Score Hokej : Rosja

MHL wyniki na żywo, tabele ligowe, hokej przyszłe mecze


 

14:58 (GMT+2)

27 czerwiec 2016

Tabela ligowa

Rosja – MHL – Eastern

#Nazwa zespołuMWWDOPDOPBZBSRPkt
1Omskie Yastreby442663913889+4993
3Stalnye Lisy44264212157102+5588
4Tolpar4425379145106+3988
7Chaika4423531312995+3482
8Reaktor44235214144117+2781
10Irbis Kazan4423341414588+5779
12Snezhnye Barsy4420361513395+3872
13Kuznetskie Medvedi44203516139133+671
16Sibirskie Snaipery44167714121116+569
17Sarmaty44183815127129–268
20Mamonty Yugry44149318117127–1063
22Avto Yekaterinburg44136619123134–1157
23Belye Medvedi44143522123134–1153
24Ladya Togliatti Juniors44135323148168–2052
29Olimpiya Kirovo-Chepetsk444353291226–13523
30Tyumensky Legion444213791212–12117

Tabela ligowa

Rosja – MHL – Western

#Nazwa zespołuMWWDOPDOPBZBSRPkt
2Loko422824814770+7792
5Russia U18402524914590+5583
6Dynamo St. Petersburg Juniors4225321211369+4483
9Almaz4223351113585+5080
11SKA-19464222331412698+2875
14MHC Spartak40188113133103+3071
15Krasnaya Armiya40186313117103+1469
18Amurskie Tigry40176116126117+964
19Serebryanye Lvy42174417125115+1063
21HC MVD Juniors40162814115108+760
25HC Riga42143322110119–951
26Russkie Vityazi40123520104132–2847
27Atlanty42131424103125–2245
28Sakhalinskie Akuly407742285133–4839
31Dinamo-Raubichi420024059276–2172

Rezultaty

Rosja – MHL

niedziela, 28 luty 2016
K
O
Amurskie Tigry
SKA-1946
3
1
2
0
2
0
2
0
K
o
Sakhalinskie Akuly
Serebryanye Lvy
2
0
1
0
1
1
0
0
1
0
K
O
Kuznetskie Medvedi
Irbis Kazan
3
1
0
2
4
2
1
1
K
O
Omskie Yastreby
Tolpar
2
0
0
2
3
1
2
0
K
O
Sibirskie Snaipery
Reaktor
0
0
0
0
1
0
0
1
K
R
Avto Yekaterinburg
Chaika
3
1
2
0
0
0
4
0
3
0
0
1
K
O
Belye Medvedi
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
10
3
3
4
2
0
2
0
K
O
Krasnaya Armiya
Dinamo-Raubichi
5
3
1
1
3
0
2
1
K
O
MHC Spartak
HC Riga
4
3
0
1
1
0
1
0
K
O
Russia U18
Dynamo St. Petersburg Juniors
0
0
0
0
1
1
0
0
K
O
Russkie Vityazi
Loko
4
1
2
1
3
2
0
1
K
R
Snezhnye Barsy
Ladya Togliatti Juniors
3
0
3
0
0
0
4
2
1
0
0
1
K
O
Mamonty Yugry
Stalnye Lisy
1
0
0
1
0
0
0
0
K
O
Tyumensky Legion
Sarmaty
3
0
2
1
4
2
1
1
K
O
HC MVD Juniors
Almaz
3
1
2
0
4
1
1
2
piątek, 26 luty 2016
K
O
Amurskie Tigry
Serebryanye Lvy
1
1
0
0
0
0
0
0
K
o
Avto Yekaterinburg
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
4
1
2
1
0
5
0
2
2
1
K
O
Sakhalinskie Akuly
SKA-1946
2
2
0
0
5
1
1
3
K
O
HC MVD Juniors
Loko
2
1
1
0
3
0
2
1
K
O
Kuznetskie Medvedi
Reaktor
4
1
1
2
2
2
0
0
K
O
Omskie Yastreby
Ladya Togliatti Juniors
1
0
1
0
0
0
0
0
K
O
Sibirskie Snaipery
Irbis Kazan
3
0
0
3
9
3
3
3
K
O
Belye Medvedi
Chaika
2
1
1
0
3
2
1
0
K
o
Snezhnye Barsy
Tolpar
5
0
2
2
1
4
1
1
2
0
K
O
Krasnaya Armiya
HC Riga
2
0
1
1
0
0
0
0
K
O
MHC Spartak
Dinamo-Raubichi
11
1
5
5
1
1
0
0
K
R
Mamonty Yugry
Sarmaty
3
1
1
1
0
0
4
0
2
1
0
1
K
R
Russia U18
Atlanty
2
0
1
1
0
0
3
0
1
1
0
1
K
O
Tyumensky Legion
Stalnye Lisy
2
0
2
0
6
0
5
1
K
O
Russkie Vityazi
Almaz
2
0
2
0
5
2
1
2
środa, 24 luty 2016
K
O
Krasnaya Armiya
Atlanty
7
1
2
4
0
0
0
0
wtorek, 23 luty 2016
K
O
Amurskie Tigry
HC Riga
3
0
1
2
0
0
0
0
K
o
Sakhalinskie Akuly
Dinamo-Raubichi
4
2
1
0
1
3
1
0
2
0
K
O
Kuznetskie Medvedi
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
9
2
4
3
1
1
0
0
K
O
Omskie Yastreby
Reaktor
6
2
2
2
0
0
0
0
K
o
Sibirskie Snaipery
Chaika
4
0
3
0
1
3
0
2
1
0
K
O
Avto Yekaterinburg
Stalnye Lisy
1
0
0
1
6
2
3
1
K
o
Belye Medvedi
Sarmaty
4
2
1
0
1
3
1
2
0
0
K
O
HC MVD Juniors
Serebryanye Lvy
2
0
1
1
1
0
0
1
K
O
MHC Spartak
Dynamo St. Petersburg Juniors
4
1
2
1
2
1
1
0
K
O
Russia U18
Loko
4
2
1
1
2
1
0
1
K
O
Russkie Vityazi
SKA-1946
2
1
1
0
7
0
6
1
K
O
Snezhnye Barsy
Irbis Kazan
4
1
1
2
0
0
0
0
K
O
Mamonty Yugry
Tolpar
3
0
1
2
4
2
2
0
K
O
Tyumensky Legion
Ladya Togliatti Juniors
2
0
1
1
7
2
2
3
poniedziałek, 22 luty 2016
K
O
Krasnaya Armiya
Dynamo St. Petersburg Juniors
3
1
0
2
1
1
0
0
niedziela, 21 luty 2016
K
O
Amurskie Tigry
Dinamo-Raubichi
7
3
1
3
1
0
0
1
K
R
Sakhalinskie Akuly
HC Riga
4
3
1
0
0
0
5
1
2
1
0
1
K
O
Kuznetskie Medvedi
Chaika
3
1
0
2
2
2
0
0
K
O
Omskie Yastreby
Irbis Kazan
3
0
1
2
5
1
3
1
K
O
Sibirskie Snaipery
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
6
3
1
2
4
1
1
2
K
o
Avto Yekaterinburg
Sarmaty
4
1
1
1
1
3
2
1
0
0
K
O
Belye Medvedi
Stalnye Lisy
1
0
1
0
3
0
1
2
K
O
HC MVD Juniors
SKA-1946
3
1
1
1
2
1
0
1
K
R
MHC Spartak
Atlanty
2
0
1
0
0
1
1
0
1
0
0
0
K
O
Russkie Vityazi
Serebryanye Lvy
3
1
1
1
2
0
1
1
K
O
Snezhnye Barsy
Reaktor
4
1
0
3
5
3
0
2
K
O
Mamonty Yugry
Ladya Togliatti Juniors
2
2
0
0
5
2
1
2
K
R
Russia U18
Almaz
4
0
1
2
0
1
3
0
1
2
0
0
K
O
Tyumensky Legion
Tolpar
2
0
2
0
7
1
1
5
czwartek, 18 luty 2016
K
O
Dinamo-Raubichi
HC MVD Juniors
1
0
0
1
4
3
0
1
K
O
HC Riga
Russkie Vityazi
3
0
0
3
1
0
1
0
wtorek, 16 luty 2016
K
O
Dinamo-Raubichi
Russkie Vityazi
2
1
1
0
3
1
1
1
K
O
HC Riga
HC MVD Juniors
3
0
3
0
2
0
1
1
wtorek, 9 luty 2016
K
R
Stalnye Lisy
Sibirskie Snaipery
5
0
1
3
0
1
4
1
2
1
0
0
K
R
Tolpar
Avto Yekaterinburg
1
0
0
1
0
0
2
0
0
1
0
1
K
O
Chaika
