Score Hokej : Rosja

MHL wyniki na żywo, tabele ligowe, hokej przyszłe mecze


 

14:13 (GMT+2)

20 kwiecień 2018

Tabela ligowa

Rosja – MHL – Eastern

#Nazwa zespołuMWWDOPDOPBZBSRPkt
5Mamonty Yugry6040929243114+129140
8Stalnye Lisy60365217232165+67120
9Sibirskie Snaipery60373218197138+59119
10Avto Yekaterinburg60325716225147+78113
11Tolpar60324618182131+51110
12Belye Medvedi60306717206153+53109
13Irbis Kazan60288519166148+18105
13Reaktor60288519203177+26105
19Sarmaty60208824175176–184
21Omskie Yastreby60206628163170–778
22Snezhnye Barsy60198429181221–4077
23Ladya Togliatti Juniors602031027152191–3976
26Kuznetskie Medvedi60176631177214–3769
29Tyumensky Legion60117735143226–8354
31Altay Ust-Kamenogorsk601021038117243–12644
32Sputnik Almetyevsk60102345132280–14837

Tabela ligowa

Rosja – MHL – Western

#Nazwa zespołuMWWDOPDOPBZBSRPkt
1Loko6447935243112+131162
2SKA-19466449249217103+114155
3MHC Spartak64444511232141+91145
4Dynamo St. Petersburg Juniors64435511245126+119144
6Krasnaya Armiya64368713236153+83131
7Almaz64337816216166+50121
15Krylya Sovetov642451025171179–892
16Russkie Vityazi64236827147153–689
17HC MVD Juniors642110429160186–2687
18Chaika64237331150174–2486
20Serebryanye Lvy642221030160172–1280
24Atlanty64195337123172–4970
25HC Red Star Kunlun Juniors64187237166238–7270
27Tayfun64155737157250–9362
28Amurskie Tigry64125839158246–8854
30HC Riga6413454298206–10852
33Kapitan Stupino6465449138240–10232

Rezultaty

Rosja – MHL

wtorek, 6 marzec 2018
K
o
Snezhnye Barsy
Tyumensky Legion
3
1
1
0
1
2
0
0
2
0
K
o
Altay Ust-Kamenogorsk
Mamonty Yugry
3
1
1
1
0
4
1
2
0
1
K
O
Chaika
SKA-1946
1
1
0
0
4
1
2
1
K
O
Loko
HC MVD Juniors
4
1
3
0
0
0
0
0
K
O
Almaz
Krasnaya Armiya
0
0
0
0
5
0
0
5
K
O
Serebryanye Lvy
MHC Spartak
2
2
0
0
3
0
1
2
K
O
Atlanty
Dynamo St. Petersburg Juniors
1
0
1
0
2
1
1
0
K
O
HC Riga
Russkie Vityazi
1
1
0
0
2
0
0
2
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
Krylya Sovetov
3
1
1
1
6
0
4
2
poniedziałek, 5 marzec 2018
K
O
Reaktor
Kuznetskie Medvedi
4
0
4
0
6
3
2
1
K
O
Altay Ust-Kamenogorsk
Mamonty Yugry
0
0
0
0
7
1
3
3
K
R
Snezhnye Barsy
Tyumensky Legion
4
1
1
1
0
1
3
0
3
0
0
0
K
O
Chaika
SKA-1946
2
1
1
0
3
0
1
2
K
O
Sputnik Almetyevsk
Sibirskie Snaipery
1
1
0
0
3
1
1
1
K
O
Loko
HC MVD Juniors
2
0
0
2
6
4
1
1
K
O
Almaz
Krasnaya Armiya
3
1
1
1
5
3
2
0
K
O
Serebryanye Lvy
MHC Spartak
0
0
0
0
4
0
2
2
K
O
Atlanty
Dynamo St. Petersburg Juniors
0
0
0
0
2
0
0
2
K
O
HC Riga
Russkie Vityazi
2
1
1
0
4
0
3
1
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
Krylya Sovetov
3
1
2
0
5
2
1
2
niedziela, 4 marzec 2018
K
O
Reaktor
Kuznetskie Medvedi
6
3
2
1
3
0
1
2
K
O
Sputnik Almetyevsk
Sibirskie Snaipery
3
1
2
0
9
2
1
6
sobota, 3 marzec 2018
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Irbis Kazan
2
0
1
1
6
2
2
2
piątek, 2 marzec 2018
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Irbis Kazan
0
0
0
0
1
0
1
0
K
O
Altay Ust-Kamenogorsk
Tyumensky Legion
2
0
0
2
7
2
2
3
K
O
Snezhnye Barsy
Mamonty Yugry
1
0
1
0
6
1
2
3
K
O
Chaika
Dynamo St. Petersburg Juniors
0
0
0
0
6
2
3
1
K
R
Loko
Krasnaya Armiya
3
1
1
0
0
1
2
2
0
0
0
0
K
o
Almaz
HC MVD Juniors
3
0
2
1
0
4
0
3
0
1
K
O
Serebryanye Lvy
Krylya Sovetov
4
1
2
1
1
1
0
0
K
O
Atlanty
SKA-1946
3
1
2
0
0
0
0
0
K
O
HC Riga
Kapitan Stupino
5
0
4
1
2
1
1
0
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
MHC Spartak
4
2
1
1
7
0
3
4
czwartek, 1 marzec 2018
K
O
Snezhnye Barsy
Mamonty Yugry
0
0
0
0
7
2
3
2
K
O
Reaktor
Sibirskie Snaipery
2
1
1
0
1
0
1
0
K
O
Omskie Yastreby
Tolpar
2
0
1
1
4
2
0
2
K
O
Altay Ust-Kamenogorsk
Tyumensky Legion
3
0
2
1
5
3
1
1
K
o
Belye Medvedi
Avto Yekaterinburg
3
0
2
1
0
4
1
1
1
1
K
o
Sputnik Almetyevsk
Kuznetskie Medvedi
5
1
3
0
1
4
0
2
2
0
K
O
Almaz
HC MVD Juniors
4
1
2
1
3
0
0
3
K
O
Serebryanye Lvy
Krylya Sovetov
2
0
0
2
4
0
2
2
K
O
Atlanty
SKA-1946
0
0
0
0
3
1
0
2
K
O
HC Riga
Kapitan Stupino
2
0
0
2
3
1
2
0
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
MHC Spartak
3
1
2
0
6
1
0
5
środa, 28 luty 2018
K
O
Omskie Yastreby
Tolpar
5
1
3
1
3
1
0
2
K
O
Belye Medvedi
Avto Yekaterinburg
5
2
2
1
1
1
0
0
K
O
Chaika
Dynamo St. Petersburg Juniors
2
1
1
0
8
4
1
3
K
O
Sputnik Almetyevsk
Kuznetskie Medvedi
6
2
0
4
5
0
2
3
K
O
Loko
Krasnaya Armiya
5
1
2
2
2
1
0
1
K
O
Reaktor
Sibirskie Snaipery
2
1
1
0
1
0
0
1
wtorek, 27 luty 2018
K
O
Snezhnye Barsy
Sarmaty
4
3
1
0
3
1
1
1
K
O
Altay Ust-Kamenogorsk
Stalnye Lisy
4
1
1
2
2
0
0
2
poniedziałek, 26 luty 2018
K
O
Altay Ust-Kamenogorsk
Stalnye Lisy
2
0
0
2
7
3
3
1
K
R
Snezhnye Barsy
Sarmaty
3
0
2
1
0
0
4
1
1
1
0
1
niedziela, 25 luty 2018
K
O
Omskie Yastreby
Avto Yekaterinburg
2
1
0
1
4
1
2
1
K
O
Belye Medvedi
Tolpar
3
0
1
2
1
0
0
1
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
HC Red Star Kunlun Juniors
10
3
5
2
1
0
1
0
K
O
Kapitan Stupino
Tayfun
4
2
2
0
1
1
0
0
K
O
Krasnaya Armiya
HC Riga
4
1
0
3
0
0
0
0
K
O
Krylya Sovetov
Almaz
2
0
1
1
3
0
1
2
K
o
MHC Spartak
Loko
3
1
2
0
0
4
2
0
1
1
K
R
Russkie Vityazi
Amurskie Tigry
5
1
2
1
0
1
4
2
0
2
0
0
K
O
SKA-1946
Serebryanye Lvy
6
1
4
1
1
0
0
1
sobota, 24 luty 2018
K
O
Omskie Yastreby
Avto Yekaterinburg
3
1
1
1
6
2
2
2
K
O
Belye Medvedi
Tolpar
2
0
1
1
4
3
1
0
K
O
SKA-1946
Serebryanye Lvy
4
1
2
1
0
0
0
0
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
HC Red Star Kunlun Juniors
2
1
1
0
3
0
1
2
K
O
Kapitan Stupino
Tayfun
3
0
2
1
5
1
1
3
K
O
Krasnaya Armiya
HC Riga
10
3
0
7
3
1
0
2
K
O
Krylya Sovetov
Almaz
3
0
3
0
2
0
0
2
K
O
MHC Spartak
Loko
5
1
4
0
6
2
2
2
K
R
Russkie Vityazi
Amurskie Tigry
3
0
1
1
0
1
2
0
2
0
0
0
piątek, 23 luty 2018
K
O
Altay Ust-Kamenogorsk
Sarmaty
4
2
1
1
7
1
3
3
K
O
Snezhnye Barsy
Stalnye Lisy
2
0
1
1
8
3
2
3
czwartek, 22 luty 2018
K
O
Snezhnye Barsy
Stalnye Lisy
2
1
0
1
5
3
2
0
K
o
Altay Ust-Kamenogorsk
Sarmaty
3
1
2
0
0
4
1
1
1
1
środa, 21 luty 2018
K
O
MHC Spartak
Almaz
1
0
1
0
3
2
0
1
K
O
Russkie Vityazi
Tayfun
5
2
2
1
3
1
2
0
K
R
Dynamo St. Petersburg Juniors
Serebryanye Lvy
2
0
1
1
0
0
3
1
1
0
0
1
K
O
Atlanty
Chaika
1
0
0
1
5
1
2
2
K
O
HC MVD Juniors
HC Riga
3
2
0
1
0
0
0
0
K
O
Kapitan Stupino
Amurskie Tigry
1
0
1
0
6
1
2
3
K
O
SKA-1946
HC Red Star Kunlun Juniors
6
1
2
3
0
0
0
0
K
O
Krylya Sovetov
Loko
0
0
0
0
4
0
3
1
wtorek, 20 luty 2018
K
O
Irbis Kazan
Sputnik Almetyevsk
4
2
0
2
2
0
0
2
K
o
MHC Spartak
Almaz
3
1
1
1
0
4
2
0
1
1
K
O
Russkie Vityazi
Tayfun
6
1
3
2
0
0
0
0
K
o
Ladya Togliatti Juniors
Reaktor
1
1
0
0
0
2
1
0
0
1
K
R
Dynamo St. Petersburg Juniors
Serebryanye Lvy
2
1
0
0
0
1
1
1
0
0
0
0
K
O
Atlanty
Chaika
2
1
1
0
3
2
1
0
K
o
HC MVD Juniors
HC Riga
2
0
1
0
1
1
1
0
0
0
K
R
Kapitan Stupino
Amurskie Tigry
6
1
2
2
0
1
5
2
2
1
0
0
K
O
SKA-1946
HC Red Star Kunlun Juniors
2
1
1
0
1
0
1
0
K
O
Krylya Sovetov
Loko
0
0
0
0
4
1
1
2
poniedziałek, 19 luty 2018
K
O
Tolpar
Snezhnye Barsy
4
3
0
1
2
1
0
1
K
O
Tyumensky Legion
Stalnye Lisy
4
1
2
1
6
3
2
1
K
O
Kuznetskie Medvedi
Omskie Yastreby
4
0
1
3
8
2
5
1
K
O
Sibirskie Snaipery
Belye Medvedi
3
1
2
0
2
0
0
2
K
O
Irbis Kazan
Sputnik Almetyevsk
8
2
4
2
1
1
0
0
K
O
Mamonty Yugry
Sarmaty
1
0
1
0
2
1
1
0
K
R
Ladya Togliatti Juniors
Reaktor
3
1
1
1
0
0
4
1
1
1
0
1
niedziela, 18 luty 2018
K
O
Kuznetskie Medvedi
Omskie Yastreby
0
0
0
0
4
0
0
4
K
O
Sibirskie Snaipery
Belye Medvedi
5
1
2
2
1
1
0
0
K
O
Avto Yekaterinburg
Altay Ust-Kamenogorsk
6
1
1
4
1
0
1
0
K
O
Tolpar
Snezhnye Barsy
5
2
2
1
0
0
0
0
K
O
Mamonty Yugry
