Kurgan
Kristall Saratov
niedziela, 11 październik 2015
16:00
Ariada Volzhsk
Sokol Krasnoyarsk
16:00
HC Sarov
Yermak Angarsk
poniedziałek, 12 październik 2015
16:00
Molot-Prikamye Perm
Zvezda Chekhov
16:00
Sputnik Nizhny Tagil
Buran Voronezh
17:30
Khimik Voskresensk
Bars Kazan
18:00
Dynamo Balashikha
Toros Neftekamsk
18:00
Ryazan
Neftyanik Almetyevsk
18:00
Zvezda-VDV
Izhstal Izhevsk
wtorek, 13 październik 2015
14:30
Kazzinc-Torpedo
Chelmet Chelyabinsk
15:00
Saryarka Karaganda
Yuzhny Ural Orsk
środa, 14 październik 2015
17:30
Khimik Voskresensk
Neftyanik Almetyevsk
18:00
Dynamo Balashikha
Izhstal Izhevsk
18:00
Ryazan
Bars Kazan
18:00
Zvezda-VDV
Toros Neftekamsk
czwartek, 15 październik 2015
14:30
Kazzinc-Torpedo
Yuzhny Ural Orsk
15:00
Saryarka Karaganda
Chelmet Chelyabinsk
piątek, 16 październik 2015
17:30
Khimik Voskresensk
HC Sarov
18:00
Buran Voronezh
Bars Kazan
18:00
Dynamo Balashikha
Molot-Prikamye Perm
18:00
Ryazan
Ariada Volzhsk
18:00
SKA-Neva
Izhstal Izhevsk
18:00
THC Tver
Toros Neftekamsk
18:00
Zvezda Chekhov
Neftyanik Almetyevsk
18:00
Zvezda-VDV
Sputnik Nizhny Tagil
sobota, 17 październik 2015
11:00
Yermak Angarsk
Chelmet Chelyabinsk
12:00
Sokol Krasnoyarsk
Yuzhny Ural Orsk
13:00
Kazzinc-Torpedo
Rubin Tyumen
13:00
Saryarka Karaganda
Zauralye Kurgan
16:00
Kristall Saratov
Dizel Penza
niedziela, 18 październik 2015
16:00
Buran Voronezh
Neftyanik Almetyevsk
16:00
Dynamo Balashikha
Sputnik Nizhny Tagil
16:00
Khimik Voskresensk
Ariada Volzhsk
16:00
Ryazan
HC Sarov
16:00
SKA-Neva
Toros Neftekamsk
16:00
THC Tver
Izhstal Izhevsk
16:00
Zvezda Chekhov
Bars Kazan
16:00
Zvezda-VDV
Molot-Prikamye Perm
poniedziałek, 19 październik 2015
13:00
Yermak Angarsk
Yuzhny Ural Orsk
14:00
Sokol Krasnoyarsk
Chelmet Chelyabinsk
14:30
Kazzinc-Torpedo
Zauralye Kurgan
15:00
Saryarka Karaganda
Rubin Tyumen
wtorek, 20 październik 2015
18:00
Buran Voronezh
HC Sarov
18:00
SKA-Neva
Sputnik Nizhny Tagil
18:00
THC Tver
Molot-Prikamye Perm
18:00
Zvezda Chekhov
Ariada Volzhsk
środa, 21 październik 2015
13:00
Yermak Angarsk
Rubin Tyumen
14:00
Sokol Krasnoyarsk
Zauralye Kurgan
czwartek, 22 październik 2015
17:30
Neftyanik Almetyevsk
Zvezda-VDV
18:00
Bars Kazan
Dynamo Balashikha
18:00
Buran Voronezh
Ariada Volzhsk
18:00
SKA-Neva
Molot-Prikamye Perm
18:00
THC Tver
Sputnik Nizhny Tagil
18:00
Zvezda Chekhov
HC Sarov
piątek, 23 październik 2015
13:00
Yermak Angarsk
Zauralye Kurgan
14:00
Sokol Krasnoyarsk
Rubin Tyumen
15:30
Chelmet Chelyabinsk
Khimik Voskresensk
15:30
Yuzhny Ural Orsk
Ryazan
sobota, 24 październik 2015
16:00
Bars Kazan
Zvezda-VDV
16:00
Dizel Penza
Saryarka Karaganda
16:00
Kristall Saratov
Kazzinc-Torpedo
16:00
Neftyanik Almetyevsk
Dynamo Balashikha
niedziela, 25 październik 2015
13:00