Omskie Yastreby
0
0
0
0
3
0
0
3
K
O
Sarmaty
Kuznetskie Medvedi
5
2
1
2
3
1
0
2
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Belye Medvedi
4
2
2
0
3
0
0
3
K
O
Reaktor
Mamonty Yugry
5
1
2
2
0
0
0
0
K
O
Almaz
Krasnaya Armiya
1
0
0
1
2
0
1
1
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Amurskie Tigry
3
0
2
1
1
0
0
1
K
O
Irbis Kazan
Tyumensky Legion
9
4
1
4
0
0
0
0
K
O
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
Snezhnye Barsy
1
1
0
0
7
4
1
2
K
O
Atlanty
Sakhalinskie Akuly
3
1
1
1
2
2
0
0
K
O
Loko
MHC Spartak
4
2
1
1
1
0
0
1
niedziela, 7 luty 2016
K
O
Stalnye Lisy
Kuznetskie Medvedi
5
2
2
1
1
1
0
0
K
O
Tolpar
Belye Medvedi
3
0
2
1
0
0
0
0
K
O
Atlanty
Amurskie Tigry
3
0
0
3
7
1
3
3
K
O
Chaika
Snezhnye Barsy
2
0
2
0
0
0
0
0
K
o
Irbis Kazan
Mamonty Yugry
2
1
1
0
0
3
1
0
1
1
K
O
Reaktor
Tyumensky Legion
9
0
5
4
4
2
1
1
K
O
Almaz
MHC Spartak
4
2
0
2
2
0
1
1
K
O
Loko
Krasnaya Armiya
3
0
3
0
4
0
3
1
K
O
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
Omskie Yastreby
2
0
1
1
4
4
0
0
K
O
Sarmaty
Sibirskie Snaipery
3
0
2
1
2
0
1
1
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Avto Yekaterinburg
3
1
0
2
2
0
2
0
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Sakhalinskie Akuly
5
3
2
0
0
0
0
0
czwartek, 4 luty 2016
K
O
Stalnye Lisy
Omskie Yastreby
4
2
1
1
1
1
0
0
K
o
Tolpar
Sibirskie Snaipery
4
1
2
1
0
5
0
1
3
1
K
O
Chaika
Mamonty Yugry
3
1
0
2
1
0
1
0
K
o
Sarmaty
Snezhnye Barsy
0
0
0
0
0
1
0
0
0
1
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Kuznetskie Medvedi
0
0
0
0
5
3
0
2
K
O
Almaz
Sakhalinskie Akuly
6
3
1
2
2
1
1
0
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Russkie Vityazi
4
1
2
1
2
0
0
2
K
O
Irbis Kazan
Belye Medvedi
4
0
2
2
1
0
0
1
K
o
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
Tyumensky Legion
5
2
2
1
0
6
3
0
2
1
K
O
Reaktor
Avto Yekaterinburg
3
0
1
2
0
0
0
0
K
O
Atlanty
HC MVD Juniors
2
1
1
0
3
0
0
3
K
O
HC Riga
Russia U18
3
0
2
1
4
0
1
3
K
O
Loko
Amurskie Tigry
3
0
0
3
1
0
1
0
środa, 3 luty 2016
K
o
Serebryanye Lvy
Krasnaya Armiya
4
1
0
3
0
5
1
1
2
1
K
O
SKA-1946
MHC Spartak
2
1
0
1
0
0
0
0
wtorek, 2 luty 2016
K
O
Stalnye Lisy
Snezhnye Barsy
2
0
0
2
1
1
0
0
K
O
Tolpar
Kuznetskie Medvedi
4
1
0
3
1
0
1
0
K
O
Chaika
Tyumensky Legion
6
3
1
2
2
1
0
1
K
O
Sarmaty
Omskie Yastreby
1
0
1
0
4
0
1
3
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Sibirskie Snaipery
1
0
1
0
4
3
1
0
K
O
Loko
Sakhalinskie Akuly
4
1
1
2
0
0
0
0
K
O
Almaz
Amurskie Tigry
8
2
4
2
2
1
0
1
K
O
Dinamo-Raubichi
Russia U18
2
0
1
1
4
1
2
1
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
HC MVD Juniors
5
3
2
0
1
0
1
0
K
O
Irbis Kazan
Avto Yekaterinburg
2
0
1
1
1
0
1
0
K
o
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
Mamonty Yugry
4
2
2
0
0
5
2
0
2
1
K
R
Reaktor
Belye Medvedi
5
2
0
2
0
1
4
0
1
3
0
0
K
O
Atlanty
Russkie Vityazi
4
2
0
2
2
1
0
1
poniedziałek, 1 luty 2016
K
O
Serebryanye Lvy
MHC Spartak
5
1
3
1
4
1
1
2
K
O
SKA-1946
Krasnaya Armiya
6
0
4
2
2
1
0
1
sobota, 30 styczeń 2016
K
O
Belye Medvedi
Kuznetskie Medvedi
7
2
3
2
1
1
0
0
piątek, 29 styczeń 2016
K
O
Belye Medvedi
Kuznetskie Medvedi
0
0
0
0
4
1
1
2
czwartek, 28 styczeń 2016
K
O
Mamonty Yugry
Snezhnye Barsy
3
2
1
0
2
1
0
1
środa, 27 styczeń 2016
K
R
Stalnye Lisy
Ladya Togliatti Juniors
5
1
2
1
0
1
4
1
1
2
0
0
K
O
Krasnaya Armiya
Russia U18
2
0
2
0
5
1
3
1
K
o
Sarmaty
Tolpar
2
0
2
0
0
3
1
1
0
1
K
O
Tyumensky Legion
Omskie Yastreby
2
0
0
2
10
4
4
2
wtorek, 26 styczeń 2016
K
O
Stalnye Lisy
Ladya Togliatti Juniors
6
3
1
2
1
0
0
1
K
O
Belye Medvedi
Sibirskie Snaipery
2
1
0
1
3
1
1
1
K
O
Avto Yekaterinburg
Kuznetskie Medvedi
4
2
1
1
5
1
2
2
K
O
Chaika
Irbis Kazan
3
0
1
2
1
0
0
1
K
O
Krasnaya Armiya
Russia U18
4
1
1
2
3
1
1
1
K
O
Mamonty Yugry
Snezhnye Barsy
2
0
0
2
4
1
1
2
K
O
Sarmaty
Tolpar
6
2
1
3
3
0
2
1
K
O
Tyumensky Legion
Omskie Yastreby
2
1
1
0
5
1
3
1
K
O
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
Reaktor
1
1
0
0
5
1
2
2
poniedziałek, 25 styczeń 2016
K
o
Amurskie Tigry
HC MVD Juniors
6
1
3
1
1
5
4
0
1
0
K
O
Sakhalinskie Akuly
Russkie Vityazi
2
1
1
0
6
1
3
2
K
O
Chaika
Irbis Kazan
0
0
0
0
3
1
1
1
K
O
Belye Medvedi
Sibirskie Snaipery
3
3
0
0
1
1
0
0
K
O
Avto Yekaterinburg
Kuznetskie Medvedi
3
0
1
2
4
1
0
3
K
O
Dinamo-Raubichi
Dynamo St. Petersburg Juniors
0
0
0
0
5
0
2
3
K
O
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
Reaktor
4
3
0
1
3
2
1
0
K
O
SKA-1946
Almaz
3
0
3
0
4
1
0
3
K
O
HC Riga
Atlanty
3
1
2
0
6
1
1
4
niedziela, 24 styczeń 2016
K
R
Amurskie Tigry
HC MVD Juniors
4
1
1
1
0
1
3
0
0
3
0
0
K
R
Sakhalinskie Akuly
Russkie Vityazi
4
0
2
1
0
1
3
0
2
1
0
0
K
o
SKA-1946
Almaz
2
1
0
1
0
3
0
1
1
1
K
O
Dinamo-Raubichi
Dynamo St. Petersburg Juniors
0
0
0
0
5
2
1
2
K
O
HC Riga
Atlanty
5
1
4
0
2
0
1
1
K
R
Serebryanye Lvy
Loko
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
1
sobota, 23 styczeń 2016
K
O
Stalnye Lisy
Tolpar
4
3
0
1
2
1
1
0
K
O
MHC Spartak
Russia U18
4
1
3
0
6
6
0
0
K
R
Serebryanye Lvy
Loko
3
0
1
1
0
1
2
0
0
2
0
0
K
O
Mamonty Yugry
