Score Hokej : Czechy

1. liga wyniki na żywo, tabele ligowe, hokej przyszłe mecze


 

22:13 (GMT+2)

30 lipiec 2015

Tabela ligowa

Czechy – 1. liga

#Nazwa zespołuMWWDOPDOPBZBSRPkt
1AZ Havirov 2010000000000
1Benatky nad Jizerou000000000
1Dukla Jihlava000000000
1HC Kladno000000000
1HC Motor CB000000000
1HC Slovan Usti nad Labem000000000
1HC Stadion Litomerice000000000
1HC Zubr Prerov000000000
1Horacka Slavia Trebic000000000
1Jestrabi Prostejov000000000
1Kadan000000000
1Most000000000
1Salith Sumperk000000000
1Slavia Prague000000000

Przyszłe mecze

Czechy – 1. liga

środa, 9 wrzesień 2015
18:00
AZ Havirov 2010
HC Motor CB
18:00
Benatky nad Jizerou
Jestrabi Prostejov
18:00
HC Kladno
Slavia Prague
18:00
HC Slovan Usti nad Labem
Most
18:00
HC Stadion Litomerice
Dukla Jihlava
18:00
HC Zubr Prerov
Kadan
18:00
Salith Sumperk
Horacka Slavia Trebic
sobota, 12 wrzesień 2015
18:00
AZ Havirov 2010
HC Stadion Litomerice
18:00
Dukla Jihlava
HC Slovan Usti nad Labem
18:00
HC Motor CB
Jestrabi Prostejov
18:00
Horacka Slavia Trebic
HC Zubr Prerov
18:00
Kadan
HC Kladno
18:00
Most
Salith Sumperk
18:00
Slavia Prague
Benatky nad Jizerou
poniedziałek, 14 wrzesień 2015
18:00
Benatky nad Jizerou
Kadan
18:00
HC Kladno
Horacka Slavia Trebic
18:00
HC Slovan Usti nad Labem
AZ Havirov 2010
18:00
HC Stadion Litomerice
HC Motor CB
18:00
HC Zubr Prerov
Most
18:00
Jestrabi Prostejov
Slavia Prague
18:00
Salith Sumperk
Dukla Jihlava
środa, 16 wrzesień 2015
18:00
AZ Havirov 2010
Salith Sumperk
18:00
Dukla Jihlava
HC Zubr Prerov
18:00
HC Motor CB
Slavia Prague
18:00
HC Stadion Litomerice
HC Slovan Usti nad Labem
18:00
Horacka Slavia Trebic
Benatky nad Jizerou
18:00
Kadan
Jestrabi Prostejov
18:00
Most
HC Kladno
sobota, 19 wrzesień 2015
18:00
Benatky nad Jizerou
Most
18:00
HC Kladno
Dukla Jihlava
18:00
HC Slovan Usti nad Labem
HC Motor CB
18:00
HC Zubr Prerov
AZ Havirov 2010
18:00
Jestrabi Prostejov
Horacka Slavia Trebic
18:00
Salith Sumperk
HC Stadion Litomerice
18:00
Slavia Prague
Kadan
środa, 23 wrzesień 2015
18:00
AZ Havirov 2010
HC Kladno
18:00
Dukla Jihlava
Benatky nad Jizerou
18:00
HC Motor CB
Kadan
18:00
HC Slovan Usti nad Labem
Salith Sumperk
18:00
HC Stadion Litomerice
HC Zubr Prerov
18:00
Horacka Slavia Trebic
Slavia Prague
18:00
Most
Jestrabi Prostejov
sobota, 26 wrzesień 2015
18:00
Benatky nad Jizerou
AZ Havirov 2010
18:00
HC Kladno
HC Stadion Litomerice
18:00
HC Zubr Prerov
HC Slovan Usti nad Labem
18:00
Jestrabi Prostejov
Dukla Jihlava
18:00
Kadan
Horacka Slavia Trebic
18:00
Salith Sumperk
HC Motor CB
18:00
Slavia Prague