Chelmet Chelyabinsk
Ryazan
13:00
Yuzhny Ural Orsk
Khimik Voskresensk
poniedziałek, 26 październik 2015
16:30
Ariada Volzhsk
Dynamo Balashikha
16:30
HC Sarov
Zvezda-VDV
16:30
Neftyanik Almetyevsk
SKA-Neva
17:00
Bars Kazan
THC Tver
17:00
Dizel Penza
Kazzinc-Torpedo
17:00
Kristall Saratov
Saryarka Karaganda
wtorek, 27 październik 2015
14:30
Chelmet Chelyabinsk
Zvezda Chekhov
14:30
Yuzhny Ural Orsk
Buran Voronezh
14:30
Zauralye Kurgan
Khimik Voskresensk
15:00
Molot-Prikamye Perm
Toros Neftekamsk
15:00
Rubin Tyumen
Ryazan
15:00
Sputnik Nizhny Tagil
Izhstal Izhevsk
środa, 28 październik 2015
16:30
Ariada Volzhsk
Zvezda-VDV
16:30
HC Sarov
Dynamo Balashikha
16:30
Neftyanik Almetyevsk
THC Tver
17:00
Bars Kazan
SKA-Neva
17:00
Dizel Penza
Sokol Krasnoyarsk
17:00
Kristall Saratov
Yermak Angarsk
czwartek, 29 październik 2015
14:30
Chelmet Chelyabinsk
Buran Voronezh
14:30
Yuzhny Ural Orsk
Zvezda Chekhov
14:30
Zauralye Kurgan
Ryazan
15:00
Molot-Prikamye Perm
Izhstal Izhevsk
15:00
Rubin Tyumen
Khimik Voskresensk
15:00
Sputnik Nizhny Tagil
Toros Neftekamsk
piątek, 30 październik 2015
16:30
Ariada Volzhsk
THC Tver
16:30
HC Sarov
SKA-Neva
17:00
Dizel Penza
Yermak Angarsk
17:00
Kristall Saratov
Sokol Krasnoyarsk
sobota, 31 październik 2015
13:00
Rubin Tyumen
Buran Voronezh
13:00
Zauralye Kurgan
Zvezda Chekhov
niedziela, 1 listopad 2015
15:00
Ariada Volzhsk
SKA-Neva
15:00
HC Sarov
THC Tver
poniedziałek, 2 listopad 2015
14:30
Zauralye Kurgan
Buran Voronezh
15:00
Rubin Tyumen
Zvezda Chekhov
wtorek, 3 listopad 2015
15:00
Toros Neftekamsk
Bars Kazan
15:30
Izhstal Izhevsk
Neftyanik Almetyevsk
17:00
Dynamo Balashikha
Chelmet Chelyabinsk
17:00
Zvezda-VDV
Yuzhny Ural Orsk
środa, 4 listopad 2015
13:30
Kazzinc-Torpedo
Yermak Angarsk
14:00
Saryarka Karaganda
Sokol Krasnoyarsk
czwartek, 5 listopad 2015
15:00
Toros Neftekamsk
Neftyanik Almetyevsk
15:30
Izhstal Izhevsk
Bars Kazan
16:30
Khimik Voskresensk
Kristall Saratov
17:00
Dynamo Balashikha
Yuzhny Ural Orsk
17:00
Ryazan
Dizel Penza
17:00
Zvezda-VDV
Chelmet Chelyabinsk
piątek, 6 listopad 2015
13:30
Kazzinc-Torpedo
Sokol Krasnoyarsk
14:00
Saryarka Karaganda
Yermak Angarsk
sobota, 7 listopad 2015
13:00
Molot-Prikamye Perm
Bars Kazan
13:00
Sputnik Nizhny Tagil
Neftyanik Almetyevsk
15:00
Khimik Voskresensk
Dizel Penza
15:00
Ryazan
Kristall Saratov
15:00
SKA-Neva
Yuzhny Ural Orsk
15:00
THC Tver
Chelmet Chelyabinsk
niedziela, 8 listopad 2015
13:00
Toros Neftekamsk
HC Sarov
14:00
Izhstal Izhevsk
Ariada Volzhsk
15:00
Dynamo Balashikha
Rubin Tyumen
15:00
Zvezda-VDV
Zauralye Kurgan
poniedziałek, 9 listopad 2015
15:00
Molot-Prikamye Perm
Neftyanik Almetyevsk
15:00
Sputnik Nizhny Tagil
Bars Kazan
17:00
Buran Voronezh
Kristall Saratov
17:00
SKA-Neva
Chelmet Chelyabinsk
17:00