Omskie Yastreby
0
0
0
0
1
1
0
0
K
O
Sarmaty
Ladya Togliatti Juniors
8
4
2
2
3
1
0
2
K
O
Tyumensky Legion
Snezhnye Barsy
3
0
0
3
5
0
3
2
piątek, 22 styczeń 2016
K
O
Stalnye Lisy
Tolpar
5
0
4
1
2
0
0
2
K
O
Avto Yekaterinburg
Sibirskie Snaipery
4
2
1
1
3
1
1
1
K
O
Chaika
Reaktor
5
2
3
0
4
1
1
2
K
R
MHC Spartak
Russia U18
4
2
1
0
0
1
3
1
1
1
0
0
K
R
Mamonty Yugry
Omskie Yastreby
3
0
1
1
0
1
2
2
0
0
0
0
K
O
Sarmaty
Ladya Togliatti Juniors
4
1
2
1
3
0
2
1
K
O
Tyumensky Legion
Snezhnye Barsy
2
0
1
1
5
3
1
1
K
O
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
Irbis Kazan
4
0
2
2
7
2
4
1
czwartek, 21 styczeń 2016
K
O
Amurskie Tigry
Russkie Vityazi
6
1
3
2
2
0
2
0
K
R
Sakhalinskie Akuly
HC MVD Juniors
3
1
0
1
0
1
2
1
0
1
0
0
K
o
Serebryanye Lvy
Almaz
1
0
0
0
1
0
0
0
0
0
K
O
Avto Yekaterinburg
Sibirskie Snaipery
6
3
1
2
3
2
0
1
K
O
Chaika
Reaktor
3
1
0
2
1
0
0
1
K
O
Dinamo-Raubichi
Atlanty
2
0
0
2
10
4
4
2
K
O
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
Irbis Kazan
1
0
1
0
7
6
1
0
K
O
SKA-1946
Loko
2
1
0
1
1
1
0
0
K
O
HC Riga
Dynamo St. Petersburg Juniors
0
0
0
0
1
1
0
0
środa, 20 styczeń 2016
K
O
Amurskie Tigry
Russkie Vityazi
1
0
0
1
4
1
1
2
K
O
Sakhalinskie Akuly
HC MVD Juniors
3
1
2
0
1
0
0
1
K
O
Serebryanye Lvy
Almaz
5
0
1
4
3
1
0
2
K
O
Dinamo-Raubichi
Atlanty
0
0
0
0
6
1
1
4
K
O
SKA-1946
Loko
0
0
0
0
2
0
1
1
K
O
HC Riga
Dynamo St. Petersburg Juniors
0
0
0
0
3
2
0
1
poniedziałek, 18 styczeń 2016
K
O
Krasnaya Armiya
MHC Spartak
0
0
0
0
2
1
1
0
niedziela, 17 styczeń 2016
K
O
Avto Yekaterinburg
Tyumensky Legion
3
1
2
0
1
1
0
0
K
O
Krasnaya Armiya
MHC Spartak
3
1
2
0
1
0
1
0
sobota, 16 styczeń 2016
K
O
Avto Yekaterinburg
Tyumensky Legion
7
0
6
1
3
1
0
2
czwartek, 14 styczeń 2016
K
O
Loko
Dinamo-Raubichi
8
3
2
3
1
0
1
0
K
O
Irbis Kazan
Stalnye Lisy
0
0
0
0
5
0
2
3
K
R
Reaktor
Sarmaty
3
0
1
2
0
0
4
2
0
1
0
1
środa, 13 styczeń 2016
K
R
Omskie Yastreby
Belye Medvedi
3
1
1
0
0
1
2
0
0
2
0
0
K
O
Snezhnye Barsy
Avto Yekaterinburg
4
1
0
3
0
0
0
0
K
O
Russia U18
Sakhalinskie Akuly
1
1
0
0
2
0
2
0
K
O
Almaz
HC Riga
1
0
0
1
3
3
0
0
wtorek, 12 styczeń 2016
K
O
Kuznetskie Medvedi
Sibirskie Snaipery
2
0
0
2
1
0
0
1
K
O
Omskie Yastreby
Belye Medvedi
4
2
2
0
1
0
0
1
K
o
Snezhnye Barsy
Avto Yekaterinburg
4
0
2
1
1
3
2
1
0
0
K
O
Loko
Dinamo-Raubichi
9
3
3
3
0
0
0
0
K
O
Russia U18
Sakhalinskie Akuly
4
2
0
2
1
1
0
0
K
O
Almaz
HC Riga
3
2
1
0
1
1
0
0
K
O
Irbis Kazan
Stalnye Lisy
2
1
0
1
4
0
0
4
K
O
HC MVD Juniors
Russkie Vityazi
3
1
1
1
2
2
0
0
K
O
Reaktor
Sarmaty
4
0
2
2
1
0
0
1
poniedziałek, 11 styczeń 2016
K
O
Tyumensky Legion
Mamonty Yugry
2
0
0
2
6
3
2
1
K
O
Kuznetskie Medvedi
Sibirskie Snaipery
2
1
0
1
1
0
1
0
K
R
SKA-1946
Serebryanye Lvy
5
1
2
1
0
1
4
1
2
1
0
0
K
O
Tolpar
Ladya Togliatti Juniors
2
1
0
1
0
0
0
0
K
O
Chaika
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
4
0
2
2
0
0
0
0
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Atlanty
4
2
1
1
1
0
1
0
K
O
HC MVD Juniors
Russkie Vityazi
6
1
2
3
3
0
2
1
niedziela, 10 styczeń 2016
K
O
Tolpar
Ladya Togliatti Juniors
2
0
1
1
1
0
1
0
K
O
Chaika
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
10
3
4
3
4
0
2
2
K
O
SKA-1946
Serebryanye Lvy
6
2
3
1
3
2
0
1
K
O
Tyumensky Legion
Mamonty Yugry
3
0
2
1
4
1
2
1
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Atlanty
2
1
1
0
0
0
0
0
sobota, 9 styczeń 2016
K
O
Omskie Yastreby
Avto Yekaterinburg
2
1
0
1
1
1
0
0
K
O
Irbis Kazan
Sarmaty
1
0
0
1
3
2
1
0
K
O
Reaktor
Stalnye Lisy
1
1
0
0
4
1
1
2
K
O
Almaz
Dinamo-Raubichi
5
3
1
1
0
0
0
0
K
O
Loko
HC Riga
6
1
2
3
1
1
0
0
K
O
Snezhnye Barsy
Belye Medvedi
5
3
1
1
2
1
1
0
piątek, 8 styczeń 2016
K
O
Omskie Yastreby
Avto Yekaterinburg
5
3
1
1
2
0
1
1
K
O
Irbis Kazan
Sarmaty
5
1
1
3
0
0
0
0
K
O
Reaktor
Stalnye Lisy
6
2
2
2
3
0
1
2
K
O
Almaz
Dinamo-Raubichi
5
1
2
2
1
0
1
0
K
O
Loko
HC Riga
0
0
0
0
2
1
0
1
K
O
Snezhnye Barsy
Belye Medvedi
5
1
2
2
3
1
0
2
poniedziałek, 28 grudzień 2015
K
O
Kuznetskie Medvedi
Omskie Yastreby
2
0
1
1
3
2
1
0
K
R
HC Riga
SKA-1946
1
0
1
0
0
0
2
0
1
0
0
1
K
O
Sibirskie Snaipery
Snezhnye Barsy
2
1
1
0
5
2
0
3
niedziela, 27 grudzień 2015
K
R
Kuznetskie Medvedi
Omskie Yastreby
3
0
0
3
0
0
4
1
0
2
0
1
K
R
Sibirskie Snaipery
Snezhnye Barsy
3
0
2
0
0
1
2
1
0
1
0
0
K
O
HC Riga
SKA-1946
4
1
1
2
2
0
1
1
K
O
Russia U18
HC MVD Juniors
4
3
0
1
2
0
0
2
sobota, 26 grudzień 2015
K
O
Russia U18
HC MVD Juniors
4
2
2
0
1
1
0
0
piątek, 25 grudzień 2015
K
O
Kuznetskie Medvedi
Snezhnye Barsy
5
1
1
3
3
2
0
1
K
O
Dinamo-Raubichi
SKA-1946
1
1
0
0
7
2
4
1
K
O
HC Riga
Serebryanye Lvy
1
0
0
1
2
1
1
0
K
O
Sibirskie Snaipery
Omskie Yastreby
0
0
0
0
2
1
0
1
K
O
Atlanty
Almaz
1
0
1
0
2
1
1
0
czwartek, 24 grudzień 2015
K
O
HC Riga
Serebryanye Lvy
5
1
1
3
2
0
0
2
K
O
Dinamo-Raubichi
SKA-1946
2
1
0
1
8
3
1
4
K
O
Atlanty
Almaz
2
0
2
0
3
0
0
3
środa, 23 grudzień 2015
K
O
Kuznetskie Medvedi
Snezhnye Barsy
4
2
2
0
2
0
1
1
K
O
Sibirskie Snaipery
Omskie Yastreby
2
0
2
0
3
2
1
0
poniedziałek, 21 grudzień 2015
K
O
Amurskie Tigry
Krasnaya Armiya
3
0
1
2