Most
poniedziałek, 28 wrzesień 2015
18:00
AZ Havirov 2010
Jestrabi Prostejov
18:00
Dukla Jihlava
Slavia Prague
18:00
HC Motor CB
Horacka Slavia Trebic
18:00
HC Slovan Usti nad Labem
HC Kladno
18:00
HC Stadion Litomerice
Benatky nad Jizerou
18:00
Most
Kadan
18:00
Salith Sumperk
HC Zubr Prerov
środa, 30 wrzesień 2015
18:00
Benatky nad Jizerou
HC Slovan Usti nad Labem
18:00
HC Kladno
Salith Sumperk
18:00
HC Zubr Prerov
HC Motor CB
18:00
Horacka Slavia Trebic
Most
18:00
Jestrabi Prostejov
HC Stadion Litomerice
18:00
Kadan
Dukla Jihlava
18:00
Slavia Prague
AZ Havirov 2010
sobota, 3 październik 2015
18:00
AZ Havirov 2010
Kadan
18:00
Dukla Jihlava
Horacka Slavia Trebic
18:00
HC Motor CB
Most
18:00
HC Slovan Usti nad Labem
Jestrabi Prostejov
18:00
HC Stadion Litomerice
Slavia Prague
18:00
HC Zubr Prerov
HC Kladno
18:00
Salith Sumperk
Benatky nad Jizerou
środa, 7 październik 2015
18:00
Benatky nad Jizerou
HC Zubr Prerov
18:00
HC Kladno
HC Motor CB
18:00
Horacka Slavia Trebic
AZ Havirov 2010
18:00
Jestrabi Prostejov
Salith Sumperk
18:00
Kadan
HC Stadion Litomerice
18:00
Most
Dukla Jihlava
18:00
Slavia Prague
HC Slovan Usti nad Labem
sobota, 10 październik 2015
18:00
AZ Havirov 2010
Most
18:00
HC Kladno
Benatky nad Jizerou
18:00
HC Motor CB
Dukla Jihlava
18:00
HC Slovan Usti nad Labem
Kadan
18:00
HC Stadion Litomerice
Horacka Slavia Trebic
18:00
HC Zubr Prerov
Jestrabi Prostejov
18:00
Salith Sumperk
Slavia Prague
poniedziałek, 12 październik 2015
18:00
Benatky nad Jizerou
HC Motor CB
18:00
Dukla Jihlava
AZ Havirov 2010
18:00
Horacka Slavia Trebic
HC Slovan Usti nad Labem
18:00
Jestrabi Prostejov
HC Kladno
18:00
Kadan
Salith Sumperk
18:00
Most
HC Stadion Litomerice
18:00
Slavia Prague
HC Zubr Prerov
środa, 14 październik 2015
18:00
Dukla Jihlava
HC Stadion Litomerice
18:00
HC Motor CB
AZ Havirov 2010
18:00
Horacka Slavia Trebic
Salith Sumperk
18:00
Jestrabi Prostejov
Benatky nad Jizerou
18:00
Kadan
HC Zubr Prerov
18:00
Most
HC Slovan Usti nad Labem
18:00
Slavia Prague
HC Kladno
sobota, 17 październik 2015
18:00
Benatky nad Jizerou
Slavia Prague
18:00
HC Kladno
Kadan
18:00
HC Slovan Usti nad Labem
Dukla Jihlava
18:00
HC Stadion Litomerice
AZ Havirov 2010
18:00
HC Zubr Prerov
Horacka Slavia Trebic
18:00
Jestrabi Prostejov
HC Motor CB
18:00
Salith Sumperk
Most
środa, 21 październik 2015
18:00
AZ Havirov 2010
HC Slovan Usti nad Labem
18:00
Dukla Jihlava
Salith Sumperk
18:00
HC Motor CB
HC Stadion Litomerice
18:00
Horacka Slavia Trebic
HC Kladno
18:00
Kadan
Benatky nad Jizerou
18:00
Most
HC Zubr Prerov
18:00