Sarmaty
3
2
0
1
1
0
0
1
K
O
Tyumensky Legion
Stalnye Lisy
6
3
1
2
4
0
2
2
sobota, 17 luty 2018
K
O
Avto Yekaterinburg
Altay Ust-Kamenogorsk
3
3
0
0
1
0
0
1
piątek, 16 luty 2018
K
o
Amurskie Tigry
Krasnaya Armiya
6
2
2
1
1
5
0
3
2
0
K
O
Tayfun
HC MVD Juniors
5
2
2
1
4
2
0
2
K
O
Irbis Kazan
Reaktor
3
0
1
2
4
2
0
2
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Sputnik Almetyevsk
5
3
2
0
4
0
3
1
K
O
Almaz
SKA-1946
1
0
1
0
4
2
0
2
K
O
Serebryanye Lvy
Atlanty
3
0
2
1
0
0
0
0
K
o
Loko
Dynamo St. Petersburg Juniors
4
1
2
0
1
3
0
2
1
0
K
O
HC Riga
MHC Spartak
2
1
0
1
9
2
3
4
K
o
HC Red Star Kunlun Juniors
Chaika
5
2
3
0
0
6
2
1
2
1
czwartek, 15 luty 2018
K
O
Tolpar
Altay Ust-Kamenogorsk
4
3
1
0
1
0
0
1
K
O
Amurskie Tigry
Krasnaya Armiya
1
0
0
1
6
3
0
3
K
R
Tayfun
HC MVD Juniors
4
2
1
1
0
0
5
1
2
1
0
1
K
O
Serebryanye Lvy
Atlanty
1
0
1
0
2
2
0
0
K
O
Kuznetskie Medvedi
Belye Medvedi
3
0
0
3
1
0
1
0
K
O
Sibirskie Snaipery
Omskie Yastreby
0
0
0
0
2
1
1
0
K
O
Avto Yekaterinburg
Snezhnye Barsy
10
4
3
3
1
0
0
1
K
O
Irbis Kazan
Reaktor
2
1
1
0
1
0
0
1
K
O
Mamonty Yugry
Stalnye Lisy
7
0
4
3
3
1
0
2
K
O
Tyumensky Legion
Sarmaty
1
1
0
0
4
1
2
1
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Sputnik Almetyevsk
3
1
2
0
1
0
1
0
K
O
Loko
Dynamo St. Petersburg Juniors
3
2
1
0
2
0
0
2
K
o
Almaz
SKA-1946
3
1
1
1
0
4
1
0
2
1
K
O
HC Riga
MHC Spartak
1
0
0
1
5
2
1
2
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
Chaika
1
1
0
0
2
1
0
1
środa, 14 luty 2018
K
O
Kuznetskie Medvedi
Belye Medvedi
1
0
1
0
3
2
0
1
K
O
Sibirskie Snaipery
Omskie Yastreby
4
0
0
4
3
1
0
2
K
O
Avto Yekaterinburg
Snezhnye Barsy
4
0
3
1
1
0
1
0
K
O
Tolpar
Altay Ust-Kamenogorsk
3
0
2
1
0
0
0
0
K
O
Mamonty Yugry
Stalnye Lisy
10
2
5
3
3
1
1
1
K
O
Russkie Vityazi
Kapitan Stupino
5
2
1
2
1
0
1
0
K
O
Tyumensky Legion
Sarmaty
1
1
0
0
7
4
3
0
wtorek, 13 luty 2018
K
O
Russkie Vityazi
Kapitan Stupino
2
1
0
1
1
0
1
0
poniedziałek, 12 luty 2018
K
O
Amurskie Tigry
HC MVD Juniors
3
1
1
1
4
2
1
1
K
o
Tayfun
Krasnaya Armiya
5
2
2
0
1
4
0
2
2
0
K
R
Loko
SKA-1946
3
1
1
0
0
1
2
0
1
1
0
0
K
R
Almaz
Dynamo St. Petersburg Juniors
3
0
1
1
0
1
2
1
1
0
0
0
K
O
Serebryanye Lvy
Chaika
3
1
2
0
0
0
0
0
K
O
HC Riga
Krylya Sovetov
3
1
1
1
2
1
1
0
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
Atlanty
1
1
0
0
6
1
3
2
niedziela, 11 luty 2018
K
o
Tayfun
Krasnaya Armiya
3
1
2
0
0
4
0
2
1
1
K
o
Amurskie Tigry
HC MVD Juniors
2
1
1
0
0
3
0
0
2
1
K
O
Loko
SKA-1946
4
0
2
2
2
0
2
0
K
O
Almaz
Dynamo St. Petersburg Juniors
1
1
0
0
3
0
1
2
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
Atlanty
5
2
1
2
2
0
1
1
K
o
HC Riga
Krylya Sovetov
2
0
0
1
1
1
0
1
0
0
K
O
Serebryanye Lvy
Chaika
1
1
0
0
3
0
2
1
sobota, 10 luty 2018
K
O
Altay Ust-Kamenogorsk
Sibirskie Snaipery
1
0
0
1
0
0
0
0
K
O
Sarmaty
Avto Yekaterinburg
5
0
2
3
2
0
1
1
K
O
Stalnye Lisy
Tolpar
1
1
0
0
4
2
0
2
K
O
Snezhnye Barsy
Kuznetskie Medvedi
6
0
4
2
2
0
1
1
piątek, 9 luty 2018
K
O
Altay Ust-Kamenogorsk
Sibirskie Snaipery
0
0
0
0
5
0
1
4
K
O
Omskie Yastreby
Ladya Togliatti Juniors
3
1
0
2
5
3
2
0
K
O
Stalnye Lisy
Tolpar
1
0
1
0
4
2
2
0
K
O
Belye Medvedi
Irbis Kazan
1
0
1
0
3
2
0
1
K
O
Snezhnye Barsy
Kuznetskie Medvedi
4
1
0
3
1
0
1
0
K
O
Sarmaty
Avto Yekaterinburg
6
4
1
1
1
0
0
1
K
O
Tyumensky Legion
Mamonty Yugry
1
0
1
0
3
0
2
1
czwartek, 8 luty 2018
K
O
Omskie Yastreby
Ladya Togliatti Juniors
1
1
0
0
2
0
1
1
K
O
Belye Medvedi
Irbis Kazan
5
0
4
1
3
1
1
1
K
O
Chaika
Loko
0
0
0
0
3
0
1
2
K
O
Sputnik Almetyevsk
Reaktor
4
2
0
2
11
1
8
2
K
O
Tyumensky Legion
Mamonty Yugry
0
0
0
0
5
1
3
1
K
O
Atlanty
Almaz
2
0
2
0
4
0
1
3
środa, 7 luty 2018
K
O
Chaika
Loko
1
0
0
1
5
0
2
3
K
O
Krasnaya Armiya
Kapitan Stupino
8
2
2
4
2
1
0
1
K
O
MHC Spartak
Tayfun
6
1
3
2
2
0
0
2
K
O
Atlanty
Almaz
0
0
0
0
3
1
0
2
K
O
HC MVD Juniors
Russkie Vityazi
0
0
0
0
2
1
1
0
K
O
SKA-1946
HC Riga
4
2
2
0
0
0
0
0
K
o
Krylya Sovetov
Amurskie Tigry
5
1
2
2
0
6
0
1
4
1
wtorek, 6 luty 2018
K
O
Stalnye Lisy
Avto Yekaterinburg
5
2
3
0
4
2
2
0
K
O
Altay Ust-Kamenogorsk
Kuznetskie Medvedi
3
2
1
0
5
3
1
1
K
O
Snezhnye Barsy
Sibirskie Snaipery
2
0
1
1
6
1
1
4
K
O
Krasnaya Armiya
Kapitan Stupino
3
1
1
1
1
1
0
0
K
O
MHC Spartak
Tayfun
3
0
2
1
1
0
1
0
K
O
Sarmaty
Tolpar
2
2
0
0
4
0
3
1
K
O
Sputnik Almetyevsk
Reaktor
2
0
2
0
6
2
2
2
K
O
HC MVD Juniors
Russkie Vityazi
2
0
1
1
1
0
0
1
K
O
SKA-1946
HC Riga
7
1
3
3
0
0
0
0
K
o
Krylya Sovetov
Amurskie Tigry
4
1
3
0
0
5
0
2
2
1
poniedziałek, 5 luty 2018
K
o
Omskie Yastreby
Irbis Kazan
4
3
0
0
1
3
2
1
0
0
K
O
Stalnye Lisy
Avto Yekaterinburg
2
0
1
1
1
0
0
1
K
o
Altay Ust-Kamenogorsk
Kuznetskie Medvedi
2
0
0
2
0
3
0
1
1
1
K
O
Belye Medvedi
Ladya Togliatti Juniors
2
1
0
1
0
0
0
0
K
O
Snezhnye Barsy
Sibirskie Snaipery
2
0
2
0
6
2
1
3
K
O
Sarmaty
Tolpar
1
1
0
0
4
2
1
1
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
Serebryanye Lvy
0
0
0
0
7
1
3
3
niedziela, 4 luty 2018
K
O
Omskie Yastreby
Irbis Kazan
0
0
0
0
2
1
0
1
K
O
Belye Medvedi
Ladya Togliatti Juniors
5
1
2
2
2
2
0
0
K
O
MHC Spartak
Amurskie Tigry
4
1
1
2
2
0
0
2
K
O
Atlanty
Loko
2
1
1
0
3
2
1
0
K
O
Chaika
Almaz
1
0
1
0
3
0
0
3
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
HC Riga
4
0
4
0
0
0
0
0
K
O
HC MVD Juniors
Kapitan Stupino
6
2
3
1
3
0
2
1
K
o
Krasnaya Armiya
Russkie Vityazi
2
1
0
0
1
1
1
0
0
0
K
O
Krylya Sovetov
Tayfun
4
0
2
2
1
0
1
0
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
Serebryanye Lvy
2
0
1
1
5
1
3
1
sobota, 3 luty 2018
K
O
Chaika
Almaz
1
1
0
0
4
0
2
2
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
HC Riga
2
0
1
1
1
0
1
0
K
O
HC MVD Juniors
Kapitan Stupino
2
0
2
0
0
0
0
0
K
o
Krasnaya Armiya
Russkie Vityazi
3
1
1
0
1
2
0
1
1
0
K
O
Krylya Sovetov
Tayfun
2
0
0
2
0
0
0
0
K
O
MHC Spartak
Amurskie Tigry
5
2
1
2
2
0
1
1
K
O
Atlanty
Loko
0
0
0
0
3
1
2
0
czwartek, 1 luty 2018
K
O
Kuznetskie Medvedi
Stalnye Lisy
5
0
2
3
2
0
1
1
K
o
Sibirskie Snaipery
Sarmaty
4
2
0
1
1
3
2
1
0
0
K
O
Avto Yekaterinburg
Tyumensky Legion
3
0
2
1
2
1
1
0
K
o
Tolpar
Mamonty Yugry
3
2
1
0
0
4
0
1
2
1
środa, 31 styczeń 2018
K
o
Ladya Togliatti Juniors
Snezhnye Barsy
2
0
2
0
0
3
0
1
1
1
K
O
Sibirskie Snaipery
Sarmaty
5
2
3
0
7
0
4
3
K
O
Avto Yekaterinburg
Tyumensky Legion
4
0
2
2
1
0
1
0
K
O
Tolpar
Mamonty Yugry
1
0
0
1
4
4
0
0
K
O
Irbis Kazan
Altay Ust-Kamenogorsk
4
2
1
1
1
1
0
0
K
O
Russkie Vityazi
MHC Spartak
5
3
0
2
2
2
0
0
K
O
Sputnik Almetyevsk
Omskie Yastreby
2
0
0
2
4
0
2
2
K
R
Reaktor
Belye Medvedi
3
0
1
1
0
1
2
2
0
0
0
0
wtorek, 30 styczeń 2018
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Snezhnye Barsy
5
2
1
2
4
2
1
1
K
O
Amurskie Tigry
SKA-1946
0
0
0
0
3
3
0
0
K
O
Tayfun
Dynamo St. Petersburg Juniors
4
0
2
2
2
2
0
0
K
O
Kuznetskie Medvedi
Stalnye Lisy
2
0
1
1
5
1
4
0
K
O
Irbis Kazan
Altay Ust-Kamenogorsk
3
1
0
2
0
0
0
0
K
O
Sputnik Almetyevsk
Omskie Yastreby
1
1
0
0
4
1
1
2
K
O
Loko
Serebryanye Lvy
4
0
1
3
2
1
1
0
K
O
Reaktor
Belye Medvedi
3
0
1
2
4
3
0
1
K
O
Kapitan Stupino
Krylya Sovetov
1
0
0
1
3
0
1
2
K
O
HC Riga
Atlanty
2
0
0
2
1
0
1
0
poniedziałek, 29 styczeń 2018
K
O
Amurskie Tigry
SKA-1946
2
0
0
2
3
0
1
2
K
O
Tayfun
Dynamo St. Petersburg Juniors
1
1
0
0
4
0
1
3
K
O
Russkie Vityazi
MHC Spartak
2
0
1
1
5
0
2
3
K
R
Kapitan Stupino
Krylya Sovetov
1
0
0
1
0
0
2
1
0
0
0
1
K
R
Loko
Serebryanye Lvy
3
0
1
1
0
1
2
0
2
0
0
0
K
O
HC Riga
Atlanty
2
0
1
1
1
0
0
1
niedziela, 28 styczeń 2018
K
o
Kuznetskie Medvedi