0
0
0
0
K
O
Sakhalinskie Akuly
MHC Spartak
1
1
0
0
6
3
2
1
K
R
Belye Medvedi
Mamonty Yugry
3
1
1
1
0
0
4
1
1
1
0
1
K
O
Dinamo-Raubichi
Serebryanye Lvy
1
1
0
0
4
0
2
2
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Almaz
4
2
0
2
1
0
1
0
K
O
Atlanty
Loko
2
2
0
0
3
2
1
0
niedziela, 20 grudzień 2015
K
O
Amurskie Tigry
Krasnaya Armiya
5
0
3
2
2
0
2
0
K
O
Sakhalinskie Akuly
MHC Spartak
1
0
1
0
2
0
2
0
K
O
Belye Medvedi
Mamonty Yugry
3
2
1
0
2
0
1
1
K
O
Atlanty
Loko
1
0
0
1
2
0
2
0
K
O
Dinamo-Raubichi
Serebryanye Lvy
1
0
0
1
7
2
5
0
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Almaz
0
0
0
0
4
2
1
1
sobota, 19 grudzień 2015
K
O
Stalnye Lisy
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
6
1
2
3
1
0
0
1
K
o
Tolpar
Irbis Kazan
2
0
1
1
0
3
0
2
0
1
K
O
Sarmaty
Chaika
1
1
0
0
3
1
1
1
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Reaktor
4
1
3
0
3
1
1
1
piątek, 18 grudzień 2015
K
O
Sakhalinskie Akuly
Krasnaya Armiya
0
0
0
0
2
1
1
0
K
O
Stalnye Lisy
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
7
2
3
2
0
0
0
0
K
O
Tolpar
Irbis Kazan
3
0
3
0
1
0
1
0
K
O
Sarmaty
Chaika
2
0
1
1
0
0
0
0
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Reaktor
5
3
0
2
7
2
3
2
czwartek, 17 grudzień 2015
K
O
Amurskie Tigry
MHC Spartak
6
4
1
1
3
2
1
0
K
O
Sakhalinskie Akuly
Krasnaya Armiya
0
0
0
0
2
1
1
0
K
O
Belye Medvedi
Tyumensky Legion
7
2
4
1
3
2
1
0
K
O
Avto Yekaterinburg
Mamonty Yugry
3
0
2
1
2
0
1
1
K
R
Dynamo St. Petersburg Juniors
Loko
2
1
0
0
0
1
1
0
0
1
0
0
środa, 16 grudzień 2015
K
O
Amurskie Tigry
MHC Spartak
4
2
1
1
3
1
2
0
K
O
Belye Medvedi
Tyumensky Legion
4
2
1
1
0
0
0
0
K
O
Avto Yekaterinburg
Mamonty Yugry
2
1
1
0
4
0
1
3
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Loko
2
0
1
1
3
2
1
0
wtorek, 15 grudzień 2015
K
O
Stalnye Lisy
Chaika
2
0
1
1
0
0
0
0
K
O
Tolpar
Reaktor
2
0
2
0
3
3
0
0
K
O
Sarmaty
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
4
2
2
0
1
0
0
1
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Irbis Kazan
7
4
1
2
5
1
2
2
poniedziałek, 14 grudzień 2015
K
R
Stalnye Lisy
Chaika
4
1
1
1
0
1
3
1
1
1
0
0
K
O
Tolpar
Reaktor
3
1
1
1
1
1
0
0
K
O
Sarmaty
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
5
0
2
3
3
0
0
3
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Irbis Kazan
1
0
1
0
3
1
1
1
sobota, 12 grudzień 2015
K
O
Russkie Vityazi
Krasnaya Armiya
4
3
1
0
6
3
1
2
piątek, 11 grudzień 2015
K
R
Russkie Vityazi
Krasnaya Armiya
3
1
0
1
0
1
2
0
1
1
0
0
czwartek, 10 grudzień 2015
K
O
Mamonty Yugry
Kuznetskie Medvedi
5
0
4
1
3
0
1
2
K
O
Tyumensky Legion
Sibirskie Snaipery
3
0
2
1
5
0
3
2
środa, 9 grudzień 2015
K
O
Mamonty Yugry
Kuznetskie Medvedi
2
1
0
1
3
0
1
2
K
O
Tyumensky Legion
Sibirskie Snaipery
3
2
0
1
6
2
1
3
wtorek, 8 grudzień 2015
K
o
Serebryanye Lvy
Dynamo St. Petersburg Juniors
4
0
1
2
1
3
1
1
1
0
K
O
Krasnaya Armiya
Russkie Vityazi
1
0
0
1
2
1
1
0
K
O
MHC Spartak
HC MVD Juniors
5
0
4
1
1
0
1
0
K
O
SKA-1946
Atlanty
4
1
1
2
3
0
0
3
poniedziałek, 7 grudzień 2015
K
O
Serebryanye Lvy
Dynamo St. Petersburg Juniors
2
1
0
1
5
1
3
1
K
O
Krasnaya Armiya
Russkie Vityazi
6
1
2
3
3
0
2
1
K
R
MHC Spartak
HC MVD Juniors
3
0
2
0
0
1
2
0
1
1
0
0
K
O
SKA-1946
Atlanty
4
0
2
2
2
1
0
1
niedziela, 6 grudzień 2015
K
O
Avto Yekaterinburg
Belye Medvedi
7
2
3
2
4
2
0
2
K
R
Mamonty Yugry
Sibirskie Snaipery
3
0
2
0
0
1
2
0
0
2
0
0
K
O
Tyumensky Legion
Kuznetskie Medvedi
0
0
0
0
7
3
2
2
sobota, 5 grudzień 2015
K
O
Avto Yekaterinburg
Belye Medvedi
2
1
1
0
3
0
0
3
K
O
Loko
Almaz
3
1
2
0
1
0
1
0
K
R
Mamonty Yugry
Sibirskie Snaipery
2
0
0
1
0
1
1
0
0
1
0
0
K
O
Tyumensky Legion
Kuznetskie Medvedi
3
1
0
2
6
2
1
3
piątek, 4 grudzień 2015
K
O
Serebryanye Lvy
Atlanty
1
1
0
0
4
2
2
0
K
O
Krasnaya Armiya
HC MVD Juniors
2
1
0
1
4
0
2
2
K
o
MHC Spartak
Russkie Vityazi
2
0
0
1
1
1
1
0
0
0
K
O
SKA-1946
Dynamo St. Petersburg Juniors
0
0
0
0
3
0
1
2
K
O
Loko
Almaz
4
0
3
1
2
0
2
0
czwartek, 3 grudzień 2015
K
O
Serebryanye Lvy
Atlanty
7
2
4
1
3
2
1
0
K
O
Krasnaya Armiya
HC MVD Juniors
0
0
0
0
3
0
1
2
K
O
MHC Spartak
Russkie Vityazi
5
3
0
2
3
0
3
0
K
O
SKA-1946
Dynamo St. Petersburg Juniors
1
1
0
0
0
0
0
0
wtorek, 1 grudzień 2015
K
R
Belye Medvedi
Avto Yekaterinburg
3
1
1
0
0
1
2
0
2
0
0
0
K
o
Chaika
Ladya Togliatti Juniors
4
1
1
1
1
3
0
1
2
0
K
O
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
Tolpar
1
1
0
0
6
3
2
1
poniedziałek, 30 listopad 2015
K
O
Belye Medvedi
Avto Yekaterinburg
1
1
0
0
0
0
0
0
K
O
Omskie Yastreby
Kuznetskie Medvedi
1
0
0
1
3
0
2
1
K
R
Reaktor
Irbis Kazan
3
0
1
1
0
1
2
0
1
1
0
0
K
O
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
Tolpar
5
0
1
4
2
0
2
0
niedziela, 29 listopad 2015
K
O
Snezhnye Barsy
Sibirskie Snaipery
0
0
0
0
2
1
0
1
K
O
Stalnye Lisy
Sarmaty
5
0
2
3
3
1
2
0
K
O
Atlanty
SKA-1946
2
2
0
0
6
1
1
4
K
O
Chaika
Ladya Togliatti Juniors
6
2
2
2
0
0
0
0
K
o
Reaktor
Irbis Kazan
3
2
0
0
1
2
1
0
1
0
K
O
HC Riga
Dinamo-Raubichi
9
1
3
5
1
0
0
1
sobota, 28 listopad 2015
K
R
Omskie Yastreby
Kuznetskie Medvedi
5
1
1
2
0
1
4
0
2