Slavia Prague
Jestrabi Prostejov
sobota, 24 październik 2015
18:00
Benatky nad Jizerou
Horacka Slavia Trebic
18:00
HC Kladno
Most
18:00
HC Slovan Usti nad Labem
HC Stadion Litomerice
18:00
HC Zubr Prerov
Dukla Jihlava
18:00
Jestrabi Prostejov
Kadan
18:00
Salith Sumperk
AZ Havirov 2010
18:00
Slavia Prague
HC Motor CB
środa, 28 październik 2015
18:00
AZ Havirov 2010
HC Zubr Prerov
18:00
Dukla Jihlava
HC Kladno
18:00
HC Motor CB
HC Slovan Usti nad Labem
18:00
HC Stadion Litomerice
Salith Sumperk
18:00
Horacka Slavia Trebic
Jestrabi Prostejov
18:00
Kadan
Slavia Prague
18:00
Most
Benatky nad Jizerou
sobota, 31 październik 2015
18:00
Benatky nad Jizerou
Dukla Jihlava
18:00
HC Kladno
AZ Havirov 2010
18:00
HC Zubr Prerov
HC Stadion Litomerice
18:00
Jestrabi Prostejov
Most
18:00
Kadan
HC Motor CB
18:00
Salith Sumperk
HC Slovan Usti nad Labem
18:00
Slavia Prague
Horacka Slavia Trebic
poniedziałek, 9 listopad 2015
18:00
AZ Havirov 2010
Benatky nad Jizerou
18:00
Dukla Jihlava
Jestrabi Prostejov
18:00
HC Motor CB
Salith Sumperk
18:00
HC Slovan Usti nad Labem
HC Zubr Prerov
18:00
HC Stadion Litomerice
HC Kladno
18:00
Horacka Slavia Trebic
Kadan
18:00
Most
Slavia Prague
środa, 11 listopad 2015
18:00
Benatky nad Jizerou
HC Stadion Litomerice
18:00
HC Kladno
HC Slovan Usti nad Labem
18:00
HC Zubr Prerov
Salith Sumperk
18:00
Horacka Slavia Trebic
HC Motor CB
18:00
Jestrabi Prostejov
AZ Havirov 2010
18:00
Kadan
Most
18:00
Slavia Prague
Dukla Jihlava
sobota, 14 listopad 2015
18:00
AZ Havirov 2010
Slavia Prague
18:00
Dukla Jihlava
Kadan
18:00
HC Motor CB
HC Zubr Prerov
18:00
HC Slovan Usti nad Labem
Benatky nad Jizerou
18:00
HC Stadion Litomerice
Jestrabi Prostejov
18:00
Most
Horacka Slavia Trebic
18:00
Salith Sumperk
HC Kladno
poniedziałek, 16 listopad 2015
18:00
Benatky nad Jizerou
Salith Sumperk
18:00
HC Kladno
HC Zubr Prerov
18:00
Horacka Slavia Trebic
Dukla Jihlava
18:00
Jestrabi Prostejov
HC Slovan Usti nad Labem
18:00
Kadan
AZ Havirov 2010
18:00
Most
HC Motor CB
18:00
Slavia Prague
HC Stadion Litomerice
środa, 18 listopad 2015
18:00
AZ Havirov 2010
Horacka Slavia Trebic
18:00
Dukla Jihlava
Most
18:00
HC Motor CB
HC Kladno
18:00
HC Slovan Usti nad Labem
Slavia Prague
18:00
HC Stadion Litomerice
Kadan
18:00
HC Zubr Prerov
Benatky nad Jizerou
18:00
Salith Sumperk
Jestrabi Prostejov
sobota, 21 listopad 2015
18:00
Benatky nad Jizerou
HC Kladno
18:00
Dukla Jihlava
HC Motor CB
18:00
Horacka Slavia Trebic
HC Stadion Litomerice
18:00
Jestrabi Prostejov
HC Zubr Prerov
18:00
Kadan
HC Slovan Usti nad Labem
18:00
Most
AZ Havirov 2010