Sarmaty
2
0
1
0
1
1
0
1
0
0
K
O
Sibirskie Snaipery
Stalnye Lisy
3
1
2
0
6
2
0
4
K
o
Avto Yekaterinburg
Mamonty Yugry
1
1
0
0
0
2
1
0
0
1
K
O
Tolpar
Tyumensky Legion
3
0
1
2
1
1
0
0
K
O
HC MVD Juniors
Krasnaya Armiya
0
0
0
0
3
0
1
2
sobota, 27 styczeń 2018
K
O
Kuznetskie Medvedi
Sarmaty
7
1
3
3
1
1
0
0
K
O
Sibirskie Snaipery
Stalnye Lisy
1
1
0
0
5
2
1
2
K
R
Avto Yekaterinburg
Mamonty Yugry
3
1
1
1
0
0
4
1
1
1
0
1
K
O
Tolpar
Tyumensky Legion
5
2
1
2
0
0
0
0
K
O
HC MVD Juniors
Krasnaya Armiya
3
0
1
2
4
0
2
2
K
O
Irbis Kazan
Snezhnye Barsy
6
1
3
2
5
2
3
0
K
O
Reaktor
Omskie Yastreby
0
0
0
0
2
1
0
1
K
O
Sputnik Almetyevsk
Belye Medvedi
0
0
0
0
5
1
1
3
K
o
Ladya Togliatti Juniors
Altay Ust-Kamenogorsk
2
0
0
1
1
1
1
0
0
0
piątek, 26 styczeń 2018
K
O
Amurskie Tigry
Dynamo St. Petersburg Juniors
3
0
2
1
9
2
5
2
K
O
Tayfun
SKA-1946
1
0
0
1
4
3
0
1
K
O
Irbis Kazan
Snezhnye Barsy
5
2
2
1
2
0
1
1
K
R
Russkie Vityazi
Krylya Sovetov
3
0
3
0
0
0
4
1
1
1
0
1
K
O
Sputnik Almetyevsk
Belye Medvedi
1
0
1
0
4
2
1
1
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Altay Ust-Kamenogorsk
6
1
5
0
0
0
0
0
K
O
Reaktor
Omskie Yastreby
4
1
1
2
6
2
1
3
K
O
Almaz
Serebryanye Lvy
6
1
0
5
2
1
1
0
K
O
Kapitan Stupino
MHC Spartak
4
0
2
2
6
2
0
4
K
O
HC Riga
Chaika
0
0
0
0
4
0
3
1
czwartek, 25 styczeń 2018
K
O
Amurskie Tigry
Dynamo St. Petersburg Juniors
2
1
1
0
3
0
1
2
K
O
Tayfun
SKA-1946
0
0
0
0
4
1
0
3
K
O
Russkie Vityazi
Krylya Sovetov
2
1
0
1
4
0
2
2
K
O
Almaz
Serebryanye Lvy
3
1
1
1
1
1
0
0
K
O
Kapitan Stupino
MHC Spartak
5
1
3
1
3
1
0
2
K
O
HC Riga
Chaika
3
1
1
1
1
1
0
0
wtorek, 23 styczeń 2018
K
O
Tyumensky Legion
Sibirskie Snaipery
4
0
3
1
2
1
0
1
poniedziałek, 22 styczeń 2018
K
O
Tyumensky Legion
Sibirskie Snaipery
2
0
1
1
4
2
1
1
K
O
Snezhnye Barsy
Sputnik Almetyevsk
8
4
1
3
6
2
1
3
K
O
Mamonty Yugry
Kuznetskie Medvedi
3
1
1
1
0
0
0
0
K
O
SKA-1946
Kapitan Stupino
3
2
1
0
2
0
1
1
niedziela, 21 styczeń 2018
K
O
Avto Yekaterinburg
Tolpar
3
0
2
1
1
0
0
1
K
O
Stalnye Lisy
Ladya Togliatti Juniors
2
1
0
1
1
0
1
0
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Russkie Vityazi
3
0
1
2
4
0
2
2
K
O
Krylya Sovetov
HC MVD Juniors
2
0
0
2
0
0
0
0
K
o
MHC Spartak
Krasnaya Armiya
3
1
2
0
0
4
0
0
3
1
K
R
Altay Ust-Kamenogorsk
Reaktor
3
0
1
1
0
1
2
1
1
0
0
0
K
R
Mamonty Yugry
Kuznetskie Medvedi
7
3
2
1
0
1
6
2
3
1
0
0
K
O
Sarmaty
Irbis Kazan
0
0
0
0
1
0
1
0
sobota, 20 styczeń 2018
K
O
Altay Ust-Kamenogorsk
Reaktor
1
0
0
1
5
2
2
1
K
O
Avto Yekaterinburg
Tolpar
3
0
0
3
4
1
2
1
K
O
Atlanty
Amurskie Tigry
2
2
0
0
1
0
0
1
K
R
Chaika
Tayfun
2
0
0
2
0
0
3
1
0
1
0
1
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Russkie Vityazi
2
1
0
1
0
0
0
0
K
O
Krylya Sovetov
HC MVD Juniors
5
0
2
3
6
5
0
1
K
o
MHC Spartak
Krasnaya Armiya
3
0
1
1
1
2
0
1
1
0
K
O
SKA-1946
Kapitan Stupino
3
1
1
1
1
0
0
1
K
O
Snezhnye Barsy
Sputnik Almetyevsk
7
1
1
5
2
0
0
2
K
O
Sarmaty
Irbis Kazan
3
0
3
0
5
3
0
2
piątek, 19 styczeń 2018
K
O
Mamonty Yugry
Sibirskie Snaipery
5
3
1
1
3
1
2
0
K
o
Stalnye Lisy
Ladya Togliatti Juniors
3
0
2
0
1
2
1
0
1
0
K
O
Belye Medvedi
Omskie Yastreby
3
1
2
0
4
0
1
3
K
o
Chaika
Tayfun
3
1
1
0
1
2
1
0
1
0
K
O
Loko
Almaz
3
2
1
0
2
0
2
0
K
O
Atlanty
Amurskie Tigry
3
1
1
1
1
0
0
1
czwartek, 18 styczeń 2018
K
O
Tyumensky Legion
Kuznetskie Medvedi
4
3
1
0
6
1
2
3
K
O
Belye Medvedi
Omskie Yastreby
4
0
2
2
1
1
0
0
K
O
Loko
Almaz
6
1
1
4
1
0
0
1
K
O
Serebryanye Lvy
HC Riga
5
2
2
1
2
0
2
0
środa, 17 styczeń 2018
K
O
Altay Ust-Kamenogorsk
Sputnik Almetyevsk
3
2
1
0
2
1
0
1
K
O
Serebryanye Lvy
HC Riga
3
1
1
1
1
0
0
1
K
O
Stalnye Lisy
Irbis Kazan
1
1
0
0
5
0
1
4
K
o
Snezhnye Barsy
Reaktor
2
0
0
2
0
3
1
0
1
1
K
O
MHC Spartak
HC MVD Juniors
4
2
1
1
1
0
1
0
K
O
Mamonty Yugry
Sibirskie Snaipery
2
0
1
1
1
1
0
0
K
o
Sarmaty
Ladya Togliatti Juniors
1
1
0
0
0
2
0
1
0
1
K
O
Tyumensky Legion
Kuznetskie Medvedi
3
1
1
1
4
0
2
2
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Kapitan Stupino
5
1
1
3
4
0
0
4
K
O
SKA-1946
Russkie Vityazi
4
1
3
0
1
0
1
0
K
O
Krylya Sovetov
Krasnaya Armiya
2
1
1
0
3
1
2
0
wtorek, 16 styczeń 2018
K
O
Stalnye Lisy
Irbis Kazan
2
0
1
1
1
0
0
1
K
O
Altay Ust-Kamenogorsk
Sputnik Almetyevsk
2
2
0
0
5
1
2
2
K
R
MHC Spartak
HC MVD Juniors
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
1
K
O
Snezhnye Barsy
Reaktor
1
1
0
0
3
1
1
1
K
O
Chaika
Amurskie Tigry
3
1
1
1
1
1
0
0
K
O
Sarmaty
Ladya Togliatti Juniors
2
0
1
1
3
3
0
0
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Kapitan Stupino
4
0
3
1
3
0
3
0
K
O
Atlanty
Tayfun
4
2
2
0
2
1
0
1
K
O
SKA-1946
Russkie Vityazi
2
0
2
0
1
1
0
0
K
O
Krylya Sovetov
Krasnaya Armiya
1
0
1
0
4
1
1
2
poniedziałek, 15 styczeń 2018
K
O
Chaika
Amurskie Tigry
3
1
0
2
0
0
0
0
K
R
Atlanty
Tayfun
3
0
1
1
0
1
2
0
1
1
0
0
niedziela, 14 styczeń 2018
K
O
Almaz
HC Red Star Kunlun Juniors
4
1
3
0
2
0
0
2
sobota, 13 styczeń 2018
K
O
Almaz
HC Red Star Kunlun Juniors
6
3
0
3
3
0
1
2
czwartek, 11 styczeń 2018
K
R
HC Riga
Amurskie Tigry
1
0
0
1
0
0
2
1
0
0
0
1
środa, 10 styczeń 2018
K
O
Atlanty
Russkie Vityazi
0
0
0
0
4
1
1
2
K
O
HC Riga
Amurskie Tigry
0
0
0
0
6
2
2
2
poniedziałek, 8 styczeń 2018
K
R
Atlanty
Russkie Vityazi
3
1
0
1
0
1
2
0
0
2
0
0
K
O
Krylya Sovetov
Kapitan Stupino
4
1
2
1
0
0
0
0
niedziela, 7 styczeń 2018
K
o
Krylya Sovetov
Kapitan Stupino
3
1
1
1
0
4
0
1
2
1
piątek, 29 grudzień 2017
K
o
HC Riga
Loko
3
1
0
1
1
2
1
0
1
0
czwartek, 28 grudzień 2017
K
O
HC Riga
Loko
2
0
2
0
3
1
2
0
K
R
Kuznetskie Medvedi
Avto Yekaterinburg
5
2
0
2
0
1
4
1
1
2
0
0
K
O
Belye Medvedi
Snezhnye Barsy
5
2
1
2
4
1
0
3
K
O
Krasnaya Armiya
Dynamo St. Petersburg Juniors
6
0
5
1
1
0
1
0
K
R
Sputnik Almetyevsk
Stalnye Lisy
1
0
0
1
0
0
2
1
0
0
0
1
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Mamonty Yugry
0
0
0
0
4
0
3
1
K
o
Reaktor
Sarmaty
3
0
1
1
1
2
0
1
1
0
K
O
HC MVD Juniors
SKA-1946
1
0
1
0
3
2
1
0
środa, 27 grudzień 2017
K
O
Sibirskie Snaipery
Tolpar
2
0
1
1
0
0
0
0
K
O
Omskie Yastreby
Altay Ust-Kamenogorsk
2
1
1
0
0
0
0
0
K
o
Amurskie Tigry
HC Red Star Kunlun Juniors
2
1
1
0
0
3
0
1
1
1
K
R
Tayfun
Serebryanye Lvy
4
1
1
1
0
1
3
1
2
0
0
0
K
R
Kuznetskie Medvedi
Avto Yekaterinburg
3
1
1
1
0
0
4
0
1
2
0
1
K
O
Krasnaya Armiya
Dynamo St. Petersburg Juniors
3
0
1
2
7
1
5
1
K
O
Russkie Vityazi
Chaika
0
0
0
0
2
0
2
0
K
O
Sputnik Almetyevsk
Stalnye Lisy
5
2
1
2
7
3
2
2
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Mamonty Yugry
2
2
0
0
1
0
1
0
K
R
Reaktor
Sarmaty
2
0
1
0
0
1
1
0
1
0
0
0
K
O
HC MVD Juniors
SKA-1946
1
0
1
0
2
2
0
0
K
O
Kapitan Stupino
Atlanty
1
0
1
0
2
1
0
1
wtorek, 26 grudzień 2017
K
R
Tayfun
Serebryanye Lvy
3
3
0
0
0
0
4
1
1
1
0
1
K
O
Omskie Yastreby
Altay Ust-Kamenogorsk
3
1
1
1
1
0
0
1
K
O
Sibirskie Snaipery
Tolpar
3
2
0
1
1
0
1
0
K
O
Belye Medvedi
Snezhnye Barsy
4
2
1
1
1
1
0
0
K
O
Russkie Vityazi
Chaika
3
0
1
2
1
0
1
0
K
O
Kapitan Stupino
Atlanty
2
1
1
0
4
0
2
2
poniedziałek, 25 grudzień 2017
K
O
Amurskie Tigry
HC Red Star Kunlun Juniors
5
1
1
3
2
2
0
0
K
O
HC Riga
Almaz
0
0
0
0
3
1
2
0
niedziela, 24 grudzień 2017
K
O
Kuznetskie Medvedi
Tolpar
4
1
2
1
1
0
1
0
K
O
Sibirskie Snaipery
Avto Yekaterinburg
2
0
1
1
3
1
2
0
K
O
HC MVD Juniors
Dynamo St. Petersburg Juniors
0
0
0
0
3
0
2
1
K
O
Krasnaya Armiya
SKA-1946
3
0
2
1
4
2
0
2
K
O
Reaktor
Stalnye Lisy
2
2
0
0
5
1
0
4
K
R
Russkie Vityazi
Atlanty
3
1
1
0
0
1
2
0
1
1
0
0
K
O
Sputnik Almetyevsk
Sarmaty
2
0
2
0
3
1
0
2
K
O