2
0
0
K
O
Stalnye Lisy
Sarmaty
4
0
1
3
1
0
0
1
K
O
Atlanty
SKA-1946
0
0
0
0
2
0
2
0
K
R
HC MVD Juniors
MHC Spartak
2
0
1
1
0
0
3
0
0
2
0
1
K
O
HC Riga
Dinamo-Raubichi
6
1
3
2
2
0
1
1
K
O
Snezhnye Barsy
Sibirskie Snaipery
7
0
5
2
0
0
0
0
K
o
Russia U18
Russkie Vityazi
2
0
1
0
1
1
0
0
1
0
piątek, 27 listopad 2015
K
O
Amurskie Tigry
Sakhalinskie Akuly
8
5
2
1
1
1
0
0
K
O
HC MVD Juniors
MHC Spartak
5
3
2
0
6
0
2
4
K
O
Chaika
Tolpar
0
0
0
0
1
1
0
0
K
O
Russia U18
Russkie Vityazi
5
2
2
1
1
0
1
0
K
O
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
Ladya Togliatti Juniors
1
0
1
0
9
3
3
3
czwartek, 26 listopad 2015
K
R
Amurskie Tigry
Sakhalinskie Akuly
2
0
1
0
0
1
1
0
0
1
0
0
K
O
Omskie Yastreby
Sibirskie Snaipery
3
1
1
1
1
0
0
1
K
O
Snezhnye Barsy
Kuznetskie Medvedi
3
0
1
2
2
0
0
2
K
O
Chaika
Tolpar
2
0
1
1
3
0
1
2
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Serebryanye Lvy
0
0
0
0
3
0
2
1
K
R
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
Ladya Togliatti Juniors
1
0
1
0
0
0
2
0
0
1
0
1
środa, 25 listopad 2015
K
O
Omskie Yastreby
Sibirskie Snaipery
0
0
0
0
3
1
1
1
K
O
Snezhnye Barsy
Kuznetskie Medvedi
5
1
2
2
0
0
0
0
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Serebryanye Lvy
2
0
2
0
1
1
0
0
wtorek, 24 listopad 2015
K
R
HC MVD Juniors
Krasnaya Armiya
3
3
0
0
0
0
4
0
1
2
0
1
K
O
Russkie Vityazi
MHC Spartak
1
0
0
1
2
0
2
0
poniedziałek, 23 listopad 2015
K
O
Almaz
Loko
2
0
0
2
0
0
0
0
K
R
HC MVD Juniors
Krasnaya Armiya
1
0
0
1
0
0
2
0
0
1
0
1
K
R
Russkie Vityazi
MHC Spartak
1
0
1
0
0
0
2
0
1
0
0
1
niedziela, 22 listopad 2015
K
R
Kuznetskie Medvedi
Mamonty Yugry
2
1
0
1
0
0
3
0
0
2
0
1
K
O
Sibirskie Snaipery
Tyumensky Legion
5
1
3
1
2
1
1
0
K
O
Atlanty
Serebryanye Lvy
4
0
3
1
2
0
1
1
K
R
Almaz
Loko
3
0
2
0
0
1
2
1
0
1
0
0
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
SKA-1946
5
0
3
2
0
0
0
0
sobota, 21 listopad 2015
K
O
Kuznetskie Medvedi
Mamonty Yugry
5
1
2
2
7
4
3
0
K
O
Sibirskie Snaipery
Tyumensky Legion
4
0
1
3
0
0
0
0
K
O
Tolpar
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
3
3
0
0
2
0
0
2
K
O
Atlanty
Serebryanye Lvy
1
1
0
0
3
1
0
2
K
O
Dinamo-Raubichi
HC Riga
2
0
1
1
4
2
2
0
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Chaika
4
2
2
0
2
1
1
0
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
SKA-1946
5
2
1
2
2
0
2
0
piątek, 20 listopad 2015
K
O
Snezhnye Barsy
Omskie Yastreby
1
0
0
1
3
0
2
1
K
O
Tolpar
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
7
3
4
0
3
0
2
1
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Chaika
1
0
0
1
4
0
2
2
K
O
Dinamo-Raubichi
HC Riga
2
1
1
0
7
0
4
3
czwartek, 19 listopad 2015
K
O
Snezhnye Barsy
Omskie Yastreby
2
1
0
1
4
1
1
2
K
O
Sarmaty
Stalnye Lisy
6
3
1
2
3
0
1
2
K
O
Irbis Kazan
Reaktor
0
0
0
0
3
1
1
1
środa, 18 listopad 2015
K
O
Kuznetskie Medvedi
Tyumensky Legion
4
3
1
0
2
0
0
2
K
o
Sibirskie Snaipery
Mamonty Yugry
1
0
0
1
0
2
0
1
0
1
K
O
Krasnaya Armiya
Amurskie Tigry
1
1
0
0
3
0
1
2
K
o
MHC Spartak
Sakhalinskie Akuly
2
0
0
1
1
1
0
1
0
0
K
O
Sarmaty
Stalnye Lisy
2
0
1
1
3
0
1
2
K
O
Irbis Kazan
Reaktor
0
0
0
0
2
1
0
1
wtorek, 17 listopad 2015
K
O
Kuznetskie Medvedi
Tyumensky Legion
5
1
2
2
1
0
0
1
K
O
MHC Spartak
Sakhalinskie Akuly
4
0
3
1
1
1
0
0
K
O
Sibirskie Snaipery
Mamonty Yugry
4
1
2
1
0
0
0
0
K
o
Tolpar
Chaika
2
0
0
1
1
1
0
1
0
0
K
R
Krasnaya Armiya
Amurskie Tigry
1
0
0
1
0
0
2
0
1
0
0
1
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
7
2
2
3
4
1
1
2
poniedziałek, 16 listopad 2015
K
O
Omskie Yastreby
Snezhnye Barsy
0
0
0
0
3
1
2
0
K
O
Serebryanye Lvy
HC Riga
4
1
2
1
2
2
0
0
K
O
Tolpar
Chaika
6
1
4
1
4
2
0
2
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
9
2
5
2
4
1
2
1
K
O
Almaz
Dynamo St. Petersburg Juniors
2
0
2
0
1
0
0
1
K
O
HC MVD Juniors
Russia U18
4
2
0
2
2
0
1
1
K
O
SKA-1946
Dinamo-Raubichi
5
3
1
1
0
0
0
0
K
O
Loko
Atlanty
4
3
1
0
1
0
0
1
niedziela, 15 listopad 2015
K
R
Omskie Yastreby
Snezhnye Barsy
3
1
1
0
0
1
2
1
0
1
0
0
K
O
Russia U18
HC MVD Juniors
3
2
0
1
2
1
1
0
K
O
SKA-1946
Dinamo-Raubichi
5
3
0
2
1
1
0
0
K
O
Almaz
Dynamo St. Petersburg Juniors
2
1
0
1
1
0
1
0
K
R
Loko
Atlanty
1
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
K
O
Serebryanye Lvy
HC Riga
4
3
1
0
2
0
1
1
sobota, 14 listopad 2015
K
O
MHC Spartak
Amurskie Tigry
4
1
1
2
2
1
0
1
piątek, 13 listopad 2015
K
O
MHC Spartak
Amurskie Tigry
0
0
0
0
2
2
0
0
K
O
Loko
Dynamo St. Petersburg Juniors
2
1
0
1
0
0
0
0
K
o
Reaktor
Sibirskie Snaipery
2
1
0
1
0
3
1
1
0
1
K
O
Irbis Kazan
Kuznetskie Medvedi
6
2
3
1
0
0
0
0
K
O
Russkie Vityazi
Russia U18
0
0
0
0
1
0
0
1
czwartek, 12 listopad 2015
K
O
Serebryanye Lvy
Dinamo-Raubichi
7
2
3
2
3
2
0
1
K
O
Krasnaya Armiya
Sakhalinskie Akuly
6
2
3
1
2
1
0
1
K
O
Almaz
Atlanty
3
0
1
2
2
1
0
1
K
O
Russkie Vityazi
Russia U18
3
1
1
1
5
1
1
3
K
O
SKA-1946
HC Riga
5
1
2
2
3
0
2
1
środa, 11 listopad 2015
K
O
Serebryanye Lvy
Dinamo-Raubichi
11
3
6
2
0
0
0
0
K
O
Krasnaya Armiya
Sakhalinskie Akuly
2
0
2
0
5
0
0
5
K
O
Loko
Dynamo St. Petersburg Juniors
1
0
1
0
2
0