18:00
Slavia Prague
Salith Sumperk
środa, 25 listopad 2015
18:00
AZ Havirov 2010
Dukla Jihlava
18:00
HC Kladno
Jestrabi Prostejov
18:00
HC Motor CB
Benatky nad Jizerou
18:00
HC Slovan Usti nad Labem
Horacka Slavia Trebic
18:00
HC Stadion Litomerice
Most
18:00
HC Zubr Prerov
Slavia Prague
18:00
Salith Sumperk
Kadan
sobota, 28 listopad 2015
18:00
AZ Havirov 2010
HC Motor CB
18:00
Benatky nad Jizerou
Jestrabi Prostejov
18:00
HC Kladno
Slavia Prague
18:00
HC Slovan Usti nad Labem
Most
18:00
HC Stadion Litomerice
Dukla Jihlava
18:00
HC Zubr Prerov
Kadan
18:00
Salith Sumperk
Horacka Slavia Trebic
poniedziałek, 30 listopad 2015
18:00
AZ Havirov 2010
HC Stadion Litomerice
18:00
Dukla Jihlava
HC Slovan Usti nad Labem
18:00
HC Motor CB
Jestrabi Prostejov
18:00
Horacka Slavia Trebic
HC Zubr Prerov
18:00
Kadan
HC Kladno
18:00
Most
Salith Sumperk
18:00
Slavia Prague
Benatky nad Jizerou
środa, 2 grudzień 2015
18:00
Benatky nad Jizerou
Kadan
18:00
HC Kladno
Horacka Slavia Trebic
18:00
HC Slovan Usti nad Labem
AZ Havirov 2010
18:00
HC Stadion Litomerice
HC Motor CB
18:00
HC Zubr Prerov
Most
18:00
Jestrabi Prostejov
Slavia Prague
18:00
Salith Sumperk
Dukla Jihlava
sobota, 5 grudzień 2015
18:00
AZ Havirov 2010
Salith Sumperk
18:00
Dukla Jihlava
HC Zubr Prerov
18:00
HC Motor CB
Slavia Prague
18:00
HC Stadion Litomerice
HC Slovan Usti nad Labem
18:00
Horacka Slavia Trebic
Benatky nad Jizerou
18:00
Kadan
Jestrabi Prostejov
18:00
Most
HC Kladno
poniedziałek, 7 grudzień 2015
18:00
Benatky nad Jizerou
Most
18:00
HC Kladno
Dukla Jihlava
18:00
HC Slovan Usti nad Labem
HC Motor CB
18:00
HC Zubr Prerov
AZ Havirov 2010
18:00
Jestrabi Prostejov
Horacka Slavia Trebic
18:00
Salith Sumperk
HC Stadion Litomerice
18:00
Slavia Prague
Kadan
środa, 9 grudzień 2015
18:00
AZ Havirov 2010
HC Kladno
18:00
Dukla Jihlava
Benatky nad Jizerou
18:00
HC Motor CB
Kadan
18:00
HC Slovan Usti nad Labem
Salith Sumperk
18:00
HC Stadion Litomerice
HC Zubr Prerov
18:00
Horacka Slavia Trebic
Slavia Prague
18:00
Most
Jestrabi Prostejov
sobota, 12 grudzień 2015
18:00
Benatky nad Jizerou
AZ Havirov 2010
18:00
HC Kladno
HC Stadion Litomerice
18:00
HC Zubr Prerov
HC Slovan Usti nad Labem
18:00
Jestrabi Prostejov
Dukla Jihlava
18:00
Kadan
Horacka Slavia Trebic
18:00
Salith Sumperk
HC Motor CB
18:00
Slavia Prague
Most
wtorek, 22 grudzień 2015
18:00
AZ Havirov 2010
Jestrabi Prostejov
18:00
Dukla Jihlava
Slavia Prague
18:00
HC Motor CB
Horacka Slavia Trebic
18:00
HC Slovan Usti nad Labem
HC Kladno
18:00
HC Stadion Litomerice
Benatky nad Jizerou
18:00
Most
Kadan