HC Riga
Almaz
0
0
0
0
6
3
0
3
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Tyumensky Legion
7
4
1
2
3
0
1
2
sobota, 23 grudzień 2017
K
O
Amurskie Tigry
Serebryanye Lvy
4
0
3
1
2
0
1
1
K
o
Tayfun
HC Red Star Kunlun Juniors
5
1
3
1
0
6
2
1
2
1
K
O
Kuznetskie Medvedi
Tolpar
1
1
0
0
2
1
0
1
K
O
Omskie Yastreby
Snezhnye Barsy
6
1
2
3
3
0
2
1
K
O
Belye Medvedi
Altay Ust-Kamenogorsk
5
0
4
1
2
0
1
1
K
O
Kapitan Stupino
Chaika
0
0
0
0
1
0
0
1
K
O
Reaktor
Stalnye Lisy
5
1
3
1
3
0
1
2
K
O
Sputnik Almetyevsk
Sarmaty
2
0
1
1
4
2
0
2
piątek, 22 grudzień 2017
K
O
Amurskie Tigry
Serebryanye Lvy
4
1
1
2
1
0
0
1
K
O
Tayfun
HC Red Star Kunlun Juniors
2
0
2
0
3
1
2
0
K
o
Omskie Yastreby
Snezhnye Barsy
5
1
1
2
1
4
1
2
1
0
K
O
Sibirskie Snaipery
Avto Yekaterinburg
4
1
3
0
1
1
0
0
K
O
Belye Medvedi
Altay Ust-Kamenogorsk
6
2
1
3
3
1
0
2
K
O
Krasnaya Armiya
SKA-1946
3
3
0
0
1
1
0
0
K
O
Russkie Vityazi
Atlanty
0
0
0
0
2
0
1
1
K
o
Ladya Togliatti Juniors
Tyumensky Legion
3
1
1
1
0
4
1
1
1
1
K
O
HC MVD Juniors
Dynamo St. Petersburg Juniors
0
0
0
0
2
0
2
0
K
O
Kapitan Stupino
Chaika
1
1
0
0
6
2
1
3
czwartek, 21 grudzień 2017
K
O
Krylya Sovetov
MHC Spartak
0
0
0
0
4
2
2
0
wtorek, 19 grudzień 2017
K
R
Sarmaty
Omskie Yastreby
2
0
0
1
0
1
1
0
0
1
0
0
K
O
Stalnye Lisy
Belye Medvedi
4
1
2
1
1
1
0
0
K
O
Tolpar
Irbis Kazan
4
1
2
1
1
1
0
0
K
O
Mamonty Yugry
Sputnik Almetyevsk
5
1
3
1
0
0
0
0
K
O
Tyumensky Legion
Reaktor
2
2
0
0
3
0
0
3
poniedziałek, 18 grudzień 2017
K
o
Tyumensky Legion
Reaktor
3
0
1
1
1
2
1
0
1
0
K
O
Avto Yekaterinburg
Ladya Togliatti Juniors
3
0
2
1
0
0
0
0
K
O
Stalnye Lisy
Belye Medvedi
2
1
0
1
1
0
1
0
K
O
Tolpar
Irbis Kazan
2
1
1
0
0
0
0
0
K
R
Chaika
Krasnaya Armiya
1
1
0
0
0
0
2
0
1
0
0
1
K
R
Mamonty Yugry
Sputnik Almetyevsk
1
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
K
O
Sarmaty
Omskie Yastreby
6
2
2
2
0
0
0
0
K
R
Atlanty
HC MVD Juniors
1
0
1
0
0
0
2
0
1
0
0
1
K
o
Krylya Sovetov
MHC Spartak
3
0
0
3
0
4
0
3
0
1
niedziela, 17 grudzień 2017
K
O
Kuznetskie Medvedi
Sibirskie Snaipery
1
1
0
0
3
2
0
1
K
R
Avto Yekaterinburg
Ladya Togliatti Juniors
5
1
3
0
0
1
4
0
1
3
0
0
K
O
Atlanty
HC MVD Juniors
1
1
0
0
3
2
0
1
K
O
Chaika
Krasnaya Armiya
4
0
3
1
1
1
0
0
K
O
Loko
Amurskie Tigry
6
1
4
1
3
2
1
0
K
O
Almaz
Tayfun
6
0
4
2
2
1
1
0
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
Kapitan Stupino
5
1
2
2
1
0
1
0
K
O
Serebryanye Lvy
Russkie Vityazi
4
0
2
2
2
0
0
2
sobota, 16 grudzień 2017
K
O
Kuznetskie Medvedi
Sibirskie Snaipery
2
0
1
1
5
2
1
2
K
O
Loko
Amurskie Tigry
3
0
0
3
2
1
1
0
K
O
Almaz
Tayfun
3
1
0
2
1
0
0
1
K
O
Serebryanye Lvy
Russkie Vityazi
1
1
0
0
2
0
2
0
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
Kapitan Stupino
3
2
1
0
1
1
0
0
piątek, 15 grudzień 2017
K
O
Stalnye Lisy
Omskie Yastreby
6
3
2
1
3
1
1
1
K
O
Avto Yekaterinburg
Irbis Kazan
3
1
1
1
1
1
0
0
K
O
Tolpar
Ladya Togliatti Juniors
3
0
2
1
1
1
0
0
K
O
Mamonty Yugry
Reaktor
5
1
2
2
2
1
0
1
K
O
Sarmaty
Belye Medvedi
5
1
2
2
3
0
0
3
K
O
Tyumensky Legion
Sputnik Almetyevsk
1
0
1
0
2
0
1
1
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Krylya Sovetov
8
1
3
4
2
0
1
1
K
O
SKA-1946
MHC Spartak
1
1
0
0
0
0
0
0
czwartek, 14 grudzień 2017
K
O
Stalnye Lisy
Omskie Yastreby
6
0
4
2
3
1
1
1
K
O
Avto Yekaterinburg
Irbis Kazan
7
2
1
4
0
0
0
0
K
O
Tolpar
Ladya Togliatti Juniors
6
2
4
0
1
0
0
1
K
o
Chaika
HC MVD Juniors
5
3
0
1
1
4
1
0
3
0
K
O
Mamonty Yugry
Reaktor
3
2
1
0
2
0
2
0
K
O
Sarmaty
Belye Medvedi
3
0
2
1
4
1
1
2
K
O
Tyumensky Legion
Sputnik Almetyevsk
3
1
2
0
5
3
1
1
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Krylya Sovetov
5
1
1
3
1
0
1
0
K
O
Atlanty
Krasnaya Armiya
2
0
2
0
3
2
0
1
K
O
SKA-1946
MHC Spartak
1
0
0
1
3
2
1
0
środa, 13 grudzień 2017
K
O
Serebryanye Lvy
Kapitan Stupino
7
2
1
4
3
2
1
0
K
R
Chaika
HC MVD Juniors
4
2
1
0
0
1
3
0
0
3
0
0
K
O
Loko
Tayfun
6
2
1
3
1
0
0
1
K
O
Almaz
Amurskie Tigry
8
1
4
3
0
0
0
0
K
O
Atlanty
Krasnaya Armiya
1
1
0
0
0
0
0
0
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
Russkie Vityazi
2
1
0
1
4
2
1
1
wtorek, 12 grudzień 2017
K
O
Loko
Tayfun
3
1
0
2
0
0
0
0
K
O
Almaz
Amurskie Tigry
10
3
3
4
1
0
0
1
K
O
Serebryanye Lvy
Kapitan Stupino
1
0
0
1
3
1
1
1
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
Russkie Vityazi
5
1
1
3
0
0
0
0
poniedziałek, 11 grudzień 2017
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
MHC Spartak
2
0
0
2
0
0
0
0
K
O
SKA-1946
Krylya Sovetov
4
1
1
2
2
1
1
0
niedziela, 10 grudzień 2017
K
o
Omskie Yastreby
Tyumensky Legion
1
1
0
0
0
2
1
0
0
1
K
O
Belye Medvedi
Mamonty Yugry
3
2
0
1
0
0
0
0
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
MHC Spartak
4
0
2
2
2
1
0
1
K
O
Reaktor
Tolpar
5
2
3
0
3
0
1
2
K
O
SKA-1946
Krylya Sovetov
2
0
1
1
0
0
0
0
K
O
Sputnik Almetyevsk
Avto Yekaterinburg
1
0
0
1
5
1
2
2
sobota, 9 grudzień 2017
K
O
Reaktor
Tolpar
2
1
0
1
4
3
0
1
K
o
Irbis Kazan
Kuznetskie Medvedi
3
0
2
0
1
2
1
0
1
0
K
O
Sputnik Almetyevsk
Avto Yekaterinburg
1
0
1
0
10
3
5
2
piątek, 8 grudzień 2017
K
O
Omskie Yastreby
Tyumensky Legion
4
2
0
2
1
0
0
1
K
R
Belye Medvedi
Mamonty Yugry
3
0
0
2
0
1
2
0
2
0
0
0
K
O
Russkie Vityazi
Almaz
1
1
0
0
4
1
0
3
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Sibirskie Snaipery
3
0
1
2
5
1
1
3
K
O
Kapitan Stupino
Loko
0
0
0
0
3
2
1
0
czwartek, 7 grudzień 2017
K
o
Irbis Kazan
Kuznetskie Medvedi
5
0
3
1
1
4
2
1
1
0
K
O
Russkie Vityazi
Almaz
3
0
2
1
2
0
0
2
K
O
Sputnik Almetyevsk
Tolpar
2
2
0
0
3
0
3
0
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Sibirskie Snaipery
2
0
0
2
3
0
2
1
K
O
Reaktor
Avto Yekaterinburg
5
1
2
2
2
0
1
1
K
O
Kapitan Stupino
Loko
2
0
1
1
5
2
0
3
środa, 6 grudzień 2017
K
o
Omskie Yastreby
Mamonty Yugry
1
0
1
0
0
2
1
0
0
1
K
R
Krasnaya Armiya
Serebryanye Lvy
4
1
1
1
0
1
3
0
3
0
0
0
K
O
MHC Spartak
Atlanty
3
1
1
1
1
0
0
1
K
o
HC MVD Juniors
HC Red Star Kunlun Juniors
4
0
2
1
1
3
1
1
1
0
wtorek, 5 grudzień 2017
K
O
Stalnye Lisy
Sarmaty
0
0
0
0
5
1
4
0
K
O
Belye Medvedi
Tyumensky Legion
10
4
4
2
2
1
0
1
K
O
Irbis Kazan
Sibirskie Snaipery
3
1
1
1
6
2
0
4
K
O
Russkie Vityazi
Loko
1
1
0
0
3
2
1
0
K
O
Sputnik Almetyevsk
Tolpar
1
0
0
1
3
1
1
1
K
O
Reaktor
Avto Yekaterinburg
3
0
3
0
6
1
3
2
K
O
HC MVD Juniors
HC Red Star Kunlun Juniors
4
0
3
1
2
0
2
0
K
O
Krasnaya Armiya
Serebryanye Lvy
3
0
1
2
1
1
0
0
K
o
Krylya Sovetov
Chaika
2
0
1
1
0
3
0
1
1
1
poniedziałek, 4 grudzień 2017
K
O
Omskie Yastreby
Mamonty Yugry
1
0
0
1
2
0
2
0
K
O
Stalnye Lisy
Sarmaty
7
3
1
3
1
0
1
0
K
O
Belye Medvedi
Tyumensky Legion
4
1
2
1
3
1
1
1
K
O
MHC Spartak
Atlanty
4
1
2
1
1
1
0
0
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Kuznetskie Medvedi
1
1
0
0
2
1
1
0
K
O
Kapitan Stupino
Almaz
0
0
0
0
2
1
1
0
K
O
Krylya Sovetov
Chaika
5
3
0
2
2
2
0
0
niedziela, 3 grudzień 2017
K
O
Irbis Kazan
Sibirskie Snaipery
1
0
1
0
3
0
2
1
K
o
Kapitan Stupino
Almaz
2
0
1
1
0
3
1
0
1
1
K
O
Krasnaya Armiya
HC Red Star Kunlun Juniors
4
0
2
2
1
0
1
0
K
O
Russkie Vityazi
Loko
1
0
1
0
3
0
1
2
K
O
SKA-1946
Dynamo St. Petersburg Juniors
1
0
1
0
0
0
0
0
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Kuznetskie Medvedi
4
2
2
0
3
0
1
2
sobota, 2 grudzień 2017
K
O
HC MVD Juniors
Serebryanye Lvy
0
0
0
0
6
1
0
5
K
O
Krasnaya Armiya
HC Red Star Kunlun Juniors
3
1
2
0
2
0
1
1
K
o
SKA-1946
Dynamo St. Petersburg Juniors
3
0
2
1
0
4
2
1
0
1
piątek, 1 grudzień 2017
K
O
Tolpar
Omskie Yastreby
4
3
0
1
1
1
0
0
K
o