1
1
K
O
Reaktor
Kuznetskie Medvedi
1
0
1
0
3
1
1
1
K
O
Almaz
Atlanty
4
0
3
1
1
1
0
0
K
O
Irbis Kazan
Sibirskie Snaipery
1
0
1
0
2
1
0
1
K
O
SKA-1946
HC Riga
3
1
0
2
1
0
1
0
poniedziałek, 9 listopad 2015
K
O
Russia U18
Amurskie Tigry
3
0
3
0
1
1
0
0
niedziela, 8 listopad 2015
K
O
Russia U18
Amurskie Tigry
3
1
0
2
1
0
0
1
poniedziałek, 2 listopad 2015
K
O
SKA-1946
Russia U18
1
0
0
1
3
1
2
0
sobota, 31 październik 2015
K
o
Tyumensky Legion
Avto Yekaterinburg
3
2
0
1
0
4
0
2
1
1
K
O
Chaika
Sarmaty
0
0
0
0
2
0
1
1
K
O
Irbis Kazan
Tolpar
1
0
1
0
2
1
1
0
K
O
Reaktor
Ladya Togliatti Juniors
5
1
1
3
3
0
2
1
K
O
Mamonty Yugry
Belye Medvedi
1
0
1
0
3
0
0
3
K
O
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
Stalnye Lisy
2
2
0
0
3
0
2
1
K
O
Serebryanye Lvy
Russia U18
3
1
1
1
8
2
4
2
piątek, 30 październik 2015
K
O
Mamonty Yugry
Belye Medvedi
5
3
0
2
3
1
0
2
K
O
Tyumensky Legion
Avto Yekaterinburg
0
0
0
0
5
1
3
1
K
o
Reaktor
Ladya Togliatti Juniors
3
0
0
2
1
2
0
1
1
0
K
O
Irbis Kazan
Tolpar
1
0
1
0
2
1
1
0
K
O
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
Stalnye Lisy
3
0
1
2
2
0
1
1
czwartek, 29 październik 2015
K
R
Chaika
Sarmaty
2
0
0
1
0
1
1
1
0
0
0
0
środa, 28 październik 2015
K
O
Reaktor
Tolpar
4
0
3
1
1
0
0
1
wtorek, 27 październik 2015
K
O
Tyumensky Legion
Belye Medvedi
2
1
1
0
4
2
0
2
K
O
Chaika
Stalnye Lisy
3
0
1
2
2
2
0
0
K
O
Mamonty Yugry
Avto Yekaterinburg
6
2
1
3
4
2
1
1
K
O
Irbis Kazan
Ladya Togliatti Juniors
6
3
1
2
1
1
0
0
K
O
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
Sarmaty
3
0
3
0
2
0
2
0
K
R
Russkie Vityazi
HC MVD Juniors
4
0
2
1
0
1
3
1
1
1
0
0
poniedziałek, 26 październik 2015
K
O
Chaika
Stalnye Lisy
7
3
1
3
5
1
0
4
K
O
Mamonty Yugry
Avto Yekaterinburg
3
1
2
0
2
2
0
0
K
O
Tyumensky Legion
Belye Medvedi
4
2
2
0
2
0
1
1
K
O
Reaktor
Tolpar
4
2
1
1
1
1
0
0
K
O
Irbis Kazan
Ladya Togliatti Juniors
6
2
2
2
1
0
0
1
K
O
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
Sarmaty
2
2
0
0
5
1
1
3
K
O
Russkie Vityazi
HC MVD Juniors
5
2
3
0
1
0
1
0
niedziela, 25 październik 2015
K
O
Sakhalinskie Akuly
Russia U18
0
0
0
0
2
0
1
1
sobota, 24 październik 2015
K
O
Sakhalinskie Akuly
Russia U18
2
0
2
0
5
0
3
2
piątek, 23 październik 2015
K
O
Serebryanye Lvy
SKA-1946
1
0
0
1
4
3
1
0
czwartek, 22 październik 2015
K
O
Amurskie Tigry
Russia U18
1
0
0
1
2
1
0
1
K
O
Dinamo-Raubichi
Loko
2
0
1
1
12
4
4
4
K
O
HC Riga
Almaz
1
1
0
0
4
2
2
0
K
o
Serebryanye Lvy
SKA-1946
3
0
2
0
1
2
0
1
1
0
środa, 21 październik 2015
K
O
Amurskie Tigry
Russia U18
0
0
0
0
5
2
1
2
K
O
Dinamo-Raubichi
Loko
1
0
1
0
6
2
2
2
K
R
HC Riga
Almaz
1
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
wtorek, 20 październik 2015
K
O
Stalnye Lisy
Irbis Kazan
2
0
1
1
4
0
3
1
K
O
Sibirskie Snaipery
Kuznetskie Medvedi
5
0
3
2
2
1
0
1
K
O
Avto Yekaterinburg
Snezhnye Barsy
4
2
1
1
1
0
0
1
K
O
Belye Medvedi
Omskie Yastreby
1
0
0
1
2
1
1
0
K
R
Sarmaty
Reaktor
3
1
1
1
0
0
4
0
2
1
0
1
K
O
Atlanty
Dynamo St. Petersburg Juniors
1
0
1
0
4
1
0
3
poniedziałek, 19 październik 2015
K
R
Stalnye Lisy
Irbis Kazan
1
1
0
0
0
0
2
0
1
0
0
1
K
R
Avto Yekaterinburg
Snezhnye Barsy
2
1
0
0
0
1
1
0
0
1
0
0
K
O
Belye Medvedi
Omskie Yastreby
1
0
0
1
3
0
3
0
K
O
Sarmaty
Reaktor
3
1
1
1
4
0
1
3
K
O
Atlanty
Dynamo St. Petersburg Juniors
2
0
1
1
0
0
0
0
niedziela, 18 październik 2015
K
R
Sibirskie Snaipery
Kuznetskie Medvedi
3
0
1
1
0
1
2
1
0
1
0
0
K
O
HC Riga
Loko
2
1
1
0
5
0
2
3
K
O
Dinamo-Raubichi
Almaz
0
0
0
0
8
3
5
0
K
O
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
Chaika
0
0
0
0
4
3
0
1
K
O
Mamonty Yugry
Tyumensky Legion
1
0
1
0
0
0
0
0
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Tolpar
2
1
0
1
3
1
1
1
sobota, 17 październik 2015
K
O
Stalnye Lisy
Reaktor
2
1
0
1
3
2
0
1
K
O
HC Riga
Loko
2
0
2
0
4
1
1
2
K
O
Dinamo-Raubichi
Almaz
2
1
1
0
10
2
2
6
K
R
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
Chaika
3
0
2
1
0
0
4
0
2
1
0
1
K
R
Mamonty Yugry
Tyumensky Legion
2
0
2
0
0
0
3
2
0
0
0
1
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Tolpar
3
0
1
2
6
2
1
3
piątek, 16 październik 2015
K
O
Belye Medvedi
Snezhnye Barsy
4
1
2
1
2
1
0
1
K
R
Avto Yekaterinburg
Omskie Yastreby
1
0
1
0
0
0
2
1
0
0
0
1
K
O
Sarmaty
Irbis Kazan
1
0
1
0
6
1
2
3
czwartek, 15 październik 2015
K
O
Stalnye Lisy
Reaktor
2
1
1
0
1
1
0
0
K
O
Belye Medvedi
Snezhnye Barsy
2
0
0
2
4
1
2
1
K
R
Avto Yekaterinburg
Omskie Yastreby
3
2
0
0
0
1
2
0
1
1
0
0
K
O
Sarmaty
Irbis Kazan
1
0
1
0
2
0
1
1
poniedziałek, 12 październik 2015
K
O
MHC Spartak
Krasnaya Armiya
2
1
0
1
4
1
2
1
niedziela, 11 październik 2015
K
O
MHC Spartak
Krasnaya Armiya
5
1
3
1
4
1
1
2
sobota, 10 październik 2015
K
O
Irbis Kazan
Chaika
2
0
0
2
0
0
0
0
K
O
Reaktor
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
4
1
1
2
1
1
0
0
piątek, 9 październik 2015
K
O
Almaz
SKA-1946
0
0
0
0
1
1
0
0
K
O
Loko
Serebryanye Lvy
1
1
0
0
0
0
0
0
czwartek, 8 październik 2015
K
O
Tolpar
Sarmaty
6
2
2
2
3
1
1
1
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Stalnye Lisy
6
1
2
3
3