18:00
Salith Sumperk
HC Zubr Prerov
poniedziałek, 28 grudzień 2015
18:00
Benatky nad Jizerou
HC Slovan Usti nad Labem
18:00
HC Kladno
Salith Sumperk
18:00
HC Zubr Prerov
HC Motor CB
18:00
Horacka Slavia Trebic
Most
18:00
Jestrabi Prostejov
HC Stadion Litomerice
18:00
Kadan
Dukla Jihlava
18:00
Slavia Prague
AZ Havirov 2010
środa, 30 grudzień 2015
18:00
AZ Havirov 2010
Kadan
18:00
Dukla Jihlava
Horacka Slavia Trebic
18:00
HC Motor CB
Most
18:00
HC Slovan Usti nad Labem
Jestrabi Prostejov
18:00
HC Stadion Litomerice
Slavia Prague
18:00
HC Zubr Prerov
HC Kladno
18:00
Salith Sumperk
Benatky nad Jizerou
poniedziałek, 4 styczeń 2016
18:00
Benatky nad Jizerou
HC Zubr Prerov
18:00
HC Kladno
HC Motor CB
18:00
Horacka Slavia Trebic
AZ Havirov 2010
18:00
Jestrabi Prostejov
Salith Sumperk
18:00
Kadan
HC Stadion Litomerice
18:00
Most
Dukla Jihlava
18:00
Slavia Prague
HC Slovan Usti nad Labem
środa, 6 styczeń 2016
18:00
AZ Havirov 2010
Most
18:00
HC Kladno
Benatky nad Jizerou
18:00
HC Motor CB
Dukla Jihlava
18:00
HC Slovan Usti nad Labem
Kadan
18:00
HC Stadion Litomerice
Horacka Slavia Trebic
18:00
HC Zubr Prerov
Jestrabi Prostejov
18:00
Salith Sumperk
Slavia Prague
sobota, 9 styczeń 2016
18:00
Benatky nad Jizerou
HC Motor CB
18:00
Dukla Jihlava
AZ Havirov 2010
18:00
Horacka Slavia Trebic
HC Slovan Usti nad Labem
18:00
Jestrabi Prostejov
HC Kladno
18:00
Kadan
Salith Sumperk
18:00
Most
HC Stadion Litomerice
18:00
Slavia Prague
HC Zubr Prerov
środa, 13 styczeń 2016
18:00
Dukla Jihlava
HC Stadion Litomerice
18:00
HC Motor CB
AZ Havirov 2010
18:00
Horacka Slavia Trebic
Salith Sumperk
18:00
Jestrabi Prostejov
Benatky nad Jizerou
18:00
Kadan
HC Zubr Prerov
18:00
Most
HC Slovan Usti nad Labem
18:00
Slavia Prague
HC Kladno
sobota, 16 styczeń 2016
18:00
Benatky nad Jizerou
Slavia Prague
18:00
HC Kladno
Kadan
18:00
HC Slovan Usti nad Labem
Dukla Jihlava
18:00
HC Stadion Litomerice
AZ Havirov 2010
18:00
HC Zubr Prerov
Horacka Slavia Trebic
18:00
Jestrabi Prostejov
HC Motor CB
18:00
Salith Sumperk
Most
środa, 20 styczeń 2016
18:00
AZ Havirov 2010
HC Slovan Usti nad Labem
18:00
Dukla Jihlava
Salith Sumperk
18:00
HC Motor CB
HC Stadion Litomerice
18:00
Horacka Slavia Trebic
HC Kladno
18:00
Kadan
Benatky nad Jizerou
18:00
Most
HC Zubr Prerov
18:00
Slavia Prague
Jestrabi Prostejov
sobota, 23 styczeń 2016
18:00
Benatky nad Jizerou
Horacka Slavia Trebic
18:00
HC Kladno
Most
18:00
HC Slovan Usti nad Labem
HC Stadion Litomerice
18:00
HC Zubr Prerov
Dukla Jihlava
18:00
Jestrabi Prostejov
Kadan
18:00
Salith Sumperk
AZ Havirov 2010
18:00