MHC Spartak
Chaika
3
0
1
1
1
2
0
1
1
0
K
O
HC MVD Juniors
Serebryanye Lvy
6
1
3
2
3
1
1
1
K
O
Krylya Sovetov
Atlanty
3
0
2
1
2
0
0
2
czwartek, 30 listopad 2017
K
o
Avto Yekaterinburg
Belye Medvedi
3
0
0
2
1
2
1
1
0
0
K
O
MHC Spartak
Chaika
4
1
1
2
2
1
0
1
K
O
Tolpar
Omskie Yastreby
2
1
0
1
1
0
0
1
K
R
Krylya Sovetov
Atlanty
2
1
0
1
0
0
3
1
1
0
0
1
K
O
Tayfun
HC Riga
2
0
1
1
4
0
2
2
środa, 29 listopad 2017
K
o
Avto Yekaterinburg
Belye Medvedi
3
1
1
0
1
2
1
1
0
0
K
O
Almaz
Russkie Vityazi
1
1
0
0
6
1
2
3
K
O
Tayfun
HC Riga
3
1
2
0
2
0
1
1
wtorek, 28 listopad 2017
K
O
Kuznetskie Medvedi
Reaktor
4
2
1
1
7
0
3
4
K
O
Loko
Kapitan Stupino
5
2
1
2
4
3
1
0
K
R
Almaz
Russkie Vityazi
3
2
1
0
0
0
4
1
2
0
0
1
poniedziałek, 27 listopad 2017
K
O
Tyumensky Legion
Snezhnye Barsy
3
1
1
1
8
0
6
2
K
O
Sibirskie Snaipery
Sputnik Almetyevsk
4
1
0
3
2
0
0
2
K
O
Avto Yekaterinburg
Omskie Yastreby
5
1
2
2
3
0
1
2
K
O
Chaika
Krylya Sovetov
4
1
2
1
7
4
1
2
K
O
Irbis Kazan
Ladya Togliatti Juniors
5
0
2
3
2
0
1
1
K
O
Mamonty Yugry
Altay Ust-Kamenogorsk
8
3
2
3
1
0
1
0
K
O
Sarmaty
Stalnye Lisy
1
1
0
0
2
0
1
1
K
O
Loko
Kapitan Stupino
8
0
6
2
2
1
0
1
K
O
Serebryanye Lvy
Krasnaya Armiya
0
0
0
0
2
1
0
1
K
O
Atlanty
MHC Spartak
3
2
1
0
5
1
2
2
K
R
HC Riga
Tayfun
2
2
0
0
0
0
3
0
2
0
0
1
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
HC MVD Juniors
4
0
0
4
1
0
1
0
niedziela, 26 listopad 2017
K
O
Kuznetskie Medvedi
Reaktor
3
1
2
0
4
1
0
3
K
O
Sibirskie Snaipery
Sputnik Almetyevsk
1
0
1
0
2
1
0
1
K
R
Tolpar
Belye Medvedi
3
1
1
1
0
0
4
1
2
0
0
1
K
O
Atlanty
MHC Spartak
0
0
0
0
4
0
3
1
K
O
Chaika
Krylya Sovetov
0
0
0
0
2
1
1
0
K
O
Irbis Kazan
Ladya Togliatti Juniors
1
0
1
0
2
0
0
2
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
HC MVD Juniors
2
1
1
0
3
2
0
1
K
O
HC Riga
Tayfun
2
1
0
1
3
0
2
1
K
O
Serebryanye Lvy
Krasnaya Armiya
1
0
0
1
4
3
0
1
K
O
Mamonty Yugry
Altay Ust-Kamenogorsk
5
2
2
1
1
1
0
0
K
O
Sarmaty
Stalnye Lisy
3
3
0
0
0
0
0
0
K
O
Tyumensky Legion
Snezhnye Barsy
6
1
4
1
4
3
1
0
sobota, 25 listopad 2017
K
O
Avto Yekaterinburg
Omskie Yastreby
2
0
0
2
1
0
1
0
K
R
Tolpar
Belye Medvedi
1
1
0
0
0
0
2
0
1
0
0
1
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
SKA-1946
0
0
0
0
6
1
5
0
K
R
Loko
Russkie Vityazi
2
0
0
1
0
1
1
0
1
0
0
0
piątek, 24 listopad 2017
K
o
Tyumensky Legion
Altay Ust-Kamenogorsk
3
0
1
2
0
4
1
1
1
1
K
O
Loko
Russkie Vityazi
2
0
0
2
1
1
0
0
K
O
Almaz
Kapitan Stupino
3
1
2
0
1
1
0
0
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
SKA-1946
4
1
1
2
0
0
0
0
czwartek, 23 listopad 2017
K
O
Amurskie Tigry
HC Riga
0
0
0
0
2
0
1
1
K
O
Kuznetskie Medvedi
Sputnik Almetyevsk
5
1
1
3
1
1
0
0
K
O
Sibirskie Snaipery
Reaktor
2
0
1
1
0
0
0
0
K
O
Chaika
MHC Spartak
2
0
2
0
4
0
2
2
K
O
Mamonty Yugry
Snezhnye Barsy
3
1
1
1
0
0
0
0
K
o
Tyumensky Legion
Altay Ust-Kamenogorsk
5
2
2
0
1
4
0
2
2
0
K
O
Almaz
Kapitan Stupino
4
2
2
0
1
1
0
0
K
O
Serebryanye Lvy
HC MVD Juniors
4
0
1
3
2
1
1
0
K
R
Atlanty
Krylya Sovetov
3
0
1
1
0
1
2
0
1
1
0
0
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
Krasnaya Armiya
2
1
1
0
3
1
2
0
środa, 22 listopad 2017
K
O
Amurskie Tigry
HC Riga
3
1
1
1
0
0
0
0
K
O
Sibirskie Snaipery
Reaktor
7
1
3
3
1
0
1
0
K
O
Kuznetskie Medvedi
Sputnik Almetyevsk
4
1
1
2
2
1
0
1
K
O
Chaika
MHC Spartak
1
0
0
1
6
0
4
2
K
O
Mamonty Yugry
Snezhnye Barsy
6
2
1
3
2
1
0
1
K
O
Serebryanye Lvy
HC MVD Juniors
6
1
3
2
1
0
1
0
K
O
Atlanty
Krylya Sovetov
3
0
3
0
2
1
1
0
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
Krasnaya Armiya
4
0
2
2
2
1
1
0
poniedziałek, 20 listopad 2017
K
O
Irbis Kazan
Tyumensky Legion
3
1
1
1
2
1
1
0
niedziela, 19 listopad 2017
K
O
Irbis Kazan
Tyumensky Legion
2
0
1
1
1
0
1
0
K
O
Russkie Vityazi
Serebryanye Lvy
6
0
3
3
0
0
0
0
sobota, 18 listopad 2017
K
O
Kapitan Stupino
HC Red Star Kunlun Juniors
5
2
1
2
6
1
3
2
K
O
Krasnaya Armiya
Chaika
4
1
0
3
0
0
0
0
K
O
Russkie Vityazi
Serebryanye Lvy
0
0
0
0
2
0
0
2
piątek, 17 listopad 2017
K
O
Omskie Yastreby
Kuznetskie Medvedi
2
0
1
1
3
1
1
1
K
O
Amurskie Tigry
Loko
2
1
1
0
3
0
2
1
K
O
Altay Ust-Kamenogorsk
Avto Yekaterinburg
0
0
0
0
5
1
2
2
K
O
Belye Medvedi
Sibirskie Snaipery
3
1
1
1
4
0
2
2
K
O
Snezhnye Barsy
Tolpar
5
2
2
1
2
0
0
2
K
O
MHC Spartak
SKA-1946
3
1
2
0
2
1
1
0
K
O
Sarmaty
Mamonty Yugry
3
2
0
1
8
2
2
4
K
o
Reaktor
Ladya Togliatti Juniors
4
2
1
0
1
3
1
2
0
0
K
O
HC MVD Juniors
Atlanty
2
0
2
0
3
1
1
1
K
O
Kapitan Stupino
HC Red Star Kunlun Juniors
6
1
2
3
3
2
0
1
K
O
Krylya Sovetov
Dynamo St. Petersburg Juniors
1
0
1
0
5
1
0
4
czwartek, 16 listopad 2017
K
O
Tayfun
Almaz
3
1
2
0
4
1
2
1
K
O
Omskie Yastreby
Kuznetskie Medvedi
4
0
3
1
2
1
1
0
K
O
Snezhnye Barsy
Tolpar
3
1
2
0
2
0
0
2
K
O
Stalnye Lisy
Tyumensky Legion
9
3
2
4
2
1
0
1
K
O
Altay Ust-Kamenogorsk
Avto Yekaterinburg
0
0
0
0
7
1
3
3
K
O
Belye Medvedi
Sibirskie Snaipery
6
1
4
1
3
0
2
1
K
o
Sarmaty
Mamonty Yugry
5
1
0
3
1
4
0
3
1
0
K
O
Sputnik Almetyevsk
Irbis Kazan
2
0
1
1
4
1
1
2
K
O
Reaktor
Ladya Togliatti Juniors
8
2
4
2
3
1
1
1
K
O
HC MVD Juniors
Atlanty
4
1
0
3
3
0
2
1
K
O
Krasnaya Armiya
Chaika
5
2
1
2
3
1
1
1
K
O
Krylya Sovetov
Dynamo St. Petersburg Juniors
1
1
0
0
2
1
0
1
środa, 15 listopad 2017
K
O
Amurskie Tigry
Loko
0
0
0
0
1
0
1
0
K
O
Tayfun
Almaz
3
1
1
1
5
2
1
2
K
O
Stalnye Lisy
Tyumensky Legion
4
2
1
1
0
0
0
0
K
R
MHC Spartak
SKA-1946
3
1
1
1
0
0
4
0
2
1
0
1
K
O
Sputnik Almetyevsk
Irbis Kazan
2
0
2
0
4
0
1
3
K
O
Kapitan Stupino
Serebryanye Lvy
2
0
2
0
7
2
4
1
wtorek, 14 listopad 2017
K
O
Russkie Vityazi
HC Red Star Kunlun Juniors
1
1
0
0
2
1
1
0
K
O
Kapitan Stupino
Serebryanye Lvy
2
1
0
1
3
0
2
1
poniedziałek, 13 listopad 2017
K
R
Omskie Yastreby
Sibirskie Snaipery
4
0
1
2
0
1
3
2
0
1
0
0
K
O
Reaktor
Irbis Kazan
2
1
1
0
3
1
1
1
K
O
Stalnye Lisy
Mamonty Yugry
1
0
1
0
2
1
1
0
K
R
Altay Ust-Kamenogorsk
Tolpar
3
1
1
1
0
0
4
1
1
1
0
1
K
O
Belye Medvedi
Kuznetskie Medvedi
4
1
1
2
1
0
0
1
K
O
Snezhnye Barsy
Avto Yekaterinburg
3
1
1
1
2
0
0
2
K
O
MHC Spartak
Dynamo St. Petersburg Juniors
1
0
1
0
0
0
0
0
K
O
Sarmaty
Tyumensky Legion
5
0
1
4
2
1
0
1
K
O
Sputnik Almetyevsk
Ladya Togliatti Juniors
3
0
1
2
1
0
0
1
K
O
HC MVD Juniors
Chaika
1
0
0
1
4
0
1
3
K
o
Krasnaya Armiya
Atlanty
3
1
0
1
1
2
2
0
0
0
K
O
Krylya Sovetov
SKA-1946
2
1
1
0
4
2
1
1
niedziela, 12 listopad 2017
K
O
Amurskie Tigry
Almaz
1
1
0
0
3
0
2
1
K
O
Tayfun
Loko
2
2
0
0
8
1
3
4
K
O
Omskie Yastreby
Sibirskie Snaipery
2
2
0
0
5
1
0
4
K
O
Stalnye Lisy
Mamonty Yugry
5
1
3
1
8
3
3
2
K
O
Belye Medvedi
Kuznetskie Medvedi
6
1
4
1
3
0
1
2
K
O
HC MVD Juniors
Chaika
0
0
0
0
1
1
0
0
K
O
Krasnaya Armiya
Atlanty
5
0
1
4
3
1
1
1
K
O
Krylya Sovetov
SKA-1946
1
1
0
0
3
1
1
1
K
R
MHC Spartak
Dynamo St. Petersburg Juniors
5
0
3
1
0
1
4
2
1
1
0
0
K
R
Reaktor
Irbis Kazan
3
0
3
0
0
0
4
1
1
1
0
1
K
O
Russkie Vityazi
HC Red Star Kunlun Juniors
5
1
2
2
0
0
0
0
K
O
Sputnik Almetyevsk
Ladya Togliatti Juniors
2
0
2
0
4
2
1
1
K
R
Altay Ust-Kamenogorsk
Tolpar
2
1
0
1
0
0
3
0
2
0
0
1
K
R
Snezhnye Barsy
Avto Yekaterinburg
6
2
2
1
0
1
5
2
2
1
0
0
K
o
Sarmaty
Tyumensky Legion
3
2
0
0
1
2
1
0
1
0
sobota, 11 listopad 2017
K
O
Amurskie Tigry
Almaz
4
1
3
0
5
2
1
2
K
o
Tayfun
Loko
3
1
1
0
1
2
1
1
0
0
czwartek, 9 listopad 2017
K
O
Snezhnye Barsy
Altay Ust-Kamenogorsk
4
1
2
1
5
2
1
2
środa, 8 listopad 2017
K
O
Snezhnye Barsy
Altay Ust-Kamenogorsk
5
2
1
2
2
1
0
1
K
O
Chaika
Kapitan Stupino
3
0
1
2
1
0
0
1
wtorek, 7 listopad 2017