THC Tver
Yuzhny Ural Orsk
17:00
Zvezda Chekhov
Dizel Penza
wtorek, 10 listopad 2015
15:00
Toros Neftekamsk
Ariada Volzhsk
15:30
Izhstal Izhevsk
HC Sarov
17:00
Dynamo Balashikha
Zauralye Kurgan
17:00
Zvezda-VDV
Rubin Tyumen
środa, 11 listopad 2015
17:00
Buran Voronezh
Dizel Penza
17:00
Zvezda Chekhov
Kristall Saratov
czwartek, 12 listopad 2015
13:30
Kazzinc-Torpedo
Khimik Voskresensk
14:00
Saryarka Karaganda
Ryazan
15:00
Molot-Prikamye Perm
HC Sarov
15:00
Sputnik Nizhny Tagil
Ariada Volzhsk
17:00
SKA-Neva
Zauralye Kurgan
17:00
THC Tver
Rubin Tyumen
sobota, 14 listopad 2015
12:00
Kazzinc-Torpedo
Ryazan
12:00
Saryarka Karaganda
Khimik Voskresensk
13:00
Molot-Prikamye Perm
Ariada Volzhsk
13:00
Sputnik Nizhny Tagil
HC Sarov
15:00
SKA-Neva
Rubin Tyumen
15:00
THC Tver
Zauralye Kurgan
niedziela, 15 listopad 2015
13:00
Chelmet Chelyabinsk
Toros Neftekamsk
13:00
Yuzhny Ural Orsk
Izhstal Izhevsk
poniedziałek, 16 listopad 2015
12:00
Yermak Angarsk
Khimik Voskresensk
13:00
Sokol Krasnoyarsk
Ryazan
13:30
Kazzinc-Torpedo
Buran Voronezh
14:00
Saryarka Karaganda
Zvezda Chekhov
17:00
Dizel Penza
Zvezda-VDV
17:00
Kristall Saratov
Dynamo Balashikha
wtorek, 17 listopad 2015
14:30
Chelmet Chelyabinsk
Izhstal Izhevsk
14:30
Yuzhny Ural Orsk
Toros Neftekamsk
środa, 18 listopad 2015
12:00
Yermak Angarsk
Ryazan
13:00
Sokol Krasnoyarsk
Khimik Voskresensk
13:30
Kazzinc-Torpedo
Zvezda Chekhov
14:00
Saryarka Karaganda
Buran Voronezh
17:00
Dizel Penza
Dynamo Balashikha
17:00
Kristall Saratov
Zvezda-VDV
czwartek, 19 listopad 2015
14:30
Chelmet Chelyabinsk
Molot-Prikamye Perm
14:30
Yuzhny Ural Orsk
Sputnik Nizhny Tagil
14:30
Zauralye Kurgan
Izhstal Izhevsk
15:00
Rubin Tyumen
Toros Neftekamsk
16:30
Ariada Volzhsk
Neftyanik Almetyevsk
16:30
HC Sarov
Bars Kazan
piątek, 20 listopad 2015
12:00
Yermak Angarsk
Buran Voronezh
13:00
Sokol Krasnoyarsk
Zvezda Chekhov
17:00
Dizel Penza
SKA-Neva
17:00
Kristall Saratov
THC Tver
sobota, 21 listopad 2015
13:00
Chelmet Chelyabinsk
Sputnik Nizhny Tagil
13:00
Rubin Tyumen
Izhstal Izhevsk
13:00
Yuzhny Ural Orsk
Molot-Prikamye Perm
13:00
Zauralye Kurgan
Toros Neftekamsk
15:00
Ariada Volzhsk
Bars Kazan
15:00
HC Sarov
Neftyanik Almetyevsk
niedziela, 22 listopad 2015
10:00
Yermak Angarsk
Zvezda Chekhov
11:00
Sokol Krasnoyarsk
Buran Voronezh
15:00
Dizel Penza
THC Tver
15:00
Kristall Saratov
SKA-Neva
poniedziałek, 23 listopad 2015
14:30
Zauralye Kurgan
Sputnik Nizhny Tagil
15:00
Rubin Tyumen
Molot-Prikamye Perm
wtorek, 24 listopad 2015
16:30
Khimik Voskresensk
Kazzinc-Torpedo
17:00
Ryazan
Saryarka Karaganda
środa, 25 listopad 2015
14:30
Zauralye Kurgan
Molot-Prikamye Perm
15:00
Rubin Tyumen
Sputnik Nizhny Tagil
czwartek, 26 listopad 2015
15:00
Toros Neftekamsk
Chelmet Chelyabinsk