2
0
1
K
O
Reaktor
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
4
1
1
2
1
0
0
1
K
o
Russia U18
Krasnaya Armiya
4
3
0
1
0
5
1
2
1
1
K
O
Almaz
SKA-1946
2
1
1
0
4
0
2
2
K
o
Irbis Kazan
Chaika
1
0
0
1
0
2
0
1
0
1
K
O
HC MVD Juniors
Amurskie Tigry
3
0
3
0
1
0
1
0
K
O
Russkie Vityazi
Sakhalinskie Akuly
3
2
1
0
1
0
0
1
K
O
Loko
Serebryanye Lvy
4
2
1
1
1
0
0
1
środa, 7 październik 2015
K
O
Kuznetskie Medvedi
Avto Yekaterinburg
0
0
0
0
3
0
2
1
K
O
Omskie Yastreby
Tyumensky Legion
4
0
4
0
2
1
1
0
K
O
Sibirskie Snaipery
Belye Medvedi
1
0
0
1
0
0
0
0
K
O
Snezhnye Barsy
Mamonty Yugry
4
2
2
0
1
1
0
0
K
O
Russia U18
Krasnaya Armiya
2
1
0
1
5
1
4
0
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Dinamo-Raubichi
5
0
4
1
0
0
0
0
K
O
HC MVD Juniors
Amurskie Tigry
4
1
1
2
2
0
2
0
K
o
Russkie Vityazi
Sakhalinskie Akuly
2
0
1
1
0
3
1
0
1
1
K
O
Atlanty
HC Riga
3
2
1
0
1
1
0
0
wtorek, 6 październik 2015
K
O
Kuznetskie Medvedi
Avto Yekaterinburg
6
2
3
1
3
1
1
1
K
O
Omskie Yastreby
Tyumensky Legion
1
1
0
0
0
0
0
0
K
O
Sibirskie Snaipery
Belye Medvedi
3
0
1
2
0
0
0
0
K
R
Snezhnye Barsy
Mamonty Yugry
2
0
1
1
0
0
3
1
1
0
0
1
K
O
Tolpar
Sarmaty
6
0
5
1
3
0
2
1
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Stalnye Lisy
1
0
1
0
4
1
1
2
K
O
Loko
SKA-1946
4
2
2
0
0
0
0
0
K
O
Reaktor
Chaika
4
1
1
2
1
1
0
0
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Dinamo-Raubichi
4
1
3
0
2
1
1
0
K
O
Atlanty
HC Riga
2
0
2
0
0
0
0
0
poniedziałek, 5 październik 2015
K
O
Almaz
Serebryanye Lvy
6
1
5
0
3
0
3
0
K
O
Irbis Kazan
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
4
2
0
2
1
0
0
1
niedziela, 4 październik 2015
K
O
HC MVD Juniors
Sakhalinskie Akuly
6
2
2
2
1
0
0
1
K
O
Irbis Kazan
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
5
1
3
1
1
0
0
1
K
O
Loko
SKA-1946
4
0
1
3
0
0
0
0
K
O
Reaktor
Chaika
1
0
0
1
3
1
1
1
K
O
Almaz
Serebryanye Lvy
2
1
0
1
3
2
1
0
K
O
Russia U18
MHC Spartak
3
2
1
0
5
2
2
1
K
O
Russkie Vityazi
Amurskie Tigry
5
2
2
1
4
1
2
1
sobota, 3 październik 2015
K
o
Kuznetskie Medvedi
Belye Medvedi
5
2
2
0
1
4
1
2
1
0
K
O
Omskie Yastreby
Mamonty Yugry
2
1
0
1
1
0
1
0
K
o
Sibirskie Snaipery
Avto Yekaterinburg
2
0
0
2
0
3
0
1
1
1
K
O
Tolpar
Stalnye Lisy
6
2
4
0
2
0
1
1
K
O
Atlanty
Dinamo-Raubichi
5
1
4
0
2
1
0
1
K
O
HC MVD Juniors
Sakhalinskie Akuly
2
1
0
1
0
0
0
0
K
R
Russkie Vityazi
Amurskie Tigry
3
1
1
0
0
1
2
1
0
1
0
0
K
O
Snezhnye Barsy
Tyumensky Legion
6
3
2
1
0
0
0
0
K
O
Russia U18
MHC Spartak
6
3
1
2
1
0
0
1
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Sarmaty
3
0
1
2
5
1
1
3
K
R
Dynamo St. Petersburg Juniors
HC Riga
5
1
1
2
0
1
4
0
4
0
0
0
piątek, 2 październik 2015
K
O
Kuznetskie Medvedi
Belye Medvedi
4
0
2
2
5
0
2
3
K
O
Omskie Yastreby
Mamonty Yugry
2
0
1
1
0
0
0
0
K
o
Sibirskie Snaipery
Avto Yekaterinburg
3
1
0
1
1
2
1
0
1
0
K
O
Snezhnye Barsy
Tyumensky Legion
4
0
3
1
1
0
0
1
K
R
Tolpar
Stalnye Lisy
2
1
1
0
0
0
3
0
1
1
0
1
K
R
Ladya Togliatti Juniors
Sarmaty
3
0
0
2
0
1
2
0
1
1
0
0
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
HC Riga
3
0
1
2
1
0
1
0
K
O
Atlanty
Dinamo-Raubichi
4
0
0
4
1
0
1
0
poniedziałek, 28 wrzesień 2015
K
O
Amurskie Tigry
Loko
1
1
0
0
2
1
1
0
K
O
Sakhalinskie Akuly
Almaz
5
1
1
3
2
1
1
0
K
O
Krasnaya Armiya
Serebryanye Lvy
3
2
1
0
0
0
0
0
K
R
MHC Spartak
SKA-1946
4
1
2
0
0
1
3
0
2
1
0
0
niedziela, 27 wrzesień 2015
K
O
HC MVD Juniors
Atlanty
3
3
0
0
2
2
0
0
K
o
Russia U18
HC Riga
5
1
2
2
0
6
2
2
1
1
K
O
Russkie Vityazi
Dynamo St. Petersburg Juniors
2
1
1
0
4
1
2
1
sobota, 26 wrzesień 2015
K
R
Amurskie Tigry
Almaz
5
2
0
2
0
1
4
1
1
2
0
0
K
R
Sakhalinskie Akuly
Loko
6
1
3
1
0
1
5
3
0
2
0
0
K
R
Kuznetskie Medvedi
Ladya Togliatti Juniors
3
0
0
3
0
0
4
0
0
3
0
1
K
o
Omskie Yastreby
Stalnye Lisy
3
1
0
1
1
2
0
1
1
0
K
o
Sibirskie Snaipery
Tolpar
4
1
0
2
1
3
1
1
1
0
K
O
Avto Yekaterinburg
Reaktor
2
1
1
0
6
2
2
2
K
O
Belye Medvedi
Irbis Kazan
1
1
0
0
3
0
2
1
K
R
Krasnaya Armiya
SKA-1946
2
1
0
1
0
0
3
0
1
1
0
1
K
O
MHC Spartak
Serebryanye Lvy
2
0
0
2
5
1
1
3
K
O
Snezhnye Barsy
Sarmaty
0
0
0
0
1
1
0
0
K
O
Mamonty Yugry
Chaika
2
1
1
0
3
1
1
1
K
O
Tyumensky Legion
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
6
3
1
2
0
0
0
0
piątek, 25 wrzesień 2015
K
R
HC MVD Juniors
Dynamo St. Petersburg Juniors
4
3
0
0
0
1
3
0
1
2
0
0
K
O
Russkie Vityazi
Atlanty
4
1
1
2
3
1
0
2
K
O
Russia U18
Dinamo-Raubichi
11
3
3
5
3
0
2
1
czwartek, 24 wrzesień 2015
K
O
Kuznetskie Medvedi
Tolpar
0
0
0
0
6
1
2
3
K
O
Omskie Yastreby
Sarmaty
5
0
3
2
3
2
0
1
K
o
Sibirskie Snaipery
Ladya Togliatti Juniors
3
0
2
1
0
4
0
2
1
1
K
O
Snezhnye Barsy
Stalnye Lisy
0
0
0
0
2
1
0
1
K
O
Avto Yekaterinburg
Irbis Kazan
0
0
0
0
6
2
0
4
K
O
Belye Medvedi
Reaktor
0
0
0
0
2
0
0
2
K
O
Mamonty Yugry
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
3
1
1
1
2
1
1
0
K
O
Tyumensky Legion
Chaika
1
0
1
0
4
0
1
3
środa, 23 wrzesień 2015
K
o
MHC Spartak
Almaz
1
0
1
0
0
2
0
1
0
1
wtorek, 22 wrzesień 2015
K
O
Russia U18
SKA-1946
1
0
0
1
2
1
1
0
K
O
HC MVD Juniors
Dinamo-Raubichi
9
2
5
2
0