K
o
Chaika
Kapitan Stupino
3
0
0
2
1
2
2
0
0
0
poniedziałek, 6 listopad 2017
K
O
Almaz
Atlanty
3
1
1
1
2
2
0
0
niedziela, 5 listopad 2017
K
O
Altay Ust-Kamenogorsk
Snezhnye Barsy
4
1
1
2
3
2
1
0
K
O
Almaz
Atlanty
9
2
4
3
5
2
0
3
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
HC Riga
4
0
2
2
5
2
2
1
sobota, 4 listopad 2017
K
O
Altay Ust-Kamenogorsk
Snezhnye Barsy
0
0
0
0
2
2
0
0
K
R
HC Red Star Kunlun Juniors
HC Riga
3
1
1
0
0
1
2
1
1
0
0
0
środa, 1 listopad 2017
K
O
SKA-1946
HC MVD Juniors
3
1
1
1
1
1
0
0
K
R
Dynamo St. Petersburg Juniors
Krasnaya Armiya
3
2
0
0
0
1
2
1
1
0
0
0
K
O
Avto Yekaterinburg
Sarmaty
3
1
1
1
1
0
1
0
K
o
HC Red Star Kunlun Juniors
Amurskie Tigry
4
3
0
0
1
3
2
1
0
0
wtorek, 31 październik 2017
K
O
Serebryanye Lvy
Tayfun
4
1
1
2
1
0
0
1
K
O
Kuznetskie Medvedi
Snezhnye Barsy
8
3
3
2
2
2
0
0
K
O
Sibirskie Snaipery
Altay Ust-Kamenogorsk
3
1
1
1
1
0
1
0
K
O
Tolpar
Stalnye Lisy
4
2
0
2
6
3
1
2
K
o
Chaika
Russkie Vityazi
3
0
2
0
1
2
0
0
2
0
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Krasnaya Armiya
8
5
0
3
5
2
1
2
K
O
Atlanty
Kapitan Stupino
4
1
2
1
2
1
1
0
K
O
SKA-1946
HC MVD Juniors
5
0
3
2
0
0
0
0
poniedziałek, 30 październik 2017
K
O
Serebryanye Lvy
Tayfun
3
0
3
0
1
1
0
0
K
O
Kuznetskie Medvedi
Snezhnye Barsy
2
0
1
1
1
0
1
0
K
O
Sibirskie Snaipery
Altay Ust-Kamenogorsk
3
1
1
1
2
0
1
1
K
O
Avto Yekaterinburg
Sarmaty
5
1
3
1
2
1
1
0
K
O
Tolpar
Stalnye Lisy
4
2
1
1
1
0
1
0
K
O
Chaika
Russkie Vityazi
1
0
1
0
2
1
0
1
K
O
Irbis Kazan
Belye Medvedi
1
1
0
0
4
1
3
0
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Omskie Yastreby
1
1
0
0
4
3
1
0
K
O
Loko
HC Riga
4
2
1
1
1
0
0
1
K
O
Atlanty
Kapitan Stupino
3
0
1
2
2
0
2
0
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
Amurskie Tigry
11
3
5
3
4
2
1
1
niedziela, 29 październik 2017
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
HC MVD Juniors
6
1
2
3
0
0
0
0
K
o
Irbis Kazan
Belye Medvedi
4
2
0
1
1
3
1
0
2
0
K
O
Loko
HC Riga
5
1
2
2
1
1
0
0
K
O
MHC Spartak
Krylya Sovetov
3
1
1
1
0
0
0
0
K
O
SKA-1946
Krasnaya Armiya
4
0
4
0
1
0
1
0
K
R
Ladya Togliatti Juniors
Omskie Yastreby
4
3
1
0
0
0
5
2
0
2
0
1
sobota, 28 październik 2017
K
O
Tolpar
Sarmaty
4
2
1
1
1
0
0
1
K
O
MHC Spartak
Krylya Sovetov
4
1
2
1
1
0
0
1
K
O
Reaktor
Sputnik Almetyevsk
5
1
2
2
3
1
1
1
K
R
Mamonty Yugry
Tyumensky Legion
3
0
0
2
0
1
2
0
1
1
0
0
piątek, 27 październik 2017
K
O
Almaz
HC Riga
4
1
2
1
2
0
1
1
K
O
Serebryanye Lvy
Amurskie Tigry
5
1
0
4
2
0
1
1
K
R
Tolpar
Sarmaty
3
1
1
1
0
0
4
0
3
0
0
1
K
O
Mamonty Yugry
Tyumensky Legion
4
1
3
0
0
0
0
0
K
O
Reaktor
Sputnik Almetyevsk
2
0
1
1
1
1
0
0
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
HC MVD Juniors
5
1
2
2
1
0
0
1
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
Tayfun
0
0
0
0
4
1
1
2
K
O
SKA-1946
Krasnaya Armiya
2
1
1
0
4
2
2
0
czwartek, 26 październik 2017
K
o
Serebryanye Lvy
Amurskie Tigry
2
1
1
0
0
3
1
1
0
1
K
O
Avto Yekaterinburg
Stalnye Lisy
1
0
1
0
3
0
1
2
K
O
Irbis Kazan
Omskie Yastreby
2
0
2
0
1
0
1
0
K
R
Ladya Togliatti Juniors
Belye Medvedi
2
0
1
1
0
0
3
0
1
1
0
1
K
O
Almaz
HC Riga
4
1
1
2
1
0
1
0
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
Tayfun
4
1
0
3
1
0
1
0
środa, 25 październik 2017
K
R
Avto Yekaterinburg
Stalnye Lisy
4
2
1
1
0
0
5
0
2
2
0
1
K
O
Irbis Kazan
Omskie Yastreby
1
1
0
0
3
0
1
2
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Belye Medvedi
5
2
2
1
2
1
0
1
wtorek, 24 październik 2017
K
O
Krasnaya Armiya
MHC Spartak
3
1
1
1
4
0
2
2
K
O
Russkie Vityazi
Dynamo St. Petersburg Juniors
1
0
0
1
4
1
3
0
poniedziałek, 23 październik 2017
K
O
Amurskie Tigry
Atlanty
4
3
0
1
1
0
1
0
K
O
Tayfun
Chaika
3
1
1
1
5
1
3
1
K
O
HC Riga
Serebryanye Lvy
0
0
0
0
6
2
3
1
K
O
Loko
HC Red Star Kunlun Juniors
5
3
1
1
0
0
0
0
K
O
HC MVD Juniors
Krylya Sovetov
1
1
0
0
3
0
2
1
K
O
Kapitan Stupino
SKA-1946
1
1
0
0
2
1
0
1
niedziela, 22 październik 2017
K
O
Amurskie Tigry
Atlanty
4
0
2
2
3
2
0
1
K
O
Tayfun
Chaika
0
0
0
0
2
0
0
2
K
O
HC MVD Juniors
Krylya Sovetov
3
1
1
1
1
0
1
0
K
R
HC Riga
Serebryanye Lvy
2
1
0
0
0
1
1
0
1
0
0
0
K
O
Kapitan Stupino
SKA-1946
3
1
1
1
7
3
1
3
K
O
Loko
HC Red Star Kunlun Juniors
4
1
1
2
0
0
0
0
K
O
Russkie Vityazi
Dynamo St. Petersburg Juniors
3
2
0
1
5
2
2
1
K
O
Krasnaya Armiya
MHC Spartak
3
0
3
0
4
2
2
0
sobota, 21 październik 2017
K
R
Altay Ust-Kamenogorsk
Irbis Kazan
1
0
1
0
0
0
2
1
0
0
0
1
K
O
Omskie Yastreby
Sputnik Almetyevsk
5
0
3
2
1
0
0
1
K
O
Belye Medvedi
Reaktor
4
2
0
2
7
2
2
3
K
O
Tyumensky Legion
Avto Yekaterinburg
0
0
0
0
5
1
2
2
piątek, 20 październik 2017
K
O
Tyumensky Legion
Avto Yekaterinburg
2
0
1
1
3
1
1
1
K
O
Omskie Yastreby
Sputnik Almetyevsk
1
0
0
1
2
1
1
0
K
O
Stalnye Lisy
Kuznetskie Medvedi
0
0
0
0
3
2
0
1
K
O
Altay Ust-Kamenogorsk
Irbis Kazan
2
1
0
1
4
1
0
3
K
O
Belye Medvedi
Reaktor
5
3
0
2
2
1
1
0
K
O
Snezhnye Barsy
Ladya Togliatti Juniors
6
2
2
2
4
0
1
3
K
O
Mamonty Yugry
Tolpar
5
3
1
1
0
0
0
0
K
o
Sarmaty
Sibirskie Snaipery
4
0
2
2
0
5
1
1
2
1
czwartek, 19 październik 2017
K
O
Amurskie Tigry
Chaika
3
1
1
1
4
0
3
1
K
O
Tayfun
Atlanty
2
1
0
1
1
0
0
1
K
O
Stalnye Lisy
Kuznetskie Medvedi
6
1
1
4
2
0
0
2
K
R
Snezhnye Barsy
Ladya Togliatti Juniors
3
1
2
0
0
0
4
0
1
2
0
1
K
O
Mamonty Yugry
Tolpar
4
2
1
1
2
2
0
0
K
O
Russkie Vityazi
SKA-1946
1
0
0
1
4
0
1
3
K
O
Sarmaty
Sibirskie Snaipery
1
1
0
0
2
1
1
0
K
o
Almaz
Loko
3
2
1
0
0
4
1
0
2
1
K
O
HC Riga
HC Red Star Kunlun Juniors
1
0
1
0
3
1
0
2
K
O
HC MVD Juniors
MHC Spartak
1
1
0
0
2
0
2
0
K
O
Kapitan Stupino
Dynamo St. Petersburg Juniors
1
1
0
0
3
1
1
1
K
O
Krasnaya Armiya
Krylya Sovetov
6
2
3
1
3
0
1
2
środa, 18 październik 2017
K
O
Amurskie Tigry
Chaika
2
1
1
0
4
1
2
1
K
O
Tayfun
Atlanty
3
3
0
0
1
1
0
0
K
O
Russkie Vityazi
SKA-1946
2
0
1
1
3
1
1
1
K
R
Almaz
Loko
3
1
1
1
0
0
4
0
2
1
0
1
K
O
HC Riga
HC Red Star Kunlun Juniors
1
0
1
0
0
0
0
0
K
O
HC MVD Juniors
MHC Spartak
2
0
2
0
3
1
2
0
K
O
Kapitan Stupino
Dynamo St. Petersburg Juniors
2
0
1
1
4
2
1
1
K
O
Krasnaya Armiya
Krylya Sovetov
3
0
2
1
2
0
1
1
wtorek, 17 październik 2017
K
O
Omskie Yastreby
Reaktor
5
0
1
4
3
1
1
1
K
O
Stalnye Lisy
Sibirskie Snaipery
5
1
2
2
0
0
0
0
K
O
Belye Medvedi
Sputnik Almetyevsk
10
2
3
5
1
0
1
0
K
O
Snezhnye Barsy
Irbis Kazan
2
0
1
1
0
0
0
0
K
O
Mamonty Yugry
Avto Yekaterinburg
3
0
2
1
1
0
0
1
poniedziałek, 16 październik 2017
K
O
Altay Ust-Kamenogorsk
Ladya Togliatti Juniors
4
1
2
1
3
1
0
2
K
O
Sarmaty
Kuznetskie Medvedi
6
1
1
4
2
1
0
1
K
O
Tyumensky Legion
Tolpar
1
0
0
1
4
0
1
3
niedziela, 15 październik 2017
K
o
Omskie Yastreby
Reaktor
1
0
1
0
0
2
1
0
0
1
K
O
Stalnye Lisy
Sibirskie Snaipery
3
1
1
1
1
0
0
1
K
O
Belye Medvedi
Sputnik Almetyevsk
5
3
1
1
1
1
0
0
K
O
Chaika
HC Riga
1
0
0
1
2
0
0
2
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Tayfun
10
1
3
6
1
0
1
0
K
R
HC Red Star Kunlun Juniors
Almaz
5
0
3
1
0
1
4
2
0
2
0
0
K
O
MHC Spartak
Russkie Vityazi
5
2
1
2
1
0
0
1
K
O
SKA-1946
Amurskie Tigry
2
1
0
1
1
1
0
0
K
O
Altay Ust-Kamenogorsk
Ladya Togliatti Juniors
2
1
1
0
3
1
1
1
K
o
Snezhnye Barsy
Irbis Kazan
4
1
0
2
1
3
2
1
0
0
K
O
Mamonty Yugry
Avto Yekaterinburg
5
1
0
4
2
0
0
2
K
O
Sarmaty
Kuznetskie Medvedi
2
0
0
2
4
0
2
2
K
O
Tyumensky Legion
Tolpar
0
0
0
0
5
1
2
2
K
O
Serebryanye Lvy
Loko
3
1
1
1
4
1
2
1
sobota, 14 październik 2017
K
O
Chaika
HC Riga
5
3
2
0
2
0
2
0
K
O
MHC Spartak
Russkie Vityazi
1
0
0
1
0
0
0
0