15:30
Izhstal Izhevsk
Yuzhny Ural Orsk
16:30
Khimik Voskresensk
Saryarka Karaganda
17:00
Ryazan
Kazzinc-Torpedo
piątek, 27 listopad 2015
16:30
Neftyanik Almetyevsk
Ariada Volzhsk
17:00
Bars Kazan
HC Sarov
17:00
Dynamo Balashikha
Kristall Saratov
17:00
SKA-Neva
THC Tver
17:00
Zvezda-VDV
Dizel Penza
sobota, 28 listopad 2015
13:00
Toros Neftekamsk
Yuzhny Ural Orsk
14:00
Izhstal Izhevsk
Chelmet Chelyabinsk
15:00
Buran Voronezh
Kazzinc-Torpedo
15:00
Zvezda Chekhov
Saryarka Karaganda
niedziela, 29 listopad 2015
15:00
Bars Kazan
Ariada Volzhsk
15:00
Dynamo Balashikha
Dizel Penza
15:00
Khimik Voskresensk
Yermak Angarsk
15:00
Neftyanik Almetyevsk
HC Sarov
15:00
Ryazan
Sokol Krasnoyarsk
15:00
Zvezda-VDV
Kristall Saratov
poniedziałek, 30 listopad 2015
15:00
Molot-Prikamye Perm
Chelmet Chelyabinsk
15:00
Sputnik Nizhny Tagil
Yuzhny Ural Orsk
15:00
Toros Neftekamsk
Rubin Tyumen
15:30
Izhstal Izhevsk
Zauralye Kurgan
17:00
Buran Voronezh
Saryarka Karaganda
17:00
Zvezda Chekhov
Kazzinc-Torpedo
wtorek, 1 grudzień 2015
16:30
Khimik Voskresensk
Sokol Krasnoyarsk
17:00
Ryazan
Yermak Angarsk
17:00
SKA-Neva
Dizel Penza
17:00
THC Tver
Kristall Saratov
środa, 2 grudzień 2015
15:00
Molot-Prikamye Perm
Yuzhny Ural Orsk
15:00
Sputnik Nizhny Tagil
Chelmet Chelyabinsk
15:00
Toros Neftekamsk
Zauralye Kurgan
15:30
Izhstal Izhevsk
Rubin Tyumen
czwartek, 3 grudzień 2015
17:00
Buran Voronezh
Yermak Angarsk
17:00
SKA-Neva
Kristall Saratov
17:00
THC Tver
Dizel Penza
17:00
Zvezda Chekhov
Sokol Krasnoyarsk
piątek, 4 grudzień 2015
15:00
Molot-Prikamye Perm
Rubin Tyumen
15:00
Sputnik Nizhny Tagil
Zauralye Kurgan
16:30
Ariada Volzhsk
HC Sarov
sobota, 5 grudzień 2015
15:00
Buran Voronezh
Sokol Krasnoyarsk
15:00
Zvezda Chekhov
Yermak Angarsk
niedziela, 6 grudzień 2015
12:00
Kazzinc-Torpedo
Saryarka Karaganda
13:00
Molot-Prikamye Perm
Zauralye Kurgan
13:00
Sputnik Nizhny Tagil
Rubin Tyumen
15:00
Bars Kazan
Toros Neftekamsk
15:00
Neftyanik Almetyevsk
Izhstal Izhevsk
poniedziałek, 7 grudzień 2015
14:30
Chelmet Chelyabinsk
Dynamo Balashikha
14:30
Yuzhny Ural Orsk
Zvezda-VDV
wtorek, 8 grudzień 2015
16:30
Neftyanik Almetyevsk
Toros Neftekamsk
17:00
Bars Kazan
Izhstal Izhevsk
17:00
Dizel Penza
Ryazan
17:00
Kristall Saratov
Khimik Voskresensk
środa, 9 grudzień 2015
14:30
Chelmet Chelyabinsk
Zvezda-VDV
14:30
Yuzhny Ural Orsk
Dynamo Balashikha
czwartek, 10 grudzień 2015
12:00
Yermak Angarsk
Kazzinc-Torpedo
13:00
Sokol Krasnoyarsk
Saryarka Karaganda
16:30
Ariada Volzhsk
Toros Neftekamsk
16:30
HC Sarov
Izhstal Izhevsk
17:00
Dizel Penza
Khimik Voskresensk
17:00
Kristall Saratov
Ryazan
piątek, 11 grudzień 2015
14:30
Chelmet Chelyabinsk
THC Tver
14:30
Yuzhny Ural Orsk
SKA-Neva
14:30
Zauralye Kurgan
Zvezda-VDV
15:00
Rubin Tyumen