Slavia Prague
HC Motor CB
poniedziałek, 25 styczeń 2016
18:00
AZ Havirov 2010
HC Zubr Prerov
18:00
Dukla Jihlava
HC Kladno
18:00
HC Motor CB
HC Slovan Usti nad Labem
18:00
HC Stadion Litomerice
Salith Sumperk
18:00
Horacka Slavia Trebic
Jestrabi Prostejov
18:00
Kadan
Slavia Prague
18:00
Most
Benatky nad Jizerou
środa, 27 styczeń 2016
18:00
Benatky nad Jizerou
Dukla Jihlava
18:00
HC Kladno
AZ Havirov 2010
18:00
HC Zubr Prerov
HC Stadion Litomerice
18:00
Jestrabi Prostejov
Most
18:00
Kadan
HC Motor CB
18:00
Salith Sumperk
HC Slovan Usti nad Labem
18:00
Slavia Prague
Horacka Slavia Trebic
sobota, 30 styczeń 2016
18:00
AZ Havirov 2010
Benatky nad Jizerou
18:00
Dukla Jihlava
Jestrabi Prostejov
18:00
HC Motor CB
Salith Sumperk
18:00
HC Slovan Usti nad Labem
HC Zubr Prerov
18:00
HC Stadion Litomerice
HC Kladno
18:00
Horacka Slavia Trebic
Kadan
18:00
Most
Slavia Prague
środa, 3 luty 2016
18:00
Benatky nad Jizerou
HC Stadion Litomerice
18:00
HC Kladno
HC Slovan Usti nad Labem
18:00
HC Zubr Prerov
Salith Sumperk
18:00
Horacka Slavia Trebic
HC Motor CB
18:00
Jestrabi Prostejov
AZ Havirov 2010
18:00
Kadan
Most
18:00
Slavia Prague
Dukla Jihlava
sobota, 6 luty 2016
18:00
AZ Havirov 2010
Slavia Prague
18:00
Dukla Jihlava
Kadan
18:00
HC Motor CB
HC Zubr Prerov
18:00
HC Slovan Usti nad Labem
Benatky nad Jizerou
18:00
HC Stadion Litomerice
Jestrabi Prostejov
18:00
Most
Horacka Slavia Trebic
18:00
Salith Sumperk
HC Kladno
poniedziałek, 8 luty 2016
18:00
Benatky nad Jizerou
Salith Sumperk
18:00
HC Kladno
HC Zubr Prerov
18:00
Horacka Slavia Trebic
Dukla Jihlava
18:00
Jestrabi Prostejov
HC Slovan Usti nad Labem
18:00
Kadan
AZ Havirov 2010
18:00
Most
HC Motor CB
18:00
Slavia Prague
HC Stadion Litomerice
środa, 10 luty 2016
18:00
AZ Havirov 2010
Horacka Slavia Trebic
18:00
Dukla Jihlava
Most
18:00
HC Motor CB
HC Kladno
18:00
HC Slovan Usti nad Labem
Slavia Prague
18:00
HC Stadion Litomerice
Kadan
18:00
HC Zubr Prerov
Benatky nad Jizerou
18:00
Salith Sumperk
Jestrabi Prostejov
sobota, 13 luty 2016
18:00
Benatky nad Jizerou
HC Kladno
18:00
Dukla Jihlava
HC Motor CB
18:00
Horacka Slavia Trebic
HC Stadion Litomerice
18:00
Jestrabi Prostejov
HC Zubr Prerov
18:00
Kadan
HC Slovan Usti nad Labem
18:00
Most
AZ Havirov 2010
18:00
Slavia Prague
Salith Sumperk
środa, 17 luty 2016
18:00
AZ Havirov 2010
Dukla Jihlava
18:00
HC Kladno
Jestrabi Prostejov
18:00
HC Motor CB
Benatky nad Jizerou
18:00
HC Slovan Usti nad Labem
Horacka Slavia Trebic
18:00
HC Stadion Litomerice
Most
18:00
HC Zubr Prerov
Slavia Prague
18:00
Salith Sumperk
Kadan