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
Almaz
4
1
2
1
3
0
2
1
K
O
Serebryanye Lvy
Loko
3
1
0
2
5
1
3
1
piątek, 13 październik 2017
K
R
Krasnaya Armiya
HC MVD Juniors
5
1
2
1
0
1
4
2
1
1
0
0
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Tayfun
4
1
2
1
3
3
0
0
K
O
SKA-1946
Amurskie Tigry
2
2
0
0
0
0
0
0
czwartek, 12 październik 2017
K
R
Krasnaya Armiya
HC MVD Juniors
2
0
1
1
0
0
3
1
1
0
0
1
K
O
Sputnik Almetyevsk
Snezhnye Barsy
2
0
2
0
4
1
1
2
środa, 11 październik 2017
K
O
Reaktor
Altay Ust-Kamenogorsk
3
1
1
1
1
0
1
0
K
O
Serebryanye Lvy
Almaz
3
1
1
1
0
0
0
0
K
O
Kuznetskie Medvedi
Mamonty Yugry
3
0
3
0
5
1
1
3
K
O
Sibirskie Snaipery
Tyumensky Legion
2
1
0
1
0
0
0
0
K
O
MHC Spartak
Kapitan Stupino
3
2
0
1
2
0
1
1
K
O
Sputnik Almetyevsk
Snezhnye Barsy
2
1
1
0
7
3
2
2
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Amurskie Tigry
7
2
3
2
1
0
0
1
K
O
Atlanty
HC Riga
2
0
1
1
1
0
1
0
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
Loko
2
1
1
0
7
2
5
0
K
O
SKA-1946
Tayfun
10
4
3
3
0
0
0
0
K
O
Krylya Sovetov
Russkie Vityazi
4
1
2
1
1
1
0
0
wtorek, 10 październik 2017
K
O
Serebryanye Lvy
Almaz
2
1
0
1
5
2
1
2
K
O
Kuznetskie Medvedi
Mamonty Yugry
0
0
0
0
2
0
0
2
K
O
Sibirskie Snaipery
Tyumensky Legion
4
1
0
3
0
0
0
0
K
O
Irbis Kazan
Sarmaty
1
0
1
0
3
0
1
2
K
O
MHC Spartak
Kapitan Stupino
3
1
0
2
2
1
0
1
K
o
Ladya Togliatti Juniors
Stalnye Lisy
2
1
1
0
0
3
0
1
1
1
K
O
Reaktor
Altay Ust-Kamenogorsk
6
0
4
2
1
0
0
1
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Amurskie Tigry
5
1
1
3
0
0
0
0
K
O
Atlanty
HC Riga
2
2
0
0
1
0
0
1
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
Loko
0
0
0
0
6
3
3
0
K
O
SKA-1946
Tayfun
7
4
2
1
0
0
0
0
K
O
Krylya Sovetov
Russkie Vityazi
2
1
1
0
4
2
0
2
poniedziałek, 9 październik 2017
K
o
Omskie Yastreby
Belye Medvedi
3
0
0
3
0
4
1
2
0
1
K
R
Irbis Kazan
Sarmaty
4
1
1
1
0
1
3
1
1
1
0
0
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Stalnye Lisy
1
0
0
1
3
1
0
2
niedziela, 8 październik 2017
K
R
Omskie Yastreby
Belye Medvedi
4
0
3
0
0
1
3
0
2
1
0
0
K
O
Reaktor
Snezhnye Barsy
5
2
2
1
0
0
0
0
K
O
Sputnik Almetyevsk
Altay Ust-Kamenogorsk
2
1
0
1
1
0
0
1
sobota, 7 październik 2017
K
O
Amurskie Tigry
MHC Spartak
0
0
0
0
3
2
0
1
K
o
Kuznetskie Medvedi
Tyumensky Legion
2
0
1
1
0
3
0
1
1
1
K
O
Sibirskie Snaipery
Mamonty Yugry
3
1
1
1
2
0
2
0
K
O
Tolpar
Avto Yekaterinburg
3
1
1
1
2
0
2
0
K
o
Reaktor
Snezhnye Barsy
3
1
1
1
0
4
3
0
0
1
K
R
Russkie Vityazi
HC MVD Juniors
4
2
1
0
0
1
3
1
0
2
0
0
K
O
Sputnik Almetyevsk
Altay Ust-Kamenogorsk
4
0
2
2
3
3
0
0
piątek, 6 październik 2017
K
o
Tolpar
Avto Yekaterinburg
4
0
2
1
1
3
2
0
1
0
K
O
Tayfun
Krylya Sovetov
3
1
1
1
2
0
2
0
K
O
Kuznetskie Medvedi
Tyumensky Legion
3
1
2
0
5
0
2
3
K
O
Sibirskie Snaipery
Mamonty Yugry
7
3
1
3
5
3
1
1
K
o
Irbis Kazan
Stalnye Lisy
2
0
0
2
0
3
1
0
1
1
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Sarmaty
5
2
1
2
0
0
0
0
K
O
Loko
Chaika
5
1
3
1
2
0
1
1
K
O
HC Riga
Dynamo St. Petersburg Juniors
2
0
1
1
5
0
3
2
K
O
Kapitan Stupino
Krasnaya Armiya
3
0
3
0
6
0
5
1
czwartek, 5 październik 2017
K
O
Amurskie Tigry
MHC Spartak
3
1
1
1
4
2
1
1
K
O
Tayfun
Krylya Sovetov
2
1
0
1
6
1
2
3
K
O
Russkie Vityazi
HC MVD Juniors
1
1
0
0
3
1
1
1
K
R
Irbis Kazan
Stalnye Lisy
3
1
0
1
0
1
2
0
1
1
0
0
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Sarmaty
3
1
1
1
1
1
0
0
K
O
Loko
Chaika
2
0
0
2
0
0
0
0
K
O
HC Riga
Dynamo St. Petersburg Juniors
0
0
0
0
3
2
0
1
K
O
Kapitan Stupino
Krasnaya Armiya
2
1
0
1
5
1
4
0
środa, 4 październik 2017
K
O
Serebryanye Lvy
HC Red Star Kunlun Juniors
5
2
2
1
3
1
0
2
wtorek, 3 październik 2017
K
O
Russkie Vityazi
Krasnaya Armiya
1
0
1
0
0
0
0
0
K
O
Almaz
Chaika
3
0
1
2
2
0
2
0
K
o
Serebryanye Lvy
HC Red Star Kunlun Juniors
2
1
0
1
0
3
0
0
2
1
poniedziałek, 2 październik 2017
K
O
Amurskie Tigry
Krylya Sovetov
1
0
1
0
5
2
0
3
K
O
Tayfun
MHC Spartak
7
1
4
2
6
2
0
4
K
O
Almaz
Chaika
3
1
2
0
0
0
0
0
K
O
Mamonty Yugry
Ladya Togliatti Juniors
2
0
1
1
3
1
1
1
K
O
Tyumensky Legion
Irbis Kazan
3
0
1
2
1
0
0
1
K
R
Loko
Atlanty
1
1
0
0
0
0
2
0
1
0
0
1
K
O
HC Riga
SKA-1946
2
0
0
2
6
0
3
3
K
O
Kapitan Stupino
HC MVD Juniors
2
0
1
1
3
1
2
0
niedziela, 1 październik 2017
K
O
Amurskie Tigry
Krylya Sovetov
3
1
2
0
6
1
2
3
K
O
Tayfun
MHC Spartak
1
0
0
1
4
2
1
1
K
O
Avto Yekaterinburg
Kuznetskie Medvedi
3
0
1
2
0
0
0
0
K
o
Tolpar
Sibirskie Snaipery
2
1
0
1
0
3
1
1
0
1
K
O
HC Riga
SKA-1946
1
0
0
1
2
0
2
0
K
o
Kapitan Stupino
HC MVD Juniors
3
1
1
1
0
4
0
2
1
1
K
O
Russkie Vityazi
Krasnaya Armiya
2
0
1
1
6
3
2
1
K
O
Snezhnye Barsy
Belye Medvedi
0
0
0
0
3
0
1
2
K
O
Mamonty Yugry
Ladya Togliatti Juniors
5
1
3
1
0
0
0
0
K
O
Sarmaty
Reaktor
4
3
1
0
1
0
0
1
K
o
Tyumensky Legion
Irbis Kazan
2
0
1
0
1
1
1
0
0
0
K
O
Loko
Atlanty
8
2
2
4
1
0
1
0
sobota, 30 wrzesień 2017
K
R
Avto Yekaterinburg
Kuznetskie Medvedi
2
1
0
1
0
0
3
1
0
1
0
1
K
O
Stalnye Lisy
Sputnik Almetyevsk
6
1
3
2
3
0
1
2
K
O
Tolpar
Sibirskie Snaipery
1
0
0
1
2
0
1
1
K
O
Altay Ust-Kamenogorsk
Omskie Yastreby
1
0
1
0
6
4
1
1
K
R
Snezhnye Barsy
Belye Medvedi
2
1
0
0
0
1
1
0
0
1
0
0
K
O
Sarmaty
Reaktor
4
1
1
2
5
4
1
0
piątek, 29 wrzesień 2017
K
O
Stalnye Lisy
Sputnik Almetyevsk
6
1
2
3
2
2
0
0
K
O
Altay Ust-Kamenogorsk
Omskie Yastreby
4
2
0
2
1
0
1
0
czwartek, 28 wrzesień 2017
K
O
Mamonty Yugry
Irbis Kazan
4
0
3
1
1
0
1
0
K
O
Tyumensky Legion
Ladya Togliatti Juniors
4
1
3
0
1
0
1
0
środa, 27 wrzesień 2017
K
O
Tyumensky Legion
Ladya Togliatti Juniors
5
1
2
2
4
1
3
0
K
O
Stalnye Lisy
Reaktor
6
4
1
1
4
2
2
0
K
O
Altay Ust-Kamenogorsk
Belye Medvedi
3
1
2
0
2
0
1
1
K
O
Avto Yekaterinburg
Sibirskie Snaipery
2
1
1
0
1
0
0
1
K
O
Tolpar
Kuznetskie Medvedi
6
1
2
3
2
2
0
0
K
O
Chaika
HC Red Star Kunlun Juniors
3
0
2
1
5
0
3
2
K
O
Krasnaya Armiya
Amurskie Tigry
9
4
2
3
3
1
1
1
K
O
MHC Spartak
HC Riga
5
4
1
0
1
1
0
0
K
O
Sarmaty
Sputnik Almetyevsk
3
1
1
1
1
0
0
1
K
O
Atlanty
Serebryanye Lvy
0
0
0
0
1
0
0
1
K
O
HC MVD Juniors
Tayfun
2
1
0
1
6
3
2
1
K
R
SKA-1946
Almaz
3
0
0
3
0
0
4
2
1
0
0
1
wtorek, 26 wrzesień 2017
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Loko
3
0
1
2
6
2
1
3
K
O
Altay Ust-Kamenogorsk
Belye Medvedi
2
0
1
1
4
1
2
1
K
O
Snezhnye Barsy
Omskie Yastreby
5
2
0
3
1
0
0
1
K
O
Tolpar
Kuznetskie Medvedi
3
1
0
2
0
0
0
0
K
O
Chaika
HC Red Star Kunlun Juniors
1
0
0
1
2
1
1
0
K
O
Krasnaya Armiya
Amurskie Tigry
7
3
3
1
0
0
0
0
K
O
MHC Spartak
HC Riga
2
1
1
0
1
0
1
0
K
O
Mamonty Yugry
Irbis Kazan
6
3
1
2
0
0
0
0
K
R
Sarmaty
Sputnik Almetyevsk
5
2
0
2
0
1
4
2
2
0
0
0
K
O
Atlanty
Serebryanye Lvy
2
1
1
0
1
1
0
0
K
O
HC MVD Juniors
Tayfun
6
2
2
2
3
0
2
1
poniedziałek, 25 wrzesień 2017
K
O
Snezhnye Barsy
Omskie Yastreby
3
0
2
1
2
0
2
0
K
O
Stalnye Lisy
Reaktor
6
2
2
2
0
0
0
0
K
O
Avto Yekaterinburg
Sibirskie Snaipery
5
3
1
1
2
0
1
1
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Loko
1
0
0
1
4
1
3
0
K
R
Kapitan Stupino
Russkie Vityazi
3
0
1
1
0
1
2
0
1
1
0
0
K
R
SKA-1946
Almaz
2
1
0
1
0
0
3
1
1
0
0
1
niedziela, 24 wrzesień 2017
K
O
Chaika
Serebryanye Lvy
4
1
3
0
1
1
0
0
K
O
Kapitan Stupino
Russkie Vityazi
0
0
0
0
1
0
0
1
sobota, 23 wrzesień 2017
K
O
Atlanty
HC Red Star Kunlun Juniors
0
0
0
0
1
0
0
1
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Almaz
3
1
2
0
2
1
1
0
K
O
HC MVD Juniors
Amurskie Tigry
4
1
2
1
2
0
1
1
K
O
Irbis Kazan
Mamonty Yugry
3
1
2
0
2
0
2
0
K
O
Krasnaya Armiya
Tayfun
4
1
3
0
2
2
0
0
K