Dynamo Balashikha
sobota, 12 grudzień 2015
10:00
Yermak Angarsk
Saryarka Karaganda
11:00
Sokol Krasnoyarsk
Kazzinc-Torpedo
15:00
Ariada Volzhsk
Izhstal Izhevsk
15:00
Bars Kazan
Molot-Prikamye Perm
15:00
HC Sarov
Toros Neftekamsk
15:00
Neftyanik Almetyevsk
Sputnik Nizhny Tagil
niedziela, 13 grudzień 2015
13:00
Chelmet Chelyabinsk
SKA-Neva
13:00
Rubin Tyumen
Zvezda-VDV
13:00
Yuzhny Ural Orsk
THC Tver
13:00
Zauralye Kurgan
Dynamo Balashikha
15:00
Dizel Penza
Zvezda Chekhov
15:00
Kristall Saratov
Buran Voronezh
poniedziałek, 14 grudzień 2015
16:30
Neftyanik Almetyevsk
Molot-Prikamye Perm
17:00
Bars Kazan
Sputnik Nizhny Tagil
wtorek, 15 grudzień 2015
14:30
Zauralye Kurgan
SKA-Neva
15:00
Rubin Tyumen
THC Tver
17:00
Dizel Penza
Buran Voronezh
17:00
Kristall Saratov
Zvezda Chekhov
środa, 16 grudzień 2015
16:30
Ariada Volzhsk
Molot-Prikamye Perm
16:30
HC Sarov
Sputnik Nizhny Tagil
czwartek, 17 grudzień 2015
14:30
Zauralye Kurgan
THC Tver
15:00
Rubin Tyumen
SKA-Neva
16:30
Khimik Voskresensk
Chelmet Chelyabinsk
17:00
Ryazan
Yuzhny Ural Orsk
piątek, 18 grudzień 2015
16:30
Ariada Volzhsk
Sputnik Nizhny Tagil
16:30
HC Sarov
Molot-Prikamye Perm
17:00
Dynamo Balashikha
Bars Kazan
17:00
Zvezda-VDV
Neftyanik Almetyevsk
sobota, 19 grudzień 2015
15:00
Khimik Voskresensk
Yuzhny Ural Orsk
15:00
Ryazan
Chelmet Chelyabinsk
niedziela, 20 grudzień 2015
11:00
Sokol Krasnoyarsk
Yermak Angarsk
15:00
Dynamo Balashikha
Neftyanik Almetyevsk
15:00
Zvezda-VDV
Bars Kazan
poniedziałek, 21 grudzień 2015
13:30
Kazzinc-Torpedo
Kristall Saratov
14:00
Saryarka Karaganda
Dizel Penza
17:00
Buran Voronezh
Chelmet Chelyabinsk
17:00
Zvezda Chekhov
Yuzhny Ural Orsk
wtorek, 22 grudzień 2015
16:30
Khimik Voskresensk
Rubin Tyumen
17:00
Dynamo Balashikha
HC Sarov
17:00
Ryazan
Zauralye Kurgan
17:00
SKA-Neva
Neftyanik Almetyevsk
17:00
THC Tver
Bars Kazan
17:00
Zvezda-VDV
Ariada Volzhsk
środa, 23 grudzień 2015
13:30
Kazzinc-Torpedo
Dizel Penza
14:00
Saryarka Karaganda
Kristall Saratov
15:00
Toros Neftekamsk
Molot-Prikamye Perm
15:30
Izhstal Izhevsk
Sputnik Nizhny Tagil
17:00
Buran Voronezh
Yuzhny Ural Orsk
17:00
Zvezda Chekhov
Chelmet Chelyabinsk
czwartek, 24 grudzień 2015
16:30
Khimik Voskresensk
Zauralye Kurgan
17:00
Dynamo Balashikha
Ariada Volzhsk
17:00
Ryazan
Rubin Tyumen
17:00
SKA-Neva
Bars Kazan
17:00
THC Tver
Neftyanik Almetyevsk
17:00
Zvezda-VDV
HC Sarov
piątek, 25 grudzień 2015
12:00
Yermak Angarsk
Kristall Saratov
13:00
Sokol Krasnoyarsk
Dizel Penza
15:00
Toros Neftekamsk
Sputnik Nizhny Tagil
15:30
Izhstal Izhevsk
Molot-Prikamye Perm
sobota, 26 grudzień 2015
15:00
Buran Voronezh
Rubin Tyumen
15:00
SKA-Neva
Ariada Volzhsk
15:00
THC Tver
HC Sarov
15:00
Zvezda Chekhov
Zauralye Kurgan
niedziela, 27 grudzień 2015
10:00