0
0
0
K
O
Russkie Vityazi
HC Riga
5
0
1
4
2
0
1
1
poniedziałek, 21 wrzesień 2015
K
R
Snezhnye Barsy
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
1
1
0
0
0
0
2
0
0
1
0
1
K
O
Amurskie Tigry
Dynamo St. Petersburg Juniors
4
1
2
1
3
2
0
1
K
O
Sakhalinskie Akuly
Atlanty
2
0
0
2
3
0
0
3
K
R
Kuznetskie Medvedi
Sarmaty
3
0
0
2
0
1
2
0
1
1
0
0
K
O
Omskie Yastreby
Chaika
1
0
1
0
3
1
1
1
K
O
Sibirskie Snaipery
Stalnye Lisy
3
3
0
0
2
0
2
0
K
O
Avto Yekaterinburg
Tolpar
2
1
0
1
0
0
0
0
K
O
Belye Medvedi
Ladya Togliatti Juniors
7
2
3
2
5
2
2
1
K
O
Krasnaya Armiya
Almaz
0
0
0
0
4
2
0
2
K
O
MHC Spartak
Loko
3
1
0
2
6
4
1
1
K
O
Mamonty Yugry
Reaktor
5
2
1
2
4
1
1
2
K
O
Tyumensky Legion
Irbis Kazan
0
0
0
0
5
3
0
2
niedziela, 20 wrzesień 2015
K
O
HC MVD Juniors
HC Riga
2
0
2
0
4
2
0
2
K
O
Russkie Vityazi
Dinamo-Raubichi
4
0
1
3
1
1
0
0
K
O
Russia U18
Serebryanye Lvy
6
2
1
3
2
1
0
1
sobota, 19 wrzesień 2015
K
o
Amurskie Tigry
Atlanty
6
1
3
1
1
5
1
0
4
0
K
O
Kuznetskie Medvedi
Stalnye Lisy
3
1
0
2
0
0
0
0
K
O
Omskie Yastreby
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
11
1
6
4
0
0
0
0
K
O
Sibirskie Snaipery
Sarmaty
3
1
1
1
5
2
1
2
K
O
Avto Yekaterinburg
Ladya Togliatti Juniors
5
2
0
3
3
1
1
1
K
R
Belye Medvedi
Tolpar
3
1
1
0
0
1
2
1
0
1
0
0
K
R
Sakhalinskie Akuly
Dynamo St. Petersburg Juniors
1
0
1
0
0
0
2
0
0
1
0
1
K
O
Snezhnye Barsy
Chaika
1
0
0
1
2
0
2
0
K
O
Krasnaya Armiya
Loko
4
1
1
2
3
1
1
1
K
R
Mamonty Yugry
Irbis Kazan
4
0
3
1
0
0
5
2
0
2
0
1
K
O
Tyumensky Legion
Reaktor
6
1
5
0
1
0
1
0
środa, 16 wrzesień 2015
K
O
Serebryanye Lvy
HC MVD Juniors
2
1
1
0
1
0
1
0
K
o
Dinamo-Raubichi
Sakhalinskie Akuly
4
0
4
0
0
5
0
4
0
1
K
O
HC Riga
Amurskie Tigry
5
0
3
2
2
0
1
1
K
O
SKA-1946
Russkie Vityazi
3
1
2
0
2
1
0
1
poniedziałek, 14 wrzesień 2015
K
O
Serebryanye Lvy
Russkie Vityazi
2
1
0
1
1
0
0
1
K
O
Tolpar
Mamonty Yugry
3
1
0
2
1
0
0
1
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Tyumensky Legion
7
3
0
4
0
0
0
0
K
O
Dinamo-Raubichi
Amurskie Tigry
3
2
0
1
7
3
0
4
K
O
HC Riga
Sakhalinskie Akuly
4
2
0
2
1
0
0
1
K
O
Irbis Kazan
Snezhnye Barsy
0
0
0
0
1
0
0
1
K
O
SKA-1946
HC MVD Juniors
0
0
0
0
3
1
2
0
niedziela, 13 wrzesień 2015
K
O
Stalnye Lisy
Avto Yekaterinburg
5
1
0
4
2
1
0
1
K
O
Chaika
Sibirskie Snaipery
1
0
0
1
3
1
1
1
K
O
Reaktor
Omskie Yastreby
4
0
3
1
3
1
0
2
K
R
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
Kuznetskie Medvedi
1
0
1
0
0
0
2
0
0
1
0
1
K
o
Sarmaty
Belye Medvedi
2
0
1
0
1
1
0
1
0
0
sobota, 12 wrzesień 2015
K
O
Tolpar
Tyumensky Legion
2
0
1
1
3
0
1
2
K
o
Atlanty
Krasnaya Armiya
1
1
0
0
0
2
0
0
1
1
K
O
Loko
Russia U18
5
2
2
1
2
1
1
0
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Mamonty Yugry
4
1
0
3
5
0
5
0
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
MHC Spartak
0
0
0
0
5
1
2
2
piątek, 11 wrzesień 2015
K
O
Serebryanye Lvy
Sakhalinskie Akuly
1
1
0
0
3
1
2
0
K
O
Stalnye Lisy
Belye Medvedi
4
0
3
1
1
0
0
1
K
O
Chaika
Kuznetskie Medvedi
2
1
0
1
1
0
1
0
K
O
Sarmaty
Avto Yekaterinburg
1
0
1
0
3
2
0
1
K
O
Reaktor
Snezhnye Barsy
1
0
0
1
7
1
3
3
K
O
Irbis Kazan
Omskie Yastreby
2
0
0
2
3
0
1
2
K
R
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
Sibirskie Snaipery
3
0
2
0
0
1
2
0
1
1
0
0
K
O
SKA-1946
Amurskie Tigry
3
1
1
1
4
2
1
1
czwartek, 10 wrzesień 2015
K
O
Almaz
Russia U18
0
0
0
0
2
0
2
0
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Krasnaya Armiya
2
1
1
0
1
0
1
0
K
O
Atlanty
MHC Spartak
2
0
0
2
3
2
1
0
środa, 9 wrzesień 2015
K
O
Serebryanye Lvy
Amurskie Tigry
6
1
2
3
1
0
0
1
K
O
SKA-1946
Sakhalinskie Akuly
2
1
1
0
3
0
2
1
wtorek, 8 wrzesień 2015
K
O
Stalnye Lisy
Mamonty Yugry
5
0
3
2
2
1
0
1
K
O
Sarmaty
Tyumensky Legion
4
0
3
1
2
0
1
1
K
O
Loko
Russkie Vityazi
6
3
1
2
1
1
0
0
poniedziałek, 7 wrzesień 2015
K
o
Tolpar
Omskie Yastreby
4
1
1
1
1
3
2
1
0
0
K
O
Chaika
Avto Yekaterinburg
5
2
1
2
2
1
1
0
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Snezhnye Barsy
0
0
0
0
5
3
2
0
K
R
Almaz
HC MVD Juniors
1
1
0
0
0
0
2
0
1
0
0
1
K
O
Dinamo-Raubichi
Krasnaya Armiya
3
2
1
0
6
1
4
1
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Russia U18
2
1
1
0
1
0
1
0
K
O
HC Riga
MHC Spartak
0
0
0
0
2
0
1
1
K
O
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
Belye Medvedi
1
0
0
1
5
2
2
1
niedziela, 6 wrzesień 2015
K
O
Stalnye Lisy
Tyumensky Legion
5
2
1
2
2
0
2
0
K
O
Sarmaty
Mamonty Yugry
3
1
1
1
0
0
0
0
sobota, 5 wrzesień 2015
K
O
Tolpar
Snezhnye Barsy
6
2
2
2
0
0
0
0
K
O
Chaika
Belye Medvedi
6
1
2
3
3
1
1
1
K
R
HC Riga
Krasnaya Armiya
2
0
2
0
0
0
3
0
0
2
0
1
K
O
Almaz
Russkie Vityazi
6
3
3
0
1
0
1
0
K
O
Loko
HC MVD Juniors
3
0
1
2
2
0
2
0
K
O
Olimpiya Kirovo-Chepetsk
Avto Yekaterinburg
1
1
0
0
5
2
2
1
K
O
Atlanty
Russia U18
0
0
0
0
5
4
0
1
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Omskie Yastreby
8
3
2
3
4
2
1
1
K
O
Dinamo-Raubichi
MHC Spartak
2
1
0
1
9
2
3
4
piątek, 4 wrzesień 2015
K
O
Sakhalinskie Akuly
Amurskie Tigry
2
0
1
1
5
0
1
4
środa, 2 wrzesień 2015
K
O
Sakhalinskie Akuly
Amurskie Tigry
6
3
3
0
0
0
0
0