O
Krylya Sovetov
HC Riga
2
0
2
0
0
0
0
0
K
O
SKA-1946
Loko
1
1
0
0
3
0
1
2
piątek, 22 wrzesień 2017
K
O
Chaika
Serebryanye Lvy
2
0
1
1
1
0
1
0
K
o
Irbis Kazan
Mamonty Yugry
2
0
0
2
0
3
0
2
0
1
K
O
Krasnaya Armiya
Tayfun
5
0
1
4
3
1
1
1
K
o
Dynamo St. Petersburg Juniors
Almaz
2
0
0
2
0
3
1
0
1
1
K
O
Atlanty
HC Red Star Kunlun Juniors
2
1
0
1
0
0
0
0
K
O
HC MVD Juniors
Amurskie Tigry
4
1
1
2
5
2
1
2
K
O
SKA-1946
Loko
5
3
0
2
3
1
1
1
K
o
Krylya Sovetov
HC Riga
2
1
0
0
1
1
0
0
1
0
czwartek, 21 wrzesień 2017
K
O
Reaktor
Tyumensky Legion
5
2
1
2
2
0
2
0
środa, 20 wrzesień 2017
K
O
Reaktor
Tyumensky Legion
6
2
2
2
2
1
0
1
K
O
Sibirskie Snaipery
Kuznetskie Medvedi
4
3
0
1
1
1
0
0
K
O
Sputnik Almetyevsk
Mamonty Yugry
4
2
1
1
6
3
1
2
wtorek, 19 wrzesień 2017
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Avto Yekaterinburg
4
3
0
1
5
1
3
1
K
O
Omskie Yastreby
Sarmaty
1
1
0
0
2
0
2
0
K
R
Sibirskie Snaipery
Kuznetskie Medvedi
3
1
1
1
0
0
4
0
3
0
0
1
K
O
Belye Medvedi
Stalnye Lisy
3
2
1
0
4
1
0
3
K
O
Sputnik Almetyevsk
Mamonty Yugry
2
0
2
0
4
0
2
2
K
o
Loko
Krylya Sovetov
3
1
1
0
1
2
1
1
0
0
poniedziałek, 18 wrzesień 2017
K
o
Amurskie Tigry
Kapitan Stupino
2
0
1
1
0
3
0
2
0
1
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Avto Yekaterinburg
2
1
0
1
7
1
1
5
K
O
Tayfun
Russkie Vityazi
2
0
2
0
3
1
1
1
K
O
Irbis Kazan
Tolpar
5
1
1
3
1
0
1
0
K
O
Belye Medvedi
Stalnye Lisy
3
0
2
1
2
0
1
1
K
O
Loko
Krylya Sovetov
2
0
2
0
3
2
0
1
K
O
Almaz
MHC Spartak
5
1
0
4
3
1
2
0
K
O
HC Riga
Krasnaya Armiya
1
1
0
0
5
2
2
1
K
O
Serebryanye Lvy
SKA-1946
2
1
1
0
6
1
3
2
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
Dynamo St. Petersburg Juniors
1
0
0
1
7
3
3
1
niedziela, 17 wrzesień 2017
K
O
Amurskie Tigry
Kapitan Stupino
3
2
1
0
1
1
0
0
K
O
Tayfun
Russkie Vityazi
1
0
0
1
4
0
3
1
K
O
Omskie Yastreby
Sarmaty
4
1
0
3
0
0
0
0
K
O
HC Riga
Krasnaya Armiya
1
0
0
1
3
2
1
0
K
R
Irbis Kazan
Tolpar
3
2
0
0
0
1
2
1
1
0
0
0
K
O
Reaktor
Mamonty Yugry
3
1
1
1
2
1
0
1
K
R
Sputnik Almetyevsk
Tyumensky Legion
4
1
1
1
0
1
3
0
2
1
0
0
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
Dynamo St. Petersburg Juniors
3
0
2
1
1
1
0
0
K
O
Almaz
MHC Spartak
1
0
1
0
3
0
1
2
K
O
Serebryanye Lvy
SKA-1946
0
0
0
0
2
0
0
2
sobota, 16 wrzesień 2017
K
O
Chaika
Atlanty
4
0
2
2
1
1
0
0
K
O
Sputnik Almetyevsk
Tyumensky Legion
4
0
4
0
3
0
3
0
piątek, 15 wrzesień 2017
K
O
Omskie Yastreby
Stalnye Lisy
1
1
0
0
7
2
3
2
K
O
Belye Medvedi
Sarmaty
5
1
4
0
2
1
0
1
K
O
Chaika
Atlanty
1
0
1
0
3
2
1
0
K
O
Irbis Kazan
Avto Yekaterinburg
4
1
3
0
2
1
0
1
K
O
Reaktor
Mamonty Yugry
5
2
2
1
3
0
3
0
K
R
Almaz
Krylya Sovetov
3
0
2
1
0
0
4
3
0
0
0
1
czwartek, 14 wrzesień 2017
K
O
Amurskie Tigry
Russkie Vityazi
5
1
3
1
3
1
1
1
K
O
Tayfun
Kapitan Stupino
5
2
1
2
4
0
1
3
K
o
Kuznetskie Medvedi
Altay Ust-Kamenogorsk
5
1
2
1
1
4
0
3
1
0
K
R
Omskie Yastreby
Stalnye Lisy
3
0
0
2
0
1
2
0
1
1
0
0
K
O
Sibirskie Snaipery
Snezhnye Barsy
2
0
1
1
3
0
3
0
K
O
Belye Medvedi
Sarmaty
2
1
1
0
1
1
0
0
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Tolpar
4
1
1
2
1
0
0
1
K
O
Loko
MHC Spartak
4
1
1
2
2
2
0
0
K
O
Almaz
Krylya Sovetov
1
0
1
0
4
2
2
0
K
O
HC Riga
HC MVD Juniors
3
1
2
0
1
0
1
0
K
R
Serebryanye Lvy
Dynamo St. Petersburg Juniors
1
1
0
0
0
0
2
0
1
0
0
1
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
SKA-1946
3
2
0
1
4
2
1
1
środa, 13 wrzesień 2017
K
O
Kuznetskie Medvedi
Altay Ust-Kamenogorsk
3
2
1
0
5
2
2
1
K
o
Tayfun
Kapitan Stupino
2
0
1
1
0
3
0
0
2
1
K
O
Irbis Kazan
Avto Yekaterinburg
3
0
2
1
1
0
1
0
K
O
Ladya Togliatti Juniors
Tolpar
2
1
0
1
0
0
0
0
K
O
HC Riga
HC MVD Juniors
2
0
0
2
4
1
2
1
K
o
Serebryanye Lvy
Dynamo St. Petersburg Juniors
2
0
0
2
0
3
1
0
1
1
K
O
HC Red Star Kunlun Juniors
SKA-1946
0
0
0
0
4
1
2
1
wtorek, 12 wrzesień 2017
K
o
Amurskie Tigry
Russkie Vityazi
0
0
0
0
0
1
0
0
0
1
K
O
Sibirskie Snaipery
Snezhnye Barsy
2
1
0
1
0
0
0
0
K
O
Loko
MHC Spartak
5
2
0
3
3
0
0
3
niedziela, 10 wrzesień 2017
K
O
Avto Yekaterinburg
Sputnik Almetyevsk
5
0
3
2
0
0
0
0
K
O
Kapitan Stupino
HC Riga
4
0
3
1
2
2
0
0
K
O
Krasnaya Armiya
Almaz
4
2
2
0
2
0
2
0
K
O
SKA-1946
Chaika
4
1
1
2
1
0
0
1
K
O
Mamonty Yugry
Belye Medvedi
4
0
2
2
1
0
1
0
K
R
Tyumensky Legion
Omskie Yastreby
2
0
0
1
0
1
1
1
0
0
0
0
sobota, 9 wrzesień 2017
K
O
Kuznetskie Medvedi
Irbis Kazan
2
2
0
0
4
1
3
0
K
O
Sibirskie Snaipery
Ladya Togliatti Juniors
5
0
1
4
1
0
1
0
K
O
Avto Yekaterinburg
Sputnik Almetyevsk
11
4
4
3
2
1
0
1
K
O
Stalnye Lisy
Altay Ust-Kamenogorsk
7
1
4
2
1
0
0
1
K
R
Tolpar
Reaktor
1
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Atlanty
4
2
2
0
0
0
0
0
K
O
HC MVD Juniors
Loko
1
0
0
1
0
0
0
0
K
O
Kapitan Stupino
HC Riga
1
1
0
0
3
0
2
1
K
o
Krasnaya Armiya
Almaz
0
0
0
0
0
1
0
0
0
1
K
O
Krylya Sovetov
Serebryanye Lvy
3
1
0
2
0
0
0
0
K
O
MHC Spartak
HC Red Star Kunlun Juniors
7
1
2
4
1
0
1
0
K
O
Mamonty Yugry
Belye Medvedi
5
2
1
2
2
1
0
1
K
O
Sarmaty
Snezhnye Barsy
2
1
0
1
1
1
0
0
K
O
Tyumensky Legion
Omskie Yastreby
3
1
0
2
1
0
1
0
K
O
Tayfun
Amurskie Tigry
5
2
2
1
6
2
2
2
piątek, 8 wrzesień 2017
K
O
Kuznetskie Medvedi
Irbis Kazan
2
1
1
0
4
0
2
2
K
O
Tayfun
Amurskie Tigry
4
0
1
3
2
0
1
1
K
O
Sibirskie Snaipery
Ladya Togliatti Juniors
6
1
1
4
1
0
0
1
K
O
Stalnye Lisy
Altay Ust-Kamenogorsk
6
2
4
0
1
0
1
0
K
O
Tolpar
Reaktor
2
0
1
1
3
1
1
1
K
O
MHC Spartak
HC Red Star Kunlun Juniors
3
1
1
1
1
0
1
0
K
o
Sarmaty
Snezhnye Barsy
3
1
1
1
0
4
2
1
0
1
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Atlanty
5
4
1
0
2
0
2
0
K
O
HC MVD Juniors
Loko
1
0
1
0
0
0
0
0
K
O
SKA-1946
Chaika
1
0
1
0
4
1
3
0
K
o
Krylya Sovetov
Serebryanye Lvy
3
0
2
0
1
2
1
1
0
0
środa, 6 wrzesień 2017
K
O
Stalnye Lisy
Snezhnye Barsy
4
0
2
2
2
1
1
0
K
O
Tolpar
Sputnik Almetyevsk
11
3
5
3
0
0
0
0
K
O
Mamonty Yugry
Omskie Yastreby
4
2
1
1
3
1
2
0
K
o
Russkie Vityazi
HC Riga
2
2
0
0
0
3
1
0
1
1
K
O
Tyumensky Legion
Belye Medvedi
3
2
1
0
2
2
0
0
K
O
HC MVD Juniors
Almaz
8
1
5
2
4
2
1
1
wtorek, 5 wrzesień 2017
K
O
Amurskie Tigry
Tayfun
3
2
1
0
4
2
1
1
K
O
Kuznetskie Medvedi
Ladya Togliatti Juniors
4
1
1
2
1
0
1
0
K
O
Sibirskie Snaipery
Irbis Kazan
2
0
1
1
1
0
1
0
K
O
Avto Yekaterinburg
Reaktor
4
2
1
1
1
1
0
0
K
O
MHC Spartak
Serebryanye Lvy
4
2
1
1
2
0
1
1
K
O
Mamonty Yugry
Omskie Yastreby
2
1
1
0
1
0
1
0
K
O
Sarmaty
Altay Ust-Kamenogorsk
3
2
1
0
4
1
0
3
K
R
Tyumensky Legion
Belye Medvedi
1
0
0
1
0
0
2
0
1
0
0
1
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Chaika
5
1
2
2
4
0
2
2
K
R
HC MVD Juniors
Almaz
3
0
0
2
0
1
2
1
0
1
0
0
K
O
SKA-1946
Atlanty
3
1
0
2
2
1
1
0
K
R
Krylya Sovetov
HC Red Star Kunlun Juniors
2
0
2
0
0
0
3
1
1
0
0
1
poniedziałek, 4 wrzesień 2017
K
O
Amurskie Tigry
Tayfun
0
0
0
0
3
0
2
1
K
O
Kuznetskie Medvedi
Ladya Togliatti Juniors
1
0
0
1
3
2
1
0
K
O
Sibirskie Snaipery
Irbis Kazan
4
0
3
1
2
0
1
1
K
O
Stalnye Lisy
Snezhnye Barsy
0
0
0
0
2
1
0
1
K
O
Avto Yekaterinburg
Reaktor
1
1
0
0
2
0
2
0
K
O
Tolpar
Sputnik Almetyevsk
5
2
2
1
1
1
0
0
K
O
Krasnaya Armiya
Loko
0
0
0
0
1
1
0
0
K
O
Russkie Vityazi
HC Riga
0
0
0
0
2
0
1
1
K
R
Sarmaty
Altay Ust-Kamenogorsk
2
0
0
1
0
1
1
0
1
0
0
0
K
O
Dynamo St. Petersburg Juniors
Chaika
4
0
4
0
0
0
0
0
K
O
SKA-1946
Atlanty
5
2
3
0
4
2
0
2
K
O
Krylya Sovetov
HC Red Star Kunlun Juniors
4
1
3
0
3
1
1
1
niedziela, 3 wrzesień 2017
K
O
MHC Spartak
Serebryanye Lvy
3
1
1
1
1
0
1
0
sobota, 2 wrzesień 2017
K
O
Krasnaya Armiya
Loko
2
1
0
1
4
3
0
1