Yermak Angarsk
Dizel Penza
11:00
Sokol Krasnoyarsk
Kristall Saratov
poniedziałek, 28 grudzień 2015
17:00
Buran Voronezh
Zauralye Kurgan
17:00
SKA-Neva
HC Sarov
17:00
THC Tver
Ariada Volzhsk
17:00
Zvezda Chekhov
Rubin Tyumen
środa, 6 styczeń 2016
15:00
Bars Kazan
Khimik Voskresensk
15:00
Neftyanik Almetyevsk
Ryazan
czwartek, 7 styczeń 2016
13:00
Chelmet Chelyabinsk
Kazzinc-Torpedo
13:00
Toros Neftekamsk
Dynamo Balashikha
13:00
Yuzhny Ural Orsk
Saryarka Karaganda
14:00
Izhstal Izhevsk
Zvezda-VDV
piątek, 8 styczeń 2016
15:00
Bars Kazan
Ryazan
15:00
Neftyanik Almetyevsk
Khimik Voskresensk
sobota, 9 styczeń 2016
13:00
Chelmet Chelyabinsk
Saryarka Karaganda
13:00
Toros Neftekamsk
Zvezda-VDV
13:00
Yuzhny Ural Orsk
Kazzinc-Torpedo
14:00
Izhstal Izhevsk
Dynamo Balashikha
niedziela, 10 styczeń 2016
15:00
Ariada Volzhsk
Khimik Voskresensk
15:00
Bars Kazan
Buran Voronezh
15:00
Dizel Penza
Kristall Saratov
15:00
HC Sarov
Ryazan
15:00
Neftyanik Almetyevsk
Zvezda Chekhov
poniedziałek, 11 styczeń 2016
14:30
Chelmet Chelyabinsk
Yermak Angarsk
14:30
Yuzhny Ural Orsk
Sokol Krasnoyarsk
14:30
Zauralye Kurgan
Saryarka Karaganda
15:00
Molot-Prikamye Perm
Dynamo Balashikha
15:00
Rubin Tyumen
Kazzinc-Torpedo
15:00
Sputnik Nizhny Tagil
Zvezda-VDV
15:00
Toros Neftekamsk
THC Tver
15:30
Izhstal Izhevsk
SKA-Neva
wtorek, 12 styczeń 2016
16:30
Ariada Volzhsk
Ryazan
16:30
HC Sarov
Khimik Voskresensk
16:30
Neftyanik Almetyevsk
Buran Voronezh
17:00
Bars Kazan
Zvezda Chekhov
środa, 13 styczeń 2016
14:30
Chelmet Chelyabinsk
Sokol Krasnoyarsk
14:30
Yuzhny Ural Orsk
Yermak Angarsk
14:30
Zauralye Kurgan
Kazzinc-Torpedo
15:00
Molot-Prikamye Perm
Zvezda-VDV
15:00
Rubin Tyumen
Saryarka Karaganda
15:00
Sputnik Nizhny Tagil
Dynamo Balashikha
15:00
Toros Neftekamsk
SKA-Neva
15:30
Izhstal Izhevsk
THC Tver
czwartek, 14 styczeń 2016
16:30
Ariada Volzhsk
Buran Voronezh
16:30
HC Sarov
Zvezda Chekhov
piątek, 15 styczeń 2016
14:30
Zauralye Kurgan
Sokol Krasnoyarsk
15:00
Molot-Prikamye Perm
THC Tver
15:00
Rubin Tyumen
Yermak Angarsk
15:00
Sputnik Nizhny Tagil
SKA-Neva
sobota, 16 styczeń 2016
15:00
Ariada Volzhsk
Zvezda Chekhov
15:00
HC Sarov
Buran Voronezh
niedziela, 17 styczeń 2016
13:00
Molot-Prikamye Perm
SKA-Neva
13:00
Rubin Tyumen
Sokol Krasnoyarsk
13:00
Sputnik Nizhny Tagil
THC Tver
13:00
Zauralye Kurgan
Yermak Angarsk
15:00
Dynamo Balashikha
Zvezda-VDV
15:00
Khimik Voskresensk
Toros Neftekamsk
15:00
Ryazan
Izhstal Izhevsk
poniedziałek, 18 styczeń 2016
13:30
Kazzinc-Torpedo
Bars Kazan
14:00
Saryarka Karaganda
Neftyanik Almetyevsk
wtorek, 19 styczeń 2016
16:30
Khimik Voskresensk
Izhstal Izhevsk
17:00
Dizel Penza
Yuzhny Ural Orsk
17:00
Kristall Saratov
Chelmet Chelyabinsk
17:00
Ryazan
Toros Neftekamsk
środa, 20 styczeń 2016
13:30
Kazzinc-Torpedo
Neftyanik Almetyevsk
14:00
Saryarka Karaganda
Bars Kazan
czwartek, 21 styczeń 2016
17:00
Buran Voronezh
Toros Neftekamsk
17:00
Dizel Penza
Chelmet Chelyabinsk
17:00
Kristall Saratov
Yuzhny Ural Orsk
17:00
Zvezda Chekhov
Izhstal Izhevsk
piątek, 22 styczeń 2016
12:00
Yermak Angarsk
Bars Kazan
13:00
Sokol Krasnoyarsk
Neftyanik Almetyevsk
13:30
Kazzinc-Torpedo
HC Sarov
14:00
Saryarka Karaganda
Ariada Volzhsk
16:30
Khimik Voskresensk
Molot-Prikamye Perm
17:00
Dynamo Balashikha
THC Tver
17:00
Ryazan
Sputnik Nizhny Tagil
17:00
Zvezda-VDV
SKA-Neva
sobota, 23 styczeń 2016
15:00
Buran Voronezh
Izhstal Izhevsk
15:00
Dizel Penza
Zauralye Kurgan
15:00
Kristall Saratov
Rubin Tyumen
15:00
Zvezda Chekhov
Toros Neftekamsk
niedziela, 24 styczeń 2016
10:00
Yermak Angarsk
Neftyanik Almetyevsk
11:00
Sokol Krasnoyarsk
Bars Kazan
12:00
Kazzinc-Torpedo
Ariada Volzhsk
12:00
Saryarka Karaganda
HC Sarov
15:00
Dynamo Balashikha
SKA-Neva
15:00
Khimik Voskresensk
Sputnik Nizhny Tagil
15:00
Ryazan
Molot-Prikamye Perm
15:00
Zvezda-VDV
THC Tver
poniedziałek, 25 styczeń 2016
17:00
Dizel Penza
Rubin Tyumen
17:00
Kristall Saratov
Zauralye Kurgan
wtorek, 26 styczeń 2016
12:00
Yermak Angarsk
HC Sarov
13:00
Sokol Krasnoyarsk
Ariada Volzhsk
17:00
Buran Voronezh
Molot-Prikamye Perm
17:00
Zvezda Chekhov
Sputnik Nizhny Tagil
środa, 27 styczeń 2016
14:30
Yuzhny Ural Orsk
Chelmet Chelyabinsk
czwartek, 28 styczeń 2016
12:00
Yermak Angarsk
Ariada Volzhsk
13:00
Sokol Krasnoyarsk
HC Sarov
17:00
Buran Voronezh
Sputnik Nizhny Tagil
17:00
Zvezda Chekhov
Molot-Prikamye Perm
piątek, 29 styczeń 2016
15:00
Toros Neftekamsk
Kazzinc-Torpedo
15:30
Izhstal Izhevsk
Saryarka Karaganda
sobota, 30 styczeń 2016
15:00
Dynamo Balashikha
Ryazan
15:00
SKA-Neva
Khimik Voskresensk
niedziela, 31 styczeń 2016
13:00
Rubin Tyumen
Zauralye Kurgan
13:00
Toros Neftekamsk
Saryarka Karaganda
14:00
Izhstal Izhevsk
Kazzinc-Torpedo
15:00
Bars Kazan
Kristall Saratov
15:00
Neftyanik Almetyevsk
Dizel Penza
poniedziałek, 1 luty 2016
17:00
Dynamo Balashikha
Zvezda Chekhov
17:00
SKA-Neva
Ryazan
17:00
THC Tver
Khimik Voskresensk
17:00
Zvezda-VDV
Buran Voronezh
wtorek, 2 luty 2016
15:00
Molot-Prikamye Perm
Kazzinc-Torpedo
15:00
Sputnik Nizhny Tagil
Saryarka Karaganda
15:00
Toros Neftekamsk
Yermak Angarsk
15:30
Izhstal Izhevsk
Sokol Krasnoyarsk
16:30
Neftyanik Almetyevsk
Kristall Saratov
17:00
Bars Kazan
Dizel Penza
środa, 3 luty 2016
17:00
Dynamo Balashikha
Buran Voronezh
17:00
SKA-Neva
Zvezda Chekhov
17:00
THC Tver
Ryazan
17:00
Zvezda-VDV
Khimik Voskresensk
czwartek, 4 luty 2016
14:30
Chelmet Chelyabinsk
Rubin Tyumen
14:30
Yuzhny Ural Orsk
Zauralye Kurgan
15:00
Molot-Prikamye Perm
Saryarka Karaganda
15:00
Sputnik Nizhny Tagil
Kazzinc-Torpedo
15:00
Toros Neftekamsk
Sokol Krasnoyarsk
15:30
Izhstal Izhevsk
Yermak Angarsk
16:30
Ariada Volzhsk
Kristall Saratov
16:30
HC Sarov
Dizel Penza
piątek, 5 luty 2016
17:00
Dynamo Balashikha
Khimik Voskresensk
17:00
SKA-Neva
Buran Voronezh
17:00
THC Tver
Zvezda Chekhov
17:00
Zvezda-VDV
Ryazan
sobota, 6 luty 2016
13:00
Chelmet Chelyabinsk
Zauralye Kurgan
13:00
Molot-Prikamye Perm
Yermak Angarsk
13:00
Sputnik Nizhny Tagil
Sokol Krasnoyarsk
13:00
Yuzhny Ural Orsk
Rubin Tyumen
15:00
Ariada Volzhsk
Dizel Penza
15:00
HC Sarov
Kristall Saratov
niedziela, 7 luty 2016
15:00
THC Tver
Buran Voronezh
poniedziałek, 8 luty 2016
15:00
Molot-Prikamye Perm
Sokol Krasnoyarsk
15:00
Sputnik Nizhny Tagil
Yermak Angarsk
17:00
Zvezda-VDV
Zvezda Chekhov
wtorek, 9 luty 2016
14:00
Saryarka Karaganda
Kazzinc-Torpedo
16:30
Neftyanik Almetyevsk
Bars Kazan
sobota, 13 luty 2016
10:00
Yermak Angarsk
THC Tver
11:00
Sokol Krasnoyarsk
SKA-Neva
12:00
Kazzinc-Torpedo
Dynamo Balashikha
12:00
Saryarka Karaganda
Zvezda-VDV
13:00
Chelmet Chelyabinsk
Bars Kazan
13:00
Rubin Tyumen
HC Sarov
13:00
Yuzhny Ural Orsk
Neftyanik Almetyevsk
13:00
Zauralye Kurgan
Ariada Volzhsk
15:00
Dizel Penza
Izhstal Izhevsk
15:00
Kristall Saratov
Toros Neftekamsk
niedziela, 14 luty 2016
13:00
Sputnik Nizhny Tagil
Molot-Prikamye Perm
15:00
Buran Voronezh
Khimik Voskresensk
15:00
Zvezda Chekhov
Ryazan
poniedziałek, 15 luty 2016
12:00
Yermak Angarsk
SKA-Neva
13:00
Sokol Krasnoyarsk
THC Tver
13:30
Kazzinc-Torpedo
Zvezda-VDV
14:00
Saryarka Karaganda
Dynamo Balashikha
14:30
Chelmet Chelyabinsk
Neftyanik Almetyevsk
14:30
Yuzhny Ural Orsk
Bars Kazan
14:30
Zauralye Kurgan
HC Sarov
15:00
Rubin Tyumen
Ariada Volzhsk
17:00
Dizel Penza
Toros Neftekamsk
17:00
Kristall Saratov
Izhstal Izhevsk
wtorek, 16 luty 2016
17:00
Buran Voronezh
Ryazan
17:00
Zvezda Chekhov
Khimik Voskresensk
środa, 17 luty 2016
12:00
Yermak Angarsk
Dynamo Balashikha
13:00
Sokol Krasnoyarsk
Zvezda-VDV
13:30
Kazzinc-Torpedo
THC Tver
14:00
Saryarka Karaganda
SKA-Neva
14:30
Chelmet Chelyabinsk
HC Sarov
14:30
Yuzhny Ural Orsk
Ariada Volzhsk
14:30
Zauralye Kurgan
Neftyanik Almetyevsk
15:00
Rubin Tyumen
Bars Kazan
17:00
Dizel Penza
Sputnik Nizhny Tagil
17:00
Kristall Saratov
Molot-Prikamye Perm
piątek, 19 luty 2016
12:00
Yermak Angarsk
Zvezda-VDV
13:00
Sokol Krasnoyarsk
Dynamo Balashikha
13:30
Kazzinc-Torpedo
SKA-Neva
14:00
Saryarka Karaganda
THC Tver
14:30
Chelmet Chelyabinsk
Ariada Volzhsk
14:30
Yuzhny Ural Orsk
HC Sarov
14:30
Zauralye Kurgan
Bars Kazan
15:00
Rubin Tyumen
Neftyanik Almetyevsk
15:30
Izhstal Izhevsk
Toros Neftekamsk
16:30
Khimik Voskresensk
Ryazan
17:00
Buran Voronezh
Zvezda Chekhov
17:00
Dizel Penza
Molot-Prikamye Perm
17:00
Kristall Saratov
Sputnik Nizhny Tagil